o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 22:02   #1
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203

o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>


jestem z chłopakiem od prawie miesiąca, wiem ze to mało czasu, ale znamy się od bardzo bardzo dawna. Jest ode mnie 3 lata starszy, pracuje, pisze prace mgr. Pierwszy tydzień był fajny, chodziłam szczęśliwa, cieszyłam się że go mam. Przyjeżdzał czasem 50km tylko po to by wyjaśnic jakiś zgrzyt między nami, przyjeżdzał z uczelni z innego miasta (120km) tylko po to, żeby się ze mną spotkać. Ale ostatnio, widujemy sie raz na tydzień. Rozumiem że prace ma, studia i obowiązki, ale skoro nie może to nie lepiej jest zadzwonić, pogadać? Mówiłam mu, że tęsknie za nim, za spotkaniami, to on ciągle mówił że wszystko mu sie skumulowało i sam na nic czasu nie ma, i że sam chciałby być ze mną, i że niedługo tak będzie, że będzie miał więcej czasu. Ale guzik prawda, bo zamiast przyjechać do mnie, to on pojechał do miasta gdzie studiował na 3dni bez celu w sumie, a o spotkaniu cichosza. Nic nie wspomina, ja też sie nie wyrywam, bo ciągle go zapraszałam ostatnio. Jesli chodzi o nasz kontakt to smsy. Jestem smutna przez niego, i nie wylewna też, i wie on dokladnie ze jest cos nie tak, to nie spyta, nie zadzwoni. Tylko melduje mi gdzie i z kim wychodzi, a powinien sie uczyc!! wkurza mnie to.
i nie wiem czy powinnam czekać na niego, czy nic się nie odzywać, ja chyba naiwna jestem skoro go rozumiem, a on pewnie w balona mnie robi.
Kurcze, w ogole nie jest odpowiedzialny. Rozmawialismy o naszym zwiazku, jestesmy razem, wyszlo to od niego, a teraz traktuje mnie chyba gorzej niz kolezanke ... męczy mnie to, i nie wiem czy zadzwonic do niego i powiedziec mu o co chodzi, czy po prostu czekać na jego krok, bo przeciez przez te 3tyg to ja sie starałam a on nie zbyt...
w ogóle czuje, że nie jest mna zainteresowany...wiec po co to wszystko?
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:23   #2
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Dobrze Cię rozumiem, bo mam prawie taki sam problem, tylko, że z przyjacielem. Starałam się, próbowałam jakoś naprawić i jemu stworzyć okazję do naprawienia naszych relacji, a on nie ma nigdy czasu, żeby przyjechać.
Z tą jednak różnicą, że jeśli wgl się widywaliśmy, to ja jeździłam do niego. Może teraz Twoja kolej na odwiedziny? Jeśli pisze tą pracę, to normalne, że od czasu do czasu chce gdzieś wyjść, odpocząć od książek. Co innego wyjście ze znajomymi, a co innego przejechanie 120 km w obie strony. Skoro Ci zależy na nim, to poświęć czas i pieniądze i jedź do swojego faceta
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:45   #3
60514_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 210
Smile Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

czy Ty przypadkiem nie jestes przed okresem? (wybacz, ale tak sie zachowujesz)
a co do Twojego problemu- Twoj chlopak nie ma czasu przyjezdzac do Ciebie czesciej niz raz na tydzien- studiuje i na dodatek pracuje, a dzieli Was 120 km, czyli 1,5 h jazdy samochodem, a nie napisalas czy ma samochod. Jesli nie ma jest jeszcze gorzej, bo musi "tluc sie autobusami" (busami?), a to tez nie jest fajne, zwlaszcza gdy sie czlowiek nan spozni ;p
ja z moim TŻ praktycznie od poczaku spotykamy sie raz na tydzien i jest dobrze (fakt, ze wtedy spedzamy ze soba caly dzien)- on ma prace, ja dwa kierunki studiow i to glownie z mojego powodu jest jak jest- w wakacje za to sobie "odbijamy"
musze Ci wyznac, ze wszelkiego rodzaju wymowki nic tu nie dadza- mnie np denerwuje, ze moj TŻ milknie albo sobie cos "burczy pod nosem" kiedy mu mowie, ze w tym tygodniu sie nie spotkamy, a juz sesja to w ogole... ;p;p;p jak sie go pytam, czy ma cos przeciwko to mowi: "A mam powiedziec, ze jestem zadolony? "
zatem nie wymagaj od swojego chlopaka cudow- zeby przyjezdzal kilka razy w tygodniu- ON TEZ MA SWOJE ZYCIE (o czym my kobiety zapominamy na poczatku zwiazku)- i nie zabraniaj wzglednie nie wypominaj mu tego, ze wychodzi ze znajomymi- chce odpoczac- nie koniecznie Cie zdradzic
pozdrawiam i wiecej wiary w milosc
PS. chcialam jeszcze cos dodac o telefonach- mysle, ze mozesz mu wprost powiedziec, ze wolisz telefony od smsow (np umowcie sie, ze zawsze wieczorem uslyszycie swoj glos )- pamietam jak to sie u mnie zaczelo- pierwszych kilka rozmow trwalo po godzinie ;p potem przenieslismy sie na Skype'a
60514_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:10   #4
Dokrat
Raczkowanie
 
Avatar Dokrat
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 80
GG do Dokrat
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Nie martw się, spraw by to on za toba latal. Bądz niedostepna, zagraj na zazdrosci, faceci musza zdobywac wiec nie badz nadgorliwa i postraj sie go z deczka olac, jesli cos do ciebie czuje to bedzie latal jak piesek kolo nogi.
__________________
PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER
Dokrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:17   #5
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

przepraszam bardzo, a ty co robisz? studiujesz, pracujesz? może sama od czasu do czasu ruszysz zadek do swojego księcia? bo wiesz, raczej ciężko jest pogodzić studia, prace, swoje życie i dojeżdżanie 120 km do ukochanej raz na 2 dni
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:45   #6
marta630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 283
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

mnie i mojego faceta dzieli naprawde sporo kilometów i nawet woda, hehe i do tego różnica w czasie i jakoś nie rezygnujemy z tego. I widujemy się jeszcze zadziej niż wy. wiec naprawde wyluzuj, miłość naprawde dużo potrafi znieść. Może warto przenieść się do jakiejś wspólnej sieci ? żeby tanie rozmowy były ? Ja i mój TŻ jesteśmy w jednej sieci i codziennie gadamy wiele godzin. Także spokojnie, uszy do góry. Powiedz swojemu partnerowi że wolisz słyszeć jego głos niż czytać sesy i będzie dobrze. 3mam za was kciuki
marta630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:50   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
jestem z chłopakiem od prawie miesiąca, wiem ze to mało czasu, ale znamy się od bardzo bardzo dawna. Jest ode mnie 3 lata starszy, pracuje, pisze prace mgr. Pierwszy tydzień był fajny, chodziłam szczęśliwa, cieszyłam się że go mam. Przyjeżdzał czasem 50km tylko po to by wyjaśnic jakiś zgrzyt między nami, przyjeżdzał z uczelni z innego miasta (120km) tylko po to, żeby się ze mną spotkać. Ale ostatnio, widujemy sie raz na tydzień. Rozumiem że prace ma, studia i obowiązki, ale skoro nie może to nie lepiej jest zadzwonić, pogadać? Mówiłam mu, że tęsknie za nim, za spotkaniami, to on ciągle mówił że wszystko mu sie skumulowało i sam na nic czasu nie ma, i że sam chciałby być ze mną, i że niedługo tak będzie, że będzie miał więcej czasu. Ale guzik prawda, bo zamiast przyjechać do mnie, to on pojechał do miasta gdzie studiował na 3dni bez celu w sumie, a o spotkaniu cichosza. Nic nie wspomina, ja też sie nie wyrywam, bo ciągle go zapraszałam ostatnio. Jesli chodzi o nasz kontakt to smsy. Jestem smutna przez niego, i nie wylewna też, i wie on dokladnie ze jest cos nie tak, to nie spyta, nie zadzwoni. Tylko melduje mi gdzie i z kim wychodzi, a powinien sie uczyc!! wkurza mnie to.
i nie wiem czy powinnam czekać na niego, czy nic się nie odzywać, ja chyba naiwna jestem skoro go rozumiem, a on pewnie w balona mnie robi.
Kurcze, w ogole nie jest odpowiedzialny. Rozmawialismy o naszym zwiazku, jestesmy razem, wyszlo to od niego, a teraz traktuje mnie chyba gorzej niz kolezanke ... męczy mnie to, i nie wiem czy zadzwonic do niego i powiedziec mu o co chodzi, czy po prostu czekać na jego krok, bo przeciez przez te 3tyg to ja sie starałam a on nie zbyt...
w ogóle czuje, że nie jest mna zainteresowany...wiec po co to wszystko?
kobieto bluszczu, daj sobie troche na wstrzymanie. jestescie ze soba DOPIERO miesiac, a juz osaczasz faceta ze wszystkich stron. jak tak dalej pojdzie to ci ucieknie zupelnie. sama do niego jedz, skoro tyle czasu sie nie widujecie
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 13:45   #8
arcydiablica
Raczkowanie
 
Avatar arcydiablica
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia.
Wiadomości: 160
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez Dokrat Pokaż wiadomość
Nie martw się, spraw by to on za toba latal. Bądz niedostepna, zagraj na zazdrosci, faceci musza zdobywac wiec nie badz nadgorliwa i postraj sie go z deczka olac, jesli cos do ciebie czuje to bedzie latal jak piesek kolo nogi.
Dokładnie! Wiem z autopsji, że to dobra strategia
Może teraz Ty mu napisz,któregoś dnia, że wychodzisz gdzieś na imprezę ze znajomymi, że robicie sobie domówkę, że... cokolwiek . Możliwości jest mnóstwo, a to facet ma Cię zdobywać, nie Ty jego! Powodzenia!
__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."


_________

cząstka mnie.
arcydiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:16   #9
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

mam podobnie.. i irytuje mnie to bo mam wrażenie że na pierwszym miejscu dla mojego chłopaka są jego znajomi a nie ja!
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:22   #10
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Biedny facet ma pracę, studia, magisterkę na głowie, ale powinien być 24 h/dobę u Twego boku pewnie? dajże mu dziewczyno trochę przestrzeni, bo się gość UDUSI.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:42   #11
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

no zgoda, że autorka przesadza, bo moim zdaniem też żadnego dramatu nie ma.

ale już nie przesadzajcie z użalaniem się nad tym chłopczyną. ma na głowie obowiązki, jak większość ludzi w jego wieku, czyli studia (nie rozdzielałabym studiów i magisterki ) i praca. pozwolę sobie autorki nie traktować w kategoriach obowiązku.

więc jak na moje oko nic nie stoi na przeszkodzie, żeby starał się o względy autorki odwiedzając ją często i treściwie (bo w tych sprawach jestem tradycjonalistką i uważam, że to głównie dżentelmen powinien jeździć do damy).
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 22:28   #12
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Tez dobrze Cię rozumiem.. Ja tez jestem taka,ze proboje a jak ktos mnie olewa i sam tego nie robi to też myślę czy odezwać się do kogoś czy nie.Ja niestety także jestem w gorącej wodzie kąpana i piszę co myślę.. nie wiem czy to dobrze ale tak robię. Daję czasem komuś szansę ,żeby się zorientował ale chyba lepiej napisać tzn w sumie może pojedź tam - powiedz ,ze bedziesz w wekend i ,ze masz ważną sprawę i musicie się spotkać.. myslę,że ani slowem nie powie nic,że się nie zgadza,a jak tak to powiedz,że to naprawdę ważne i czekać nie może. Jeżeli odmówi to ja pewnie bym go unikała jakiś czas.. oczywiscie zakladam ,ze sie spotkacie i wtedy powiedz mu co czujesz.. koniecznie.Bez tego się nie obędzie sprawa.. i wtedy zobaczysz co powie. Sama będziesz też widziała czy mu zależy czy nie.. Myślę,że to najlepsza rada ze wszystkich jaką mogę Ci dać,bo bd wiedziała na czym stoisz bez domysłów i straty czasu

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

PS: warto mówić co się czuje.Oczywiście z pretensjami nie przesadzaj tylko,ale też ważne są Twoje uczucia!
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:44   #13
Kayrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 87
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Ciekawe, że tutaj żadna nie czepia się tego, że związek nie trwa nawet miesiąca, a jak gdzieś jakaś napisze o problemie po 3-4 miesiącach związku to zaraz wielkie halo, że to na pewno nie ma sensu
Kayrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:49   #14
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

bo tutaj obiektywnie rzecz biorąc nie ma problemu typu "kryzys".

po prostu autorka uważa, że chłopak za rzadko ją odwiedza i dzwoni, a my się ustosunkowujemy, do jej wątpliwości. i większość nie uważa, żeby problem był realny.

i dlatego pewnie żadna się nie czepia.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:48   #15
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Mi sie zdaje,ze jej uczucia także są ważne.Jeżeli widzi jakieś zmiany we wcześniejszym zachowaniu to może warto coś ustalić.. skoro czuje się zagrożona to czemu by nie spróbować? Może ma rację.Musi czuć się uspokojna i bezpieczna.. to też ważne.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:38   #16
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

oczywiscie, moje uczucia sa rowniez wazne, tym bardziej ze to on wyszedł z propozycją bycia razem.
rozumiem ze moglo mu cos wypaść, jednak przypadki chodza po ludziach, ale nie rozumiem tego ze unika rozmow telefonicznych, i praktycznie sie w ogole do mnie nie odzywa. dlatego i ja milknę, i tak oboje sie do siebie nie odzywamy. dzwonilam wczoraj 5x, dzisiaj napisał ze pogadamy pozniej i nie ma tego poźniej, a ja nie bede dzwonic, bo juz chyba 3dni z rzedu próbuje sie z nim skontaktowć telefonicznie i cisza, dlatego dałam sobie spokoj, pewnie nic z tego nie bedzie, ja juz starac sie nie bede.
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 22:58   #17
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Mi sie zdaje,ze jej uczucia także są ważne.Jeżeli widzi jakieś zmiany we wcześniejszym zachowaniu to może warto coś ustalić.. skoro czuje się zagrożona to czemu by nie spróbować? Może ma rację.Musi czuć się uspokojna i bezpieczna.. to też ważne.
W jakim wcześniejszym zachowaniu? Są razem miesiąc, pierwszy tydzień o niczym nie świadczy, może miał chłopak akurat więcej czasu.

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
oczywiscie, moje uczucia sa rowniez wazne, tym bardziej ze to on wyszedł z propozycją bycia razem.
rozumiem ze moglo mu cos wypaść, jednak przypadki chodza po ludziach, ale nie rozumiem tego ze unika rozmow telefonicznych, i praktycznie sie w ogole do mnie nie odzywa. dlatego i ja milknę, i tak oboje sie do siebie nie odzywamy. dzwonilam wczoraj 5x, dzisiaj napisał ze pogadamy pozniej i nie ma tego poźniej, a ja nie bede dzwonic, bo juz chyba 3dni z rzedu próbuje sie z nim skontaktowć telefonicznie i cisza, dlatego dałam sobie spokoj, pewnie nic z tego nie bedzie, ja juz starac sie nie bede.
No jak dzwonisz 5 razy dziennie to ja się nie dziwię że nie ma tego później, koleś pewnie się zaczyna dusić mimo 120km które Was dzielą. Wyluzuj dziewczyno i zajmij się czymś. A co do rozmów i ich unikania - może nie lubi gadać przez telefon? Ja na przykład nie lubię i w miarę możliwości zastępuję rozmowy smsami, chyba że mam zbyt dużo informacji do przekazania.
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 23:53   #18
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
oczywiscie, moje uczucia sa rowniez wazne, tym bardziej ze to on wyszedł z propozycją bycia razem.
rozumiem ze moglo mu cos wypaść, jednak przypadki chodza po ludziach, ale nie rozumiem tego ze unika rozmow telefonicznych, i praktycznie sie w ogole do mnie nie odzywa. dlatego i ja milknę, i tak oboje sie do siebie nie odzywamy. dzwonilam wczoraj 5x, dzisiaj napisał ze pogadamy pozniej i nie ma tego poźniej, a ja nie bede dzwonic, bo juz chyba 3dni z rzedu próbuje sie z nim skontaktowć telefonicznie i cisza, dlatego dałam sobie spokoj, pewnie nic z tego nie bedzie, ja juz starac sie nie bede.
Omg ja bym się chyba załamała. Może on jest po prostu takim typem człowieka. Ja jestem :P Nienawidzę gadać przez telefon o pierdołach w stylu "co u ciebie" albo pisać na gadu "hey jak leci". 120 km, gość ma na głowie dość ważne rzeczy... i na boga nie możesz wytrzymać aż napisze tą mgr i będzie miał spokój? Będzie miał więcej czasu itd Do czerwca niedaleko :P
Ja też jestem w związku na odległość i też potrafię napisać czasem 1 smsa na 2-3 dni ale uprzedziłam TŻ od samego początku, że dzieli nas duża odległość i że ja mam życie w swoim mieście a on ma w swoim i nie chce siedzieć przyklejona do telefonu czy gadu. Wiedział na co się pisze decydując na związek na odległość.
Za to jak się spotykamy mamy politykę bez naukową czy pracową - czyli nie robimy nic poza spędzaniem razem czasu.

Jeśli aż tak ci go brakuje to ty pojedź do niego albo się przenieś a jeśli aż tak ci nie zależy żeby to znosić i jeździć 120 km to go zostaw. Cała filozofia związków na odległość :P

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2011-04-11 o 23:54
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 08:05   #19
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Omg ja bym się chyba załamała. Może on jest po prostu takim typem człowieka. Ja jestem :P Nienawidzę gadać przez telefon o pierdołach w stylu "co u ciebie" albo pisać na gadu "hey jak leci". 120 km, gość ma na głowie dość ważne rzeczy... i na boga nie możesz wytrzymać aż napisze tą mgr i będzie miał spokój? Będzie miał więcej czasu itd Do czerwca niedaleko :P
Ja też jestem w związku na odległość i też potrafię napisać czasem 1 smsa na 2-3 dni ale uprzedziłam TŻ od samego początku, że dzieli nas duża odległość i że ja mam życie w swoim mieście a on ma w swoim i nie chce siedzieć przyklejona do telefonu czy gadu. Wiedział na co się pisze decydując na związek na odległość.
Za to jak się spotykamy mamy politykę bez naukową czy pracową - czyli nie robimy nic poza spędzaniem razem czasu.

Jeśli aż tak ci go brakuje to ty pojedź do niego albo się przenieś a jeśli aż tak ci nie zależy żeby to znosić i jeździć 120 km to go zostaw. Cała filozofia związków na odległość :P
ale skoro dziewczyna dzwoni 5 razy, to mógłby się trochę zmusić. a jakby chciała o czymś ważnym porozmawiać, to nie może na niego liczyć?

chociaż dziwię się jej, że tyle wydzwania
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 08:18   #20
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

miałąm ważna sprawe, chciałam porozmawiać, potrzebowałam tego.
A on jest teraz wcale nie zajęty, ma kolegów - rozumiem,. ON lubi pisać smsy, wiec nie rozumiem czemu ich nie pisze jak jest 120km ode mnie. Jak jest w domu to pisze ciagle. Ale jesli widział polaczenia nieodebrane, to moglby oddzwonić, a nie na nastepny dzien mi pisze ze pozniej porozmawiamy, i nie dzwoni "pozniej" to juz jest moim zdaniem olewka.

Poza tym strasznie kręci, wiec sadze ze juz z nim nie jestem...
rok temu przeprowadzilsimy rzmowe ze wracamy do siebie, dzielilo nas jedno spotkanie, i pisałam chyba dwa razy do niego na gg, ze zastanawiam się jak to wszystko bedzie wygladalo, i co on o tym sadzi, to zawsze cos wmu wypadalo, albo ze musiał isc na uczelnie albo gdzies wyjsc, po prostu olewka... teraz bylo co prawda inaczej, bo juz miesiac jestesmy razem, i po miesiacu olewka. nie wiem czy on nie wie czego chce, czy jest tak pochloniety imprezwaniem z kolegami.

jestem spokojna, od poczatku nie czułam że go mam, nie zaangazowałam sie, tym bardziej ze mam swiadomosc ze to nie jest pierwszy raz razem z nim, kiedys dawno temu bylismy ze soba 3 lata... ( to ja z nim zerwałam) i ciagle mi powtarzał ze nie chce nikogo innego, i miesiac temu sie zeszlismy, powiedział ze sie na nowo zakochał... to chyba krętacz, chociaz nie wygląda na takiego
szkoda...
moglo byc pieknie.
no i nie wiem co robić, napisać mu sms co czuje, czy najlepiej nic juz sie nie odzywać ;(
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 08:37   #21
mabelka
Przyczajenie
 
Avatar mabelka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

skorO Cię olewa to chyba znak że coś jest nie tak. Daj sobie spokój z nim tak będzie lepiej, nie odzywaj się już do niego, wiem że to ciężkie i że łatwo mówić komuś ale biorąc pod uwagę to jak Cię traktuje to chyba jest najlepsze wyjście
mabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:45   #22
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
miałąm ważna sprawe, chciałam porozmawiać, potrzebowałam tego.
A on jest teraz wcale nie zajęty, ma kolegów - rozumiem,. ON lubi pisać smsy, wiec nie rozumiem czemu ich nie pisze jak jest 120km ode mnie. Jak jest w domu to pisze ciagle. Ale jesli widział polaczenia nieodebrane, to moglby oddzwonić, a nie na nastepny dzien mi pisze ze pozniej porozmawiamy, i nie dzwoni "pozniej" to juz jest moim zdaniem olewka.

Poza tym strasznie kręci, wiec sadze ze juz z nim nie jestem...
rok temu przeprowadzilsimy rzmowe ze wracamy do siebie, dzielilo nas jedno spotkanie, i pisałam chyba dwa razy do niego na gg, ze zastanawiam się jak to wszystko bedzie wygladalo, i co on o tym sadzi, to zawsze cos wmu wypadalo, albo ze musiał isc na uczelnie albo gdzies wyjsc, po prostu olewka... teraz bylo co prawda inaczej, bo juz miesiac jestesmy razem, i po miesiacu olewka. nie wiem czy on nie wie czego chce, czy jest tak pochloniety imprezwaniem z kolegami.

jestem spokojna, od poczatku nie czułam że go mam, nie zaangazowałam sie, tym bardziej ze mam swiadomosc ze to nie jest pierwszy raz razem z nim, kiedys dawno temu bylismy ze soba 3 lata... ( to ja z nim zerwałam) i ciagle mi powtarzał ze nie chce nikogo innego, i miesiac temu sie zeszlismy, powiedział ze sie na nowo zakochał... to chyba krętacz, chociaz nie wygląda na takiego
szkoda...
moglo byc pieknie.
no i nie wiem co robić, napisać mu sms co czuje, czy najlepiej nic juz sie nie odzywać ;(

może wrócił do ciebie, żeby się zemścić za to, że z nim kiedyś zerwałaś?

wiem wiem, teoria spiskowa, ale nie mogłam się powstrzymać
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:01   #23
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

o boziu, studia praca nauka 50 km odległości od siebie, a on i tak raz na tydzień jest u Ciebie, jak na taki tryb życia to bardzo dobrze. a tak w ogóle to narzekasz na niego a czemu sama do niego nie pojedziesz?
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:35   #24
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

proponowałam w niedziele ze przyjadę i zostane do wtorku czy poniedzialku wieczorem oczywiscie ZERO odzewu. dzis mi napisał że pewnie w sobote będzie i jresli chcialabym mu poswiecic chwile w co watpi to wtedy porozmawiamy napisałam o czym chce ze mna rozmawiac, to napisał ze zdaje sobie sprawe ze nie mamy o czym, co ja na to "nie masz odwagi do mnie zadzwonic porozmawiac?" i cisza. i sie nie odzywa, gdyby mu zalezalo to by zadzwonił, a nie dzwoni i nie pisze
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 06:37   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
proponowałam w niedziele ze przyjadę i zostane do wtorku czy poniedzialku wieczorem oczywiscie ZERO odzewu. dzis mi napisał że pewnie w sobote będzie i jresli chcialabym mu poswiecic chwile w co watpi to wtedy porozmawiamy napisałam o czym chce ze mna rozmawiac, to napisał ze zdaje sobie sprawe ze nie mamy o czym, co ja na to "nie masz odwagi do mnie zadzwonic porozmawiac?" i cisza. i sie nie odzywa, gdyby mu zalezalo to by zadzwonił, a nie dzwoni i nie pisze
To chyba oznacza zerwanie, koniec.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:46   #26
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
jestem z chłopakiem od prawie miesiąca, wiem ze to mało czasu, ale znamy się od bardzo bardzo dawna. Jest ode mnie 3 lata starszy, pracuje, pisze prace mgr. Pierwszy tydzień był fajny, chodziłam szczęśliwa, cieszyłam się że go mam. Przyjeżdzał czasem 50km tylko po to by wyjaśnic jakiś zgrzyt między nami, przyjeżdzał z uczelni z innego miasta (120km) tylko po to, żeby się ze mną spotkać. Ale ostatnio, widujemy sie raz na tydzień. Rozumiem że prace ma, studia i obowiązki, ale skoro nie może to nie lepiej jest zadzwonić, pogadać? Mówiłam mu, że tęsknie za nim, za spotkaniami, to on ciągle mówił że wszystko mu sie skumulowało i sam na nic czasu nie ma, i że sam chciałby być ze mną, i że niedługo tak będzie, że będzie miał więcej czasu. Ale guzik prawda, bo zamiast przyjechać do mnie, to on pojechał do miasta gdzie studiował na 3dni bez celu w sumie, a o spotkaniu cichosza. Nic nie wspomina, ja też sie nie wyrywam, bo ciągle go zapraszałam ostatnio. Jesli chodzi o nasz kontakt to smsy. Jestem smutna przez niego, i nie wylewna też, i wie on dokladnie ze jest cos nie tak, to nie spyta, nie zadzwoni. Tylko melduje mi gdzie i z kim wychodzi, a powinien sie uczyc!! wkurza mnie to.
i nie wiem czy powinnam czekać na niego, czy nic się nie odzywać, ja chyba naiwna jestem skoro go rozumiem, a on pewnie w balona mnie robi.
Kurcze, w ogole nie jest odpowiedzialny. Rozmawialismy o naszym zwiazku, jestesmy razem, wyszlo to od niego, a teraz traktuje mnie chyba gorzej niz kolezanke ... męczy mnie to, i nie wiem czy zadzwonic do niego i powiedziec mu o co chodzi, czy po prostu czekać na jego krok, bo przeciez przez te 3tyg to ja sie starałam a on nie zbyt...
w ogóle czuje, że nie jest mna zainteresowany...wiec po co to wszystko?
Zgrzyty między wami w pierwszym tygodniu? Ciesz się, że to koniec )
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:29   #27
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

tylko ze ja wczesniej juz z nim bardzo długo byłam...i zostaje w pamieci.
przykro mi jest bardzo, bo nie wiem czemu tak sie zachował, było wszystko ok, nagle pojechał do miasta gdzie byl na studia, i wszystko sie zmienilo.....

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

może jestem naiwna, ale nie uważam ze on chce zerwać.zreszta wszystko na to wskazuje ze juz razem nie jestesmy. on mi pare dni temu mowil ze chce sie przede mna otworzyc, i wszystko powiedziec ale to jak sie spotkamy. oj nie wiem zreszta..
wczoraj na tamtego smsa odpisał że rozmowa przez telefon nic nie da, to ja napisalam mu ze nie chce rozmawiac na tematy powazne tylko o cos sie chce spytac, i ze zadzwonie, no i zadzwonilam 2x...i nie odebrał, nie oddzwonił, nie napisał, nic.
jestem przyłamana już chyba na dobre
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:45   #28
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
tylko ze ja wczesniej juz z nim bardzo długo byłam...i zostaje w pamieci.
przykro mi jest bardzo, bo nie wiem czemu tak sie zachował, było wszystko ok, nagle pojechał do miasta gdzie byl na studia, i wszystko sie zmienilo.....

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

może jestem naiwna, ale nie uważam ze on chce zerwać.zreszta wszystko na to wskazuje ze juz razem nie jestesmy. on mi pare dni temu mowil ze chce sie przede mna otworzyc, i wszystko powiedziec ale to jak sie spotkamy. oj nie wiem zreszta..
wczoraj na tamtego smsa odpisał że rozmowa przez telefon nic nie da, to ja napisalam mu ze nie chce rozmawiac na tematy powazne tylko o cos sie chce spytac, i ze zadzwonie, no i zadzwonilam 2x...i nie odebrał, nie oddzwonił, nie napisał, nic.
jestem przyłamana już chyba na dobre
To ja nie rozumiem - byłaś z nim miesiąc czy bardzo długo?
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:08   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

Cytat:
Napisane przez nanax Pokaż wiadomość
(...)
może jestem naiwna, ale nie uważam ze on chce zerwać.zreszta wszystko na to wskazuje ze juz razem nie jestesmy. on mi pare dni temu mowil ze chce sie przede mna otworzyc, i wszystko powiedziec ale to jak sie spotkamy. oj nie wiem zreszta..
wczoraj na tamtego smsa odpisał że rozmowa przez telefon nic nie da, to ja napisalam mu ze nie chce rozmawiac na tematy powazne tylko o cos sie chce spytac, i ze zadzwonie, no i zadzwonilam 2x...i nie odebrał, nie oddzwonił, nie napisał, nic.
jestem przyłamana już chyba na dobre
Ale dziecinada.

Pogrubione: na jakiej podstawie to uważasz? No chyba, że na takiej, że już się rozstaliście.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:40   #30
nanax
Raczkowanie
 
Avatar nanax
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: o co w tym wszystkim chodzi?? <problem z facetem>

byłam z nim 3lata pozniej sie rozstalismy i znowu wrocilismy do siebie, jak widac na miesiac.

Ale czemu dziecinada? Zachowuje sie raczej powaznie, tylko z nim cos nie tak, no i nie rozumiem czemu jeszcze tydzien temu bylo ok, dopoki nie pojechał do miasta gdzie studiowal.
nanax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.