Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 19:37   #3031
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W końcu dogadaliśmy się z mężem w kwestii imienia ostatecznie będzie Ignaś ️ także można dopisać na pierwszej stronie wątku naszego dotąd juniora

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Bardzo ładne imię ❤️ miałam u siebie w grupie w przedszkolu jednego Ignasia, straszny łobuziak ale taki uroczy przy tym, mały blondasek, zawsze najbardziej umorusany przy jedzeniu pocieszny był.


Moja Hanka miała dziś pierwsza czkawkę !!!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:54   #3032
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Nie mowilam wam kiedys zima bo my tu palimy ale ogrzewanie jest centralne piec w piwnicy mamy . No ale malo wazne w sypialni w scianie jest tam jakies urzadzenie ja sie nie znam no i kiedys sie to zepsulo zaczelo nam ciec z sufitu ale ze byla zima to wiadomo nie mozna bylo naprawic bo bysmy nie mogli grzac przez jakis czas . I tak cala zime mi kapalo kolo ucha na poczatku to sie nie moglam przyzwyczaic ale potem jakos poszlo
Potem pzrestalo sie palic przyszla wiosna i juz nie cieklo ale wiadomo naprawic to trzeba .
Ogolem mamy ubezpieczenie miszkania i maz stwierdzil ze to zglosi teraz kto mu udowodni ze to bylo pare miesiecy temu . Mowie no spoko mozemy sprobowac i tak trzeba naprawic bo zepsute wiec moze jakies 200zl albo 300zl dadza na wiecej raczej nie liczylam .
A dzis dali odp ze proponuja 870 zl takze no super wiadomo naprawa bedzie kosztowac ale na pewno nie 900zl takze reszta akurat bedzie na odmalowanie mieszkania
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 19:58   #3033
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Nie mowilam wam kiedys zima bo my tu palimy ale ogrzewanie jest centralne piec w piwnicy mamy . No ale malo wazne w sypialni w scianie jest tam jakies urzadzenie ja sie nie znam no i kiedys sie to zepsulo zaczelo nam ciec z sufitu ale ze byla zima to wiadomo nie mozna bylo naprawic bo bysmy nie mogli grzac przez jakis czas . I tak cala zime mi kapalo kolo ucha na poczatku to sie nie moglam przyzwyczaic ale potem jakos poszlo

Potem pzrestalo sie palic przyszla wiosna i juz nie cieklo ale wiadomo naprawic to trzeba .

Ogolem mamy ubezpieczenie miszkania i maz stwierdzil ze to zglosi teraz kto mu udowodni ze to bylo pare miesiecy temu . Mowie no spoko mozemy sprobowac i tak trzeba naprawic bo zepsute wiec moze jakies 200zl albo 300zl dadza na wiecej raczej nie liczylam .

A dzis dali odp ze proponuja 870 zl takze no super wiadomo naprawa bedzie kosztowac ale na pewno nie 900zl takze reszta akurat bedzie na odmalowanie mieszkania


No i super ! Czasem dobrze jest właśnie coś troszkę pokombinować. Jak macie ubezpieczenie to aż grzech nie skorzystać by było !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:03   #3034
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Bardzo ładne imię ️ miałam u siebie w grupie w przedszkolu jednego Ignasia, straszny łobuziak ale taki uroczy przy tym, mały blondasek, zawsze najbardziej umorusany przy jedzeniu pocieszny był.


Moja Hanka miała dziś pierwsza czkawkę !!!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Osobiście żadnego nie znam ale też się śmieje do męża, że może być łobuz wnioskując po tym jaki aktywny jest w brzuchu
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Nie mowilam wam kiedys zima bo my tu palimy ale ogrzewanie jest centralne piec w piwnicy mamy . No ale malo wazne w sypialni w scianie jest tam jakies urzadzenie ja sie nie znam no i kiedys sie to zepsulo zaczelo nam ciec z sufitu ale ze byla zima to wiadomo nie mozna bylo naprawic bo bysmy nie mogli grzac przez jakis czas . I tak cala zime mi kapalo kolo ucha na poczatku to sie nie moglam przyzwyczaic ale potem jakos poszlo
Potem pzrestalo sie palic przyszla wiosna i juz nie cieklo ale wiadomo naprawic to trzeba .
Ogolem mamy ubezpieczenie miszkania i maz stwierdzil ze to zglosi teraz kto mu udowodni ze to bylo pare miesiecy temu . Mowie no spoko mozemy sprobowac i tak trzeba naprawic bo zepsute wiec moze jakies 200zl albo 300zl dadza na wiecej raczej nie liczylam .
A dzis dali odp ze proponuja 870 zl takze no super wiadomo naprawa bedzie kosztowac ale na pewno nie 900zl takze reszta akurat bedzie na odmalowanie mieszkania
Warto zawsze się starać jeśli jest ubezpieczenie. U nas rok temu zatkało główny pion w kanalizacji. Oczywiście ja w pracy mąż w pracy a tu sąsiadka się dobija że jej sufitem cieknie cos. Okazało się że na pionie się kanalizacja przytkała papierem i spuszczana woda znajdowała u nas w łazience sobie ujście. Na szczęście rodzice byli w domu szybko się zjawili i mamuśka biedna łapała wiadrem co wypływało z kibelka 🤦 i również kilka stówek ogólnie cuchnącą sprawa a np sąsiadkę z dołu u której pociekło wszystko sufitem i świetlikami dali tylko 150zł jakoś gdzie musiała zrobić cały sufit

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:08   #3035
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W końcu dogadaliśmy się z mężem w kwestii imienia ostatecznie będzie Ignaś ️ także można dopisać na pierwszej stronie wątku naszego dotąd juniora

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Piekne imie, jutro dopisze na kompie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:26   #3036
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Gdzie planujecie przewijać maluszka? zastanawiam się, czy skoro w sypialni jest łóżeczko to wygodniej będzie też tam mieć przewijak i ubranka, czy bardzo uciążliwe będzie gdy ten caly sprzęt będzie w jego docelowym pokoiku?
mam same dylematy... pokoik pomalowany, czeka a ja nie wiem co dalej... wiadomo, że pierwszy rok będzie z nami w sypialni, ale może ubrania i przewijanie już zaaranżować w pokoiku, czy wygodniej będzie jak wszystko będzie pod ręką... ehhh to samo z kąpielami, nie wiem gdzie to robic :/
Ja łóżeczko miałam w sypialni, a chodziłam nawet w nocy przebierać do pokoju córki. A potem jak już córka była większa to na łóżku w sypialni.
Teraz będę mieć w sypialni aby córki nie budzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:30   #3037
niemampomyslu91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 194
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Otulac jest raczej cieńszy i służy do otulania jak rożek. Pozniej latem będzie kocykiem ją mam już jeden otulacz muślinowy z Jonami srebra i jest to cienka bardzo mięciutka tkanina. Ale nie ukrywam że to moja fanaberia. Głównie dlatego ze mam mało wydatków dzieciowych. Pierwszy syn miał wszystko nowe i chciałam żeby córcia też miała coś super mogę jej później zostawić na pamiatke

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka

Dzięki Chupacabra!!

A lepiej kupić kocyk bawełniany czy bambus-bawełna, ktoś doradzi?
niemampomyslu91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 20:35   #3038
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No i super ! Czasem dobrze jest właśnie coś troszkę pokombinować. Jak macie ubezpieczenie to aż grzech nie skorzystać by było !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja w sumie caly czas mialam w glowie ze no takie cos jak nie zglosil zaraz po to przepadlo a on mowi ale co to za roznica skoro to nadal jest uszkodzone naprawic trzeba zdjecia zrobil bo sufit zniszczony wiec w sumie racja takze zglosil a stwierdzilam bedzie co bedzie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:39   #3039
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja! Do mnie też dzisiaj dojechało łóżeczko, mąż złożył żeby zobaczyć czy wszystko jest i działa i jakoś nie bardzo chce się Nam składać spowrotem
Klupś Radek X, materac jednak u mnie został kokosowo- gryczany.IMG_20180716_210922.jpeg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:49   #3040
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Osobiście żadnego nie znam ale też się śmieje do męża, że może być łobuz wnioskując po tym jaki aktywny jest w brzuchu Warto zawsze się starać jeśli jest ubezpieczenie. U nas rok temu zatkało główny pion w kanalizacji. Oczywiście ja w pracy mąż w pracy a tu sąsiadka się dobija że jej sufitem cieknie cos. Okazało się że na pionie się kanalizacja przytkała papierem i spuszczana woda znajdowała u nas w łazience sobie ujście. Na szczęście rodzice byli w domu szybko się zjawili i mamuśka biedna łapała wiadrem co wypływało z kibelka 🤦 i również kilka stówek ogólnie cuchnącą sprawa a np sąsiadkę z dołu u której pociekło wszystko sufitem i świetlikami dali tylko 150zł jakoś gdzie musiała zrobić cały sufit

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Oj to wspolczuje takiej smierdzacej sprawy
No dlatego tez moj stwierdzil ze sprobuje odp ze daja tyle a jak dla nas za malo to przysla rzeczoznawce . Ja mowie odpisuj ze ok jeszcze przyjdzie gosciu i stwerdzi,ze mniej da takze nie nie poza tym tam bajzel w sypialni nie bede specjalnie sprzatac na jego przyjscie a poza tym nie ma byc co zachłannym jak to sie mowi chytry dwa razy traci takze mnie ich propozycja zadowolila calkowicie

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Sliczne te wasze lozeczka fajnie,ze juz je macie
Ja poki co nie ogladam najpierw bedzie dostawka wiec jak zacznie z niej wyrastac wtedy dopiero jakies kupimy albo wezme od szwagierki bo oferowala tylko zapytam czy moge przemalowac na bialo np jesli tak to biore
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:51   #3041
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Ja! Do mnie też dzisiaj dojechało łóżeczko, mąż złożył żeby zobaczyć czy wszystko jest i działa i jakoś nie bardzo chce się Nam składać spowrotem
Klupś Radek X, materac jednak u mnie został kokosowo- gryczany.Załącznik 7596691

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Ja nie mogę się doczekać już mojego ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 20:53   #3042
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Piekne imie, jutro dopisze na kompie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Oj to wspolczuje takiej smierdzacej sprawy
No dlatego tez moj stwierdzil ze sprobuje odp ze daja tyle a jak dla nas za malo to przysla rzeczoznawce . Ja mowie odpisuj ze ok jeszcze przyjdzie gosciu i stwerdzi,ze mniej da takze nie nie poza tym tam bajzel w sypialni nie bede specjalnie sprzatac na jego przyjscie a poza tym nie ma byc co zachłannym jak to sie mowi chytry dwa razy traci takze mnie ich propozycja zadowolila calkowicie
To u nas był wlasnie rzeczoznawca ale z korzyścią dla nas. Męża znajomy nam doradził właśnie odwołanie


Synek chyba uwielbia ogórki w każdej postaci. Dziś miałam okazję zjeść takiego najzwyklejszego z ogródka babci gruntowy świeżo zerwany obrany, umyty. Chwilę po zjedzeniu normalnie myślałam, że mi mały z brzucha wyskoczy nie wspominam już o tym, że zapasy kiszonych u mamy wyjadłam już dwa miesiące temu gdzie normalnie jej co roku zostawało

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:56   #3043
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Piekne imie, jutro dopisze na kompie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja poprosze o dopisanie prenatalnych 7.08. dziekuje!
Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Ja! Do mnie też dzisiaj dojechało łóżeczko, mąż złożył żeby zobaczyć czy wszystko jest i działa i jakoś nie bardzo chce się Nam składać spowrotem
Klupś Radek X, materac jednak u mnie został kokosowo- gryczany.Załącznik 7596691

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Super! I ta swinka
Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Oj to wspolczuje takiej smierdzacej sprawy
No dlatego tez moj stwierdzil ze sprobuje odp ze daja tyle a jak dla nas za malo to przysla rzeczoznawce . Ja mowie odpisuj ze ok jeszcze przyjdzie gosciu i stwerdzi,ze mniej da takze nie nie poza tym tam bajzel w sypialni nie bede specjalnie sprzatac na jego przyjscie a poza tym nie ma byc co zachłannym jak to sie mowi chytry dwa razy traci takze mnie ich propozycja zadowolila calkowicie

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Sliczne te wasze lozeczka fajnie,ze juz je macie
Ja poki co nie ogladam najpierw bedzie dostawka wiec jak zacznie z niej wyrastac wtedy dopiero jakies kupimy albo wezme od szwagierki bo oferowala tylko zapytam czy moge przemalowac na bialo np jesli tak to biore
U sasiadow tez pekla rura akurat w pierwszy dzien remontu. Zrobili nam wycene, ale to bylo za malo na pokrycie kosztow wymiany sufitu, wiec sie odwolalismy, zalaczylismy fakture i zaplacili.
Mi jakos urosl mocno brzuch w ostatnim tygodniu. Czuje sie taka wielka.. coraz bardziej mnie boli i ciazy mi brzuch.. byle do pazdziernika!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:06   #3044
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
My juz po zajeciach fajnie bylo bardzo sympatyczna dziewczyna luzno z zartem opowiada takze extra pierwsze pozytywne wrazenia
Tez dostalismy gratisy tu ktos chyba tez pisal ze dostawal co nie?
U mnie byla butelczka avent, podklady z canpolu , wilgotne chusteczki z pampersa brobka kremu sudocrem, plyn lovela , woda mineralna i pelno ulotek . Spoko ogolem mily gest takie darmowe gadzety

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Ogolem zapomnialam,ze kiedys sobie kliknelam z hipp taki gratis do auta ze jedzie z nami dziecko albo z imieniem dziecka ja wybralam z imieniem i dzis akurat przyszlo fajne to taki rozowy trojkat ze slonikiem i napis Z nami jedzie Emilka oprocz tego wigotne chusteczki i jakies tam ulotki
Nie wiem czy to jeszcze jest ale jak ktoras tez do auta chce to sobie zerknijcie moze jeszcze jest oferta
Fajnie, że gratisy macie, u nas póki co nic nie dawali, tylko był spacer po porodówce, ale ogólnie też fajnie, jutro na 3 zajęcia idziemy, łącznie jest 10.
Z Hipp też akurat dziś do mnie dotarła przesyłka. U nas trójkąt z Adamem, fajna sprawa, i też chusteczki i ulotki.

Dziś o mało bym nie dotarła na wizytę bo zepsuła się brama wyjazdowa przy bloku i nie mogliśmy nigdzie autem wyjechać, na ostatnią chwilę zdążyliśmy autobusem. Spodziewałam się, że po takich atrakcjach będę miała wysokie ciśnienie w gabinecie, zawsze mi tam jakieś wyższe wychodzi niż jak w domu mierzę, a tu proszę, najniższe w historii moich wizyt. U Adasia wszystko ok, 870g, leżał główką w dół i tradycyjnie zasłaniał buzię rączkami. Ja dostałam żelazo na receptę, bo ginekolog stwierdziła, że ten Biofer który brałam za mało daje w moim przypadku a lepiej teraz uzupełnić to żelazo, żeby potem przy porodzie było ok.

Lykki, poproszę o dopisanie wizyty 13.08.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:10   #3045
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Dziewczyny a ile czekałyście na przesyłkę z Hipp? Faktycznie do 8 tygodni się czeka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:16   #3046
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

To i ja się pochwalę Mąż przywiózł dzisiaj od kolegi kołyskę-dostawkę 90x45 do naszego łóżka w sypialni. Niemal nówka, materacyk idealny a chłopak nie chce nic za to Kilka stówek w kieszeni! IMG_20180716_221330_HHT.jpeg

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:21   #3047
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile czekałyście na przesyłkę z Hipp? Faktycznie do 8 tygodni się czeka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się rejestrowałam 13 czerwca, więc trochę ponad miesiąc temu tylko.

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę Mąż przywiózł dzisiaj od kolegi kołyskę-dostawkę 90x45 do naszego łóżka w sypialni. Niemal nówka, materacyk idealny a chłopak nie chce nic za to Kilka stówek w kieszeni! Załącznik 7596701

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Super. My mogliśmy mieć łóżeczko od mojej kuzynki, no ale TŻ chce sam zrobić to ja się nie wtrącam, byle by na czas było.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:27   #3048
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Ja się rejestrowałam 13 czerwca, więc trochę ponad miesiąc temu tylko.



Super. My mogliśmy mieć łóżeczko od mojej kuzynki, no ale TŻ chce sam zrobić to ja się nie wtrącam, byle by na czas było.
My łóżeczko 120x60 też będziemy mieć, to jest myślę za małe na standardowe spanie i będzie na pierwsze tygodnie, żeby było mi wygodnie karmić, a w międzyczasie będziemy przyzwyczajać małego do jego właściwego łóżeczka
Też dostaję co zajęcia na szkole rodzenia jakieś gifty Dzisiaj smoczek z lovi

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 21:48   #3049
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja poprosze o dopisanie prenatalnych 7.08. dziekuje! Super! I ta swinka U sasiadow tez pekla rura akurat w pierwszy dzien remontu. Zrobili nam wycene, ale to bylo za malo na pokrycie kosztow wymiany sufitu, wiec sie odwolalismy, zalaczylismy fakture i zaplacili.
Mi jakos urosl mocno brzuch w ostatnim tygodniu. Czuje sie taka wielka.. coraz bardziej mnie boli i ciazy mi brzuch.. byle do pazdziernika!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No moj jak policzyl koszta to duzo taniej wyjdzie niz oferuja takze bralismy ile daja

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Fajnie, że gratisy macie, u nas póki co nic nie dawali, tylko był spacer po porodówce, ale ogólnie też fajnie, jutro na 3 zajęcia idziemy, łącznie jest 10.
Z Hipp też akurat dziś do mnie dotarła przesyłka. U nas trójkąt z Adamem, fajna sprawa, i też chusteczki i ulotki.

Dziś o mało bym nie dotarła na wizytę bo zepsuła się brama wyjazdowa przy bloku i nie mogliśmy nigdzie autem wyjechać, na ostatnią chwilę zdążyliśmy autobusem. Spodziewałam się, że po takich atrakcjach będę miała wysokie ciśnienie w gabinecie, zawsze mi tam jakieś wyższe wychodzi niż jak w domu mierzę, a tu proszę, najniższe w historii moich wizyt. U Adasia wszystko ok, 870g, leżał główką w dół i tradycyjnie zasłaniał buzię rączkami. Ja dostałam żelazo na receptę, bo ginekolog stwierdziła, że ten Biofer który brałam za mało daje w moim przypadku a lepiej teraz uzupełnić to żelazo, żeby potem przy porodzie było ok.

Lykki, poproszę o dopisanie wizyty 13.08.
No patrz fajnie w ten sam dzien nam przyszlo sliczne to co nie ?
A jaki masz kolor jakis niebieski czy cos skoro dla chlopaka ?
Oj to wspolczuje zlosliwosc rzeczy martwych tak jest wtedy gdy nie potzreba zawsze cos sie musi wydarzyc
Grunt ze zdazylas i ze wszystko dobrze gratki za dobre wiesci

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile czekałyście na przesyłkę z Hipp? Faktycznie do 8 tygodni się czeka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie pamietam kiedy to zamawialam ale tez raczej w czerwcu na pewno az 8 tygodni to nie trwalo

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę Mąż przywiózł dzisiaj od kolegi kołyskę-dostawkę 90x45 do naszego łóżka w sypialni. Niemal nówka, materacyk idealny a chłopak nie chce nic za to Kilka stówek w kieszeni! Załącznik 7596701

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Taki kolega to skarb super

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
dobrze To u nas był wlasnie rzeczoznawca ale z korzyścią dla nas. Męża znajomy nam doradził właśnie odwołanie


Synek chyba uwielbia ogórki w każdej postaci. Dziś miałam okazję zjeść takiego najzwyklejszego z ogródka babci gruntowy świeżo zerwany obrany, umyty. Chwilę po zjedzeniu normalnie myślałam, że mi mały z brzucha wyskoczy nie wspominam już o tym, że zapasy kiszonych u mamy wyjadłam już dwa miesiące temu gdzie normalnie jej co roku zostawało

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
No wszystko pewnie zalezy od rodzaju uszkodzenia jak duze szkody takze spoko,ze sie oplacilo odwolanie dobrze zrobiliscie
Moj podliczyl koszt czesci ktora trzeba wymienic , robocizna przyjdzie znajomy tescia wiec pewnie kasy z nas nie bedzie zdzierac kawalek plyty w tym miejscu co zalalo i malowanie ale to i tak ogolem bedziemy robic wiec stwierdzilismy ze nie ma co i bierzemy tyle ile oferuja
My jutro jedziemy po ogorki na dzialke i po cukinie mam ochote na leczo juz za mna chodzi jakis czas a akurat papryka na promocjach wszedzie to trzeba skorzystac
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 22:08   #3050
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No moj jak policzyl koszta to duzo taniej wyjdzie niz oferuja takze bralismy ile daja

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



No patrz fajnie w ten sam dzien nam przyszlo sliczne to co nie ?
A jaki masz kolor jakis niebieski czy cos skoro dla chlopaka ?
Oj to wspolczuje zlosliwosc rzeczy martwych tak jest wtedy gdy nie potzreba zawsze cos sie musi wydarzyc
Grunt ze zdazylas i ze wszystko dobrze gratki za dobre wiesci

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



Ja nie pamietam kiedy to zamawialam ale tez raczej w czerwcu na pewno az 8 tygodni to nie trwalo

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



Taki kolega to skarb super

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



No wszystko pewnie zalezy od rodzaju uszkodzenia jak duze szkody takze spoko,ze sie oplacilo odwolanie dobrze zrobiliscie
Moj podliczyl koszt czesci ktora trzeba wymienic , robocizna przyjdzie znajomy tescia wiec pewnie kasy z nas nie bedzie zdzierac kawalek plyty w tym miejscu co zalalo i malowanie ale to i tak ogolem bedziemy robic wiec stwierdzilismy ze nie ma co i bierzemy tyle ile oferuja
My jutro jedziemy po ogorki na dzialke i po cukinie mam ochote na leczo juz za mna chodzi jakis czas a akurat papryka na promocjach wszedzie to trzeba skorzystac
Właśnie ta ramka też jest różowa, widziałam też w innym samochodzie gdzie było imię Bartek i też różowe, chyba im się nie chce dzielić tego osobno na kolory. Ale zawsze miło dostać jakiś gratis.
Co do złośliwości rzeczy martwych to póki co jeszcze jest ok, oby przy porodzie się taka sytuacja nie zdarzyła, że nie będzie jak wyjechać.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 22:14   #3051
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Właśnie ta ramka też jest różowa, widziałam też w innym samochodzie gdzie było imię Bartek i też różowe, chyba im się nie chce dzielić tego osobno na kolory. Ale zawsze miło dostać jakiś gratis.
Co do złośliwości rzeczy martwych to póki co jeszcze jest ok, oby przy porodzie się taka sytuacja nie zdarzyła, że nie będzie jak wyjechać.
Acha no widzisz ale to bez roznicy w sumie
Oj tak oby takie rzeczy sie zadnej z nas nie przytrafily
Dzis wlasnie na zajeciach ona mowila ze najlepiej sobie pojechac na spokojnie do szpitala zobaczyc czy sa jakies skroty np gdzie najlepiej zaparkowac itd bo wiadomo w nerwach to roznie bywa
Ogolem tak fajnie rozne sytuacje opowiadala jak to sie kobiety zachowuja juz na porodowce jak krzycza na tych swoich biednych mezow o byle co itd mam nadzieje,ze ja taka nie bede
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 22:27   #3052
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Acha no widzisz ale to bez roznicy w sumie
Oj tak oby takie rzeczy sie zadnej z nas nie przytrafily
Dzis wlasnie na zajeciach ona mowila ze najlepiej sobie pojechac na spokojnie do szpitala zobaczyc czy sa jakies skroty np gdzie najlepiej zaparkowac itd bo wiadomo w nerwach to roznie bywa
Ogolem tak fajnie rozne sytuacje opowiadala jak to sie kobiety zachowuja juz na porodowce jak krzycza na tych swoich biednych mezow o byle co itd mam nadzieje,ze ja taka nie bede
Też mieliśmy takie opowieści na pierwszych zajęciach. Ogólnie u nas zajęcia odbywają się właśnie w tym szpitalu, w którym chcę rodzić, tylko piętro wyżej niż jest porodówka, więc już w miarę zwiedziliśmy co, gdzie i jak, dojazd też opracowany. Z tym krzyczeniem to również mam nadzieję, że ja taka nie będę.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 22:31   #3053
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Leżę sobie już w łóżku, a tymczasem coś dziwnie szeleści. IMG_20180716_231531_HHT.jpeg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 06:46   #3054
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Ja się rejestrowałam 13 czerwca, więc trochę ponad miesiąc temu tylko.
ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja nie pamietam kiedy to zamawialam ale tez raczej w czerwcu na pewno az 8 tygodni to nie trwalo [COLOR="Silver"]
ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Leżę sobie już w łóżku, a tymczasem coś dziwnie szeleści. Załącznik 7596731

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:28   #3055
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Leżę sobie już w łóżku, a tymczasem coś dziwnie szeleści. Załącznik 7596731

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
król!

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:49   #3056
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Leżę sobie już w łóżku, a tymczasem coś dziwnie szeleści. Załącznik 7596731

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
No co ktos musi przetestowac lozeczko bedzie tak lezec nie uzywane

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------



ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie meila znalazlam myslalam ze wykasowalam zamawialam 12 czerwca takze dobrze kojarzylam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:53   #3057
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąść .coś .Na sen ?
Spotkała mnie wielka tragedia umarł w sobotę moj .tatuś zdążyłam się .z nim pożegnać w szpitalu mam nadzieje ze mnie słyszał.... ruszały mu się oczy pod powiekami.
.W czwartek pogrzeb. Nie mogę spać. Strasznie dużo wyplakalam. Mam wrażenie ze Nie Mam czym płakać.

Nie wiem jak dotrwać do czwartku bo nie wyobrażam sobie pogrzebu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro
Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Gdzie planujecie przewijać maluszka? zastanawiam się, czy skoro w sypialni jest łóżeczko to wygodniej będzie też tam mieć przewijak i ubranka, czy bardzo uciążliwe będzie gdy ten caly sprzęt będzie w jego docelowym pokoiku?
mam same dylematy... pokoik pomalowany, czeka a ja nie wiem co dalej... wiadomo, że pierwszy rok będzie z nami w sypialni, ale może ubrania i przewijanie już zaaranżować w pokoiku, czy wygodniej będzie jak wszystko będzie pod ręką... ehhh to samo z kąpielami, nie wiem gdzie to robic :/
Moim zdaniem wygodnie mieć wszystko w jedym pokoju, szczególnie w nocy my mamy komode, łóżeczko i przewijak na łóżeczko u nas w sypialni jeszcze po Straszaku i to rozwiązanie nam się super sprawdzalo
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Polecam jakiś dobry serial na netflixie!

Bajka wyglada cudnie !!!!! Ja zamawiam pod koniec tego tygodnia bo dopiero w poniedziałek przyszły wracamy na Śląsk, ale skręcam od razu
Materac jednak biorę inny wiec na niego ciut dłużej poczekam bo sprzedawca do 30.07 na wakacjach.
A materac biorę piankowy strefowy. Jednak boje się tego kokosu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Polecisz jakiś konkretny serial? Bo właśnie szukam czegoś nowego najlepiej trochę babskie bo te mniej babskie oglądam z mężem ale teraz jestem głównie sama w domu


Nie odzywałam się kilka dni bo jeden dzień nie miałam czasu i później ciężko było nadrobić, zwłaszcza że w weekend synek z TZ byli w domu więc spędzaliśmy czas wspólnie

Ja wczoraj byłam na badaniach, wszystko wyszło w normie, łącznie z tsh więc kamień z serca (,ostatnio tsh miałam powyżej 4 i musiałam zwiększać dawkę euthyroxu) , tylko alloprzeciwciala (Coombsa) jak zwykle muszę odebrać osobiście więc zrobię to w czwartek przed wizytą.

U mnie dziś leje od rana od razu gorzej się czuję przez to, jest mi strasznie słabo a tu trzeba pranie i obiad ogarnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:58   #3058
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wlasnie meila znalazlam myslalam ze wykasowalam zamawialam 12 czerwca takze dobrze kojarzylam
ok, dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:58   #3059
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

U mnie od rana pada i jest tak ciemno jakby juz dzien sie konczyl a nie dopiero zaczal

Wogole wczoraj jak ta Pani opowiadala o tych skurczach przepowiadajacych ze zazwyczaj od 30 tyg sie zaczynaja u mnie jutro juz 29 sie zacznie wiec coraz blizej u kazdej kobiety wygladaja inaczej moze bolec co innego to ja sie boje ze ja nie poznam ze to to i bede panikowac . Ona mowila ze jak sie zaczna to najlepiej zrobic sobie kapiel tak 30 minutowa i powinno byc lepiej ja tam na ucho do mojego Ty to musimy kupic wreszcie korek do wanny
A on zatkasz se wanne pieta albo usiadziesz pupa i tez sie zatka o jaki chamski od razu go walnelam
Nie no serio ale teraz jak sie zacznie 30 tydz za 2 tyg to bede robic w gacie wyczekujac tego
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 09:10   #3060
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
U mnie od rana pada i jest tak ciemno jakby juz dzien sie konczyl a nie dopiero zaczal

Wogole wczoraj jak ta Pani opowiadala o tych skurczach przepowiadajacych ze zazwyczaj od 30 tyg sie zaczynaja u mnie jutro juz 29 sie zacznie wiec coraz blizej u kazdej kobiety wygladaja inaczej moze bolec co innego to ja sie boje ze ja nie poznam ze to to i bede panikowac . Ona mowila ze jak sie zaczna to najlepiej zrobic sobie kapiel tak 30 minutowa i powinno byc lepiej ja tam na ucho do mojego Ty to musimy kupic wreszcie korek do wanny
A on zatkasz se wanne pieta albo usiadziesz pupa i tez sie zatka o jaki chamski od razu go walnelam
Nie no serio ale teraz jak sie zacznie 30 tydz za 2 tyg to bede robic w gacie wyczekujac tego
Ja nie miałam w ogóle skurczy przepowiadajacych w poprzedniej ciąży jak już miałam skurcze to był początek porodu i żadne kąpiele nie pomogły
A najciekawsze jest to że ponad 2 tygodnie przed porodem miałam już rozwarcie 3 cm i w ogóle nie czułam jak mi się robiło, a musiały temu towarzyszyć jakieś skurcze tylko że u mnie były bezbolesne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Kurcze da się jakoś z aplikacji wrzucić zdjęcie? Bo Wy wrzucacie a u mnie jest komunikacja że ta funkcja została wyłączona... chciałam zdjęcie brzucha wrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.