Aparaty ortodontyczne cz. XIV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 09:43   #841
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buny Pokaż wiadomość
cześć od wczoraj jestem szczęśliwą aparatką zęby mnie jakoś bardzo nie bolą ale dość mocno "zdrętwiały" i czuje spory dyskomfort ale mam nadzieje, że to szybko minie.
Chciałam się was zapytać o to czego nie jecie w aparatach szafirowych bo taki mam, na pewno odpadają gumy, żelki, krówki, słodycze z toffi ale czy to prawda, że te aparaty się tak bardzo barwią? Jeśli będę musiała to przeżyje na wodzie dwa lata ale nie ukrywam, że cięzko będzie mi sie pożegnać z kawą, herbatą i sokami.


Ja na początku piłam przez słomkę, a teraz to tak różnie. Aparat mam siedem miesiecy, ja nic sobie nie ofmawiam, a on nadal krysztalowy;-)
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:06   #842
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angell93 Pokaż wiadomość
a no teraz to rozumiem faktycznie siodemka jest za daleko wiec ci sie nie dziwie ja bede miala pierscienie wiec mysle ze pod tym wzgledem sa lepsze od rurek ;D a wlasnie musze w piatek zapytac ortodonty czy ewentualne naprawy cos mnie beda kosztowac..a wiadomo z aparatem rozne rzeczy moga sie stac
zapytaj sie koniecznie ja mam aparat krotko a bede juz drugi raz tak poza wizytami latac-raz to byl zbyt dlugi drucik, a teraz to

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Pod względem wypadania drucika to chyba nie ma różnicy czy to rurka czy pierścień. Ważniejsza jest grubość łuku - im grubszy tym się lepiej trzyma. Ja mam teraz tak grube, że orto się siłuje, żeby je wyciągnąć z pierścieni, więc nie ma najmniejszej szansy na to by same się wysunęły
o widzisz ciekawe rzeczy piszesz ja mam poki co bardzo cieniutkie druciki a o dziwo dzialaja
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:20   #843
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość

A czy tam gdzie chodzisz do orto nie ma jakiejś recepcjonistki czy pomocy, która mogłaby Ci tylko dać te gumki?
Mają urlop i nie ma tam nikogo
a w ogóle odpadły mi parę tygodni temu 2 zamki i tak sobie chodzę, bo w DE musiałabym zapłacić 30 euro za każdy, a tyle nie mam forsy. Ciekawe jak bardzo się przez to opóźni zdejmowanie aparatu Czy Wam też tak często odpadają zamki? mi zawsze jakiś odpadnie, a n ie jem jabłek, orzechów ani żadnych twardych produktów...
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 11:27   #844
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buny Pokaż wiadomość
a czy was na początku też tak drucik uwierał w policzek np podczas mówienia? może znacie jakieś maści na podrażniony policzek od środka?
Jak Cię uwiera to idź do orto to Ci go przytnie, bo może jest za długi. Albo sama spróbuj go podgiąć

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
o widzisz ciekawe rzeczy piszesz ja mam poki co bardzo cieniutkie druciki a o dziwo dzialaja
Mi też nigdy nie wypadł drucik, nawet jak miałam te najcieńsze, ale zdarzało się, że się przesuwały i środek nie był już na środku. Orto nawet mocowała mi takie stopery przy pierścieniach, żeby za mocno się nie przesuwały łuki. A odkąd mam grubsze to się nie przesuwają bo są zaklinowane w pierścieniach Wczoraj jak byłam to orto z 10 minut się siłowała żeby te druty wyciągnąć z pierścieni, aż się stresowałam, że coś mi się ze szczęką stanie tak mnie szarpała. A łuki ani w tą ani w tą. Ale się udało wyciągnąć w końcu
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.

Edytowane przez Irish184
Czas edycji: 2013-08-06 o 11:41
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 12:30   #845
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blanca7 Pokaż wiadomość
Mają urlop i nie ma tam nikogo
a w ogóle odpadły mi parę tygodni temu 2 zamki i tak sobie chodzę, bo w DE musiałabym zapłacić 30 euro za każdy, a tyle nie mam forsy. Ciekawe jak bardzo się przez to opóźni zdejmowanie aparatu Czy Wam też tak często odpadają zamki? mi zawsze jakiś odpadnie, a n ie jem jabłek, orzechów ani żadnych twardych produktów...
Przez ponad rok mojej przygody z aparatem ani razu nie odpadł mi zamek, nie wyszedł drucik z rurki ani nic z tych rzeczy Jem wszystko i czasami naprawdę się zastanawiam od czego zależy to odpadanie elementów. Mojej siostrze nieustannie odczepia się rurka.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:19   #846
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cześć aparatki, dawno mnie tu nie było ;- )
To już mój 10, jeśli dobrze liczę, miesiąc z aparatem (góra i dół, samoligaturka). Muszę przyznać, że po tych 10 miesięcach przyzwyczaiłam się do życia z wyciągami, a wręcz źle się czuję, gdy ich nie mam ; ) w dodatku dostałam kolorowe wyciągi i skoro już nie mam kolorowych ligatur, to mogę sobie pozwolić na zabawę z kolorami wyciągów. Na majowej wizycie dostałam łańcuszek na górę, a na lipcowej na górę i na dół (okropnie utrudnia mycie zębów wyciorkami!). Gdzieś wyczytałam, że łańcuszki zakłada się pod koniec leczenia, ale czy zawsze? Nie chce mi się wierzyć, że po roku miałabym już ściągać aparat

Cytat:
Napisane przez buny Pokaż wiadomość
cześć od wczoraj jestem szczęśliwą aparatką zęby mnie jakoś bardzo nie bolą ale dość mocno "zdrętwiały" i czuje spory dyskomfort ale mam nadzieje, że to szybko minie.
Chciałam się was zapytać o to czego nie jecie w aparatach szafirowych bo taki mam, na pewno odpadają gumy, żelki, krówki, słodycze z toffi ale czy to prawda, że te aparaty się tak bardzo barwią? Jeśli będę musiała to przeżyje na wodzie dwa lata ale nie ukrywam, że cięzko będzie mi sie pożegnać z kawą, herbatą i sokami.
Pij przez słomkę ; )

Cytat:
Napisane przez wisdom tooth Pokaż wiadomość
Kusum - wypowiedź ex-aparatki popieram w 100% z pięknym uśmiechem to i makijaż zbędny.
Ja już sobie wyobrażam jak za kilka lat pomaluję sobie usta czerwoną szminką i przez cały dzień nie będę robić nic innego prócz śmiania Póki co staram się uśmiechać na "Mona Lisę" jest bezpieczniej

Vinnga - jak znajdę namiary na czaso-przyśpieszać to dam znać


Postaram się zaglądać, a we wrześniu dołączę do Was na stałe

Miłego Dnia dla Wszystkich !
Ja tak naprawdę już w aparacie zaczęłam się szeroko uśmiechać, gdy tylko moje zęby ruszyły i zaczęly się lepiej prezentować. Wcześniej miałam ogromne kompleksy, teraz wychodzę z założenia, że każdy wie, że aparatu nie noszę dla własnego widzi mi się, tylko dla konkretnych efektów (i estetycznych i zdrowotnych) i nie wstydzę się go ; )

Cytat:
Napisane przez angell93 Pokaż wiadomość
za to ja mam ostatnio takie "zboczenie" ze ciagle ludziom sie patrze na usmiech xD na ulozenie zebow itp.
Mam to samo! I od razu w głowie myśl "O, krzywa jedynka", "O, uśmiech dziąsłowy" itd, aż mi czasem głupio, że tak ludzi oceniam przez pryzmat uzębienia ; )

Pozdrawiam gorąco!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:18   #847
angell93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 84
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Przez ponad rok mojej przygody z aparatem ani razu nie odpadł mi zamek, nie wyszedł drucik z rurki ani nic z tych rzeczy Jem wszystko i czasami naprawdę się zastanawiam od czego zależy to odpadanie elementów. Mojej siostrze nieustannie odczepia się rurka.
to masz szczęście naprawde.. w porównaniu z tymi dziewczynami które tu co chwila skarżą się na jakieś pechowe przypadki

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Mam to samo! I od razu w głowie myśl "O, krzywa jedynka", "O, uśmiech dziąsłowy" itd, aż mi czasem głupio, że tak ludzi oceniam przez pryzmat uzębienia ; )

Pozdrawiam gorąco!
haha dokładnie jak zaczęłam czytać o tych wszystkich możliwych wadach typu asymetria, uśmiech dziąsłowy, tyłozgryz itp. to automatycznie odnajduje je u innych osób xD

wczoraj u ortodonty widziałam dziewczynę w samoligaturze.. miała taki śliczny aparat- małę zgrabne zameczki.. tak delikatnie to wyglądało a jak pomyślę że będę nosić zwykłego metalowca to mam takie wrażenie że zamki z ligaturami będą ogromne czy mam tylko takie chore wrażenie? xD oświećcie mnie! na własnej skórze dowiem się za 3 dni..ale już się jakoś nakręcam ;D
__________________
Mama od 29.03.2012r.

Aparatka
Góra: 09.08.2013r.
angell93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 15:18   #848
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ja mam nadzieję, że nie będę miała takich przygód

Mam pytanko, czy normalne jest to, że zamki na początku nie obcierają, a teraz po kilku tygodniach zaczęły ?
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 16:32   #849
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Cześć aparatki, dawno mnie tu nie było ;- )
To już mój 10, jeśli dobrze liczę, miesiąc z aparatem (góra i dół, samoligaturka). Muszę przyznać, że po tych 10 miesięcach przyzwyczaiłam się do życia z wyciągami, a wręcz źle się czuję, gdy ich nie mam ; ) w dodatku dostałam kolorowe wyciągi i skoro już nie mam kolorowych ligatur, to mogę sobie pozwolić na zabawę z kolorami wyciągów. Na majowej wizycie dostałam łańcuszek na górę, a na lipcowej na górę i na dół (okropnie utrudnia mycie zębów wyciorkami!). Gdzieś wyczytałam, że łańcuszki zakłada się pod koniec leczenia, ale czy zawsze? Nie chce mi się wierzyć, że po roku miałabym już ściągać aparat
Ja łańcuszki noszę z przerwami już mniej więcej od roku, więc u mnie to bardziej środek leczenia niż koniec Łańcuszki niestety nie zawsze zwiastują zbliżający się koniec leczenia

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy normalne jest to, że zamki na początku nie obcierają, a teraz po kilku tygodniach zaczęły ?
Normalne. Zamki mogą zacząć obcierać jak zęby zmienią swoje ustawienie. Mnie dolne przednie zamki zaczęły obcierać po kilku miesiącach od założenia aparatu i to dosyć porządnie.
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:01   #850
PanterkowaDolly
Raczkowanie
 
Avatar PanterkowaDolly
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 350
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dzięki dziewczyny
Mam nadzieje, że moje zęby nie ucierpią na tym A wracając jeszcze to i tak ta moja orto przyjmuje raz w tyg a tak urzęduje również z innym mieście widocznie chce całkowicie zrezygnować z pracy tutaj... nagle się nie opłaca. Moze rozstaje się z mężem w nie koniecznie dobrej atmosferze. Myślę, że wszystko jakoś się rozwiąże

Ostatnio dopiero odkryłam, że moja dwójka nie była włączona do łuku, jednak sporo się ruszyła . Jeszcze na ostatniej wizycie dostałam spore podwyższenie zgryzu. Mam nadzieje, że dzieki temu mój zgryz krzyżowy szybko zniknie

Ależ aparatek odżyło
__________________
Aparatka
góra: 29.06.2013r.
dół: 29.01.2014r.

06.04.2010
PanterkowaDolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:33   #851
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angell93 Pokaż wiadomość
to masz szczęście naprawde.. w porównaniu z tymi dziewczynami które tu co chwila skarżą się na jakieś pechowe przypadki

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



haha dokładnie jak zaczęłam czytać o tych wszystkich możliwych wadach typu asymetria, uśmiech dziąsłowy, tyłozgryz itp. to automatycznie odnajduje je u innych osób xD

wczoraj u ortodonty widziałam dziewczynę w samoligaturze.. miała taki śliczny aparat- małę zgrabne zameczki.. tak delikatnie to wyglądało a jak pomyślę że będę nosić zwykłego metalowca to mam takie wrażenie że zamki z ligaturami będą ogromne czy mam tylko takie chore wrażenie? xD oświećcie mnie! na własnej skórze dowiem się za 3 dni..ale już się jakoś nakręcam ;D
Zawsze możesz poprosić o bezbarwne gumki albo jakieś mniej rzucające się w oczy. W tym akurat nie doradzę, bo mam samoligaturkę, ale dziewczyny pisały o szarych, stalowych itd.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 07:40   #852
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Ja łańcuszki noszę z przerwami już mniej więcej od roku, więc u mnie to bardziej środek leczenia niż koniec Łańcuszki niestety nie zawsze zwiastują zbliżający się koniec leczenia



Normalne. Zamki mogą zacząć obcierać jak zęby zmienią swoje ustawienie. Mnie dolne przednie zamki zaczęły obcierać po kilku miesiącach od założenia aparatu i to dosyć porządnie.
To nieźle chociaż u siebie widzę już spore zmiany jedynka prawie już się wyprostowała co mnie bardzo cieszy bo to główny powód noszenia aparatu w moim przypadku
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:31   #853
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angell93 Pokaż wiadomość
wczoraj u ortodonty widziałam dziewczynę w samoligaturze.. miała taki śliczny aparat- małę zgrabne zameczki.. tak delikatnie to wyglądało a jak pomyślę że będę nosić zwykłego metalowca to mam takie wrażenie że zamki z ligaturami będą ogromne czy mam tylko takie chore wrażenie? xD oświećcie mnie! na własnej skórze dowiem się za 3 dni..ale już się jakoś nakręcam ;D
A moim skromnym zdaniem jeżeli miałabym zakładać metal to założyłabym zwykły z ligaturami, bo wydaje mi się (przynajmniej przy moich metalowych zamkach), że one bardzo odbijają światło i tym bardziej rzucają się w oczy a takie z kolorowymi gumeczkami wyglądają bardzo ładnie

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez blanca7 Pokaż wiadomość
Tylko, że w cenie 55 zł mam gumki w różnych rozmiarach, które mi nie będą potrzebne Ale jeśli nic nie wymyślę, to chyba czeka mnie taki wydatek...

EDIT:znalazłam jakieś gumki na innej stronie za 3,77 zł. powinny dojść do 2 dni
Wydaje mi się, że to cena za jedno opakowanie, bo tam jest możliwość wyboru rozmiaru ale dobrze, że znalazłaś tańsze, chociaż ta niska cena wydaje mi się podejrzana
__________________
"Pamiętaj, że połowa radości z sukcesu to oczekiwanie na sukces"
H. Jackson Brown, Jr.

TenBrook T-Clear - 11.04.2013
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:41   #854
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez angell93 Pokaż wiadomość

wczoraj u ortodonty widziałam dziewczynę w samoligaturze.. miała taki śliczny aparat- małę zgrabne zameczki.. tak delikatnie to wyglądało a jak pomyślę że będę nosić zwykłego metalowca to mam takie wrażenie że zamki z ligaturami będą ogromne czy mam tylko takie chore wrażenie? xD oświećcie mnie! na własnej skórze dowiem się za 3 dni..ale już się jakoś nakręcam ;D
nie są takie ogromne! też się trochę bałam, ale wyglądają ok, moim zdaniem całkiem zgrabnie i raczej ani razu nie pomyślałam o nich źle będzie dobrze!
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:44   #855
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ja mam porównanie zamki ceramiczne-zamki metalowe i moim zdaniem zamki od metalu są drobniejsze i zgrabniejsze Słodko wyglądają z kolorowymi ligaturkami, choć mnie i tak bardziej podoba się kosmetyczny, którego przy przezroczystych ligaturach prawie nie widać... Ale mi zależało na takim efekcie. Natomiast samoligaturki podobają mi się ogromnie i zazdroszczę braku problemów z przebarwiającymi się gumkami
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:51   #856
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Czytałam ostatnio w avanti artykuł na temat stomatologii estetycznej i było napisane, że istnieje coś takiego jak "sexowne kobiece zęby" Wyglądają one następująco: są taliowane (od korzenia węższe i rozszerzające się ku powierzchni gryzącej), jedynki powinny być delikatnie dłuższe niż dwójki.

Rety, co za pierdoły, czego to ludzie nie wymyślą...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:56   #857
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio w avanti artykuł na temat stomatologii estetycznej i było napisane, że istnieje coś takiego jak "sexowne kobiece zęby" Wyglądają one następująco: są taliowane (od korzenia węższe i rozszerzające się ku powierzchni gryzącej), jedynki powinny być delikatnie dłuższe niż dwójki.

Rety, co za pierdoły, czego to ludzie nie wymyślą...


Seksowny to może być uśmiech, a my wszystkie po ściągnięciu aparatów będziemy powalać na kolana !
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:12   #858
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

To naprawdę jest chore, z reguły nie czytam takich gazet, ale akurat się nawinała a się nudziłam, więc czytałam. 300 przykazań przed wejściem na plaże-nie można mieć ani grama tłuszczu, inaczej wypad z plaży. 40 tricków na depilację na plażę, 100 sposobów na modelowanie twarzy makijażem i inne pierdoły. Ale "kobiece sexowne zęby" przebiły wszystko...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:17   #859
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
To naprawdę jest chore, z reguły nie czytam takich gazet, ale akurat się nawinała a się nudziłam, więc czytałam. 300 przykazań przed wejściem na plaże-nie można mieć ani grama tłuszczu, inaczej wypad z plaży. 40 tricków na depilację na plażę, 100 sposobów na modelowanie twarzy makijażem i inne pierdoły. Ale "kobiece sexowne zęby" przebiły wszystko...
No dobra, i co jeśli ktoś nie ma "kobiecych seksownych zębów" ? Już koniec, zakaz uśmiechania się? A może dodatkowe 20 trików na zatuszowanie ich braku
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 10:22   #860
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Może od razu wyrwać wszystkie i wstawić nowe wedle reguły kobiecych sexownych zębów ! Protetycy strzeżcie się ! Tłumy dziewczyn z tym samym wzorcem zęba ustawiają się w kolejkach
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:41   #861
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
No dobra, i co jeśli ktoś nie ma "kobiecych seksownych zębów" ? Już koniec, zakaz uśmiechania się? A może dodatkowe 20 trików na zatuszowanie ich braku
Dokładnie hahah. Rozumiem, że jak nie ma się sexownego kształtu zębów to nie wolno się uśmiechać i jest się nieatrakcyjną. No, oczywiście zaproponowali szereg rozwiązań, niestety kosztownych. Dobudówki i licówki. Laski, moje zęby nie są odpowiedni wytaliowane....Idę zaciągnąć kredyt na 50 000, myślę, że wystarczy na nadanie im odpowiednio wytaliowanego kształtu. Załamałam się, niby założyłam aparat, ale co z tego, skoro profil mojego zęba nie jest wytaliowany ;(?

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonya_waw Pokaż wiadomość
Może od razu wyrwać wszystkie i wstawić nowe wedle reguły kobiecych sexownych zębów ! Protetycy strzeżcie się ! Tłumy dziewczyn z tym samym wzorcem zęba ustawiają się w kolejkach
Było nam od razu tak zrobić, a nie montować aparaty...;(
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:46   #862
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio w avanti artykuł na temat stomatologii estetycznej i było napisane, że istnieje coś takiego jak "sexowne kobiece zęby" Wyglądają one następująco: są taliowane (od korzenia węższe i rozszerzające się ku powierzchni gryzącej), jedynki powinny być delikatnie dłuższe niż dwójki.
o matko i córko
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 11:13   #863
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio w avanti artykuł na temat stomatologii estetycznej i było napisane, że istnieje coś takiego jak "sexowne kobiece zęby" Wyglądają one następująco: są taliowane (od korzenia węższe i rozszerzające się ku powierzchni gryzącej), jedynki powinny być delikatnie dłuższe niż dwójki.

Rety, co za pierdoły, czego to ludzie nie wymyślą...
Taliowane zęby no padłam głupota roku!
To po cholere ja kazałam orto szlifować dół żeby domknąć te szpary u dołu?
btw wiecie z czym mi się kojarzą takie zęby? z paradontozą! nie wiedziałam, że to może być seksowne? od razu jak takie coś widzę u kogoś to mam wrażenie, że ma odsłonięte szyjki zębowe.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:11   #864
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dokładnie hahah. Rozumiem, że jak nie ma się sexownego kształtu zębów to nie wolno się uśmiechać i jest się nieatrakcyjną. No, oczywiście zaproponowali szereg rozwiązań, niestety kosztownych. Dobudówki i licówki. Laski, moje zęby nie są odpowiedni wytaliowane....Idę zaciągnąć kredyt na 50 000, myślę, że wystarczy na nadanie im odpowiednio wytaliowanego kształtu. Załamałam się, niby założyłam aparat, ale co z tego, skoro profil mojego zęba nie jest wytaliowany ;(?
Kurcze, a mi ostatnio orto wyrównała jedynki z dwójkami. Co ona nie wie jakie są standardy seksownych kobiecych zębów? Że jedynki muszą być dłuższe? Kurka no chyba pójdę z reklamacją do niej Co gorsze moje zęby są za mało taliowane, ale z tym to już chyba nic nie zrobię. No po prostu kaplica
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:14   #865
Gonya_waw
Rozeznanie
 
Avatar Gonya_waw
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 685
Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ja mam jedynki dłuższe ale nie mam taliowanych zębów i co teraz? Chyba pójdę i się zabiję bo chciałam mieć seksowne i po co mi aparat
__________________
22.07.13 aparat kryształowy


Gonya_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:16   #866
angell93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 84
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
nie są takie ogromne! też się trochę bałam, ale wyglądają ok, moim zdaniem całkiem zgrabnie i raczej ani razu nie pomyślałam o nich źle będzie dobrze!
eh dziękuje dziewczyny za pocieszenie a ja tam chyba wole sobie kombinować z kolorami gumek..chabrowe mi się strasznie podobają! to będą moje pierwsze

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Taliowane zęby no padłam głupota roku!
To po cholere ja kazałam orto szlifować dół żeby domknąć te szpary u dołu?
btw wiecie z czym mi się kojarzą takie zęby? z paradontozą! nie wiedziałam, że to może być seksowne? od razu jak takie coś widzę u kogoś to mam wrażenie, że ma odsłonięte szyjki zębowe.
dokładnie! też od razu mi to przyszło na myśl ! dajcie spokój..dziwie się kto pisze te artykuły xD
__________________
Mama od 29.03.2012r.

Aparatka
Góra: 09.08.2013r.
angell93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:31   #867
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio w avanti artykuł na temat stomatologii estetycznej i było napisane, że istnieje coś takiego jak "sexowne kobiece zęby" Wyglądają one następująco: są taliowane (od korzenia węższe i rozszerzające się ku powierzchni gryzącej), jedynki powinny być delikatnie dłuższe niż dwójki.

Rety, co za pierdoły, czego to ludzie nie wymyślą...


W takim razie moje dolne zęby są seksowne, bo są węższe u podstawy No i do tego mam jedynki dłuższe od dwójek, żyć nie umierać, szkoda tylko, że są żółte i krzywe
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:57   #868
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość


W takim razie moje dolne zęby są seksowne, bo są węższe u podstawy No i do tego mam jedynki dłuższe od dwójek, żyć nie umierać, szkoda tylko, że są żółte i krzywe
Ty sobie wyprostujesz, wybielisz i będziesz sexy, a my ? Musimy wydawać pieniądze na licówki itd.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:55   #869
angell93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 84
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

mówta co chceta ale mi jakos kształt moich niesexownych zebow odpowiada ;P pomijajac kolor i ulozenie o ktorych juz morsmordre wspomniala xD
__________________
Mama od 29.03.2012r.

Aparatka
Góra: 09.08.2013r.
angell93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 14:00   #870
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Po kontakcie telefonicznym z orto i przejściami z nią w końcu mogę pokazać wam zdjęcia i problem, który przeciąga moje zdjęcie aparatu. Mniej więcej tyle miejsca, ile wynosi szpara między 1 a 2 zrobił mi ekspander. Już miałyśmy ją zamykać, ale jak pisałam, dwójka sobie zrotowała (nie wiem jakim cudem i co ta orto tam porobiła ). Obecnie wróciła na swoje miejsce, ja mam przy zębach nic nie grzebać i za dwa tygodnie przesłać orto zdjęcie na maila. Wówczas ustali ewentualnie dodatkową wizytę (obecnie wyznaczoną mam na początek września). Moje paskudy wyglądają tak i tak. Zęby są już od dawna w jednej linii, poza tą cholerną 2. Powiedzcie mi, ile trwało u was zamykanie szpar? Ten aparat mnie już po prostu dobija. Ile można...
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 15:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.