Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 15:36   #3061
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ze strony EDM: "Feb 15 Your New Angled Blush Brush will be fuller and more luxurious than before!" czyli wynika z tego, że udoskonalają skośny, a nie go likwidują i wstawiają zupełnie inny pędzel do różu. data niby 15 lutego, ale to się okaże
wpadam w euforię i przygnębienie na zmianę.
Czy to milość? Nie, to pędzle edm.




to, że będzie nowy zupelnie inny pędzel jest pewne, na forum edm włkują to od ponad miesiąca, natomiast dzięki Tobie frenka wiemy, że wraca ABB, więc wygląda na to że trzeba odkładać na 2 nowe pędzle...
(bedzie tez baby kabuki. Podobno jest gorszy od LH kabuki?)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 15:45   #3062
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
po zdjęciu mogę tak na oko ocenić, że masz odcień sóry nieco podobny do mojego, ale chyba lekko ciemniejszy - więc polecam kolor Buff Fairly Light Neutral (bo dla mnie jest wlasnie ciut przyciemnawy) formuła Intensive powinna ładnie przykryć zaczerwienienia i przebarwienia
Dzięki, właśnie ten kolor obstawiałam. A jakie jeszcze ewentualnie warto by było rozważyć? Planuje zamówić zestaw próbek, więc muszę się jeszcze zdecydować na jakiś róż, a zupełnie się na nich nie znam. Jaki kolor by mi pasował?
raxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 16:55   #3063
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To ja mam jeszcze pytanko do Vril- przeglądając kolekcje minerałów natknęłam się na Twoją wypowiedź, że na Twojej skórze nawet chłodne róże się ocieplają. Mam tak samo stąd moje pytanie- jakich róży używasz, które po nałożeniu nie wyglądają tak ciepło, brzoskwiniowo? Mam dość jasną karnację i takie ocieplone róże wyglądają na mnie jak bronzery. Zdradź proszę swój sekret
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 17:15   #3064
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
http://www.google.pl/language_tools?hl=pl na google masz tłumacza tekstu tak w skrócie ten drugi ma kaolin czyli glinkę o właściwościach pochłaniajacych nadmiar sebum, oczyszczających i ściągających pory więc drugi puder jest bardziej matujący (dla cer mieszanych i tłustych).
Tak z ciekawości wpisałam obie formułki w tłumacza na google i tak mi to przetłumaczył
To ja raczej jestem Ci wdzięczna za twoje wyjaśnienie niż za tego tłumacza
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 17:29   #3065
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Co zrobić aby korektor intensive fair nie wysuszał? Strasznie podkreśla mi suche skórki.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:17   #3066
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

hej dziewczyny, zaintrygował mnie ten wątek ale mam dwa pytanka.
1) jak to jest z darmowymi próbkami? można je zamówić raz, czy kilka razy?
2) jeśli tylko raz, to jak jest z przysyłaniem dwóch zamówień na dwa różne nazwiska, ale na ten sam adres (np. zamawiają siostry, współlokatorki itp.)?
pewnie was tu jeszcze pomęczę, bo czuję się przytłoczona ilością kolorów podkładów
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:19   #3067
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, zaintrygował mnie ten wątek ale mam dwa pytanka.
1) jak to jest z darmowymi próbkami? można je zamówić raz, czy kilka razy?
2) jeśli tylko raz, to jak jest z przysyłaniem dwóch zamówień na dwa różne nazwiska, ale na ten sam adres (np. zamawiają siostry, współlokatorki itp.)?
pewnie was tu jeszcze pomęczę, bo czuję się przytłoczona ilością kolorów podkładów
próbki możesz zamawiać tylko raz w jednym zamówieniu. ale nikt nie zabrania zrobić kilku zamówień.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 19:22   #3068
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, zaintrygował mnie ten wątek ale mam dwa pytanka.
1) jak to jest z darmowymi próbkami? można je zamówić raz, czy kilka razy?
2) jeśli tylko raz, to jak jest z przysyłaniem dwóch zamówień na dwa różne nazwiska, ale na ten sam adres (np. zamawiają siostry, współlokatorki itp.)?
pewnie was tu jeszcze pomęczę, bo czuję się przytłoczona ilością kolorów podkładów
tak jak napisała frenka, możesz zrobic i 10 zamówień co minutę ale oddzielnych. Na jeden adres inne nazwiska też.
A czego dotychczas użwałaś?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 19:23   #3069
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rimmel, Stay Matte odcień 001 Ivory i jest właściwie idealny, jeśli chodzi o kolor. Może na tej podstawie mi coś pomożecie?
e: dodaję dwa moje zdjęcia, na jednym mam wybitne, naturalne rumieńce jak matrioszka, a twarz jest trochę za blada, bo zdjęcie robione przy sztucznym świetle. drugie jest chyba bardziej rzeczywiste. gdybyście pomogły mi wybrać podkłady, korektor i róż, byłabym wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020780.jpg (21,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020063.jpg (63,7 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2009-01-25 o 19:38
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:38   #3070
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy ktoś szuka Angled Blush Brush?

http://blusche.com/Store/catalog/6fe...9d74348d7.aspx

Takie same jak z EDM, prawda?

Dolce kanadyjskie, przesyłka do 2 tygodni (9 $).
Przy zamówieniu dwóch pędzli (np. kabuki + flat top) wychodzi z przesyłką ok. 75 zł, czyli nie jest źle.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:02
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 20:39   #3071
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A moze maja na mysli pedzel Duo Fibre?
Cale szczescie, ze kupilam dwa skosniaki, skoro juz po nich.
Ja pytałam o Angela

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w skrócie planują stworzyć nowy pędzle do różu i za jakieś 2 miesiące może być on dostępny w ofercie
Ciekawe czy będzie lepszy, ten tak na Waszych zdjęciach apetycznie wygladał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 20:52   #3072
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez raxa Pokaż wiadomość
Dzięki, właśnie ten kolor obstawiałam. A jakie jeszcze ewentualnie warto by było rozważyć? Planuje zamówić zestaw próbek, więc muszę się jeszcze zdecydować na jakiś róż, a zupełnie się na nich nie znam. Jaki kolor by mi pasował?
co do innego koloru podkładu to nie umiem CI podpowiedzieć więcej, bo poki co dotarł do mnie tylko jeden zestaw próbek. poza FLN mam też Golden fair i Sandy fair - raczej dla mnie za jasne i wydaje mi się, że być może dla Ciebie też - ale tak naprawdę to kwestia tego co będzie Ci pasować. Nie jestem obiektywna, gdyż na zdjęciu też przecież oswietlenie może zmieniać koloryt cery. W pierwszym poscie masz link do albumu swatchy - poszukaj tam inspiracji albo na yt


Edit: Kobietki a jak będzie się zachowywał ten nowy pędzel Duo.. w porównaniu do Flat Topa? Do czego o n się będzie specjalnie nadawał?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-01-25 o 20:55
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:02   #3073
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Co zrobić aby korektor intensive fair nie wysuszał? Strasznie podkreśla mi suche skórki.
Spróbuj zmieszać z jakimś kremem i nałożyć pod oczy, powinno być lepiej.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:04   #3074
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
(bedzie tez baby kabuki. Podobno jest gorszy od LH kabuki?)
Baby Kabuki jest o polowe mniejszy od LH, wiec do nakladania podkladow nadaje sie chyba tylko dla cierpliwych W pierwszym poscie sa linki do moich zdjec, gdzies tam wklejalam zdjecia porownawcze pedzli EDM. A moze to bylo na ogolnym? Zaraz znajde.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=892

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To ja mam jeszcze pytanko do Vril- przeglądając kolekcje minerałów natknęłam się na Twoją wypowiedź, że na Twojej skórze nawet chłodne róże się ocieplają. Mam tak samo stąd moje pytanie- jakich róży używasz, które po nałożeniu nie wyglądają tak ciepło, brzoskwiniowo? Mam dość jasną karnację i takie ocieplone róże wyglądają na mnie jak bronzery. Zdradź proszę swój sekret
Ocieplaja sie na mnie tylko roze mineralne, z tradycyjnymi nie mam takiego problemu Z EDM uzywam\uzywalam - Soft Touch (na mnie totalnie neutralny, a nie chlodny roz, tak jak w pudelku), Pink Ribbon (to samo co ST), Best Friend (byl dla mnie za ciemny, ocieplal sie mimo niby fioletowego tonu i wygladal brudno), Pink Snowflakes (jedyny, ktory przez kilka godzin wyglada na mnie chlodno ale pozniej jednak tez sie ociepla).
Z tradycyjnych jasnych, chlodnych rozy uzywam - Diorblush Paradise Glow, APC zestaw kulek rozowych, Paula Dorf Playmate (w kremie, soczysty, sorbetowy kolor). Czesto na roze, zwlaszcza te mineralne nakladam proszek z ukruszonych liliowych kulek z meteorytow Winter Radiance.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja pytałam o Angela
Ciekawe czy będzie lepszy, ten tak na Waszych zdjęciach apetycznie wygladał
Wiem, wiem ale myslalam, ze moze EDM o tym drugim pisze, a tu prosze, planuja udoskonalic tego skoslaka

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:08
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:16   #3075
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Baby Kabuki jest o polowe mniejszy od LH, wiec do nakladania podkladow nadaje sie chyba tylko dla cierpliwych W pierwszym poscie sa linki do moich zdjec, gdzies tam wklejalam zdjecia porownawcze pedzli EDM. A moze to bylo na ogolnym? Zaraz znajde.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=892
Vril świetne te zdjęcia czegoś takiego potrzebowałam
kuszą bardzo co by sobie cały zestaw zamówić - tylko boję się, że gdzieś zaginą - na razie zamawiam po jednym
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:37   #3076
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Baby Kabuki jest o polowe mniejszy od LH, wiec do nakladania podkladow nadaje sie chyba tylko dla cierpliwych W pierwszym poscie sa linki do moich zdjec, gdzies tam wklejalam zdjecia porownawcze pedzli EDM. A moze to bylo na ogolnym? Zaraz znajde.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=892
interesuje mnie raczej czy jest porównywalnie miękki i nabity, bo na forum edm spotkałam się z opiniami że jest mniej fajny od LH.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:45   #3077
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
interesuje mnie raczej czy jest porównywalnie miękki i nabity, bo na forum edm spotkałam się z opiniami że jest mniej fajny od LH.
jest tak mięciutki i tej samej gestosci, rozmiar wlosia nie jest duzo mniejszy
ja wole dlugą rączkę ale co do reszty 0 zastrzezen
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:59   #3078
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dokladnie tak jak pisze Pastereczka - to samo wlosie, tez geste, zachowuje sie tak samo jak ten duzy LHK ale ze wzgledu na swoje mikre rozmiary jest malo komfortowy w uzyciu, ja po niego siegam tylko w celu nalozenia rozswietlacza na szczyty kosci policzkowych, a to i tak rzadko, wg mnie zbedny gadzet.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 22:09   #3079
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest tak mięciutki i tej samej gestosci, rozmiar wlosia nie jest duzo mniejszy
ja wole dlugą rączkę ale co do reszty 0 zastrzezen
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dokladnie tak jak pisze Pastereczka - to samo wlosie, tez geste, zachowuje sie tak samo jak ten duzy LHK ale ze wzgledu na swoje mikre rozmiary jest malo komfortowy w uzyciu, ja po niego siegam tylko w celu nalozenia rozswietlacza na szczyty kosci policzkowych, a to i tak rzadko, wg mnie zbedny gadzet.
dzięki Wam wielkie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 22:42   #3080
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril ja tak mam ze wszystkimi niestety, a że jestem typem neutralnym (któremu tylko w teorii wszystko powinno pasować) to piekielnie trudno dobrać mi właściwy odcień czegokolwiek. Ale to znaczy, że dobrze celowałam, bo właśnie w soft touch i pink ribbon I muszę zainteresować się pozostałymi wymienionymi przez Ciebie. Dziękuję ślicznie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:17   #3081
poczciwa
Przyczajenie
 
Avatar poczciwa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Poczciwa jedną z wielu zalet minerałów jest też to, że właśnie nie brudzą ubrań. I nie zostawiają ohydnych zacieków na kołnierzykach jak to robią klasyczne, płynne podkłady. Może faktycznie aplikujesz za dużo, albo spróbuj sposobu ze spryskiwaniem twarzy po wykonaniu makijażu termalką, hydrolatem lub ulubionym tonikiem nawilżającym.
Wielkie dzięki Frantic za podpowiedź z termalką Dzisiaj wypróbowałam 3 metody nakładania:
1 - na sucho, potem spryskanie termalką
2 - na mokro po spryskaniu pędzla termalką, a potem znowu spryskanie twarzy
3 - zmieszanie podkładu z kremem

Faktycznie po spryskaniu twarzy mniej brudzi, ale za to znika ten matowy pudrowy efekt, więc trzeba się jeszcze jakimś utrwalaczem przypudrować

A propos termalek to polecam apo-discounter, 300 ml la roche posay albo avene kosztuje ok 20 zl, czyli polowe taniej niz w zwyklym sklepie i przy zamówieniu 100 zł wysyłka kurierem gratis
http://www.apo-discounter.pl/
poczciwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:40   #3082
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ooo Kiciu, bladzioszku, miło Cię tutaj widzieć
Chyba też sobie wezmę jakieś próbki jaśniutkich ale żółtych... bo ja mam twarz białą a szyję i dekolt żółtawy I może by nieźle wyglądało, gdyby się trochę dopasować do szyi ale pewnie będę wyglądała jak Azjatka :roll eyes:
I ja bym Ci radziła wziąć napierw próbki + może pędzel, bo to trudno ocenić teoretyzcnie, który kolor i która formuła będzie dla Ciebie dobra, ja myślałam nad Sandy fair matte a tutaj się okazuje, że jeżeli już, to Fair neutral intensive. I myśę, że ten drugi może być dla Ciebie zbyt neutralny, bo ja w nim żółci nie widzę. A pęzel się bardzo przyda, ja go nie zamówiłam i teraz się męczę ze zwykłym, radzę sobie nieźle ale liczę, że flat top zdziała na mnie cuda
Iustitia jestem tu, bo również zachorowałam na minerały
Tak jak napisałaś mi Ty i Rozwielitka, rzeczywiście najlepiej jak wezmę próbki + flat top
Z przesyłką wyjdzie mi ok. 55 zł.
Następnym razem wezmę pełnowymiarowy podkład i STF ryżowy Sunlight.

Teraz zamówię próbki :

Podkłady - Fair Neutral Intensive, Olive Fair Semi Matte, Golden Fair Matte
Róż - Matte Nick Nack
Korektor - Sunlight

__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:48   #3083
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Szukam delikatnie różowego różu na co dzień, który podkreśli naturalnie i ociepli twarz i nie mogę się zdecydować - proszę o radę bardziej doświadczone dziewczyny, które takich używały, bo na różnych zdjęciach, które przeglądałam te same odcienie nieraz wyglądają baaardzo różnie
Zamówiłam sobie Salon Fun - ładny, naturalnie różowy, ale na co dzień nieco zbyt intensywny, więc muszę szukać dalej.

Co sądzicie o Apple albo Walkee Talkee, jak się sprawują przy jasnej/średniej karnacji??

Natomiast na specjalne okazje chciałabym spróbować czegoś intensywniejszego - czy któraś z Was używała DVR Saturday albo Shortcake, bo najbardziej kuszą??

Dodam jeszcze tylko, że jako podkład najlepiej sprawuję się, jak na razie, ciepły Soft Butter Peach.

Edytowane przez chilipepper
Czas edycji: 2009-01-26 o 08:49
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:52   #3084
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Iustitia jestem tu, bo również zachorowałam na minerały
Tak jak napisałaś mi Ty i Rozwielitka, rzeczywiście najlepiej jak wezmę próbki + flat top
Z przesyłką wyjdzie mi ok. 55 zł.
Następnym razem wezmę pełnowymiarowy podkład i STF ryżowy Sunlight.

Teraz zamówię próbki :

Podkłady - Fair Neutral Intensive, Olive Fair Semi Matte, Golden Fair Matte
Róż - Matte Nick Nack
Korektor - Sunlight

Super Ja póki co teoretycznie komponuję sobie zestam ten z 6 produktami za 32$, bo to naprawdę super cena A wbrew pozorom, kiedy się zacznie liczyć, co się chce kupić, to trudno się w tych 6 rzeczach zmieścić, czy tylko ja tak mam?
Myślę że mogłbyś też spróbować Linen, on ydaje się ciemniejszy, ale dzisiaj podkradłam go mamie, wysłarowałam się i w zasadziemnie nie rzyciemnił tylko trochę przyżółcił, wyglądam jak chora Ale jeśli na Ciebie Revlon nie jest za ciemny to ten też mógłby dać radę
Pogadam z mamą na temat jej próbek i może je wrzucę na wymiankę, do na nią są za jasne.

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Szukam delikatnie różowego różu na co dzień, który podkreśli naturalnie i ociepli twarz i nie mogę się zdecydować - proszę o radę bardziej doświadczone dziewczyny, które takich używały, bo na różnych zdjęciach, które przeglądałam te same odcienie nieraz wyglądają baaardzo różnie
Zamówiłam sobie Salon Fun - ładny, naturalnie różowy, ale na co dzień nieco zbyt intensywny, więc muszę szukać dalej.

Co sądzicie o Apple albo Walkee Talkee, jak się sprawują przy jasnej/średniej karnacji??

Natomiast na specjalne okazje chciałabym spróbować czegoś intensywniejszego - czy któraś z Was używała DVR Saturday albo Shortcake, bo najbardziej kuszą??

Dodam jeszcze tylko, że jako podkład najlepiej sprawuję się, jak na razie, ciepły Soft Butter Peach.
Ja wrzucałam tuta zdjęcia DVR Saturday chyba w sobotę. Jest to taki niby ciemny róż, trochę przygaszony, z ładnymi drobinkami, ale lepiej poszukaj fotek, bo to trudno tak opisać Przy ostrożnej aplikacji będze wyglądał ładnie, ale ja nie próbuję, bo się nie lubię z różami
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:01   #3085
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:04   #3086
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czy można płacić kartą visa czy trzeba płacić paypalem??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:13   #3087
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy można płacić kartą visa czy trzeba płacić paypalem??
ja płaciłam Visą
paypala założyłam dopiero dla Joppa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:26   #3088
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
ja płaciłam Visą
paypala założyłam dopiero dla Joppa
Zapłaciłam visa zamówionko złożone.
Teraz mam węża w kieszeni(dosłownie na karcie)
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:29   #3089
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
rzeczywiście najwyższy czas, zeby sie pojawiły, pisz do nich! Zamawiałam 2 stycznia i przyszły w zeszłym tygodniu ale ja mało co biorę teraz na adres wrocławski
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:30   #3090
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Takiego maila, który potwierdzałby wysyłkę ja też nie dostałam - a paczka przyszła - wpawdzie na razie jedna a na drugą wciąż czekam, od 30.12

Wysłali mi tylko maila gdy status zmienił się z pending na funded.
dorbze czytać, że nie tylko ja paczki jeszcze nie dostałam złożyłam zamówienie 29/12 i powiem szczerze, że zaczęłam się już denerwowac odrobinke
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.