Zapuszczanie włosów - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 18:09   #1951
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

No właśnie, skąd te informacje ???
To ja chyba już powinnam być daaawno w ciąży
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:49   #1952
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Borze, dziewczyno, naucz się korzystać z wyszukiwarki.

Skrzyp i pokrzywa raczej nie osłabiają działania tabletek, przynajmniej nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Skąd ta wiedza?
od ginekologa o tym że dziurawiec i skrzyp osłabiają działanie pigułek.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 19:32   #1953
Fainche
Raczkowanie
 
Avatar Fainche
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 71
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dołączam się do zapuszczających kłaki.
Ja zapuszczam tak od września zeszłego roku, jak poszłam do fryzjerki i mnie MASAKRYCZNIE ścięła... Od tego czasu byłam 2 razy, grzywka + końcówki (nie skracałam). Ostatnia wizyta - 30.05.2011 i póki co rzucam nożyczki! Obecnie włosy mam ciut za obojczyk, na razie mam zamiar je zapuścić by "ładnie leżały na cycku". Dodam, że obecna długość jest najdłuższa jaką KIEDYKOLWIEK miałam.
Zaczęłam od dzisiaj pić drożdże, zobaczymy jakie będą efekty przyregularnym ich spożywaniu, czy się wzmocnią te włosy i będą szybciej rosnąć. Ja mam włoski średnio cienkie, średnio gęste i średnio przetłuszczające się, wycieniowane więc wydaje się być ich mniej, łatwo robią się klapnięte. Mam ogromną nadzieję, że te drożdże choć trochę je poprawią...
Już się nie mogę doczekać aż będę miała megadługie włosy!
__________________

Fainche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 20:25   #1954
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


od ginekologa o tym że dziurawiec i skrzyp osłabiają działanie pigułek.
Dziurawiec to wiem, ale o skrzypie nie wiedziałam. Poszukam informacji, zaciekawiłaś mnie.

Mogłabyś spytać ginekologa, dlaczego osłabia? Tzn. który składnik wpływa na działanie?
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.


Edytowane przez ston3d
Czas edycji: 2011-06-08 o 20:32
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 21:09   #1955
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Dziurawiec to wiem, ale o skrzypie nie wiedziałam. Poszukam informacji, zaciekawiłaś mnie.

Mogłabyś spytać ginekologa, dlaczego osłabia? Tzn. który składnik wpływa na działanie?
jasne, jestem pod stala opieka 9 roznych ginekologow, w ciagu przyszlego tyg mam 3 wizyty wiec zapytam i napiszę ;*
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 22:16   #1956
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


od ginekologa o tym że dziurawiec i skrzyp osłabiają działanie pigułek.

Nie wiem, czy mogę wrzucić tutaj link, ale według tego:
http://www.bezkompleksu.pl/forum.php?f=934&t=8169
skrzyp nie wpływa na działanie tabletek anty
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 07:13   #1957
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

dziurawiec osłabia działanie, wiec dziurawca nie przyjmujemy w zadnym wypadku. Jest to jedyne zioło o długoterminowym działaniu i choc piło sie go tydzien przed tabletką, to działa nawet do 2 tygodni. Nie tykamy dziurawca w tym ostrożnie z kroplami żoładkowymi! Maja dziurawiec w składzie. Ja tak raz nabawiłam sie owulacji mimo tabletek, ale skonczyło sie bez ciązy

Skrzyp i pokrzywa nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjncyh. Chyba nikt nie popija skrzypem takiej tabletki?

Jak sie robi skrzypokrzywę? banalnie
do kubka wkładasz torebke skrzypu i torebke pokrzywy, zalewasz wodą 96stC i parzysz 5-7minut. Pijesz. tadaam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 00:06   #1958
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

Witam wszystkie dziewczyny śledzące ten wątek!
Przyłączam się do was. Jestem załamana Z moich długich włosów zostały mi lekko do ramion. Męczę się z tą długoscią dopiero od 2 miesięcy. Zapragnęłam moje cudne, ciemne długie kłaczki najpierw mieć rudę (i tu długość była okej) a potem blond i niestety ale fryzjerka obcięła mi chyba z 20 cm!!!!!!! jestem tak zdenerwowana do tej pory ze zapłaciłam jej tylko 50 % ceny, prosiłam o sciecie koncowek, domyslam się jednak ze spaliła mi tak włosie , że musiała to zamaskowac scinając wieksza czesc wlosow przesyłam zdjęcie obecnej długości i takie które miałam. Najgorsze jest to, że nie podobam się sobie w takich jasnych włosach i chce je przyciemnić do ciemnego blondu, więc nie potrzebne mi były tak drastyczne dekoloryzacje;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (19,1 KB, 74 załadowań)
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 00:08   #1959
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

oj jedno zdjęcie się na załadowało, a w edycji już nie mam możliwosci dodania na nowo załącznika (chyba?)
obecna długość ((((((((((((((((((((((( (((((( :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (20,8 KB, 78 załadowań)
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:27   #1960
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziurawiec osłabia działanie, wiec dziurawca nie przyjmujemy w zadnym wypadku. Jest to jedyne zioło o długoterminowym działaniu i choc piło sie go tydzien przed tabletką, to działa nawet do 2 tygodni. Nie tykamy dziurawca w tym ostrożnie z kroplami żoładkowymi! Maja dziurawiec w składzie. Ja tak raz nabawiłam sie owulacji mimo tabletek, ale skonczyło sie bez ciązy

Skrzyp i pokrzywa nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjncyh. Chyba nikt nie popija skrzypem takiej tabletki?

Jak sie robi skrzypokrzywę? banalnie
do kubka wkładasz torebke skrzypu i torebke pokrzywy, zalewasz wodą 96stC i parzysz 5-7minut. Pijesz. tadaam.


a ja radzilabym odpuszczenie sobie dziurawca - w kazdym razie w okrsie letnim.
to bardzo fotoczule zielsko -mozna sie niezle naswietlic i poparzyc - jesli wiec planujemy miec kontakt ze sloncem - a w lecie to raczje rozumie sie samo pzrez sie - lepiej skupic sie na pokrzywie.
a do dziurwaca wrocic w zimie.
zwlaszcza ze ma antydepresyjne dzialanie - na zimoe smutki bedzie jak znalazl
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:40   #1961
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

laudik, o własnie, dobrze że przypominasz

subwersja, spodziewałam się włosów ledwo do ramion.. a Ty masz do łopatek, tylko wycieniowane. Przyciemnij do ciemnego blondu i już. A włosy szybciutko odrosną.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 12:26   #1962
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

mysia m no do łopatek są ale z tyłu,, jak wezme z przodu to ledwo obojczyk zasłaniają. Wiem, że może panikuje ale całe życie nosiłam długie włosy i cholernie mi przykro a z rok albo i dłużej będę musiała poczekać.
jak przyciemnie w nastepnym tygodniu to pokażę będę farbowała na poczatek luo color 8.21
Ze specyfików , które mogłyby powodować szybszy porost włosów używam Seboradin z czarną rzepą, piłam skrzyp polny herbatkę, ale na wieczór bolała mnie starsznie głowa i nie wiem czy to nie od niego? odkąd nie pije ból głowy zdarza się rzadziej.
moje włosy po prawej stronie są krótsze bo w tamte wakacje miałam je wygolone z boku, nie gole od pazdziernika i teraz sięgają za ucho mają ok. 11 cm , a te dłuższe obok fryzjerka mi podcięła i moja fryzurwa wygląda jak ugryziony prostokąt reasumujac bez używania seboradinu (stosuje dopiero od 2 tygodni) w 8 miesięcy włosy urosły mi ok. 11-12 cm . jednak z rosnieciem a calej dlugosci bedzie gorzej, koncowki ciagle mi się łamią i podejrzewam ze dopiero po roku bedzie widac jakąkolwiek roznice;/
Pozdrawiam!!
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:37   #1963
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

subwersja, rozumiem, że jak ktos ma bardzo długie, powiedzmy do pasa i zetną mu nagle do łopatek, to jakby był łysy. Przynajmniej mozesz nosic związane i nim sie obejrzysz odrosną. Myśle, ze za pół roku bedziesz juz dosc zadowolona z długosci No chyba, ze akceptowalna długosc, to dla Ciebie do połowy pleców.. to wtedy z rok niestety trzeba czekac. Ja tam mam cel pierwszy do obojczyków włąsnie a potem moze z 5cm
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:15   #1964
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja już swój pierwszy cel do zapinki od stanika - mam za sobą, chociaż pod nożyczki parę cm pójdzie w najbliższym tygodniu. ale i tak jest dobrze
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:57   #1965
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie włosów

mysia m : dokładnie tak, do dzis mam nawyk szukania włosów gdzies koło pasa bo zawsze bawiłam się koncówkami dziwne uczucie głaszczę się po plecach i nie czuje włosów : p
no wlasnie zapuszczam do pasa mialam takiej dlugosci tylko ze troche wycieniowane i jak scielam na równo to brakowało mi ok. 5 cm , a teraz to chociaz chce tak zeby sobie spokojnie je ' położyc na cycach ' ledwo siegają ;D
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:33   #1966
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

Czesc Dolaczam sie do Was Jak patrze na Wasze zdjecia to strasznie Wam zazdroszcze Ja wyznaczylam sobie cel 50 cm na dobry poczatek, potem do 60 cm Mialam strasznie zniszczone wlosy, farbowane od kilku lat na czarno.. W pazdzierniku obcielam drastycznie wlosy. Dzis mam 8/9 cm dlugosci wlosów , naturalnych juz wlosów. Jest ciezko, bo wywijaja sie na wszystkie strony, przejsciowy okres jest beznadziejny.. ;< Potrzeba mi duzo wytrwalosci, a do wymarzonych 50 cm brakuje..
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 18:36   #1967
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
Czesc Dolaczam sie do Was Jak patrze na Wasze zdjecia to strasznie Wam zazdroszcze Ja wyznaczylam sobie cel 50 cm na dobry poczatek, potem do 60 cm Mialam strasznie zniszczone wlosy, farbowane od kilku lat na czarno.. W pazdzierniku obcielam drastycznie wlosy. Dzis mam 8/9 cm dlugosci wlosów , naturalnych juz wlosów. Jest ciezko, bo wywijaja sie na wszystkie strony, przejsciowy okres jest beznadziejny.. ;< Potrzeba mi duzo wytrwalosci, a do wymarzonych 50 cm brakuje..
i paztrz Osobo, gdzie sie spotkalysmy.
czemu sie nie pokazujesz na watku zapalkowym??
wpadlabys czasem
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:56   #1968
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

Laudik czuje sie odosobniona tam. Wy sie juz znacie, a ja nie chce sie wcinac w wasze rozmowy

Jak tam Twoje wlosy? Obcinalas cos?
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 09:31   #1969
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez TakaJednaDziwnaOsoba Pokaż wiadomość
Laudik czuje sie odosobniona tam. Wy sie juz znacie, a ja nie chce sie wcinac w wasze rozmowy

Jak tam Twoje wlosy? Obcinalas cos?
tez sie tam czuje odosobniona ,bo jednaki wciaz zapuszczam a tam jedna przez druga kusi i scina .
ja ostatnio scinalam w marcu i od tego czasu nic - tylko centymetr na grzywce. i nie mam w planie scinac az do odwoloania - poki co ustalilam sobie termin podciecia na "powakacjach" ale jesli nie beda tego wymagaly to pzresune moze potem o kojeny miesiac lub dwa.
opytmalnie byloby dla mnei wytrzymac bez podciecia az do swiat - wtedy mialabym juz tak podrosniete ze skrocenie o 1-2 cm nie stanowily by kolosalnej roznicy.
a jak ty sobie dajesz rade?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 10:02   #1970
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

To ladnie Teraz jest juz w miare, 9 cm to juz duzo jak dla mnie i ciesze sie z kazdego cm Wkurzaja mnie, szczególnie te na karku i po bokach.. Bo nie obcinalam nic a nic.. Prostuje, zakladam je za ucho, z tylu podpinam wsuwkami. Ja mam w planie sciac je jak beda siegaly do szyji, tylko wyrównac na jednakowa dlugosc i dalej zapuszczac, ale do tego hohoho ile czasu
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:39   #1971
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Możesz spróbowac Humavit z drożdżami piwowarskimi. Jak skoncze łykac biotynę w nastepnej kolejności mam własnie te tabletki.

Na mnie herbata pokrzywowa działa, widać to chociażby po wysypie. Jakby faktycznie pokrzywa w herbatach miała gorsze właściwości to mój organizm w ogóle by na nią nie reagował.
Szczerze mówiąc ja bym się bała sama zbierać pokrzywę, właśnie ze względu na zanieczyszczenie itp.
Kamila, pisząc o tych tabletkach, to chodzi o te?
http://www.e-zikoapteka.pl/product/d...m-250tabl.html



dziewczyny, mogę je brać jednocześnie z biotyną (5mg) ?


***
i jeszcze: jak kupujecie alpecin c1 to cena 19,99 zł jest w porządku? bo to na allegro a może któraś z Was kupowała w aptece, i jest taniej/drożej?
http://allegro.pl/alpecin-szampon-c1...648981539.html

pytam bo chcialam na allegro kupic oleje, ale poszlam osobiscie do tego sklepu i sie okazalo ze w sklepie jest 6zl taniej niz to co na allegro. wiec przy olejku za 15zł robi to różnicę
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-06-11 o 18:43
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:43   #1972
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja czekam na relacje, co powiedział ginekolog o skrzypie
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:49   #1973
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Humavit

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ja czekam na relacje, co powiedział ginekolog o skrzypie
oczywiście pamiętam, mam wizytę we wtorek na pewno zapytam
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-06-12 o 11:55
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:08   #1974
lepszy_model
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja się też do was dołączam :P zawsze 2 lata zapuszczam długie potem mi się nudzą ścinam na krótkie, po pół roku zapuszczam i tak w kółko, właśnie mi się znudziły krótkie, ale mam asymetryczną fryzurkę taką, że lewy bok mega krotki a prawy dłuższy no i grzywka, i chyba i tak będę musiała się przejść do fryzjera i powiedzieć, że chcę zapuszczać i żeby jakoś mnie obciął, żeby w miarę równo rosły

od roku nie farbuje włosów, oczywiście używam prostownicę i suszarkę czasem, do mycia tylko szampon i odżywkę a moje włosy są i tak gładkie , miłe w dotyku, gęste i grube, odkąd nie farbuje przestały mi masowo wypadać

a i rosną strasznie szybko, więc za rok z takich króciutkich jak mam teraz mogą mi urosnąć do połowy pleców:P
lepszy_model jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:30   #1975
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

tylko pozazdroscic tak szybkiego porostu..
ja jestem na etapie poszukiwan cudownego eliksiru przyspieszajacego porost
Laudik powiedz mi jeszcze czy NISIM dal jakies zadziwiajace efekty?
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:40   #1976
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja mam już spory staż, jeżeli chodzi o zapuszczanie. Od czasu, gdy powzięłam decyzje, aby zapuszczać moje plany kończą się wraz z nożyczkami fryzjerki(bo w końcu trzeba przyciąć końcówki... (pomijam fakt, że mianem końcówki fryzjerka określa przynajmniej 5 cm włosów...). Marzę o włosach przynajmniej do pasa. Ostatnio wróciłam do wcierania toniku Neril(2 lata temu służył mi nieźle- o ile moja pamięć nie szwankuje). W te wakacje postanowiłam sobie baaaaardzo zadbać o szybszy porost. Zazdroszczę ludziom, którzy bez wielkich problemów mogą zapuścić zdrowe, długie włosy.

P.s.: Chciałam jeszcze dodać, że ja naprawdę bardzo dbam o te kłaki i to od dawnaaaa. Mogłyby się wreszcie odwdzięczyć =.='.

Edytowane przez gimli666
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:47
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:16   #1977
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez lepszy_model Pokaż wiadomość
ja się też do was dołączam :P zawsze 2 lata zapuszczam długie potem mi się nudzą ścinam na krótkie, po pół roku zapuszczam i tak w kółko, właśnie mi się znudziły krótkie, ale mam asymetryczną fryzurkę taką, że lewy bok mega krotki a prawy dłuższy no i grzywka, i chyba i tak będę musiała się przejść do fryzjera i powiedzieć, że chcę zapuszczać i żeby jakoś mnie obciął, żeby w miarę równo rosły

od roku nie farbuje włosów, oczywiście używam prostownicę i suszarkę czasem, do mycia tylko szampon i odżywkę a moje włosy są i tak gładkie , miłe w dotyku, gęste i grube, odkąd nie farbuje przestały mi masowo wypadać

a i rosną strasznie szybko, więc za rok z takich króciutkich jak mam teraz mogą mi urosnąć do połowy pleców:P
a może wydaje ci się tylko, że są zdrowe? efekt gładkości zawdzięczasz pewnie prostownicy, która Ci je tak naprawde pali... a jakiego szamponu i odżywki używasZ?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:03   #1978
lepszy_model
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie włosów

wyobraź sobie, że potrafię rozróżnić moje zdrowe włosy od moich zniszczonych włosów... bo wiem jak wyglądają jak są zniszczone a raczej jak wyglądały, szamponu używam taki jaki mi w ręce wpadnie albo taki jaki mama przyniesie do domu, póki co mam jakiś do włosów farbowanych i odżywkę też, chociaż nie farbuję
nie mam w zwyczaju wielce sraczyć się o włosy jak co niektórzy tutaj, nie mam czasu na jakieś bawienie się w salon fryzjerski w domu, szybkie mycie plus odżywka, której nigdy zbyt długo nie trzymam

możesz mi nie wierzyć ale jest dużo osób, które specjalnie o włosy nie dbają jak ja a wyglądają dobrze
lepszy_model jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:18   #1979
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja sie zaopatrzylam w WAX, co jak co, ale na moje wlosy dziala idealnie, wygladza i blyszcza sie. Wiem, ze zdania na temat tej maski sa podzielone, ale ja ja zachwalam pod niebiosy..
gimli666 do pasa to juz marzenie, ta dlugosc przy mojej obecnie jest smieszna
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:54   #1980
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez lepszy_model Pokaż wiadomość
wyobraź sobie, że potrafię rozróżnić moje zdrowe włosy od moich zniszczonych włosów... bo wiem jak wyglądają jak są zniszczone a raczej jak wyglądały, szamponu używam taki jaki mi w ręce wpadnie albo taki jaki mama przyniesie do domu, póki co mam jakiś do włosów farbowanych i odżywkę też, chociaż nie farbuję
nie mam w zwyczaju wielce sraczyć się o włosy jak co niektórzy tutaj, nie mam czasu na jakieś bawienie się w salon fryzjerski w domu, szybkie mycie plus odżywka, której nigdy zbyt długo nie trzymam

możesz mi nie wierzyć ale jest dużo osób, które specjalnie o włosy nie dbają jak ja a wyglądają dobrze
spoko, tak tylko spytałam z ciekawości ;]
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/

Edytowane przez sylvi300
Czas edycji: 2011-06-13 o 06:02
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.