Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-06, 21:26   #1291
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Swoje naturalne, tylko opiłowane i pomalowane :3 Nie mam zdjęcia, ale jakimś cudem złamały się dopiero po imprezie
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:27   #1292
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Swoje naturalne, tylko opiłowane i pomalowane :3 Nie mam zdjęcia, ale jakimś cudem złamały się dopiero po imprezie
a jak miałaś pomalowane? na jaki kolor?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:48   #1293
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 128
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Na koralowy, a na serdecznym miałam welurową posypkę :3 Całość prezentowała się całkiem ładnie
__________________
WŁOSY
Długość 65 cm
Objętość 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:59   #1294
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Pokaż wiadomość
Na koralowy, a na serdecznym miałam welurową posypkę :3 Całość prezentowała się całkiem ładnie
nastepnym razem zrób zdjęcie!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:52   #1295
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kupiłam Alterrę migdały & papaja od dziś zacznę stosować

Wstawiam zdjęcie swoich paznokci na dzień dzisiejszy z jedną warstwą odzywki Bielenda 10w1

Ps.
Zdarzyło już się Wam żeby pompka w olejku była popsuta? Pompuje a nic mi nie leci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0412.jpg (106,7 KB, 115 załadowań)
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...

Edytowane przez majka5908
Czas edycji: 2015-01-07 o 12:08
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:27   #1296
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Kupiłam Alterrę migdały & papaja od dziś zacznę stosować

Wstawiam zdjęcie swoich paznokci na dzień dzisiejszy z jedną warstwą odzywki Bielenda 10w1

Ps.
Zdarzyło już się Wam żeby pompka w olejku była popsuta? Pompuje a nic mi nie leci
Ładne masz paznokcie i ta różowa płytka jaka długa! tez bym chciała taką..
nie zdarzyło mi się by pompka była zepsuta, a miałam 2 alterry. feralne opakowane, byle "środek" był w porządku i działał cuda na paznokietkach
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:31   #1297
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Ładne masz paznokcie i ta różowa płytka jaka długa! tez bym chciała taką..
nie zdarzyło mi się by pompka była zepsuta, a miałam 2 alterry. feralne opakowane, byle "środek" był w porządku i działał cuda na paznokietkach
Dziękuje Mam nadzieje, że zwalcze rozdwajanie i suchą skóre
Pierwszy raz kupiłam ten olejek i już musiałam trafić na feler No nic będę wyciągać cały ten plastik i kropić z rurki
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 13:27   #1298
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja natomiast mam problem z tymi buteleczkami taki, że one ciągle są tłuste :/ wytrę raz dokładnie, postawię zakręconą buteleczkę na szafce, następnym razem gdy ją biorę znowu jest tłusta plama :/ nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ale zaczyna mnie to denerwować :/
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 13:39   #1299
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Jak na razie nie zauważyłam żeby niszczyła paznokcie tak jak Eveline... Podoba mi się przede wszystkim delikatny kolorek i to, że nie musze stosować lakierów a śmiało mogę do pracy chodzić z samą odżywką
No tak





Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
GP czyli green pharmacy? O ciekawe, gdzie mozna je kupic stacjonarnie?
Przy suchych dłoniach to wlasnie peeling jest podstawą!

Golden Rose hmm na wyspach(czyli ja musze jeździć do Rzeszowa bo u mnie zakupie)




Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Kupiłam Alterrę migdały & papaja od dziś zacznę stosować

Wstawiam zdjęcie swoich paznokci na dzień dzisiejszy z jedną warstwą odzywki Bielenda 10w1

Ps.
Zdarzyło już się Wam żeby pompka w olejku była popsuta? Pompuje a nic mi nie leci
Kurde nie widzę na tell -_-

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Ha widzę w Chromie ;D takie pazurki różowiutkie.
U mnie jutro mija miesiąc od złamanego pazura z kciuka będę fotki jak wrócę z UK
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:05   #1300
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49579207]hej
wstawiam obiecane zdjęcia studniówkowych pazurków (jutro mam studniówkę )
podobają się wam? ładne/brzydkie/bardzo ładne? oceńcie szczerze
zdjęcia w różnym oświetleniu[/QUOTE]Ładne i pomysłowe miałąś paznokcie na studniówce Tylko mam wrażenie, że ten wzór optycznie skrócił Twoją płytkę, bo srebrne są takie smukłe , a reszta wygląda na, urocze wprawdzie, ale króciaczki

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49582317]wiesz co, polerka jest super na brzegi, ale taka ziarnista, coś takiego http://images.kangoo.pl/81415212/136...20_120_lux.jpg[/QUOTE]
Ta polerka u mnie się nie sprawdza do polerowania brzegów, wręcz zostawia mi zadziorki. Ale używam jej do ścierania boków opuszek palców, tuż przy paznokciach, bo czasem robi mi się tam trochę zgrubiała skóra, mimo kremów i olejów.

Cytat:
Napisane przez CamJT Pokaż wiadomość
Cześć! Moje gołe i niegołe Niegołe jutro by miały dwa tygodnie od pomalowania, ale tak się trzymały, że było mi szkoda. Lakier winylowy i mega trwałość
Ale to temat o olejowaniu. Moje są po regenerum z lekką przerwą na święta, bo nie miałam czasu. Jestem na 20 stronie tej części o olejowaniu. Zaczynam olejować Alterrą z pomarańczem Wasze są boskie! Naprawdę, gratuluję wytrwałości!
Po regenerum czuć lekkie ciągnięcie Staram się nie grzebać pod paznokciami.
Nie wiem tylko co zrobić, by miały jednolity kształt
I też nie doczytałam w poprzednim wątku (może będzie na następnych stronach), czy mogę parę razy podgrzewać oliwę, czy tylko raz i do wylania?
Masz bardzo wypielęgnowane paznokcie I kształt świetnie Ci pasuje. Są takie kobiece i delikatne

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku
Spójrzcie na porównanie moich pazurków: początek olejowej pielęgnacji i stan obecny, sama jestem w szoku, jak bardzo wydłużyła się różowa część paznokcia:
Mały (!) i serdeczny to rekordziści, a do tej pory myślałam, że to wskazujący przoduje.
Ze względu na systematycznie wydłużającą się płytkę mogę sobie pozwolić na coraz krótsze paznokcie
Efekty masz spektakularne Teraz, kiedy skróciłaś białą część, wyglądają tak genialnie i elegancko, jak najlepszy french i gdybyś lubiła, śmiało mogłabyś nosić golasy, pociągnięte tylko odżywką dla ochrony.
Piękne...
A z malowanek zauroczyły mnie oba ze śnieżynkami

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Ps.
Możecie mi podpowiedzieć jak mam sobie poradzić z skórą wokół paznokci? Nie skórki tylko skore palców przy paznokciach mam twardą i suchą Używam często kremu do rąk, ale nie widzę poprawy
Tak jak pisałam wyżej, w razie potrzeby ścieram boki blokiem polerskim, lub po prostu pilnikiem, tym samym, którym piłuję paznokcie. A potem dużo kremu i olejku

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Kupiłam Alterrę migdały & papaja od dziś zacznę stosować

Wstawiam zdjęcie swoich paznokci na dzień dzisiejszy z jedną warstwą odzywki Bielenda 10w1
Ej, ładne masz te króciaczki. Wyglądają bardzo dobrze. Masz świetny kształt płytki. Teraz tylko pielęgnacja i będzie super
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:15   #1301
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja po cichu będę Ci zazdrościć takiego mocnego przyrostu... Mój trzyma się niezniszczalnie na kciukach
Swoją drogą czy praktykuje któraś jogę?
Zazdrość motorem postępu
Ja jogę ćwiczę (oraz taniec brzucha plus wygibaski na siłowni). Przyrost boli podczas niektórych pozycji (pies z głową w dół na przykład).
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Majowa Rosa jestes moim guru Mam nadzieje ze wytrwam w olejowaniu nawet jak urodze No i takie efekty nawet przy malowanych paznokciach....Nie do pomyslenia
Hahaha, taaaaaa... Bądź pozdrowiona, Joasiuniu
A tak na serio - trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Hej,
(...) mam jednak wrażenie, że taki przyrost to również zasługa genów
Nawet jeśli, to te geny ujawniły się dopiero po xx latach życia i to w trakcie olejowania, nie wcześniej (a nigdy nie obgryzałam paznokci i zawsze były one estetyczne i zadbane, a mimo tego płytka była krótka jak u dziecka).
Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Cudowne , szkoda ze moja różowa część nie chce się powiekszyć
Cierpliwości
Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Zdarzyło już się Wam żeby pompka w olejku była popsuta? Pompuje a nic mi nie leci
Przekręciłaś ją (dociskając)? Tam jest taka fajna blokada, która ułatwia życie podczas podróży. Spróbuj. Miałam już dziesiątki butelek i każda sprawna A tak w ogóle to witaj na temacie
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja natomiast mam problem z tymi buteleczkami taki, że one ciągle są tłuste :/
To przelej sobie olejek do pojemniczka po błyszczyku do ust. Dostałam od dziewczyn info, że taki pojemnik to istne cudo, bo nakładasz olejek aplikatorem i nie marnujesz ani kropelki.

Miłego dnia

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Efekty masz spektakularne Teraz, kiedy skróciłaś białą część, wyglądają tak genialnie i elegancko, jak najlepszy french i gdybyś lubiła, śmiało mogłabyś nosić golasy, pociągnięte tylko odżywką dla ochrony.
Piękne...
A z malowanek zauroczyły mnie oba ze śnieżynkami
Dziękuję, kochana
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:29   #1302
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Mam zrobioną mieszankę w buteleczce po odżywce Lovely ale od zasu do czasu lubię sobie maznąć całe dłonie w jednym olejku, a wtedy ot problem się pojawia ...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:30   #1303
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wyżej, w razie potrzeby ścieram boki blokiem polerskim, lub po prostu pilnikiem, tym samym, którym piłuję paznokcie. A potem dużo kremu i olejku

Ej, ładne masz te króciaczki. Wyglądają bardzo dobrze. Masz świetny kształt płytki. Teraz tylko pielęgnacja i będzie super
Dziękuje
Spróbuje dzisiaj spiłować


Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Przekręciłaś ją (dociskając)? Tam jest taka fajna blokada, która ułatwia życie podczas podróży. Spróbuj. Miałam już dziesiątki butelek i każda sprawna A tak w ogóle to witaj na temacie
Przekręcałam i nic nie leci Spróbuje jeszcze coś pokombinować
Musze to napisać: jestem pod wrażeniem Twoich paznokci i malunków Jesteś moim guru w tym temacie
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:13   #1304
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Musze to napisać: jestem pod wrażeniem Twoich paznokci i malunków Jesteś moim guru w tym temacie


Majka
Do zobaczenia przy kolejnej aktualizacji, dziewczyny
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:27   #1305
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mam zrobioną mieszankę w buteleczce po odżywce Lovely ale od zasu do czasu lubię sobie maznąć całe dłonie w jednym olejku, a wtedy ot problem się pojawia ...
Moja pierwsza butelka Alterry tak tłuściła. Wzięłam kawałek ręcznika papierowego, złożyłam go w szeroki pasek i owinęłam nim ciasno górę butelki, tak żeby spora część wystawała ponad butelkę, na korek i zamocowałam mocno gumką recepturką na styku butelki z korkiem. Dzięki temu jeśli coś kapnie z dozownika, lub korek na gwincie nie trzyma za dobrze, to olejek wsiąka w papier i nie brudzi całej butelki. Zrobiłam obrazek poglądowy, nie śmiejcie się

A właśnie, kupiłam Alterrę oliwa z limonką. Pachnie jak... ciasto limonkowe Uroczo O działaniu się jeszcze nie wypowiem, bo użyłam dopiero 2 razy. Dość gładko się nakłada, podobnie jak ta z pomarańczą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kubraczek.jpg (24,6 KB, 42 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:28
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:32   #1306
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Moja pierwsza butelka Alterry tak tłuściła. Wzięłam kawałek ręcznika papierowego, złożyłam go w szeroki pasek i owinęłam nim ciasno górę butelki, tak żeby spora część wystawała ponad butelkę, na korek i zamocowałam mocno gumką recepturką na styku butelki z korkiem. Dzięki temu jeśli coś kapnie z dozownika, lub korek na gwincie nie trzyma za dobrze, to olejek wsiąka w papier i nie brudzi całej butelki. Zrobiłam obrazek poglądowy, nie śmiejcie się

A właśnie, kupiłam Alterrę oliwa z limonką. Pachnie jak... ciasto limonkowe Uroczo O działaniu się jeszcze nie wypowiem, bo użyłam dopiero 2 razy. Dość gładko się nakłada, podobnie jak ta z pomarańczą.
Dobry pomysł
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:48   #1307
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zazdrość motorem postępu
Ja jogę ćwiczę (oraz taniec brzucha plus wygibaski na siłowni). Przyrost boli podczas niektórych pozycji (pies z głową w dół na przykład).
No właśnie ostatnio robiłam psa a tu ciągnie dość mocno przyrost! I aż się wystraszyłam, że nic mi po nim nie zostanie... A chcę skupić się na asanach a nie na tym czy przyrost się odrywa
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:49   #1308
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Moja pierwsza butelka Alterry tak tłuściła. Wzięłam kawałek ręcznika papierowego, złożyłam go w szeroki pasek i owinęłam nim ciasno górę butelki, tak żeby spora część wystawała ponad butelkę, na korek i zamocowałam mocno gumką recepturką na styku butelki z korkiem. Dzięki temu jeśli coś kapnie z dozownika, lub korek na gwincie nie trzyma za dobrze, to olejek wsiąka w papier i nie brudzi całej butelki. Zrobiłam obrazek poglądowy, nie śmiejcie się

A właśnie, kupiłam Alterrę oliwa z limonką. Pachnie jak... ciasto limonkowe Uroczo O działaniu się jeszcze nie wypowiem, bo użyłam dopiero 2 razy. Dość gładko się nakłada, podobnie jak ta z pomarańczą.
Świetny pomysł, na pewno skorzystam wielkie dzięki
Jak tak podpatrzyłam to chyba właśnie w tym miejscu coś nie styka :/ jakaś wadliwa butelka musi być
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:49   #1309
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Nawet jeśli, to te geny ujawniły się dopiero po xx latach życia i to w trakcie olejowania, nie wcześniej (a nigdy nie obgryzałam paznokci i zawsze były one estetyczne i zadbane, a mimo tego płytka była krótka jak u dziecka).

Cierpliwości

Właśnie o to chciałam zawsze spytać tylko zawsze zapominałam

Myślę, że wiele Wiżażanek (w tym ja również) ma za sobą wieloletnie obgryzanie. O ile macierz nie została uszkodzona to naprawdę miną miesiące (a może i rok, dwa trzy, a może i dłużej) zanim wszystko powoli stopniowo się wyrówna.

Moim zdaniem to jednak jest duża różnica, bo zwróciłam uwagę na fakt, że w momencie rozpoczęcia olejowania już miałaś śliczne paznokcie

Myślę, że odpowiednią pielęgnacją można osiagnąć takie efekty u każdego, tylko że czasem muszą minąć nawet lata. Skoro np. 10 lat się jadło pazury, skórki i nie kremowało rąk, to w ciągu pół roku nie u każdego zniweluje się WSZYSTKIE skutki.

Geny mogą warunkować szybkość i trudność w osiągnięciu takiego efektu (Ale oczywiście rozumiem i szanuję też inne punkty widzenia na ten aspekt)

Czytałam kiedyś o modelkach dłoni i paznokci do reklam One noszą bawełniane rękawiczki praktycznie cały dzień, ne dopuszczają do kontaktu z wodą podczas kąpieli, ze słońcem, kurzem, piaskiem itp itd, nakładają codziennie maski (oczyszczają je łagodnie osobno). Pamiętam jak strasznie mnie wtedy zaciekawił ale do niczego mnie to nie zmotywowało haha

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Moja pierwsza butelka Alterry tak tłuściła. Wzięłam kawałek ręcznika papierowego, złożyłam go w szeroki pasek i owinęłam nim ciasno górę butelki, tak żeby spora część wystawała ponad butelkę, na korek i zamocowałam mocno gumką recepturką na styku butelki z korkiem. Dzięki temu jeśli coś kapnie z dozownika, lub korek na gwincie nie trzyma za dobrze, to olejek wsiąka w papier i nie brudzi całej butelki. Zrobiłam obrazek poglądowy, nie śmiejcie się

A właśnie, kupiłam Alterrę oliwa z limonką. Pachnie jak... ciasto limonkowe Uroczo O działaniu się jeszcze nie wypowiem, bo użyłam dopiero 2 razy. Dość gładko się nakłada, podobnie jak ta z pomarańczą.
Ooo dobry pomysł, zaraz idę okręcić moje butelki!!

Moje też strasznie wylewają, nie z pompki tylko "spod" tego plastikowego mechanizmu przy szyjce, próbowałam "dokręcać" ale nic to nie dało...

Rozwiązałaś mój problem tłustej "olejkowej" półki, którą trzeba myć co 2 dni :P
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 23:16   #1310
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

I ja się dołączę do wątku. Paznokcie zaczęłam olejować 30 grudnia, zainspirowana efektami jednej z Wizażanek, na innym wątku. Wcześniej się tym tematem nie interesowałam, bo od zawsze miałam mocne, zdrowe paznokcie. Nigdy też nie obgryzałam. Moim małym kompleksem jest natomiast to, że nie wszystkie pazurki mam jednakowo długie - pamiątka po nieuważnym obcinaniu paznokci w dzieciństwie, zwłaszcza na lewej dłoni. Przyznam, że nigdy bym nie pomyślała, że olejowaniem można wydłużyć płytkę - wydawało mi się, że muszę się pogodzić z tym, jak wyglądają. Paznokcie złamały mi się tylko kilka razy w życiu i to w ekstremalnych sytuacjach, typu przytrzaśnięcie drzwiami od poloneza, tak więc na ich właściwości nie narzekam. Maluję bardzo rzadko, zawsze, gdy zapuszczę; głównie w zimę i wakacje, więc mam ładną, różową płytkę i białe końcówki. I marzę tylko o jednym - o przyroście! Żeby, kurczę, wszystkie moje paznokcie były tak ładne jak na kciuku, wskazującym, serdecznym i małym Przeglądam posty i szczerze mówiąc - momentami chce mi się ryczeć z zazdrości, bo tak mi zależy. Jestem na początku drogi, nawet miesiąc nie minął. Czasem mi się wydaje, że to zbyt piękne, żeby było prawdziwe... Ale wtedy przypominam sobie, że 'czas i tak minie, więc czemu nie przeznaczyć go na olejowanie paznokci', jak to ktoś mądrze powiedział Marzę, żeby wreszcie coś zaczęło 'ciągnąć od spodu' Pozdrawiam!
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:34   #1311
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[QUOTE=Pjerniczek;49651710]I ja się dołączę do wątku. Paznokcie zaczęłam olejować 30 grudnia, zainspirowana efektami jednej z Wizażanek, na innym wątku./QUOTE]
można wiedzieć kogo? też lubię się "inspirować"
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:54   #1312
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49661898]
Cytat:
Napisane przez [B
Pjerniczek[/B];49651710]I ja się dołączę do wątku. Paznokcie zaczęłam olejować 30 grudnia, zainspirowana efektami jednej z Wizażanek, na innym wątku./QUOTE]
można wiedzieć kogo? też lubię się "inspirować"
- - - - - - - - - - - - - - - - -
dziewczyny, jestem załamana.. byłam dzisiaj u kosmetyczki na zwykłym pomalowaniu paznokci (bo chciałam jakiś innych kolorów, a nie chciałam kupować nowych lakierów) i nie wspominając już jak tragicznie tam było (nigdy tam wcześniej nie byłam, ehh.. i nigdy już tam nie wrócę, masakra ), to jeszcze paznokci wyszły inaczej niż moje oczekiwania... chciałam pomalowanych na piękny pastelowy, łagodny róż KRYJĄCY całkowicie i serdeczne na ciepły złoty kolor , takie kolory: http://img.zszywka.pl/1/0146/w_3319/...-paznokcie.jpg tylko tak jak mówiłam paznokcie całe na różowo, a serdeczne całe na złoto (nie moon manicure jak na zdjęciu). miałam do wyboru wiele odcieni różu i złotego, ale oczywiście ta pani kosmetyczka wiedziała lepiej
i wyszło coś takiego jak na zdjęciu w załączniku ;/// czyli okropnie PRZEŚWITUJĄCY róż (pomimo trzech warstw) [i jeszcze nie widać tego na zdjeciu, ale nie jest to napewno pastelowy kolor ;/ ma taki tandetnie różowy blask] a ten "złoty" jak widać wygląda jak srebrny :// nawet chłopak mi powiedział "o, czy to taki srebrny jak miałaś pomalowany na studniówkę?" i jak widać ten kolor też prześwituje... już i tak jestem zdenerwowana, że nie poszłam tam gdzie zawsze, do zaufanego salonu, gdzie nigdy się nie zwiodłam, ale nie miałam czasu tam jechać.. ehh. nie będę już wspominać o warunkach w tamtym salonie i o zdolnościach tej kosmetyczki, o ile jest kosmetyczką. nie myślcie, że jestem jakąś sfrustrowaną gówniarą, bo same byłybyście wściekłe, jak ktoś jest ciekawy o co chodzi to na priv ;p.
powiedzcie mi tylko czy bardzo źle wyglądają te "prześwity"? najlepsze jest to, że na zdjęciu aż tak tego nie widać, jak w rzeczywistości ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (27,4 KB, 172 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:22   #1313
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Lavender kochana, przepraszam, ale są okropne! Wcale się nie dziwię, że jesteś wściekła. Zapłaciłaś za to?
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:24   #1314
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Przykro mi to pisac, ale mnie rowniez odrzucaja Duzo Ci baba za to skasowala? Moglas nie placic i powiedziec, ze oczekiwalas zupelnie czegos innego
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:58   #1315
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

mnie także nie przypadły do gustu. Mogła Ci najpierw pazurki na biało pomalować a dopiero wtedy na kolor ;/ ojjjj te dzisiejsze pseudo kosmetyczki..
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:59   #1316
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49661898]
Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
I ja się dołączę do wątku. Paznokcie zaczęłam olejować 30 grudnia, zainspirowana efektami jednej z Wizażanek, na innym wątku./QUOTE]
można wiedzieć kogo? też lubię się "inspirować"
Zainspirowały mnie efekty wizażanki o nicku poulka0, z wątku Mala plytka paznokcia - jak ja przedluzyc??. Od tego się zaczęło, a potem już z górki. Olejowanie jest teraz nieodłącznym elementem dnia codziennego, a Majowa Rosa i jej spektakularne efekty dodają mi wiary w sukces
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:00   #1317
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Lavender wiesz... Pomalowane sa dokladnie i schludnie. Wygladaja na zadbane. Ale fakt ten przeswit to az dziwi. Zmyj je i pomaluj po swojemu. Nie ma co teraz plakac nad rozlanym mlekiem Glowa do góry kup fajny lakier i dawaj
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:15   #1318
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

20 zł. eh.. nie szkodzi, chciałam poznać waszą opinię właśnie. no cóż, ponoszę ze 3-4 dni i zmyję. mogę wam w sumie opowiedzieć jak było.
Galeria Krakowska, salon "Mani Pedi", ten na najwyższym pietrze obok fitness platinum (bo poziom nizej maja drugi...)... 10 kosmetyczek w jednym pomieszczeniu, masówa i w ogóle.. pomijając fakt, że miałam robiony manicure na fotelu do pedicure, a rzeczy trzymała ta kosmetyczka na swoich kolanach :P w sumie 2 osoby obok też tak siedziały... no ale przecież trzeba się "nachapać kasy"... dodam jeszcze tyle, że chyba sama sobie chyba lepiej maluję paznokcie, bo ona zalała mi całe skórki i potem z 10 minut poprawiała je pisakiem ze zmywaczem... i na moje zniszczone (od wczoraj, nie pytajcie jak zniszczone) cienkie i postrzępione paznokcie (mam "zadziory" na paznokciach! nie na skórkach), które gołym okiem widać że są masakrycznie zniszczone, zrysowane, powiedziała "o ale ładne i mocne paznokcie".... i słyszałam jak inne kosmetyczki gadały ludziom to samo, jak wyuczone do recytacji teksty... no ale nie ważne. jestem mega wściekła, ale taki mam już charakter, że nie potrafię się "odezwać"... muszę to zmienić!!
aha, te lakiery tak słabo kryjące pomimo 3 warstw to OPI.

jeszcze zapomniałam dodać, że jak na początku spytałam się ile czasu mam czekać aż wyschną (bo nie miałam czasu za wiele i jeśli miałabym długo czekać, bo wiadomo - lakiery różnych firm różnie schną - to bym zrezygnowała jednak z wizyty) to usłyszałam, że 15 minut, a jak już mi pomalowała to mówię dla pewności "15 minut mam posiedzieć, tak?", a ona "ale ze mnie gapa... 15 minut to posiedzieć w naszym salonie, ale to tak z godzinke poczekać aż wyschną..." . SUPER. nie moglam wiec wyjsc z galerii, bo jak miałam ubrać kurtkę? a mroz przeokropny i snieg wiec bez kurtki nie moglam wyjsc. no i coz.. dzieki tej 'malej pomyłce' nie załatwiłam innych rzeczy po za galerią.. agrrrrhhh...

ale przynajmniej następnym razem sprawdzę opinie na internecie o danym salonie, a nie będę wybierać się "na szybko" i w ciemno, bo jak widać nawet pomalowanie paznokci bez usługi manicure jest dla niektórych trudne... no i będę patrzeć na marki lakierów (OPI jest drogie, ale niekoniecznie dobre, wiem bo sama miałam kilka lakierów tej firmy) i nie będę już chodzić do salonów w galeriach :P a najlepiej to pozostanę wierna jednemu miejscu, które już dawno miałam ulubione

mam nadzieję, że przynajmniej też nauczycie się na moim błędzie, by nie wybierać się w ciemno. nie tylko jak o paznokcie chodzi, ale np. jakiś zabieg, makijaż, fryzurę...
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:26   #1319
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49665108]20 zł. eh.. nie szkodzi, chciałam poznać waszą opinię właśnie. no cóż, ponoszę ze 3-4 dni i zmyję. mogę wam w sumie opowiedzieć jak było.
Galeria Krakowska, salon "Mani Pedi", ten na najwyższym pietrze obok fitness platinum (bo poziom nizej maja drugi...)... 10 kosmetyczek w jednym pomieszczeniu, masówa i w ogóle.. pomijając fakt, że miałam robiony manicure na fotelu do pedicure, a rzeczy trzymała ta kosmetyczka na swoich kolanach :P w sumie 2 osoby obok też tak siedziały... no ale przecież trzeba się "nachapać kasy"... dodam jeszcze tyle, że chyba sama sobie chyba lepiej maluję paznokcie, bo ona zalała mi całe skórki i potem z 10 minut poprawiała je pisakiem ze zmywaczem... i na moje zniszczone (od wczoraj, nie pytajcie jak zniszczone) cienkie i postrzępione paznokcie (mam "zadziory" na paznokciach! nie na skórkach), które gołym okiem widać że są masakrycznie zniszczone, zrysowane, powiedziała "o ale ładne i mocne paznokcie".... i słyszałam jak inne kosmetyczki gadały ludziom to samo, jak wyuczone do recytacji teksty... no ale nie ważne. jestem mega wściekła, ale taki mam już charakter, że nie potrafię się "odezwać"... muszę to zmienić!!
aha, te lakiery tak słabo kryjące pomimo 3 warstw to OPI.

jeszcze zapomniałam dodać, że jak na początku spytałam się ile czasu mam czekać aż wyschną (bo nie miałam czasu za wiele i jeśli miałabym długo czekać, bo wiadomo - lakiery różnych firm różnie schną - to bym zrezygnowała jednak z wizyty) to usłyszałam, że 15 minut, a jak już mi pomalowała to mówię dla pewności "15 minut mam posiedzieć, tak?", a ona "ale ze mnie gapa... 15 minut to posiedzieć w naszym salonie, ale to tak z godzinke poczekać aż wyschną..." . SUPER. nie moglam wiec wyjsc z galerii, bo jak miałam ubrać kurtkę? a mroz przeokropny i snieg wiec bez kurtki nie moglam wyjsc. no i coz.. dzieki tej 'malej pomyłce' nie załatwiłam innych rzeczy po za galerią.. agrrrrhhh...

ale przynajmniej następnym razem sprawdzę opinie na internecie o danym salonie, a nie będę wybierać się "na szybko" i w ciemno, bo jak widać nawet pomalowanie paznokci bez usługi manicure jest dla niektórych trudne... no i będę patrzeć na marki lakierów (OPI jest drogie, ale niekoniecznie dobre, wiem bo sama miałam kilka lakierów tej firmy) i nie będę już chodzić do salonów w galeriach :P a najlepiej to pozostanę wierna jednemu miejscu, które już dawno miałam ulubione

mam nadzieję, że przynajmniej też nauczycie się na moim błędzie, by nie wybierać się w ciemno. nie tylko jak o paznokcie chodzi, ale np. jakiś zabieg, makijaż, fryzurę...[/QUOTE]

Jestem wręcz zszokowana Twoją historią!
Ale już tyle rzeczy słyszałam co "manikiurzystki" wyrabiają z łapkami że sama w życiu bym nie poszła.

Z tym kazaniem Ci czekać to trochę żałosne - salon w galerii a nie używają porządnych wysuszaczy? Taki Poshe zrobiłby wrażenie na niejednej kobiecie (wiele moich koleżanek się dopytuje o specyfik jak słyszy że schną w 5 minut i można iść siusiu robić

Jeżeli z natury jesteś przebojowa to można reklamować - skoro zaznaczyłaś, że chcesz kryjący to można pójść, powiedzieć że w świetle dziennym prześwitują końcówki, co jest nieestetyczne i zażądać zwrotu.
Za te 20 zł możesz mieć 2 przyzwoite lakiery Bell (albo jeden Essie lub dwa SH Ccomplete Salon Manicure z allegro).

Ale sam mani hm... ja może dziwna jestem ale poza tymi prześwitami to mi się kolorystyka podoba Może w sztucznym świetle wygląda lepiej niż w rzeczywistości

Edytowane przez Trelek
Czas edycji: 2015-01-08 o 20:28
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:00   #1320
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Lavender szczerze współczuję. Szczęśliwie sama sobie maluję pazurki więc jeśli coś spartolę to pretensje tylko do siebie.
A miłej pani powiedziałabym co myślę na jej temat. Faktem jest, że niczego by to nie już zmieniło, ale nie boję się otworzyć gęby. Czasami wręcz nie potrafię zamknąć. Oczywiście w kulturalny sposób (no chyba, że ktoś mnie zmusi do porzucenia kultury)


Muszę się w końcu zaopatrzyć w Poshe! Przydałby się porządny wysuszacz bo nie zawsze mam czas żeby usiąść, pachnieć i czekać
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-01-08 o 21:02
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.