Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-05, 20:00   #931
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

i ostatnie

Edytowane przez Moobi
Czas edycji: 2007-07-11 o 18:51
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:15   #932
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość

Hexxana - jak wejdziesz na strone www.ziaja.pl i klikniesz polska wersje, to u gory po prawej jest zakladka "Ziaja pro". Tam masz troche szczegolow dot. Ziajki do salonow kosmetycznych.
Mam nadzieje, ze chociaz troche Ci pomoglam
Mimbi,dziekuje ale bylam na stronie Ziaji,napisalam maila i cisza dlatego chcialam sie dowiedziec czegos wiecej,przy okazji pomecze w zaprzyjaznionej drogerii o kontakt z przedstawicielem,moze akurat sie uda.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Warszawie mamy sklep firmowy Ziaji i bez problemu można kupić te kosmetyki. Na targach tak samo.
Jutro postaram się wrzucić cennik - kosmetyki wychodzą bardzo tanio, bo mają dużą pojemność.
Ponadto należy się kontaktować z dystrubutorami regionalnymi.
To jest wlasnie wyzszosc Stolicy nad innymi miastami
Bede wdzieczna za cennik,mam jeszcze nadzieje ze uzyskam namiary poprzez ich strone a jak nie to bede inaczej kombinowac.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 20:15   #933
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

też mam tą zieloną maseczke do twarzy gardena

Mogłabys powiedziec cos wiecej o zielonym szamponie do wlosow z misiem koala???? pierwszy raz sie z nim spotykam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-05, 21:43   #934
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Estella dziekuje Kusi ta Voglia bardzo, mam ochote na gruszke z czekolada albo cukier z orzechami Przedramie z Dove leciutko "opalone", na szczescie zero zolci ale jednak po 2-3 godzinach zapach DHA wylazl, dziad jeden. Obaczymy na twarzy. Mowisz, ze kiepsko szyje lapie? Moze i dobrze dla mnie, bo mleczko Clarinsa farbuje mi szyje przy pierwszym podejsciu chociaz mam jasniejsza od twarzy - mimo to brazowieje szybciej i dluzej sie trzyma - moze twarz "tre" bardziej przy myciu? Na drugim przedramieniu mam testowo Nivea brazujacy i powiem, ze odcien obu jest ten sam, z tym, ze Dove minimalnie mocniej zlapal. I dobrze - z twarza mi lepiej idzie niz ze smarowaniem ciala, jak tak slabo lapie to ryzyko zaciekow mniejsze. Juz sie wole 5 razy smarowac niz jeden raz i wygladac jak salamandra plamista.
Zdalo by sie tu wkleic kiedys
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 07:07   #935
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Warszawie mamy sklep firmowy Ziaji i bez problemu można kupić te kosmetyki.
Aktualnie używam wody termalnej Iwostin, ale jak chcesz to sprawdzę Vichy
U mnie tez jest apteka, ktora ma pelen asortyment Ziai (ale to chyba nie to samo co sklep firmowy?), ale panie nie mialy swego czasu pojecia o tym, ze wyszly jakies nowe szampony itp.
Sprawdz prosze Vichy. jestem ciekawa czy to przypadek czy mam po prostu takiego pecha.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 09:41   #936
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Moja pielęgnacja różowym kwiatkiem zaznaczone są resztki, serduszkami kosmetyki nieużywane lub użyte 1-2 razy.
Estello jak się sprawuje ta kolekcja szmpańska z Sephory? I co to za słodki bałwanek?
Kolekcja Escady pierwszorzędna ! ja też bardzo lubię te zapachy
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja się wzięłam, ale jeszcze trzy paczki (dwie z kosmetykami do twarzy, jedna - do włosów) są w drodze, więc to nie wszystko
W porównaniu do poprzednich - na pewno nadrobiłam braki włosowate, ale mam takie fazy w zakupach. Gdzieś zginął mi po poprzednich zdjęciach jeden kwas i do tej pory się nie znalazł Nie wkleiłam kosmetyków, które zostały mi dosłownie na jeden raz - micel Biodermy, tonik Lysanel.
Oj dużo fajnych smarowideł widzę u ciebie te małe niebieskie buteleczki to bonacure moisture kick?
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Na razie nic nie kupuje-zamowilam sobie tylko probki filtrow i to tyle
Cera ostanio sie troche uspokoila

To się cieszę,że skóra daje ci odpocząć
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kusi ta Voglia bardzo, mam ochote na gruszke z czekolada albo cukier z orzechami Zdalo by sie tu wkleic kiedys
Vril, ja gruszkę jakiś czas temu skończyłam, ale powiem ci, że im dłużej ją używałam tym mniej tę gruszkę i czekoladę tam czułam, a bardziej chemię może orzechy będą bardziej udane
Wklejaj się, wklejaj!
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 09:49   #937
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Oj dużo fajnych smarowideł widzę u ciebie te małe niebieskie buteleczki to bonacure moisture kick?
Tak zamawiałam dwie flaszki po 100ml (tańsze niż jedna po 200ml były ), a dostałam... 4 po 50ml
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 11:19   #938
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak zamawiałam dwie flaszki po 100ml (tańsze niż jedna po 200ml były ), a dostałam... 4 po 50ml
A najtaniej wychodzi jak się bierze tę największą butlę, chyba 500ml To moja ukochana odżywka do włosów i jedyny kosmetyk, którego używam prawie od roku, niezmiennie i niezamiennie z niczym innym i wiem, że będę używać jej jeszcze dłuugo, dłuuugo
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 11:37   #939
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A najtaniej wychodzi jak się bierze tę największą butlę, chyba 500ml To moja ukochana odżywka do włosów i jedyny kosmetyk, którego używam prawie od roku, niezmiennie i niezamiennie z niczym innym i wiem, że będę używać jej jeszcze dłuugo, dłuuugo
Nie wiedziałam, to jest moje pierwsze spotkanie z tą odżywką ale i tak nie lubię, gdy jeden kosmetyk długo u mnie stoi - wolę mniejsze pojemności
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 11:50   #940
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Estella Przedramie z Dove leciutko "opalone", na szczescie zero zolci ale jednak po 2-3 godzinach zapach DHA wylazl, dziad jeden. Obaczymy na twarzy. Mowisz, ze kiepsko szyje lapie? Moze i dobrze dla mnie, bo mleczko Clarinsa farbuje mi szyje przy pierwszym podejsciu chociaz mam jasniejsza od twarzy - mimo to brazowieje szybciej i dluzej sie trzyma - moze twarz "tre" bardziej przy myciu? Na drugim przedramieniu mam testowo Nivea brazujacy i powiem, ze odcien obu jest ten sam, z tym, ze Dove minimalnie mocniej zlapal. I dobrze - z twarza mi lepiej idzie niz ze smarowaniem ciala, jak tak slabo lapie to ryzyko zaciekow mniejsze. Juz sie wole 5 razy smarowac niz jeden raz i wygladac jak salamandra plamista.
Zdalo by sie tu wkleic kiedys
Jak z zapachem Nivea?
Nie doczytałam nigdzie wcześniej, ale inna Wizażanka pisała, że bardzo śmierdzi samoopalaczem. Wiem, że nie znajdę "bezsrodkowca", ale chociaż chciałabym zminimalizowac ten zapach. Ja własnie mam na sobie Johnsona i tez mi zalatuje DHA.
A salamandrą to byłam jak na twarz z samoopalaczem Clarinsa nałożyłam peeling migdałowy. Pieknie mi schodziła i skóra i opalenizna razem z nią. Nie muszę chya pisać, że schodziła nierównomiernie...
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 11:55   #941
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zrobiłam kilka zdjęć mojej pielęgnacji Nie zdążyłam pstryknąć dezodorantów, sztyftów i balsamów do ust i produktów do włosów oraz zapasów, bo akumulatorki się rozładowały

Póki co - wklejam te fotki, które zrobiłam (tu mam pytanie - ja mam co najmniej kilkadziesiąt próbek perfum, tez je pstryknąć? )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010024.JPG (63,7 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010026.JPG (64,3 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010027.JPG (63,7 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010028.JPG (62,8 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010029.JPG (61,3 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010031.JPG (68,0 KB, 239 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 11:58   #942
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jeszcze te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010032.JPG (63,2 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010033.JPG (64,4 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010034.JPG (64,5 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010035.JPG (65,3 KB, 287 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 12:39   #943
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jeszcze te:
snowqueenczy ten balsam -masełko do paznokci Sephory jest skuteczny jeśli chodzi o wzmocnienie paznokci? Ostatnio doszłam już do ładu i składu z moimi paznokciami, ale był moment, ze bardzo mi sie rozdwajały, od połowy płytki już. Teraz chciałabym podtrzymac efekt jaki udało mi sie uzyskać. Zakupy w sephorze co prawda już za mna, ale może przy najbliższym wypadzie do cywilizacji.....
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 12:47   #944
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snowqueen rzeczywiście mnóstwo rzeczy się powatarza - z każdego zdjęcia miałam/mam minimum 1 rzecz

Woda Vichy - leci mgiełka, ale bardzo duża ilość. Iwostin leci w dużej ilości - będzie super na lato do odświeżania skóry; czytałam opinie na KWC i wszystkie osoby piszą o szczypaniu - ja nic takiego nie zaobserwowałam.

Dove słabo chwyta szyję - widać różnicę między skórą twarzy a skórą szyji:/
Sephora szampańska była testowana raz, chcę przetestować całą linię zapachową - czekam aż zużyję aktualne kremy, bo nie lubię mieć otwartych nastu kosmetyków, które stoją i się kurzą. Niestety zapasy nieotwarte lubię mieć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 12:50   #945
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
snowqueenczy ten balsam -masełko do paznokci Sephory jest skuteczny jeśli chodzi o wzmocnienie paznokci? Ostatnio doszłam już do ładu i składu z moimi paznokciami, ale był moment, ze bardzo mi sie rozdwajały, od połowy płytki już. Teraz chciałabym podtrzymac efekt jaki udało mi sie uzyskać. Zakupy w sephorze co prawda już za mna, ale może przy najbliższym wypadzie do cywilizacji.....
Ja jestem z niego zadowolona. Na pewno dobrze radzi sobie ze skórkami, a co do paznokci, to używam jednocześnie odżywki Strong Results z Avonu - paznokcie są w coraz lepszej kondycji, wyraźnie mocniejsze, ale ciężko mi powiedzieć, którego produktu większa w tym zasługa. Lubię go, dodatkowo tak słodko pachnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 12:58   #946
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snowqueen rzeczywiście mnóstwo rzeczy się powatarza - z każdego zdjęcia miałam/mam minimum 1 rzecz
Jak oglądałam Twoje zdjęcia czułam się jakbym trochę swoich zbiorów oglądała

Cytat:
Napisane przez truheart
Estello jak się sprawuje ta kolekcja szmpańska z Sephory?
Co prawda pytanie nie do mnie, ale ja też mam/miałam kosmetyki z linii szampańskiej, więc mogę się wypowiedzieć.
Balsam jest b. fajny, tak jak wszystkie z tej linii - lubię je, świetnie wygładzają, nawilżają, no i te zapachy

Krem pod prysznic był bardzo przyjemny, nie wysuszał skóry, pachniał fajnie, tak "musująco" Miałam dwa, szybko zużyłam

Żel do kąpieli i pod prysznic niespecjalnie mi się spodobał. Wysuszał mi skórę, wlany do wanny słabo się pienił, nie pachniał zbyt intensywnie. Fajnie jednak wyglądał - taki złoty płyn z bąbelkami

Tabletki do kąpieli - jak to Sephorowe tabletki, czasami lubię wrzucić do wody. Trochę musujące z tego, co pamiętam; jeszcze jedną mam w zapasie.
Zapach tak jak całej linii - ładny. W ogóle ja w tym szampańskim zapachu wyczuwam dziką różę - zresztą nie tylko ja. Moja mama tez używała praktycznie całej serii i odniosła podobne wrażenie.

Nie miałam kremu do ciała - ale po okropnych wrażeniach z kremem czekoladowym postanowiłam, że wolę nie próbować...

Przepraszam za post pod postem, ale tamten nie chce mi się wyedytować
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:02   #947
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zrobiłam kilka zdjęć mojej pielęgnacji Nie zdążyłam pstryknąć dezodorantów, sztyftów i balsamów do ust i produktów do włosów oraz zapasów, bo akumulatorki się rozładowały

Póki co - wklejam te fotki, które zrobiłam (tu mam pytanie - ja mam co najmniej kilkadziesiąt próbek perfum, tez je pstryknąć? )
Bardzo fajne te twoje zbiory kilka rzeczy z Ori mam tych samych Bardzo lubię zapach żelu pod prysznic YR z migdałami kalifornijskimi, który wypatrzyłam u ciebie
Próbkom możesz dać spokojnie leżeć, na początku perfum w ogóle nie wklejałyśmy w tym wątku
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 13:19   #948
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bardzo fajne te twoje zbiory kilka rzeczy z Ori mam tych samych Bardzo lubię zapach żelu pod prysznic YR z migdałami kalifornijskimi, który wypatrzyłam u ciebie
Próbkom możesz dać spokojnie leżeć, na początku perfum w ogóle nie wklejałyśmy w tym wątku
Dzięki
Ja też baaardzo lubię ten żel - dostałam go w prezencie od koleżanki i trafiła w dziesiątkę, zapach świetny jak dla mnie
Próbek w takim razie nie ruszam. I dobrze, bo leżą sobie spokojnie w pudełku, gdzie je wrzucam, jak tylko dostanę... I tak gromadzę jak chomiczek i rzadko chce mi się w nich szperać, żeby znaleźć coś, na co mam ochotę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 14:18   #949
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maja - balsam Nivea nalozylam tylko cienka warstwa na przedramie, zapach DHA nie pojawil sie wcale. Za to z Dove do twarzy po 3 godzinach wyszlo okropienstwo - chyba sie udusze stosujac go na twarz - ale kolor musze przyznac bardzo ladny i jednolity. Nivea wyszedl w tej samej tonacji ale roznica w odbiorze "estetyki" niestety gorsza - niby kolor rowno nalozony ale tak jakos nie stopil sie ze skora, nie ma mazow czy czegos podobnego ale mimo wszystko nalozona plama nie jest jednolita - wydaje sie jakbym miala przeswitujaca skore. Obaczymy jak sie ta Nivea na calym ciele sprawi, wtedy na "opalamy sie!!!" zdam relacje z zapachu i wrazen ze stosowania.
Tez polecam odzywke do paznokci Avon Strong Results - efekt widoczny juz po pierwszym nalozeniu. Uwaga - osobom zaczynajacym kuracje radze obciac paznokcie na krotko, w pierwszej fazie "wzmacniania" paznokcie robia sie bardzo kruche i moga potrzaskac chocby od stukania w klawiature.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 16:41   #950
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja jestem z niego zadowolona. Na pewno dobrze radzi sobie ze skórkami, a co do paznokci, to używam jednocześnie odżywki Strong Results z Avonu - paznokcie są w coraz lepszej kondycji, wyraźnie mocniejsze, ale ciężko mi powiedzieć, którego produktu większa w tym zasługa. Lubię go, dodatkowo tak słodko pachnie
Dziekuję za relację
Dobrze wiedzieć, że nie jest bublem, bo jak bede kiedyś przelotem w Sephorze, to bez wyrzutów go kupię
A odżywkę Avon znam i tez lubięOna tez składała sie na moją terapią paznokciową.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja - balsam Nivea nalozylam tylko cienka warstwa na przedramie, zapach DHA nie pojawil sie wcale. Za to z Dove do twarzy po 3 godzinach wyszlo okropienstwo - chyba sie udusze stosujac go na twarz - ale kolor musze przyznac bardzo ladny i jednolity. Nivea wyszedl w tej samej tonacji ale roznica w odbiorze "estetyki" niestety gorsza - niby kolor rowno nalozony ale tak jakos nie stopil sie ze skora, nie ma mazow czy czegos podobnego ale mimo wszystko nalozona plama nie jest jednolita - wydaje sie jakbym miala przeswitujaca skore. Obaczymy jak sie ta Nivea na calym ciele sprawi, wtedy na "opalamy sie!!!" zdam relacje z zapachu i wrazen ze stosowania.
Tez polecam odzywke do paznokci Avon Strong Results - efekt widoczny juz po pierwszym nalozeniu. Uwaga - osobom zaczynajacym kuracje radze obciac paznokcie na krotko, w pierwszej fazie "wzmacniania" paznokcie robia sie bardzo kruche i moga potrzaskac chocby od stukania w klawiature.
Dziekuję
Czekam na dalsze relacje z całego ciała Póki co jestem zadowolona z Johnsona i nawet Sopotu Ziaji. Za to trafiłam na jakas felerną chyba butlę Garniera. Wcześniej miałam i był fajny, teraz smaruję się nim codziennie i brazowienia nawet na mojej jasnej skórze nie widać. Brat przez przypadek też sie posmarował na przedramionach i łydkach bo miał skórę suchą jak wiór i oczywiście nie rozsmarowywał, nie umył poźniej rąk tylko wklepał(a co, od razu krem do rak miał)i nie ma żadnych zacieków, żadnego zbrązowienia.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 19:09   #951
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cennik Ziaji Pro dla zainteresowanych (na stronie sera są w starych opakowaniach - aktualnie są to tubki, nie ampułki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziaja cennik 1.JPG (97,1 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ziaja cennik 2.JPG (89,2 KB, 102 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 21:29   #952
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

mama kupiła mi Nivea brazujący.. dziś bedę się smarować
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 22:00   #953
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snowqueen rzeczywiście mnóstwo rzeczy się powatarza - z każdego zdjęcia miałam/mam minimum 1 rzecz

Woda Vichy - leci mgiełka, ale bardzo duża ilość. Iwostin leci w dużej ilości - będzie super na lato do odświeżania skóry; czytałam opinie na KWC i wszystkie osoby piszą o szczypaniu - ja nic takiego nie zaobserwowałam.
Zamowilam dzisiaj wode Iwostin w Aquavitae, mam nadzieje, ze nie bedzie mnie szczypac... Obawiam sie jednak, ze "chytry dwa razy traci", co mnie podkusilo, zeby zaoszczedzic 4 zlote nie kupujac LRP?!
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Cennik Ziaji Pro dla zainteresowanych (na stronie sera są w starych opakowaniach - aktualnie są to tubki, nie ampułki)
Cos ta Ziaja troche dziwaczna - maseczka sciagajaca i zel myjacy normalizujacy do cery SUCHEJ???
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-06, 22:20   #954
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cos ta Ziaja troche dziwaczna - maseczka sciagajaca i zel myjacy normalizujacy do cery SUCHEJ???
Zastanawiałam się nad tym samym
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 20:06   #955
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zrobiłam kilka zdjęć mojej pielęgnacji Nie zdążyłam pstryknąć dezodorantów, sztyftów i balsamów do ust i produktów do włosów oraz zapasów, bo akumulatorki się rozładowały

Póki co - wklejam te fotki, które zrobiłam (tu mam pytanie - ja mam co najmniej kilkadziesiąt próbek perfum, tez je pstryknąć? )
Bardzo podoba mi się twój zbiór
Wypatrzyłam parę rzeczy u ciebie nad którymi się zastanawiałam czy nie kupić i mam parę pytań. Czy ten krem z Orilflame Optimals Hydra coś tam dobrze nawilża?? Czy zostawia film na twarzy?? I zauważyłam też z Oriflame chyba rozświetlającą emulsję Optimals Radiance coś tam?? Jaki jest ten efekt rozświetlania?? Czy na cerze tłustej nie będzie to wyglądało jak by ktoś się posmarował smalcem??
I jeszcze zauważyłam z dr Eris serum pod oczy Skinmood. Warte to coś jest?? Dobrze nawilża?? A używałaś może z tej serii do buzi tych dwóch kremów co to mieszać trzeba?? Acha i jeszcze wyczaiłam, że masz tonik i mleczko z nowej serii Lirene do ceru suchej. Dobrze się spisują??
To chyba na razie tyle pytań, z góry dziękuję za odpowiedź
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 20:30   #956
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się twój zbiór
Wypatrzyłam parę rzeczy u ciebie nad którymi się zastanawiałam czy nie kupić i mam parę pytań. Czy ten krem z Orilflame Optimals Hydra coś tam dobrze nawilża?? Czy zostawia film na twarzy?? I zauważyłam też z Oriflame chyba rozświetlającą emulsję Optimals Radiance coś tam?? Jaki jest ten efekt rozświetlania?? Czy na cerze tłustej nie będzie to wyglądało jak by ktoś się posmarował smalcem??
I jeszcze zauważyłam z dr Eris serum pod oczy Skinmood. Warte to coś jest?? Dobrze nawilża?? A używałaś może z tej serii do buzi tych dwóch kremów co to mieszać trzeba?? Acha i jeszcze wyczaiłam, że masz tonik i mleczko z nowej serii Lirene do ceru suchej. Dobrze się spisują??
To chyba na razie tyle pytań, z góry dziękuję za odpowiedź
Dziękuję I już odpowiadam

- krem Hydra Energy - to już mój drugi słoiczek, kończy się, więc na pewno kupię kolejny. Bardzo dobrze poprawił stan mojej cery, świetnie nawilża, buźka zdrowo wygląda. Ma konsystencję kremu-żelu, ja stosuję go tylko na noc, ciężko mi powiedzieć, jakby zachowywał się np. pod makijażem, ale myślę, że w porządku. U mnie nie zostawia tłustego filmu

- kosmetyk z serii Radiance Energy to scrub, który jak najbardziej polecam Co do emulsji, miałam jej tylko próbkę (jest przeznaczona do cery mieszanej/tłustej, a ja mam suchą, więc dla mnie byłaby na pewno za słaba). Użyłam dwa razy, dobrze się wchłonęła i na pewno się nie świeciła, ale kto wie jakby było na cerze mieszanej np... Pewnie też ok, ale kto wie

- lubię krem pod oczy SkinMoood, jest bardzo wydajny, zmniejsza cienie pod oczami i nawilża całkiem fajnie. Podwójnych kremów nie używałam (też czytałam, że nie są dla suchej cery)

- tonik Lirene - super pachnie, fajnie odświeża, ale dostałam tydzień temu jakiegoś uczulenia na buźce, na razie odstawiłam tonik, bo tylko to i podkład ostatnio zmieniałam... Zobaczymy, byłoby szkoda, bo jest naprawdę przyjemny

- mleczko Lirene - dopiero zaczęłam, jest dosyć rzadkie, pachnie podobnie do toniku - świeżo, owocowo; dobrze zmywa makijaż, do oczu nie używałam

Mam nadzieję, że w miarę wyczerpująco odpowiedziałam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 08:02   #957
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Jutro jade do Krakowa, bede miała więc dostę co całego mojego zbioru i zrobię aktualizację - od czasu poprzednich foteck sporo się zmieniło (sporo zużyłam, sporo poszło na Allegro i równie sporo przyboło )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:28   #958
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jutro jade do Krakowa, bede miała więc dostę co całego mojego zbioru i zrobię aktualizację - od czasu poprzednich foteck sporo się zmieniło (sporo zużyłam, sporo poszło na Allegro i równie sporo przyboło )
Ooo ja czekam na te kosmetyki Joanny z wątku o nowościach
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:30   #959
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ooo ja czekam na te kosmetyki Joanny z wątku o nowościach
Będą będą ale fotki dopiero po weekendzie Może sie jszcze w między czasie na coś skusze. Fotki Joanny moge dać dzisiaj

Moja Aśka - czyli aktualizacja z dzisiaj

EDYCJA:
Olejek pod prysznic i do kąpieli truskawka + smietanka, wanilia + smietanka, peeling kiwi i żele pod pryszni w saszetce mango + papaja i wiśnia + porzeczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturia1.JPG (29,9 KB, 210 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-04-11 o 22:22
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 19:30   #960
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Będą będą ale fotki dopiero po weekendzie Może sie jszcze w między czasie na coś skusze. Fotki Joanny moge dać dzisiaj

Moja Aśka - czyli aktualizacja z dzisiaj
Hosenko moze przeklej charakterystyke Joanny z watku o nowosciach, wtedy latwiej bedzie sie polapac co jest co na tym zdjeciu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.