OCZYSZCZANIE JELIT - dieta oczyszczająca jelita (Wasze sposoby) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 16:02   #151
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

jutro 1 dzień oczyszczania ... i tak sie zastanawiam, czy wolno pic kawę??
__________________

wliczer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:20   #152
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość
jutro 1 dzień oczyszczania ... i tak sie zastanawiam, czy wolno pic kawę??
Nie polecam te 3 dni bez kawy chyba można wytrzymać ;> (tak się składa, że robię kawowy odwyk i w styczniu obiecałam sobie, że jej nie tknę..nie mogę się doczekać już lutego ^^).
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:46   #153
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość
jutro 1 dzień oczyszczania ... i tak sie zastanawiam, czy wolno pic kawę??
post nr 148
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:01   #154
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

już raz sobie obiecywałam że jakoś przecierpie te 3 dni.. na obietnicach się skończyło
tym razem mam zamiar potraktować to nieco poważniej
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 07:18   #155
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

czesc
dziewczyny mam pytanie: czy w 3 dniu zamaiast gotowanych warzyw moge jesc surowe ??
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 08:10   #156
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;10662316]czesc
dziewczyny mam pytanie: czy w 3 dniu zamaiast gotowanych warzyw moge jesc surowe ??[/quote]

Witaj
Moim zdaniem warzywka powinny być gotowane, bo surowe mają nieco inne właściwości Ale głowy nie dam, po prostu Tombak pisał o gotowanych, więc domyślam się, że nie bez celu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:21   #157
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Ja tez uwazam, ze skoro Tombak mowi ze gotowana, to nie bez przyczyny. Jestem przeczywniczka modyfikowania tego typu diet.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 17:16   #158
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

ok dziewczyny dziekuje za pomoc
to w takim razie bede jesc gotowane
od przyszlego tygodnia rozpoczne dietke bo akurat mam wolne
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:14   #159
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Koniec pierwszego dnia Uff xD Na początku było fajnie, kocham kefir xD Ale już po 4 dawkach (po 400 ml. każda) miałam dość xD Pewnie teraz będę miała uraz kefirowy .

Jutro jabłka Już się nie mogę doczekać

Tylko 3majcie za mnie kciuki abym dotrwała do końca ;]
__________________

wliczer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:10   #160
Ewffcia
Przyczajenie
 
Avatar Ewffcia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

no no poczytałam troche o tej waszej dietce oczyszczającej i chyba się za nią wezmę jutro z rana idę do sklepu po kefirek a co do soku mam pytanie czy może być sok taki zawekowany? znaczy się to jest sok domowej roboty bez żadnych dodatków sam soczek prosto z jabłuszka tylko przegotowany żeby mógł długo stać w słoiku, a sokowirówki nie chce mi sie wyciągać skoro mam całą spiżarnie pysznego gotowego soku
Ewffcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 04:02   #161
wliczer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Wczoraj skończyłam... wrażenia?
Może przez to, że mam 15 lat, nie miałam jakiś mega zanieczyszczonych jelit? Ta dieta osobiście nic mi nie dała, w toalecie w ciągu tych 3 dni byłam 2 razy, a waga jaka była taka jest Spodziewałam sie efektu "oczyszczonych jelit" a tu nic ... ... no, trudno. Spróbuję nastepnym razem, jak będę koło 30-stki xD
__________________

wliczer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 06:35   #162
nina_k
Raczkowanie
 
Avatar nina_k
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Ja jestem "koło 30-stki" i też nie było takich rezultatów jak sie spodziewałam. Próbowałam tej diety jakiś czas temu, bo nic na mnie nie działało, i niestety bez zmian. Ale nie twierdzę, że dieta jest zła, ja po prostu mam większy problem. Jedyny plus, to to, że zaczęłam kefir pić, bo do tej pory przez myśl mi nie przeszło, żeby 'to' do ust wziąć Teraz czasem się zmuszę
nina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:31   #163
Ewffcia
Przyczajenie
 
Avatar Ewffcia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Mi dietka pomogła nie powiem spadłam pare kilo, poniewaz bardzo mi sie spodobała ta dieta i ją troszke przedłużyłam... Co dzień jadłam coś innego(w granicach rozsądku) no i w rezultacie przez półtora tygodnia 3kg mniej
Ewffcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 07:43   #164
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez Ewffcia Pokaż wiadomość
Mi dietka pomogła nie powiem spadłam pare kilo, poniewaz bardzo mi sie spodobała ta dieta i ją troszke przedłużyłam... Co dzień jadłam coś innego(w granicach rozsądku) no i w rezultacie przez półtora tygodnia 3kg mniej
Jak to, stosowałaś tą dietę 1,5 tygodnia ? Przecież to głodówka jakby nie patrzeć 3 dni organizmowi nie zaszkodzi, ale 1,5 tygodnia Wybacz, ale deczko to nie poważne Więc niestety musisz się liczyć z efektem jojo Ale ja czegoś tu nie rozumiem, albo stosowałaś dietkę zgodnie z jej zaleceniami (bez modyfikacji) albo jej nie stosowałaś.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:48   #165
Ewffcia
Przyczajenie
 
Avatar Ewffcia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

No nie do końca tak jak myślisz przeczytałam uważnie początkowe posty w tym temacie i uświadomiłam sobie że nie można łączyć różnych grup jedzenia tak więc pierwszego dnia był sam kefirek drugiego sok trzeciego warzywka te warzywa tak mi posmakowały że i czwartego je jadłam a później ustaliłam swoją własną diete np. jednego dnia jakieś chude mięsko z kurczaka innego mleko z płatkami i jogurty itd bywało że jadłam jednego dnia i mięsko i nabiał ale między nimi były spore odstępy czasu żeby organizm zdążył sobie spokojnie przetrawić. Teraz powoli zaczynam jeść normalnie ale został mi już taki nawyk co z czym się"gryzie w żołądku" kiedyś słyszałam opinie jednego lekarza "Jeśli zjesz tłustego kotleta nie przytyjesz tak, jak byś zjadła chudego razem z ziemniakami"
Ewffcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:21   #166
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez Ewffcia Pokaż wiadomość
No nie do końca tak jak myślisz przeczytałam uważnie początkowe posty w tym temacie i uświadomiłam sobie że nie można łączyć różnych grup jedzenia tak więc pierwszego dnia był sam kefirek drugiego sok trzeciego warzywka te warzywa tak mi posmakowały że i czwartego je jadłam a później ustaliłam swoją własną diete np. jednego dnia jakieś chude mięsko z kurczaka innego mleko z płatkami i jogurty itd bywało że jadłam jednego dnia i mięsko i nabiał ale między nimi były spore odstępy czasu żeby organizm zdążył sobie spokojnie przetrawić. Teraz powoli zaczynam jeść normalnie ale został mi już taki nawyk co z czym się"gryzie w żołądku" kiedyś słyszałam opinie jednego lekarza "Jeśli zjesz tłustego kotleta nie przytyjesz tak, jak byś zjadła chudego razem z ziemniakami"
Proponuję doczytać o zdrowym żywieniu
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:14   #167
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez Ewffcia Pokaż wiadomość
Mi dietka pomogła nie powiem spadłam pare kilo, poniewaz bardzo mi sie spodobała ta dieta i ją troszke przedłużyłam... Co dzień jadłam coś innego(w granicach rozsądku) no i w rezultacie przez półtora tygodnia 3kg mniej
prawidłowo i trwale chudnie się około 1kg na tydzien - zapoznaj się z podstawami dotyczacymi zdrowego zywienia i skladnikow odzywczych... to dla wszystkich, ktorzy wiedze o dietach i zdrowych odzywianiu czerpia na wyrywki...




http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...22&postcount=6
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:27   #168
Ewffcia
Przyczajenie
 
Avatar Ewffcia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

No tak tylko to nie jest dieta długotrwała odchudzająca... moim celem nie było schudnięcie tylko oczyszczenie jelit a jeśli doczytałaś do końca mój post to zauważyłaś że napisałam, że powoli wracam do normalnego jedzenia.
Poza tym każdy ma swoją teorie dotycząca diety i nawet dietetycy mają różne zdania co do różnych diet.
Ewffcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 07:24   #169
DAAN
Raczkowanie
 
Avatar DAAN
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

czesc wszystkim .dzisiaj trzeci dzien oczyszczania jelit.jest ok czuje na jezyku niesmaczny smak to znaczy ze sie oszyszczam.tylko w trzecim dniu dzisiaj, pije duzo zielonej herbaty poniewaz mam zaparcia . moze warzywka cos pomoga potem.
DAAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 08:26   #170
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez DAAN Pokaż wiadomość
czesc wszystkim .dzisiaj trzeci dzien oczyszczania jelit.jest ok czuje na jezyku niesmaczny smak to znaczy ze sie oszyszczam.tylko w trzecim dniu dzisiaj, pije duzo zielonej herbaty poniewaz mam zaparcia . moze warzywka cos pomoga potem.
Ja dzisiaj również mam już 3 dzień no i dieta działa jak najbardziej
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:44   #171
DAAN
Raczkowanie
 
Avatar DAAN
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

czesc. jestem po diecie 3 dniowej.Ide na diete nielaczenia .dzisiaj juz rano jogurcik naturalny z musli.zdrowo .w poludnie zrobie sobie tosta z masa z kalafiora ,a wieczorem szaszlyki warzywne z grila .czuje sie super Nic nie stracilam w kilogramach ale w jelitkach czuje sie oczyszczona.Mam takie pytanie, ta diete trzeba powtarzac 2 razy w miesiacu,ale co miesiac czy robic sobie dluzsze przerwy?Zyczce wytrwalosci bo warto. Ja mam problemy z jelitami i zoladkiem . Po tej diecie czuje sie super.,ale kazdy ma inaczej . Na poczatku mialam troszeczke zaparcia teraz jest ok.Powodzenia.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj również mam już 3 dzień no i dieta działa jak najbardziej




Ciesze sie ze Tobie tez sie udalo. W koncu nie bylo tak zle u mnie 2 i 3 dzien troszeczke trudno ,a z kefirkiem poszlo bez problemu. bede na pewno powtarzac.
DAAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:02   #172
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez DAAN Pokaż wiadomość
czesc. jestem po diecie 3 dniowej.Ide na diete nielaczenia .dzisiaj juz rano jogurcik naturalny z musli.zdrowo .w poludnie zrobie sobie tosta z masa z kalafiora ,a wieczorem szaszlyki warzywne z grila .czuje sie super Nic nie stracilam w kilogramach ale w jelitkach czuje sie oczyszczona.Mam takie pytanie, ta diete trzeba powtarzac 2 razy w miesiacu,ale co miesiac czy robic sobie dluzsze przerwy?Zyczce wytrwalosci bo warto. Ja mam problemy z jelitami i zoladkiem . Po tej diecie czuje sie super.,ale kazdy ma inaczej . Na poczatku mialam troszeczke zaparcia teraz jest ok.Powodzenia.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------







Ciesze sie ze Tobie tez sie udalo. W koncu nie bylo tak zle u mnie 2 i 3 dzien troszeczke trudno ,a z kefirkiem poszlo bez problemu. bede na pewno powtarzac.
Ja też dzisiaj już po 3dniowej

Tombak pisze, że 2 razy na miesiąc jest ok, więc myślę, że nie zaszkodzi Nie będziesz łączyła białek z ww? Ja staram się na co dzień nie łączyć już dosyć długo (i właściwie nie łączę-czasami tylko się zdarzy) i przyznam, że to też działa dobrze na wypróżnianie i trawienie.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:44   #173
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez nina_k Pokaż wiadomość
Ja jestem "koło 30-stki" i też nie było takich rezultatów jak sie spodziewałam. Próbowałam tej diety jakiś czas temu, bo nic na mnie nie działało, i niestety bez zmian. Ale nie twierdzę, że dieta jest zła, ja po prostu mam większy problem. Jedyny plus, to to, że zaczęłam kefir pić, bo do tej pory przez myśl mi nie przeszło, żeby 'to' do ust wziąć Teraz czasem się zmuszę
Cytat:
Napisane przez wliczer Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyłam... wrażenia?
Może przez to, że mam 15 lat, nie miałam jakiś mega zanieczyszczonych jelit? Ta dieta osobiście nic mi nie dała, w toalecie w ciągu tych 3 dni byłam 2 razy, a waga jaka była taka jest Spodziewałam sie efektu "oczyszczonych jelit" a tu nic ... ... no, trudno. Spróbuję nastepnym razem, jak będę koło 30-stki xD
Dziewczyny trzeba sobie zdać sprawę, że coś co się w sobie gromadziło przez 15 czy 30 lat, nie zniknie cudownie w ciągu trzydniowej diety. Troszke systematycznosci... Dieta uważam, że jest dobrza. Ja jak mówiłam - po 3 razy dziennie byłam w toalecie i bynajmniej nie była to biegunka i nie oczekuje, że wyczysciłąm cały syf, który w siebie latami pakowałam. Przy nastepnym podejsciu do diety był podobnie. Może wy potrzebujecie wiecej czasu. Na pewno nie ma takiej diety, która w 3 dni was oczysci, ze wszystkiego - nie bez powodu Tombak zalca stosowanie jej 2 razy wmieisącu ( ja robie co 1 lub 2 miesiące). Warto zrobic jeszcze jedno podejscie, noi zmienic ogólnie nawyki żywieniowe.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:27   #174
Dotty81
Przyczajenie
 
Avatar Dotty81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cześc wszystkim
Nareszcie znalazłam jakąś dietkę oczyszczającą która nie jest całkowitą głodówka Od jutra ją zaczynam!
Parę moich uwag po przeczytaniu Waszych postów:
-nie jest to dieta ODCHUDZAJĄCA więc nie ma co liczyć straconych kg
-dieta oczyszczająca w 3 dni cudów nie zdziała, ale na pewno przynajmniej można sie poczuć troszkę lżej-zwłaszcza, jak tak jak ja ma się ciągłe uczucie pełnego, wzdętego żołądka
-podczas diet oczyszczających NIE WOLNO pić żadnej kawy,ani nawet czarnej herbaty-może ewentualnie zieloną, ale i tego bym nie była do końca pewna

Tak więc, zastosujmy ją jako "wiosenne porządki" w organizmie i nie oczekujmy cudów
Ja się biorę do dzieła!!!
__________________
<ciach_reklama>

21.06.2014
Dotty81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:10   #175
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Wiecie, ja myślę, że mnie tak ostro przeczyściło bo do tego przez te 3 dni piłam senes- zioło, które strasznie przeczyszcza (jednocześnie bardzo dużo osób odradza jego picie na dłuższą metę, bo rozleniwia jelita).

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzeba sobie zdać sprawę, że coś co się w sobie gromadziło przez 15 czy 30 lat, nie zniknie cudownie w ciągu trzydniowej diety. Troszke systematycznosci... Dieta uważam, że jest dobrza. Ja jak mówiłam - po 3 razy dziennie byłam w toalecie i bynajmniej nie była to biegunka i nie oczekuje, że wyczysciłąm cały syf, który w siebie latami pakowałam. Przy nastepnym podejsciu do diety był podobnie. Może wy potrzebujecie wiecej czasu. Na pewno nie ma takiej diety, która w 3 dni was oczysci, ze wszystkiego - nie bez powodu Tombak zalca stosowanie jej 2 razy wmieisącu ( ja robie co 1 lub 2 miesiące). Warto zrobic jeszcze jedno podejscie, noi zmienic ogólnie nawyki żywieniowe.
Jest jeszcze drugie wyjście i 100 razy bardziej skuteczne- po prostu zrobić lewatywę.(nie brzydzić się siebie, podejść do tego jak do lekarstwa i nie robić skrzywionych wyrazów twarzy).

Cytat:
Napisane przez Dotty81 Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim
Nareszcie znalazłam jakąś dietkę oczyszczającą która nie jest całkowitą głodówka Od jutra ją zaczynam!
Parę moich uwag po przeczytaniu Waszych postów:
-nie jest to dieta ODCHUDZAJĄCA więc nie ma co liczyć straconych kg
-dieta oczyszczająca w 3 dni cudów nie zdziała, ale na pewno przynajmniej można sie poczuć troszkę lżej-zwłaszcza, jak tak jak ja ma się ciągłe uczucie pełnego, wzdętego żołądka
-podczas diet oczyszczających NIE WOLNO pić żadnej kawy,ani nawet czarnej herbaty-może ewentualnie zieloną, ale i tego bym nie była do końca pewna

Tak więc, zastosujmy ją jako "wiosenne porządki" w organizmie i nie oczekujmy cudów
Ja się biorę do dzieła!!!
No i prawidłowo! Powodzenia!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:20   #176
DAAN
Raczkowanie
 
Avatar DAAN
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj już po 3dniowej

Tombak pisze, że 2 razy na miesiąc jest ok, więc myślę, że nie zaszkodzi Nie będziesz łączyła białek z ww? Ja staram się na co dzień nie łączyć już dosyć długo (i właściwie nie łączę-czasami tylko się zdarzy) i przyznam, że to też działa dobrze na wypróżnianie i trawienie.
Dzieki za odpowiedz.

Tak,wlasnie ta diete .Mam ksiazki Harvey& Marilyn DIAMOND" w tych ksiazkach tez proponuja nielaczenia . Stosowalam ich diete przez miesiac .Tylko potrawy przepisy w tych ksiazkach sa pracochlonne i ciagle bylam zajeta zakupami. Ale czesto robie rozne potrawy z tej diety . Sa oczywiscie nie laczone wegle z bialkami. Na mnie to duzo nie podziala nawet w diecie oczyszczajacej nie moglam do toalety ale juz zakupilam gruszke do lewatywki , przez internet. aaa diete przeczyszczajaca tak czy tak bede powtarzac. i do tego nie laczyc.
DAAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:40   #177
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez DAAN Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz.

Tak,wlasnie ta diete .Mam ksiazki Harvey& Marilyn DIAMOND" w tych ksiazkach tez proponuja nielaczenia . Stosowalam ich diete przez miesiac .Tylko potrawy przepisy w tych ksiazkach sa pracochlonne i ciagle bylam zajeta zakupami. Ale czesto robie rozne potrawy z tej diety . Sa oczywiscie nie laczone wegle z bialkami. Na mnie to duzo nie podziala nawet w diecie oczyszczajacej nie moglam do toalety ale juz zakupilam gruszke do lewatywki , przez internet. aaa diete przeczyszczajaca tak czy tak bede powtarzac. i do tego nie laczyc.
I super, bardzo dobry wybór, naprawdę. Polecam. Jestem bardzo ciekawa tych przepisów, bo dotąd wszystko co spożywam wymyślam właściwie sama i przekształcam na taki sposób, aby nie łączyć tego, o czym pisze Tombak.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:45   #178
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Wiecie, ja myślę, że mnie tak ostro przeczyściło bo do tego przez te 3 dni piłam senes- zioło, które strasznie przeczyszcza (jednocześnie bardzo dużo osób odradza jego picie na dłuższą metę, bo rozleniwia jelita).
A nie bolał Cię od niego brzuch? ja parę razy piłam senes i za każdym razem miałam mega ból brzucha, jak po zatruciu
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:03   #179
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
A nie bolał Cię od niego brzuch? ja parę razy piłam senes i za każdym razem miałam mega ból brzucha, jak po zatruciu
Bolał chwile przed tym jak musiałam biec do toalety...strasznie mi 'jeździło' w brzuchu i bomblowało. Już tego nie ruszam, bo boje się, że mi się jelita rozleniwią...
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:09   #180
DAAN
Raczkowanie
 
Avatar DAAN
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta oczywszczająca jelita

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
I super, bardzo dobry wybór, naprawdę. Polecam. Jestem bardzo ciekawa tych przepisów, bo dotąd wszystko co spożywam wymyślam właściwie sama i przekształcam na taki sposób, aby nie łączyć tego, o czym pisze Tombak.

czesto robie takie tortille:

6 tortlla lub burrito',

do tego gotowane na parze warzywa takie jak :kapusta czerwona pokrojona ,kalafior ,cukinia,brokuly fasolka zielona ,w sumie wszystko co masz i co lubisz

nastepnie gorek zielony,salata ,

majonez ,musztarda Dijon,
sol nie koniecznie musztarda jest ostra,
zielone suche przyprawy, do wyboru

I teraz nalesnik podgrzewamy w mikrofalowce 20 sec lub na suchej patelni ,
smarujemy 2 lyzkami majonezu,lyzka musztardy ,nakladamy salate na to mieszane warzywa, na to slupki ogorka . zawijamy jak nalesnika . smacznego
DAAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-12 16:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.