Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 18:25   #2071
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Wzięłam dziś pierwszą tabletkę , hura Siedze i czekam na ten straszny wysyp i łamanie w kościach hehe
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 19:03   #2072
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

jak będziesz tak czekać to z pewnością Cię dopadną... Pamiętaj że te tabletki są dla Ciebie,a nie Ty dla nich i nie podporządkowuj całego swojego życia im,oczywiście mając świadomość że to nie cukierki
u mnie było podobnie z pierwszą tabletką,bo to jednak poważna decyzja-teraz jestem w 5. miesiącu kuracji i tylko pluję sobie w brodę,że szybciej się na nią nie zdecydowałam. Jeszcze myślę jakieś max. 2 miesiące i kończę
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 19:07   #2073
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No pewnie ! Ja się czuje szczęśliwa jak nigdy dotąd. Pierwszy raz jest realna szansa na pomoc dla mnie. Niech mnie wysypuje i łamie ile chce, nie boje się. Jestem szczęśliwa,że mam w końcu lekarza z głową na karku, który mnie wyprowadzi z 8-letniej męczarni. Jest cudownie
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 21:54   #2074
Podlizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 79
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
No pewnie ! Ja się czuje szczęśliwa jak nigdy dotąd. Pierwszy raz jest realna szansa na pomoc dla mnie. Niech mnie wysypuje i łamie ile chce, nie boje się. Jestem szczęśliwa,że mam w końcu lekarza z głową na karku, który mnie wyprowadzi z 8-letniej męczarni. Jest cudownie
Od którego roku życia męczysz się z poważnym trądzikiem?
Podlizna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 22:32   #2075
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Trądzik pojawił się jak miałam 13 lat. W gimnazjum było jeszcze lajtowo, w liceum zaczęło się rozprzestrzeniać. Na studiach przeszło w dość poważną postać i tak trwało sobie 5 lat (mimo regularnego leczenia). Teraz mam 24 lata (i nadal trądzik).
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016

Edytowane przez Selavie
Czas edycji: 2013-07-19 o 22:44
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:05   #2076
martewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja kurację Acnenorminem skończyłam w maju 2012. Od ponad roku brak u mnie trądziku (czasem wyskoczy jakaś pojedyncza, mala krostka, ale szybko schodzi i prawie jej nie widać). Męczyłam się z trądzikiem od czwartej klasy podstawówki (teraz mam 16 lat). Mój trądzik miał postać wyjątkowo silną, twarz, plecy, ramiona, dekold - pryszcz na pryszczu ;( Zuzylam kilka siatek maści itp. oraz kilkanascie opakowan antybiotyków. Efekty były mizerne, aż w końcu zmieniłam dermatologa. Przepisał mi Acnenormin 2×20 dziennie, brałam go przez około 8 miesięcy. I to była najlepsza decyzja w moim życiu, bo teraz mam spokój. Blizny na twarzy zostały, ale nie są bardzo widoczne. W końcu mogę spokojnie nosić bluzki na ramiaczkach i być pewną siebie. Polecam tą kurację wszystkim, którzy bezskutecznie leczą się antybiotykami. Gdy byłam w czasie kuracji sama czytałam takie wypowiedzi. Dodawaly mi one otuchy. Życzę Wam pozbycia się trądziku na zawsze i takiego zadowolenia z kuracji jak u mnie! Trzymajcie się ciepło! ;-)
martewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 09:45   #2077
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A blizny powstały podczas kuracji Acnenorminem czy wcześniej miałas już z nimi problem?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 11:11   #2078
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

te blizny to chyba co druga osoba ma uwidocznione bardziej podczas kuracji ale myślę, że już troszkę jakby były lepsze??? albo się do nich przyzwyczaiłam ;p w każdym razie ważne pozbyć się syfexu a potem zacząć coś robić z blizenkami. jestem w 122 dniu kuracji i jeszcze niestety mam syfki mówie syfki bo nie są to już takie prychole duże ropne i bolące.
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 12:27   #2079
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Co polecacie na usta oczy i wrażliwą skóre?
Od tygodnia mnie oczy pieką, usta wysuszone a izo biorę dopiero 2 dzien więc sę to będzie nasilało już tylko.
na oczy nie wiem jakie krople najlepsze bo nie miałam z nimi problemów i nie musiałam używać na usta wazelina ziaja+alantan, carmex też jest ok ale te w słoiczku (w tubce jak dla mnie beznadzieja).
Do twarzy cetaphil
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:00   #2080
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Muszę podzielić się z Wami moim dzisiejszym odkryciem Nie wiem czy to halucynacje czy dzieje się tak naprawdę, ale po 2 tabletkach trądzik, który mam na rękach od dziecka zniknął mi w 50%. Jakieś czary!
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:07   #2081
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Trądzik pojawił się jak miałam 13 lat. W gimnazjum było jeszcze lajtowo, w liceum zaczęło się rozprzestrzeniać. Na studiach przeszło w dość poważną postać i tak trwało sobie 5 lat (mimo regularnego leczenia). Teraz mam 24 lata (i nadal trądzik).
Mam podobną historię, tylko 25 lat.

Cytat:
Napisane przez martewka Pokaż wiadomość
Ja kurację Acnenorminem skończyłam w maju 2012. Od ponad roku brak u mnie trądziku (czasem wyskoczy jakaś pojedyncza, mala krostka, ale szybko schodzi i prawie jej nie widać).
Gratuluję!!! Jesteś młodziutka, świetnie, że trądzik nie miał okazji zepsuć ci tylu lat szkoły średniej i studiów. Dzięki za wpis, oby takich więcej.

Dzień 61. mojej kuracji. Przez najbliższy miesiąc dalej będę brała 20 mg/dziennie, bo mam wysoki cholesterol. Potem się zobaczy.

Mam jakąś słabszą cerę (szara, zaczerwieniona, chropowata), ale to podejrzewam, że z powodu "niezdrowego" ostatnimi czasy trybu życia. Nawet coś mi wyskoczyło na brodzie. Tak, pożalę się na jednego pryszcza.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-07-20 o 21:38
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 21:18   #2082
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mi od dobrego miesiąca nic nie wyskoczyło,generalnie czyściuuuuuutko (mam skończone 4 miesiące,5-ty leci,40 mg dziennie) wszystkie czerwone plamki bledną, jedynie zrobiły mi się wgłębienia(jakby blizny) na policzku nie jakoś dużo ani wielkie ale jednak widoczne... dodatkowo mam zdartą skórę na czubku nosa chyba już od dwóch tygodni i nie chce się to zagoić,już niby jest dobrze i coś mnie podkusi i skubię te skórki i znowu mam ranę,nie wiem czym to posmarować żeby się zagoiło,a najważniejsze to muszę trzymać łapy przy sobie!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 21:32   #2083
martewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A blizny powstały podczas kuracji Acnenorminem czy wcześniej miałas już z nimi problem?
Wcześniej też były, ale na pewno w czasie kuracji pojawiło się ich więcej, bo pryszcze zniknęły. Ale to nieuniknione i nie obwiniam za to retinoidów.
martewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 10:50   #2084
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
mi od dobrego miesiąca nic nie wyskoczyło,generalnie czyściuuuuuutko (mam skończone 4 miesiące,5-ty leci,40 mg dziennie) wszystkie czerwone plamki bledną, jedynie zrobiły mi się wgłębienia(jakby blizny) na policzku nie jakoś dużo ani wielkie ale jednak widoczne... dodatkowo mam zdartą skórę na czubku nosa chyba już od dwóch tygodni i nie chce się to zagoić,już niby jest dobrze i coś mnie podkusi i skubię te skórki i znowu mam ranę,nie wiem czym to posmarować żeby się zagoiło,a najważniejsze to muszę trzymać łapy przy sobie!
mam podobnie jakies bliznenki nagle wyskoczyly ale to juz 2 miesiace je mam zcasem sa wieksze czasem mniejsze ogolnie twarz taka szarawa chropowata wnioskuje ze przez te syfki pod skora to jest.... takze mimo brak wielkich stanow zapalchych mam twarz niefajna....
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 13:28   #2085
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziewczyny, ale mówiąc blizny macie na myśli dołki czy plamki?

mam jeszcze takie pytanie: czy podczas kuracji nanosiscie na noc punktowo jakiś specyfik na pryszcze? ja kłade taką niewysuszającą Papkę Jadwigi, wydaje mi się że zanim Acnenormin zacznie zmniejszać moje pryszcze to minie sporo czasu więc dodatkowo papka zewnętrznie powinna przyspieszyć gojenie. Akurat dwa dni przed kuracją wysypało mi całą twarz
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 14:55   #2086
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Blizny to blizny - wgłębienia/wybrzuszenia. Plamki to przebarwienia. Chyba każdy rozumie różnicę.

Ja mam niestety podobne blizny:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ew.JPG (2,8 KB, 65 załadowań)
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-07-21 o 15:05
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 15:28   #2087
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale mówiąc blizny macie na myśli dołki czy plamki?

mam jeszcze takie pytanie: czy podczas kuracji nanosiscie na noc punktowo jakiś specyfik na pryszcze? ja kłade taką niewysuszającą Papkę Jadwigi, wydaje mi się że zanim Acnenormin zacznie zmniejszać moje pryszcze to minie sporo czasu więc dodatkowo papka zewnętrznie powinna przyspieszyć gojenie. Akurat dwa dni przed kuracją wysypało mi całą twarz
ja raczej nic nie nanosiłam punktowo, jak już to używałam maści ichtiolowej albo cynkowej. Ale baardzo rzadko. Ponoć nie ma takiej potrzeby, izo sobie sam poradzi, tak czytałam
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 16:07   #2088
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja też czytałam , że sobie poradzi , ale zanim zacznie działać to bez nakładania tej maści pochodze dobry miesiąc z wysypem, który teraz mam

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Blizny to blizny - wgłębienia/wybrzuszenia. Plamki to przebarwienia. Chyba każdy rozumie różnicę.

Ja mam niestety podobne blizny:
A, rozumiem. Ja nigdy nie miałam takich blizn, mam problem jedynie z plamkami, które zostają po pryszczach.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 16:36   #2089
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ja też czytałam , że sobie poradzi , ale zanim zacznie działać to bez nakładania tej maści pochodze dobry miesiąc z wysypem, który teraz mam

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



A, rozumiem. Ja nigdy nie miałam takich blizn, mam problem jedynie z plamkami, które zostają po pryszczach.
byleby nie smarować się jakimiś żelami typu skinoren bo skóra podczas kuracji jest na maksa wysuszona i podrażniona
te plamki to tylko przebarwienia i tylko się cieszyć, ze nie masz blizn przebarwiania znikają same, nawet nie ma potrzeby iść do kosmetyczki na jakieś zabiegi (przynajmniej u mnie tak jest, już prawie są niewidoczne a nic z nimi nie robiłam). Z bliznami jest o wiele gorzej...
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 18:09   #2090
Podlizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 79
Post Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Trądzik pojawił się jak miałam 13 lat. W gimnazjum było jeszcze lajtowo, w liceum zaczęło się rozprzestrzeniać. Na studiach przeszło w dość poważną postać i tak trwało sobie 5 lat (mimo regularnego leczenia). Teraz mam 24 lata (i nadal trądzik).
U mnie ok 20 roku życia zaczęło się na poważnie,strasznie bolące gule na dolnej części twarzy,wiadomo maści,kremy i dwie terapie hormonalne w trakicie których było ok a potem nawrót. Ja też miałam brać retiny ale przewlekła depresja mnie zniechęca.Boje się,że psychicznie tego nie uniose. Mam 30lat
Podlizna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:07   #2091
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja też bałam się tego wszystkiego, 10 lat rozmyślałam. Ale ostatecznie myśl, że na wiosne będę miała już normalną twarz tak bardzo mnie mobilizuje, że jestem w stanie przetrwać każdy wysyp i wszystko inne. Zaczęłam brać tabletki i pierwszy raz nie sprawdzam stanu skóry godzinami, w ogóle o niej nie myślę, bo wiem, że na wiosne i tak będzie gładka. Teraz żałuję tylko tego, że przez te 10 czy 11 lat jak mam trądzik zdecydowałam się na retinoid tak późno. Mogłam mieć normalne dorastanie, ale zamiast tego izolowałam się od ludzi i teraz nikt nie odda mi tego czasu. Pomyś o tym, jeśli Twoje doświadczenia są podobne.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 19:21   #2092
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ja też bałam się tego wszystkiego, 10 lat rozmyślałam. Ale ostatecznie myśl, że na wiosne będę miała już normalną twarz tak bardzo mnie mobilizuje, że jestem w stanie przetrwać każdy wysyp i wszystko inne. Zaczęłam brać tabletki i pierwszy raz nie sprawdzam stanu skóry godzinami, w ogóle o niej nie myślę, bo wiem, że na wiosne i tak będzie gładka. Teraz żałuję tylko tego, że przez te 10 czy 11 lat jak mam trądzik zdecydowałam się na retinoid tak późno. Mogłam mieć normalne dorastanie, ale zamiast tego izolowałam się od ludzi i teraz nikt nie odda mi tego czasu. Pomyś o tym, jeśli Twoje doświadczenia są podobne.
Dlatego wlasnie sie ciesze, ze sie zdecydowalam na ta kuracje.. Naprawde sie ciesze, ze trafilam na taka dermatolog, ktora od razu przepisala mi izotek . Mam 17 lat i juz mam straszna samoocene i wgl praktycznie nie wychodze z domu, nie chce poznawac nowych ludzi, poprostu wstydze sie swojej twarzy . Jak juz pojde na jakas impreze to sie chowam po katach, tak wgl to ja sama bym nie umiala jesc patrzac na kogos z pryszczami..
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 22:04   #2093
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Zastosowanie Isotrexinu

Witajcie, czy żel Isotrexin nadaje się do walki z pierwszymi zmarszkami?
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:31   #2094
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja nie wiem co jest z tą moją brodą każdego dnia wyskakują mi bolące wielkie czerwone gule hrrrr i tak cały czas goją sie i wyskakują
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 14:10   #2095
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja nie wiem co jest z tą moją brodą każdego dnia wyskakują mi bolące wielkie czerwone gule hrrrr i tak cały czas goją sie i wyskakują
a w którym dniu kuracji jesteś? widocznie tyle "złego" siedzi pod skórą i musi się porządnie oczyścić
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 16:03   #2096
Aneess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

do osób, które już są po kuracji po jakim czasie można korzystać z solarium?
Aneess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 21:05   #2097
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ja też bałam się tego wszystkiego, 10 lat rozmyślałam. Ale ostatecznie myśl, że na wiosne będę miała już normalną twarz tak bardzo mnie mobilizuje, że jestem w stanie przetrwać każdy wysyp i wszystko inne. Zaczęłam brać tabletki i pierwszy raz nie sprawdzam stanu skóry godzinami, w ogóle o niej nie myślę, bo wiem, że na wiosne i tak będzie gładka. Teraz żałuję tylko tego, że przez te 10 czy 11 lat jak mam trądzik zdecydowałam się na retinoid tak późno. Mogłam mieć normalne dorastanie, ale zamiast tego izolowałam się od ludzi i teraz nikt nie odda mi tego czasu. Pomyś o tym, jeśli Twoje doświadczenia są podobne.

wyjęłaś mi to z ust nikt mi nie zwroci najlepszych dni zycia .... ja zazynam zyc jak znajome maja mezow i dzieci,,, porazka,,,,
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 00:04   #2098
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Kiedy wam zaczęły wyłazic wszelkie "brudy"? Biorę od 6 dni i praktycznie od pierwszego dnia coś mi wyłazi lub obecne się górują. Broda jest masakryczna 4 białe koło siebie no i wkoło nosa ciągle jakieś się robią czoło najlepsze ale też bez rewelacji. I ja to głupi wyciskam bo mnie tylko denerwują te białe czuby.

Dodam że i ja załuję że się wczesniej nie zdecydowałem tyle kasy co posżło na inne maści to ja miałbym z 3 kuracje izotekiem.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 06:48   #2099
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
wyjęłaś mi to z ust nikt mi nie zwroci najlepszych dni zycia .... ja zazynam zyc jak znajome maja mezow i dzieci,,, porazka,,,,
Dokładnie , a ja w końcu będę mogła realnie spojrzeć na datę swojego ślubu, wcześniej nawet o tym nie myślałam , bo nie chciałam być panną młodą z trądzikiem hehe
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:42   #2100
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dzisiaj ledwo wstałam i krew z nosa mi zaczela leciec...
Teraz sie boje, ze gdziekolwiek pojde to mi bedzie krew z nosa leciec, ale to juz ja jestem taka panikara a ten krwotok to chyba nawet nie musial byc spowodowany izotekiem przeciez
A i ja mam tak jagby wysyp ale wagrow.. pryszczy tez jest wiecej niz zawsze ale da sie przezyc
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.