Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-25, 16:32   #1051
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez agnieszka_kak Pokaż wiadomość
Dalsza rodzina nas odwiedziła i radzili mi jak pokonać długa drogę z niemowlakiem- otóż oni wstawiali do bagażnika typu kombi łóżeczko turystyczne i w nim dziecko spało. W bagażniku. W czasie jazdy.
Ręce i cycki opadają.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

dobrze że tak glupi ludzie maja tyle szczęścia w życiu i nic sie nie stało nigdy
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:03   #1052
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka fajnie , to już plany jakieś są.

Marta do bani taki świąteczny prezent. Choć w sumie, dobrze że nie w pracy. Niegdy nie chodziłam przygotowana. To bym miał niespodziankę.

Ja dziś chcę tylko pod kocyk. A tu cały dzień z dziećmi. Po 15 poszłam do rodziców. Wróciłam z pół godziny temu. Mąż niedługo kończy pracę. Dziś chyba zasnę na stojąco.

Moje dzieci dostały:
Maja: zestaw naczyń dla siebie z reniferami (talerz, miseczka , Kubek), zestaw drewniany do biżuterii, globus podświetlany, zestaw 5 książek mikołajka, zestaw kredek w metalowym opakowaniu, 4 książeczki edukacyjne, spodnie, zestaw do samodzielnego robienia ozdób choinkowych z filcu, grę poznajemy Polskę. Plus kasę. Jeszcze teściowa ma coś dla niej. Nie wiem co.

Jaś: samochód oball, słonik drewniany do ciągnięcia, straż pożarna z sygnałem, drewniana laweta z helikopterami, drewniana kolejka, wagonami i klockami, 2 pary spodni, bluzka , skarpetki, kasa, rowerek drewniany , Pucia.

Może od teściowej też coś dostanie, choc wspominała że mi zakrętka.od.sloika wystarczy, to nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

My od rodziców moich i mojej babci z dziadkiem kasę dostaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Agnieszka padłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:06   #1053
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Hej dziewczyny wesołych świąt

Wigilia u nas średnia, poklocilam się z mamą. Generalnie moja mama zeswirowala podobnie jak teściowie Marty, też oczyszcza wodę kamieniami, kupuje pełno dziwnych rzeczy, słucha antyszczepionkowcow na Youtube, A żeby było śmieszniej jest pielęgniarka i kilka dni temu ukończyła kurs szczepień.
Poklocilam się z nią, bo ciągle wszystko robimy źle wg niej. Na każdym kroku krytyka. A to woda do kąpieli za ciepła, a to mleko za zimne, a czemu chleb z serkiem, a czemu nie mamy szklanego dzbanka i kompotierki wtf. Powiedziałam że mi przykro tego słuchać to się obraziła. Stwierdziła że jest starsza i madrzejsza i może wcale do nas nie przychodzić... i ciągle słucham że ona też miała dziecko i zasypialam sama, że sami nauczyliśmy noszenia na rękach do snu. I dlaczego męża ręce bolą przecież to duży chłop A Oli raptem 11 kg waży. No masakra.

Jestem zmęczona tym miesiącem, ostatnie dni ciągle byłam w pracy, ludzi full.

Dzisiaj byliśmy u mojego taty i u babci męża. Jutro kuzynka do nas przychodzi. U nas ciągle leje deszcz

Oli dostał sanki, przebijak, ubranka, pieniazki, koparke i parę innych ☠☠☠☠☠☠☠ zabawkowych, pieniądze i pełno słodyczy będą dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:35   #1054
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wesołych świąt

Wigilia u nas średnia, poklocilam się z mamą. Generalnie moja mama zeswirowala podobnie jak teściowie Marty, też oczyszcza wodę kamieniami, kupuje pełno dziwnych rzeczy, słucha antyszczepionkowcow na Youtube, A żeby było śmieszniej jest pielęgniarka i kilka dni temu ukończyła kurs szczepień.
Poklocilam się z nią, bo ciągle wszystko robimy źle wg niej. Na każdym kroku krytyka. A to woda do kąpieli za ciepła, a to mleko za zimne, a czemu chleb z serkiem, a czemu nie mamy szklanego dzbanka i kompotierki wtf. Powiedziałam że mi przykro tego słuchać to się obraziła. Stwierdziła że jest starsza i madrzejsza i może wcale do nas nie przychodzić... i ciągle słucham że ona też miała dziecko i zasypialam sama, że sami nauczyliśmy noszenia na rękach do snu. I dlaczego męża ręce bolą przecież to duży chłop A Oli raptem 11 kg waży. No masakra.

Jestem zmęczona tym miesiącem, ostatnie dni ciągle byłam w pracy, ludzi full.

Dzisiaj byliśmy u mojego taty i u babci męża. Jutro kuzynka do nas przychodzi. U nas ciągle leje deszcz

Oli dostał sanki, przebijak, ubranka, pieniazki, koparke i parę innych ☠☠☠☠☠☠☠ zabawkowych, pieniądze i pełno słodyczy będą dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahaha! Moja tesciowa tez pielegniarka! Ostatnio wysylała mi linki dlaczego nie powinno sie szczepić

Współczuje atmosfery i podejścia mamy.

Moja też mówi ze nie spala z nami, nie nosiła itp. Irytuje mnie to strasznie.

My dzis cały dzień w domu, ja jestem zmęczona od rana, takze tyle co z goącmi siedzielismy, ale sami nigdzie nie jeździlismy
Jutro pojedziemy.

Dzis brat dowiozl Zosi jeszcze prezent - lalke z zestawem lekarza. Znowu mam bałagan w zabawkach, a było fak czysto

.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:42   #1055
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Blond przykro.. Kłótnia w święta. Mój brat tak zeswirowal. Woda i mleko powinna być w szklanej butelce. Plastik rakorworczy.Cukrem żywi się rak. Ser żółty niezdrowy, biała maka niezdrowa. W ciąży zjadłam naleśnika z warzywami i polalam ketchupem to usłyszałam że jem niezdrowo. Jak się dowiedział że szczepimy to było pół godzinne kazanie. Piora nie proszkiem tylko jakimiś kasztanami.Musi iść na operację, powiedział że nie pójdzie bo go sepsa zaraża 🙄Wiem że teraz wszystko nas truje dookoła ale bez przesady. Także rozumiem doskonale że się zdenerwowalas. Marta oj Ty zła, nie dobra, mężowi niezdrowe jedzenie serwujesz😁Żartuję oczywiście. Teściowa mogłaby sobie darować. Madzielenka niefajny prezent😉Dzieciaki sporo dostały, pewnie zadowolone. Plany wstępne są, zobaczymy jak z realizacją. Jeśli mąż będzie w delegacji to z planów pewnie nici. Zobaczymy. Byliśmy u teściów i u moich rodziców. Mała się wyszalala, zasypia właśnie.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 19:57   #1056
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Blond współczuję. Ja strasznie reaguje na takie rady. Wkurzają mnie.

Juka ale delegacja chyba będzie co jakiś czas? Ile najdłużej?

Mąż wrócił z pracy. Teściowa byka u niego. Przywiózł torbę prezentów. Od teściowej i sióstr męża. Dużo tego. Właśnie podlozylismy pod choinką.jutro będzie niespodzianka. Dam znać, czy była zakrętka od słoika

Mąż mnie wytuli za okres, który przyszedł. Jest mi lepiej.

M

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:12   #1057
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

To niezle dziewczyny. Moja teściowa też z tych ekoswirów, teść też, zwolennik Zięby, rzygać się chce od ich gadania nieraz.

Mój syn wyjadal dziś pierniki. Jeju, będzie problem z tym słodkim. Ciągle prosi, zeby dawać mu rodzynki, żurawinę.

Byliśmy wczoraj u teściowej, dzis obiad w domu, a potem u cioci męża. Jakie te nasze dzieci już mądre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Madzialenka, my miałyśmy tp obie na 16.09, zobacz, okres też jakoś podobnie pewnie dostaniemy no chyba, że ja nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 20:16   #1058
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Najdłuższa delegację jaka miał to rok. Przed ciąża i gdy byłam w ciąży. Teraz ponad 1,5 roku był na miejscu. Miał czasem wyjazdy ale to max 3 dni i tylko kilka razy się zdazylo.Ciezko powiedzieć, raz maja budowy tylko na miejscu jak gorszy czas tylko na wyjeździe. Czasem jak się uda to może się dogadać żeby był tutaj jednak gdy nie ma budowy na miejscu żadnej no to nie ma wyjścia Musi jechać. Nie ma reguły bo taka to branża. Ostatnio jak byłam u ginekologa, pytałam oto, czy w drugiej ciąży na sto procent będzie znowu problem z szyjka. Powiedział że trudno przewidzieć. Teoretycznie, może być lepiej bo niby szyjka twardsza. Gdyby znowu coś się działo to szew albo pesser.Wtedy też musiałabym się oszczędzać no ale nie leżeć. Mimo wszystko wolałabym żeby mąż był wtedy na miejscu choć te najgorsze miesiące przed porodem. Mała uczę wchodzenia po schodach. Musi być totalnie samodzielna na tyle abym nie nosiła jej w ogóle. Wtedy mogę zachodzić😁O widzisz to jednak teściowa się postarała. Super.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:25   #1059
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

madzialenka - postarali się, no ale prezent prezentem, jednak szkoda ze żadne z nich sie nie pofatygowało do Was

poli - linki Zieby tez mi wysyłała widzę że tym starszym osobom swiruje od nadmiaru czasu (braku małych dzieci)

juka - i tak fajnie ze tak się praca meża pozytywnie układa na ten czas
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:29   #1060
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli ty chyba teraz częściej kp to może jeszcze ci się upiecze z tym @. Lub drugą opcja, długo nie dostaniesz jeszcze.

Juka moja koleżanka obie ciążę przeleżała od 12 tygodnia . Właśnie przez szyjke.

My jutro idziemy do moich rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Marta dokładnie. Prezenty , prezentami. Dla mnie nic nie znaczy, jeśli brak jest osobistego kontaktu i zainteresowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:34   #1061
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja kp tylko dwa razy, do snu i raz w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 20:38   #1062
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
Ja kp tylko dwa razy, do snu i raz w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to ja częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 20:40   #1063
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U mnie puściła dopiero w 34t ale od 17 już była niezbyt długa, do tego brzuch mi się stawiał za często mimo końskich dawek magnezu. Przy wysiłku to już w ogóle brzuch jak kamień. Trzeba było leżeć to leżałam.Teraz nie ma opcji więc jak coś to odrazu pesser.Mimo wszystko liczę że każda ciąża inna i historia się nie powtórzy. Wczoraj i dzisiaj oczywiście wszyscy życzyli jak najszybciej rodzeństwa dla Myszki. Marta fakt, dobrze się układalo do tej pory. Teraz też sobie poradzimy😁Poli to w sylwestra robisz test? Ale byłby fajny prezent na nowy rok 😍
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:27   #1064
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Tak, robię, bo to będzie 2 tyg po owulacji mniej więcej, są takie czułe testy, a ciekawość mnie zżera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:27   #1065
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Poli mąż też pewnie nie może doczekać się wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:30   #1066
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Moja córka intensywnie pracuje na to, by nie mieć rodzeństwa. 20 minut wrzasku bez przerwy, bo tata wyszedł. Mnie po takiej sesji boli głowa, brzuch i nie jestem w stanie myśleć. Mąż to samo. Co ja mam na to zrobić? Próbuje przeczekiwac, nie pomaga.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:33   #1067
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez agnieszka_kak Pokaż wiadomość
Moja córka intensywnie pracuje na to, by nie mieć rodzeństwa. 20 minut wrzasku bez przerwy, bo tata wyszedł. Mnie po takiej sesji boli głowa, brzuch i nie jestem w stanie myśleć. Mąż to samo. Co ja mam na to zrobić? Próbuje przeczekiwac, nie pomaga.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
A próbujesz ja czyms ciekawym zająć? Zabawką? Pokazać może widok zza okna? U nas sie sprawdza zajecie Zosi czymś, ona juz po 10 sekundach zapomina i idzie sie sama bawic
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:47   #1068
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Agnieszka, Elizie to bym w takiej chwili proponowała dać coś do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 21:54   #1069
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez poli230 Pokaż wiadomość
Agnieszka, Elizie to bym w takiej chwili proponowała dać coś do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-25, 22:00   #1070
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Oczywiście się nie obraź tak serio, to my próbujemy odwrócić uwagę czymś co lubi, u nas to psy, u sąsiada, w książce, zabawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:07   #1071
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

U nas zawsze działają samochody za oknem, lecący samolot (mieszkamy na przedłużeniu pasa startowego lotniska w Balicach więc mamy tego sporo nad domem), kot babci lub mojej kuzynki, a w ostateczności "Baby shark" na YT

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Madzialenka - pytałaś wcześniej, czy myślimy o wyprowadzce - tak, myślimy intensywnie, ja najbardziej to myślę o tym, jak bardzo nie chcę mieszkać na Śląsku Ale poważnie, to chcemy w końcu być na swoim. A w Krakowie niestety nas na to nie stać. No chyba że na kawalerkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:13   #1072
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Tak, nosimy, tulimy, dajemy zabawki, zanosimy do innego pokoju, dajemy smoczek. Tylko jeśli rzuca się na podłogę to nic nie robimy, ignorujemy i mija.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez madzieeek Pokaż wiadomość
Hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ jasne, że tego też próbujemy. Dziś jednak wyższy poziom histerii - odmówiła butelki z mlekiem i rzuciła nią na podłogę.

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:23   #1073
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Agnieszka jejku, współczuję wam tego. Jeśli tak jest codziennie, to musi to być dla was bardzo wyczerpujące. Jaś też czasami wpada w histerię, gdy mu coś zabieram. Ale szybko potrafię go zająć czymś innym.

Madziek już teraz czegoś szukacie, czy jeszcze odkładajcie to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:31   #1074
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Już od jakiegoś czasu się do tego zabieramy, tylko ciągle nie możemy zdecydować, gdzie będziemy żyć Poza tym tak czy inaczej chcę dokończyć awans w obecnej pracy, a to jeszcze mniej więcej rok. Więc jeśli mielibyśmy się wyprowadzać na Śląsk, to za rok najwcześniej.
Ale dla mnie wizja szukania nowej pracy i w ogóle zmiana WSZYSTKIEGO jest nieco przerażająca... W KRK mam fajne warunki w pracy, mam opiekę dla Jurka i generalnie - jestem u siebie. A tam...no jakoś tego nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 22:40   #1075
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madziek faktycznie, byś musiała szukać nowej pracy, bez sensu. Współczuję takiego rozdarcia. Tym bardziej, że wolisz KRK.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 23:09   #1076
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madziek rozumiem doskonale. W tż-ta stronach w opolskim też mieszkania znacznie tańsze niż we Wrocławiu. Całe życie mieszkam w tym mieście, nie chcę się wyprowadzać. W Nysie prawie cała rodzina tż-ta, co nie za bardzo mi pasuje, mojej brak, rodziny, znajomych. Byłabym sama. No ale najważniejsze że tu duże bezrobocie. We Wrocławiu nie zarobię kokosów, ale w bibliotece powinnam się czuć dobrze, praca stabilna. Nie chcę szukać od nowa. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 23:54   #1077
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Madziek rozumiem doskonale. W tż-ta stronach w opolskim też mieszkania znacznie tańsze niż we Wrocławiu. Całe życie mieszkam w tym mieście, nie chcę się wyprowadzać. W Nysie prawie cała rodzina tż-ta, co nie za bardzo mi pasuje, mojej brak, rodziny, znajomych. Byłabym sama. No ale najważniejsze że tu duże bezrobocie. We Wrocławiu nie zarobię kokosów, ale w bibliotece powinnam się czuć dobrze, praca stabilna. Nie chcę szukać od nowa. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z opolskiego i zgadza sie niestety. Mieszkania duuuuużo tańsze (a i tak w tym roku poszybowały do góry), ale znalezienie innej pracy niz w fabryce na zmiany to juz ciężki temat. Cokolwiek w zawodzie moim to we Wrocławiu odzew szybki, ofert mnóstwo, tutaj jedno ogłoszenie na pól roku, i tak pewnie ktoś po znajomości złapie pracę.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 07:51   #1078
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Dzieci miały radochę , że dziś też był Mikołaj. Mina Mai bezcenna .

Maja dostała: maszynę do szycia, zestaw do robienia z włóczki i puzzle 500 elementów. Prezenty super!

Jaś; klucze , klocki mega bloks.

Mąż patelnię, a ja broszkę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Ciężko tak mieszkać z dala od rodziny. 2 lata mieszkalam w Holandii. Albo teraz wszystko zostawiać i się wyprowadzać, nowa praca, nowe otoczenie. Ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Jaś się obudził i ma 37,8. Jutro mieliśmy iść na szczepienie. Ech ..


Madziek a jak u was sytuacja? Wysypka i gorączką minęły?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Jasiowi samo minęła gorączką. Dziwne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 09:15   #1079
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Dziewczyny kiedy wy macie czas to pisać 😲😲😲 My dziś wracamy, jestem zmęczona. Gdyby mój mąż był w domu na stałe to jegotelefon wyladowałby pod jakimś murem roztrzaskany. Nie dam rady się odnieść do tego co piszecie. No może tylko do bagażnika. Dziecka bym tam nie wsadziła, sama jechałam dwa razy. Takie studenckie czasy. Raz to nawet jechaliśmy we dwoje. Ja i nasz świadek. I jeszcze piwo tam wypiliśmy😜😂
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-26, 10:55   #1080
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madzialenka - wysypka zniknęła, gorączka też, został mega katar i trochę kaszle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 11:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.