Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 11:09   #2851
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
noooo ... cos kojarze, pisała ktoras z dzewczyn ze przy karku robi sie kołtun ...
Niestety to prawda, tylko wiesz jak ktoś ma clipy (tak jak ja) to dużo mniej to odczuje jak ktoś, kto budzi się z czym takim po nocy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:22   #2852
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dodaję jeszcze fotki moich kłaczków - samej kitki Dodam, że są po umyciu nie wyprostowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0264.jpg (61,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0266.jpg (54,8 KB, 45 załadowań)
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-04-25 o 15:23
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:34   #2853
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

aGrAwA_26, no bardzo ładne włoski wyglądają, kurcze czemu my nie mamy takich swoich? tylko dopinki nam pozostały hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:01   #2854
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
aGrAwA_26, no bardzo ładne włoski wyglądają, kurcze czemu my nie mamy takich swoich? tylko dopinki nam pozostały hehe
Zanim zaczęłam prostować i farbować to miałam piękne gęste i długie włosy no ale... (mam tu na myśli moje własne naturalne włosy, nie dopinki) całe szczęście mało kto się domyśla że przedłużam
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-04-26 o 10:15
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:06   #2855
201604111415
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Tak.Pisałyśmy o tym ,w postach powyzej....że włosy z ,,dobrewłosy'' oraz ,,włosyonline'' -to ta sama firma i strasznie się popsuły.Od jakiegoś czasu już sprzedają w obydwóch sklepach szit. Także ,lepiej się dobrze zastanów ....i przemyśl,zanim tam zamówisz
201604111415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:12   #2856
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gumabyd Pokaż wiadomość
Tak.Pisałyśmy o tym ,w postach powyzej....że włosy z ,,dobrewłosy'' oraz ,,włosyonline'' -to ta sama firma i strasznie się popsuły.Od jakiegoś czasu już sprzedają w obydwóch sklepach szit. Także ,lepiej się dobrze zastanów ....i przemyśl,zanim tam zamówisz
Ja jestem z nich zadowolona, kupowałam już włosy z wielu firm i jak na taką półkę cenową to są ok. Taka jest moja opinia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:39   #2857
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

aGrAwA_26 kupywałas włosy clip in? na spinki? maja tam takie w sprzedazy? mnie rowniez by interesowalo 60cm brązu
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 11:53   #2858
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny przeczytałam to co napisała Wizażanka o luxy hair i nie rozumiem czy w końcu trzeba coś dopłacać do całości czy nie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:15   #2859
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

trzeba, koszt okolo 90 zł to chyba jakis vat
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:49   #2860
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

dziewczyny, a ja się waham nad clipami i mam nadzieję, że mi pomożecie. kiedyś zamówiłam clipy 55cm z cosmoshop, ale niestety, mimo że moje włosy należą raczej do cienkich, clipy z cosmoshop odróżniały się, bo było ich znacznie mniej niż moich włosów. dlatego szukam teraz sklepu gdzie mogę znaleźć grube, fajne clipy, bo troszkę się do nich zraziłam, ale mam nadzieję, że nie wszędzie są takie felerne i jednak jakieś spełnią moje oczekiwania. widzę, że tu każda z was ma różne doświadczenia i ile osób tyle opinii, ale mam nadzieję, że któraś z was da mi znać, w którym sklepie znajdę dopinkę z "normalną" ilością włosów, a nie kilkoma "kłaczkami"
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:10   #2861
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

dobrewlosy.pl
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:48   #2862
Chery
Raczkowanie
 
Avatar Chery
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 56
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

w końcu udało mi się dotrzeć do końca tego forum, czytanie zajęło mi wieki ale do rzeczy...

Na początku dodaje zdjęcie swoich włosów. Jak widzicie są niesamowicie cienkie, do tego delikatne i łamliwe (mimo tego, że od ok. 3 lat dbam o nie szczególnie intensywnie - tabletki, herbatki z pokrzywy, waxy, kerastasy itd). Nie używam ani suszarki, ani prostownicy. Moje włosy są naturalnie proste jak druty zero falowania czy wywijania się. I tak naprawdę mam już ich dosyć ;/
Zastanawiałam się w jaki sposób można je zagęścić. Po lekturce stwierdziłam, że najlepiej zdecydować się na metodę clip-in. Kiedy już praktycznie wybrałam sklep, z którego chciałabym zamówić zestaw, po chwili pojawiały się głosy, że jednak nie warto. W tym momencie mam taki mętlik, że muszę Was poprosić o pomoc

Waham się pomiędzy:
http://www.cameronhair.pl/pl/p/Wlosy...emny-braz-1/21 - zachwyciły mnie włoski Asi!
http://www.dobrewlosy.pl/wlosy-natur...45-cm-p-1.html - cały czas słyszałam że są dobre, jednak ostatnie opinie mnie odstraszają :/
http://www.4great-hair.com/dopinka-c...lor-p-833.html
http://www.cosmoshop.pl/p/29/64/zest...naturalne.html

Proszę, pomóżcie mi wybrać bo sama w życiu nie dam rady! jak już pisałam, bardziej interesuje mnie zagęszczanie niż przedłużanie. Jeśli jednak trochę by się przedłużyły to bym się nie obraziła Czy długość 45 cm wystarczy na moje włosy (zdj. mam 174cm wzrostu)? Jaka jest najbardziej optymalna waga włosów o tej długości? Przy dłuższych wiem, że 100g to minimum. Czy spod moich cienkich włosów bardzo prześwitywałyby dopinane spinki? O odpowiedni kolor będę już pytać docelowo sprzedawcy, więc tym Was nie męczę

Z góry dziękuje Wam kochane ze pomoc
Ponawiam swój post bo wciąż nie zdecydowałam się na żadne włoski
za odpowiedzi bardzo dziękuje Anethce i Asiulce
__________________

Chery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:05   #2863
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Et_na Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 kupywałas włosy clip in? na spinki? maja tam takie w sprzedazy? mnie rowniez by interesowalo 60cm brązu
Tzn ja kupowałam włosy na taśmie, sama doszywałam sobie clipki możesz zamówić sobie oczywiście gotowy zestaw, z czym jest droższy i ma max 55 cm. Moje mają teoretycznie 60cm, po zmierzeniu linijką 66 cm :P

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
Ponawiam swój post bo wciąż nie zdecydowałam się na żadne włoski
za odpowiedzi bardzo dziękuje Anethce i Asiulce
Moja droga, też mam cieniutkie włosy ale to wcale nie sprawia problemu - dobre włosy, dobre wpięcie klipsów no i odpowiednia fryzurka i powinno być ok polecam dobrewlosy (sama noszę-dodawałam zdjęcia) oraz camerony (jedna z użytkowniczek sobie je chwali (pozdrowienia Asiulka_22 tyle ode mnie
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:18   #2864
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

a jak sobie doszywałas clipki?
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:21   #2865
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Et_na Pokaż wiadomość
a jak sobie doszywałas clipki?
Cała długość taśmy podzieliłam na tyle części ile potrzebowałam (przecięłam nożyczkami) i później obszywałam po bokach, żeby się nie pruło i na koniec po 1, 2 lub 3 clipy - w zależności od potrzeby wyszło mi 10 taśm z ok 100cm taśmy - czyli idealnie na całą dyńkę
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:25   #2866
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

aGrAwA_26 , zobaczyłam zdjęcie jakie dodałaś, genialnie wyglądają na glowie te włosy. W takim razie ja chyba też skłonię się ku sklepowi dobrewlosy. A powiedz mi, bo nie wiem czy dobrze rozumiem, jeśli zamówię gotowe włosy z klipami(piszą, że łącznie jest 100 cm taśmy), to będę miała ich jeszcze trochę więcej niż Ty, czy tyle samo?

i jeszcze mam ogólne pytanko, czy z tymi włosami można pływać w basenie, bo myje się je przecież osobno, a nie na głowie, no ale nie wyobrażam sobie np. na wakacjach cały czas być w długich, a na pójście na basen je zdejmować??
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-04-26 o 14:27
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:34   #2867
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
aGrAwA_26 , zobaczyłam zdjęcie jakie dodałaś, genialnie wyglądają na glowie te włosy. W takim razie ja chyba też skłonię się ku sklepowi dobrewlosy. A powiedz mi, bo nie wiem czy dobrze rozumiem, jeśli zamówię gotowe włosy z klipami(piszą, że łącznie jest 100 cm taśmy), to będę miała ich jeszcze trochę więcej niż Ty, czy tyle samo?

i jeszcze mam ogólne pytanko, czy z tymi włosami można pływać w basenie, bo myje się je przecież osobno, a nie na głowie, no ale nie wyobrażam sobie np. na wakacjach cały czas być w długich, a na pójście na basen je zdejmować??
Szczerze mówiąc to nie wiem, podejrzewam , że wystarczy Ci na całą głowę z tym, że ja mam jak pisałam 10 taśm, a w tym zestawie z gotowymi klipami jest bodajże...8? Zależy jakiej długości masz włosy i jaką grubość no i jaki efekt i jaką długość chcesz uzyskać?

Jeżeli chodzi o ten basen... Hmm... To nie jest przedłużanie na stałe i jak już to wydaje mi się, że lepiej sobie je związuj :P
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:52   #2868
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie wiem, podejrzewam , że wystarczy Ci na całą głowę z tym, że ja mam jak pisałam 10 taśm, a w tym zestawie z gotowymi klipami jest bodajże...8? Zależy jakiej długości masz włosy i jaką grubość no i jaki efekt i jaką długość chcesz uzyskać?

Jeżeli chodzi o ten basen... Hmm... To nie jest przedłużanie na stałe i jak już to wydaje mi się, że lepiej sobie je związuj :P
właśnie też jest 10 http://www.dobrewlosy.pl/wlosy-natur...55cm-p-41.html
chociaż mam złe doświadczenia, bo kiedyś zamawiałam z cosmoshop(tam było chyba 7 taśm) i włosy były tak cieniutkie, że przedłużenie rzucało się od razu w oczy, ale mam nadzieję, że te będą lepsze i dlatego tak dopytuję, żeby znów nie popełnić błędu. myślisz, że jeśli moje włosy są długości, jakby to określić, mniej więcej są na wysokości zapięcia od stanika, to włosy do których link podałam będą ok?

a Ty nosisz te włosy codziennie, czy raz je zakładasz, a raz nie?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:59   #2869
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
właśnie też jest 10 http://www.dobrewlosy.pl/wlosy-natur...55cm-p-41.html
chociaż mam złe doświadczenia, bo kiedyś zamawiałam z cosmoshop(tam było chyba 7 taśm) i włosy były tak cieniutkie, że przedłużenie rzucało się od razu w oczy, ale mam nadzieję, że te będą lepsze i dlatego tak dopytuję, żeby znów nie popełnić błędu. myślisz, że jeśli moje włosy są długości, jakby to określić, mniej więcej są na wysokości zapięcia od stanika, to włosy do których link podałam będą ok?

a Ty nosisz te włosy codziennie, czy raz je zakładasz, a raz nie?
Jeżeli jest 10 taśm to wystarczy w zupełności, nawet jeżeli stwierdzisz, że to za dużo to nie musisz wszystkich zakładać wiem co to za włosy z cosmoshop, z tych będziesz zadowolona - zainwestuj tylko w dobrą odżywkę moje naturalne włosy są do łopatek a efekt sama widziałaś i tak, codziennie zakładam te włosy i noszę aż do położenia się spać, bo po co ktoś ma wiedzieć że przedłużam? niech myślą, że to po prostu... ciii moje
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:18   #2870
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli jest 10 taśm to wystarczy w zupełności, nawet jeżeli stwierdzisz, że to za dużo to nie musisz wszystkich zakładać wiem co to za włosy z cosmoshop, z tych będziesz zadowolona - zainwestuj tylko w dobrą odżywkę moje naturalne włosy są do łopatek a efekt sama widziałaś i tak, codziennie zakładam te włosy i noszę aż do położenia się spać, bo po co ktoś ma wiedzieć że przedłużam? niech myślą, że to po prostu... ciii moje
no to świetnie! o to jeśli mówisz, że te będą lepsze niż z cosmoshop to od razu się utwierdzam w przekonaniu, żeby niebawem je zamówić oj tak, efekt u Ciebie jest świetny, może i na mojej głowie też "wyczaruję" nimi takie cudo ok, bo właśnie też bym chciała je nosić codziennie, właśnie, trzymajmy się przekonania, że to są Twoje
a jeszcze tylko jedno pytanko-mam nadzieję, że Cię nie zamęczę-Ty swoje włosy masz jakoś wycieniowanie czy nie? Bo ja swoje mam ścięte zupełnie w linii prostej i nie wiem czy mam je jakoś wycieniować przed założeniem clipów, żeby przedłużenie nie rzucało się w oczy?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:29   #2871
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
no to świetnie! o to jeśli mówisz, że te będą lepsze niż z cosmoshop to od razu się utwierdzam w przekonaniu, żeby niebawem je zamówić oj tak, efekt u Ciebie jest świetny, może i na mojej głowie też "wyczaruję" nimi takie cudo ok, bo właśnie też bym chciała je nosić codziennie, właśnie, trzymajmy się przekonania, że to są Twoje
a jeszcze tylko jedno pytanko-mam nadzieję, że Cię nie zamęczę-Ty swoje włosy masz jakoś wycieniowanie czy nie? Bo ja swoje mam ścięte zupełnie w linii prostej i nie wiem czy mam je jakoś wycieniować przed założeniem clipów, żeby przedłużenie nie rzucało się w oczy?
Jeżeli masz tak jak ja niezbyt hmmm grube włoski to bez obaw możesz mieć je ścięte nawet na równo. Teraz już dawno nie podcinałam to mam takie wchodzące w trójkąt, ale tak czy tak nie było widać, że mam przedłużane komplet pokryje Ci je ładnie. Ja mam założone tak (z racji tego,że mam grzywkę na bok):
* 3 taśmy tył
* 3 taśmy prawa strona
* 4 taśmy lewa (od strony grzywki,żeby ją przedłużyć)
Jak będziesz coś jeszcze chciała wiedzieć,wal śmiało po to mamy to forum w końcu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:47   #2872
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz tak jak ja niezbyt hmmm grube włoski to bez obaw możesz mieć je ścięte nawet na równo. Teraz już dawno nie podcinałam to mam takie wchodzące w trójkąt, ale tak czy tak nie było widać, że mam przedłużane komplet pokryje Ci je ładnie. Ja mam założone tak (z racji tego,że mam grzywkę na bok):
* 3 taśmy tył
* 3 taśmy prawa strona
* 4 taśmy lewa (od strony grzywki,żeby ją przedłużyć)
Jak będziesz coś jeszcze chciała wiedzieć,wal śmiało po to mamy to forum w końcu
no, moje na pewno do grubych nie należą, więc w takim razie jak mówisz nie muszę się martwić grzywki nie mam, więc pewnie troszkę inaczej będę musiała porozmieszczać te taśmy.
dzięki jakby co to zwrócę się do Cb z pytaniami w maju, jak już będę mieć te włosy
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 19:29   #2873
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie ma sprawy, służę pomocą z chęcią
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:58   #2874
201604111415
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cieszę się,ze jesteś z nich zadowolona Ale ja nie Też wyraziłam swoją opinię tylko,aby się nikt więcej nie dał nabrać. Nawet się pofatygowałam i dodałam we wcześniejszych postach wyżej-fotki-jak wyglądają włosy po godzinie przypięcia .Po godzinie Tak więc ja twierdzę ,że takiego szitu ...jeszcze nie miałam. Masakra. I piszę to tylko po to ,by wszystkich przestrzec. Wiem ,ze każdy ma różne opinie. Jednak moja jest taka jaka jest ,niestety....Wystarczy spojrzeć na te cudowne włosy ....i ubytek w portwfelu i odechciewa się wszystkiego. Dziewczyny pisały powyżej ,ze kiedyś oni mieli w miare te włosy ,ale tak się popsuły.
201604111415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:06   #2875
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gumabyd Pokaż wiadomość
Cieszę się,ze jesteś z nich zadowolona Ale ja nie Też wyraziłam swoją opinię tylko,aby się nikt więcej nie dał nabrać. Nawet się pofatygowałam i dodałam we wcześniejszych postach wyżej-fotki-jak wyglądają włosy po godzinie przypięcia .Po godzinie Tak więc ja twierdzę ,że takiego szitu ...jeszcze nie miałam. Masakra. I piszę to tylko po to ,by wszystkich przestrzec. Wiem ,ze każdy ma różne opinie. Jednak moja jest taka jaka jest ,niestety....Wystarczy spojrzeć na te cudowne włosy ....i ubytek w portwfelu i odechciewa się wszystkiego. Dziewczyny pisały powyżej ,ze kiedyś oni mieli w miare te włosy ,ale tak się popsuły.
To Ci współczuję, bo moje wciąż są w bardzo dobrym stanie... z tym,że pamiętaj ja piszę o włosach europejskich, a z tego co pamiętam Ty miałaś słowiańskie... Może w tych jest feler...

Wrzuć jeszcze raz te fotki, bo kurczę nie mogę sobie ich przypomnieć... Albo podaj (jak pamiętasz) na której to stronie było da radę?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-04-27 o 09:12
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 14:21   #2876
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gumabyd Pokaż wiadomość
Cieszę się,ze jesteś z nich zadowolona Ale ja nie Też wyraziłam swoją opinię tylko,aby się nikt więcej nie dał nabrać. Nawet się pofatygowałam i dodałam we wcześniejszych postach wyżej-fotki-jak wyglądają włosy po godzinie przypięcia .Po godzinie Tak więc ja twierdzę ,że takiego szitu ...jeszcze nie miałam. Masakra. I piszę to tylko po to ,by wszystkich przestrzec. Wiem ,ze każdy ma różne opinie. Jednak moja jest taka jaka jest ,niestety....Wystarczy spojrzeć na te cudowne włosy ....i ubytek w portwfelu i odechciewa się wszystkiego. Dziewczyny pisały powyżej ,ze kiedyś oni mieli w miare te włosy ,ale tak się popsuły.
Przepatrzyłam Twoje posty ( wszystkie 8) i nie znalazłam tych zdjęc o których piszesz


ja niedawno zakupiłam taśmy falowane i musze przyznac ze sa dla moich włosów lepsze.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2011-07-17 o 18:16
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:23   #2877
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Przepatrzyłam Twoje posty ( wszystkie 8) i nie znalazłam tych zdjęc o których piszesz


ja niedawno zakupiłam taśmy falowane i musze przyznac ze sa dla moich włosów lepsze.
No właśnie też nie mogłam znaleźć tych zdjęć ładne masz włoski,co to za kłaczki?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:08   #2878
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
No właśnie też nie mogłam znaleźć tych zdjęć ładne masz włoski,co to za kłaczki?
dziękować.
kupiłam 2 taśmy włosów naturalnych na all o długości taśmy 30 cm ( długość włosów chyba 50cm ale od razu je ucięłam na 40cm bo takie mi były potrzebne) pocięłam jedną na pół drugą na 3 cześci i wpinam 3 taśmy tylko. Nareszcie moje falo/loko/ puchacze przestały się odznaczać z dopinkami
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:17   #2879
Et_na
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

ja chyba jednak sie zdecyduje i zamówie włosy foxy

ma ktos jakies cenne wskazówki? na co zwracac uwage bo sie na tym w ogole nie znam


ile ida takie włosy jak juz zrobie zamówienie? ktos sie orientuje?
Et_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:48   #2880
czupiradlo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

DZIEWCZYNY PROSZE O POMOC
kupilam wlosy przez internet na keratyne, przyszly i byly sliczne, poszlam do fryzjerski (jak sie teraz okazalo bez kursu) wlosy mi wychodza ze zgrzewow!!! Keratyna niby na moich wlosach sie trzyma ale wlosow w doczepionym pasemku nie ma prawie wcale - czy to wina wlosow czy niewlasciwego zalozenia - u kogo powinnam to reklamowac???
PROSZE POMOZCIE
czupiradlo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.