farbowanie u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 11:02   #1
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790

farbowanie u fryzjera


Dziewczyny mam taki problem.ostatnio przez caly czas(jakies dwa lata)mialam robione blond pasemka na swoich rudych wlosach.pasemka te robila mi moja kolezanka...i chyba dopiero teraz zauwazylam ze nie sa one idealne.a szczerze mowiac nie stac mnie po prostu na pasemka u fryzjera.wiec teraz mam gdzies 7 cm odrosty i wstretne zolte pasemka.wyglada to okropnie!:-(nie wiem jak sie tego pozbyc.probowalam znalezc jakis szampon koloryzujacy ale jakos nic nie moge znalezc w odcieniu moich wlosow.farby moze i jakies sa ale boje sie farbowac sama...bo nie wiadomo czy kolor wyjdzie taki jak na pudelku no i to nie rozwiaze mojego problemu.wiec juz w akcie desperacji postawnowilam ze ewentuyalnie pojde do fryzjera.ale powiedzcie mi czy fryzjer dobierze mi farbe idealnie pod kolor moich wlosow?chce juz miec po prostu jednolity kolor i nie meczyc moich kudelkow rzadnymi pasemkami.i powidzcie mi jeszcze ile przecietnie kosztowalaby taka usluga?ale nie w jakis salonach fryzjerskich tylko w zwyklym zakladzie.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:19   #2
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie u fryzjera

Fryzjer dobierze ci kolor zbliżony do twojego jednak nigdy nie będzie on taki sam, w końcu nikt nie dorówna naturze. Jednak będzie dobrze dobrany i bardzo zbliżony to po kilku myciach troche się zmyje i będzie bliski twoim naturalnym włoskom dzięki czemu odrosty już nie będą widoczne. Kosztów nie znam bo ja tylko u fryzjera robie balejaż ale wydaje mi sie ze okolo 50-80zl w zalezności od miasta i fryzjera. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:23   #3
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: farbowanie u fryzjera

dziekuje za odpowiedz.ale sama raczej nie jestem w stanie dobrac taikiego samego koloru?bo juz sama nie wiem czy isc do tego fryzjera.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:32   #4
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie u fryzjera

Ja nie jestem fryzjerką więc mi ciężko ocenić ale nigdy nie wyjdzie ci kolor taki jak na opakowaniu więc nawet jeśli znajdziesz coś zbliżonego może kompletnie inaczej wyjść- np wściekły rudy czy miedziany. POzatym nie wiem jaki masz odcień rudego, jasny czy ciemny. Trudno ocenić. Jeśli chcesz sama dobrac to poprostu trzeba próbować a to niszczy włosy i może kosztować więcej niż wizyta u fryzjera. Ale lepiej u innego niż byłaś- bo znowu moze mieć inna wizje.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 11:46   #5
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: farbowanie u fryzjera

Ja bym Ci radziła samej nic nie kombinować bo możesz sobie tylko zaszkodzić i wybrać się jednak do fryzjera . Nie wiem gdzie mieszkasz ale doradzam najpierw wybrać się do fryzjerki / radzę zaglądnąć do kilku, popytać co da się zrobić i porównać ceny / , która najpierw powie Ci co można zrobić , doradzi jaką masz kupić farbę ( pytaj konkretnie tzn firma i odcień ) a następnie umów się na samo farbowanie z własną farbą wtedy zapłacisz mniej .

Ja tak zrobiłam i za farbowanie zapłaciłam 15 zł ( w małym ale bardzo fajnym zakładzie ) + koszt farby ok 15 zł czyli razem wyszło chyba trochę mniej niż 30 zł i jestem bardzo zadowolona .

Pozdrawiam i daj znać co i jak
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 14:32   #6
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: farbowanie u fryzjera

mam zamiar isc do fryzjera gdzie osttanio chodze podcinac wlosy.wydaje mi sie ze to jest dorby fryzjer.a ja znalazlam farbe ktora wydaje mi sie ze pasowalaby do koloru moich wlosow.jest to http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=603
moze ktoras z Was stosowala ta farbe?i jak wypadla na wlosach?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:20   #7
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: farbowanie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Aangelek
mam zamiar isc do fryzjera gdzie osttanio chodze podcinac wlosy.wydaje mi sie ze to jest dorby fryzjer.a ja znalazlam farbe ktora wydaje mi sie ze pasowalaby do koloru moich wlosow.jest to http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=603
moze ktoras z Was stosowala ta farbe?i jak wypadla na wlosach?
Wrzuc do wyszukiwarki Pallette, duzo dziewczyn odradza ja...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 22:42   #8
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: farbowanie u fryzjera

Tak palet jest najczęściej odradzana nawet przez fryzjerów ponieważ cięzko potem pozbyć sie tego koloru itp.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 09:20   #9
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: farbowanie u fryzjera

nie kupuj Palette bo tylko zaszkodzisz włosom jeśli zależy Ci na taniej farbie zobacz kolory Joanny Naturia,trochę wiecej kosztuję Polly Brillance i Feria Loreala ale mają dużo rudości do wyboru.
Najbardziej jednak polecam wizyte u fryzjera.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 11:57   #10
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: farbowanie u fryzjera

dobrze ze mowicie mi o tej farbie!ja szczerze mowiac nie sugerowalam sie cena tylko szukalam po prostu koloru najbardziej zblizonego do moich wlosow.w srode ide do fryzjera na podciecie grzywki to pogadam na temat tego farbowania.ale wlasnie pofarbowalam sobie wlosy szamponem koloryzujacym i przyznam szczerze ze nie jest tak zle.pasemka co prawda nie pofarbowaly sie na kolor moich wlosow ale sa zdecydowanie ciemniejsze i nie ma az takiego kontrastu.wiec nie wiem czy nie byloby lepiej gdybym co jakis czas farbowala sobie wloski szamponem.wlosy mniej sie zniszcza no i zaoszczedze troche kasy.co o tym myslicie dziewczyny?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 08:44   #11
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: farbowanie u fryzjera

Dziewczyny mam kolejny problem i mam nadzieje ze mi pomozecie.wiec bylam wczoraj u fryzjera zapytac o to farbowanie.najpierw zapytalam fryzjerke czy w ogole da sie cos takiego zrobic(czyli dobrac taki sam kolor).powiedziala ze tak.kosztuje to 70 zl.jak dla mnie to duzo wiec zadzwonilam do zakladu gdzie chodzi moja kolezanka i gdzie jest troche taniej.i tam mi fryzjerka powiedziala ze ciezko bedzie dobrac taki sam kolor i ze kolor nie bedzie sie tak trzymal na rozjasnionych wlosach.wiec teraz juz nie wiem co mam zrobic.czy faktycznie jedynym sposobem na udzyskanie mojego koloru wlosow jest po prostu czekanie az odrosna?a moze jednak w tym zakladzie gdzie kosztuje to az 70 zl da sie cos takiego zrobic i dlatego jest tak drogo?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 10:02   #12
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: farbowanie u fryzjera

Dużo zależy od umiejętności fryzjerki i od palety odcieni farb, na których pracuje. Na Twoim miejscu albo dalej szukałabym fryzjerki, albo wdała się w szczegóły z tą, która bierze 70 i twierdzi, że to da się zrobić. Niech Ci pokaże odcienie farb, powie, którą by zaproponowała. Zapytaj czy będzie mieszać odcienie, żeby uzyskać kolor najbardziej zbliżony do Twojego. Jeśli Cię nie przekona, szukaj dalej.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.