Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 21:44   #1861
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

krotki opis:
włosy delikatne, naturalnie puszące się, pierwszy raz zafarbowane na jakiś ciemny blond który spłukał się do żóltych, druga farba to średni brąz który oczywiście wyszedł baaardzo ciemno, i moje pytania:
-co się może stać jeśli na taki brąz nałożę farbę złocisty blond z ce-ce? czy w ogóle jest sens?
-druga opcja dekoloryzacja + jaka farba żeby wyszedł jaśniejszy kolor niż teraz jest? nie mam upatrzonego konkretnego koloru, chodzi o to żeby było jaśniej..

po dekoloryzacja jak rozumiem ten złocisty blond się nie nadaje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ce-ce.jpg (22,6 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez mon9
Czas edycji: 2011-04-03 o 21:45
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:22   #1862
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Jutro tak zrobię nie wiem jaki ta farba ma utleniacz, bo nic nie pisze na ulotce, ani na opakowaniu. A może lepiej jak kupię szamponetkę jakiś jasny blond? tam powinna byc niska woda?
Zamieszczam zdjęcia , jak teraz wyglądają moje włosy po dzisiejszej dekoloryzacji. Zastało mi dekol. jeszcze na jedno użycie. Jakiego koloru mogę się spodziewać mniej więcej, po użyciu tej farby, bo w tym mi jest całkiem dobrze, ale wolałabym trochę jaśniejszy
o! ładny! i jakie zadbane włosy
ja bym pokusił się o tą farbkę , nie wiem jak wyjdzie, oby dobrze! to zalezy jak długo ją na włosach potrzymasz.
na wszelki zostaw deko na jedno uzycie na zaś jak wyjdzie czarno.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:28   #1863
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o! ładny! i jakie zadbane włosy
ja bym pokusił się o tą farbkę , nie wiem jak wyjdzie, oby dobrze! to zalezy jak długo ją na włosach potrzymasz.
na wszelki zostaw deko na jedno uzycie na zaś jak wyjdzie czarno.
Dzięki, zrobię tak jak piszesz i jutro zdam relacje
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 08:57   #1864
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Jutro tak zrobię nie wiem jaki ta farba ma utleniacz, bo nic nie pisze na ulotce, ani na opakowaniu. A może lepiej jak kupię szamponetkę jakiś jasny blond? tam powinna byc niska woda?
Zamieszczam zdjęcia , jak teraz wyglądają moje włosy po dzisiejszej dekoloryzacji. Zastało mi dekol. jeszcze na jedno użycie. Jakiego koloru mogę się spodziewać mniej więcej, po użyciu tej farby, bo w tym mi jest całkiem dobrze, ale wolałabym trochę jaśniejszy

O jaki ładny brązik, jakby z bordową poświatą?
Sprawdź ilu % woda na opakowaniu utleniacza, na pewno będzie napisane. Ja często tak robie, że już w sklepie otwieram pudełko z farbą, żeby sprawdzić czy wszystko jest i ilu woda procentowa

A jak za wysoka będzie to wystarczy ze zwykłą wodą rozcięczyć
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 13:24   #1865
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Po tej farbie, Ściemniały mi! po minucie, leciałam jak szalona płukać, ale to nic nie dało, nie mogłam już powstrzymać ani zahamowaź tego procesu. Teraz jestem już po siódmej i ostatniej dekolor. w przeciągu 2 dni, mam już dosyć

Edytowane przez Assathra
Czas edycji: 2011-04-04 o 13:27
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:01   #1866
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

eeh... no kurcze, co Ty mówisz :/ mi dziś przyszedł dekoloryzator, zrobie sobie wieczorem pasemko i zobaczę jak się będą włoski zachowywały...
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:23   #1867
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej
widze ze macie tu spore pojecie o dekoloryzacji.
przychodze z pewnym problemem od roku farbuje wlosy na ciemne brazy, z 2 razy zdarzyla sie czern. moje wlosy do soboty mialy odcien bardzo ciemnego brazu, czarny ale z polyskiem brazowym, nie byla to typowa czern. kolezanka nalozyla mi rozjasniacz na cale wlosy (na koncowki dalysmy folie). rozjasnily sie tylko koncowki (na pomaranczowo) i odrosty + kilka cm na ktorych bylo mniej farby (na bialo zolto pomaranczowo) .reszta zostala czarna. na to nalozylam casting oberzyne. wklejam fotki efektu bylam dzisiaj u fryzjerki zeby spytac co z tym zrobic. powiedziala ze mam absolutnie nic nie nakladac , zadnych szamponetek. mam czesto myc wlosy i jak sie splucze ten czerwony to mam przyjsc na dekoloryzacje, potem nalozy mi kolor . powiedziala ze to bedzie jakos do 2tyg, jak ja to wytrzymam jak myslicie, czy to dobry pomysl? wklejam moje aktualne piekne fotki i daje link do efektu jaki chcialabym uzyskac po dekoloryzacji:
cos takiego - http://www.sklepjoanna.pl/products/2...-czerwien.aspx

a najlepiej taki http://www.sklepjoanna.pl/products/2...i-burgund.aspx

aha i mam zaplacic za to 90zl ( dekoloryzacja +kolor w komplecie) chyba malo no nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (36,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (32,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (20,3 KB, 22 załadowań)
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2011-04-04 o 15:53
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 17:34   #1868
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
hej
widze ze macie tu spore pojecie o dekoloryzacji.
przychodze z pewnym problemem od roku farbuje wlosy na ciemne brazy, z 2 razy zdarzyla sie czern. moje wlosy do soboty mialy odcien bardzo ciemnego brazu, czarny ale z polyskiem brazowym, nie byla to typowa czern. kolezanka nalozyla mi rozjasniacz na cale wlosy (na koncowki dalysmy folie). rozjasnily sie tylko koncowki (na pomaranczowo) i odrosty + kilka cm na ktorych bylo mniej farby (na bialo zolto pomaranczowo) .reszta zostala czarna. na to nalozylam casting oberzyne. wklejam fotki efektu bylam dzisiaj u fryzjerki zeby spytac co z tym zrobic. powiedziala ze mam absolutnie nic nie nakladac , zadnych szamponetek. mam czesto myc wlosy i jak sie splucze ten czerwony to mam przyjsc na dekoloryzacje, potem nalozy mi kolor . powiedziala ze to bedzie jakos do 2tyg, jak ja to wytrzymam jak myslicie, czy to dobry pomysl? wklejam moje aktualne piekne fotki i daje link do efektu jaki chcialabym uzyskac po dekoloryzacji:
cos takiego - http://www.sklepjoanna.pl/products/2...-czerwien.aspx

a najlepiej taki http://www.sklepjoanna.pl/products/2...i-burgund.aspx

aha i mam zaplacic za to 90zl ( dekoloryzacja +kolor w komplecie) chyba malo no nie?
Mało jak na dekoloryzjację + farbowanie, w mnie w mieście tyle kosztuje samo farbowanie. A widzę ze włosyki masz nawet gęste, ja sama za dwa opakowania dekoloryzatora razem z przesyłką zapłaciłam stówę. Może warto to przemysleć i pójść, ale zawsze lepiej jest wypytac fryzjerkę na czym pracuje, i co to za dekol. bo niektóre salony często mylą dekoloryzacje z rozjaśnianiem, albo zamiast tego robią kąpiel rozjaśniającą, a w takim wypadku lepiej poszukać innego fryzjera
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:54   #1869
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja sie ja 2 razy spytalam czy to bedzie dekoloryzacja i mowila ze tak, powiedziala tez ze nie dawno sciagala kolor szwagierce z czarnych na platyne ... hm cena moze wynikac tez z tego ze to male miasteczko. za obciecie place u niej 13zl. mysle ze zaryzykuje i sprobuje , tylko jak ja 2 tyg wytrzymam.... na razie nie jest tak zle, w kucyku wygladaja nawet fajnie, lekko pofalowane tez bo wtedy to nie jest tak mocno widoczne, ale jak to sie zacznie wyplukiwac to bedzie masakra
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 00:38   #1870
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć Mam do Was kilka pytań i przede wszystkim- super efekty po koloryzacji w wielu przypadkach, gratuluję!

Mam ciemnobrązowe/mysiobrązowe włosy (mowie o kolorze naturalnym)
Od 2-3 farbowałam (nigdy farbami z amoniakiem) na różne odcienie brązu, Od listopada nie farbowałam w ogóle (parę cm odrostu, niewidoczny)

Jeżeli nałożę dekoloryzator, włosy wrócą do naturalnego koloru i będą przy farbowaniu zachowywały się jak włosy naturalne?
Czy jeśli po dekoloryzatorze nałożę farbę w kolorze jasny blond, odrosty złapią ten kolor, a reszta będzie brązowo-ruda? Może najpierw zafarbować odrosty i potem robić dekoloryzację?

Bardzo proszę o porady
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:20   #1871
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Cześć Mam do Was kilka pytań i przede wszystkim- super efekty po koloryzacji w wielu przypadkach, gratuluję!

Mam ciemnobrązowe/mysiobrązowe włosy (mowie o kolorze naturalnym)
Od 2-3 farbowałam (nigdy farbami z amoniakiem) na różne odcienie brązu, Od listopada nie farbowałam w ogóle (parę cm odrostu, niewidoczny)

Jeżeli nałożę dekoloryzator, włosy wrócą do naturalnego koloru i będą przy farbowaniu zachowywały się jak włosy naturalne?
Czy jeśli po dekoloryzatorze nałożę farbę w kolorze jasny blond, odrosty złapią ten kolor, a reszta będzie brązowo-ruda? Może najpierw zafarbować odrosty i potem robić dekoloryzację?

Bardzo proszę o porady
Dobry dekoloryzator nie powinien łapać odrostów. Przynajmniej mi Renee blanche moich nie ruszył
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:06   #1872
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

assathra no nie
to nie wiem co teraz...mogłabyś jeszcze spróbować z loreala modyfikatora takiego efassor sie nazywa (chyba tak) ale on troszke moze wysuszac, ale po nim nie ciemnieją.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:14   #1873
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ehh... kurcze teraz ja się boję o swoje włosy, kurcze i 100 zł na marne :// ja wczoraj pasemko zrobiłam (odrobinka dekoloryzatora) i mi po 20 min się zrobił się z nich taki fajny jasny brąz... dziś troszeczkę ściemniało ale nadal jest jaśniejsze ciut od reszty. ciekawe jak będzie na całości...

hm... a może po dekoloryzacji zrobić ta kąpiel rozjaśniającą??? co się dokładnie składa na tą kąpiel???
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:04   #1874
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ehh... kurcze teraz ja się boję o swoje włosy, kurcze i 100 zł na marne :// ja wczoraj pasemko zrobiłam (odrobinka dekoloryzatora) i mi po 20 min się zrobił się z nich taki fajny jasny brąz... dziś troszeczkę ściemniało ale nadal jest jaśniejsze ciut od reszty. ciekawe jak będzie na całości...

hm... a może po dekoloryzacji zrobić ta kąpiel rozjaśniającą??? co się dokładnie składa na tą kąpiel???
Oj nie rób!, ja robiłam na jednym grubszym paśmie, i ściemniało tak samo, a widać znacznie pogorszyło to kondycję tych włosków, są suche i bardzo słabe.

Ja farbowałam włoski 4 lata, więc cudu się nie spodziewam teraz. Ale próbuję rozgryźć od czego dokładnie zależy to ciemnienie. Jeszcze jeden eksperyment zrobię, i napiszę jutro co mi wyszło.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:09   #1875
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ok czyli mówisz nie robić tej płukanki??? to bez sensu, że one ciemnieją... więc nawet mój bardzo jasny blond nic nie da pewnie :/ aj... mam nadzieję, że jakiś efekt będzie, zdam relację od razu po deko w czwartek
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:38   #1876
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jeśli bardzo zależy Wam na jaśniejszych włosach, a nie możecie sobie dać rady z ciemnieniem włosów ( czy też ciemnieniem nawet bardzo jasnych farb) po dekolorce, to pozostaje chyba tylko rozjaśniacz. Ja tak zrobiłam - baaaardzo obawiałam się rozjaśniacza, ale w sumie nie jest tak strasznie. Niektóre pasemka są trochę przesuszone, ale wlosy nie kruszą się, nie wypadają, nie łamią, nie mam rozdwojonych końcówek ( a jestem posiadaczką cienkich i delikatnych włosów). Metoda trochę drastyczna, ale skuteczna.
A co do samego zabiegu rozjaśniania, to skorzystałam z przepisu krażącego gdzieś po forach - do rozjaśniacza ( czyli niebieski proszek oraz utleniacz w płynie/kremie ) dodałam trochę odżywki i szamponu, nalozyłam na wlosy i cały czas je masowałam, tak, jak podczas mycia wlosów. Już po chyba 10 minutach wlosy były w takim kolorze jak chciałam.

Nie ma się co łudzić, rozjaśnianie zaszkodzi włosom bardziej niż dekolorka. Więc każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy woli mieć włosy zdrowe czy jasne
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 15:56   #1877
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

anetka832 zalezy jaki rozjaśniacz, ja stosowałem po dekoloryzacji 3 różne (3 osobne dekoloryzacje) i w jednym przypadku ściemniały(delia rozjaśniacz w kremie) , a w 2 innych przypadkach się rozjaśniły(palette skandynawski blond, elgon rozjaśniacz bez amoniak)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:21   #1878
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

To mi wyszło coś takiego po dzisiejszej dekoloryzacji. Widać ze gdzieniegdzie czerń przebija, nie jest to kolor równomierny, no ale da się przeżyć. Mam nadzieję że do jutra mi nie ściemnieją, bo to już trzeci dzień jak walczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (81,6 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Assathra
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:23
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:08   #1879
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

to nakładaj farbe od razu po dekolorze, czemu zostawiasz je do ciemnienia?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 20:17   #1880
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Dobry dekoloryzator nie powinien łapać odrostów. Przynajmniej mi Renee blanche moich nie ruszył
Super, dzięki

A jest ktoś, kto zdjął farbę czekoladową przy naturalnych włosach brązowych? Zastanawia mnie jak te włosy sie potem zachowują. Byłam dzisiaj w salonie, powiedziano mi, że po dekoloryzacji zostanie nałożona normalna farba i powinien wyjść jasny kolor.

Czy jeśli zdekoloryzuję sama w domu też wystarczy położyć farbę, bo włosy zachowują się jak nigdy nie farbowane (czyt. złapią jaśniejszy kolor)?

nie wiem czy dobrze opisałam
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:36   #1881
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
To mi wyszło coś takiego po dzisiejszej dekoloryzacji. Widać ze gdzieniegdzie czerń przebija, nie jest to kolor równomierny, no ale da się przeżyć. Mam nadzieję że do jutra mi nie ściemnieją, bo to już trzeci dzień jak walczę
no no... efekt powiem Ci, że bardzo dobry, właśnie oby teraz nie ściemniały :/ jak na zejście z czarnego to super
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:47   #1882
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to nakładaj farbe od razu po dekolorze, czemu zostawiasz je do ciemnienia?
Nakładałam 2 razy, i za każdym razem ściemniały,a to był naprawdę najjaśniejszy blond jaki znalazłam i woda 3%, nie wiem!kończył mi się dekolor. i ostatnim razem wolałam już nie ryzykować! Bo ani garnier, ani palette nie dały rady na moje kudły, które automatycznie po nałożeniu robiły się czarne. A teraz jak mi ciemnieje, to przynajmniej nie do całkowitej czerni. Nie wiem ile zniosą moje włosy, ale za miesiąc spróbuję jeszcze raz innym dekoloryzatorem, może po prostu r. blanche mi nie służył.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:27   #1883
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hmm, kiedyś widziałam tu na forum opinie, że z farbowaniem po dekolorze lepiej jest poczekać właśnie. Włosy same trochę ściemnieją, ale po pewnym czasie jak ten pigment, który został naruszony się wypłucze to można pofarbować normalnie i nie powinno ściemnieć.

Jak robiłam dekolor to na następny dzień z rudych ściemniały mi do karmelowych, zostawiłam tak na dwa tygodnie i już nic się nie działo. Później zrobiłam dekolor jeszcze raz i położyłam farbę rozjaśniającą(woda 12%) i nie ściemniały. Także ciężko mi powiedzieć, która szkoła jest dobra.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:34   #1884
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hmm, kiedyś widziałam tu na forum opinie, że z farbowaniem po dekolorze lepiej jest poczekać właśnie. Włosy same trochę ściemnieją, ale po pewnym czasie jak ten pigment, który został naruszony się wypłucze to można pofarbować normalnie i nie powinno ściemnieć.

Jak robiłam dekolor to na następny dzień z rudych ściemniały mi do karmelowych, zostawiłam tak na dwa tygodnie i już nic się nie działo. Później zrobiłam dekolor jeszcze raz i położyłam farbę rozjaśniającą(woda 12%) i nie ściemniały. Także ciężko mi powiedzieć, która szkoła jest dobra.
a Twój naturalny kolor to blond?
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:42   #1885
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej dziewczyny mam takie pytanie... bo fryzjerzy wlasnie nakladaja ten szampon, zeby wlosy nie ciemnialy po nalozeniu farby. nie wiecie czy szampon oczyszczajacy zapobiegnie sciemnieniu wlosow?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 22:52   #1886
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mi nie ciemniały po farbie palette skandynawski blond, po renee blanche po nocy nakładałem farbkę, były jaśniejsze
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:01   #1887
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mi nie ciemniały po farbie palette skandynawski blond, po renee blanche po nocy nakładałem farbkę, były jaśniejsze
a z jakiego dekoloryzowales?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:01   #1888
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
a Twój naturalny kolor to blond?
tak
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:23   #1889
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ze średniego brązu, ale mi zeszło do blondu miodowego, potem kładłem farbe palette 219 i miałem blond popielaty na poziomie 9-10
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:27   #1890
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czerni jest się najtrudniej pozbyć, a co dopiero farbowanej kilka lat. Może dlatego mimo farby mi ściemniały,bo ten pigment jest trudno wybić ?

Rozjaśniłabym je trochę teraz o 3 ton chociaż, ale nie wiem czy warto.. Fryz, co o tym myślisz,?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.