Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 20:45   #1411
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ja bym olala, ale to bardzo dziwne zachowanie z jego strony. Jeśli by się to powtarzało to olalabym też jego. Niestety związek nie zapowiada się dobrze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie no, myślę że w każdym związku zdarzają się mniejsze/większe kłótnie.
Nie odzywałam się cały dzień co zaskutkowało telefonem z jego strony z propozycją spotkania. Porozmawialiśmy i powiedzmy, że sytuacja jest rozwiązana.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
NIE PROPONUJ SPOTKANIA PIERWSZA bo się nauczy że wszystko mu uchodzi płazem i może Cię traktować byle jak. Jakby tak bardzo chciał się z Tobą widzieć to już stałby pod drzwiami oparty o dzwonek

Mój Tż też mnie w..... ja mówię mu przez skypea jak mi ciężko, że nie chce żyć tak- że po pół roku widzimy się na 2 tygodnie i znowu, że brakuje mi bliskości, seksu, wyjść, że wszędzie pary, ze w urodziny będę sama,, imieniny, że chociaż nie jestem wierząca ale święta to taki czas że chciałabym żeby był ( tym bardziej że mam popieprzoną rodzinę ) itd a on przewrócił oczami i oznajmił " i tak źle i tak nie dobrze", w du.pie mam to jego pisanie "tęsknie" i "kocham Cie" jak innych słów, emocji nie pokaże... jak dla mnie to zwykłe pie.olenie przestałam mu pisać smsy jakieś dłuższe - po co ? tak samo postanowiłam że już nie napiszę mu że tęsknie, bo po co? widać to na niego nie działa bo jakby CHCIAŁ to by PRZYJECHAŁ i wrócił do pracy tutaj gdzie pracował bo tam mieszka kątem u znajomych, praca okazała się taka o, narzeka że mu źle, że mu mnie brakuje ale nie wróci. Bezsens totalny... Zostawił mnie tu samą i zadowolony
Dokładnie się z tym zgadzam. Nie ma sensu dyskutować bo każde z dwoch stron ma różne odczucia i póki jest się daleko do ciężko cokolwiek z tym zrobić. Jemu jest ciężko ale nie wróci bo tak, nam jest ciężko ale nie mamy wpływu na to żeby TŻ wrócił i ot, martwe koło. Można normalnie ze sobą rozmawiać i wgl, ale to i tak nie to samo.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość


Z moim jest to samo, ja się o nic wkurzyć nie mogę, bo on się wtedy wkurza na mnie, że ja niby o głupotę robię problem,
ale on może o byle co się obrazić.. Ale on ma taki charakter po matce i muszę się z tym jakoś pogodzić, chociaż mu ciągle wypominam to i on widzę stara się ogarnąć..
No i co do tego co piszesz, nie wiem jaki jest Twój TŻ, ale ja w takiej sytuacji bym się nie odzywała, i czekała aż on się odezwie, bo wiem, że mój góra 2-3 dni by dał rade bez kontaktu ze mną a potem sam by się odezwał, albo nawet bez zapowiedzi przyjechał i przeprosił czy coś. Ale tak jak mówię, nie znam Twojego i nie wiem jaki on jest w takiej sytuacji, jeśli wiesz, że jest szansa, że on się wreszcie przełamie to czekaj. Jeśli unosi się dumą i bd musiała długo czekać, to napisz i zaproponuj spotkanie i rozmowę.
Trzymam kciuki, żeby się wszystko dobrze ułożyło

U mnie jeszcze 19 dni strasznie się ciągnie!
oj okropnie to denerwuje
dzięki, całkiem szybko się przełamał

takie końcówki niestety ciągną się najbardziej, ale no mnie ten czas przedświateczny zwykle w miarę szybko upływa, więc może i Tobie przyśpieszy [COLOR="Silver"]
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 21:47   #1412
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
takie końcówki niestety ciągną się najbardziej, ale no mnie ten czas przedświateczny zwykle w miarę szybko upływa, więc może i Tobie przyśpieszy
No mam nadzieję, że zleci pomimo, że nie lubię świąt, to mam nadzieję, że szybko przyjdą bo on już wtedy będzie
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 11:27   #1413
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziewczyny! Ja póki co
przestaję być rozłąkowa!

Zaczęło się w lipcu i myślałam, że nigdy się nie skończy, ale udało się wytrwać Cieszę się, że dołączyłam do tego wątku, bo na prawdę jest pomocny i podnosi na duchu dziękuję Wam!

Z pewnością wrócę tutaj, bo mój TŻ zrezygnował z pracy w obecnej firmie, robi sobie wolny grudzień i ma w planach poszukać czegoś ciekawego na miejscu, jeśli jednak nie uda się znaleźć nic satysfakcjonujęgo to nadal chce być kierowcą międzynarodowym ale poszukać jakiejś innej firmy, gdzie rzeczywiście będzie mógł wracać co 2-3 tygodnie, a nie jak w tej czasem nawet po 6 tygodniach, a ewentualnie pojechać do Anglii.

Pozwólcie, że będę tutaj zaglądać i czasem nawet się wypowiadać, bo jestem ciekawa co u Was! trzymam kciuki

PS. Po powrocie wcale nie jest tak fajnie jak było przed rozłąką, ani też podczas spotkań między trasą, a trasą
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:42   #1414
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ja póki co
przestaję być rozłąkowa!

Zaczęło się w lipcu i myślałam, że nigdy się nie skończy, ale udało się wytrwać Cieszę się, że dołączyłam do tego wątku, bo na prawdę jest pomocny i podnosi na duchu dziękuję Wam!

Z pewnością wrócę tutaj, bo mój TŻ zrezygnował z pracy w obecnej firmie, robi sobie wolny grudzień i ma w planach poszukać czegoś ciekawego na miejscu, jeśli jednak nie uda się znaleźć nic satysfakcjonujęgo to nadal chce być kierowcą międzynarodowym ale poszukać jakiejś innej firmy, gdzie rzeczywiście będzie mógł wracać co 2-3 tygodnie, a nie jak w tej czasem nawet po 6 tygodniach, a ewentualnie pojechać do Anglii.

Pozwólcie, że będę tutaj zaglądać i czasem nawet się wypowiadać, bo jestem ciekawa co u Was! trzymam kciuki

PS. Po powrocie wcale nie jest tak fajnie jak było przed rozłąką, ani też podczas spotkań między trasą, a trasą
Jeśli chodzi o pracę kierowcy to na pewno coś znajdzie na 2 3 tygodnie, a z jakiego regionu jesteście?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:27   #1415
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pracę kierowcy to na pewno coś znajdzie na 2 3 tygodnie, a z jakiego regionu jesteście?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dużo jest ofert ale trzeba szukać w sprawdzonych bo np. w tej firmie też miało być 2-3 a okazało się dłużej i ogólnie słabo.

woj. świętokrzyskie
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:33   #1416
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez red_tights Pokaż wiadomość
dużo jest ofert ale trzeba szukać w sprawdzonych bo np. w tej firmie też miało być 2-3 a okazało się dłużej i ogólnie słabo.

woj. świętokrzyskie
My ze Śląska i TZ pracę na 2 tygodnie znalazł w dwa dni tylko trzeba na porządnego pracodawcę trafić bo zwykle jest stawka kilometrowa, ciężko trafić na podstawę + km

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:37   #1417
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

jutro mam urodziny, kolejne samotne urodziny.
czekam na wyniki wyborów - cholera od tego dużo zależy.
Jestem tak przydołowana że masakra
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 11:14   #1418
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
jutro mam urodziny, kolejne samotne urodziny.
czekam na wyniki wyborów - cholera od tego dużo zależy.
Jestem tak przydołowana że masakra
Wszystkiego co najlepsze, żeby się wszystkie Twoje marzenia spełniły


A my wczoraj rozmawialiśmy z moim co się będzie działo jak wróci, co będziemy robić itp tak było miło, że teraz jeszcze więcej się nie mogę doczekać.
Jeszcze 17 dni!
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:34   #1419
xoxo_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Małopolskie :)
Wiadomości: 348
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

U mnie też jeszcze 17 dni, tak dużo...czasem chce po prostu rzucić to wszystko i wrocic do domu, ehh
__________________

xoxo_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:46   #1420
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Mój by może był wcześniej ale już miał bilet wcześniej kupiony, tak to by kupił teraz na najbliższy lot i by przyleciał, a że bilety drogie to musimy czekać, ale już bliżej jak dalej.

Szczerze mówiąc to ja nadal mam ciągle odczucia, że nie dam rady i wgl.. Bo niby tylko 17 dni, ale to też AŻ 17 dni. Ja już bym chciała Go tu mieć.. A jeszcze nie zobaczymy się od razu tylko dzień, albo dwa później..
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 17:35   #1421
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Mój by może był wcześniej ale już miał bilet wcześniej kupiony, tak to by kupił teraz na najbliższy lot i by przyleciał, a że bilety drogie to musimy czekać, ale już bliżej jak dalej.

Szczerze mówiąc to ja nadal mam ciągle odczucia, że nie dam rady i wgl.. Bo niby tylko 17 dni, ale to też AŻ 17 dni. Ja już bym chciała Go tu mieć.. A jeszcze nie zobaczymy się od razu tylko dzień, albo dwa później..
Na pewno dasz radę! Pomyśl, że to tylko kilkanaście dni, a w związku na odległość byliście o wiele dłużej (wybacz, ale nie pamiętam ile trwa wasza rozłąka). Szybko zleci
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 20:33   #1422
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dziękuje!
u mnie czarny scenariusz się sprawdził w urodziny dowiedziałam się że pracuję do końca grudnia , nowa władza nowe stołki byłam w pracy od 7 do w sumie 19.30, Tż zadzwonił na skype złożył mi życzenia, jakby nie mogł rano napisać jakiegoś sms'a powiedział że prezent mi przekazał i mam po niego sobie podjechać, i tak smutno mi się zrobiło bo tak to odbęnił. wgl dzisiaj ryczałam całą noc, że znów sama w urodziny i mój tż " co się martwisz będzie dobrze" jakie dobrze, nie mam pracy, mam studia za 550 zł miesięcznie, a żyć z czegoś trzeba, jego nie ma, jestem sama w urodziny, to ten się sofchał i powiedział " to już się nic nie odzywam" i oczywiście wyszło że to ja jestem ta zła. Szlag by to jasny trafił! idę ryczeć dalej, to nie mój dzień
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-12-01 o 20:36
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:34   #1423
red_tights
Raczkowanie
 
Avatar red_tights
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 216
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
jutro mam urodziny, kolejne samotne urodziny.
czekam na wyniki wyborów - cholera od tego dużo zależy.
Jestem tak przydołowana że masakra

wszystkiego najlepszego!
red_tights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 04:22   #1424
tickle
Przyczajenie
 
Avatar tickle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cześć dziewczyny,
chciałabym się przyłączyć do wątku, czasami nie mam z kim o tym porozmawiać. Od prawie 3 miesięcy przyszło mi żyć za oceanem. Związek (oficjalnie) z moim tż zaczął się krótko przed moim wylotem. Kompletnie nie planowałam żadnych związków, zobowiązań, ale życie płata figle i wyszło jak wyszło. Mój pobyt ma/miał trwać rok. Ale myślę, że skrócę go do pół roku- decyzji nie podejmuję tylko i wyłącznie, bo TŻ, ale jego też mam na uwadze.
Ale jest ciężko. Dobrze, że chociaż jest skype.
tickle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 10:19   #1425
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Na pewno dasz radę! Pomyśl, że to tylko kilkanaście dni, a w związku na odległość byliście o wiele dłużej (wybacz, ale nie pamiętam ile trwa wasza rozłąka). Szybko zleci
Od maja tego roku No staram się myśleć pozytywnie, ale czasem ciężko. Dziś się mi śniło, że już jest obok mnie, tuliłam się do niego a jak się obudziłam to cały czar prysł..

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Dziękuje!
u mnie czarny scenariusz się sprawdził w urodziny dowiedziałam się że pracuję do końca grudnia , nowa władza nowe stołki byłam w pracy od 7 do w sumie 19.30, Tż zadzwonił na skype złożył mi życzenia, jakby nie mogł rano napisać jakiegoś sms'a powiedział że prezent mi przekazał i mam po niego sobie podjechać, i tak smutno mi się zrobiło bo tak to odbęnił. wgl dzisiaj ryczałam całą noc, że znów sama w urodziny i mój tż " co się martwisz będzie dobrze" jakie dobrze, nie mam pracy, mam studia za 550 zł miesięcznie, a żyć z czegoś trzeba, jego nie ma, jestem sama w urodziny, to ten się sofchał i powiedział " to już się nic nie odzywam" i oczywiście wyszło że to ja jestem ta zła. Szlag by to jasny trafił! idę ryczeć dalej, to nie mój dzień
Głowa do góry, szukaj od razu nowej pracy, może akurat uda Ci się znaleźć i będziesz mogła zacząć zaraz po Nowym Roku, wejdziesz w Nowy Rok z nową pracą, być może lepszą
A TŻ no cóż, nie miło się zachował, zamiast pocieszyć to się fochnął, ale zauważyłam, że oni wszyscy myślą, że to oni mają gorzej niż my, bo to oni są na wyjeździe a my przynajmniej w domach z rodziną itp jesteśmy. Nie mogą tego pojąć, że nam też jest źle, dlatego że ich nie ma ?
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 16:07   #1426
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

niestety, mam 6 miesiecy doświadczenia w tym akurat zawodzie (zgodne ze studiami) wcześniej pracowałam jako kelnerka i barmanka. eh :-(
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:22   #1427
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Hej dziewczyny Ja w tym wątku bywałam rok i dwa temu. Widzę że się tu nicki pozmieniały ale uczucia pozostały podobne. Rozłąka jest do d... Dzisiaj mam beznadziejny dzień, czuję ciągle że on tam daleko coś kręci. Zaufanie mi spada... Chciałabym mieć poczucie bezpieczeństwa, ale przez te rozłąki nie da się, nie wiem co nas czeka Jeszcze właśnie widziałam opis jego kolegi na fb że pija właśnie razem w barze na plaży. Mam ochote do niego zadzwonić... A najgorsze jest to że wiem jak kończy się opieprzanie przez telefon, zaczyna się big kłótnia i foch więc nawet wole nie zaczynać.



A co dzisiaj u Was?
__________________
Zgubiłam się po drodze do miejsca, w którym teraz się znalazłam.

Too much of nothing so why don't we give it try
Too much of something we're gonna be living a lie...
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:27   #1428
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez magdish Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja w tym wątku bywałam rok i dwa temu. Widzę że się tu nicki pozmieniały ale uczucia pozostały podobne. Rozłąka jest do d... Dzisiaj mam beznadziejny dzień, czuję ciągle że on tam daleko coś kręci. Zaufanie mi spada... Chciałabym mieć poczucie bezpieczeństwa, ale przez te rozłąki nie da się, nie wiem co nas czeka Jeszcze właśnie widziałam opis jego kolegi na fb że pija właśnie razem w barze na plaży. Mam ochote do niego zadzwonić... A najgorsze jest to że wiem jak kończy się opieprzanie przez telefon, zaczyna się big kłótnia i foch więc nawet wole nie zaczynać.



A co dzisiaj u Was?

Też mnie to zawsze wkurza, jak widzę na fb, że pisze mój albo jego kumpel, że piją czy coś tam robią, a on mi wcześniej o tym nie powiedział.. Ja już tyle kłótni przez rozłąkę odpuściłam, bo szkoda mi marnować czasu na fochanie się, kiedy i tak mało rozmawiamy itp..


Hmm a u mnie jeden wielki dół. Nie wiem czemu, zamiast się cieszyć, że już za 2 tygodnie będę go mieć z powrotem to mnie dopadł jakiś dołek, chodzę smutna, na nic nie mam ochoty, najchętniej bym cały dzień spędziła w łóżku ale trzeba wstać i iść do pracy..
Nie mam pojęcia czemu, ale czuję się gorzej teraz jak już tak mało czasu zostało niż na początku jak pojechał.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 16:40   #1429
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Wracam do was dziewczyny ;-) Mój mężczyzna pod koniec października wrócił z Holandii, posiedział "chwilę" i w sobotę znów ucieka, tez do Holandii, ale do innego pracodawcy. Na szczęście tylko na miesiąc, więc to jest naprawdę nic, przetrwam ; ) Zaraz spróbuje nadróbić chociaż część postów, które tu naskrobałyście pod moją nieobecność ;P
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 17:15   #1430
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Wracam do was dziewczyny ;-) Mój mężczyzna pod koniec października wrócił z Holandii, posiedział "chwilę" i w sobotę znów ucieka, tez do Holandii, ale do innego pracodawcy. Na szczęście tylko na miesiąc, więc to jest naprawdę nic, przetrwam ; ) Zaraz spróbuje nadróbić chociaż część postów, które tu naskrobałyście pod moją nieobecność ;P
rozgość się
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 20:46   #1431
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Ależ się w...... Otóż kupiłam Tż-ta bratankom oraz bratanicy, prezenty, wydałam z 200 zł co dla mnie jest dużą sumą ale chciałam zrobić im przyjemność, tym bardziej że nie ma ich jedynego wujka I w rozmowie z Tż zapytałam się kiedy mam zawieźć rzeczy, na mikołaja czy wcześniej z jego mamą? a on do mnie że po co mam tam jechac, żebym zostawila prezenty jego mamie, albo cioci i oni dadzą, że będzie zamieszanie i tak dalej. Poczułam się jakbym dostała w .... Ani dziękuje ani pocałuj się w.....
W ogóle, może jestem okropna nie wiem, ale spodobał mi się jeden facet kilka dobrych lat starszy, oczywiście ma rodzine i nie zamierzam tego burzyć ale ot tak miło mi się z nim gada a Tż ? szkoda gadać, mam ochotę go rozszarpać na strzępy... jest taki niesamodzielny... tragedia - rozwalił telewizor to mu ojciec dał kasę żeby kupił sobie nowy w Anglii przecież to śmieszne... Lecę bo kierowca przyjechał do rodziców z towarem i jak zawsze moja mama musi tych kierowców przenocować bo nie będą spali w Tirze
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 22:21   #1432
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

U mnie dzisiaj jakoś troche lepiej. Pogadałam sobie od serca z przyjaciółką która też żyje w związku na odległość no i na dodatek ma podobne problemy w zwiazku. Byłyśmy też na zakupach. Okupiłam się za wsze czasy 3 pary spodni, 3 tshirty, sweterko-żakiet, sweter dla TŻ, prezenty na mikołaja dla siostrzenca, 3 pary fig aa jeszcze w rossmanie zapas na pół roku, karte do nawigacji, soczewki, olej do silnika : P i pewnie jakieś rzeczy których nie pamiętam.

Z TŻ dzisiaj miło mi sie rozmawiało. Chory jest jak nie wiem, połowe naszego gadania przekaszlał. Po raz kolejny chce żeby mu kupić tabex. Marze żeby tym razem rzucił palenie na stałe ://

barbarossan najważniejsze że dzieci się ucieszą A prezenty i tak są od "Mikołaja". Faceci są na nasze poświęcanie jakoś średnio wrażliwi. ;/
__________________
Zgubiłam się po drodze do miejsca, w którym teraz się znalazłam.

Too much of nothing so why don't we give it try
Too much of something we're gonna be living a lie...

Edytowane przez magdish
Czas edycji: 2014-12-04 o 22:25
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 14:47   #1433
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

tylko dla mnie to jest pretekst żeby zobaczyć te dzieci itd. a tutaj dostałam jasny komunikat " nie pchaj się w moj a rodzinę"
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 12:49   #1434
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
tylko dla mnie to jest pretekst żeby zobaczyć te dzieci itd. a tutaj dostałam jasny komunikat " nie pchaj się w moj a rodzinę"
Coś ten Twój się dziwnie zachowuje. Nie wiem, ja mam wrażenie jakby Cie pomału odpychał od siebie. Pogadaj z nim, o co mu chodzi, że takie ma podejście do Ciebie ostatnio i Ci smutno z tego powodu.


Ja nadal niecierpliwie odliczam dni, mój wczoraj powiedział, że też już się nie może doczekać, wreszcie coś konkretnego, nigdy nic nie mówił o tym, a teraz nareszcie zaczyna pomału otwarcie się przyznawać, że też tęskni itp
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:16   #1435
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

jak tam dziewczyny zjechali do domów Wasi?

ja cóż, chyba będę już tą rozłąkową ale singielką.
Rozmowa z jego siostrą dała mi dużooo do myślenia, ja i ona znamy inne wersje wydarzeń a i wiem już dlaczego nie chciał abym tam pojechała. Wczoraj zapytałam się go czy chce ze mną być czy nie, a on na to że chce, ale 3-4 lata tam posiedzieć musi bo obiecał przyjacielowi, zapytałam się go czy pamięta co mnie obiecał... i czy zadowala go wizja 3 lat w "udawanych związku" ostro się wk..... :/ Mam dosyć tego że rozwalil sprzęcior a rodzice mu wysyłają kasę - jaki z niego dorosły facet? tą kasę mógł wziąć i wrócić do PL, tak samo jego siostra ma wrażenie że od uciekł przed czymś, że nie z gruszki ni z pietruszki wyjechał chociaż przez X lat zarzekał się że nie wyjedzie... jezu dziewczyny jestem w rozsypce. i wiem że zrobiłam źle i podle ale zalogowałam się na jego fb ze złości i weszłam w dziennik aktywności i niestety w wyszukiwaniach, wszystie jego byłe nawet te z którymi wiem ze spotykal się na "numerek" a te 2 która ciągle odwiedza ich profile są też w tym mieście co on... nie wiem, po co ja wchodziłam w to... chyba zaczynam go za to wszystko nienawidzieć.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-12-08 o 16:18
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 19:01   #1436
magdish
Raczkowanie
 
Avatar magdish
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 330
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
jak tam dziewczyny zjechali do domów Wasi?

ja cóż, chyba będę już tą rozłąkową ale singielką.
Rozmowa z jego siostrą dała mi dużooo do myślenia, ja i ona znamy inne wersje wydarzeń a i wiem już dlaczego nie chciał abym tam pojechała. Wczoraj zapytałam się go czy chce ze mną być czy nie, a on na to że chce, ale 3-4 lata tam posiedzieć musi bo obiecał przyjacielowi, zapytałam się go czy pamięta co mnie obiecał... i czy zadowala go wizja 3 lat w "udawanych związku" ostro się wk..... :/ Mam dosyć tego że rozwalil sprzęcior a rodzice mu wysyłają kasę - jaki z niego dorosły facet? tą kasę mógł wziąć i wrócić do PL, tak samo jego siostra ma wrażenie że od uciekł przed czymś, że nie z gruszki ni z pietruszki wyjechał chociaż przez X lat zarzekał się że nie wyjedzie... jezu dziewczyny jestem w rozsypce. i wiem że zrobiłam źle i podle ale zalogowałam się na jego fb ze złości i weszłam w dziennik aktywności i niestety w wyszukiwaniach, wszystie jego byłe nawet te z którymi wiem ze spotykal się na "numerek" a te 2 która ciągle odwiedza ich profile są też w tym mieście co on... nie wiem, po co ja wchodziłam w to... chyba zaczynam go za to wszystko nienawidzieć.
Wiesz, to że wyszukiwał byłe to jeszcze nic nie znaczy. Ja sama z ciekawości czasami wpisuje w wyszukiwarkę kolesi z przeszłości ale bardziej żeby sprawdzić jak im się układa, czy sie zmienili wizualnie itd. I wcale o nich nawet nie myśle. A już w ogóle czesto wyszukuje osoby których nienawidzę, żeby sprawdzić czy przypadkiem sie nie roztyły albo ktoś ich nie kopnął w d Także jeśli nie znalazłaś żadnych dwuznacznych wiadomości to nie ma co panikować. U nas w przeszłości z fb były o wiele gorsze sytuacje :/ Ogólnie fb najchetniej wyrzuciłabym na śmietnik

Ale tak czy siak - wizja tak długiej rozłąki też by mnie przerażała My w ciągu roku 9-10 miesięcy mieszkamy razem, potem nie widzimy się 2-3 mechy, wiec do zniesienia, bo wiem że potem znowu będziemy ciągle razem.

Ale mój TŻ też jeszcze do mnie nie dojechał i jakoś nie zapowiada się by się spieszył Ogólnie zawsze mi się wydaje, że im dłuzej się nie widzimy, tym mniej mamy sobie do powiedzenia
__________________
Zgubiłam się po drodze do miejsca, w którym teraz się znalazłam.

Too much of nothing so why don't we give it try
Too much of something we're gonna be living a lie...
magdish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:25   #1437
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 514
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Hej mój już wrócił, w niedzielę, ale nie układa nam sie. Zobaczymy sie dopiero jutro ale wcale mnie to nie cieszy bo widze ze sie zmienil. Ina dodatek nie odzywa nie do mnie, wczoraj tylko napisal a dzis myslalam ze mnie oswiedzi czekam i czekam i cisza caly dzien nic nie pisal , dopiero jak napisalam pierwsza czemu sie nie odzywa to dopiero odezwal sie. Jestem wciekla zbywa mnie i tak mu szkoda kilka sms, w szczegolnosci ze tu w Polsce ma pakiet, to jest żałosne. Nie wiem moze kogos poznal tam, moze juz mnie nie kocha nie wiem. Ale nie czuje u niego tesknoty i juz. Jeszcze na dodatek jak zadzwonil z granicy to chwalil sie zarobiona kasa i ze duzo jej ma. Poczulam sie jak dziad w szczegolnosci ze teraz nie przelew mi sie, ech.
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 12:29   #1438
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

O kurcze, dziewczyny, jak Was czytam to aż mi się przykro robi, co Ci faceci wyrabiają.. Pojechali za granicę i myślą, że są wolni, że tak mogą Was olewać i wgl ? Masakra.. Ja w sumie coś podobnego przechodziłam ale na początku rozłąki, teraz już widzę, że mu zależy i za nic by mnie nie zostawił..

Do jego powrotu zostało 9 dni, myślałam, że bd leciało a ciągnie się mi jak nie wiem co.
Do tego dochodzą mi problemy zdrowotne i w pracy. Nigdy nie może być w życiu zbyt pięknie, zawsze coś musi być nie tak.

PS. Mój zaproponował mi, żebyśmy po Nowym Roku pojechali razem za granicę do pracy. Co Wy byście zrobiły ? Ja się szczerze mówiąc boję nowego kraju, miejsca, że się nie odnajdę tam, że pracy nie znajdę i wgl, raczej nie chce jechać.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 17:37   #1439
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
O kurcze, dziewczyny, jak Was czytam to aż mi się przykro robi, co Ci faceci wyrabiają.. Pojechali za granicę i myślą, że są wolni, że tak mogą Was olewać i wgl ? Masakra.. Ja w sumie coś podobnego przechodziłam ale na początku rozłąki, teraz już widzę, że mu zależy i za nic by mnie nie zostawił..

Do jego powrotu zostało 9 dni, myślałam, że bd leciało a ciągnie się mi jak nie wiem co.
Do tego dochodzą mi problemy zdrowotne i w pracy. Nigdy nie może być w życiu zbyt pięknie, zawsze coś musi być nie tak.

PS. Mój zaproponował mi, żebyśmy po Nowym Roku pojechali razem za granicę do pracy. Co Wy byście zrobiły ? Ja się szczerze mówiąc boję nowego kraju, miejsca, że się nie odnajdę tam, że pracy nie znajdę i wgl, raczej nie chce jechać.
rzuciłabym wszystko i pojechała.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:56   #1440
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
rzuciłabym wszystko i pojechała.
a ja nie, bo jeśli związek się rozpadnie i zostania sama w obcym państwie?
sama jestem przed taką decyzją ale jestem na nie.
wolę tutaj skończyć studia, ogarnąć dobrą pracę, niż po X latach wracać i zaczynać od nowa, bo w UK nikt mnie do biura nie zatrudni, mieszkać po kątach z Tż, a jeśli się rozstaniemy? zostaję sama. nie nie, wolę ułożyć sobie życie tutaj chociażby za cenę samotności.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2014-12-09 o 19:36
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 13:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.