Dior - kolorówka część III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 17:04   #3271
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, upolowałam
Super
I jak wrażenia? (w porównaniu z Maximizer)
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 17:10   #3272
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Super
I jak wrażenia? (w porównaniu z Maximizer)
Jeszcze nie wiem Jutro będą testy Ale mam nadzieję na wielką miłość
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 22:43   #3273
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem Jutro będą testy Ale mam nadzieję na wielką miłość

Daj znać koniecznie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 12:11   #3274
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Rozumie, dlatego napisalam Ci ze baza z Chanela latwo mozna wymodelowac Twarz. Dla mnie ogromnym plusem jest to ze wtapia sie w skore, ale jak go za duzo zaaplikujesz naraz to moze zrobic plamy. Jezeli kusi Cie ta Terracotta to naprawde z calego serca radze Ci ja przetestowac. Ja wlasnie mialam na twarzy ten ktory co ma roz w sobie (to najjasniejszy odcien z brazerow) i jak na moj gust to byl pomaranczowy. Jesli masz porcelanowa cere to mysle ze nie bedzie on dla Ciebie, no ale sprobuj. Niech Ci nim musna policzki w perfumerii i koniecznie zobacz jak prezentuje sie w swietle dziennym. To tez chyba zalezy jaki masz typ urody, byc moze pomaranczowy odcien wrecz podkresli Twoja urode

Dziękuję za radę, wezmę to pod uwagę Trochę boję się konturować twarz czymś, co się wsmarowuje, obawiam się, że nie umiałabym tego zrobić dobrze.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46010883]Zalezy co rozumiesz przez pojecie "bladolica". Ja mam skore w odcieniu okolo NC05, a swoje podklady rozjasniam do poziomu troche jasniejsze niz NC10. Na szczescie jestem zolta i mocno zoltych podkladow uzywam, wiec roznica jest praktycznie niewidoczna.
Jesli jestes podobnie blada to nigdy nie wykonturujesz twarzy jak niebladzi ludzie. Oni konturuja brazem. Ja na swoim poziomie jasnosci moge uzywac tylko bezow i zolci. Jesli wiec tez jestes blada to o Guerlain zapomnij. Nie znajdziesz w S. czy D. bronzera dla siebie, jedynie podklady lub fluidy, ktore funkcje "bronzera" beda pelnic.[/QUOTE]

Nie umiem odnieść się do podanej przez Ciebie skali, niestety. Używam ostatnio Diorskin Nude 01 - pasuje do jaśniejszej cery po zimie - jest minimalnie za jasny, lekko różowawy, choć z założenia to neutralny odcień. Ogólnie pasuje. Testowałam też 02, to był jasny beż i był minimalnie za ciemny, dobry będzie na lato.
Mam jasną, ale nie bardzo bladą cerę w odcieniu beżowym, lekko różowawą (naczynka?). Nie jestem mocno pomarańczowa, ani żółta, ani oliwkowa. Nie wiem, czy ten opis w czymś pomógł Typ urody mam pomiędzy letnim a wiosennym, ale bardziej w stronę chłodną.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 08:09   #3275
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość

Nie umiem odnieść się do podanej przez Ciebie skali, niestety. Używam ostatnio Diorskin Nude 01 - pasuje do jaśniejszej cery po zimie - jest minimalnie za jasny, lekko różowawy, choć z założenia to neutralny odcień. Ogólnie pasuje. Testowałam też 02, to był jasny beż i był minimalnie za ciemny, dobry będzie na lato.
Mam jasną, ale nie bardzo bladą cerę w odcieniu beżowym, lekko różowawą (naczynka?). Nie jestem mocno pomarańczowa, ani żółta, ani oliwkowa. Nie wiem, czy ten opis w czymś pomógł Typ urody mam pomiędzy letnim a wiosennym, ale bardziej w stronę chłodną.
Z tego, co piszesz wynika, ze jestes miedzy NW15 a NW20. Dla mnie to juz nie jest blada skora, wiec moj poprzedni opis sie Ciebie nie tyczy. Spokojnie znajdziesz cos dla siebie. Zobacz bronzer Guerlain 00 (taki). Powinien Ci pasowac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:47   #3276
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46070295]Z tego, co piszesz wynika, ze jestes miedzy NW15 a NW20. Dla mnie to juz nie jest blada skora, wiec moj poprzedni opis sie Ciebie nie tyczy. Spokojnie znajdziesz cos dla siebie. Zobacz bronzer Guerlain 00 (taki). Powinien Ci pasowac.[/QUOTE]

Dziękuję, właśnie ten odcień mnie interesował, przetestuję w perfumerii
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:24   #3277
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem Jutro będą testy Ale mam nadzieję na wielką miłość
Tak na przyszłość, gdybyś chciała zamawiać, to jest też dostępny na douglas online
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 19:16   #3278
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Tak na przyszłość, gdybyś chciała zamawiać, to jest też dostępny na douglas online
Wiem Kochana, ale tam tylko jest jeden odcień i do tego pomarańcz, a ja wszelakich pomarańczy na ustach nie noszę

No to zdaję relacje!
A więc.. jestem oczarowana Tak jak myślałam, big love Naprawdę, ten aplikator jest świetny Pięknie wygładza usta I jakież to przyjemne mizianko Błyszczyk się w ogole nie klei, przewspaniale pielęgnuje usta, są nawilżone i mięciutkie, kolor boski, czego chcieć więcej Przede wszystkim chodzi tu o komfort noszenia, naprawdę bardzo przyjemnie mieć go na ustach. Naprawdę jestem mega zadowolona nie wiem co zrobię jak się skończy A już go chyba wszedzie wycofają...

Za niedługo urodzinki a ja się zastanawiam i ostrze sobie ząbki co tu sobie sprawić Może coś podpowiecie? Jakieś Wasze ulubione cudeńka? Nie koniecznie Dior
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05038.jpg (52,3 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-04-17 o 19:17
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 20:22   #3279
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Poziomko masz przecudne usta!!! Wiem ze to nie efekt blyszczyka, ale on tez mi sie podoba
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:35   #3280
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Poziomko masz przecudne usta!!! Wiem ze to nie efekt blyszczyka, ale on tez mi sie podoba
Hehe dziękuję dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 07:20   #3281
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem Kochana, ale tam tylko jest jeden odcień i do tego pomarańcz, a ja wszelakich pomarańczy na ustach nie noszę

No to zdaję relacje!
A więc.. jestem oczarowana Tak jak myślałam, big love Naprawdę, ten aplikator jest świetny Pięknie wygładza usta I jakież to przyjemne mizianko Błyszczyk się w ogole nie klei, przewspaniale pielęgnuje usta, są nawilżone i mięciutkie, kolor boski, czego chcieć więcej Przede wszystkim chodzi tu o komfort noszenia, naprawdę bardzo przyjemnie mieć go na ustach. Naprawdę jestem mega zadowolona nie wiem co zrobię jak się skończy A już go chyba wszedzie wycofają...

Za niedługo urodzinki a ja się zastanawiam i ostrze sobie ząbki co tu sobie sprawić Może coś podpowiecie? Jakieś Wasze ulubione cudeńka? Nie koniecznie Dior
Rewelacja, a Twoje USTA

jaki to kolor?
u mnie w Douglasie online sa dwa: 001 i 002, dwojka wyglada na rozowiutki, czy to ten??

Ja jestem zadowolona z BB Cream Diora, wczoraj jeszcze domowilam korektor.

A inne rzeczy....hmm jest ich mnostwo
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 08:04   #3282
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Pięknie!!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 09:22   #3283
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem Kochana, ale tam tylko jest jeden odcień i do tego pomarańcz, a ja wszelakich pomarańczy na ustach nie noszę

No to zdaję relacje!
A więc.. jestem oczarowana Tak jak myślałam, big love Naprawdę, ten aplikator jest świetny Pięknie wygładza usta I jakież to przyjemne mizianko Błyszczyk się w ogole nie klei, przewspaniale pielęgnuje usta, są nawilżone i mięciutkie, kolor boski, czego chcieć więcej Przede wszystkim chodzi tu o komfort noszenia, naprawdę bardzo przyjemnie mieć go na ustach. Naprawdę jestem mega zadowolona nie wiem co zrobię jak się skończy A już go chyba wszedzie wycofają...

Za niedługo urodzinki a ja się zastanawiam i ostrze sobie ząbki co tu sobie sprawić Może coś podpowiecie? Jakieś Wasze ulubione cudeńka? Nie koniecznie Dior
Bardzo ładnie się prezentuje!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:02   #3284
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Rewelacja, a Twoje USTA

jaki to kolor?
u mnie w Douglasie online sa dwa: 001 i 002, dwojka wyglada na rozowiutki, czy to ten??

Ja jestem zadowolona z BB Cream Diora, wczoraj jeszcze domowilam korektor.

A inne rzeczy....hmm jest ich mnostwo
Dziękuję To 002 A u mnie w Douglasie online tylko jakiś pomarańcz...
A ten krem BB jakie ma krycie? Czym go nakładasz? To powymieniaj coś co Ci się sprawdziło

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Pięknie!!!!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie się prezentuje!
Dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 13:15   #3285
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziewczyny kliknęłam na Dougim online Diorskin Nude BB cream w odcieniu Light, ten Fluid Stick w odcieniu Kiss Me i do tego tak zachwalany Butter Gloss z Nyx w odcieniu Vanilla Cream Pie Akurat na urodzinki Szkoda, że w poniedziałek nie chodzą kurierzy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 18:40   #3286
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem Kochana, ale tam tylko jest jeden odcień i do tego pomarańcz, a ja wszelakich pomarańczy na ustach nie noszę
Mam wszystkie odcienie, pomarańcz jest pomarańczowy tylko w opakowaniu.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 18:46   #3287
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny kliknęłam na Dougim online Diorskin Nude BB cream w odcieniu Light, ten Fluid Stick w odcieniu Kiss Me i do tego tak zachwalany Butter Gloss z Nyx w odcieniu Vanilla Cream Pie Akurat na urodzinki Szkoda, że w poniedziałek nie chodzą kurierzy
Zaszalałaś
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:04   #3288
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mam wszystkie odcienie, pomarańcz jest pomarańczowy tylko w opakowaniu.
Wiem, ale dla mnie sama świadomość.. hehe Po prostu nie toleruję niczego innego na ustach niż róże, no i okazjonanie jakieś zimne czerwienie

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Zaszalałaś
Nooooo! A co tam, lubię siebie rozpieszczać
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:57   #3289
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny kliknęłam na Dougim online Diorskin Nude BB cream w odcieniu Light, ten Fluid Stick w odcieniu Kiss Me i do tego tak zachwalany Butter Gloss z Nyx w odcieniu Vanilla Cream Pie Akurat na urodzinki Szkoda, że w poniedziałek nie chodzą kurierzy
szybka jestes, kliknelas Bbika zanim ci odpisalam

bbik ma o dziwo krycie dosc dobre, ale ja sie wspomagam korektorem na moje naczynka, gdybym nie mialam naczynek i przebarwien, bb by w zupelnosci wystarczyl.

Ja mam kolor 02, 01 wydal mi sie za jasny na lato.

Do mnie leci wlasnie korektor Dior, a na liscie jeszcze albo fluid stick, albo to cudo, ktore Ty prezentowalas

Co do kosmetykow, ktore polecam, to na moim blogu mozna poczytac co lubie, teraz trudno mi pisac, gdyz nie wiem co Cie interesuje

Aktualnie kroluje u mnie Dior i Zoeva
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 08:13   #3290
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mam wszystkie odcienie, pomarańcz jest pomarańczowy tylko w opakowaniu.
Mogłabyś opisać jak prezentuje się kolor 01 Radiance?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:13   #3291
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
szybka jestes, kliknelas Bbika zanim ci odpisalam

bbik ma o dziwo krycie dosc dobre, ale ja sie wspomagam korektorem na moje naczynka, gdybym nie mialam naczynek i przebarwien, bb by w zupelnosci wystarczyl.

Ja mam kolor 02, 01 wydal mi sie za jasny na lato.

Do mnie leci wlasnie korektor Dior, a na liscie jeszcze albo fluid stick, albo to cudo, ktore Ty prezentowalas

Co do kosmetykow, ktore polecam, to na moim blogu mozna poczytac co lubie, teraz trudno mi pisac, gdyz nie wiem co Cie interesuje

Aktualnie kroluje u mnie Dior i Zoeva
Aaa jednak się skusiłam A co tam hehe Ja mam bardzo ajsną karnację, wieć 01 będzie good Tylko to cudo co pokazywałam prawie już nigdzie nie można dostać ja znalazłam tylko w jednej perfumerii internetowej, która miała dobre opinie. Do mnie paczuszka z Dougiego powinna doelciec we wtorek I jeszcze mam dostać jakiś prezent niespodziankę, łiiii A więc ciekawa jestem co to będzie Looknę sobie na Twojego bloga i poczytam Z Zoevy nigdy nic nie miałam, ale mają cudne pędzle
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:19   #3292
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aaa jednak się skusiłam A co tam hehe Ja mam bardzo ajsną karnację, wieć 01 będzie good Tylko to cudo co pokazywałam prawie już nigdzie nie można dostać ja znalazłam tylko w jednej perfumerii internetowej, która miała dobre opinie. Do mnie paczuszka z Dougiego powinna doelciec we wtorek I jeszcze mam dostać jakiś prezent niespodziankę, łiiii A więc ciekawa jestem co to będzie Looknę sobie na Twojego bloga i poczytam Z Zoevy nigdy nic nie miałam, ale mają cudne pędzle
O tych pedzlach tez juz cos pisalam Zakochalam sie w nich

W niemieckim Douglasie znalazlam ten blyszczyk, ale niestety za pozno, bo zamowienie juz do mnie leci. W tygodniu zamowie najwyzej jeszcze raz Moja paczka tez we wtorek pewnie dojdzie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 12:35   #3293
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
O tych pedzlach tez juz cos pisalam Zakochalam sie w nich

W niemieckim Douglasie znalazlam ten blyszczyk, ale niestety za pozno, bo zamowienie juz do mnie leci. W tygodniu zamowie najwyzej jeszcze raz Moja paczka tez we wtorek pewnie dojdzie
A skąd zamawiałaś? No to we wtorek bedziemy miały radoche
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:13   #3294
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mogłabyś opisać jak prezentuje się kolor 01 Radiance?
mocny odcień różu w opakowaniu, na ustach półtransparentny, bezdrobinkowy. wszystko zależy też od wyjściowego koloru ust.

Też się czaję na FS, ale póki co nie mogę się zdecydować na odcień.

Jeśli chodzi o BB ja mam najciemniejszy odcień nr 3, teraz trochę za ciemny, ale ja mam ciemną karnację, za kilka chwil będzie idealny. latem stosuję tylko jego, krycie jak dla mnie idealne.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 14:56   #3295
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
mocny odcień różu w opakowaniu, na ustach półtransparentny, bezdrobinkowy. wszystko zależy też od wyjściowego koloru ust.

Też się czaję na FS, ale póki co nie mogę się zdecydować na odcień.

Jeśli chodzi o BB ja mam najciemniejszy odcień nr 3, teraz trochę za ciemny, ale ja mam ciemną karnację, za kilka chwil będzie idealny. latem stosuję tylko jego, krycie jak dla mnie idealne.
Różowy to przecież 002 Fresh Pink

Jak dla mnie to w tych Fluid Stickach za dużo czerwieni Dlatego jedynym kolorem jaki mogłam wybrac był Kiss me

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-04-19 o 14:58
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 08:00   #3296
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A skąd zamawiałaś? No to we wtorek bedziemy miały radoche
w niemieckim Douglasie
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 10:15   #3297
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Diormaniaczki Wesołych Świąt!!! Odpoczynku a potem.. Diorowych szaleństw!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:04   #3298
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Diormaniaczki Wesołych Świąt!!! Odpoczynku a potem.. Diorowych szaleństw!
O tak, dolaczam sie do zyczen (szczegolnie to trzecie bardzo przyjemne)

__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:18   #3299
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
O tak, dolaczam sie do zyczen (szczegolnie to trzecie bardzo przyjemne)

Oooo tak! Już nie mogę sie doczekać mojej paczki
W ogóle, wymieniłam się z Mujernatural na róż Rosy Glow Jej nie podpasował, a ja go bardzo chciałam Normalnie jakie to jest cudo!!! Wygląda bosko na policzkach Bardzo się cieszę, że udało mi się z nią wymienić Dziękuję Ci jeszcze raz Kochana
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 14:09   #3300
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oooo tak! Już nie mogę sie doczekać mojej paczki
W ogóle, wymieniłam się z Mujernatural na róż Rosy Glow Jej nie podpasował, a ja go bardzo chciałam Normalnie jakie to jest cudo!!! Wygląda bosko na policzkach Bardzo się cieszę, że udało mi się z nią wymienić Dziękuję Ci jeszcze raz Kochana
Nie ma za co Skoro mialas okazje testowac go juz kilka dni to opisz swoje wrazenia. Dla mnie byl super przez pierwsze godziny, jednak pod koniec dnia wpadal w delikatna czerwien co mi do konca nie odpowiadalo, tym bardziej ze moj makijaz musi wytrzymac conajmniej 14 h.
Ostatnio kupujac krem nawilzajacy nie moglam oczywiscie przejsc obojetnie obok polki Diora. Musialam zobaczyc ten blyszczyk ktory pokazywala Cori. Kolor piekny, najladniejszy sposrod dostepnych. Niestety dla mnie zbyt mocny Skusilam sie jednak na Dior Addict nr 465. Kolor dla mnie idealny szkoda tylko ze nie jest trwaly tak jakbym tego chciala.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.