prosze pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 20:27   #1
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7

prosze pomocy !!


W zeszłą srode poszlam na wizyte do ginekologa. Okazalo sie ze mam dość sporą nadżerke krwariącą przy dotyku. Nigdy nie miałam z jej powodu żadnych dolegliwosci nawet podczas stosunku, ostatnia miesiaczka byla dosc dziwna krotka i bardzo niewielka. Teraz dostalam okres i jest on taki jak zawsze czyli dosc spory i troche sie spoznil. Ginekolog odrazu zrobila mi cytologie ale niestety musze na wyniki czekać miesiąc... Pani Dr zdecydowala ze za tydzien gdy skonczy mi sie miesiaczka mam przyjsc na zamrozenie tej nadzerki. Dlaczego ona nie czeka na wyniki ? Czy jest juz az tak zle ze lekarka zdecydowala sie tak szybko na leczenie bez wynikow. Moja babcia miala raka w wieku 80 lat trzonu macicy czy mam sie bac ze moze to byc jakos dziedziczne ? Pani doktor powiedziala mi ze mam ta nadzerke dosc dlugo. Chciala bym sie jeszcze dowiedziec ile sie czeka na wynik cytologi gdy robi sie ją prywatnie. Prosze o szybka odpowiedz
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 20:45   #2
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: prosze pomocy !!

Ja tez mialam usuwanie nadzerki tuz po okresie. Podobno w takim terminie sie je robi, wlasnie tuz po okresie a nie przed czy w srodku.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:13   #3
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

a nie wiecie po jakim okresie czasu taka nadzerka moze sie przerodzic w raka ?
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:58   #4
Candy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: prosze pomocy !!

jesli mialas robiona cytologie i wyszlo ok to mozesz byc narazie spokojna. Natomiast to czy nadzerka duza czy mala nie kwalifikuje jej do bliskosci raka. Jak to moja ginekolog powiedziala nie wielkosc a jakosc to okresla.
Candy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 07:00   #5
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

Mialam robiona ale musze czekac miesiac na wynik, wiec ile bym musiala czekac jesli bym ja zrobila prywatnie. ?
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 08:41   #6
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: prosze pomocy !!

Dziwnie tam u Ciebie ... Ja też chodzę państwowo i na wyniki cytologii czekałam tylko parę dni.
Jak pójdziesz prywatnie to podejrzewam, że normalnie zapłacisz za wizyte i na wyniki będziesz czekac krótko, a może nawet zrobi Ci od ręki. Zależy od gina.
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:41   #7
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: prosze pomocy !!

ja na cytologię czekałam także miesiąc i prywatnie bo prywatny lekarz wysyła do do laboratoriu (jesli nie posaida własnego) a lab. jest panstwowe i tam nasz wymaz czeka w kolejce . jesli robiłas cytologie i masz gr. I lubII to jest ok jesli jednak nie to nie martw się żadny rak poprostu zrobia ci zamrożenie bezbolesne albo globułkami wylecza . podejżewam że farmakologicznie aby nie robic zrostów bo chyba jeszcze nie rodziłas.
Przed porodem nie leczy sie nadżerek chyba że grozi to zdrowiu pacjenta.
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 11:35   #8
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

niee nie rodzilam jeszcze. czekam na wyniki bo cytologie robilam w zeszla srode i ona sie juz zdecydowala na wymrazanie bez wynikow.
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:20   #9
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: prosze pomocy !!

to troche dziwne że tak w sumie na oko ale jesl masz duża nadzerke że krwawisz to ona to widzi podczas badania wziernikiem lub usg dopochwowego takze jesli zachodzi potrzeba to się wymraża lepsze jest to niz wypalanka bo ona zostawia większe blizny ale zapytaj czy nie mozna tego w twoim przypadku leczyc farmakologicznie jest to napewno dłuzsze ale tez skuteczne i mnie stresujące dla ciebie
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 12:46   #10
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

ja sie nie boje tego zmrazania w sumie no coz jak trzeba to trzeba. a z tego co wiem farmakologiczne leczenie jest strasznie dlugie i nie zawsze przynosci oczekiwane efekty. moze dlatego chciala to zrobic teraz zeby nie czekac miesiac az dostane nastepna miesiaczke bo zamrazanie wykonuje sie zaraz po miesiaczce. strasznie sie boje wynikow cytologii.
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:05   #11
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: prosze pomocy !!

nie bój sie bedzie dobrze wiesz nie zupełnie farmakologia trwa dłużej ale wszytsko zalezy od zaawansowania nadzerki moja siostra miała z tym, dośc duzy problem krwawiła itd bała sie zamrazania i lekarka zapisała jej globułki 4 miesiące po nadzerce nie ma sladu
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 20:19   #12
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

nie wiem czy jest sens rozmowy o zmianie leczenia na tabletki globulki itp skoro ona zdecydowala ze wymrazanie to chyba to jest lepsze. boje sie tylko wyniku cytologii.
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:16   #13
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: prosze pomocy !!

jak uważasz ale to ty podejmujesz decyzję bo to twoje ciało. wyniki będa dobre na pewno trzymam kciuki nawet jak wyjdzie jakas bakteria lub cos nie tak to na pewno nie odrazu to koniec swiata jeśli masz dobrego gina. to może ma rację ja jeszcze na takiego nie trafiłam
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:23   #14
zuzana899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: prosze pomocy !!

no ja mysle ze on a jest dobra prowadzi moja mame i wiele innych babek ktore znam nie boje sie bakterii ani nic tylko nowotworu...
zuzana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 09:52   #15
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: prosze pomocy !!

e juz myślisz o najgorszym nowotwór to ostateczne stadium głowa do góry
ja powiem ci byłam u kilku lekarek i żadna mi nie pod pasowała szukam dalej .....
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.