Jak przokonac fryzjerke?? :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-31, 11:25   #1
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148

Jak przokonac fryzjerke?? :))


To pytanko kieruje szczegolnie do Pani Grazynki, ale nie tylko
Otoz mam pewien problem... zawsze kiedy chodze do fryzjerki na malowanie wlosow, to nie moge jej namowic na pomalowanie mi wlosow tak, jak chce... tzn tak: raz bylam u jednej, to jak mi pomalowala (mialam naturalne rude) to:
1) prawie nic nie bylo widac, a mial wyjsc braz z pasemkami
2) po dwoch - trzech tygodniach nei bylo sladu po farbie a ja znowu mialam ten wstretny rudy kolor
3) zabulilam 130 zl!!!
To byl jeden przypadek, drugi raz bylam u innej to mi zrobila pasemka podobnie, ze ledwo co bylo je widac, ale to bylo wczesniej, niz tez przypadek opisany powyzaj
Bylam niedawno u tej fryzjerki na scinaniu (tylko grzywka) i mowie jej, ze chcialabym neidlugo pomalowac wlosy na ciemny braz, ale na serio ciemny a nie jakis popielaty czy cos, i na to na calej glowie cieniutkie pasemka jasne. Cos jak to zdjecie, ktore zamiescilam. A ona do mnie: "Ojj ale to tylko delikatniutkie refleksy, bo bedziesz musiala przedzialek inaczej zaczesywac jak do szkoly bedziesz szla..." Normalnie myslalam ze ja ukatrupie!!! I mowie, ze jakie refleksy?? To maja byc normalne pasemka normalna farba!! A ona sie tylko usmiechnela!!! I ja tak se mysle co mam robic?? Bo ta fryzjerka na serio spoko maluje i scina, bo moje kuzynki tez maluje (22lata) i no super to wychodzi, a kurde no mnie nie chce! Ja wiem ze jej chodzi chyba o to zeby mi wlosow nie zniszczyc, ale mnie to nie odchodzi bo ja chce miec taki kolor i juz!!! Bo nienawidze tych moich klakow rudych!!! I poswiece sie!!! No i nie wiem jak ja mam jej przetlumaczyc, zeby nie wybulic znowu kasy! Albo isc gdzies indziej... No jak ja nie lubie jak ktos mnie inaczej traktuje z powodu wieku... Wwrrr!!! A dodam jeszcze ze jak sie wkurzylam to kupilam se farbe i poprosilam mame, zeby mi pomalowala i wyszlo dokladnie tak jak chcialam!!! Kolor ciemny i nasycony! (tyle, ze to byla ciemna wisnia, a teraz hce braz z pasemkami, wiec skoro pasemka to musze isc do fryzjera bo mama juz chyba nie da rady... ) I kurcze no co ja mam robic?? Dlaczego Pani Grazynka ma salon tak daleko??!!! Chlip...
Noo, to sie pobulwersowalam A teraz blagam o rady co ja mam zrobic??
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 11:27   #2
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Jak przokonac fryzjerke?? :))

Acha, i nei zamiescilam zdjecia z tego wszystkiego
Juz wklajam
Jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,8 KB, 6 załadowań)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 11:32   #3
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Jak przokonac fryzjerke?? :))

'Kolor ciemny i nasycony! (tyle, ze to byla ciemna wisnia, a teraz hce braz z pasemkami'
Ten byk to niechcoco bo literki mi uciekaja jak za szybko pisze
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 18:31   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jak przokonac fryzjerke?? :))

czasem literki uciekaja, i to nic takiego..
zmien fryzjerke, albo idz z mama (ile ty masz lat?) bo moze fryzjerka sie boi awantury jak ci zafarbuje wlosy..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 18:51   #5
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Pani Grazynko blaagam opomoc! :))

Mam 16 lat... Na forum plotkowym niedawno zamieszczalam zdjatka Hmm... z mama no nie wiem... cos czuje, ze fryzjerka bedzie ja przekonywac, ze to zniszczy wlosy a mama jej ulegnie i w rezultecie przyzna racje fryzjerce... hmm... Pani Grazynko, moze jednak da sie jakos przekonac? Jak by pani postapila w takiej sytuacji, gdyby byla mna, lub fryzjerka??
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 19:20   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Pani Grazynko blaagam opomoc! :))

Tylko mi nie powiedz- nie truj!!!
nie jestem zwolenniczka farbowania trwalego mlodym dziewczetom do nawet 20 roku, poniwaz szkoda cebulek,wtedy polecam balsamy koloryzujace, lecz one sie szybciej zmywaja, natomiast pasemka i balejaze na folii, tak!!! pod kazda postacia bo nie ingeruja w cebulki wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.