Aparaty ortodontyczne cz. XIV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 15:46   #3781
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny, jak długo nosi się wyciągi? Wiem, że to zależne od wady, sprawa indywidualna, ale ile to trwało u Was? Póki co dostałam jakieś "PTAKI", na opakowaniu jest napisane BALD EAGLE medium 1/4"
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 16:05   #3782
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo nosi się wyciągi? Wiem, że to zależne od wady, sprawa indywidualna, ale ile to trwało u Was? Póki co dostałam jakieś "PTAKI", na opakowaniu jest napisane BALD EAGLE medium 1/4"
Ja ok. 3-4 miesiecy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 18:13   #3783
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ja od listopada do lutego nosiłam wyciągi cały czas. Teraz noszę tylko na noc. Orto powiedziała, że powinnam nosić ok 8miesięcy do roku.
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 19:33   #3784
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Blachownia k/Czestochowy
Wiadomości: 1 731
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Kurcze dziewczyny, powiedzcie mi jak mam dodać zdjęcie? No kombinuje i kombinuje i nic :-( aż wstyd że taka tępa jestem :-(
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-08, 20:11   #3785
Katuszka89
Zakorzenienie
 
Avatar Katuszka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 148
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny, powiedzcie mi jak mam dodać zdjęcie? No kombinuje i kombinuje i nic :-( aż wstyd że taka tępa jestem :-(
jak klikasz odpowiedz to pod tym okienkiem gdzie się pisze wiadomości jest napis "zarządzaj załącznikami". Klikasz, wciskasz "przeglądaj",wybieras z fotkę ze swojego komputera, klikasz "załaduj" a potem zamykasz to okienko i już
__________________
07.02.2016

Katuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 00:33   #3786
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
hihihi oo nie fajna sytucja, ale skoro i orto twierdzi ze nie twoja wina to bedzie dobrze
mam nadzieję
Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo nosi się wyciągi? Wiem, że to zależne od wady, sprawa indywidualna, ale ile to trwało u Was? Póki co dostałam jakieś "PTAKI", na opakowaniu jest napisane BALD EAGLE medium 1/4"
ja nosiłam praktycznie przez cały okres leczenia, na pewno z 1,5 roku
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 09:28   #3787
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cześć dziewczyny ; )
Cytat:
Napisane przez ladyer Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak często odklejały wam się zamki? Aparat mam od niecałych 3 tygodni a już odkleiły mi się aż 3! Czy to normalne?
Też się tego bałam na początku, teraz wcinam orzechy, czipsy, gryzę piętki i ani razu w przeciągu 17 miesięcy nie odkleił mi się zamek.

Cytat:
Napisane przez Paula0128 Pokaż wiadomość
Hej ja mam aparat od tygodnia a jeśli chodzi o odklejanie się zamków to moj ortodonta powiedział mi że w ciągu całego leczenia czyli średnio u wszystkich dwa lata zamek odkleja się 2-3 raz to jest taka norma. Wiec myślę, że u Ciebie jest coś nie tak ;/ tylko czym to jest spowodowane to sama nie wiem;/ słaby klej ???? ktos wie? ;>
Czyli jestem odchyleniem od normy ;-p I wątpię, aby w ciągu 6 tygodni, które mi zostały coś się miało odkleić ;p

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo nosi się wyciągi? Wiem, że to zależne od wady, sprawa indywidualna, ale ile to trwało u Was? Póki co dostałam jakieś "PTAKI", na opakowaniu jest napisane BALD EAGLE medium 1/4"
Ja nosiłam około 9 miesięcy. Też miałam ptactwo, chyba papugę i szpaka (?) ; )

Jeszcze 6 tygodni , can't wait!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 11:43   #3788
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość

Ja nosiłam około 9 miesięcy. Też miałam ptactwo, chyba papugę i szpaka (?) ; )

Jeszcze 6 tygodni , can't wait!
Ja mam zwierzaki :-D byka i lwa aktualnie :-D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 17:49   #3789
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak długo nosi się wyciągi? Wiem, że to zależne od wady, sprawa indywidualna, ale ile to trwało u Was? Póki co dostałam jakieś "PTAKI", na opakowaniu jest napisane BALD EAGLE medium 1/4"
Nosiłam nosorożce przez 6 miesięcy
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 21:18   #3790
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ; )

Też się tego bałam na początku, teraz wcinam orzechy, czipsy, gryzę piętki i ani razu w przeciągu 17 miesięcy nie odkleił mi się zamek.


Czyli jestem odchyleniem od normy ;-p I wątpię, aby w ciągu 6 tygodni, które mi zostały coś się miało odkleić ;p


Ja nosiłam około 9 miesięcy. Też miałam ptactwo, chyba papugę i szpaka (?) ; )

Jeszcze 6 tygodni , can't wait!
Statystycznie człowiek i pies ma po 3 nogi więc wiadomo jak to jest z tymi powiedzonkami "średnio" itd.

Ja noszę nosorożce, od 3 miesiąca leczenia więc chyba jeszcze długa droga przede mną skoro orto tak wcześnie mi je dała.
Unperfect, każdy nosi wyciągi w różnych momentach leczenia i na różną ilość czasu, bo każdy ma inną wadę, i inne tempo przesuwania się zębów. To tak jakbyś się pytała: jaki macie humor? Każdy ma inny.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 08:28   #3791
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja noszę nosorożce, od 3 miesiąca leczenia więc chyba jeszcze długa droga przede mną skoro orto tak wcześnie mi je dała.
Unperfect, każdy nosi wyciągi w różnych momentach leczenia i na różną ilość czasu, bo każdy ma inną wadę, i inne tempo przesuwania się zębów. To tak jakbyś się pytała: jaki macie humor? Każdy ma inny.
ja dostalam od razu wyciagi (chyba papugi, nie pamietam) jak tylko zalozylam aparat a nosilam ok pol roku i nie uwazam ze to bardzo dlugo. a co do pogrubionego-swieta racja
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 13:06   #3792
okejki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do wątku- jestem bardzo podekscytowana, jutro idę zakładać aparat! Najpierw na górę, po pół roku na dole. Do tego trainer dojdzie po miesiącu u mnie wada ma się tak, że nie wyszły mi dwójki u góry, na ich miejsce mam trójki ale z lekką przerwą-i wiadomo, nie ten kształt co trzeba. Nie wygląda to ciekawie, szczególnie kiedy ma się już 21 lat i chciałoby się pięknie i swobodnie uśmiechać. Będziemy robić miejsce na dwójki które potem wstawimy, rozszerzymy łuk w kształt litery U i zrobimy porządek z moimi słoczonymi na dole ząbkami. Na szczęście obejdzie się bez wyrywania zębów, z tego jestem mega mega zadowolona. Zdecydowałyśmy się po konsultacjach na aparat polorto in ovation R (polecam ich stronę internetową, mają świetne wizualizacje tego jak się zmieniały zęby). Trochę boję się jutra, bo chciałabym jak najszybciej funkcjonować normalnie, w końcu studiuję. Boję się bólu i mimo zapewnień o braku seplenienia- mam obawy Będę informować o efektach i postaram się dołączyć zdjęcia, żeby podzielić się z Wami wrażeniami i mam nadzieję- jak najszybciej też efektami! I mam pytanie- czy istnieje gdzieś zbiorczy wątek na którym prezentowane są zdjęcia przed założeniem, w trakcie noszenia i po ściągnięciu? To dobry motywator, a nie zawsze ma się czas na kopanie w sieci Szukam osób z moim przypadkiem- braku dwójek.

Pozdrawiam!
okejki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 15:13   #3793
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ej Dziewczyny jestem mega zaskoczona dotychczasowymi efektami śruby ortodontycznej. Wczoraj byłam na wizycie żeby ją "aktywować" tzn. po prostu między śrubą a trójką orto zamocowała mi jakąś utwardzoną gumkę, nie wiem co to jest tak naprawdę.

Ogólnie wyglądało to tak, że z dwóch stron tej trójki miałam szpary. Gumka ma ją przyciągnąć w stronę czwórki. Wczoraj po ok. 4h patrzę w lustro a tam zaledwie minimalna szpara między trójką a czwórką, za to sporo powiększona między trójką a dwójką. Nie sądziłam, że po paru godzinach będzie taki ruch w interesie haha
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 18:19   #3794
Kuak
Przyczajenie
 
Avatar Kuak
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 7
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Okejki - widziałam na youtube filmik z dziewczyną która miała wadę jak ty a teraz ma ładne ząbki
https://www.youtube.com/watch?v=Cnwb...e_gdata_player

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.02.2014r.
*Aparat stały na dół (1500 zł)
*Hyrax na górny łuk (500 zł)
+ wyciągi

Zdjęcia i opis! *klik*
Kuak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 19:23   #3795
okejki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Kuak- racja, wada niby ta sama, ale ta dziewczyna miała takie szczęście, że mogła mieć spiłowane trójki na wygląd dwójek. Moje trójki się do tego nie nadają, ja będę miała robione miejsce na wstawienie dwójek. Ale dziękuję, filmik przydatny, dużo innych rzeczy się dowiedziałam
okejki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:16   #3796
Kuak
Przyczajenie
 
Avatar Kuak
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 7
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Aha. No to rzeczywiście duża różnica. To co mówisz wydaje mi się takie skomplikowane, wstawianie dwójek itd. ale na pewno efekt będzie super
__________________
28.02.2014r.
*Aparat stały na dół (1500 zł)
*Hyrax na górny łuk (500 zł)
+ wyciągi

Zdjęcia i opis! *klik*
Kuak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:57   #3797
okejki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Jutro zrobię zdjęcia i wstawię, to będzie widać o co chodzi. Zastanawiałyśmy się z orto czy też nie piłować, ale piłowania byłoby dużo i mniej inwazyjne jest wstawienie. Chodzi głównie o zdrowie i o wgląd na to co będzie się z zębami działo za kilka lat. Mówiła, że szkoda tyle piłowania bo i tak efekt nie musiałby mnie zadowolić. Zastanawiamy się jeszcze jak uzupełnimy te dwójki, nie chcę na pewno implantu, zobaczymy- orto mówi, że przez 18 miesięcy może coś nowego jeszcze wymyślą Nie mogę się doczekać! Obejrzałam też Twoje zdjęcia- Kuak, i też wada wygląda skomplikowanie, ale ząbki masz śliczne, tylko czekać aż będą wszystkie wyglądały jak należy
okejki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 08:54   #3798
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

A ja za dwa tygodnie zdejmuję aparat. Niestety za dwa, bo nie było wcześniej terminu na retencję.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 09:58   #3799
madziara_07
Zadomowienie
 
Avatar madziara_07
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: west yorkshire
Wiadomości: 1 176
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja za dwa tygodnie zdejmuję aparat. Niestety za dwa, bo nie było wcześniej terminu na retencję.
wow Kusum gratuluje!!!!! widze ze juz sie nie mozesz doczekac
__________________
"Trudno określić jego wiek. Ale sądząc po cynizmie i zmęczeniu światem, będących odpowiednikiem datowania węglem dla ludzkiej osobowości, miał jakieś siedem tysięcy lat."
T. Pratchettt
madziara_07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 10:24   #3800
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Dziewczyny jak to jest z piaskowaniem, lepiej zrobić przed samym ściągnięciem aparatu czy po ? bo orto wyczyści ząbki i tak żeby śladów po zamkach nie było.. no i się zastanawiam kiedy iść.
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 10:44   #3801
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez madziara_07 Pokaż wiadomość
wow Kusum gratuluje!!!!! widze ze juz sie nie mozesz doczekac


Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z piaskowaniem, lepiej zrobić przed samym ściągnięciem aparatu czy po ? bo orto wyczyści ząbki i tak żeby śladów po zamkach nie było.. no i się zastanawiam kiedy iść.
Ja będę robić po zdjęciu aparatu, przy okazji usuną się resztki kleju, osadu spod zamków.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:16   #3802
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Gratuluję ! Zobaczysz, że nie będziesz mogła przestać się uśmiechać
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 13:24   #3803
misz_masz
Raczkowanie
 
Avatar misz_masz
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 216
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja za dwa tygodnie zdejmuję aparat. Niestety za dwa, bo nie było wcześniej terminu na retencję.
Super! W końcu się doczekałaś Pochwal się efektami po zdjęciu aparatu
misz_masz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:54   #3804
Kuak
Przyczajenie
 
Avatar Kuak
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 7
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez okejki Pokaż wiadomość
Jutro zrobię zdjęcia i wstawię, to będzie widać o co chodzi. Zastanawiałyśmy się z orto czy też nie piłować, ale piłowania byłoby dużo i mniej inwazyjne jest wstawienie. Chodzi głównie o zdrowie i o wgląd na to co będzie się z zębami działo za kilka lat. Mówiła, że szkoda tyle piłowania bo i tak efekt nie musiałby mnie zadowolić. Zastanawiamy się jeszcze jak uzupełnimy te dwójki, nie chcę na pewno implantu, zobaczymy- orto mówi, że przez 18 miesięcy może coś nowego jeszcze wymyślą Nie mogę się doczekać! Obejrzałam też Twoje zdjęcia- Kuak, i też wada wygląda skomplikowanie, ale ząbki masz śliczne, tylko czekać aż będą wszystkie wyglądały jak należy
Wstawiaj, wstawiaj Dziękuję za komplement, jeszcze nigdy takiego nie słyszałam
__________________
28.02.2014r.
*Aparat stały na dół (1500 zł)
*Hyrax na górny łuk (500 zł)
+ wyciągi

Zdjęcia i opis! *klik*
Kuak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:58   #3805
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja za dwa tygodnie zdejmuję aparat. Niestety za dwa, bo nie było wcześniej terminu na retencję.
gratulację - czekam na zdjęcia
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:03   #3806
hooperka
Przyczajenie
 
Avatar hooperka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Wizażanki, ratunku . Nie wiem, co począć z dolnym łukiem. Na górze mam już aparat, 8 zębów po lewej, 6 po prawej. Teraz mam założyć na dół, tam również mam stłoczenie, ale i brak jednego zęba - po prawej, jest to siódemka. Mam usunąć kolejnego zęba z prawej, żeby "wyrównać zgryz" :P. Ale co w takim razie z różnicą między liczbą zębów z lewej i prawej strony? Jest to ważne? Z jednej strony mam mieć 2x8 a z drugiej 2x6? :P
hooperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:10   #3807
ladyer
Przyczajenie
 
Avatar ladyer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ukazało się, że u mnie to odklejanie zamków przez pierwsze 3 miesiące będzie normą bo mam bardzo stłoczone (czy jakoś tak) zęby, do tego aparat mam ułożony w harmonijkę (każdy zamek na innej wysokości). Pozostaje się przemęczyć, używać miękkich szczoteczek.


Byłam wczoraj u mojej orto i porównywałyśmy efekty po tym czasie z moim wyciskiem. I są naprawdę spore jedynki i dwójki ładnie poszły do tyłu.
ladyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:15   #3808
okejki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Ja jestem już po założeniu aparatu- nie jest źle, trochę zaczyna mnie pobolewać i nie podjęłabym się teraz gryzienia czegokolwiek. Jogurt na kolację nie jest zły Ale zastanawiam się nad myciem zębów szczoteczką elektryczną- mam tylko klasyczną końcówkę, czy któraś z Was myje klasyczną czy inwestuje w te specjalistyczne końcówki ortodontyczne do szczoteczek elektrycznych?
Boję się cokolwiek w tej buzi robić i póki co nie wyobrażam sobie gryźć ani nawet jakoś mocniej szorować. Mam jakąś wizję, że mi się to wszystko poodkleja chociaż jest stabilnie i nie powinnam tak myśleć. Nie obciera mnie jakoś strasznie, mówię bez żadnych problemów. Na noc chyba przykleję sobie ten wosk żeby przez noc nic mi się tam za bardzo nie podrażniło. Proszę o odpowiedź w sprawie szczoteczki!
okejki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:31   #3809
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja za dwa tygodnie zdejmuję aparat. Niestety za dwa, bo nie było wcześniej terminu na retencję.
łaaaa super! czekamy na foty
Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z piaskowaniem, lepiej zrobić przed samym ściągnięciem aparatu czy po ? bo orto wyczyści ząbki i tak żeby śladów po zamkach nie było.. no i się zastanawiam kiedy iść.
myślę, że lepiej po zdjęciu
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:35   #3810
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XIV

Cytat:
Napisane przez hooperka Pokaż wiadomość
Wizażanki, ratunku . Nie wiem, co począć z dolnym łukiem. Na górze mam już aparat, 8 zębów po lewej, 6 po prawej. Teraz mam założyć na dół, tam również mam stłoczenie, ale i brak jednego zęba - po prawej, jest to siódemka. Mam usunąć kolejnego zęba z prawej, żeby "wyrównać zgryz" :P. Ale co w takim razie z różnicą między liczbą zębów z lewej i prawej strony? Jest to ważne? Z jednej strony mam mieć 2x8 a z drugiej 2x6? :P
A co na ten temat mówił Ci lekarz?
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 15:18:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.