Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-12, 14:19   #3661
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Sama nie wiem co lepiej a co gorzej zima czy lato?
Coraz lepiej odnajduje sie w rozumieniu potrzeb moich w³osów i akurat jak opanowalam w sumie pielêgnacjê na zime to nadchodzi wiosna a rok temu po 6 miesi±cach ¶wiadomej pielegnacji ró¿owo nie by³o xD (akurat wypadlo w lato)
Nieudolne CG, walka a kazdego loka, przeproteinowanie i sucho¶æ po zelach. Zobaczymy jak bêdzie w tym roku.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-02-12 o 18:40
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:21   #3662
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mnie wybitnie zima nie s³u¿y. :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:25   #3663
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dla mnie najgorszym okresem na w³osy by³a zima, od zawsze. Mia³am wtedy takie suchsze i bardziej piórkowate puszaki. Latem w³osy najczê¶ciej by³y ³adne i bezproblemowe, jak pierwszego lata w Anglii przyjecha³am to mia³am cudowne w³osy mimo ¿e nie wiedzia³am jak o nie dbaæ i u¿ywa³am szamponu alberto i maseczki alberto miodowej g³ównie. Praktycznie 2tyg po farbie wróci³y do dobrego stanu, no teraz to wina innego czynnika ale zim± jest mi osobi¶cie trudniej
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:48   #3664
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dzieciê ¶pi, przybywam i nadrabiam


Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Jak maska z goryczc±? Ja po dwóch razach stosowania jestem pozytywnie nastawiona. Dzi¶ chce zostawiæ na d³u¿ej i po czepkiem ( wolniejszy pi±tek to mogê sobie pozwoliæ na luksusy)
Na tyle fajnie siê zapowiada, ¿e domówi³am jeszcze kolejne dwie
Fajnie mnie grzeje, jak trzymam pod czepkiem i rêcznikiem d³u¿ej ni¿ 10 minut.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chêtnie
Aczkolwiek dzisiaj to wiem.ze przesadzilam z biosilkiem na koñcówki bo wygladaja jak t³uste :/
W moim przypadku, jak stylizujê w³osy, to praktycznie nie u¿ywam silikonowych rzeczy do koñcówek, bo lubi± mnie oblepiaæ. Lubiê kroplê ulubionego oleju za to

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro by³a deklaracjw pomocy to proszê
dzisiejsza masakra, wczoraj myte a wygl±daj± gorzej ni¿ po 3 dniach niemycia.

Wczoraj oczywi¶cie hegron (dosta³ szansê i juz mniej w³osów wypada) d/s garnier awokado, b/s joanna z pokrzyw± (ostatnio by³y fajne po niej) na koniec jantar na skalp. Dzisiaj rano po rêcznikowaniu co¶ mnie podkusi³o i da³am trochê biosilka na koñcówki. Zaraz go chyba wywalê, bo jego winiê za wszystko Chyba, ¿e za s³abo sp³ukujê albo za du¿o dajê b/s
Hmm, mo¿e to byæ biosilk, a mo¿e trzeba je ze 2-3 razy oczy¶ciæ prostym, zio³owym szamponem bez silikonów, np. barwa. Mi zdarzy³ siê jaki¶ czas temu taki przyklapik, w³osy by³y za g³adkie, za ¶liskie, str±czkowa³y siê, umy³am 3 razy barw±, odstawi³am trochê silikony i przesz³o

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ

Zapomnia³am Wam napisaæ,¿e ostatnio umy³am córce w³osy kallosem i ten olej piêknie zszed³.W³osy ³adnie siê rozczesa³y po myciu.Bêdê to u niej stosowa³a od teraz za ka¿dym razem po oleju.Bardzo fajny sposób na szybkie zmycie oleju.Jej szampon bambino nie ruszy³ oleju wcale.Fakt,¿e by³o go du¿o na w³osach ale dwukrotne mycie szamponem bez sls nie da³o nic.
Kallos fajnie domywa Ja niedawno my³am sobie w³osy kallosem blueberry i te¿ zmywa³am olej - ale ju¿ po drugim takim myciu by³y nieco obci±¿one, ma jednak troszkê silikonów ten mój jagodowy

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w ogole ostatnio zrezygnowalam z uzywania serum silikonowego, zwazywszy ze mi jest absolutnie do szczescia niepotrzebne. Wlosy sie nie rozdwajaja i basta.
Ja ostatnio równie¿ bardzo rzadko po nie siêgam, wolê kapkê oleju

Cytat:
Napisane przez nagomiko Poka¿ wiadomo¶æ
jak myslicie, ile te ogonki maja do sciecia? 8 cm?
No z 5cm by im siê przyda³o Te¿ mnie wkurzaj± ogonki u siebie

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
A bo widzisz, rybko, mnie ostatnio wszelkie silikony nieziemsko prostuja. Co to sie dzialo na mojej glowie po masce Dove Nourishing Oils! Bylam prawie prosta, pomimo stylizacji na wydobycie skretu. W tym momencie wlasciwie nie mam nic z silikonami oprocz szamponu LOreala w tej formie podane raz na tydzien jest OK, choc nadal skret rozluznia. Jak tak dalej pojdzie tez sie zrobie calkiem bezsilikonowa
He he, mnie nieziemsko prostuj± i silikony i jeszcze bardziej quaternia Po balsamach planeta organica (np. marokañski, turecki), jak wysuszê bez ugniatania ch³odnym nawiewem - mam prawie proste

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ

Ja dzisiaj pierwszy raz olejujê na od¿ywkê,zonaczymy jak mi to wyjdzie.

.
Bardzo lubiê olejowaæ na od¿ywkê, choæ przez to przenawil¿y³am w³osy jaki¶ czas temu - olejowa³am na mocno nawil¿aj±ce od¿ywki

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Wroci³am z wyjazdu.Wczoraj k±pa³am siê w bia³ej glince po szyjê,ale by³ czad,córka siedzia³a na brzegu i ¶mia³a siê ze mnie,,mami bawi siê w b³ocie''.W³osó w nie polecali mi moczyæ.

A dzisiaj olejowa³am na od¿ywkê,kurcze czemu ja wczesniej tego nie robi³am?Jest ró¿nica.Teraz tylko tak bêdê olejowa³a.Z niecierpliwo¶ci± czekam na wiosnê i na moje rulony,które w³asnie wiosn± s± mega.

Mam pytanie odno¶nie glutka...Do jakiej konstystencji gotujecie i jak d³ugo?Mi wychodzi taki rzadki kisiel ,gotujê go ze 2 minuty.My¶licie,¿e gêsto¶æ gluta ma wp³yw na efekty w przypadku stylizacji?
Super z t± glink±, te¿ tak chcê

Glutka gotujê jakie¶ 10-15 minut, bardzo gêsty jest i taki wygodniej nak³ada siê na w³osy Dodatkowo przelewam go od razu do pojemniczka jakiego¶ z dziurk±, to nie wylewa siê wszêdzie, jak nak³adam na d³oñ
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:53   #3665
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

U¿ywa³a która¶ z Was joanny maseczki jajecznej? Nie chcê zapeszaæ ale by³a dzi¶ susza, doda³am do niej jeszcze oleju rzepakowego i jest to pierwsza maska która od kiedy mam kryzys w³osowy nawil¿y³a mi je po godzinie trzymania. Nie jest to mega nawil¿enie bo takie to u mnie nie istnieje obecnie ale jest wystarczaj±ce. Normalnie osi±ga³am to po kremowaniu czy olejowaniu kilkugodzinnym, zobaczymy jak bêdzie dalej
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 23:02   #3666
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A ja dajê tonê olejku z silikonami, a i tak puch puch puch. xD Po suszeniu w³osów - puch, po wyj¶ciu na dwór - jeszcze gorszy puch. xD Deszcz leje u mnie od 2 tygodni non-stop, niech ju¿ wyjdzie s³oñceeee xD
Nie wiem, czym wyg³adzaæ te w³osy, ¿eby jako¶ wygl±da³y. Ca³y czas wygladam, jakbym siê nie czesa³a kilka miesiêcy.
;///////
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-12, 23:26   #3667
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³a która¶ z Was joanny maseczki jajecznej? Nie chcê zapeszaæ ale by³a dzi¶ susza, doda³am do niej jeszcze oleju rzepakowego i jest to pierwsza maska która od kiedy mam kryzys w³osowy nawil¿y³a mi je po godzinie trzymania. Nie jest to mega nawil¿enie bo takie to u mnie nie istnieje obecnie ale jest wystarczaj±ce. Normalnie osi±ga³am to po kremowaniu czy olejowaniu kilkugodzinnym, zobaczymy jak bêdzie dalej
Ja mia³am, mi s³u¿y³a w lecie w³osy by³y zmiêkczone, nawil¿one i b³yszcz±ce w zimie niestety by³ to efekt chwilowy na drugi dzieñ by³a masakra ale ka¿dy ma inne w³osy mo¿e Tobie spasuje

Mi w zimie s³u¿y jedynie aloesowy natural vital i rokitnikowa NS na d³ugo¶æ a na skalp dro¿d¿owa Agafia
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 06:46   #3668
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

To i ja sobie dzis zrobilam olejowanie na odzywke. Poszedl konopny na Garniera Strenght&Shine. Ciekawam efektu.
Ja na zime akurat nie narzekam, moje wlosy maja w nosie pore roku i zawsze wygladaja tak samo a porowatosci chyba ciagle mi spada.
Wrzuce fotki po myciu, Handzia, to zobaczysz kolorek specjalnie na te okolicznosc wyczyszcze lustro w lazience.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 08:29   #3669
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pu³awy
Wiadomo¶ci: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziewczyny, potrzebujê wsparcia, bo co¶ zdecydowanie robiê nie tak
Zaraz po myciu moje w³osy s± pofalowane, ale potem pomimo "wspierania" ich skrêtu prostuj± siê ca³kowicie
Do tej pory my³am szamponem bez silikonów, potem od¿ywka ze sp³ukiwaniem, odci¶niêcie w bawe³nian± koszulkê, od¿ywka bez sp³ukiwania i rozczesanie szerokim grzebieniem, potem stylizacja z ¿elem z Joanny i plunking. W³osy nawet co¶ tam s± pofalowane póki mokre, a potem to ju¿ tylko suchy puch i zero fal
Kupi³am siemiê lniane i mam zamiar dzi¶ przygotowaæ ¿el lniany, ale nie wiem czy to cokolwiek pomo¿e
__________________
Czasem straciæ równowagê dla mi³o¶ci, to czê¶æ ¿ycia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 08:48   #3670
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dajê tonê olejku z silikonami, a i tak puch puch puch. xD Po suszeniu w³osów - puch, po wyj¶ciu na dwór - jeszcze gorszy puch. xD Deszcz leje u mnie od 2 tygodni non-stop, niech ju¿ wyjdzie s³oñceeee xD
Nie wiem, czym wyg³adzaæ te w³osy, ¿eby jako¶ wygl±da³y. Ca³y czas wygladam, jakbym siê nie czesa³a kilka miesiêcy.
;///////
Masz za du¿± wilgotno¶æ tak i puch szalaje.Ile Ty masz tam teraz stopni?

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, potrzebujê wsparcia, bo co¶ zdecydowanie robiê nie tak
Zaraz po myciu moje w³osy s± pofalowane, ale potem pomimo "wspierania" ich skrêtu prostuj± siê ca³kowicie
Do tej pory my³am szamponem bez silikonów, potem od¿ywka ze sp³ukiwaniem, odci¶niêcie w bawe³nian± koszulkê, od¿ywka bez sp³ukiwania i rozczesanie szerokim grzebieniem, potem stylizacja z ¿elem z Joanny i plunking. W³osy nawet co¶ tam s± pofalowane póki mokre, a potem to ju¿ tylko suchy puch i zero fal
Kupi³am siemiê lniane i mam zamiar dzi¶ przygotowaæ ¿el lniany, ale nie wiem czy to cokolwiek pomo¿e
Ty masz ogólnie w³osy faluj±ce czy chcesz z nich zrobiæ na si³ê fale....Nie pytam z³o¶liwie tylko dlatego,¿e moja córka mia³a tak w³a¶nie,¿e po od¿ywce d/s i moim ¿elu mia³a falo-loki a jak wysch³y to siê wszystko rozpad³o i zrobi³y siê prawie proste.Mo¿e wrzuæ zdjêcie swoich w³osów po umyciu jak nie s± czesane i maj± na sobie np.od¿ywkê b/s i jaki¶ stylizator-¿el chcia¿by lniany.Oczywi¶cie jak ju¿ wyschn±.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Poka¿ wiadomo¶æ

Glutka gotujê jakie¶ 10-15 minut, bardzo gêsty jest i taki wygodniej nak³ada siê na w³osy Dodatkowo przelewam go od razu do pojemniczka jakiego¶ z dziurk±, to nie wylewa siê wszêdzie, jak nak³adam na d³oñ
A jeszcze zapytam jakie dajesz proporcje przy gotowaniu?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-02-13 o 08:51
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 08:53   #3671
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pu³awy
Wiadomo¶ci: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ

Ty masz ogólnie w³osy faluj±ce czy chcesz z nich zrobiæ na si³ê fale....Nie pytam z³o¶liwie tylko dlatego,¿e moja córka mia³a tak w³a¶nie,¿e po od¿ywce d/s i moim ¿elu mia³a falo-loki a jak wysch³y to siê wszystko rozpad³o i zrobi³y siê prawie proste.Mo¿e wrzuæ zdjêcie swoich w³osów po umyciu jak nie s± czesane i maj± na sobie np.od¿ywkê b/s i jaki¶ stylizator-¿el chcia¿by lniany.
Wydaje mi siê, ¿e mam falowane, ale rêki sobie za to uci±æ nie dam
Jeszcze wilgotne s± do¶æ mocno pofalowane, zw³aszcza te przy twarzy, i w sumie to bez stylizacji bardziej wygl±daj± na fale po wyschniêciu ni¿ jak staram siê je zmotywowaæ do falowania. Zrobiê zdjêcia wilgotnych to poka¿ê
__________________
Czasem straciæ równowagê dla mi³o¶ci, to czê¶æ ¿ycia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 09:14   #3672
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Jak± suszarkê do krêcio³ków polecacie? Z dyfuzorem, ch³odnym nawiewem (byle nie by³o konieczno¶ci trzymania przycisku) i ¿eby nie by³a bardzo ciê¿ka Poza tym nie mam ¿adnych zastrze¿eñ
Nieszka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:26   #3673
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziewczynki ja tak szybciutko, mo¿e ju¿ kto¶ pisa³. W Ross ¿ele joanny s± po 4.79 - cena na do widzenia.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:28   #3674
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki ja tak szybciutko, mo¿e ju¿ kto¶ pisa³. W Ross ¿ele joanny s± po 4.79 - cena na do widzenia.
No to dzisiaj zajdê, bo akurat mam na wykoñczeniu Do tej pory u¿ywa³am mro¿±cego, teraz chcia³abym spróbowaæ elastyczny.
Nieszka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:40   #3675
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki ja tak szybciutko, mo¿e ju¿ kto¶ pisa³. W Ross ¿ele joanny s± po 4.79 - cena na do widzenia.
Mam nadziejê, ¿e to nie oznacza, ¿e ¿ele w ogóle przestaj± byæ produkowane
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:46   #3676
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
No to dzisiaj zajdê, bo akurat mam na wykoñczeniu Do tej pory u¿ywa³am mro¿±cego, teraz chcia³abym spróbowaæ elastyczny.
Ja siê zaopatrzy³am w 3

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e to nie oznacza, ¿e ¿ele w ogóle przestaj± byæ produkowane
Mi to przesz³o przez my¶l, ale szybko odrzuci³am tak± mo¿liwo¶æ. To jedyny ¿el pasuj±cy moim lokom.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:48   #3677
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê zaopatrzy³am w 3

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------


Mi to przesz³o przez my¶l, ale szybko odrzuci³am tak± mo¿liwo¶æ. To jedyny ¿el pasuj±cy moim lokom.
Po takiej promocji warto


Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e to nie oznacza, ¿e ¿ele w ogóle przestaj± byæ produkowane
Oby nie... Nie wiem czym zaczê³abym stylizowaæ hery... Mro¿±cy po usuniêciu Isany mêskiej jest jedynym, którego jeszcze tolerujê...
Nieszka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:54   #3678
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Poka¿ wiadomo¶æ
Mi to przesz³o przez my¶l, ale szybko odrzuci³am tak± mo¿liwo¶æ. To jedyny ¿el pasuj±cy moim lokom.
Mnie to przysz³o do g³owy jakie¶ 3 tygodnie temu, kiedy nie znalaz³am te¿ ¿adnego mro¿±cego w Super Pharmie Mam nadziejê, ¿e ¿el nadal bêdzie dostêpny, bo jest idealny
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:55   #3679
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± suszarkê do krêcio³ków polecacie? Z dyfuzorem, ch³odnym nawiewem (byle nie by³o konieczno¶ci trzymania przycisku) i ¿eby nie by³a bardzo ciê¿ka Poza tym nie mam ¿adnych zastrze¿eñ
Ja w zesz³ym tygodniu kupi³am philips hp8232/00 w neo.... na promocji za 99 z³ moim zdaniem warto ma 3 opcje temperatury i 2 si³y nadmuchu
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 10:23   #3680
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mi dzis mama obiecala kupic dwa biovaxy limitowanych edycji *-*
Ja wam powiem, ze ja sie najbardziej wlosow boje wyjazdu do Turcji, jak czytam jakie problemy pietrzy inny klimat :p
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:24   #3681
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 368
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Moim te¿ zima nie s³u¿y Szukam czego¶ bez humekantów jako b/s bo ewidentnie Joanny im nie pasuj± teraz, u¿y³am dzi¶ odrobinê Garniera Oil jako b/s ale bojê siê ¿e tak bêdê ³atwo obci±¿aæ w³osy
Mo¿ecie co¶ poleciæ?
vidia9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:27   #3682
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 368
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Co do ¿eli Joanny znikaj± bo pojawi³y siê nowe opakowania mniejsze opakowanie i dro¿sze, zap³aci³am za 100g 6 z³, wcze¶niej pakowane by³y po 150g i p³aci³am za nie 7z³.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg joanna-styling-effect-zel-do-wlosow-100-g-mrozacy-ekstremalny.jpg (12,9 KB, 19 za³adowañ)
vidia9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:30   #3683
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Wrzucam glownie zeby pokazac kolor, bo skret ostatnio robi focha trapia mnie przeprosty wierzchniej warstwy z tylu, od gory. Nie ma reguly, raz sie ladnie pofaluje a raz sie prostuje i nie wiem o co kaman.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Falki 5.jpg (29,5 KB, 30 za³adowañ)
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:31   #3684
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Mi dzis mama obiecala kupic dwa biovaxy limitowanych edycji *-*
Ja wam powiem, ze ja sie najbardziej wlosow boje wyjazdu do Turcji, jak czytam jakie problemy pietrzy inny klimat :p
A co to za limitowane bajery maj±? Mi biovaxy nie s³u¿y³y, mia³am dwa i buble, wiêcej nie kupiê.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:31   #3685
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez vidia9 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do ¿eli Joanny znikaj± bo pojawi³y siê nowe opakowania mniejsze opakowanie i dro¿sze, zap³aci³am za 100g 6 z³, wcze¶niej pakowane by³y po 150g i p³aci³am za nie 7z³.
Sk³ad ten sam maj±? Dzia³anie to samo? Gdzie widzia³a¶ nowe opakowania?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:38   #3686
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez vidia9 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do ¿eli Joanny znikaj± bo pojawi³y siê nowe opakowania mniejsze opakowanie i dro¿sze, zap³aci³am za 100g 6 z³, wcze¶niej pakowane by³y po 150g i p³aci³am za nie 7z³.
Czyli lecê dokupiæ jeszcze z 2 opakowania
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:51   #3687
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 368
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Sk³ad ten sam maj±? Dzia³anie to samo? Gdzie widzia³a¶ nowe opakowania?
Nie mam starego opakowania, znalaz³am taki stary sk³ad na jakim¶ blogu:

Sk³ad:
Aqua, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-69, Glycerin, Acrylates/Steareth-20 methacrylate crosspolymer, Triethanolamine, laureth-10, Phenylbenzimidazole sulfonic acid, Disodium edta, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Linalool, Limonene, Methylchloroisothiazolino ne, Methylsothiazolinone

Sk³ad z mojego ¿elu i zmiany na czerwono:

Sk³ad:
Aqua, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-69, Glycerin, Acrylates/Steareth-20 methacrylate crosspolymer, Alkohol Denat, Triethanolamine, laureth-10, Phenylbenzimidazole sulfonic acid, Disodium edta, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Linalool, Limonene, DMDM Hyndantion, Methylsothiazolinone

Czyli alkohol denat w sk³adzie Kupi³am w ma³ej drogerii gdzie maj± mnóstwo kosmetyków Joanny, a w czêstochowskich ross go nie ma, przynajmniej ja nie widzia³am.
vidia9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 10:56   #3688
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez vidia9 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam starego opakowania, znalaz³am taki stary sk³ad na jakim¶ blogu:

Sk³ad:
Aqua, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-69, Glycerin, Acrylates/Steareth-20 methacrylate crosspolymer, Triethanolamine, laureth-10, Phenylbenzimidazole sulfonic acid, Disodium edta, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Linalool, Limonene, Methylchloroisothiazolino ne, Methylsothiazolinone

Sk³ad z mojego ¿elu i zmiany na czerwono:

Sk³ad:
Aqua, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-69, Glycerin, Acrylates/Steareth-20 methacrylate crosspolymer, Alkohol Denat, Triethanolamine, laureth-10, Phenylbenzimidazole sulfonic acid, Disodium edta, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Linalool, Limonene, DMDM Hyndantion, Methylsothiazolinone

Czyli alkohol denat w sk³adzie Kupi³am w ma³ej drogerii gdzie maj± mnóstwo kosmetyków Joanny, a w czêstochowskich ross go nie ma, przynajmniej ja nie widzia³am.
Je¶li bêdzie gorzej dzia³a³, to siê zdenerwujê
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 11:09   #3689
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Poka¿ wiadomo¶æ
No to dzisiaj zajdê, bo akurat mam na wykoñczeniu Do tej pory u¿ywa³am mro¿±cego, teraz chcia³abym spróbowaæ elastyczny.
Jak dla mnie elastyczny nic nie robi z w³osami,du¿o lepszy jest mro¿±cy.Ja mam i ten i ten ca³e opakowanie,wiec sobie darujê zapasy.Najlepszym ¿elem jaki mia³am do tej pory jest w³a¶nie ¿el mro¿±cy Joanny.Bardzo za³ujê,¿e kupi³am kilka innych drogich stylizatorów bo s± du¿o dro¿sze a efekt byle jaki ale kto nie spróbuje to nie wie.Dla mnie najlepszym duetem jest b/s i ¿el mro¿±cy a potem trochê biosilku albo jaki¶ olej na koñcówki.Najgorszym zakupem by³ dla mnie ten produkt:
http://www.ceneo.pl/10960105
Niby dobre ma opinie ale taki ulepek,¿e masakra du¿o lepszy jest Revlon a cena podobna.

A co do tego,¿e ci±gle wycofuj± i zmieniaj± co¶ co jest dobre i potem to psuj± bo nast±pca jest gorszy i dro¿szy to ju¿ siê nie wypowiem..Jestem wkurzona.Ile osób narzeka,¿e co¶ wycofali a by³o super i musi szukaæ znowu....
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-02-13 o 11:12
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-13, 12:20   #3690
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

JESTEM tak w¶ciek³a, ¿e sobie nie wyobra¿acie. Kipiê normalnie!
Nie do¶æ, ze linia lotnicza polamala mi kallosy w bagazu (w tym bananowy dla Klaudenca) to wczoraj sie zorientowalam ze nigdy nie wypakowalam tej odzywki marokañskieh Planety Organici któr± Wam tak poleca³am! W domu w PL przeczesala siostra wszystkie k±ty- nie ma. Ja jestem ¶wiêcie przekonana ze j± panowa³am, szczególnie uwa¿aj±c na t± pompkê, ¿eby nie po³amaæ. WYPAROWALO. NIE MA!
Co ¶mieszne tymianku tez. Co to w ogóle za porz±dki, zeby kto¶ w walizce grzebal i bez wiedzy pasa¿era cos wyjmowal i konfiskowal?! No kurna Kipiê!
Reklamacji nie mogê z³o¿yæ bo juz 7 dni minê³o, a jak sie napra³am bo tych rozwalonych maskach to mialam dosyæ wypakowywania reszty na pare dni.

Có¿, wiec fantastyczna odzywka, która bardzo sie u mnie sprawdza i wreszcie cos nawil¿a jest niewiadomo gdzie.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.