nie żałujecie dziewictwa?:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 20:13   #151
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Bez przesady. Wogole, a co tu zalowac
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:15   #152
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

No, że taki fajny facet przeszedł koło nosa Potraktuj to z uśmiechem

Edytowane przez lc0ne
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:18
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:17   #153
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
No, ale może taki książę z bajki będzie miał taką zasadę i koniec... facet idealny, cud malina... i nic z tego bo sobie pojdzie Później do końca życia będzie sobie pluć taka kobietka w brodę, że nie zaczekała ;D Kobiecie może tak nie zależy, jak facetowi
Mniemam żes Ty takim facetem z zasadami? Tak?

No i jesli jest w stanie facet cud-malina zrobić mexyk z braku dziwictwa, to faktycznie-niech sobie idzie, widać wcale on taki "cud" nie jest. Papa

I nic sobie pluć w brodę nie będę, byłam świadoma i odpowiedzialna dnia i momentu, w którym cnota poszła w las. Facet, który jest świadomy życia, potrzeb, ciekawości nie zrobi z tego sprawy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:20   #154
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

A i owszem, mam zasady Miło jest, gdy do kobiety nie 'uśmiecha się' pół miasta ;D

Edytowane przez lc0ne
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:23
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:27   #155
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
A i owszem, mam zasady Miło jest, gdy do kobiety nie 'uśmiecha się' pół miasta ;D
Przeczytałam pierwszą wersję posta.

Seks w Wielkim Mieście, żartów nie ma. Miło jest gdy na widok tego faceta nie kapie laską kisiel z oczu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:32   #156
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Przeczytałam pierwszą wersję posta.

Seks w Wielkim Mieście, żartów nie ma. Miło jest gdy na widok tego faceta nie kapie laską kisiel z oczu.
Co podglądasz ? Facet, na widok którego kapie laskom zazwyczaj interesuje się innymi facetami xD
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:39   #157
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
Co podglądasz ?
Bo lubię

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
Facet, na widok którego kapie laskom zazwyczaj interesuje się innymi facetami xD
Ehe, kadzisz.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 23:06   #158
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

nie żałuje
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:41   #159
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Nie załuję.
Mialam niemalże 18 lat, a stalo sie to z chlopakiem z ktory byłam do tego czasu ponad dwa lata i dwa i pół po.
Pierwsza miłość. Byliśmy ze sobą niemalże 5 lat.



Cieszę się natomiast bardzo, że obecny TŻ nie jest moim pierwszym, ani ja jego pierwszą, bo obawiałabym się, że mogłoby tak nie pozostać
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2009-06-19 o 00:40
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:51   #160
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

jak dla mnie 16,5 to troszke za mało. W ogóle kobieta kiedy decyduje się na rozpoczęcie współżycia musi być gotowa na ciąze, bo przecież nie ma 100 % zabezpieczenia a dziewczyny w twoim wieku raczej na takie sytuacje gotowe nie są.


ja nie żałuje nie jestem już z tym chłopakiem, ale żałować nie mam czego
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 08:20   #161
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Ja czekałam na "na tego jedynego" i nie żałuję -dzis jestesmy małżeństwem .W wieku 16 lat się nie zdecydowałam i z perspektywy czasu twierdzę że słusznie,pomyśl (a tak może się zdarzyć,jak cudowny by nie był-nie musi ,ale może i musisz brać to pod uwage)jak sie poczujesz,jeśli za tydzień on odejdzie ,od ciebiu lub do innej,pomyśl co jeśli za poł roku mimo zabezpieczeń wpadniecie,jestes gotowa z nim pokonać wszelkie przeciwności?jesteś pewna że on będzie chciał je pokonać z tobą?Ja rozumiem że nie planujesz dziecka,ale gotowośc do współzycia to świadomość ,żę może pojawić się dziecko,pewnośc zę się temu podoła,pomyśl co powiesz rodzicom,jeśli ogarnia cie panika(zresztą w tym wieku słusznie)to znaczy ,że wcale nie dojrzałaś do seksu a jedynie twoje ciało szaleje-hormony buzują-jest jeszcze petting i masturbacja-zyczę powodzenia w podjeciu słusznej decyzji
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 08:29   #162
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez blackbird Pokaż wiadomość
Ja czekałam na "na tego jedynego" i nie żałuję -dzis jestesmy małżeństwem .W wieku 16 lat się nie zdecydowałam i z perspektywy czasu twierdzę że słusznie,pomyśl (a tak może się zdarzyć,jak cudowny by nie był-nie musi ,ale może i musisz brać to pod uwage)jak sie poczujesz,jeśli za tydzień on odejdzie ,od ciebiu lub do innej,pomyśl co jeśli za poł roku mimo zabezpieczeń wpadniecie,jestes gotowa z nim pokonać wszelkie przeciwności?jesteś pewna że on będzie chciał je pokonać z tobą?Ja rozumiem że nie planujesz dziecka,ale gotowośc do współzycia to świadomość ,żę może pojawić się dziecko,pewnośc zę się temu podoła,pomyśl co powiesz rodzicom,jeśli ogarnia cie panika(zresztą w tym wieku słusznie)to znaczy ,że wcale nie dojrzałaś do seksu a jedynie twoje ciało szaleje-hormony buzują-jest jeszcze petting i masturbacja-zyczę powodzenia w podjeciu słusznej decyzji
i to się ceni...

Edytowane przez lc0ne
Czas edycji: 2009-06-17 o 08:38
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:27   #163
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
i to się ceni...
Tylko wiesz,trzeba też na to spojrzeć z drugiej strony-na razie układa nam się z mężem świetnie ,ale w zyciu różnie bywa,jestem jeszcze młoda i jeśli kiedyś nie będziemy razem,chciałabym ułożyć sobie życie,najlepiej z jakimś "księciem z bajki" :P i wolałabym aby nie oceniał mnie przez pryzmat braku dziewictwa,bo fakt że je straciłam nie oznacza że jestem "nieczysta".Zresztą ludzie mogą nas nieźle zaskoczyć tym jacy są,ja np jesli chodzi o rozmowy o seksie nie jestem pruderyjna,natura obdażyła mnie też taka budowa ciała ,że nabuzowani hormonami chłopcy którzy sie ze mna spotykali wyobrażali sobie nie wiadomo co,teraz wyobraź sobie ich zdziwienie jak się okazaywało ze mam bardzo silne zasady ,których z uporem maniaka przestrzegam ,Tak samo można się zdziwić oceniając kobietę poprzez jej wstrzemiężliwośc-dziewica może się okazac rozbuchaną puszczalską która wcześniej nie miała odwagi lub okazji,a ta z doswiadczeniem ciepłą,lojalną i kochaną osóbką która nie miała szcześcia w miłości i/lub sie pomyliła.Datego warto czekać,aby dla własnego dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa nie stac się tą drugą ale też nie warto oceniac powierzchownie,żeby sie nie"zfrajerować"
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:44   #164
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Taka sytuacja to zupełnie inna bajka niż "moda na seks", która w dzisiejszych czasach jest powszechna... Młode, wyzwolone dziewczyny w wieku 15,16 lat, które martwią się, że są jeszcze dziewicami i odstają od rówieśniczek... Tragedia
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:48   #165
blackbird
Raczkowanie
 
Avatar blackbird
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 247
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
Taka sytuacja to zupełnie inna bajka niż "moda na seks", która w dzisiejszych czasach jest powszechna... Młode, wyzwolone dziewczyny w wieku 15,16 lat, które martwią się, że są jeszcze dziewicami i odstają od rówieśniczek... Tragedia
no tu się zgadzam z tobą
__________________
"...and though I know who I'm not I still don't know who I am
but I know I won't keep on playing the victim..."
blackbird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:56   #166
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

ja też nigdy nie żałowałam, nie jestem z tym chłopakiem już, ale jest on moim sąsiadem zza płotu i zawsze gdy siedzimy sobie i piwkujemy to z uśmiechem na twarzy wracamy do tamtych chwil
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:49   #167
85beata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

ja też nie żałuje, nie jesteśmy razem, ale byliśmy 5 lat... No cóż okazało się, że to nie ten, potem był następny, też nie ten, teraz jest ten trzeci - ten jedyny. mam 24 lata i z perspektywy czasu nie żałuję Obecny partner nie jest zbyt wylewny, ja przynajmniej wiem co i jak, a jakbym była dziewicą to bym się dziwnie czuła, przynajmniej nie tak pewnie jak teraz
Wszystko zależy od tego czy jesteśmy gotowi i pewni kogoś czy nie. Mojego drugiego faceta nie byłam pewna i w sumie tego seksu z nim trochę żałuję bo to nie był facet warty mojej uwagi... Ale dziewictwa z tym pierwszym nie żałuję, a ludzie się rozstają tak bywa, ja wtedy o tym nie myślałam, nie zakładałam z nim rozstania na tamten czas... zaczełam jak miałam 18 lat.

napisze jeszcze że moja koleżanka (lat 26) wyznaje zasadę żelaznego dziewictwa aż do ślubu, jednak życie życiem- każdy facet jak ją bliżej poznaje to zrywa własnie przez te zasady. Każdy dąży do bliskości z drugim człowiekiem, więc się nie dziwię. Nie chciałabym takiego faceta, który by tylko po ślubie chciał. to tak jak kupowanie kota w worku.
Oczywiście szanuje takie osoby, jednak ich życie jest bardzo trudne, nie dla mnie i pewnie większości z nas
85beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:08   #168
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

nie żałuje .
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:14   #169
lc0ne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 77
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez 85beata Pokaż wiadomość
napisze jeszcze że moja koleżanka (lat 26) wyznaje zasadę żelaznego dziewictwa aż do ślubu, jednak życie życiem- każdy facet jak ją bliżej poznaje to zrywa własnie przez te zasady. Każdy dąży do bliskości z drugim człowiekiem, więc się nie dziwię. Nie chciałabym takiego faceta, który by tylko po ślubie chciał. to tak jak kupowanie kota w worku.
Oczywiście szanuje takie osoby, jednak ich życie jest bardzo trudne, nie dla mnie i pewnie większości z nas
Przychodzili i szybko odchodzili... dlaczego? Po prostu nie myśleli o wiązaniu się z Nią na dłużej. Jeżeli komuś będzie na Niej naprawdę zależało to jaka to różnica czy zrobi to teraz czy po ślubie ?
lc0ne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 21:06   #170
zaraza3
Rozeznanie
 
Avatar zaraza3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 862
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

__________________
"Każdy może być palantem, ale decyzja, by nim zostać, jest ściśle osobista."
Jeffrey Capshew

Edytowane przez zaraza3
Czas edycji: 2011-05-14 o 20:53
zaraza3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:44   #171
85beata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Przychodzili i szybko odchodzili... dlaczego? Po prostu nie myśleli o wiązaniu się z Nią na dłużej. Jeżeli komuś będzie na Niej naprawdę zależało to jaka to różnica czy zrobi to teraz czy po ślubie ?
-Myślę że dziewczyna stawia przed sobą mur, jest niedostępna, a faceci też potrzebują bliskości, żeby budować zwiazek, więc pewnie jak widza jakie ma zasady a nie mogąc ich złamać widzą, że nie sa tymi odpowiednimi....Takie moje zdanie

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Aha, mi nawet ksiądz niedawno powiedział-(mielismy nauki przedmałżeńskie) że kota w worku się nie bierze.
ja nie chciałabym dowiedzieć się jaki jest mój facet w łózku dopiero po slubie. jakbym np ślubowała z moim drugim partnerem i kochała sie z nim po slubie dopiero to bym się załamała. Nie potrafił mi zrobić przyjemności, był nerwowy, jak mu coś nie wychodziło i w końcu sam ze mną zerwał, bo to ja nie miałam orgazmu, więc męska duma postanowiła nie mieć takiej wymagajacej kobiety. A co jakbyśmy sie pobrali - przez seks mielibyśmy się rozwodzić tak? bo pewnie by tak było w tym przypadku.
85beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:26   #172
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez 85beata Pokaż wiadomość
Aha, mi nawet ksiądz niedawno powiedział-(mielismy nauki przedmałżeńskie) że kota w worku się nie bierze.
Serio ksiądz tak powiedział? Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby jakikolwiek ksiądz wygłaszał takie teorie
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 12:17   #173
85beata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Napisane przez wiewioora83
Cytat:
Cytat:
Napisane przez 85beata
Aha, mi nawet ksiądz niedawno powiedział-(mielismy nauki przedmałżeńskie) że kota w worku się nie bierze.

Serio ksiądz tak powiedział? Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby jakikolwiek ksiądz wygłaszał takie teorie
No poważnie ksiądz. Może nie miał takiej teorii, ogólnie się pytał jak u nas z czystością, a my się spojrzeliśmy na siebie, na księdza i wtedy chyba dla zakończenia rozmowy ksiądz wypalił taki tekst- że kota w worku się nie bierze.
Też jeszcze nie spotkałam takiego księdza i to on czytał będzie kazanie na naszym ślubie hehe
85beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 13:00   #174
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

nie żałuję, co prawda teraz uważam, że jednak byłam za młoda, ale nadal jestem z tym, który mnie dziewictwa pozbawił 4,5 razem i trwa
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:57   #175
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Cytat:
Napisane przez lc0ne Pokaż wiadomość
Przychodzili i szybko odchodzili... dlaczego? Po prostu nie myśleli o wiązaniu się z Nią na dłużej. Jeżeli komuś będzie na Niej naprawdę zależało to jaka to różnica czy zrobi to teraz czy po ślubie ?
llllllllosie ogromna. ja bym w życiu nie związała się z facetem, który by chciał dopiero po ślubie
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 16:50   #176
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: nie żałujecie dziewictwa?:)

Czego tu żałować? I tak je kiedyś stracisz, no chyba, że wolisz być dziewicą do końca życia! To naprawdę piękna chwila w życiu każdej kobiety, jeżeli masz wątpliwości, po prostu poczekaj...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.