Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-25, 21:30   #4291
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej, hej Pomog³yby¶cie mi w zidentyfikowaniu tego koloru?
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg
i ewentualnie firmê szamponetki, ¿eby ³atwiej mo¿na wyszukaæ
__________________
I UK

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-03-25 o 21:42
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 08:11   #4292
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam
My³am w³osy pierwszy raz po farbowaniu i od razu posz³am na ca³o¶æ,bo poszed³ ca³y zestaw joico-czyli 4 etapy do sp³ukania.Ba³am siê,¿e kolor zleci...
Jednak minimalnie polecia³a mi farba,a kolor w sumie jest taki sam.A w³osy po joico rewelacyjne
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 08:27   #4293
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
My³am w³osy pierwszy raz po farbowaniu i od razu posz³am na ca³o¶æ,bo poszed³ ca³y zestaw joico-czyli 4 etapy do sp³ukania.Ba³am siê,¿e kolor zleci...
Jednak minimalnie polecia³a mi farba,a kolor w sumie jest taki sam.A w³osy po joico rewelacyjne
To super ¿e jeste¶ zadowolona, ta seria Joico jest akurat bardzo fajna, nawil¿aj±ca ju¿ nie bardzo -i super zapach (nie nachalny) gumy balonowej

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez depesia Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, hej Pomog³yby¶cie mi w zidentyfikowaniu tego koloru?
https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27960.jpg
i ewentualnie firmê szamponetki, ¿eby ³atwiej mo¿na wyszukaæ
Szukaj z³ote i miedziane blondy - moim zdaniem to poziom 9 - to nie jest rudo¶æ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:16   #4294
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam zamiar trochê zmieniæ fryzurê i zastanawiam siê nad kupnem dobrej suszarko lokówki. Tak fryzura mi siê podoba:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fale.jpg (135,7 KB, 25 za³adowañ)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:42   #4295
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, niestety nie mogê ca³kowicie zrezygnowaæ z farb, bo szamponetki nie ³api± mi tak dobrze odrostów. Na kilka dni jest to wystarczaj±ce, ale i tak widaæ ró¿nicê. Na razie mam jeszcze ma³y zapas Majirel i mixa miedzianego, ale pomy¶lê nad czym¶ ³agodniejszym.
Te¿ rozgl±dam siê za dobr± suszark±. Myjê w³osy codziennie i poza nielicznymi wyj±tkami, codziennie te¿ je suszê, wiêc póki mam krótkie w³osy trzeba zaopatrzyæ siê w co¶ porz±dnego, ¿eby w³osy bardzo siê nie niszczy³y w trakcie zapuszczania.

Melina, hahha stowarzyszenie anonimowych rudoholiczek. "Nazywam siê ..., nie farbowa³am w³osów ju¿ sze¶æ tygodni..." ;p
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:06   #4296
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, niestety nie mogê ca³kowicie zrezygnowaæ z farb, bo szamponetki nie ³api± mi tak dobrze odrostów. Na kilka dni jest to wystarczaj±ce, ale i tak widaæ ró¿nicê. Na razie mam jeszcze ma³y zapas Majirel i mixa miedzianego, ale pomy¶lê nad czym¶ ³agodniejszym.
Te¿ rozgl±dam siê za dobr± suszark±. Myjê w³osy codziennie i poza nielicznymi wyj±tkami, codziennie te¿ je suszê, wiêc póki mam krótkie w³osy trzeba zaopatrzyæ siê w co¶ porz±dnego, ¿eby w³osy bardzo siê nie niszczy³y w trakcie zapuszczania.

Melina, hahha stowarzyszenie anonimowych rudoholiczek. "Nazywam siê ..., nie farbowa³am w³osów ju¿ sze¶æ tygodni..." ;p

Przekona³am siê, ¿e porz±dna suszarka naprawdê dobrze robi w³osom. Trzy lata temu wyda³am co¶ ko³o 280 z³ na Rowentê (teraz ceny takiego sprzêtu spad³y na ³eb, na szyjê i tak± jak ja mam mo¿na kupiæ o po³owê taniej), z zimnym nawiewem, jonizacj±, cool shotem, d³ugim kablem i jestem bardzo zadowolona. Suszê w³osy codziennie, ale wreszcie raz na zawsze po¿egna³am siê z elektryzowaniem siê i efektem napuszonej "szczoty" przez godzinê po suszeniu.

A w ogóle to BUUUUUU, u mnie taka paskudna pogoda, dysk mi siê przestawi³, siedzê w domu zawiniêta w koc i wszystkie okoliczno¶ci sprzyjaj± farbowaniu, a moje 6/4 nie dosz³o. Pierwszy raz od czasu rudo¶ci przekroczê miesi±c! I nie jestem blondyn± Idzie ku dobremu

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-03-26 o 13:07
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:17   #4297
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie. Co s±dzicie o mieszaniu ze sob± ró¿nych kolorów szamponetek tej samej firmy? Bo mam w³osy w kolorze czerwieñ miedziana i nie mogê niczego dopasowaæ by od¶wie¿yæ kolor. Prawdê mówi±c jeszcze nigdy ich nie u¿ywa³am. Znalaz³am z Mariona mied¼ oraz intensywna czerwieñ. My¶licie ¿e bêdzie dobry taki mix?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:24   #4298
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

LadyMadalena

Daj koniecznie fotê po farbowaniu
Dodajê, w ró¿nych ¶wiat³ach. Wszystkie niestety sztuczne Kolor ³adny, ³adnie z³apa³o ca³e w³osy, choæ najbli¿sze skórze odrosty wpadaj± lekko w ¿ó³æ, zieleñ jak siê bardzo przygl±daæ
W³osy trochê wysuszone ale wracaj± ju¿ do siebie, nie wytrzyma³am i na³o¿y³am olej kokosowy na godzinkê, zmy³am od¿ywk±, nawet woda nie by³a zabarwiona a w³osy nie straci³y ani trochê koloru. Jako¶ siê ostatnio brzydko uk³adaj±

Aaa i mam pytanie, jak odmierzaæ farbê z tubki Wycisnê³am na oko, dopiero pó¼niej zobaczy³am podzia³kê

Pierwsza fotka z lamp±, druga samo o¶wietlenie "³azienkowe". Oba genialne, mo¿e uda mi siê pstrykn±æ jeszcze jak±¶ lepsz± fotkê dzi¶ lub jutro.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09142.jpg (303,1 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09144.jpg (79,9 KB, 60 za³adowañ)
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-03-26 o 19:25
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:28   #4299
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam zamiar trochê zmieniæ fryzurê i zastanawiam siê nad kupnem dobrej suszarko lokówki. Tak fryzura mi siê podoba:
Te¿ mi siê wydaje, ¿eby nie ¿a³owaæ na porz±dn± suszarkê z jonizacj± ale ja nie mogê pomóc bo moje jedyne spotkania z lokówko suszarkami by³y tragiczne
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:34   #4300
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ

Przekona³am siê, ¿e porz±dna suszarka naprawdê dobrze robi w³osom. Trzy lata temu wyda³am co¶ ko³o 280 z³ na Rowentê (teraz ceny takiego sprzêtu spad³y na ³eb, na szyjê i tak± jak ja mam mo¿na kupiæ o po³owê taniej), z zimnym nawiewem, jonizacj±, cool shotem, d³ugim kablem i jestem bardzo zadowolona. Suszê w³osy codziennie, ale wreszcie raz na zawsze po¿egna³am siê z elektryzowaniem siê i efektem napuszonej "szczoty" przez godzinê po suszeniu.

Melina a powiedz jaka to suszaraBo ja te¿ muszê co¶ lepszego kupiæ.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:48   #4301
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsza fotka z lamp±, druga samo o¶wietlenie "³azienkowe". Oba genialne, mo¿e uda mi siê pstrykn±æ jeszcze jak±¶ lepsz± fotkê dzi¶ lub jutro.
Piêkny kolor, piêkne w³osy
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 13:59   #4302
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Melina a powiedz jaka to suszaraBo ja te¿ muszê co¶ lepszego kupiæ.
Ja mam tak±: http://allegro.pl/suszarka-rowenta-i...484938675.html tylko w innych kolorach. Moja przysz³a te¶ciowa te¿ ma Rowentê, jaki¶ starszy model i bardzo dobrze jej s³u¿y.
Dla mnie wa¿na by³a te¿ moc (2200) bo ja na suszenie w³osów mam 7 - 10 minut i szlag mnie trafia jak u fryzjera (sic!) mi bucz± nad g³ow± przez 20 minut jakim¶ gównem 1500W i to jeszcze gor±cym nawiewem. I to jest "sprzêt profesjonalny" oczywi¶cie.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 09:58   #4303
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie. Co s±dzicie o mieszaniu ze sob± ró¿nych kolorów szamponetek tej samej firmy? Bo mam w³osy w kolorze czerwieñ miedziana i nie mogê niczego dopasowaæ by od¶wie¿yæ kolor. Prawdê mówi±c jeszcze nigdy ich nie u¿ywa³am. Znalaz³am z Mariona mied¼ oraz intensywna czerwieñ. My¶licie ¿e bêdzie dobry taki mix?
My¶lê ¿e bardzo fajny pomys³!! Pamiêtaj o jednej zasadzie- je¶li chcesz bardziej miedziany to wiêcej miedzianego i na odwrót.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tak±: http://allegro.pl/suszarka-rowenta-i...484938675.html tylko w innych kolorach. Moja przysz³a te¶ciowa te¿ ma Rowentê, jaki¶ starszy model i bardzo dobrze jej s³u¿y.
Dla mnie wa¿na by³a te¿ moc (2200) bo ja na suszenie w³osów mam 7 - 10 minut i szlag mnie trafia jak u fryzjera (sic!) mi bucz± nad g³ow± przez 20 minut jakim¶ gównem 1500W i to jeszcze gor±cym nawiewem. I to jest "sprzêt profesjonalny" oczywi¶cie.
Suszarkê z jonizacj± - te¿ mam, ale szukam suszarko-lokówki, kiedy¶ mia³am Philipsa i by³am bardzo zadowolona, dzisiaj zerkn±.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mi siê wydaje, ¿eby nie ¿a³owaæ na porz±dn± suszarkê z jonizacj± ale ja nie mogê pomóc bo moje jedyne spotkania z lokówko suszarkami by³y tragiczne
Moje loki wygl±daj± najlepiej nie suszone- wtedy nie tworzy siê puch, loki s± wiêksze, ale nie zawsze jest na to czas...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê, w ró¿nych ¶wiat³ach. Wszystkie niestety sztuczne Kolor ³adny, ³adnie z³apa³o ca³e w³osy, choæ najbli¿sze skórze odrosty wpadaj± lekko w ¿ó³æ, zieleñ jak siê bardzo przygl±daæ
W³osy trochê wysuszone ale wracaj± ju¿ do siebie, nie wytrzyma³am i na³o¿y³am olej kokosowy na godzinkê, zmy³am od¿ywk±, nawet woda nie by³a zabarwiona a w³osy nie straci³y ani trochê koloru. Jako¶ siê ostatnio brzydko uk³adaj±

Aaa i mam pytanie, jak odmierzaæ farbê z tubki Wycisnê³am na oko, dopiero pó¼niej zobaczy³am podzia³kê

Pierwsza fotka z lamp±, druga samo o¶wietlenie "³azienkowe". Oba genialne, mo¿e uda mi siê pstrykn±æ jeszcze jak±¶ lepsz± fotkê dzi¶ lub jutro.
No to super ¿e pierwsze farbowanie po hennie wysz³o równo. Super ¿e olej dobrze dzia³a na twoje w³osy...na moje niestety wrêcz przeciwnie. Jakiego oleju u¿ywasz? Farbê odmierzam miark± która jest na tubie a oxydant specjaln± probówk± kupion± lata temu w hurtowni.
...w³a¶nie jak by ci siê uda³o gdzie¶ na ¶wie¿ym powietrzu.
Co masz na my¶li z tym zielonym - na naturalnym odro¶cie? Na zdjêciu nie widaæ?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-27 o 10:00 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 10:52   #4304
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ


No to super ¿e pierwsze farbowanie po hennie wysz³o równo. Super ¿e olej dobrze dzia³a na twoje w³osy...na moje niestety wrêcz przeciwnie. Jakiego oleju u¿ywasz? Farbê odmierzam miark± która jest na tubie a oxydant specjaln± probówk± kupion± lata temu w hurtowni.
...w³a¶nie jak by ci siê uda³o gdzie¶ na ¶wie¿ym powietrzu.
Co masz na my¶li z tym zielonym - na naturalnym odro¶cie? Na zdjêciu nie widaæ?
Na tubie Vitality's jest jaka¶ miarka?!?!?! :O
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 11:29   #4305
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja odno¶nie suszarki napiszê (ca³y czas Was podczytuje)
Ja mam obecnie Braun Colour jest fantastyczna, od kiedy j± mam zauwa¿y³am ¿e w³oski b³yszcz± kolor siê mnie wyp³ukuje. By³am bardzo sceptycznie nastawiona, ale ta suszarka jest naprawdê mega

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ur.html&next=1

Dziewczyny jaki kolor ma Beyonce w tej reklamie?
S± u nas te farby?

http://www.youtube.com/watch?v=g47ODUi8LoE

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 11:30
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 12:06   #4306
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

to jest loreal feria nie widze na filmiku dok³adnie jaki ona ma odcieñ. po numerze ³atwiej by³oby rozszyfrowac czy u nas jest ten odcieñ. loreal recital preference moim zdaniem nie ró¿ni siê niczym od feria preference tylko odcieniami. poszukaj w recitalu podobnego odcienia
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:39   #4307
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
to jest loreal feria nie widze na filmiku dok³adnie jaki ona ma odcieñ. po numerze ³atwiej by³oby rozszyfrowac czy u nas jest ten odcieñ. loreal recital preference moim zdaniem nie ró¿ni siê niczym od feria preference tylko odcieniami. poszukaj w recitalu podobnego odcienia
Tylko jaki to odcieñ? Miedziano zlocisty? Ta konkretna farbka wyglada super, ale chyba w PL jej nie ma

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 13:41
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 13:55   #4308
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

LadyMadalena, te¿ chcia³abym zobaczyæ zdjêcia w ¶wietle dziennym, ale kolor wygl±da na ³adny. Tylko co z tym odrostem? Rozumiem, ¿e mog³o siê zdarzyæ, ¿e gorzej z³apa³, ale ¿eby na zielono?

Ju¿ ogl±dam Wasze suszarki
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 15:30   #4309
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja odno¶nie suszarki napiszê (ca³y czas Was podczytuje)
Ja mam obecnie Braun Colour jest fantastyczna, od kiedy j± mam zauwa¿y³am ¿e w³oski b³yszcz± kolor siê mnie wyp³ukuje. By³am bardzo sceptycznie nastawiona, ale ta suszarka jest naprawdê mega

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ur.html&next=1

Dziewczyny jaki kolor ma Beyonce w tej reklamie?
S± u nas te farby?

http://www.youtube.com/watch?v=g47ODUi8LoE
Kolor Beyonceto gra 2 odcieni - muszê wy¶ledzic ten kolor - ale bardzo podobny jest w magazynie Diana Fryzury s.24. Maleñkie refleksy te¿ tam widzê.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Na tubie Vitality's jest jaka¶ miarka?!?!?! :O
podzielona jest na 4 czê¶ci (bok tuby).

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

w³a¶nie siedzê z szamponetk± Joanny na w³osach
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 15:41   #4310
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 443
na rudo

hej dziewczyny moje naturalne w³osy to ciemny blond z rudymi refleksami. Od 5 lat farbujê w³osy na czarno. Chcia³abym zrobiæ sobie rude w³osy, jestem zdecydowana na 1000000000% Wiem, ¿e potraktuje swoje w³osy rozja¶niaczem, a potem... no w³a¶nie. Jaka farba? Czy L'oreal bêdzie dobra, czy mo¿e lepiej u¿yæ hennê? Nie chcia³abym, ¿eby po paru myciach zszed³ mi ca³y kolor, a wiem, ¿e po rozja¶nianiu w³osy bêd± w fatalnym stanie, wiêc nie chcia³abym te¿ co 5 min farbowaæ w³osów. Czym najlepiej pofarbowaæ wlosy?
pytton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 16:20   #4311
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy
piêkny ten kolor ale w PL nie ma tej Ferii w ogóle u nas Ferii jako¶ ma³o.

Ale dzieki Tobie wiem ze jak bede robi³a rudo¶ci to tylko Vitalitys
Kiedy¶ wkleja³am swoje zdjêcia tu zebys mi poradzi³a i pisa³a¶ ¿e moze bedzie ok, w albumie mam swoje nowe zdjêcia jak bys mia³a ochote to spójrz
Widaæ ¿e dekolt mam rozowy, a buzie mniej bo mam krejm tonuj±cy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-27 o 16:22
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:14   #4312
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
kathy
piêkny ten kolor ale w PL nie ma tej Ferii w ogóle u nas Ferii jako¶ ma³o.

Ale dzieki Tobie wiem ze jak bede robi³a rudo¶ci to tylko Vitalitys
Kiedy¶ wkleja³am swoje zdjêcia tu zebys mi poradzi³a i pisa³a¶ ¿e moze bedzie ok, w albumie mam swoje nowe zdjêcia jak bys mia³a ochote to spójrz
Widaæ ¿e dekolt mam rozowy, a buzie mniej bo mam krejm tonuj±cy
Zaraz zerknê, a ty swoj± drog± jak bêdziesz mia³a mo¿liwo¶æ to zobacz kolor w Dianie, ja nie mogê siê napatrzeæ. Ca³y czas le¿y ko³o mojego komputera.

Dziewczyny, w³osy ju¿ wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni siê jak szampon), wydaje mi siê ¿e mniej wysusza ni¿ Delia (w³a¶ciwie nie zauwa¿y³am ¿eby wysusza³a), kolor du¿o ¿ywszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - ogólnie chyba mój nr. 1, jutro kupiê wiêcej, espresso nie bêdê u¿ywaæ.


Obejrza³am zdjêcie - bardzo by ci pasowa³ kolorek Beyonce i bardzo dobrze mo¿na by osi±gn±æ taki efekt farbami profesjonalnymi.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-03-27 o 17:24 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:21   #4313
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, w³osy ju¿ wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni siê jak szampon), wydaje mi siê ¿e mniej wysusza ni¿ Delia (w³a¶ciwie nie zauwa¿y³am ¿eby wysusza³a), kolor du¿o ¿ywszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - ogólnie chyba mój nr. 1, jutro kupiê wiêcej, espresso nie bêdê u¿ywaæ.
Ale jestem ciemna masa, ¿e tej podzia³ki nie zauwa¿y³am Teraz bêdzie mi ³atwiej
Kathy dasz jakie¶ fotki?
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:35   #4314
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Zaraz zerknê, a ty swoj± drog± jak bêdziesz mia³a mo¿liwo¶æ to zobacz kolor w Dianie, ja nie mogê siê napatrzeæ. Ca³y czas le¿y ko³o mojego komputera.

Dziewczyny, w³osy ju¿ wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni siê jak szampon), wydaje mi siê ¿e mniej wysusza ni¿ Delia (w³a¶ciwie nie zauwa¿y³am ¿eby wysusza³a), kolor du¿o ¿ywszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - ogólnie chyba mój nr. 1, jutro kupiê wiêcej, espresso nie bêdê u¿ywaæ.


Obejrza³am zdjêcie - bardzo by ci pasowa³ kolorek Beyonce i bardzo dobrze mo¿na by osi±gn±æ taki efekt farbami profesjonalnymi.
Spróbuje zobaczyc to zdjêcie
A pasowa³by mi taki jak Ty masz? jestem w nim zakochana?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:41   #4315
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, w³osy ju¿ wysuszone po szamponetce Joanny, jestem bardzo zadowolona z efektu: fajna konsystencja (pieni siê jak szampon), wydaje mi siê ¿e mniej wysusza ni¿ Delia (w³a¶ciwie nie zauwa¿y³am ¿eby wysusza³a), kolor du¿o ¿ywszy i bardziej podobny do mojej mieszanki - ogólnie chyba mój nr. 1, jutro kupiê wiêcej, espresso nie bêdê u¿ywaæ.
Super! Cieszê siê, ¿e te¿ jeste¶ zadowolona. Ja ju¿ mam zrobiony zapas. A jak bêdzie jaka¶ promocja w Superpharm to kupiê jeszcze wiêcej
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:49   #4316
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jestem ciemna masa, ¿e tej podzia³ki nie zauwa¿y³am Teraz bêdzie mi ³atwiej
Kathy dasz jakie¶ fotki?
Ok, ale nie patrz na fryzurê - poniewa¿ loki nie s± dobrze uformowane poniewa¿ s± troszkê wilgotne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lok.jpg (123,4 KB, 140 za³adowañ)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:49   #4317
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, ale nie patrz na fryzurê - poniewa¿ loki nie s± dobrze uformowane poniewa¿ s± troszkê wilgotne
¦liczne wlosy
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:53   #4318
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuje zobaczyc to zdjêcie
A pasowa³by mi taki jak Ty masz? jestem w nim zakochana?
My¶lê ¿e by pasowa³ - ale pytanie jest czy ty bêdziesz siê dobrze czu³amo¿e by¶ spróbowa³a na pocz±tek (jak ju¿ siê zdecydujesz) szamponetk±?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Super! Cieszê siê, ¿e te¿ jeste¶ zadowolona. Ja ju¿ mam zrobiony zapas. A jak bêdzie jaka¶ promocja w Superpharm to kupiê jeszcze wiêcej
Mam takie wra¿enie po pierwszej aplikacji, ¿e jest to za du¿a ilo¶æ jak na moje w³osy - wiêc mo¿e by tak przelaæ w butelkê z aplikatorem po Espresso?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:55   #4319
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê ¿e by pasowa³ - ale pytanie jest czy ty bêdziesz siê dobrze czu³amo¿e by¶ spróbowa³a na pocz±tek (jak ju¿ siê zdecydujesz) szamponetk±?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Mam takie wra¿enie po pierwszej aplikacji, ¿e jest to za du¿a ilo¶æ jak na moje w³osy - wiêc mo¿e by tak przelaæ w butelkê z aplikatorem po Espresso?
Szamponetka mowisz? Mo¿e spróbuje w takim razie
Na pewno czu³abym sie na poczatku dziwnie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:57   #4320
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetka mowisz? Mo¿e spróbuje w takim razie
Na pewno czu³abym sie na poczatku dziwnie
No w³a¶nie ta Joanny jest nie z³a.
A jak czujesz siê w okryciach g³owy:pomarañcz, czerwieñ?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.