Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 19:57   #1471
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Heh Ale najgorzej jest jak sie motywacje i sens zatraci.. prawda ? Ja postaram sie 3mac i przyda mi sie wasze wsparcie. Mamy w koncu jeden wspolny cel
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:56   #1472
ulcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 100
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

trzeba twardym być a nie "mientkim " trzymam kciuki dziewczyny
ulcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:03   #1473
OrchideaGirl
Przyczajenie
 
Avatar OrchideaGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej dziewczyny!
dawno mnie tu nie bylo, ale niestety zajecia na studiach wypelniaja mi caly moj wolny czas, ale.. do rzeczy jesli chodzi o powrot do naturalnych wloskow to chyba jestem na dobrej drodze, nie rozjasniam ich juz od 8miesiecy, jak na razie 2razy przyciemnialam tylko diacolorem i powiem Wam ze jest lepiej.. ale.. ale niestety na glowie mam polowe pieknego 10cm lsniacego odrostu i jakies 15cm wysuszonego sianka, korci mnie strasznie jasny blond, bo poprostu go uwielbiam, no ale tlumacze sobie ze jesli teraz ufarbuje je na blond to czeka mnie sciecie wlosow na jezyka, wiec trzymam sie jakos.. jeszcze kolejne 8miesiecy i przy dobrym scieciu wloskow jest szansa na 100% zdrowych klaczkow
OrchideaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:01   #1474
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mi na szczęście udało się dotrwać w postanowieniu i mam teraz naturalny kolor włosów

Mam naturalny średni blond, włosy pofarbowałam piaskowym blondem, miały wyjść pasemka, ale kolor się zlał

W każdym bądź razie, czasy odrostów były straszne.! Co jakiś czas chodziłam do fryzjera i cieniowałam coraz bardziej i bardziej... W listopadzie ostatecznie odzyskałam naturalny kolor włosów, ale nie układały mi się i musiałam używać narzędzia zbrodni - suszarko-lokówki.
Teraz w efekcie jestem skazana na odbudowę sianowatych włosów.
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:56   #1475
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mam włosy do szyji, ścięłam je pod wpływem chwili, bo chciałam się pozbyć siana typowego po rozjaśnianiu ;( I teraz żałuję, znajomi mi mówią, że gorzej wyglądam, chyba się załamię, żal mi jak niewiem ( Pomóżcie!!
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 21:53   #1476
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Nie ma nikogo na wizażu ? pPrzydałoby mi się dobre słowo.. Są nieraz chwile zwątpienia, a ja dzisiaj mam właśnie takie ciche dni, kiedy moje włosy są dla mnie koszmarem Pozdrawiam wszystkie wizażanki !;*
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:13   #1477
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Nynaszencja8 Pokaż wiadomość
Mam włosy do szyji, ścięłam je pod wpływem chwili, bo chciałam się pozbyć siana typowego po rozjaśnianiu ;( I teraz żałuję, znajomi mi mówią, że gorzej wyglądam, chyba się załamię, żal mi jak niewiem ( Pomóżcie!!
Nie załamuj się przecież włoski odrosną, wtedy będziesz miała śliczne i zdrowe. Tylko musisz trochę odczekać ale opłaca się. Ja też moje włosy parę lat temu ścięłam pod wpływem chwilowej chęci zmiany i z włosów do ud zostały mi do ramion. Teraz też aktualnie zapuszczam, jak na razie mam trochę za ramiona, więc możemy razem zapuszczać.
W styczniu bądź w lutym ide ściąć resztki farbowanych zniszczonych włosów
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:18   #1478
betty3423
Przyczajenie
 
Avatar betty3423
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
GG do betty3423
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Nynaszencja8 Pokaż wiadomość
Mam włosy do szyji, ścięłam je pod wpływem chwili, bo chciałam się pozbyć siana typowego po rozjaśnianiu ;( I teraz żałuję, znajomi mi mówią, że gorzej wyglądam, chyba się załamię, żal mi jak niewiem ( Pomóżcie!!
Oj też miałam chwile zwątpienia gdy ścięłam włosy...były za łopatki a zostały skrócone do ramion, przez tydzień chodziłam struta i myślałam, że wszyscy gapią się na mnie, bo brzydko wyglądam. Ale teraz jest już lepiej, włoski zaczęły rosnąć, a ja w zasadzie jestem zadowolona, bo pozbyłam się 15 cm zniszczonych farbowaniem włosów Teraz pora na naturalne, z uwielbieniem patrzę na mój odrost

Więc nie martw się, kryzys jest przejściowy...a pomyśl lepiej, że Twoje włoski są mniej obciążone, zdrowsze i na pewno przyspieszą wzrastanie
__________________
Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.

betty3423 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:01   #1479
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziękuję karolka1980-80 i betty3423 ;* Świadomość, że ktoś miał ten sam problem co ja i mnie rozumie bardzo mi pomaga i podbudowuje. Dzisiaj zakupiłam sobie chyba 20 kosmetyki do włosów w tym miesiącu ;D I kupiłam Capivit na piękne włosy i odzywkę z czarnej rzepy. Ma przyspieszyc porost włosów ponoć. Moje odrostty są gładziutkie i bardzo brązowe, popadają aż w ciemnną czekoladę. Miło mi na nie patrzeć Tylko czekam kiedy będę miała swoje włoski w całosći.. ale to dopiero pewnie za 2 latka ( Pozdrawiam was kochane ;*
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:27   #1480
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny nie farbuje włosów juz 14 miesięcy mam odrost do ucha i w tej chwili kryzys włoski , które odrosły są super lśnią są mięciutkie i gładkie , ale reszta tragedia zudziałe w różnych odcieniach tak się farba spłukała nierówno i wygląda to kiepsko straszne korci mnie pofarbować całe włosy na czekoladowy brąz, 2 stycznia idę podciąć grzywkę i włosy trzymajcie kciuki, żeby mi nie odbiło , żebym nie pofarbowała włosów i nie zmarnowała odrostu do ucha oj ciężko będzie ciężko wystarczy,że fryzjerka zasugeruje mi , że lepiej żebym pofarbowała bo teraz to brzydko wygląda trzymajcie się dziewczynki
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 09:31   #1481
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie farbuje włosów juz 14 miesięcy mam odrost do ucha i w tej chwili kryzys włoski , które odrosły są super lśnią są mięciutkie i gładkie , ale reszta tragedia zudziałe w różnych odcieniach tak się farba spłukała nierówno i wygląda to kiepsko straszne korci mnie pofarbować całe włosy na czekoladowy brąz, 2 stycznia idę podciąć grzywkę i włosy trzymajcie kciuki, żeby mi nie odbiło , żebym nie pofarbowała włosów i nie zmarnowała odrostu do ucha oj ciężko będzie ciężko wystarczy,że fryzjerka zasugeruje mi , że lepiej żebym pofarbowała bo teraz to brzydko wygląda trzymajcie się dziewczynki
Nogala1 gratuluje ! tyle już wytrwałaś, nie marnuj tego! Wiem, co to znaczy.. Jest pokusa, masz wrażenie, że wszyscy dookoła Cię wyśmiewają i to działa na psychikę, niestety, ale jesteś silna, te nowe włoski są pewnie bardziej zadbane niżd farbowaniem, prawda xD? Bo już wiesz, że trzeba je doceniać.. Ja wkleje później swoją fotkę zanim pofarbowałam i ścięłam, tylko niewiem jeszcze jak się tutaj zdjęcia dodaje ;p Miałąm takie długie prawie do pasa czekoladowe SWOJE ! włoski ( Aż mi się płakać chce jak zdjęcia oglaądam.. No nic, idę sprzątać Wytrwałości życzę *
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 12:16   #1482
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie farbuje włosów juz 14 miesięcy mam odrost do ucha
tak wolno Ci włosy rosną? :OO
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 13:00   #1483
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
tak wolno Ci włosy rosną? :OO
niestety nie rosną zbyt szybko
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 13:20   #1484
Nynaszencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cybinka
Wiadomości: 7
GG do Nynaszencja8
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ojej, rezczywiscie wolniutko ;( Ja nie farbuje juz 3 miesiace i mam odrost 4,5 cm .. Dla mnie DOPIERO. No ale trudno, czekam cierpliwie, ale przyznam szczerze ze mnie to nieraz dobija..
Nynaszencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:10   #1485
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

cóż,skromnie się przywitam i jeśli można to dołącze do waszej ,,społeczności"sama miałam na głowie rudy przez ok 6 miesięcy, dziś farbuję na szatyn aby powrócić do mojego ciemnego blondu.Już mam dośc eksperymentów ,zresztą wolę mieć zdrowe własne włosy. zobaczymy jak to wyjdzie z tym szatynem,ale mam nadzieję że uda się .
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:53   #1486
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a w grudniu całkowicie opuściłam sie w kwestii włosów , żadnych odżywek , nawet seboradinu i jak było na początku grudnia 3,5cm tak dziś tak samo
musze sie zmotywować , bo całkowicie zepsuł mis ie humor jak zmierzyłam odrost=//
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:09   #1487
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja w ogóle nie używam odzywek od powiedzmy 2 miesięcy. Włosy i tak mi rosną Chociaż od nowego chyba zacznę o nie bardziej dbac Jakieś cienkie są, a biorę cały czas vitapil.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:30   #1488
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

W sobotę byłam u kolezanki i powiedziała, że strasznie podobają się jej moje naturalne włoski
plus kilka jaśniejszych pasemek... ale ciiiiicho...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 07:24   #1489
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja też jestem z siebie zadowolona, że wciąż wytrzymuję . A z tymi odrostami to u mnie jest tak nierówno, że już sama nie wiem - jedne mają nawet 6 cm odrostu a te przy grzywce 4 . Rosną więc nierówno, ale najważniejsze, że do przodu. Wczoraj kupiłam ten klasyczny wax i mam nadzieję, że tempo wzrośnie. Obliczyłam, że w kwietniu powinnam mieć odrost do ucha
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 17:50   #1490
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja już mam wszystkie swoje - zero odrostów
"Pracowałam" na swoje naturalki prawie rok - w lutym będzie rok jak ostatni raz farbowałam włosy (ciemny brąz, który wyglądał jak czarny) - i jestem z siebie dumna
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:55   #1491
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja się dalej męczę z moimi czarnymi włosami :/ Idę po nowym roku podciąć włosy
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:01   #1492
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja już mam wszystkie swoje - zero odrostów
"Pracowałam" na swoje naturalki prawie rok - w lutym będzie rok jak ostatni raz farbowałam włosy (ciemny brąz, który wyglądał jak czarny) - i jestem z siebie dumna
Finlora, to wychodzi mi na to,że za rok pozbędę się również ciemnego brązu(który takze wygląda jak czarny)
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:13   #1493
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Przebrnęłam przez cały wątek i muszę przyznać, że trochę się przestraszyłam. Teraz wiem jakim błędem była znaczna zmiana koloru moich włosów. Naturalny kolor to mysi blond, ni to ciemny ni to średni. Najpierw farbowałam Castingiem na mroźny kasztan bodajże, później był okres henny (w balsamie, ale zawsze), a teraz chcę jakoś rozjaśnić te rudawo-żółte refleksy i powoli wrócić do mojego kolorku. Niezbyt pięknie wyglądają te odrosty. Eh... tyle czekania, a ja jestem taka niecierpliwa!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:15   #1494
rybka516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez cały wątek i muszę przyznać, że trochę się przestraszyłam. Teraz wiem jakim błędem była znaczna zmiana koloru moich włosów. Naturalny kolor to mysi blond, ni to ciemny ni to średni. Najpierw farbowałam Castingiem na mroźny kasztan bodajże, później był okres henny (w balsamie, ale zawsze), a teraz chcę jakoś rozjaśnić te rudawo-żółte refleksy i powoli wrócić do mojego kolorku. Niezbyt pięknie wyglądają te odrosty. Eh... tyle czekania, a ja jestem taka niecierpliwa!
Nie przejmuj się to tylko włosy. Wiem co mówie bo sama je starciłam, byłam łysa i też popełniłam podobny bląd bo gdy zaczęły odrastać zaczęłam farbować. Ja też jestem w trakcie powrotu do moich naturalnych włosów typowy polski "mysi blond" Wiele dziewczyn to przerabiało i teraz są z siebie dumne. I ja też już jestem mój odrost to ponad 1cm
Nie taki diabeł straszny jak go malują!

29.12.08 ----> 1cm
29.01.09 ----> 2,5cm sasasa...
rybka516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:18   #1495
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nie taki diabeł straszny p po pewnym czasie przyzwyczaisz się do odrostów, będziesz przycinać...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 16:22   #1496
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
Ja też jestem w trakcie powrotu do moich naturalnych włosów typowy polski "mysi blond"
Eh ten blond... Ale na pewno lepsze to niż zniszczone włosy. Obyśmy wszystkie wytrwały w tych postanowieniach. Walczmy o "mysi", ale za to zdrowy blond!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:22   #1497
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Przebrnęłam przez cały wątek i muszę przyznać, że trochę się przestraszyłam. Teraz wiem jakim błędem była znaczna zmiana koloru moich włosów. Naturalny kolor to mysi blond, ni to ciemny ni to średni. Najpierw farbowałam Castingiem na mroźny kasztan bodajże, później był okres henny (w balsamie, ale zawsze), a teraz chcę jakoś rozjaśnić te rudawo-żółte refleksy i powoli wrócić do mojego kolorku. Niezbyt pięknie wyglądają te odrosty. Eh... tyle czekania, a ja jestem taka niecierpliwa!
Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się to tylko włosy. Wiem co mówie bo sama je starciłam, byłam łysa i też popełniłam podobny bląd bo gdy zaczęły odrastać zaczęłam farbować. Ja też jestem w trakcie powrotu do moich naturalnych włosów typowy polski "mysi blond" Wiele dziewczyn to przerabiało i teraz są z siebie dumne. I ja też już jestem mój odrost to ponad 1cm
Nie taki diabeł straszny jak go malują!

29.12.08 ----> 1cm
29.01.09 ----> 2,5cm sasasa...
Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Eh ten blond... Ale na pewno lepsze to niż zniszczone włosy. Obyśmy wszystkie wytrwały w tych postanowieniach. Walczmy o "mysi", ale za to zdrowy blond!
moze to Was pocieszy
nie sugerujcie sie kolorem odrostow, nie zapominajcie, ze kontrastujac z farbowanymi moze wygladac zupelnie inaczej. przy farbowanych nawet najladniejszy naturalny kolor moze wygladac nieciekawie.

sama to przerabialam. przy zchodzeniu z czarnych, moje odrosty wygladaly beznadziejnie, w dodatku na chlodna tonacje. dopiero gdy zupelnie pozbylam sie farbowanych, naturalny blond zaczal wygladac na cieply i zdecydowanie bardziej atrakcyjny.

a wiec glowy do gory, grunt, zeby sie nie zlamac i nie wrocic do farb
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:54   #1498
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ostatnio byłam się u fryzjera obciąć i strasznie chciał mi zrobić kolor... że farbując na jasniejsze tony, łagodniej będzie to wszystko wyglądało, jak stopniowo będę schodzić do naturalnego. ale cena zabiegu mnie przeraziła, bo ja niekasiasta jestem. i dobrze, bo dalej pielęgnuję moje odrosty.
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 23:47   #1499
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja też sie trzymam... na razie mnie nie kusi farbowanie... chyba przetrwałam pierwszy kryzys

wracam tu wciąz, bo mnie bardzo motywujecie dziewczyny...
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:05   #1500
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Finlora, to wychodzi mi na to,że za rok pozbędę się również ciemnego brązu(który takze wygląda jak cza rny)
Pewnie tak A masz jakieś odrosty? Ja w zasadzie już w lipcu miałam swoje włosy, tylko jeszcze ciemne końcówki pozostały, ale wtedy bardzo krótkie były
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
a ja też sie trzymam... na razie mnie nie kusi farbowanie... chyba przetrwałam pierwszy kryzys

wracam tu wciąz, bo mnie bardzo motywujecie dziewczyny...
I tak trzymać

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2009-01-07 o 12:11
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.