Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 22:35   #811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ostatni raz byłam w podróży poślubnej też 2009 i od tamtego czasu nic... Jak mam jechać nad polskie morze i liczyć na to, że może się uda z pogoda a może nie jak mam jeden tydzień wolny w całym roku to dziękuję, wybieram zagranicę i ciepłe kraje. Miałam taki upał że hoho
O Kasiajek, mam identiko jak Ty i Ilios
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 22:44   #812
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O Kasiajek, mam identiko jak Ty i Ilios
High five .Tez bylam na wakacjach zagranicznych w 2009 roku .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 22:47   #813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34930762]High five .Tez bylam na wakacjach zagranicznych w 2009 roku .[/QUOTE]

Nie no, jakiś zaklęty krag z tymi ostatnimi wakcjami w 2009 roku?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:19   #814
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

To przerywam to fatum ja byłam w zeszłym roku w Wenecji, na Costa Brava i Monaco. Cudowne 10dni z moim TŻem
W tym roku ponownie lecimy na Costa Brava nawet do tego samego hotelu tylko już jako małżeństwo.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 06:24   #815
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Mnie jakoś od roku 2000, co roku udaje się być na wakacjach zagranicą przynajmniej na 2 tygodnie.
Eh, dlatego teraz obiecałam sobie, że nic nie kupię z kosmetyków, czego naprawdę nie będę potrzebowała jak na razie udaje mi się, bo w sierpniu z TŻ lecimy się wygrzewać.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 06:51   #816
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

prosze nie mówić o wakacjach, bo ja już zapomniałam, że niedawno byłam i jestem gotowa na nowe, a nad polskim morzem to byłam ostatnio, jak miałam 12 lat.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 06:53   #817
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O Kasiajek, mam identiko jak Ty i Ilios
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34930762]High five .Tez bylam na wakacjach zagranicznych w 2009 roku .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie no, jakiś zaklęty krag z tymi ostatnimi wakcjami w 2009 roku?
to znak, ze czas sie wyrwac z zakletego bez-wakacjowego kregu

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
prosze nie mówić o wakacjach, bo ja już zapomniałam, że niedawno byłam i jestem gotowa na nowe, a nad polskim morzem to byłam ostatnio, jak miałam 12 lat.
jak zapomnialas juz, ze bylas, to wyraznie potrzebujesz nowych
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 08:23   #818
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

dzięki!

ja ostatni raz byłam w podróży poślubnej też 2009 i od tamtego czasu nic... Jak mam jechać nad polskie morze i liczyć na to, że może się uda z pogoda a może nie jak mam jeden tydzień wolny w całym roku to dziękuję, wybieram zagranicę i ciepłe kraje. Miałam taki upał że hoho

dokładnie... kiedyś polskie morze przyciągało klimatem, teraz nie dość, że pogoda gorsza jakaś, to jeszcze drogo... jestem ciekawa czy nad polskim morzem bym dostała 7 noclegów dla dwóch osób za niecałe 800zł...?
Dostaniesz Oczywiście nie w hotelu 3-gwiazdkowym, ale cała masa pensjonatów jest. Tylko gwarancja pogody raczej zerowa.
Zawsze fascynują mnie, a wręcz zadziwiają powody, dla których ludzie przyjeżdzają do Władka na wakacje. Nie jestem tego w stanie ogarnąć. Mieścina paskudna, bez przemyślanych rozwiązań ułatwiających życie i turystom i mieszkańcom. Miasto nastawione na złojenie kasy w ciągu 2 miesięcy, byle jak, byle gdzie, byle dużo. A obok jest malownicza Jastrzębia Góra, Rozewie i jego lasy, Chałupy czy Hel. Ale nie, gps nastawiony na Władysławowo i turyści myślą, że jadą do Rio i będą opalać się na Copacabanie. Nienawidzę sezonu
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:23   #819
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
(...)dokładnie... kiedyś polskie morze przyciągało klimatem, teraz nie dość, że pogoda gorsza jakaś, to jeszcze drogo... jestem ciekawa czy nad polskim morzem bym dostała 7 noclegów dla dwóch osób za niecałe 800zł...?
Ja 850 zł zapłaciłam za 4-dniową majówkę na Mazurach (2 osoby)

Nocleg w domku BRDA kosztował tyle co wypasiony pokój z łazienką, kuchnią i klimą w Chorwacji
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 10:17   #820
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
To przerywam to fatum ja byłam w zeszłym roku w Wenecji, na Costa Brava i Monaco. Cudowne 10dni z moim TŻem
W tym roku ponownie lecimy na Costa Brava nawet do tego samego hotelu tylko już jako małżeństwo.
Też poprzerywam to i owo ;-) W kwietniu byliśmy w Hiszpanii, a w lipcu lecimy na Islandię
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dostaniesz Oczywiście nie w hotelu 3-gwiazdkowym, ale cała masa pensjonatów jest. Tylko gwarancja pogody raczej zerowa.
Zawsze fascynują mnie, a wręcz zadziwiają powody, dla których ludzie przyjeżdzają do Władka na wakacje. Nie jestem tego w stanie ogarnąć. Mieścina paskudna, bez przemyślanych rozwiązań ułatwiających życie i turystom i mieszkańcom. Miasto nastawione na złojenie kasy w ciągu 2 miesięcy, byle jak, byle gdzie, byle dużo. A obok jest malownicza Jastrzębia Góra, Rozewie i jego lasy, Chałupy czy Hel. Ale nie, gps nastawiony na Władysławowo i turyści myślą, że jadą do Rio i będą opalać się na Copacabanie. Nienawidzę sezonu
Zgaaadzam się w całej rozciągłości Mam nawet znajomych z Gdańska, którzy jeżdzą na wakacje do Władysławowa, rok w rok
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 10:50   #821
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie no, jakiś zaklęty krag z tymi ostatnimi wakcjami w 2009 roku?
No chyba tak. Ja w tym roku nie jade bo nie mam kasy, w przyszlym roku nie bede miala za to czasu. Wakacje 2014: here I come .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dostaniesz Oczywiście nie w hotelu 3-gwiazdkowym, ale cała masa pensjonatów jest. Tylko gwarancja pogody raczej zerowa.
Zawsze fascynują mnie, a wręcz zadziwiają powody, dla których ludzie przyjeżdzają do Władka na wakacje. Nie jestem tego w stanie ogarnąć. Mieścina paskudna, bez przemyślanych rozwiązań ułatwiających życie i turystom i mieszkańcom. Miasto nastawione na złojenie kasy w ciągu 2 miesięcy, byle jak, byle gdzie, byle dużo. A obok jest malownicza Jastrzębia Góra, Rozewie i jego lasy, Chałupy czy Hel. Ale nie, gps nastawiony na Władysławowo i turyści myślą, że jadą do Rio i będą opalać się na Copacabanie. Nienawidzę sezonu

Bylam i zgadzam sie z Toba. Mielno tak samo paskudne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 11:06   #822
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

o nieee dlaczego psujecie moje pięknie wspomnienia z Władka sprzed dokładnie 10 lat, imprezy na plaży, w dzień leczenie kaca na słońcu, stanie w 10metrowej kolejce po kebaba, ja zapamiętałam piękną plażę i widoki z klifu, szkoda, że nie mam zdjęć na tym komputerze ale może tak to jest, że jak człowiek młody to nie wiele mu do szczęścia potrzeba-ot żeby go wpuścili na imprezę, a zapomniał dowodu lub żeby piwo było tanie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:07   #823
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dostaniesz Oczywiście nie w hotelu 3-gwiazdkowym, ale cała masa pensjonatów jest. Tylko gwarancja pogody raczej zerowa.
Zawsze fascynują mnie, a wręcz zadziwiają powody, dla których ludzie przyjeżdzają do Władka na wakacje. Nie jestem tego w stanie ogarnąć. Mieścina paskudna, bez przemyślanych rozwiązań ułatwiających życie i turystom i mieszkańcom. Miasto nastawione na złojenie kasy w ciągu 2 miesięcy, byle jak, byle gdzie, byle dużo. A obok jest malownicza Jastrzębia Góra, Rozewie i jego lasy, Chałupy czy Hel. Ale nie, gps nastawiony na Władysławowo i turyści myślą, że jadą do Rio i będą opalać się na Copacabanie. Nienawidzę sezonu
Mieszkasz we Władysławowie?
Ja lubię Ostrowo koło Jastrzębiej Góry Tanio, nie za dużo ludzi, czysto
A we Władysławowie lubię port Bo jest dość duży, ale jeszcze nie tak, żeby zamykali dostęp
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:25   #824
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Mieszkasz we Władysławowie?
Ja lubię Ostrowo koło Jastrzębiej Góry Tanio, nie za dużo ludzi, czysto
A we Władysławowie lubię port Bo jest dość duży, ale jeszcze nie tak, żeby zamykali dostęp
Mieszkałam, a teraz mieszkam na Rozewiu. W lesie, blisko klifu, plaży, a nocą latarnia błyska mi w okno sypialni. Sarny pasą się pod blokiem, ptaki budzą swym śpiewem, jagody i grzyby dookoła

Dlatego pałam szczerą nienawiścią do zasmrodzonego i zakorkowanego Władka
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:31   #825
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mieszkałam, a teraz mieszkam na Rozewiu. W lesie, blisko klifu, plaży, a nocą latarnia błyska mi w okno sypialni. Sarny pasą się pod blokiem, ptaki budzą swym śpiewem, jagody i grzyby dookoła

Dlatego pałam szczerą nienawiścią do zasmrodzonego i zakorkowanego Władka
o jezu jaki raj pamiętam tą latarnię i ten klif i naleśniki z jagodami ja chce nad morze
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:34   #826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34936679]No chyba tak. Ja w tym roku nie jade bo nie mam kasy, w przyszlym roku nie bede miala za to czasu. Wakacje 2014: here I come .
[/QUOTE]

Ja również w tym roku zero wakacji, nie tylko ze względów kasowych, ale i osobistych niestety. Life is brutal
W przyszłym to nie wiem, kto wie jak to będzie, jak optymistycznie, to może, jeśli odwrotnie, to też nie.

A wtrącając się do tematu polskiego morza, to byłam raz we Władku tylko przejazdem i spacerem i jak dla mnie to dziura, jak nie wiem co. Zero uroku nadmorskiego kurortu.
Za to 2 razy byłam na Półwyspie helskim (raz kemping na Chałupach, a drugi raz kwatera w Jastarni) i byłam zachwycona, bo pogoda nawet dopisywała.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-06-26 o 11:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 11:40   #827
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34936679]

Bylam i zgadzam sie z Toba. Mielno tak samo paskudne.[/QUOTE]

Byłam ze dwa lata temu w Mielnie, moja kuzynka ma tam pensjonat i byłam w lekkim szoku, to miasteczko wygląda jak jedna wielka impreza Współczuję mieszkańcom
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:04   #828
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o nieee dlaczego psujecie moje pięknie wspomnienia z Władka sprzed dokładnie 10 lat, imprezy na plaży, w dzień leczenie kaca na słońcu, stanie w 10metrowej kolejce po kebaba, ja zapamiętałam piękną plażę i widoki z klifu, szkoda, że nie mam zdjęć na tym komputerze ale może tak to jest, że jak człowiek młody to nie wiele mu do szczęścia potrzeba-ot żeby go wpuścili na imprezę, a zapomniał dowodu lub żeby piwo było tanie
Ja to stara maruda, wiec ja potrzebuje standardow godnych bogatego 60 latka .


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mieszkałam, a teraz mieszkam na Rozewiu. W lesie, blisko klifu, plaży, a nocą latarnia błyska mi w okno sypialni. Sarny pasą się pod blokiem, ptaki budzą swym śpiewem, jagody i grzyby dookoła
To co? Pierwszy wizazansko-promocyjny meeting organizujesz Ty?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja również w tym roku zero wakacji, nie tylko ze względów kasowych, ale i osobistych niestety. Life is brutal
W przyszłym to nie wiem, kto wie jak to będzie, jak optymistycznie, to może, jeśli odwrotnie, to też nie.
Moje lajf tez brutal. Jak raz sie zaczelo pieprzyc to sie tak juz wszystko psuje.

Oby sie nam ulozylo . Trzymaj sie .

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Byłam ze dwa lata temu w Mielnie, moja kuzynka ma tam pensjonat i byłam w lekkim szoku, to miasteczko wygląda jak jedna wielka impreza Współczuję mieszkańcom
Po jednej stronie drogi nawet chodnika nie ma .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:17   #829
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

wracajac do tematu
w douglas.pl -15% na pielegnacje sloneczna za zakupy powyzej 120zl
kod DOUGLASLATO
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:27   #830
gochol
Raczkowanie
 
Avatar gochol
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 104
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

W jakiej cenie jest obecnie podkład Shiseido sun protection w Douglasie? (Wiem,że ceny na stronie int. się czasem różnią ) I nie wiecie może,czy w Galerii Krakowskiej w Douglasie są kosmetyki Shiseido? Bo wiem,że nie we wszystkich D. są...
gochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:29   #831
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34938603]
Moje lajf tez brutal. Jak raz sie zaczelo pieprzyc to sie tak juz wszystko psuje.

Oby sie nam ulozylo . Trzymaj sie [/QUOTE]

U mnie właśnie w podobnym stylu, jak u Ciebie, jak raz zaczęło tak...

Dziękuje James i nawzajem życzę Ci aby się wszystko w pozytywnym kierunku rozkręciło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:34   #832
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mieszkałam, a teraz mieszkam na Rozewiu. W lesie, blisko klifu, plaży, a nocą latarnia błyska mi w okno sypialni. Sarny pasą się pod blokiem, ptaki budzą swym śpiewem, jagody i grzyby dookoła

Dlatego pałam szczerą nienawiścią do zasmrodzonego i zakorkowanego Władka


Zazdroszczę
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:36   #833
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Dziewczęta,
w Douglasie online promocja SŁONECZNY RABAT
-15% na kosmetyki do opalania przy dowolnych zakupach od 120 zł.
kod: DOUGLASLATO

W aptece internetowej Fabryka Zdrowia dzisiaj dzień darmowej wysyłki

takie dostałam dzisiaj info mailowe

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Mieszkałam, a teraz mieszkam na Rozewiu. W lesie, blisko klifu, plaży, a nocą latarnia błyska mi w okno sypialni. Sarny pasą się pod blokiem, ptaki budzą swym śpiewem, jagody i grzyby dookoła

Dlatego pałam szczerą nienawiścią do zasmrodzonego i zakorkowanego Władka
wow musi być pięknie

A ja lubię polskie morze za śliczne plaże i kojący widok, tylko wytrzymuję 3-4 dni w takim klimacie. Nie lubię się opalać, więc za wygrzewaniem się specjalnie nie tęsknię, ale wakacyjny/turystyczny nadmorski klimat mnie denerwuje, gdy przebywam w nim dłużej niż 4 dni
Wydaje mi się, że za czasów PRL był fajniejszy klimat w miasteczkach - w prawie każdym było kino i jakieś atrakcje kulturalne (akurat to było fajne, że państwo dofinansowywało kulturę), a nie tylko karuzele i gofry jak teraz. Mi się marzy takie nadmorskie miasteczko, jak Puck np. tylko z fajnym kinem, kawiarniami, atrakcjami kulturalnymi... Ze 3-4 lata temu nawet mi się wydawało, że Puck się rozkręca, powstała tam bardzo fajna herbaciarnia, ale w zeszłym roku już jej nie było Był kebab.
Niestety na to, co mi się marzy potrzeba kasy od państwa. A my teraz łożymy na stadiony, nie na kulturę

Uwielbiam też Słowiński Park Narodowy i Ruchome Wydmy, takie mam miłe skojarzenia z dzieciństwa

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:38
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:49   #834
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie właśnie w podobnym stylu, jak u Ciebie, jak raz zaczęło tak...

Dziękuje James i nawzajem życzę Ci aby się wszystko w pozytywnym kierunku rozkręciło
U mnie ostatnio zamiast juz sie polepszac to sie pogorszylo . Nic to, trzeba byc dzielnym, robic co sie da, aby bylo lepiej i trzymac fason.

Gorace cmoki dla Ciebie Corii.


---------------------------------------

Milko, prosze (jeszcze tu i tu).
Duo fajne wyglada.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:16   #835
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34939745]U mnie ostatnio zamiast juz sie polepszac to sie pogorszylo . Nic to, trzeba byc dzielnym, robic co sie da, aby bylo lepiej i trzymac fason.

Gorace cmoki dla Ciebie Corii. [/QUOTE]
pewnie, że będzie lepiej

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34939745] Milko, prosze (jeszcze tu i tu).
Duo fajne wyglada.[/QUOTE]
dziękuję kusicielko
to ostatnie mi się nie otwiera

widziałam juz na ich stronie film i kolekcję Desert Twilight i też to duo mnie zainteresowało
muszę zapytac przy okazji, czy ta kolekcja dostępna będzie w PL
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:26   #836
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o jezu jaki raj pamiętam tą latarnię i ten klif i naleśniki z jagodami ja chce nad morze
Zapraszam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34938603]

To co? Pierwszy wizazansko-promocyjny meeting organizujesz Ty?

[/QUOTE]


Spoko, tylko namioty wojskowe zorganizuję

Ale byłaby impra!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:38   #837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34939745]U mnie ostatnio zamiast juz sie polepszac to sie pogorszylo . Nic to, trzeba byc dzielnym, robic co sie da, aby bylo lepiej i trzymac fason.

Gorace cmoki dla Ciebie Corii.
[/QUOTE]

James, to tym bardziej MUSI być lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:44   #838
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
pewnie, że będzie lepiej
Dziekuje. Mam nadzieje.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję kusicielko
to ostatnie mi się nie otwiera
http://☠☠☠☠☠☠☠.com/s/209576247

edit: Wizaz tego linku nie lubi. W miejsce czaszek wpisz: "loker.z" (bez kropki).
edit2: nie tylko link jest zakazany, ale tez samo slowo . "Wyczaszkowalo" nawet wyraz. Moze to jakies przeklenstwo po "informatycznemu" .


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zapraszam




Spoko, tylko namioty wojskowe zorganizuję

Ale byłaby impra!
To jak sie zdecydujesz to dawaj znac. Spiworek brokatowy se zakupie .

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
James, to tym bardziej MUSI być lepiej
Oby .


Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-06-26 o 13:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:48   #839
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34938603]Ja to stara maruda, wiec ja potrzebuje standardow godnych bogatego 60 latka .[/QUOTE]a no tak
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A ja lubię polskie morze za śliczne plaże i kojący widok, tylko wytrzymuję 3-4 dni w takim klimacie. Nie lubię się opalać, więc za wygrzewaniem się specjalnie nie tęsknię, ale wakacyjny/turystyczny nadmorski klimat mnie denerwuje, gdy przebywam w nim dłużej niż 4 dni
Wydaje mi się, że za czasów PRL był fajniejszy klimat w miasteczkach - w prawie każdym było kino i jakieś atrakcje kulturalne (akurat to było fajne, że państwo dofinansowywało kulturę), a nie tylko karuzele i gofry jak teraz. Mi się marzy takie nadmorskie miasteczko, jak Puck np. tylko z fajnym kinem, kawiarniami, atrakcjami kulturalnymi... Ze 3-4 lata temu nawet mi się wydawało, że Puck się rozkręca, powstała tam bardzo fajna herbaciarnia, ale w zeszłym roku już jej nie było Był kebab.
Niestety na to, co mi się marzy potrzeba kasy od państwa. A my teraz łożymy na stadiony, nie na kulturę

Uwielbiam też Słowiński Park Narodowy i Ruchome Wydmy, takie mam miłe skojarzenia z dzieciństwa
ja też lubię Polskie może, nawee bardzo. Przypomniałaś mi o gofrach, przecież to najważniejszy cel podróży Wydmy są przepiękne
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Zapraszam
uważaj, bo się wszystkie tam zwalimy z namiotami, o przepraszam a James z brokatowym
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 13:50   #840
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
uważaj, bo się wszystkie tam zwalimy z namiotami, o przepraszam a James z brokatowym
No ba. Trzeba byc piknym nawet w lesie pod namiotem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.