Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 08:50   #1171
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez iustka80 Pokaż wiadomość
Drugi juz raz pofarbowałam garnier naturals 113, a włosy wcale nie są platynowe. Farbę trzymałam 40 min. 2 lata temu rozjasniała mnie bardziej:/. Nie chce mieć żółtawych włosów. Jakie inne farby polecacie? Czy ktoś testował wellaton "złocisty piaskowiec" 11/7 ? na opakowaniu wygląda b. jasno. O taki efekt mi chodzi.

ja nim robilam, jak dla mnie jest dosc jasny
nie wiem czy znajde jakis zdjecie z tamtego czasu..
tylko jest zoltawy
skoro chcesz platynowy to sprobuj wellaton 12/0 lub 12/1, duzo dziewczyn go poleca
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 10:03   #1172
dddodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dzieki za informacje dzis wybieram sie po rozjasniacz i farbe...w weekend bede dzialac...mam jeszcze jedno pytanie: czy na wczesniej rozjasnionych wloskach farbe blond trzyma sie krocej czy trzeba tyle ile pisza na opakowaniu???powiedzcie prosze bo nie chce nie daj Boze niebieskich czy zielonych wlosow :/
dddodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 11:39   #1173
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

z platyn mozna uzyc jeszcze skandynawski blond brillance

jest jeszcze mrozny blond pallete ?

ktos pisal o garnierze xl superrozjasniajacym ze wychodzi jak platyna




mam to samo. tez wychodza mi jakies zolcienie ;/
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 13:56   #1174
sweetrosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
z platyn mozna uzyc jeszcze skandynawski blond brillance

jest jeszcze mrozny blond pallete ?

ktos pisal o garnierze xl superrozjasniajacym ze wychodzi jak platyna




mam to samo. tez wychodza mi jakies zolcienie ;/
ja Ci polecam rozjaśniacz z Londy... później jak chcesz platynke to kup sobie plukanke albo szampon z kallosa taki zeby wlosy sie robily biale... efekt gwarantowany
__________________
zapuszczam włosy


NIGDY WIĘCEJ ZŁOTEGO BLONDU...
sweetrosee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 19:05   #1175
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja wiele przeszlam, zeby wrocic do blondu naturalnego (nie uznaje platyny, ale szanuje innych jesli im sie to podoba)

Oto moj ostateczny wynik, po farbowaniu Garnier Nutrisse 9.0

monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:43   #1176
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a rozjasniacz nie zniszczy mi tak bardzo wlosow jak farba?

i czy chodzilo ci o ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26324.htm
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:02   #1177
sweetrosee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
a rozjasniacz nie zniszczy mi tak bardzo wlosow jak farba?

i czy chodzilo ci o ten?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26324.htm
Może i zniszczy, choć po londzie mialam super włoski ale za to kolor będzie ładny... bo farbami to różnie bywa Wiem bo zdradziłam rozjaśniacz z londy... no i niestety ŻÓŁTE!!!! Ale coź... Kup jedwab do włosów i maseczne nawilzajaca... no i włosy będą śliczne
A chodziło mi dokładnie o ten http://sklep.fryzjerzy.pl/_var/gfx/FAR-LON-LON-03.jpg
__________________
zapuszczam włosy


NIGDY WIĘCEJ ZŁOTEGO BLONDU...
sweetrosee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 08:26   #1178
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zobacze co mi wpadnie do glowy

mam jedwab i maske glorii, raz w tygodniu nakladam olej kokosowy take staram sie dbac o wlosy
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 15:39   #1179
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ok jestem po kolorze 8d. Nie powiem kolor mi się podoba ale jest on ciemny! nazwa jego to jasny blond z odcieniem złocistym, ale to zdecydowanie nie jest jasny blond! No cóż będę próbowała dalej.
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 03:02   #1180
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze farby BLOND

u mnie po bardzo bardzo jasnym blondzie opalizującym -Stockholm wcale nie wychodzi "bardzo bardzo jaasny" a taki znacznie jasny chłodny blond. Tak określiłabym go.
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 08:55   #1181
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lolita76548 Pokaż wiadomość
ok jestem po kolorze 8d. Nie powiem kolor mi się podoba ale jest on ciemny! nazwa jego to jasny blond z odcieniem złocistym, ale to zdecydowanie nie jest jasny blond! No cóż będę próbowała dalej.
dziewczyny! nie sugerujcie sie nazwami ani zdjeciami na opakowaniu, tylko probnikami na palecie i poziomem koloru

jasny blond poziom 8 tak naprawde wychodzi jak sredni/ciemny blond, ciemny blond poziom 7 to najprawdziwszy braz, warto o tym wiedziec

jezeli chcesz prawdziwy jasny blond, to probowalabym poziom 10, chociaz nie jestem pewna czy ciemniejsze wlosy chwyca jasniejszy kolor bez rozjasniacza...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 13:00   #1182
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
dziewczyny! nie sugerujcie sie nazwami ani zdjeciami na opakowaniu, tylko probnikami na palecie i poziomem koloru

jasny blond poziom 8 tak naprawde wychodzi jak sredni/ciemny blond, ciemny blond poziom 7 to najprawdziwszy braz, warto o tym wiedziec

jezeli chcesz prawdziwy jasny blond, to probowalabym poziom 10, chociaz nie jestem pewna czy ciemniejsze wlosy chwyca jasniejszy kolor bez rozjasniacza...
Witaj,
Widzę, że znasz się na tym. To ja zapytam. Mam dosyć jasne włosy i jak osiągnąć kolor z opakowania Loreal Recital Preference Stockholm. Bodajże to 10,21. Kolor z opakowania cudo Słyszałam, że można dodać mocniejszą wodą do tego kolorku a z tego Loreala nie użyć. I tu mój problem 9% czy 12% i jak długo trzymać ten kolor. Bo nie wydaje mi się, że 30 min. wystarczy, aby uzyskać ten bardzo jasny blond z opakowaia. Stockholm wychodzi mi jak jasny dosyć chłodny blond a nie jak na opakowaniu... Może coś mi doradzisz, bo nie znam się na tym niestety
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:03   #1183
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Organza78 Pokaż wiadomość
Witaj,
Widzę, że znasz się na tym. To ja zapytam. Mam dosyć jasne włosy i jak osiągnąć kolor z opakowania Loreal Recital Preference Stockholm. Bodajże to 10,21. Kolor z opakowania cudo Słyszałam, że można dodać mocniejszą wodą do tego kolorku a z tego Loreala nie użyć. I tu mój problem 9% czy 12% i jak długo trzymać ten kolor. Bo nie wydaje mi się, że 30 min. wystarczy, aby uzyskać ten bardzo jasny blond z opakowaia. Stockholm wychodzi mi jak jasny dosyć chłodny blond a nie jak na opakowaniu... Może coś mi doradzisz, bo nie znam się na tym niestety
absolutnie nie zwiekszaj stezenia, 12% to zabojstwo dla wlosow

spokojnie mozesz wydluzyc czas farbowania, powiem szczerze, nigdy nie stosuje sie do zalecanego, zawsze wydluzam do wersji dla wlosow siwiejacych i dopiero wtedy kolor chwyta idealnie

30 minut jak na rozjasnianie wlosow to bardzo malo, sprobuj z 40 minutami

a jaki masz naturalny kolor? patrzylas jak kolor wyglada w palecie? to bardzo istotne. farby zawsze wychodza ciemniej niz na opakowaniu, trzeba zerknac w palete
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:17   #1184
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
absolutnie nie zwiekszaj stezenia, 12% to zabojstwo dla wlosow

spokojnie mozesz wydluzyc czas farbowania, powiem szczerze, nigdy nie stosuje sie do zalecanego, zawsze wydluzam do wersji dla wlosow siwiejacych i dopiero wtedy kolor chwyta idealnie

30 minut jak na rozjasnianie wlosow to bardzo malo, sprobuj z 40 minutami

a jaki masz naturalny kolor? patrzylas jak kolor wyglada w palecie? to bardzo istotne. farby zawsze wychodza ciemniej niz na opakowaniu, trzeba zerknac w palete
Dziękuję za odpowiedźMój naturalny to średni blond. Wydłużę czas do 40-45 min., ale myślałam o 9% wodzie, bo Stockholm ma tylko 6% wodę. Patrzyłam na próbniki z tymi włosami sztucznymi, ale wiesz ja się na tym nie znam i liczyłam, że ten kolor rozjaśni mi włosy do koloru z opakowania. Tylko, że tak się nie stało Kolor jest piękny, ale właśnie jest on taki jak na próbniku, dopiero jak świeci mocne słońce przypomina ten z opakowania Stockholmu,no ale ja chciałam zawsze mieć taki kolorek a nie tylko w słońcu
Truskawkowawiosno, jak widziałabyś to gdybym zamiast 6% wody z Loreala Recitala kupiła profesjonalną 9% wodę (myślałam nad Lorealem profesjonalnym) i dodała to do farby Stockholm a tej 6% z Recital wyrzuciłabym. Dowiedziałam się, że 9% woda lepiej rozjaśnia niż 6%. Chciałabym trzymać tę farbę 45-50 min.
Tylko nie wiem, ile tej wody utlenionej musiałabym dać. Ale trzymałabym się, tak jak producent sprzedaje w Stockholmie jest to chyba 60 ml. Więc zrobiłabym tak, farba Stockholm z wodą 60ml 9% (zamiast tej 6%). Trzymałabym 40-45min. Może to lepiej rozjaśniłoby mi włosy do koloru z opakowania? Muszę tylko miarkę sobie kupić.
Po Stockholmie mam ładny jasny blond, ale nie bardzo jasny jak na opakowaniu
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:21   #1185
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Organza78 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedźMój naturalny to średni blond. Wydłużę czas do 40-45 min., ale myślałam o 9% wodzie, bo Stockholm ma tylko 6% wodę. Patrzyłam na próbniki z tymi włosami sztucznymi, ale wiesz ja się na tym nie znam i liczyłam, że ten kolor rozjaśni mi włosy do koloru z opakowania. Tylko, że tak się nie stało Kolor jest piękny, ale właśnie jest on taki jak na próbniku, dopiero jak świeci mocne słońce przypomina ten z opakowania Stockholmu,no ale ja chciałam zawsze mieć taki kolorek a nie tylko w słońcu
Truskawkowawiosno, jak widziałabyś to gdybym zamiast 6% wody z Loreala Recitala kupiła profesjonalną 9% wodę (myślałam nad Lorealem profesjonalnym) i dodała to do farby Stockholm a tej 6% z Recital wyrzuciłabym. Dowiedziałam się, że 9% woda lepiej rozjaśnia niż 6%. Chciałabym trzymać tę farbę 45-50 min.
Tylko nie wiem, ile tej wody utlenionej musiałabym dać. Ale trzymałabym się, tak jak producent sprzedaje w Stockholmie jest to chyba 60 ml. Więc zrobiłabym tak, farba Stockholm z wodą 60ml 9% (zamiast tej 6%). Trzymałabym 40-45min. Może to lepiej rozjaśniłoby mi włosy do koloru z opakowania? Muszę tylko miarkę sobie kupić.
Po Stockholmie mam ładny jasny blond, ale nie bardzo jasny jak na opakowaniu
jestes pewna, ze ta farba ma tylko 6%? to wydaje sie wrecz niewiarygodne, zwazywszy na fakt, ze farby drogeryjne rzadko kiedy zawieraja taka informacje w ulotce.

do blondow zwykle standardowo daje sie 9%, w farbach bez amoniaku 6%

serio bardzo mnie zdziwilas w takim razie zrobilabym tak jak piszesz: kupilabym fryzjerska najzwyklejsza 9% wode i rozrobila z farba loreala

6% woda nie da rady rozjasnic Twoich wlosow tak bardzo, mimo, ze sredni blond jest dosc jasnym kolorem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:31   #1186
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jestes pewna, ze ta farba ma tylko 6%? to wydaje sie wrecz niewiarygodne, zwazywszy na fakt, ze farby drogeryjne rzadko kiedy zawieraja taka informacje w ulotce.

do blondow zwykle standardowo daje sie 9%, w farbach bez amoniaku 6%

serio bardzo mnie zdziwilas w takim razie zrobilabym tak jak piszesz: kupilabym fryzjerska najzwyklejsza 9% wode i rozrobila z farba loreala

6% woda nie da rady rozjasnic Twoich wlosow tak bardzo, mimo, ze sredni blond jest dosc jasnym kolorem
Dziękuję Ci za tak szybką odpowiedź
Wiem, że nie ma podanej informacji odnośnie wody % na opakowaniu.
Dowiedziałam się od wielu osób, które się znają na farbach sklepowych jak i profesjonalnych, że Loreal Excellence czy Recital czy Garnier są na 6% wodzie. Dopiero seria rozjaśniająca Loreala Excellence, Recital czy Garniera są na 9% wodzie. Te serie to superjasne blondy czy jakoś tak się nzaywają. Wiesz, robiłam kiedyś odrosty farbą profesjonalną u fryzjera-nazywał się bardzo bardzo jasny blond popielaty (tylko z nazwy) na 6% wodzie. Siedziałam z tym 40 albo 45 min. już nie pamiętam dokładnie i wyszedł mi odcień dość chłodny, popielato beżowy, bardzo ładny, ale nie był on bardzo bardzo jasnym blondem
Ten kolor bardzo bardzo jasny blond popielaty, który miałam robiony u fryzjera na 6% wodzie wyszedł identycznie jak Loreal Recital Stockholm. Więc myślę, że Loreale są na 6% wodzie a Stockholm też trzymałam ok. 40 min. To te serie rozjaśniaće są na 9% wodzie. Ponoć Casting bez amoniaku(seria blondów) też jest na 6% wodzie. Tylko tyle wiem na temat farb.

A odnośnie Stockholmu kupię do niego 9% wodę. Może teraz wyjdzie jak na opakowaniu. Dziękuję za radę

Edytowane przez Organza78
Czas edycji: 2009-10-05 o 18:33
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:43   #1187
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Organza78 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tak szybką odpowiedź
Wiem, że nie ma podanej informacji odnośnie wody % na opakowaniu.
Dowiedziałam się od wielu osób, które się znają na farbach sklepowych jak i profesjonalnych, że Loreal Excellence czy Recital czy Garnier są na 6% wodzie. Dopiero seria rozjaśniająca Loreala Excellence, Recital czy Garniera są na 9% wodzie. Te serie to superjasne blondy czy jakoś tak się nzaywają. Wiesz, robiłam kiedyś odrosty farbą profesjonalną u fryzjera-nazywał się bardzo bardzo jasny blond popielaty (tylko z nazwy) na 6% wodzie. Siedziałam z tym 40 albo 45 min. już nie pamiętam dokładnie i wyszedł mi odcień dość chłodny, popielato beżowy, bardzo ładny, ale nie był on bardzo bardzo jasnym blondem
Ten kolor bardzo bardzo jasny blond popielaty, który miałam robiony u fryzjera na 6% wodzie wyszedł identycznie jak Loreal Recital Stockholm. Więc myślę, że Loreale są na 6% wodzie a Stockholm też trzymałam ok. 40 min. To te serie rozjaśniaće są na 9% wodzie. Ponoć Casting bez amoniaku(seria blondów) też jest na 6% wodzie. Tylko tyle wiem na temat farb.

A odnośnie Stockholmu kupię do niego 9% wodę. Może teraz wyjdzie jak na opakowaniu. Dziękuję za radę
nie ma za co
wiesz co? skoro nie ma takiej informacji, to na 100% jestem pewna, ze loreal z drogerii ma 9%, to jest standard

poziom 10 u garniera i innych firm z drogerii, ma dodatkowo rozjasniacz, loreal go nie zawiera, moze dlatego nie jestes w stanie "przeskoczyc" tego poziomu.

zerknelam na najjasniejsze Wellatony, tez maja rozjasniacz

widocznie potrzebowalabys bardzo bardzo bardzo jasnego blondu poziom 11, ale taki nietypowy blondzik to chyba tylko wsrod farb profesjonalnych dostaniesz

ja proponuje Ci 2 opcje:

1) sprobowac przetrzymac czas farbowania nawet do 50 minut, tragedii byc nie powinno, to nie jest rozjasniacz, mam nadzieje, ze Twoje wlosy sa jednak w miare dobrej kondycji
2) nalozyc delikatny rozjasniacz na cale wlosy a potem farbe na przepisowe 30 minut

zawsze mozesz zrobic probe, robilam tak nie raz: wybierasz pasemko wlosow, gdzies z glebi i smarujesz je mieszanka zrobiona z odrobiny utleniacza i farby, nie zniszcza sie, jezeli dobrze zakrecisz opakowania, produkty niszcza sie po zmieszaniu dopiero

zobaczysz wtedy czy przetrzymanie farby dluzej da efekt, jezeli nie, to sprobuj delikatnego, fryzjerskiego rozjasniacza, mozesz znowu na pasemku sprobowac najpierw, jezeli efekt bedzie zadowalajacy, nalozysz na cala glowe
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 06:10   #1188
iustka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Co do wody utlenionej to garniery rozjaśniające mają 9%, wellaton chyba od nr 9 tez ma 9% mleczko utleniające. Odnośnie tych ostatnich to można sprawdzić w sklepie, na buteleczce zawsze jest napisane.
iustka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:15   #1189
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A wiecie moze jak odczytywac numerki farb np natural & easy albo londy?
bo wiem jak odczytac np wellatonu bo tam sa 9/1 a jak w przypadku innej numeracji?

np: Natural & Easy - 532 perłowy jasny popielaty blond
Londacolor Naturals 12/9 perlowy blond ( wg opakowan najjasniejszy jest skandynawski blond 10/10)
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 09:20   #1190
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez iustka80 Pokaż wiadomość
Co do wody utlenionej to garniery rozjaśniające mają 9%, wellaton chyba od nr 9 tez ma 9% mleczko utleniające. Odnośnie tych ostatnich to można sprawdzić w sklepie, na buteleczce zawsze jest napisane.
ostatnio kupowalam Wellaton i specjalnie szukalam takiej informacji, nie znalazlam

propo Wellatonu: ostatnio zafarbowalam sie na kolor Róża Pustyni, kolor wyszedl przesliczny troche jego brzoskwiniowosc sie sprala i podobno jest jeszcze ladniejszy, taki cieply, bardzo naturalnie wygladajacy blondzik mysle czy nastepnym razem nie wyprobowac Zlotego Blondu, ale boje sie czy nie wyjdzie za rudy

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
A wiecie moze jak odczytywac numerki farb np natural & easy albo londy?
bo wiem jak odczytac np wellatonu bo tam sa 9/1 a jak w przypadku innej numeracji?

np: Natural & Easy - 532 perłowy jasny popielaty blond
Londacolor Naturals 12/9 perlowy blond ( wg opakowan najjasniejszy jest skandynawski blond 10/10)
w przypadku N&E pozostaje chyba tylko patrzenie w palete, niestety
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 09:31   #1191
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ostatnio kupowalam Wellaton i specjalnie szukalam takiej informacji, nie znalazlam

propo Wellatonu: ostatnio zafarbowalam sie na kolor Róża Pustyni, kolor wyszedl przesliczny troche jego brzoskwiniowosc sie sprala i podobno jest jeszcze ladniejszy, taki cieply, bardzo naturalnie wygladajacy blondzik mysle czy nastepnym razem nie wyprobowac Zlotego Blondu, ale boje sie czy nie wyjdzie za rudy


w przypadku N&E pozostaje chyba tylko patrzenie w palete, niestety
myslalam ze jednak w tych numerkach jest jakis sens

ja jestem fanka wellatonu, jak robie inna to jestem zwykle niezadowolona
ja akurat obecnie staram sie wybierac odcienie popielate bo zlote wychodza mi zolto
ale z tego co kojarze to jakis czas temu mialam zloty blond i nie byl rudy...
ale roza pusyni tez roilam i na poczatku byla zoltawa wiec wiadomo ze u kazdego moze wjsc inaczej

ale kusi mnie kilka kolorkow Londacolor Naturals, niestety nie widzialam zbyt duzo zdjec efektu (tylko po skandynawskim blondzie). Macie jakies doswiadczenie z ta farba?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 20:16   #1192
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pytałam kolorystki z Loreala Blondy zwykłe z loreala są na 6%, łacznie z exellencem a recital preference na 9%, dlatego nazywa się ultrarozjaśniający a nie superrozjaśniający. Choc jak dla mnie, to powinno się nazywac na odwrót.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:41   #1193
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczynki. mam do was takie pytanko.

forum czytam juz od kilku dni, i tak czytajac je przekonalam sie do farby wellaton 12/1. zwykle farbowalm u fryzjera ale to byly ogromne wydatki , pozatym przed wakacjami wyszlam od fryzjera z zoltymi odrostami. a nie tak jak reszta wlosow bialymi / nie wiem inna fryzjerka inny rozjasniacz? nie wnikam/ w każdym bądź razie wkurzylam sie i nawet nachodzilo mnie zeby zafarbowac sie na brąz... jednak wakacje minely a mi brąz przeszedł... ;/i tak czytajac to forum postanowilam sie farbnąc wellatonem, widzialam tu zdjęcia dziewczyn ktore ponoc mialy brazowe wlosy a po tej farbie prawie biale! wiec raz kozie smierc jakas godzine temu zrobiam to i hehehe teraz zaluje bo od fryzjera wyszlam z zoltymi a teraz mam POMARANCZOWE! jednak sie nie poddaje ... od razu zastosowalam plukanke... lecz nic nie dala... ;/ teraz wczytuje sie znow w forum i tu ktos pisal ze wellaton dopiero za 2 razem chwyta. wiec nie wiem czy jutro go znow nie kupic ... ? poratujcie mnei prosze? bo nie wiem czy to nie za krotko zeby znow je farbowac? albo czego uzyc zeby tego pomaranczu sie pozbyc ??

macie jakies pomysly??

///na zdjeciach mam jeszcze troche mokre wlosy. ten niebieski kolor to od plukanki, wprawdzie nie znikl mi pomarancz ale jest troche slabszy , tyle ze reszta wlosow niebieska... ;/ pozatym ten pomarancz jest mniej pomaranczowy, tylko tak wyglada przy nocnym swietle..
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png

Edytowane przez agent_25
Czas edycji: 2009-10-09 o 08:39 Powód: dodaje zdjęcia dzisiejsze
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 14:29   #1194
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kilka razy stosowalam na nat.braz.wlosy wellaton 12/1 ale nigdy kolor nie wyszedł "czysty"zawsze cieply lekko wpadal w rudy poddalam sie i teraz stosuje rozjasniacz i na to farbe i wlasnie tez mam pytanie na rozjasnianych wlosach garnier bell color 11 jaki daje odcien macie moze fotki?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:01   #1195
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agent_25 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki. mam do was takie pytanko.

forum czytam juz od kilku dni, i tak czytajac je przekonalam sie do farby wellaton 12/1. zwykle farbowalm u fryzjera ale to byly ogromne wydatki , pozatym przed wakacjami wyszlam od fryzjera z zoltymi odrostami. a nie tak jak reszta wlosow bialymi / nie wiem inna fryzjerka inny rozjasniacz? nie wnikam/ w każdym bądź razie wkurzylam sie i nawet nachodzilo mnie zeby zafarbowac sie na brąz... jednak wakacje minely a mi brąz przeszedł... ;/i tak czytajac to forum postanowilam sie farbnąc wellatonem, widzialam tu zdjęcia dziewczyn ktore ponoc mialy brazowe wlosy a po tej farbie prawie biale! wiec raz kozie smierc jakas godzine temu zrobiam to i hehehe teraz zaluje bo od fryzjera wyszlam z zoltymi a teraz mam POMARANCZOWE! jednak sie nie poddaje ... od razu zastosowalam plukanke... lecz nic nie dala... ;/ teraz wczytuje sie znow w forum i tu ktos pisal ze wellaton dopiero za 2 razem chwyta. wiec nie wiem czy jutro go znow nie kupic ... ? poratujcie mnei prosze? bo nie wiem czy to nie za krotko zeby znow je farbowac? albo czego uzyc zeby tego pomaranczu sie pozbyc ??

macie jakies pomysly??

///na zdjeciach mam jeszcze troche mokre wlosy. ten niebieski kolor to od plukanki, wprawdzie nie znikl mi pomarancz ale jest troche slabszy , tyle ze reszta wlosow niebieska... ;/ pozatym ten pomarancz jest mniej pomaranczowy, tylko tak wyglada przy nocnym swietle..
Pomęcz się z 2 tygodnie i na razie nie farbuj. Szkoda włosów. Najważniejsza jest ich kondycja. Wzmacniaj je przez te 2 tyg. odżywkami. Najlepiej Pantene - gęste i mocne.
A później, skoro Wellaton Ci nie rozjaśnił
wypróbuj /ALE NAJPIERW NA 1 PAŚMIE WŁOSÓW/ Delia Natural Color księżycowy blask/blond nr 17. Nr na pewno 17. Jeśli ta nie da rady, to rozjaśniacz, ale najlepiej u fryzjera, nie rób teraz nic sama, bo może być gorzej.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:50   #1196
Camilly
Raczkowanie
 
Avatar Camilly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do Camilly
Question Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja naturalnie mam jasny brąz, ale ostatnio użyłam Garnier Color&Shine i teraz mam rude włosy, a chcę zmienić kolorek na blond.
Wiecie może jakie efekty daje farba Wellaton 9/0? Albo znacie jakieś farby o podobnym kolorze?
Camilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 21:19   #1197
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny kochane! Nie chcę za bardzo się rozpisywać, bo jakbym tutaj miała opisac historię farbowań moich włosów to... trzeba byłoby założyc nowy wątek .
Mój problem jest taki: od wielu lat nie potrafię dobrac sobie koloru włosów. Po prostu nie potrafię, ani ja, ani fryzjerzy, u których byłam....
Mam jasną karnację, czerwone usta, ale źle się tak czuje i od wielu lat przyciemniam skórę samoopalaczem a usta robie jasne, bladoróżowe (tak sie dobrze czuję i chyba wyglądam najkorzystniej). Źle mi w ciemnych włosach, w zbyt jasnych - także. Wiele lat robiłam pasemka i to było optymalne rozwiązanie, jednak odeszłam od nich i chcę mieć jeden kolor. Moje naturalne włosy są koloru ciemny blond (widac je dośc dobrze na zdj z dowodu os.). Teraz mam na głowie średni blond po 8,13 z loreala, jednak właściwie to nawet nieważne co mam na głowie teraz - wiem,że pewnie będę musiała ściągnąć kolor, w każdym razie nastawiam się na eksperymenty... .
Bardzo zależy mi o na tym, byście doradziły, w którym kierunku pójść - ja mam wrażenie,że napewno musiałby być to zimny kolor blondu, bo pasują mi też zimne kolory ubrań (odcienie pastelowe). Niedobrze mi w ciepłych, choć prawie każdy fryzjer "widział mnie w ciepłych barwach :/"Tak sobie myślałam,że chyba odcienie opalizujące to byłoby to... Sama nie wiem, czego na głowie nie zrobie czuje się źle sama ze sobą.. chciałabym cos jaśniejszego od moich, ale nie taki 'typowy jasny blond', w którym się po prostu nie czuję i nie wyglądam dobrze. Podoba mi się np kolor Majirel 9,02 , czy cos w tym stylu pasowałoby do mojego typu urody??? Moje włosy rozjaśniają się średnio dobrze, pewnie będę musiała traktowac je rozjaśniaczem i na to majirel, lub richesse. Narazie tylko chciałabym Was prosić o taką poradę, wiem,że jeteście ekspertkami od blondów i napewno z doradzicie mi coś sensownego.
A miałam sie nie rozpisywac...
Czekam z utęsknieniem na wiadomości!!
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 22:03   #1198
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze farby BLOND

na pierwszym zdjęciu z dzidziusiem wygladasz SUPER!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:02   #1199
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuję bardzo za miłe słowa, ja już nie wiem jakie zdjęcie wstawić, żeby pokazac dokładnie jak wyglądam. Ja w ciepłych kolorach wyglądam nieładnie. Zdjęcie z dowodu wiadomo,że trochę przekłamane -retuszowane.
__________________
od 1.10.2005r szczęśliwa żonka
od 9.12.2007r szczęśliwa mama

Edytowane przez hercia22
Czas edycji: 2009-10-24 o 20:13
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 12:46   #1200
Ewela2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kurcze tak czytam to wszystko i jestem przerażona...rozjaśniłam włosy jakiś czas temu jakimś rozjaśniaczem nawet nie pamiętam dokładnie jakiej firmy...już mam odrosty...i myślałam o ponownym zafarbowaniu...Tak czytam waszych wypowiedzi i się przeraziłam....ze moje odrosty mogą wyjść rude ja nie chcę...to był mój pierwszy eksperyment z włosami...i co ja mam teraz użyć??pomóżcie. .proszę
Ewela2089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.