Sekretny związek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-01, 22:54   #1
rogal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48

Sekretny związek


Potrzebuję zasięgnąć waszej opinii. Od pewnego czasu umawiam się z muzykiem z dość znanego zespołu. Już na początku poprosił mnie, żebym nie zamieszczała w internecie naszych wspólnych zdjęć, na co się zgodziłam. Wiadomo, ceni sobie prywatność i niby to rozumiem, ale od pewnego czasu zaczęłam strasznie "schizować". Jak tylko wyjeżdża w trasę w mojej głowie pojawiają się myśli, że na pewno podrywa fanki, że dlatego nie chce pokazać, że jest zajęty, żeby nie musieć się z niczego tłumaczyć i móc bezkarnie podrywać dziewczyny... jestem po prostu chorobliwie zazdrosna! Wszystkimi siłami powstrzymuję się od tego, żeby do niego co chwilę nie dzwonić/pisać (np. teraz). Kilka razy nawet przeglądałam tego telefon i fejsa, czego szczerze się wstydzę (tym bardziej, że nie znalazłam tam nic niepokojącego). Kiedy nie gra koncertów wszystko jest super- pomieszkujemy u siebie, świetnie się dogadujemy, mało się kłócimy. Przy nim jestem zawsze bardzo wyluzowana, uśmiechnięta, radosna jednak jak tylko wyjeżdża, to wstępuje we mnie jakaś inna osoba! Staję się nerwowa, rozdrażniona i obsesyjnie myślę o tym, co on robi. Najchętniej jeździłabym za nim na wszystki koncerty, ale niestety pracuję (to tak pół-żartem ). Oczywiście rozmawialiśmy kilka razy na ten temat, ale zawsze mówi, że mam się o nic nie martwić, że inne dziewczyny go nie interesują, a zwłaszcza fanki (twierdzi, że ja jestem tego przykładem, bo jak się poznaliśmy, to ja nie wiedziałam kim on jest i to mu się spodobało). To tak w skrócie. Nie chcę go ciągle tym męczyć, bo domyślam się, jakie to musi być denerwujące (nawet jak sama czytam to, co napisałam, to się wstydzę, bo widzę jaka jestem głupia).
Dlatego udaję, że wszystko jest ok, ale ta sytuacja coraz bardziej mnie męczy... Z jednej strony mu ufam (albo raczej chcę ufać?), ale z drugiej nie radzę sobie z tą zazdrością, ona mnie dosłownie zżera od środka. I tu pierwsze pytanie- znacie jakiś sposób radzenia sobie z zazdrością? Podobna sytuacja jest jak partner pracuje w innym mieście/za granicą- jak sobie wtedy radzicie?
A druga sprawa jest taka, że ostatnio prosiłam go, żeby wrzucił na swój oficjalny profil nasze wspólne zdjęcie. Nic wielkiego, ale mnie by to uspokoiło. Jednak on się na to nie chce zgodzić. Mówi, że to bez sensu, że nie chce naruszać swojej prywatności, że zaraz pojawią się jakieś głupie komentarze, jednym słowem nie ma mowy. Na swoje prywatne, zablokowane dla obcych konto ok, ale na to oficjalnie nie. Trochę go rozumiem, więc zaproponowałam, żeby zrobić takie zdjęcie, na którym nie widać mojej twarzy. Nic nie będzie widać, ale sygnał będzie jasny- jestem zajęty. Jednak na to też się nie chce zgodzić... Jak myślicie, czy to jest podejrzane, czy wymyślam?
Postanowiłam tu napisać, bo mam dzisiaj straszny kryzys. On wyjechał grać koncerty, a ja musiałam zostać w domu, bo jutro do pracy, więc tak siedzę i się zadręczam tymi myślami...
rogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 23:34   #2
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Sekretny związek

A nie jest tak, że jakiś menager zabrania mu mieć oficjalnie dziewczynę? Bo wtdy liczba fanek zmaleje?
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 23:35   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 095
Dot.: Sekretny związek

Ja rozumiem jego podejście. Jeśli nie chce być newsem dnia, to dobrze robi chroniąc prywatność. A Tobie manifestacja przynależności nic nie pomoże, zdradzić Cię może zawsze i wszędzie, niezależnie od statusu na FB czy papierka z USC. Masz powód by mu nie ufać? Daje jakieś sygnały, odbierasz je jakoś, choćby podświadomie?
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 23:44   #4
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Sekretny związek

Wiesz co, znam jedną fajną i dyskretną ekipę detektywistyczną, kupisz u nich dobre pluskwy, które będziesz mogła z łatwością podpiąć pod dowolne przedmioty swojego gwiazdora, żeby wiedzieć wszystko: gdzie sypia, z kim sypia, gdzie chodzi na kurtyzany, u kogo kupuje towar, kto mu dostarcza dziwek.
Pamiętaj, że to nic złego, że się boisz o związek! Nie miej wyrzutów sumienia zaglądając mu na profil, czy czytając sms'y. Powinnaś jednak zadbać o bardziej profesjonalną inwigilację swojego kochanka (lepszy i lepiej zarabiający może się nie trafić, pamiętaj). Pluskwy to nie problem, możesz też postarać się wykraść mu telefon i założyć podsłuch.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 23:49   #5
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Wiesz co, znam jedną fajną i dyskretną ekipę detektywistyczną, kupisz u nich dobre pluskwy, które będziesz mogła z łatwością podpiąć pod dowolne przedmioty swojego gwiazdora, żeby wiedzieć wszystko: gdzie sypia, z kim sypia, gdzie chodzi na kurtyzany, u kogo kupuje towar, kto mu dostarcza dziwek.
Pamiętaj, że to nic złego, że się boisz o związek! Nie miej wyrzutów sumienia zaglądając mu na profil, czy czytając sms'y. Powinnaś jednak zadbać o bardziej profesjonalną inwigilację swojego kochanka (lepszy i lepiej zarabiający może się nie trafić, pamiętaj). Pluskwy to nie problem, możesz też postarać się wykraść mu telefon i założyć podsłuch.
Ke? Mam nadzieję, żeś ironizował

Autorko, nie słuchaj tej tam opinii wyżej Wg mnie to normalne, też spotykałam się kiedyś z kimś rozpoznawalnym, makabra. Chce wkleić zdjęcie na prywatny profil, więc czemu masz wątpliwości? Chyba za szybko na takie publiczne coming outy, powoli.

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-05-01 o 23:52
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 23:54   #6
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Wiesz co, znam jedną fajną i dyskretną ekipę detektywistyczną, kupisz u nich dobre pluskwy, które będziesz mogła z łatwością podpiąć pod dowolne przedmioty swojego gwiazdora, żeby wiedzieć wszystko: gdzie sypia, z kim sypia, gdzie chodzi na kurtyzany, u kogo kupuje towar, kto mu dostarcza dziwek.
Pamiętaj, że to nic złego, że się boisz o związek! Nie miej wyrzutów sumienia zaglądając mu na profil, czy czytając sms'y. Powinnaś jednak zadbać o bardziej profesjonalną inwigilację swojego kochanka (lepszy i lepiej zarabiający może się nie trafić, pamiętaj). Pluskwy to nie problem, możesz też postarać się wykraść mu telefon i założyć podsłuch.
Chyba nie piszesz tego na poważnie?
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 00:04   #7
rogal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
A nie jest tak, że jakiś menager zabrania mu mieć oficjalnie dziewczynę? Bo wtdy liczba fanek zmaleje?
O niczym takim mi nie wiadomo, a to byłby w końcu niezły argument dla niego.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja rozumiem jego podejście. Jeśli nie chce być newsem dnia, to dobrze robi chroniąc prywatność. A Tobie manifestacja przynależności nic nie pomoże, zdradzić Cię może zawsze i wszędzie, niezależnie od statusu na FB czy papierka z USC. Masz powód by mu nie ufać? Daje jakieś sygnały, odbierasz je jakoś, choćby podświadomie?
No właśnie ciężko stwierdzić, czy te powody faktycznia mam, czy dostarcza mi je jedynie moja wyobraźnia. Bo jak mi np. odpisuje na smsa dopiero rano, to nie wiem, czy faktycznie wcześniej się położył spać, czy że tak powiem "poniósł go melanż". Byłam z nim na paru koncertach i wiem jak to wygląda, najczęściej wypiją sobie kilka piw na backstage'u i wracają do domu (często nawet nie mają hotelu tylko od razu wracają busem), ale też często wychodzą całą ekipą do ludzi i idą gdzieś w miasto. I nie mam kontrali nad tym co on robi i czy mnie nie kłamie, nawet jakbym napisała do jego kolegów (ale bez przesady, nie będę tego robić), to wiadomo, że by się kryli nawzajem.

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Wiesz co, znam jedną fajną i dyskretną ekipę detektywistyczną, kupisz u nich dobre pluskwy, które będziesz mogła z łatwością podpiąć pod dowolne przedmioty swojego gwiazdora, żeby wiedzieć wszystko: gdzie sypia, z kim sypia, gdzie chodzi na kurtyzany, u kogo kupuje towar, kto mu dostarcza dziwek.
Pamiętaj, że to nic złego, że się boisz o związek! Nie miej wyrzutów sumienia zaglądając mu na profil, czy czytając sms'y. Powinnaś jednak zadbać o bardziej profesjonalną inwigilację swojego kochanka (lepszy i lepiej zarabiający może się nie trafić, pamiętaj). Pluskwy to nie problem, możesz też postarać się wykraść mu telefon i założyć podsłuch.
Hahaha no bez przesady
Ale jeżeli próbujesz wyolbrzymić moją paranoję, to trochę się udało
rogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 00:08   #8
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Sekretny związek

Czy w poprzednich związkach tez tak miałas?
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 00:20   #9
rogal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
Czy w poprzednich związkach tez tak miałas?
Właśnie, zapomniałam o tym wspomnieć, a to dość istotna kwestia. Mój poprzedni chłopak, z którym byłam ponad 3 lata, nagle ze mną zerwał i bardzo szybko zaczął się umawiać z inną dziewczyną. Potem sobie wyrzucałam, że pewnie już wcześniej kręcił z nią na boku, a ja niczego nie zauważyłam. Być może stąd też się bierze moja trauma i mój obecny chłopak o tym wie.
rogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 00:28   #10
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Ke? Mam nadzieję, żeś ironizował
+
Cytat:
Chyba nie piszesz tego na poważnie?
Tak sobie na poważnie myślę: a jakie to ma znaczenie?

Autorka już się określiła. Biedna szara samiczka trafiła na samca, który może mieć mnóstwo alternatywnych samiczek, więc stara się pilnować swojego terenu. Oznaczyć teren fejsbukowy zdjęciem, wskazującym "zostawcie tego śpiewaka, on jest mój, mój własny, mój skarb", jakby jej ostrzeżenie miało jakąkolwiek siłę przekonywania wobec samiczek gotowych odbyć kopulację ze śpiewakiem przy pierwszej czy drugiej okazji. Zazdrośnie strzeże swojej życiowej szansy na lepszy byt, przynajmniej dopóki nie ustabilizuje sytuacji sakramentem lub ciążą - tutaj kolejna porada dla autorki, przynajmniej śpiewak musiałby płacić alimenty. Kiedy "zakotwiczy" sobie być może życiową szansę, będzie mogła porzucić swoją tymczasową pracę i przylepić się na stałe do nowego źródła utrzymania, dowolnie już doglądając jego wierności, a dalej potomstwa. Może nawet pluskwy nie będą potrzebne? Ale na ten moment zżera ją zazdrość, zazdrość, którą można łatwo wytłumaczyć - ot, trafiła się szara samica i nieco kolorowy już samiec. Ona w głębi serca przeczuwa, że próbuje wdrapać się na zbyt wysokie progi jak na jej nogi, że nie jest równa, więc nie może zaufać, że jej ofiara dobrowolnie godzi się na związek z osobnikiem z niższej kasty, a tym bardziej, że może zachować wierność, która jest jej tak do szczęścia potrzebna. Chce mieć samca na wyłączność, żeby ona i jej potomstwo mogły cieszyć się dobrobytem niezagrożonym konkurencją. A do osiągnięcia tego planu będzie potrzebowała rzetelnej informacji, choćby dla uspokojenia się, skoro targają nią tak silne wątpliwości, że zaczyna dzielić się nimi na forum (jakiś troll gotów byłby porozsyłać wiadomość do 200-300 grajków oficjalnie nie w związku, opisując sytuację w taki sposób, by ten, którego to dotyczy zaraz kapnął się, że chodzi o niego - informacji jest już dość). Następnie musi wymyślić wcześniej wspomniany sposób zakotwiczenia i uziemienia obiecującego samca. Prywatność, wolność, zaufanie... dobre żarty. To wbrew jej emocjom i wbrew prawu biologii, natury, instynktu. Sama zadecyduje, co dla niej jest naprawdę ważne.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 13:31   #11
rogal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Sekretny związek

Sheev, napisałam tutaj, bo mam świadomość tego, że zachowuję się głupio i chcę coś z tym zrobić. Prosiłam o porady jak walczyć z zazdrością, a nie o stworzenie mojego portretu psychologicznego.
rogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 14:47   #12
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Sekretny związek

Jeżeli rzeczywiście jest na tyle znany, że od razu pojawiłyby się plotki, a on chroni swoją prywatność to bym próbowała mu zaufać.

A wiesz może jakie były jego poprzednie związki? Miał poważne podejście czy skakał z kwiatka na kwiatek?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 15:00   #13
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Sekretny związek

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2016-05-02 o 15:05
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 15:07   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sekretny związek

"Od pewnego czasu się umawiacie". Czyli od jakiego? I to są tylko i wyłącznie randki? Czy też jakieś okazje typu "chodź ze mną na urodziny kolegi"?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 15:38   #15
rogal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Jeżeli rzeczywiście jest na tyle znany, że od razu pojawiłyby się plotki, a on chroni swoją prywatność to bym próbowała mu zaufać.

A wiesz może jakie były jego poprzednie związki? Miał poważne podejście czy skakał z kwiatka na kwiatek?
Aż tak znany, żeby pojawiać się na pudelku, to nie jest, ale ma swoich fanów. Znany jest raczej w swoich kręgach muzycznych.

Jeżeli chodzi o poprzednie związki, to był zaręczony, ale 1,5 roku temu zerwali, bo tamta dziewczyna miała straszne ciśnienie na ślub, dzieci itd, a on stwierdził, że to jeszcze nie ten czas. Ja jestem od niego 6 lat młodsza i też tak myślę, więc pod tym względem się dogadujemy. Co było pomiędzy tamtą dziewczyną a mną nie wiem.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No własnie wiem, dlatego przy nim zachowuję się normalnie i staram się nie poruszać tego tematu za często. Dlatego mnie to tak męczy, bo ciągle muszę dusić wszystko w środku.
Poza tym ja tak mam, że jak powiem coś głupiego, to potrafię za to przeprosić, zwalić wszystko na hormony i wyjaśnić, że wcale tak nie myślę tak też było z tym zdjęciem- najpierw się obraziłam, ale potem przyznałam mu rację i powiedziałam, że jak nie chce, to nie musi publikować tego zdjęcia. Inną sprawą jest to, że po ciuchu liczyłam na to, że zrobi mi przyjemność i jednak je wrzuci. No i to, że w głowie analizuję czemu nie chce tego zrobić.



Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
"Od pewnego czasu się umawiacie". Czyli od jakiego? I to są tylko i wyłącznie randki? Czy też jakieś okazje typu "chodź ze mną na urodziny kolegi"?
Znamy się od listopada, parą można powiedzieć jesteśmy od sylwestra i jesteśmy normalną parą, ja znam jego znajomych, a on moich, to nie jest tak, że spotykamy się tylko w ciemnych zaułkach i mam zakaz opowiadania o tym komukolwiek
rogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 15:53   #16
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Sekretny związek

...

Edytowane przez 201610111029
Czas edycji: 2016-09-24 o 21:23
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 16:13   #17
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość

Czyli jeszcze krótko się znacie. Może to trochę tłumaczy te sytuacje...
Właśnie doczytałam. Nie rozstał się z dziewczyną, bo jej nie kochał, tylko dlatego, że nie czas na dzieci?? No niestety, beznadziejny typek, nie mam więcej pytań. Szczerze współczuję. Ja bym kopnela w dupe.
Yyy...?
Jeśli pojawia się wątek, w którym opisany przypadek dotyczy różnic w sprawach dotyczących potomostwa, to jednym z częściej podawanych rozwiązań jest "rozstać się". Co zresztą☠wcale nie jest głupie, ponieważ jeśli jedna sttrona chce dzieci, a druga nie, to nie da sie☠znaleźć złotego środka ani dojść do kompromisu.
Dlaczego więc skoro chłopak rozstał się dokładnie z tego powodu, to teraz należy mu sie kop w tyłek, bo nie czaje?
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 16:19   #18
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Sekretny związek

Jak dla mnie norma, a nie coś podejrzanego, że się nie ogłasza związku na Facebooku. Zwłaszcza na publicznym profilu.
Jedyne o co bym go podejrzewała, to zdrowy rozsądek.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 16:38   #19
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Jak dla mnie norma, a nie coś podejrzanego, że się nie ogłasza związku na Facebooku. Zwłaszcza na publicznym profilu.
Jedyne o co bym go podejrzewała, to zdrowy rozsądek.
Właśnie.
Ani ja ani mój facet też nie ogłosiliśmy się na fejsie a żadne z nas nie jest sławnym muzykiem, muszę chyba to przemyśleć bo jeszcze taki niezaklepany dla świata to ktoś mi go podkradnie

Autorko zluzuj bo sama tworzysz problemy z d...y.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 17:32   #20
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Sekretny związek

Hmmm... Raphael?
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 17:47   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Jak dla mnie norma, a nie coś podejrzanego, że się nie ogłasza związku na Facebooku. Zwłaszcza na publicznym profilu.
Jedyne o co bym go podejrzewała, to zdrowy rozsądek.
Dokładnie. Wkurzyć się może dopiero, jeżeli facet powie w wywiadzie "nie, nie mam dziewczyny".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:17   #22
ninelives
Raczkowanie
 
Avatar ninelives
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 34
Dot.: Sekretny związek

Dość tej gry wstępnej, mów mi zaraz, co to za zespół? Chociaż pierwszą literkę no..

Niestety, złośliwy Sheev ma sporo racji. Żyjesz z człowiekiem, którego istotną częścią sukcesu, są wzdychające do niego dziewczęta. Do tego trzeba mieć jaja z żelaza i pewność siebie buldożera. Nie o jego wierność bynajmniej bym się tu obawiała, ale o to co stanie się z Twoją pewnością siebie, szczęściem w skutek dalszego życia w strachu o utratę go.

Edytowane przez ninelives
Czas edycji: 2016-05-02 o 18:18
ninelives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:19   #23
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Sekretny związek

@rogal
Cytat:
"Prosiłam o porady jak walczyć z zazdrością, a nie o stworzenie mojego portretu psychologicznego."
Osobiście bardziej cenię niebezpośrednie rady i sugestie. Takie jak karykatura wcześniej lub właśnie portrecik później, który może wskazać na nieuświadomione perspektywy. Mój wskazywałby potrzebę spojrzenia na problem z dystansu; degradując ludzi do biologii, można dobitniej wskazać absurdalność zachowań, co ma z kolei skłonić do refleksji i zmiany. Inna rzecz: uwydatniłem poczucie niższości, tę różnicę poziomów, która istnieje głównie w Twojej głowie. Prostym wnioskiem jest: musisz zacząć pracować nad swoją wartością, zdobywać umiejętności, wiedzę, potrzebne do lepszej samooceny. Możesz powiedzieć ile masz lat i jakie wykształcenie, sytuację zawodową?

@ Unithing
Cytat:
"Właśnie doczytałam. Nie rozstał się z dziewczyną, bo jej nie kochał, tylko dlatego, że nie czas na dzieci?? No niestety, beznadziejny typek, nie mam więcej pytań. Szczerze współczuję. Ja bym kopnela w dupe."
Rozumiem, że jak facet kocha, to musi z automatu zaakceptować życzenie powołania na świat dziecka i ślubu? Można to odwrócić i powiedzieć, że samiec postawiony w takiej sytuacji: "jak mnie kochasz, to ożeń się ze mną i zrób mi dziecko" powinien "kopnąć w dupę" i czym prędzej uciec.
A tak poważniej: różne mają ludzie założenia i nadzieje związane ze związkiem. Jedną goni biologia i nakazuje się rozmnażać, inny woli nie brać takiej odpowiedzialności, jeśli nie czuje się w pełni pewny, że tego chce. Takie surowe ocenianie jak powyżej jest nie na miejscu.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:23   #24
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Czyli jeszcze krótko się znacie. Może to trochę tłumaczy te sytuacje...
Właśnie doczytałam. Nie rozstał się z dziewczyną, bo jej nie kochał, tylko dlatego, że nie czas na dzieci?? No niestety, beznadziejny typek, nie mam więcej pytań. Szczerze współczuję. Ja bym kopnela w dupe.
Dobrze się czujesz?
Pewno, lepiej, żeby dziecko spłodził, mimo, że nie ma czasu, nie jest gotowy, nie czuje się na siłach, a potem zostawił go matce na wychowanie. To jest dopiero SUPER POSTAWA.

Jeśli chodzi o autorkę - męczysz się strasznie, moim zdaniem widać, że nie jesteś stworzona do takich związków
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:42   #25
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Sekretny związek

...

Edytowane przez 201610111029
Czas edycji: 2016-09-24 o 21:25
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:44   #26
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Opowiada jej bajki i tyle. Rozumiem, że jakby był czas na dzieci, to by zrobił dziecko kobiecie, której nie kochał. Aha akurat.
"Jesteś miłością mojego życia ale rzucam cie, bo nie mam zamiaru brać z tobą ślubu." dobre. Jakby kochal i chciał wziąć ten slub za jakiś czas, to dogadalby się jakos z nią. A teraz gada, że nie chciał jej, bo ona chciała ślubu. Normalne tłumaczenie każdego misiaczka, który ma laskę w głębokim poważaniu i wieje jak się robi poważniej. Rozumiem, że nikt nie chce brać ślubu i wiązać się z osobą, do której praktycznie nic nie czuję. Ale to jest wykręcanie kota ogonem.
Sorry za dosadność, ale mogę napisać tylko jedno - pitolisz.
Na podstawie tak szczątkowych informacji, jakie autorka podała (1,5 roku temu ZERWALI, nawet nie wiadomo, która osoba to ostatecznie zakończyła), określiłaś dokładnie jego motywację i wskazałaś winnego, noooo OKLASKI

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-02 o 18:48
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:55   #27
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Sekretny związek

...

Edytowane przez 201610111029
Czas edycji: 2016-09-24 o 21:26
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:57   #28
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Sekretny związek

No ale przecież na prywatnym profilu zgadza się wstawić. To ona się uparła, że musi być na tym oficjalnym
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 19:17   #29
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Sekretny związek

...

Edytowane przez 201610111029
Czas edycji: 2016-09-24 o 21:25
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 19:20   #30
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Sekretny związek

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że zabronił jej wstawiac ich wspólne zdjęcia gdziekolwiek w internecie. Może coś źle zrozumiałam. Jeśli tego nie zrobił, to jest ok.

Powiedział, że może wstawić zdjęcie, ale na swój prywatny profil. Na oficjalny nie. Tak jest napisane w pierwszym poście

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-02 o 19:21
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-03 20:44:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.