Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 22:17   #1051
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
dziękuję mi też wypada w trakcie jego urlopu
Ja się tylko cieszę że w sobotę to już końcówka bd to przynajmniej będę taka do życia bardziej niż teraz..

sorenta Co się stało ?
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:52   #1052
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość

sorenta Co się stało ?
Pozarliśmy się ... O ile można to tak nazwać ..
W niedziele net mu sie skończył i już nie dokupywał bo wczoraj wracał już do Pl. W poniedziałek spoko, po pracy kilka smsów wymieniliśmy, on że teskni, że szkoda że nie możemy dluzej popisac jak na fb na przyklad itp. We wtorek zadzwonił , pogadalismy z 10 minut max, bo wieczorem miał impreze mieć, wkurzyłam się że nawet dluzej pogadac nie możemy, wiec rozstalismy sie w niezbyt sympatycznej atmosferze. Obiecał że napisze przed pojsciem spac ( zawsze pisalismy na fb lub smsa przed snem jesli któreś mialo jakies zajecie wieczorem lub impreze) . Nic ... cisza ... W środe wyjazd nic ... napisałam po pracy, po 16 "zyjesz? " to on mi odpisał że już jest w busie, ze juz jada i cos tam o wyplacie. To sie wkurzyłam ze sam nie napisał , ani jak wstał ani przed odjazdem nic... Cos tam mu napisałam że spoko , ze sie odzywał i nic ... nie odpisał ... Dzis rano, napisał że jest juz w mieszkaniu jesli mnie to interesuje i że pusto beze mnie. Odpisałam że wiem, bo napisał mi nasz wspollokator. To ten foch że widać że juz go nie potrzebuje itp . Wygarnełam mu ze sie nie odzywał w sumie dwa dni itp to stwerdził że robie fochy bez powodu i że jesli chce to mogę sobie zmienić faceta na takiego co bedzie mi o wszystkim pisał " aż do porzygu" .... To mu odpisałam że może niech on sobie zmieni na dziewczyne która nie potrzebuje kontaktu i nie teksni... Wiecie co odpisal? "zastanowie sie nad tym" .... Nie wiem co mu odbilo... Gadalismy codziennie, jesli nie moglismy za dlugo popisac to nastepnego dnia pisał ze tesknił i że mu brakowalo rozmowy , a teraz takie cos odwala.... Czy mnie sie tylko wydaje czy przesadził?
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 16:02   #1053
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Pozarliśmy się ... O ile można to tak nazwać ..
W niedziele net mu sie skończył i już nie dokupywał bo wczoraj wracał już do Pl. W poniedziałek spoko, po pracy kilka smsów wymieniliśmy, on że teskni, że szkoda że nie możemy dluzej popisac jak na fb na przyklad itp. We wtorek zadzwonił , pogadalismy z 10 minut max, bo wieczorem miał impreze mieć, wkurzyłam się że nawet dluzej pogadac nie możemy, wiec rozstalismy sie w niezbyt sympatycznej atmosferze. Obiecał że napisze przed pojsciem spac ( zawsze pisalismy na fb lub smsa przed snem jesli któreś mialo jakies zajecie wieczorem lub impreze) . Nic ... cisza ... W środe wyjazd nic ... napisałam po pracy, po 16 "zyjesz? " to on mi odpisał że już jest w busie, ze juz jada i cos tam o wyplacie. To sie wkurzyłam ze sam nie napisał , ani jak wstał ani przed odjazdem nic... Cos tam mu napisałam że spoko , ze sie odzywał i nic ... nie odpisał ... Dzis rano, napisał że jest juz w mieszkaniu jesli mnie to interesuje i że pusto beze mnie. Odpisałam że wiem, bo napisał mi nasz wspollokator. To ten foch że widać że juz go nie potrzebuje itp . Wygarnełam mu ze sie nie odzywał w sumie dwa dni itp to stwerdził że robie fochy bez powodu i że jesli chce to mogę sobie zmienić faceta na takiego co bedzie mi o wszystkim pisał " aż do porzygu" .... To mu odpisałam że może niech on sobie zmieni na dziewczyne która nie potrzebuje kontaktu i nie teksni... Wiecie co odpisal? "zastanowie sie nad tym" .... Nie wiem co mu odbilo... Gadalismy codziennie, jesli nie moglismy za dlugo popisac to nastepnego dnia pisał ze tesknił i że mu brakowalo rozmowy , a teraz takie cos odwala.... Czy mnie sie tylko wydaje czy przesadził?
przesadził. mojemu tez tak czasem odwala. tak jak ostatnio... do tej pory nie wiem o co ten foch...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 16:12   #1054
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
przesadził. mojemu tez tak czasem odwala. tak jak ostatnio... do tej pory nie wiem o co ten foch...
No ja juz na to nie odpisałam mu nawet... Może faktycznie po zastanowieniu się stwierdzi, że jednak chce zmienic...

A Twojemu co strzeliło ?
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 16:22   #1055
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
No ja juz na to nie odpisałam mu nawet... Może faktycznie po zastanowieniu się stwierdzi, że jednak chce zmienic...

A Twojemu co strzeliło ?
oj długa historia... załatwiłam nam nauki przedmałżeńskie weekendowe i on marudzi, żeby znajomy ksiądz nam podpisy załatwił. ja się nie zgodziłam, bo kontakt z księdzem mam prawie zerowy, a i on raczej nie zgodziłby się na coś takiego. zaśmiałam się, że po rozłące nie wytrzyma ze mną 8 godzin pod jednym dachem. i czy łaskawie pojawi się na ślubie, skoro wszystkie rzeczy z nim związane są nudne i zajmują czas... rozłączył się i cały kolejny dzień to przeżywał i następny. dopiero dzisiaj jest normalnie...

a w sobotę przyjeżdża na urlop na 3 tygodnie
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 17:49   #1056
mhjh333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 29
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

hejka sorry ze tyle mnie nie było ale miałam sporo spraw na głowie.

ogólnie u mnie dobrze stary znajomy się rozwiódł i się przystawi do mnie pomijając fakt ze go lubię to mam dziwne myśli.

Po za tym mój mnie irytuje bo stwierdził ze mógł by jechać do Brazylii z wujkiem zamiast do Polski do mnie i mam dziwne wrażenie że nie zależy mu na mnie.

A ja nie lepsza bo się odzwyczaiłam od niego i tak jak bym nic nie czuła a potem mam napad strasznej tęsknoty, szlak mnie chce trafić.
mhjh333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:03   #1057
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Hej dziewczyny,odkąd zaczęłam pracę czas W KOŃCU zaczął biec szybciej i lada moment kolejny tydzień czekania będzie do odhaczenia

Jeszcze 3 tygodnie 2 dni. Ale nie wiem czy po tym czasie wróci na stale czy na tydzień/dwa, a potem znów nie wyjedzie do końca roku, jeśli przedłużą mu umowę...

Sorenta, i zrozum tu faceta. Nie dziwię się Twojej złości. Miejmy nadzieję, że ostatniego smsa pisał wyłącznie na złość Tobie i że w rzeczywistości wcale tak nie myśli i nie zamieniłby Cię na żadną inną dziewczynę Długo jesteście razem?
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 19:36   #1058
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,odkąd zaczęłam pracę czas W KOŃCU zaczął biec szybciej i lada moment kolejny tydzień czekania będzie do odhaczenia

Jeszcze 3 tygodnie 2 dni. Ale nie wiem czy po tym czasie wróci na stale czy na tydzień/dwa, a potem znów nie wyjedzie do końca roku, jeśli przedłużą mu umowę...

Sorenta, i zrozum tu faceta. Nie dziwię się Twojej złości. Miejmy nadzieję, że ostatniego smsa pisał wyłącznie na złość Tobie i że w rzeczywistości wcale tak nie myśli i nie zamieniłby Cię na żadną inną dziewczynę Długo jesteście razem?
Jak sie ma zajęcie, to czas szybciutko ucieka

Dwa lata prawie, ponad rok mieszkamy ze sobą... Ostatnio miał doła i sam pisał, że juz by byl chciał żebyśmy razem w mieszkaniu byli, tęskni za codziennymi rzeczami, miał zorganizować nam wspolny wyjazd na weekend jak ja tez wróce do Pl... Nagle zwrot o 180 stopni... Najpierw pisze że jak wrócil to pusto beze mnie a potem "zastanowie sie nad tym" ... Jeszcze wczesniej sie sfochał że pisałam z tym wspołlokatorem naszym i od niego wiedziałam że wrocił ... No kuźwa jak on ze mna nie chciał gadac to nic na sile ... I teraz milczenie... Ma i fb i telefon i skypa... No ale ... we wtorek bylo pożegnanie, teraz przywitanie...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
oj długa historia... załatwiłam nam nauki przedmałżeńskie weekendowe i on marudzi, żeby znajomy ksiądz nam podpisy załatwił. ja się nie zgodziłam, bo kontakt z księdzem mam prawie zerowy, a i on raczej nie zgodziłby się na coś takiego. zaśmiałam się, że po rozłące nie wytrzyma ze mną 8 godzin pod jednym dachem. i czy łaskawie pojawi się na ślubie, skoro wszystkie rzeczy z nim związane są nudne i zajmują czas... rozłączył się i cały kolejny dzień to przeżywał i następny. dopiero dzisiaj jest normalnie...

a w sobotę przyjeżdża na urlop na 3 tygodnie
To sie nacieszysz Ale za takie akcje facetów to tylko lać !
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 00:55   #1059
MaloMi93
Raczkowanie
 
Avatar MaloMi93
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 65
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Haha czytam właśnie wątek i sama się ostatnio pokłóciłam ze swoim, tak do kolekcji chyba Przez to wszystko co przeszliśmy potrafię się czepiać o pierdołę. Później mi przechodzi i żałuje ale niesmak pozostaje przez jakiś czas. Najlepsze, że on jest stanowczy i pokazuje że źle robię ale ani przez chwilę nie da odczuć, że miałby ochotę to skończyć. Tak się kiedyś zdarzało. Zmienił się na lepsze, a ja na gorsze
Zobaczymy się za miesiąc dopiero... ech.
MaloMi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:13   #1060
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziewczyny to już jutro ! O tej godzinie właśnie powinnam się z nim witać bo o 12 jego samolot ląduje ! Kurcze ale jestem szczęśliwa !!! <3
Dziś jeszcze tylko do pracy na popołudniu, oby mi zleciało szybko ! I potem noc, podróż autobusem i będę obok niego wreszcie !
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 13:12   #1061
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to już jutro ! O tej godzinie właśnie powinnam się z nim witać bo o 12 jego samolot ląduje ! Kurcze ale jestem szczęśliwa !!! <3
Dziś jeszcze tylko do pracy na popołudniu, oby mi zleciało szybko ! I potem noc, podróż autobusem i będę obok niego wreszcie !


mój też jutro. póki co robię ciasto i sprzątam i padam na twarz
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 13:43   #1062
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

dziubecek i lipstick super! zazdroszczę !

U mnie nadal cisza



Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 14:03   #1063
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez MaloMi93 Pokaż wiadomość
Haha czytam właśnie wątek i sama się ostatnio pokłóciłam ze swoim, tak do kolekcji chyba Przez to wszystko co przeszliśmy potrafię się czepiać o pierdołę. Później mi przechodzi i żałuje ale niesmak pozostaje przez jakiś czas. Najlepsze, że on jest stanowczy i pokazuje że źle robię ale ani przez chwilę nie da odczuć, że miałby ochotę to skończyć. Tak się kiedyś zdarzało. Zmienił się na lepsze, a ja na gorsze
Zobaczymy się za miesiąc dopiero... ech.
"uroki" związku na odległość. jesteśmy złe, poirytowane i takie są konsekwencje... też mi się czasami zdarza...

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
dziubecek i lipstick super! zazdroszczę !

U mnie nadal cisza



Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
żartujesz?! jeszcze się nie widzieliście??
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 14:19   #1064
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
"uroki" związku na odległość. jesteśmy złe, poirytowane i takie są konsekwencje... też mi się czasami zdarza...



żartujesz?! jeszcze się nie widzieliście??
Widzieć się będziemy dopiero za miesiąc, bo ja jeszcze w holandii ... Nie gadaliśmy nic, nie pisał, cisza...

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:09   #1065
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Widzieć się będziemy dopiero za miesiąc, bo ja jeszcze w holandii ... Nie gadaliśmy nic, nie pisał, cisza...

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
fantastycznie...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:35   #1066
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

dziewczyny, przyjechał TŻ. nie będzie mnie przez 3 tygodnie
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 14:33   #1067
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziewczyny a mój TZ od piątku w Polsce, ale wyjeżdża znów w środę...

Sorenta, wiem że nie powinnam tego pisać że względu na kobiecą solidarność, ale uważam jednak ze twój TZ ma trochę racji. Być może narzucalas mu się swoimi smsami i dzwonieniem, a facet w takiej sytuacji szybko się demotywuje i przestaje mieć zainteresowanie. Niestety wiem to po sobie, mojego byłego trochę oplatalam bluszczem, narzucalam się, więc po jakimś czasie nie wytrzymał i zerwał. Tak samo z fochami - myślę że tutaj też ma trochę racji. Pisze, że pusto mu bez ciebie, a ty na to wyjeżdżasz z oskarżeniami, by pokazać dumę - co poskutkowalo tym, że i on pokazał dumę pisząc że zastanowi się nad zerwaniem. Teraz nie ma co mieć do niego pretensji tylko pogodzić się i żyć dalej

Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:08   #1068
M123MM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przyjechał TŻ. nie będzie mnie przez 3 tygodnie
Miłego czasu razem
M123MM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:04   #1069
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cześć dziewczyny! Można dołączyć?

Mój TŻ od czerwca pracuje w trasie (po Europie);
podczas pierwszej trasy nie widzieliśmy się miesiąc, później 3 tygodnie.... jakoś wytrzymałam.

Aktualnie 2 tygodnie temu znowu pojechał i wróci dopiero w listopadzie; od 3 dni mam właśnie okropny kryzys siedzę i łzy same cisną mi się do oczu, szczególnie, że od kilku dni mamy utudniony kontakt przez rachunek telefoniczny, ale generalnie to straciłam nawet ochotę na rozmowę sms z nim bo i tak nie skróci to czasu kiedy się nie widzimy ... chciałabym żeby już wrócił - chociaż na 1 dzień, przytulił tylko ;/

W dodatku jestem tak poirytowana, raz pisze że kocha i tęskni raz że przyzwyczaja się do samotności ... nie mam siły

a czytanie tego wątku jest takie hmmmm "budujące" )
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 19:10   #1070
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Można dołączyć?

Mój TŻ od czerwca pracuje w trasie (po Europie);
podczas pierwszej trasy nie widzieliśmy się miesiąc, później 3 tygodnie.... jakoś wytrzymałam.

Aktualnie 2 tygodnie temu znowu pojechał i wróci dopiero w listopadzie; od 3 dni mam właśnie okropny kryzys siedzę i łzy same cisną mi się do oczu, szczególnie, że od kilku dni mamy utudniony kontakt przez rachunek telefoniczny, ale generalnie to straciłam nawet ochotę na rozmowę sms z nim bo i tak nie skróci to czasu kiedy się nie widzimy ... chciałabym żeby już wrócił - chociaż na 1 dzień, przytulił tylko ;/

W dodatku jestem tak poirytowana, raz pisze że kocha i tęskni raz że przyzwyczaja się do samotności ... nie mam siły

a czytanie tego wątku jest takie hmmmm "budujące" )
Witaj

Co do ostatniego zdania - dokładnie tak! To niesamowite czytać, że dziewczyny w podobnej sytuacji mają takie same rozterki, wątpliwości i podobne rzeczy ze strony facetów działają Wam na nerwy

Ciekawe czy mój mając całą wolną niedzielę jeszcze dzisiaj zadzwoni albo wejdzie na Skype'a...
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:19   #1071
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Witaj

Co do ostatniego zdania - dokładnie tak! To niesamowite czytać, że dziewczyny w podobnej sytuacji mają takie same rozterki, wątpliwości i podobne rzeczy ze strony facetów działają Wam na nerwy

Ciekawe czy mój mając całą wolną niedzielę jeszcze dzisiaj zadzwoni albo wejdzie na Skype'a...
dobrze, że macie skypa! pewnie wejdzie mój popsuł tableta i nici z rozmów wideo ;<
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:45   #1072
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
dobrze, że macie skypa! pewnie wejdzie mój popsuł tableta i nici z rozmów wideo ;<
Taaa, ale w ciągu ostatnich 5 tygodni rozmawialiśmy na Skypie... raz? Tak to telefon, raz, dwa razy w tygodniu plus czasem jakiś sms

Ja się nie nadaję do związków na odległość, jestem zbyt niecierpliwa...
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 20:45   #1073
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Taaa, ale w ciągu ostatnich 5 tygodni rozmawialiśmy na Skypie... raz? Tak to telefon, raz, dwa razy w tygodniu plus czasem jakiś sms

Ja się nie nadaję do związków na odległość, jestem zbyt niecierpliwa...
o rany ... to rzeczywiście nie brzmi dobrze, ale wytrzymasz

okropne są takie związki...
wcześniej myślałam, że to nic takiego, a rozłąka działa na korzyść ale myliłam się strasznie ... najgorsza jest niepewność...
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:29   #1074
biedronka156
Raczkowanie
 
Avatar biedronka156
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 176
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Hej
od dwóch miesięcy już nie jestem rozłąkowa. Pisałam tu przez jakiś czas i ten wątek pomógł mi przetrwać tęsknotę i problemy (a było naprawdę ciężko momentami). Chciałam Wam dziewczyny podziękować, dajecie ogromne wsparcie
biedronka156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 08:52   #1075
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Red tights witamy Mój TZ też jest kierowca i nie ma go po dwa trzy tygodnie. Takie związki są ciężkie, ja kiedy pierwszy raz pojechał to przeplakalam cały wieczór, ale jakoś wzięłam się w garść. Najważniejsze to znaleźć sobie coś do roboty by nie myśleć o tej rozlace, a czas szybciej popłynie. Czy twój TZ nie może wyjeżdżać na krótszy okres? Z tego co wiem to są różne systemy pracy.


Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 09:59   #1076
Ilovemylife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 80
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cześć dziewczyny Chciałam Wam podziękować za wsparcie, ten wątek rzeczywiście naprawdę pomaga. Wprawdzie mało się udzielałam, ale zawsze dodawałyście mi otuchy i siły . Dzisiaj mój TŻ wrócił już na stałe. Mam nadzieję, że będzie dobrze, skoro z tak krótkim stażem przetrwaliśmy kilkumiesięczną rozłąkę. Ale zobaczymy, okaże się z czasem.
Dziękuję jeszcze raz, życzę Wam duużo szczęścia, częstych spotkań z Waszymi facetami i szybkich powrotów
Ilovemylife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 11:43   #1077
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Red tights witamy Mój TZ też jest kierowca i nie ma go po dwa trzy tygodnie. Takie związki są ciężkie, ja kiedy pierwszy raz pojechał to przeplakalam cały wieczór, ale jakoś wzięłam się w garść. Najważniejsze to znaleźć sobie coś do roboty by nie myśleć o tej rozlace, a czas szybciej popłynie. Czy twój TZ nie może wyjeżdżać na krótszy okres? Z tego co wiem to są różne systemy pracy.


Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
niestety, miał wyjeżać 3 tygodnie + 1 tydzień w domu, ale pierwsza trasa się przedłużyła do miesiąca (jakoś wytrzymałam, może dlatego, że miałam dużo zajęć a poza tym to był kawałek czerwca i kawałek lipca więc jakoś zupełnie inaczej na mnie wpływała nieobecność), następną miał 3 tygodniową i teraz szef wysłał go w taką jakby podwójną - porażka... ale co miał zrobić? nie pojechałby na długą to szef podziękowałby mu za współpracę więc pojechał ... :< z tego co widzę na krótsze trasy nie ma co liczyć, a rzeczywiście nie mam nic do robienia i siedzę i myślę ... dobrze , że rok akademicki się zaczyna
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 13:52   #1078
taka_cholercia
Raczkowanie
 
Avatar taka_cholercia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 333
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cześć dziewczyny! Z ciężkim sercem ale melduję się do waszego zacnego grona Czytam i czytam ten wątek i nadziwić się nie mogę, że jesteście takie dzielne ...Może i ja z czasem też będę, teraz jestem na etapie płaczu. A sprawa wygląda tak, że cały ten rok akademicki będziemy 5 godzin autobusem od siebie. I naprawdę nie wiem jak ja to ogarnę. Pozdrawiam was
__________________
“I'm suspicious of people who don't like dogs, but I trust a dog when it doesn't like a person.”
taka_cholercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 18:32   #1079
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez taka_cholercia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Z ciężkim sercem ale melduję się do waszego zacnego grona Czytam i czytam ten wątek i nadziwić się nie mogę, że jesteście takie dzielne ...Może i ja z czasem też będę, teraz jestem na etapie płaczu. A sprawa wygląda tak, że cały ten rok akademicki będziemy 5 godzin autobusem od siebie. I naprawdę nie wiem jak ja to ogarnę. Pozdrawiam was

cześć
ogarniesz na pewno 5 godzin autobusem to uciążliwa trasa ale czego się nie robi dla miłości na pewno będziecie się widywać w miarę możliwości często, choć to nie to samo co codzienny kontakt :< na tym wątku razem raźniej
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 15:38   #1080
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Normalnie mnie zaraz rozniesie ! Tyle się czeka na powrót TŻ'ta i co ? Wraca, jest wspaniale i nagle bum! Już musi wyjeżdżać Było tak cudownie A on już dziś musi jechać, odwiózł mnie rano do pracy i pojechał bo jeszcze załatwienia ma, a samolot o 21 dopiero i nie ma szans sie już zobaczyć..

Weszłam do pracy ze łzami płynącymi po policzkach.. A potem cały dzień chodziłam z zaszkolnymi oczyma..


A z dobrych wiadomości, prezent się mu strasznie spodobał !
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 13:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.