Tipsy-Kielce??? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 20:51   #541
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

ja mogę polecić stylistkę do której sama chodziłam-salon przed Domem Rzemiosla na Warszawskiej...
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:12   #542
diablica nr 1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 766
Dot.: Tipsy-Kielce???

.....

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-06-16 o 11:19
diablica nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 09:19   #543
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

tylko nie idz do Laury crow ktora jest tu na portalu!! Ja robilam u niej paznokcie a juz po 4 dniach podchodzilo mi powietrze!!Wiec wydaj troszke wiecej i idz do normalnego salonu!!
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:09   #544
kusia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasocin
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez yharida Pokaż wiadomość
tylko nie idz do Laury crow ktora jest tu na portalu!! Ja robilam u niej paznokcie a juz po 4 dniach podchodzilo mi powietrze!!Wiec wydaj troszke wiecej i idz do normalnego salonu!!
Opamietaj sie z takim postem dosc ze beszczelny to klamliwy!!!
Ale zazdroscicie dziewczynie Mistrzostwa Swietokrzyskiego....
kusia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 07:30   #545
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Jezeli uwazasz ze jest bezczelny to jak nazwiesz to ze po 4 dniach podchodzilo mi powietrze?? To to jest ok.gdy ide do niej wydaje 50 zl zeby miec ladne paznokcie na 4 dni. Wcale nie jestem zazdrosna ze jest Mistrzem woj.Swietokrzyskiego,ale szczerze mowiac do mistrza to jej sporo.Zreszta mozesz sprawdzic jak zrobi tobie paznokcie!! Ciekawe czy nie bylabys zla gdybys wydala kase na 4 dni!! Wiec prosze idz,moze Tobie nie bedzie zal pieniedzy bo sie w nich kapiesz ale ja nie!!! Po to jest to forum zeby mowic o swoich doswiadczeniach .Ty widocznie cos sobie pomylilas. Opinia ma byc zgodna z prawda anie taka zeby ciagle"glaskac" kogos nawet gdy cos zle robi!! Poszlabys do fryzjera gdyby tu forumowiczki zle o nim pisaly?? Czy tez bys uwazala ze to z zazdrosci?? Szkoda gadac!!
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:13   #546
Moniczka89ck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy-Kielce???

/..../

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-07-21 o 17:02
Moniczka89ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:14   #547
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez yharida Pokaż wiadomość
tylko nie idz do Laury crow ktora jest tu na portalu!! Ja robilam u niej paznokcie a juz po 4 dniach podchodzilo mi powietrze!!Wiec wydaj troszke wiecej i idz do normalnego salonu!!
Moja bratowa robiła kilka razy paznokcie u Laurycrow, a ja je potem czasem uzupełniałam. Nie miałam się czego przyczepić. Aż miło się piłowało, bo nie było żadnych zapowietrzeń po kilku tygodniach.

Gdyby mnie podeszło powietrze po 4 dniach to pewnie poszłabym do stylistki, która je robiła żeby je poprawiła. W końcu każdemu może się zdarzyć potknięcie, ba, nawet Mercedesy się czasem psują.
Ale Ty nie poszłaś z reklamacją.
A robiłaś w ogóle te pazurki u Laurycrow?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 07:45   #548
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Oczywiscie ze robilam u niej. Chcialam przyjsc z reklamacja ale nie miala czasu a ja nie jestem z Kielc wiec nie mialam czasu zeby pojsc potem. ja rozumiem ,ze kazdemu moze sie przytrafic potkniecie ale sory to byla moja kasa na ktora tez pracuje,wiec jakby nie patrzec place wiec chce miec ladne paznokcie i naprawde nie na 4 dni!! A teksty typu ,ze zazdroszcze dziewczynie tytulu Mistrza Swietokrzyskiego naprawde jest nieuzasadnione!! Wlasnie dzis mijaja 4 dni odkad sama sobie zrobilam paznokcie i jakos powietrze mi nie podchodzi a to sa moje pierwsze paznokcie ktore sama robilam.Wiec po co wydawac tyle kasy jak samemu tez mozna .
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:41   #549
aisaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy-Kielce???

wiszę,że ktoś umyślnie chce wyrzadzić krzywdę dziewczynie robiąc zamęt i rzucając fałszywe oszczerstwa
nawiasem rzecz biorąc to idąc do kogoś do domu liczysz się z tym,ze to domowa robota i dlatego też płacisz np.połowę mniej zamiast 100 zapłaciłaś 50 proste NIE???
kolejnym etapem byłoby zachowanie się jak człowiek i doprowadzenie do zamknięcia sprawy i korekty tych paznokci lub zwrotu kasy a nie wrzaski anonimowe na forum
I że tak spytam jak bardzo pomogłas tym pazurkom się zapowietrzyć i odpaść?????????? bo jakoś nie wierzę,że za 1razem zrobiłaś lepsze od niej
mniej zawiści dziewczyno,powodzenia w życiu życzę

Edytowane przez aisaaa
Czas edycji: 2010-08-03 o 11:46
aisaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 09:11   #550
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
wiszę,że ktoś umyślnie chce wyrzadzić krzywdę dziewczynie robiąc zamęt i rzucając fałszywe oszczerstwa
nawiasem rzecz biorąc to idąc do kogoś do domu liczysz się z tym,ze to domowa robota i dlatego też płacisz np.połowę mniej zamiast 100 zapłaciłaś 50 proste NIE???
kolejnym etapem byłoby zachowanie się jak człowiek i doprowadzenie do zamknięcia sprawy i korekty tych paznokci lub zwrotu kasy a nie wrzaski anonimowe na forum
I że tak spytam jak bardzo pomogłas tym pazurkom się zapowietrzyć i odpaść?????????? bo jakoś nie wierzę,że za 1razem zrobiłaś lepsze od niej
mniej zawiści dziewczyno,powodzenia w życiu życzę
Wiesz co mam gdzies Twoja opinie!!! Nie jestem tu po to zeby kogos obrzucac blotem ale jezeli paznokcie podchodza powietrzem po 4 dniach to myslisz ze zrobilam to specjalnie. Poszlam do tej dziewczyny bo podobno miala tytul mistrza woj.swietokrzyskiego!!Ale widocznie nie zrobila ich tak jak powinna.Tak widocznie tutaj trzeba wszystkich glaskac,ze jak to ladnie i wogole. To ze dziewczyna zle mi zrobila paznokcie to nic!!! Ale ze ja zle o niej pisze to juz jest wielki halas!!!! Tak mam juz paznokcie jakies 10 dni i nawet chwile mi nie podeszlo powietrze!! Skoro nikt mi nie wierzy to napisze ,ze ona "SWIETNIE ROBI PAZNOKCIE" wiec idzcie do niej . Ja nie mam najmniejszego powodu zeby kogos obczerniac bez powodu bo po pierwsze nie mam zadnego kursu,wiec nikomu nie robie paznokci ,po drugie nie mieszkam w Polsce!!!!!!

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
wiszę,że ktoś umyślnie chce wyrzadzić krzywdę dziewczynie robiąc zamęt i rzucając fałszywe oszczerstwa
nawiasem rzecz biorąc to idąc do kogoś do domu liczysz się z tym,ze to domowa robota i dlatego też płacisz np.połowę mniej zamiast 100 zapłaciłaś 50 proste NIE???
kolejnym etapem byłoby zachowanie się jak człowiek i doprowadzenie do zamknięcia sprawy i korekty tych paznokci lub zwrotu kasy a nie wrzaski anonimowe na forum
I że tak spytam jak bardzo pomogłas tym pazurkom się zapowietrzyć i odpaść?????????? bo jakoś nie wierzę,że za 1razem zrobiłaś lepsze od niej
mniej zawiści dziewczyno,powodzenia w życiu życzę
Po za tym nie musisz wierzyc ,ze zrobilam lepsze pazurki od niej!! Moim zdaniem takie sa,bo przynajmniej powietrze nie podchodzi ;D W polsce bylam na wakacjach wiec nie wiele robilam . Teraz jestem w domu i mam dwojke dzieci przy ktorych zawsze jest cos do zrobienia!!I pazurki sie trzymaja!!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
wiszę,że ktoś umyślnie chce wyrzadzić krzywdę dziewczynie robiąc zamęt i rzucając fałszywe oszczerstwa
nawiasem rzecz biorąc to idąc do kogoś do domu liczysz się z tym,ze to domowa robota i dlatego też płacisz np.połowę mniej zamiast 100 zapłaciłaś 50 proste NIE???
kolejnym etapem byłoby zachowanie się jak człowiek i doprowadzenie do zamknięcia sprawy i korekty tych paznokci lub zwrotu kasy a nie wrzaski anonimowe na forum
I że tak spytam jak bardzo pomogłas tym pazurkom się zapowietrzyć i odpaść?????????? bo jakoś nie wierzę,że za 1razem zrobiłaś lepsze od niej
mniej zawiści dziewczyno,powodzenia w życiu życzę
Jezeli zaplacilam 50 to mam sie liczyc z tym ze np.odpadna po dniach 4??? Co ty wygadujesz!!!??? Poszlam do niej nie dlatego zeby bylo taniej ,tylko dlatego ze pisali ,ze jest Mistrzem woj.Swietokrzyskiego!! Mylslam ,ze skoro ktos ma taki tytul to zrobi mi cudne pazurki ,ale sie przeliczylam!!!!!!!!!!!! Tak na marginesie nie jestem zawistna.ale swoja opinie warto wyrazic skoro ktos nie zrobil tego co chcesz!!
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:10   #551
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez yharida Pokaż wiadomość
Wiesz co mam gdzies Twoja opinie!!! Nie jestem tu po to zeby kogos obrzucac blotem ale jezeli paznokcie podchodza powietrzem po 4 dniach to myslisz ze zrobilam to specjalnie. Poszlam do tej dziewczyny bo podobno miala tytul mistrza woj.swietokrzyskiego!!Ale widocznie nie zrobila ich tak jak powinna.Tak widocznie tutaj trzeba wszystkich glaskac,ze jak to ladnie i wogole. To ze dziewczyna zle mi zrobila paznokcie to nic!!! Ale ze ja zle o niej pisze to juz jest wielki halas!!!! Tak mam juz paznokcie jakies 10 dni i nawet chwile mi nie podeszlo powietrze!! Skoro nikt mi nie wierzy to napisze ,ze ona "SWIETNIE ROBI PAZNOKCIE" wiec idzcie do niej . Ja nie mam najmniejszego powodu zeby kogos obczerniac bez powodu bo po pierwsze nie mam zadnego kursu,wiec nikomu nie robie paznokci ,po drugie nie mieszkam w Polsce!!!!!!

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------


Po za tym nie musisz wierzyc ,ze zrobilam lepsze pazurki od niej!! Moim zdaniem takie sa,bo przynajmniej powietrze nie podchodzi ;D W polsce bylam na wakacjach wiec nie wiele robilam . Teraz jestem w domu i mam dwojke dzieci przy ktorych zawsze jest cos do zrobienia!!I pazurki sie trzymaja!!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


Jezeli zaplacilam 50 to mam sie liczyc z tym ze np.odpadna po dniach 4??? Co ty wygadujesz!!!??? Poszlam do niej nie dlatego zeby bylo taniej ,tylko dlatego ze pisali ,ze jest Mistrzem woj.Swietokrzyskiego!! Mylslam ,ze skoro ktos ma taki tytul to zrobi mi cudne pazurki ,ale sie przeliczylam!!!!!!!!!!!! Tak na marginesie nie jestem zawistna.ale swoja opinie warto wyrazic skoro ktos nie zrobil tego co chcesz!!
To moje paznokcie ,bez kursow.Wiem nie sa idealne ale i tak dobre jak na samodzielna nauke!
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 08:11   #552
aisaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy-Kielce???

Przecież od razu widać jaką jesteś awanturnicą wystarczy popatrzeć na Twoje posty i odpowiedzi chociażby skierowane do mnie
Żal,że ktoś nie potrafi się zachować i przepełniony jest taką negatywną energią...
Życzę więcej uśmiechu i mniej zawiści a zobaczysz ze życie będzie łatwiejsze

P.S. Paznokciom zrobionym przez Ciebie daleko jest do laurycraw
aisaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:45   #553
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tipsy-Kielce???

Yharida - nie czytałam Twoich postów, ale i tak napiszę. Nie przejmuj się tą aisaaa. Kolejny troll na paznokciowym.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:08   #554
aisaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Yharida - nie czytałam Twoich postów, ale i tak napiszę. Nie przejmuj się tą aisaaa. Kolejny troll na paznokciowym.
uhym najważniejsze,że nie mam tyle jadu co TY i tyle żalu aby jechać po wszystkich na forum. Ale cóż w realu nie stać Cię na wyrażenie opinii więc będąc anonimowa jedziesz po innych.
cóż uważaj na języczek moja droga bo jak się kąśniesz będzie kiepściutko
miłego dalszego sączenia jadu paaaaa

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Yharida - nie czytałam Twoich postów,.
toś zabłysła intelektem
aisaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:39   #555
yharida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Odczep sie ode mnie kobieto!!! To jest forum na ktorym mozna wyrazac swoje opinie!!! Jakbys nie wiedziala!!!!!!!!!!!!Po za tym,nie wyzwalam tu nikogo a tylko ocenilam jakos wykonywanej pracy,chyba mi wolno??? Nigdy nie jezdze po kims bez powodu!!! Wiec skoncz pisac te swoje zalosne posty!!! A kim niby ty jestes??ß Niby to ja jestem awanturnica a jak ty sie do mnie odnosisz w swoich postach do mnie??? Widac skoro ktos cie denerwuje tez potrafisz napisac do sluchu. Niby tekst ,cytuje"do paznokci laurycraw ci daleko" mial byc mily?? To ty udajesz ze blyszczysz inteligencja. Przeciez oburzona jestes ze ktos mnie obronil! Po za tym skad wiesz jaka jestem w realu?? przeciez mnie nie znasz!! Wcale nie musisz mi niczego zyczyc,bo nie jestem zawistna osoba. Zreszta co mam ci sie teraz tlumaczyc!!! Gdybym miala tyle kursow co Lauracraw to moje paznokcie bylyby napewno lepsze ale niestety nie mam zadnego kursu wiec i takie sa dobre,przynajmniej bez tracenia kasy za jakies gowno ma 4 dni!!! I skoncz mnie atakowac,tylko tyle ci powiem na koniec!!!!!!!!!!!!!!! Zebys ty sie nie kasla

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Yharida - nie czytałam Twoich postów, ale i tak napiszę. Nie przejmuj się tą aisaaa. Kolejny troll na paznokciowym.
Dzieki Za jedna krytyke tu na forum chca mnie zjesc

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
ja odradzam szkolenie w tej firmie
zdecydowanie Sunflower , w Motiv bedzie to strata kasy i żadnych umiejętności
No prosze!!! Ja nie moge powiedziec ze ktos mi zle robil paznokcie ,ale Ty widze mozesz pisac ,ze ktoras z firm jest gorsza a ktoras lepsza ,ze w jednej zmarnujesz pieniadze za kurs a w drugiej nie!!! to tobie zycze mniej zawisci albo wiecej rozumu co napewno cie sie przyda,bo oceniac latwo potrafisz innych a sama krytykujesz!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
yharida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:06   #556
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tipsy-Kielce???

Yharida ale proszę, bez tylu wykrzykników, to na prawdę nieładnie wygląda..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 14:12   #557
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez kusia1985 Pokaż wiadomość
Ale zazdroscicie dziewczynie Mistrzostwa Swietokrzyskiego....
nie sądze że wyrażenie swojej opinii na czyjś temat wiąże się z zazdrością

Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
nawiasem rzecz biorąc to idąc do kogoś do domu liczysz się z tym,ze to domowa robota i dlatego też płacisz np.połowę mniej zamiast 100 zapłaciłaś 50 proste NIE???
nie zgodze się z Tobą - nie ma różnicy czy idziesz do domu czy do salon - jeżeli się ktoś uważa za profesjonaliste to nie ważne gdzie wykonuje swoją prace ma ją wykonac dobrze - skoro tego nie robi nie jest profesjonalistą


Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość

P.S. Paznokciom zrobionym przez Ciebie daleko jest do laurycraw
piszesz o kimś że jest awanturnicą i zawistną osobą - a takim tekstem pokazujesz że nie jesteś lepsza


Cytat:
Napisane przez aisaaa Pokaż wiadomość
uhym najważniejsze,że nie mam tyle jadu co TY i tyle żalu aby jechać po wszystkich na forum. Ale cóż w realu nie stać Cię na wyrażenie opinii więc będąc anonimowa jedziesz po innych

każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na Tym forum nie zależnie od tego jakie ono jest i czy nam się ono podoba czy nie , nie znasz dziewczyny . Masz w sobie jad co widac w Twoich komentarzach . Nie pozwalasz się dziewczynie wypowiedziec tylko po niej jedziesz. To jest forum publiczne i każdy ma prawo się tu wypowiedziec jak chce i kiedy chce.

Ja na forum się wypowiadałam o Laurze na podstawie tego co widziałam na jej stronce i rzeczywiście są tam cudeńka , ale każdy może miec lepszy czy gorszy dzień i może akurat jej nie wyszły wtedy paznokcie i dlatego Yhardia byla nie zadowolona .
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:52   #558
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Tipsy-Kielce???

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 22:10   #559
diablica nr 1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 766
Dot.: Tipsy-Kielce???

a co w domu jak robią to źle???
co za różnica?,jakie miejsce!!,byle był efekt!
diablica nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 15:54   #560
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 004
Dot.: Tipsy-Kielce???

Treść usunięta
dcdfceaff93e0375d94849d7bb8d896cf48ca316_61dcc8e4a1e6f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 21:50   #561
diablica nr 1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 766
Dot.: Tipsy-Kielce???

ja kiedyś też chodziłam do dziewczyny która pracowała na żelach tej firmy,byłam nawet zadowolona,drogo płaciłam bo i żele drogie,ale powiem ci ,że i inne są dobre a może i lepsze

wszystko idzie do przodu,firmy ulepszają swoje produkty a cenę nie koniecznie bo konkurencja depcze po piętach
diablica nr 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 11:52   #562
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Tipsy-Kielce???

[1=dcdfceaff93e0375d94849d 7bb8d896cf48ca316_61dcc8e 4a1e6f;22262531]Treść usunięta[/QUOTE]
hmmmm....a nie możesz iść na pazurki które będą zrobione inną marką? jest wiele dobrych firm
z salonem,który pracuje na alessandro chyba będzie problem w Kielcach
pozdrawiam
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:36   #563
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Tipsy-Kielce???

na aleksandro żelach robią chyba w "Fabryce Stylu". Można do nich zadzwonić i się dopytać.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:45   #564
XANTIA13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Tipsy-Kielce???

Chodziłam do Laury i tak pięknych i oryginalnych paznokci jeszcze nigdy nie miałam Były wyjątkowe...Szkoda, że przestała robić paznokcie bo pewnie dalej byłabym szczęsliwa, że posiadam takie cudeńka. Niektórzy stawiają na ekstrawaganckie wzorki a inni wolą czysty frencz solidnie zrobiony. Laury wzorki sa mistrzowskie.
Dodam jeszcze, ze wytrzymywały mi spokojnie 1 miesiąc i nie podchodzily powietrzem.
Teraz znalazłam stylistkę, która robi i solidnie i ma dużo wzorków do wyboru. Co prawda nie stawia tak pieknych akrylowych kwiatow na paznokciach i zeberki jak Laura, ale z hologramów tez mozna cos fajnego stworzyć.
XANTIA13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 10:44   #565
iiiinesss
Raczkowanie
 
Avatar iiiinesss
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce/Madryt
Wiadomości: 220
Dot.: Tipsy-Kielce???

Hej dziewczyny
Ja troszkę z innej beczki, może doradzi mi któraś z Was jaką lampę do tipsów mogę kupić, czy takie całe zestawy na alle... będą dobre do robienia sobie paznokci? Bardzo lubię grzebać w swoich paznokciach i chciałam się dla siebie nauczyć robić?

A może poradzicie mi gdzie się w Kielcach skierować na jakiś kurs, żeby poznać podstawy robienia tipsów?

Będę bardzo wdzięczna za odp.
iiiinesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:25   #566
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez iiiinesss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja troszkę z innej beczki, może doradzi mi któraś z Was jaką lampę do tipsów mogę kupić, czy takie całe zestawy na alle... będą dobre do robienia sobie paznokci? Bardzo lubię grzebać w swoich paznokciach i chciałam się dla siebie nauczyć robić?

A może poradzicie mi gdzie się w Kielcach skierować na jakiś kurs, żeby poznać podstawy robienia tipsów?

Będę bardzo wdzięczna za odp.
jeśli chcesz się profesjonalnie zająć pazurkami proponuje kupno lampy osobno ze sprawdzonego źródła
jak możesz wklej link do lamp na allegro zerkniemy i ocenimy
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 19:43   #567
andarielck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Tipsy-Kielce???

Witam wszystkie Panie Nadchodzą święta także z tej okazji oferuję przedświąteczną promocję na usługę wykonania tipsów + french lub żel + french w cenie 35 zł ! Pracuję tylko na profesjonalnych produktach. Udzielam gwarancji na wykonywane przeze mnie pazurki. Promocja trwa od 12 do 19 kwietnia. Zapisy i informacje pod nr tel 798-224-090 lub e-mail andarielck@interia.pl
Pozdrawiam,
Martyna Kielce
andarielck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:33   #568
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez andarielck Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie Nadchodzą święta także z tej okazji oferuję przedświąteczną promocję na usługę wykonania tipsów + french lub żel + french w cenie 35 zł ! Pracuję tylko na profesjonalnych produktach. Udzielam gwarancji na wykonywane przeze mnie pazurki. Promocja trwa od 12 do 19 kwietnia. Zapisy i informacje pod nr tel 798-224-090 lub e-mail andarielck@interia.pl
Pozdrawiam,
Martyna Kielce
profesjonalne produkty i taka cena usługi
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:47   #569
andarielck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy-Kielce???

Owszem. Jasno napisałam,że jest to PROMOCJA. Normalnie nie robię za taką cenę. Gratuluję, jeśli po raz pierwszy spotykasz się z taką ofertą Oceniać mogą tylko klientki, które robią sobie u mnie pazurki.
andarielck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 08:23   #570
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Tipsy-Kielce???

a jeśli mogę wiedzieć, to jakie ceny są normalnie?
bo wydaje mi się, że takie zaniżanie cen to robienie sobie samej złej roboty.
założenie paznokci poniżej ceny uzupełnienia to trochę.... szatański pomysł...?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.