Rekonstruktor...czy naprawdę działa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 22:17   #1
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Question

Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?


Witam,
właśnie noszę się z zamiarem kupna jakiejś dobrej maski odbudowującej włosy zniszczone. Szukając najbardziej skutecznej maski natknęłam się na rekonstruktor do włosów zniszczonych. Zastanawia mnie bardzo czy ten kosmetyk faktycznie regeneruje zniszczone włosy czy to tylko to samo co maska regenerująca tylko pod inną nazwą.

A może któraś z Was używała lub używa takiego kosmetyku?

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 07:00   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Hejka! Nigdy o czymś takim nie slyszałam???? Jakiej to firmy? I w jakiej cenie? To jest jakiś profesjonalny kosmetyk fryzjerski czy normalny "sklepowy? Napisz coś więcej Ja używam maski L'oreal Professionel Absolut Repair - nowa na rynku ale naprawdę świetna, plus na końce kryształki Renee Blanche i z efektów jestem zachwycona. Włoski są zdrowe, miękie i blyszczące. Szkoda tylko, ze miznów wypadają... ale to już inna kwestia, dziś idę powtórzyć badania na tarczycęi żelazo
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 09:01   #3
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Witaj

No więc na kosmetyk ten natknęłam się podczas poszukiwań dobrej maski do włosów na Allegro Podaję link do tej stronki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68004048 Wydaje mi się że jest to kosmatyk profesjonalny ponieważ w opcji Kup Teraz! kosztuje prawie 100 zł a taka tubka ma tylko 150 ml pojemności Sama się zastanawiam nad kupnem tego rekonstruktora ale boję się wydać 100 zł tak całkiem w ciemno

Mam jeszcze pytanko odnośnie tej maski o której piszesz ... Jak długo trzeba czekać na efekty ? Czy jest ona w stanie powstrzymać łamanie się bardzo zniszczonych włosów? Niestety przez 5 lat dobijałam moje biedne kosmyki rozjaśnianiem i teraz postanowiłam przefarbować włoski na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego, odstawiłam prostownicę ... i tylko szukam skutecznej maski / odżywki Czy to ta maska ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67420696
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 12:49   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Po masce Loreala efekty widać już po pierwszym użyciu. Włosy są gladziutkie i sypkie, ładnie błyszczą. Ja miałam bardzo zniszczone włoski więc używam jej co 2 dni i mocno podleczyła je już po pierwszym tygodniu - stały się takie, jakby to określić... soczyste, mięsiste... zdrowe po prostu. Ale zaznaczam, że aplikuję do tego kryształki Reene
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:52   #5
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

czesc,
ciesze sie ze bede mogla pomoc
no wiec dwa tygodnie temu dokonalam dwoch nieudanych farbowan wlosow a dokladniej farbowania i rozjasniania w przeciagu dwoch dni :/
wiadomo czym to grozilo no i jak sie skonczylo..
wlosy byly pierzem, suche jak galazki.........
poszlam do salonu i tam dokonalam zabiegu rekonstrukcji na wlosach wlasnie preparatami JOICO. efekt po byl piorunujacy!!!!! byly blyszczace, sypkie, idealnie prosciutki, gladkie, miekkie.. no cud po prostu.
zachecona kupilam sobie wlasnie ten rekonstruktor do uzytku w domu i dalej jestem zadowolona zabiegu nie trzeba wykonywac czesto, raz na tydzien-dwa (w zaleznosci od zniszczenia) w zupelnosci wystarczy.. a nie trzeba go tez wiele... mysle,ze starczy na bardzo dlugo...

pozdrawiam serdecznie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 10:13   #6
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Przepraszam ze sie wtrące do wątku...ale czy ktos zwas uzywał kiesyd maski lub innych produktów firmy ELGON?


Pozdrawiam
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:17   #7
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Noseknosek dziękuję Ci bardzo za wypowiedź

Niestety jak na razie to nie skorzystam z kupna tego rekonstruktora ponieważ niedawno zakupiłam w sklepie fryzjerskim maskę/odżywkę do włosów ekstremalnie zniszczonych Goldwell'a i już nie mam funduszy Ale jak tylko zużyję tą maskę to jednak zainwestuję w rekonstruktor

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 13:52   #8
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Mam smaka na ten produkt ale droooogi......... nawet jakbym tyle miala to szkoda tak na mala tubke wydac
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:19   #9
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

mmm może Wax? podobno jest dobry, tańszy od wymienionych poprzednio, ja używałam go dopiero 4 razy, więc o efektach powiedzieć za bardzo nie mogę.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:29   #10
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Cytat:
Napisane przez noseknosek
czesc,
ciesze sie ze bede mogla pomoc
no wiec dwa tygodnie temu dokonalam dwoch nieudanych farbowan wlosow a dokladniej farbowania i rozjasniania w przeciagu dwoch dni :/
wiadomo czym to grozilo no i jak sie skonczylo..
wlosy byly pierzem, suche jak galazki.........
poszlam do salonu i tam dokonalam zabiegu rekonstrukcji na wlosach wlasnie preparatami JOICO. efekt po byl piorunujacy!!!!! byly blyszczace, sypkie, idealnie prosciutki, gladkie, miekkie.. no cud po prostu.
zachecona kupilam sobie wlasnie ten rekonstruktor do uzytku w domu i dalej jestem zadowolona zabiegu nie trzeba wykonywac czesto, raz na tydzien-dwa (w zaleznosci od zniszczenia) w zupelnosci wystarczy.. a nie trzeba go tez wiele... mysle,ze starczy na bardzo dlugo...

pozdrawiam serdecznie
Ile kosztuje taki zabieg i jak długo widać jego efekt? Jaki masz rodzaj włosów? To co piszesz brzmi jak poezja, dla mnie maniaka pielęgnacji włosów
pozdrawiam
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 07:20   #11
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

beliczek

Z tego co dowiedzialam sie u fryzjera, jeden zabieg kosztuje 50zł i w zaleznosci od stanu wlosa liczba tych zabiegow bedzie wynosila od 1 do 3razy
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 10:42   #12
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Oooo .... to może i ja skuszę się na serię takich zabiegów Strasznie zniszczyłam sobie włosy rozjaśnianiem i teraz przeklinam dzień w którym strzeliło mi do głowy żeby zrobić się na jasną blondynkę
Efekt mojego widzimisie? Suche, matowe i łamliwe włosy A i tak teraz większość znajomych mówi że w ciemniejszych włosach jest mi lepiej (szkoda że nie mówili tego wcześniej ).
150 zł (za 3 zabiegi) to nie jest aż tak dużo a efekt może być zadowalający
Teraz dążę do zdrowych i naturalnych włosów więc kasa zbytnio nie ma znaczenia
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:18   #13
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

Cytat:
Napisane przez noseknosek
czesc,
ciesze sie ze bede mogla pomoc
no wiec dwa tygodnie temu dokonalam dwoch nieudanych farbowan wlosow a dokladniej farbowania i rozjasniania w przeciagu dwoch dni :/
wiadomo czym to grozilo no i jak sie skonczylo..
wlosy byly pierzem, suche jak galazki.........
poszlam do salonu i tam dokonalam zabiegu rekonstrukcji na wlosach wlasnie preparatami JOICO. efekt po byl piorunujacy!!!!! byly blyszczace, sypkie, idealnie prosciutki, gladkie, miekkie.. no cud po prostu.
zachecona kupilam sobie wlasnie ten rekonstruktor do uzytku w domu i dalej jestem zadowolona zabiegu nie trzeba wykonywac czesto, raz na tydzien-dwa (w zaleznosci od zniszczenia) w zupelnosci wystarczy.. a nie trzeba go tez wiele... mysle,ze starczy na bardzo dlugo...

pozdrawiam serdecznie
A w jakim salonie dokonałaś tego zabiegu ?
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:55   #14
ewlellinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rekonstruktor...czy naprawdę działa ?

akurat Elgon mozna łatwo dostać nawet próbke ,kupiłam z www.elgon.webd.pl z tego co wiem to wysyłają darmowe jeszcze ,jak narazie jestem zadowolona i całkiem niedrogo jest
ewlellinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 17:56   #15
Dotii
Przyczajenie
 
Avatar Dotii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
rekonstrukcja seishin

Witam
Drogie wizazanki mam do Was pytanie, czy robiłyscie kiedys moze rekonstrukcje włosa kosmetykami seishin? Znalazłam niewiele informacji dotyczących tych kosmetyków i nie wiem czy wierzyc w ich cudowna skutecznosc... Prosze, jesli słyszałyscie cokolwiek o nich, albo miałysci z nimi do czynienia to podzielcie sie ze mna opiniami i wrazeniami
Dotii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:36   #16
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: rekonstrukcja seishin

Bardzo jestem ciekawa tych kosmetykow do wlosow. W ofercie sa szampony, odzywki, produkty do stylizacji.. w Polsce rzeczywiscie malo informacji, ale podobno przez zagranicznych stylistow sa bardzo cenione. SeiShin to linia produktów stworzona przez SAKURA Cosmetics: http://www.sakuracosmetics.com/
Dodam jeszcze, ze w kilku pismach kobiecych typu Twój Styl sa jako doskonałości roku.
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.