bierzecie? brałyscie? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 17:44   #721
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Ja nie umiem zrozumieć czemu sie tak czepiacie ;/ Niech każdy robi co chce. Nikt wam nie każe ani nie zaczęca was do branie w tym wątku. Temat wątku brzmi:"bierzecie? brałyscie?" więc uważam że wasze oskarżenia o to że jeśli ktoś mówi o swoich doświadczeniach z dragami to się chwali są niedorzeczne. Czy według was każdy powinien pisać: "Nie nie brałem i nigdy tego nie zrobie bo to największe gówno..." Według mnie to mija sie z sensem...
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:01   #722
MalaCzarnaXS
Raczkowanie
 
Avatar MalaCzarnaXS
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: jedenaste piętro
Wiadomości: 410
GG do MalaCzarnaXS
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Ja nigdy nie brałam, ale ostatnio coraz częściej mam okazję i nawet mnie korciło, żeby coś zajarać albo łyknąć. Jednak jak zobaczyłam niedawno co moi znajomi wyprawiają po dragach to już podziękuję. Wolę nawet nie zaczynać.
MalaCzarnaXS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:10   #723
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: bierzecie? brałyscie?

O MAJ GAD ależ sie temat rozwinął to i ja dorzucę swoje 3 grosze

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Dokladnie.
Mam wiec pytanie do osob, ktore nie pala i skreslaja z miejsca osoby lubiace sobie sporadycznie zapalic (trawke oczywiscie): czym te osoby roznia sie od Was?? Co zlego jest w tym, ze powiedzmy raz na miesiac zapale skreta??? Czy oznacza to, ze jestem od Was gorsza? Jesli tak, to prosze o wyjasnienie dlaczego. Bo ja zadnej roznicy nie widze. Lubie sie poprostu zrelaksowac... Czasem pomaga mi trawa, innym razem piwko, albo dobry film, ksiazka czy fajna muza. Moj sposob na relaks, to wszystko. I nic zlego w tym nie widze...
Zgadzam się w całej rozciągłości... Dla mnie trawka jest jak piwo Co nie znaczy, że to piwo musze pić codziennie..:P I utnę tutaj spekulacje na temat obnoszenia sie z tym "super extra cool" bo na codzień się do tego nie przyznaję ludziom, którzy o dragach nie maja pojęcia - wiadomo czemu.
Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Widziałas kiedys taki na oczy?? Bo ja nie. To co kupujesz od dilera na osiedlu to jest SAMA chemia. Jeszcze 5-7 lat temu nie nawozili tak bardzo tematu jak teraz. Teraz to nawet nie pachnie jak marichuana tylko jak palone siano. Do trawy mozna dodać każdą chemie ktorą da sie uzyskac w formie ciekłej. Jest to opłacalne bo moc "rażenia" jest wieksza i też waga po nasączeniu wzrasta..takze zamiast 10g robi się 15g. Trawe nawozi sie wszystkim, począwszy od muchozolu o ktorym wspomniałas skonczywszy na tabletkach psychotropowych. Takze nigdy nie ma pewnosci ze po zajaraniu zielska nie wystąpią halucynacje, omdlenia, wymioty, bol głowy...no chyba ze ktos pali zielsko z Holandii z coffeshopu, które mocą i czystoscią przewyższa kilkakrotnie polski uliczny temat.

To może zacznę nawozić ogórki wódką i zrobię pierwszy trunek z zakaską w jednym? Hehe żartuję. To prawda, jaranie śmierdzi. Czasami się lepi. Przeraża mnie myśl, czym może być nasączane i na jaką skalę palą to dzieci w wieku mojego młodszego brata chociażby Ale można miec też swoje zielsko, z własnej hodowli:-P Taka siejka wywołuje ogólną wesołość i inne przyjemne doznania, inne i słabsze z reguły od osiedlowego skana.

I prosze nie mowcie dziewczyny ze po "sportowym" zapaleniu trawki od czasu do czasu nie odczuwa sie zadnych skutków ubocznych bo tak nie jest. Z czasem pojawia sie niechęc do wszystkiego...psychiczne wyczerpanie. To tylko jeden ze skutków...a jest ich cała lista.

Piszesz na podstawie własnego doświadczenia? Wiesz... to że czasami problemy wiążą niektórych z narkotykami, nie znaczy że muszą oni upatrywać w dragach źródła owym problemów.


Hahahahhahahahahaha...dzi ewczyno czy wiesz co piszesz??? Po ciągach amfetaminowych występują psychozy!! Oznacza to mniej wiecej tyle ze nawet jak nie jestes pod wpływem to nie mozesz spac w nocy ze strachu, widzisz poruszające sie cienie, masz wrazenie ze ktos jest w domu i np. zaraz Cie zabije.... boisz sie wyjsc na ulice bo masz wrażenie ze ktos za tobą chodzi. Wszędzie widzisz "spiski" i "zasadzki" i boisz sie kazdego dzwięku. Nie wspominam o wielkiej chęci przejscia na tamten swiat i ciągłych myslach samobojczych.
Dokładnie Po amfie można mieć niezapomnianą jazdę i bać się wsiąść np. do autobusu albo (opowieść znajomego) płynąć po płytce chodnikowej. Non stop.

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Nie. Napisalas kilka bzdur..m. in. to ze marycha jest rasowana LSD. W życiu!! A to dlatego ze byłoby to nieopłacalne... hurtownicy wolą nasączyc temat roztworem taniej chemii dostępnej w sklepie z rozpuszczalnikami.
Po pierwsze nieopłacalne, po drugie LSD nie można sobie "zapalić" - związek ten rozkłada się w ogniu.
Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Piszesz bzdury...LSD ma dużo mniejszy potencjał uzależniający od trawy.

LSD:
Uzależnienie psychiczne
Występuje raczej rzadko - tylko wyjątkowo prowadzi do nieodpartej chęci ponownego przyjęcia.
Uzależnienie fizyczne
Brak możliwości fizycznego uzależnienia - niezależnie od częstotliwości przyjmowania, organizm nie włącza LSD do metabolizmu. Nie zaobserwowano, oprócz uczucia ospałości i czasem przygnębienia, żadnych objawów abstynencji po odstawieniu LSD.


Marihuana

Uzależnienie psychiczne
Może występować po pewnym czasie używania.
Uzależnienie fizyczne
Nie występuje.

żrodło: www.narkotyki.esculap.pl
Do LSD akurat nic nie mam i uważam, że jest to najmniej uzależniający środek, ktory poznałam. Po dobrym papierze jazda trwa przynajmniej 2 dni i długo trzeba, aby dojść do siebie i dojrzeć do myśli, że sie chce więcej. Ja akurat wiem, że nie wezmę, bo sie boję.
Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Wychodzi na to,że w wątku osoby które biorą na wszelką cene próbują przekonać innych,że trawka jest wspaniała,zupełnie nieszkodliwa,a kto myśli inaczej,bo wie jaka jest prawda to całe g**** się zna.

Aha,i nie mam mowy o innej reakcji różnych osób na te same dragi."Bo po tym nie ma się takich objawów i koniec!!!".Ślepo i głucho na wszelkie argumenty.
Dziwi mnie, że gdy ktos wspomni, że od czasu do czasu jara i nie napisze tego w pokutnym tonie "żalu za grzechy" to już jest posądzany, że sie chwali, bądź namawia, bądź głupi jest i tyle. Jego sprawa. Nie jest gorszym człowiekiem.:/
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:19   #724
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Wychodzi na to,że w wątku osoby które biorą na wszelką cene próbują przekonać innych,że trawka jest wspaniała,zupełnie nieszkodliwa,a kto myśli inaczej,bo wie jaka jest prawda to całe g**** się zna.

Aha,i nie mam mowy o innej reakcji różnych osób na te same dragi."Bo po tym nie ma się takich objawów i koniec!!!".Ślepo i głucho na wszelkie argumenty.
Przepraszam, czy ja coś udowadniam? Powiedziałam cokolwiek o nieszkodliwości palenia zielska? Prosiłabym o nie uogólnianie. I nie uważam, że jeżeli ktoś nie pali, to gówno się zna. I jaka wg Ciebie jest prawda? Porównaj sobie skutki po zażyciu alkoholu i zielska. A resztę proszę dopowiedzieć sobie samemu. Bez żadnej sugestii z mojej strony, bo nie mam zamiaru mówić, że jedno jest lepsze od drugiego.

To czy palę, czy nie, to mój wybór. I nie propaguję jarania. A tego drugiego fragmentu twojej wypowiedzi w ogóle nie rozumiem... :/
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:32   #725
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Powtórzę to, co napisałam wcześniej.
Skąd ona, jako osoba niezażywająca może wiedzieć, czy ktoś zażywający widzi 'białe myszki', czy ma inne 'zwidy i majaki' .
Może np.na podstawie tego wątku ??
Oczywiście ,że nie każdemu się to przytrafia ,ale nie zaprzeczysz ,że niektórym tak.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:16   #726
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Przepraszam, czy ja coś udowadniam? Powiedziałam cokolwiek o nieszkodliwości palenia zielska? Prosiłabym o nie uogólnianie. I nie uważam, że jeżeli ktoś nie pali, to gówno się zna. I jaka wg Ciebie jest prawda? Porównaj sobie skutki po zażyciu alkoholu i zielska. A resztę proszę dopowiedzieć sobie samemu. Bez żadnej sugestii z mojej strony, bo nie mam zamiaru mówić, że jedno jest lepsze od drugiego.

To czy palę, czy nie, to mój wybór. I nie propaguję jarania. A tego drugiego fragmentu twojej wypowiedzi w ogóle nie rozumiem... :/
To przepraszam,jeśli wzięłaś to do siebie.Zresztą sama wiesz,że nie pisałaś nic o nieszkodliwości więc to co pisałam Cię nie dotyczy.

Drugi fragment tyczy się wypowiedzi Cannabis84,która stwierdziła,że się na tym nie znam,bo ona nie miała po trawce halucynacji i nie przyjmuje do wiadomości,że ktokolwiek inny może mieć.Tak to odebrałam.

A na przykładzie osoby,o której pisze sportsmenka86 pozwolę stwierdzić,że biorący zwykle nie dostrzega,że coś jest nie tak w jego zachowaniu,dla niego jest super i nic złego się nie dzieje.
Sportsmenko86,próbowałaś szczerze z nim porozmawiać?Poprosić,żeby kategorycznie przestał,opowiedzieć jak to wygląda z Twojego punktu widzenia,że dzieje się źle?Domyślam się,że tak,ale nie poskutkowało,bo (patrz moja wypowiedź wyżej)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:31   #727
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: bierzecie? brałyscie?

[quote=Nemezja;6338633]

Drugi fragment tyczy się wypowiedzi Cannabis84,która stwierdziła,że się na tym nie znam,bo ona nie miała po trawce halucynacji i nie przyjmuje do wiadomości,że ktokolwiek inny może mieć.Tak to odebrałam.

[quote]

Kto powiedzial ze nie przyjmuje do wiadomosci? Jesli juz komentujesz moje wypowiedzi to prosze Cie o to, abys czytala je ze zrozumieniem i nie dokladala sobie slow, ktorych nie mowilam (tudziez pisalam).
Jesli zas idzie o druga czesc Twojej wypowiedzi, to sugeruje raczej takie rady pisac na PW. Bo zaraz kacik zlamanych serc sie nam tu zrobi czy cos w tym stylu, a watek nie o tym Pozdrawiam....
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 20:41   #728
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Kto powiedzial ze nie przyjmuje do wiadomosci? Jesli juz komentujesz moje wypowiedzi to prosze Cie o to, abys czytala je ze zrozumieniem i nie dokladala sobie slow, ktorych nie mowilam (tudziez pisalam).
Tak to odebrałam,kiedy pisałaś o tym,że po trawce nie widzi się białych myszek(czyli że nie ma się halucynacji)i że jak nie mam o tym pojęcia,to żebym nie pisała.A skąd wiesz,że nie istnieje osoba,która po zwykłej trawce miała zwidy?Przecież ile osob-tyle reakcji.
Cytat:
Jesli zas idzie o druga czesc Twojej wypowiedzi, to sugeruje raczej takie rady pisac na PW. Bo zaraz kacik zlamanych serc sie nam tu zrobi czy cos w tym stylu, a watek nie o tym Pozdrawiam....
A,no racja
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:46   #729
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Tak to odebrałam,kiedy pisałaś o tym,że po trawce nie widzi się białych myszek(czyli że nie ma się halucynacji)i że jak nie mam o tym pojęcia,to żebym nie pisała.A skąd wiesz,że nie istnieje osoba,która po zwykłej trawce miała zwidy?Przecież ile osob-tyle reakcji.
Napisalam "[...]wybacz ale ja bialych myszek nie widzialam[...]". To wszystko. Nie napisalam, ze nikt inny ich nie widzial...
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:50   #730
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Napisalam "[...]wybacz ale ja bialych myszek nie widzialam[...]". To wszystko. Nie napisalam, ze nikt inny ich nie widzial...
Cytat:
Skoro jestes taka przeciwniczka to skad wiesz, ze widzi sie biale myszki? Bo wybacz ale ja nidgy ich nie widzialam i nigdy nie stracilam swiadomosci!!! Wiec nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia!!!
Odniosłam to do całej wypowiedzi,a tę wypowiedź tak właśnie rozumiem.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:21   #731
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nemezjo, rozmawiałam z nim nie jeden raz, a on uparty w cholerę. Nawet nie mogę patrzeć na to jak traktuje własną dziewczynę. Jest on gotów z nią zerwać, bo ona tego nie akceptuje (choć jest wyrozumiała, ale tak jak ja, nie chce, by palił trawki).
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 21:34   #732
orthodox
Raczkowanie
 
Avatar orthodox
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Od czasu do czasu zapale. Innych rzeczy nie biore.
__________________
Bez skutku fala w uczucia uderza
Ta wyspa zdradliwa do której wciąż zmierzam
wyciąga swe dłonie i zabrać chce więcej
Ty stoisz i wołasz bezgłośnie namiętnie


orthodox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:46   #733
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Po fecie nie ma sie halunów ...
ja byłam w nałogu 5 lat więc wiem co to oznacza,i powiedziałam każdy organizm reaguje inaczej,ja haluny miałam juz pod koniec nałogu,na poczatku nic nie było,wiec jak nie wiesz to nie mów,ja jestem żywym przykładem walka z nałogiem 5 lat i wiem co jak...
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:47   #734
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: bierzecie? brałyscie?

nigdy niczego nie brałam, ale powiedzieć, że nigdy tego nie zrobie nie mogę, bo to różnie bywa
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:49   #735
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja byłam w nałogu 5 lat więc wiem co to oznacza,i powiedziałam każdy organizm reaguje inaczej,ja haluny miałam juz pod koniec nałogu,na poczatku nic nie było,wiec jak nie wiesz to nie mów,ja jestem żywym przykładem walka z nałogiem 5 lat i wiem co jak...
gratuluje wygranej z nałogiem naprawde podziwiam Twoją silną wolę, 3maj tak dalej pozdrawiam
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:55   #736
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: bierzecie? brałyscie?

i o to chodzi,bede sie trzymać,już sie nie poddam temu świństwu,dopiero bedzie 2 rok jak nie biore,ale 5 lat nałogu to katorga teraz tak sadze,wtedy tego nie wiedziałam
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 22:07   #737
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
i o to chodzi,bede sie trzymać,już sie nie poddam temu świństwu,dopiero bedzie 2 rok jak nie biore,ale 5 lat nałogu to katorga teraz tak sadze,wtedy tego nie wiedziałam
napewno Ci się uda wierzę w to
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 22:25   #738
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Widziałas kiedys taki na oczy?? Bo ja nie. To co kupujesz od dilera na osiedlu to jest SAMA chemia. Jeszcze 5-7 lat temu nie nawozili tak bardzo tematu jak teraz. Teraz to nawet nie pachnie jak marichuana tylko jak palone siano. Do trawy mozna dodać każdą chemie ktorą da sie uzyskac w formie ciekłej. Jest to opłacalne bo moc "rażenia" jest wieksza i też waga po nasączeniu wzrasta..takze zamiast 10g robi się 15g. Trawe nawozi sie wszystkim, począwszy od muchozolu o ktorym wspomniałas skonczywszy na tabletkach psychotropowych. Takze nigdy nie ma pewnosci ze po zajaraniu zielska nie wystąpią halucynacje, omdlenia, wymioty, bol głowy...no chyba ze ktos pali zielsko z Holandii z coffeshopu, które mocą i czystoscią przewyższa kilkakrotnie polski uliczny temat.

I prosze nie mowcie dziewczyny ze po "sportowym" zapaleniu trawki od czasu do czasu nie odczuwa sie zadnych skutków ubocznych bo tak nie jest. Z czasem pojawia sie niechęc do wszystkiego...psychiczne wyczerpanie. To tylko jeden ze skutków...a jest ich cała lista.

Edit:



Hahahahhahahahahaha...dzi ewczyno czy wiesz co piszesz??? Po ciągach amfetaminowych występują psychozy!! Oznacza to mniej wiecej tyle ze nawet jak nie jestes pod wpływem to nie mozesz spac w nocy ze strachu, widzisz poruszające sie cienie, masz wrazenie ze ktos jest w domu i np. zaraz Cie zabije.... boisz sie wyjsc na ulice bo masz wrażenie ze ktos za tobą chodzi. Wszędzie widzisz "spiski" i "zasadzki" i boisz sie kazdego dzwięku. Nie wspominam o wielkiej chęci przejscia na tamten swiat i ciągłych myslach samobojczych.
psychoza a halumny to cos innego jakbys nie wiedzial :/ a co po fecie jest to akurat wiem.Nie musisz mi tego tłumaczyc.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 22:28   #739
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
ja byłam w nałogu 5 lat więc wiem co to oznacza,i powiedziałam każdy organizm reaguje inaczej,ja haluny miałam juz pod koniec nałogu,na poczatku nic nie było,wiec jak nie wiesz to nie mów,ja jestem żywym przykładem walka z nałogiem 5 lat i wiem co jak...
ja też.
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 22:50   #740
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: bierzecie? brałyscie?

może twój organizm troche inaczej reagował niż mój,zgodzisz się??
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 10:59   #741
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Mozliwe.Ale halunow po białej nie miałam,psychoze - owszem ,cały czas mam.Halucynacje tylko po trawie.Czasem mam myśli,żeby wziąc,ale to normalne - wkoncu jestem od tego uzalezniona.Moja najbliższa osoba jest uzalezniona i się leczy po raz n w ośrodku
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:49   #742
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: bierzecie? brałyscie?

ojej, widzę, że wiekszość tutaj bardzo lubi chwytać za słówka. Czy napisałam gdziekolwiek, że narkotyki nie wywołują żadnych skutków ubocznych??

1,Nemezja skoro nie miałaś nigdy kontaktów z narkotykami to skąd wiesz jakie wywołują efekty? brałaś leki ok, ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
2. cierpię na ADHD, psychiatra przepisuje mi różne leki (uspokające,psychotropy) i uważam, że to jest dla mnie gorsze. to po nich miałam stany depresyjne i ogólnie czułam się źle dlatego zrezygnowałam. osobiście wolę zapalić aby się uspokoić i wydaję mi się, że to zatruwa mój organizm (a tekże psychikę) w znacznie mniejszym stopniu niż owe leki. miałaś kontakt z lekami wywołującymi nieprzyjemne działanie więc powinnaś mnie zrozumieć.
3. Ja zauważyłam, że po zażyciu narkotyków ludzie bardziej uważają na to co robią (chodzi mi o jazde samochodem), maja tzw. filmy, boja się i dlatego starają się być ostroźniejsi. I bardzo proszę nieuogólniać, wiadomo, że nie jest tak zawsze.

Co do zielska nasączanego LSD widziałam na własne oczy, gdy ktoś to robi.

to, że palę nie znaczy, że toleruję inne narkotyki. Nie, jestem ich przeciwniczką i bardzo żałuję, że ludzie wrzucają takie osoby do jednego worka razem z ciężkimi narkomanami- "pali, jest narkomanem, ćpa wszystko co popadnie, nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia i propaguje narkotyki". proszę nie odbierac tego zbyt osobiście, ujęłam to tak bo nie mam czasu się rozpisywac. pozdrawiam
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 12:00   #743
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez hogatk@ Pokaż wiadomość
Ja nie umiem zrozumieć czemu sie tak czepiacie ;/ Niech każdy robi co chce. Nikt wam nie każe ani nie zaczęca was do branie w tym wątku. Temat wątku brzmi:"bierzecie? brałyscie?" więc uważam że wasze oskarżenia o to że jeśli ktoś mówi o swoich doświadczeniach z dragami to się chwali są niedorzeczne. Czy według was każdy powinien pisać: "Nie nie brałem i nigdy tego nie zrobie bo to największe gówno..." Według mnie to mija sie z sensem...
nikt nikomu nie zabrania wypowiedzieć się (i przykre jest, że o takie coś posądzane są Wizażanki). jest jednak haczyk. nie widzi mi się rozpisywanie się na forum, nie poświęconym w całości trawkom i innym takim (tak, wrzucam to do jednego worka z innymi narkotykami! ), o tym, jaka to jest fajna, przyjemna i bezpieczna zabawa.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:32   #744
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie czytałam całego wątku więc nie wiem czy to było czy nie ale powiem że historie które opowiada dają do myślenia:

BODEK O NARKOTYKACH

http://stokr0tka89.wrzuta.pl/audio/i...rkotyki_wyklad
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:44   #745
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez k_maUa Pokaż wiadomość
heh...ja paliam i od czasu do czasu palę. Nie widzę w tym nic zlego i nie uwazam, żeby palenie marihuany bylo jakims strasznym przestepstwem. Ale poza tym nie mam zamiaru i nigdy nic nie wezme...

Bardzo dawno nie byłam na forum. Jak przeczytałam swoją wypowiedź z tedy mało się nie przestraszyłam. Tak na prawdę od tamtego czasu minęlo już bardzo długo i moje życie także się zmieniło. Obserwując ówczesnego TŻ ta, który palił coraz częściej i to jak się zmieniał, zaczęłam się tego bać. I nie wierzę, że zwykła trawka nie uzależnia. Sama nie paliłam już chyba prawie dwa lata. Z towarzystwa, które wtedy lubiło popalać 80% jest dziś innymi ludźmi, którzy nie osiągnęli nic z wcześniej stawianych sobie priorytetów. nie polecam nikomu zaczynać. Nie warto.
__________________
Marzenia są po to by je spełniać


k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:20   #746
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: bierzecie? brałyscie?

kazdy robi co chce,trzeba sprobowac wszystkiego jesli ma sie na to ochote.Ale naprawde chyba nie warto..po jakims czasie regularnego zazywania amfetaminy naprawde pojawiaja sie jakies dziwne doly,nie chce sie wyjsc z domu,chce sie plakac i ma sie wrazenie,ze kazdy sie dziwnie patrzy.Doslownie brak checi do zycia.Człowiek bardzo sie zmienia,staje sie zupelnie inna,obca osoba
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:01   #747
hate me!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 78
Dot.: bierzecie? brałyscie?

pale, sporadycznie ale jednak.
drops na imprezie, jakies wieksze dicho, wtedy musi byc.
najgorsze jest to ze kiedy pierwszy raz pojdziesz zrobiona na impreze pozniej ciezko jest wrocic do zabawy bez wspomagaczy, juz Cie to tak nie kreci. zaczynasz myslec kategoriami "piątek? nalezaloby cos wrzucic".
mysle ze do uzaleznienia sie jest mi daleko, potrafie nic nie wziasc przez wiele miesiecy. pale czesciej. obracam sie w towarzystwie w ktorym juz nie raz sypano mi kreski pod nos i potrafilam odmowic. chyba nie jest zle.
hate me! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:30   #748
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie wydaje mi sie ze od haszyszu mozna sie uzaleznic...?

Inaczej wyglada to z kokaina.

Pierwszy raz sprobowalam dla ciekawosci, nie wiedizalam wtedy ze dano mi jakies pomieszane swinstwo.
Pamietam tylko ohydne uczucie, cos w glowie mowilo mi ze musze sobie cos zlego zrobic.
Probowalam wyskoczyc z okna, utopic sie w wannnie. Mialam dreszcze, rzucalam sie na lozku. Moj chlopak byl ze mna. Gdyby nie on....

Potem probowalam jeszcze 3 razy, tym razem nie bylo juz skutkow ubocznych. Podobalo mi sie.

Gorzej nasteonego dnia, nie moglam sie skoncentrowac na niczym,myslalam tylko o tym aby wziac.

Chlopak postawil mi warunek - konczysz z tym albo sie rozstajemy. Pomoglo.

Od tego czasu minal rok, nie bralam nic.
Ale to jest nadal we mnie, czasami tak bardzo chcialabym sie poczuc jak wtedy... wiem ze gdybym miala pod reka nie potrafilabym powiedziec nie.
To tylko chwilowe, ale zdarza sie niespodziewanie.
Pozdrawiam wszystkich
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 22:05   #749
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: bierzecie? brałyscie?

ja z siebie jestem dumna i dalej jestem przy swoim i juz mam obrzydzenie do tego teraz sie zastanawiam jak to mogłam brać,chyba dopiero teraz do mnie dociera jakie głupstwo popełniłam,ale dobrze,że juz wszystko ok
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:07   #750
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: bierzecie? brałyscie?

ja nigdy nic nie brałam...
ale chętnie bym sprobowała trawki
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 11:51:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.