chlopak umowil sie z przyjaciółką - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 08:36   #151
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Oceniasz to tylko na podstawie własnych doswiadczen, moze akurat trafiłaś na osoby, którym się spodobałaś i byli w stanie poczuc cos do Ciebie (jakas chemie), jezeli naprawde chcieli cos wiecej, ale to nie znaczy, że w każdym przypadku jest tak samo. Ja mam np. kilku dobrych kolegów (nie wiem czy nazywac przyjaciolmi) z wiekszoscia z nich gadam codziennie na baardzo różne dosc poważne tematy doradzamy sobie pomagamy i jakos ani ja do nich nic nie poczułam ani oni do mnie. Jeden z nich np. dalej kocha dziewczyne, z ktora sie rozstał kilka miesiecy temu, ja też nie potrrafie w 100% zapomniec o facecie, z którym się rozstałam kilka miesiecy temu, chociaz wiem, ze to beznadziejny sku****l byl... itp. po prostu pomimo, że się jakos dogadujemy to nie wyobrazam sobie z ktoryms isc np. do łóżka albo zeby łączyły mnie glebsze relacje (tzn. związek). W ogóle sobie tego nie wyobfrazam a zsnamy się już jakies 2 lata. Także nie do każdego kto jest naszym przyjacielem czy dobrym kolegą musimy cos poczuc, jakas chemie, chociaz czasami sie tak zdarza ale to nie jest jakas reguła.
No widzisz ja mialam tak, ze zawsze do mnie po jakims czasie zaczeli sapac czego nie chcialam i mialam same problemy.

Masz racje ja tez mam kumpli, z ktorymi poszlam na browca czy pogadac jakas tam grupa lub sama, ale zeby sie tak przyjaznic i nazac, ze to moj przyjaciel to moge tylko jedynie TZta.
Np. z jego bratem, kotry jest naprawde niezlym ciachem (oceniajac go jako kobieta) mam bardzo dobry kontakt. Zawsze mi pomoze jak tylko moze i on jest jakby takim moim kumplem,ale ni emoge go nazwac przyjacielem raczej jest dla mnie jak brat asexualny.

Dla mnie poprostu te slowo przyjaciel/przyjaciolka jest jakby to powiedziec moze nie na miejscu i chyba zle rozumiane przez niektore osoby.
Bo czy tak miedzy Bogiem a prawda mozna tak bardzo zaufac ze taka osoba w danej sytuacji kiedy bedzie potrzebna odda np. swoja nerke, porzyczy Ci kilkaset PLN .
Dla mnie taka jest przyjazn, a nie jakies pogaduchy do poduchy.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:38   #152
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

A najgorsze jest to że mi was okropnie żal dziewczyny....Rozumiem autorka ma problem dla NIEJ jest to problem chcecie jej pomóc to się wypowiedzcie normalnie a nie brechtacie z niej, wszędzie widzicie prowokacje.Nie podoba się no na rower na dwór i już.Dla was jej problem to śmieszna rzecz a np dla mnie smieszne wasze bulimie anoreksje..i co sprujecie mi?
Zastanówcie się bo takim naśmiewaniem ranicie kogoś. Ona ma problem może go rozwiąże więcej go nie popełni(miejmy nadzieje).ALE WASZE CHAMSTWO i samo to ze zachowujecie sie jak wielkie damy jest chore.Zastanówcie się na początku nad sobą...nie było by tyle spamów i niepotrzebnych wątków gdyby nie takie gówniary co oh ah doradzaja pierdoły gadacie zamiast pomóc.Dziękuję
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:46   #153
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Samantha7 - nawet jakby ktoś, do kogo nic nie czuję oddał mi nerke to i tak wiem, że nie przespałabym się z taką osobą ani nie zaczełabym z tego powodu nagle czegoś do kogos czuc, chociaz to juz ekstremalna sytuacja, po prostu nie kazdy jest w moim typie i nie kazdy facet, ktory moglby byc moim przyjacielem, moglby byc rowniez facetem.

lodyga21 - nie znamy całej sytuacji autorki, bo pisuje tu skrawkami, nie wiemy co powiedziała temu chłopakowi, co mu pisała, ile było tych smsów, jak na razie dowiedzieliśmy się tyle, że zrobiła afere, bo facet w jednym dniu umówił się nie z nią tylko ze swoją przyjaciółką, z którą juz jakiś czas wcześniej się umawiał i że dziewczyna panikuje, że mija godzina a on jej nie odpisuje, co jest troche dziwne. ja nie rozumiem czegos takiego. Autorka zachowuje się po prostu trochę bluszczowato, na dodatek sama sobie robi krzywde, bo mysli o tym chłopaku bez przerwy i ciagle o tym gdzie jest co robi itp. przeciez tak sie zyc nie da.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:46   #154
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to był przykład jeden z wielu.dość ekstremalny,jednak zaczyna sie od błachych rzeczy.
jeśli nie jestes dla partntera numerem jeden to zawsze bedziesz kolejnym nawet po ślubie.
i nie mam na mysli uwiązania człowieka,ale tak wyglada życzcie,że najpierw praca i "obowiązki",a potem przyjemnosci.
Dokladnie.
Mozna mnie nazywac bluszczem etc. mi to wisi.
Moj TZ nigdy nie narzeka, ze go uwiazalam czy cos.
Zawsze jak chce to wychodzi gdzie chce.
Kocha sport i to jego pasja, jak tylko ma trening czy mecz to nie truje mu dupy, ze czemu nie ze mna spedzi ten czas bo wiem, ze on tez musi miec czas dla siebie.
A on dodatkowo czesto prosi mnie czy moglabym z nim pojechac bo mu bedzie milo, ze on tam sobie skacze cos robi, a ja jestem gdzies z boku.
Czasami sama wypycham go z domu zebysmy mogli sobie odpoczac i miec czas tylko dla siebie samych.

Poza tym o czym my tu mowimy. Chodzenie, a prawdziwe bycie razem na malzenstwie konczac ma w sobie wiele roznic, wiele.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 08:50   #155
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Ale nikt tu nie mówi o niebyciu numerem 1. To, że chłopak się umówił ze swoj.ą przyjaciolką a nie z dziewczyna nie oznacza, że ona nie jest dla niego nr 1. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale ogólnie jak byscie się czuły jakbyscie umówiły się z przyjaciółką/przyjacielem a nagle facet zacząłby miec do was pretensje, ze chcial ten dzien spedzic z wami i jesli nie odwolacie spotkania strzelilby focha a pozniej mialby pretensje, ze w trakcie tego spotkania nie wysylacie mu ciagle smsow z uspokojeniami...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:00   #156
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Negadir byłam przez moment na miejscu Twojego chłopaka to Ci napiszę jak to jest. Poznałam kiedyś taką dziewczynę, która z początku mnie zauroczyła. Wymieniałyśmy wiadomości przez internet przez tydzień. Miałyśmy się spotkać w przyszłości. Jestem osobą skrytą i właściwie ona niewiele o mnie wiedziała, a ja znałam już historię jej życia i ona już nie mogła wytrzymać bez mojej smsowej czy mailowej obecności. Przykład: jadę pociągiem, piszemy smsy, nagle mi pada zasięg i przesiadam się w autobus (telefon mam w plecaku), a ona miała pretensje, że nie odpisywałam przez 10 minut. Po kilku takich akcjach jakiekolwiek zauroczenie z mojej strony wymarło. Poczułam się osaczona i zerwałam tę znajomość. Musisz popracować nad pewnością i wartością siebie, a jeszcze bardziej nad wypełnieniem swojego czasu ciekawymi zajęciami. I musisz pamiętać, że to, że ktoś nie odpisuje Ci na gg nie oznaczy, że Cię już nie chce znać, tylko może mieć zawieszony komputer, robić kupę, albo nawet wyjść z domu, a nie wyłączyć kompa. Jest masa powodów, tak jak i masa zajęć. Bo dużo osób obecność na gg traktuje jako dodatek do aktualnie wykonywanej czynności. Ale kiedy będziesz go tak nagabywać to spowodujesz (myślę, że właśnie spowodowałaś), że przestanie odpisywać i odzywać się już z tego powodu, który sama wywołałaś - że ma Cię w końcu dosyć. Na Twoje własne życzenie. Po co robić sobie coś takiego?
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:02   #157
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Samantha7 - nawet jakby ktoś, do kogo nic nie czuję oddał mi nerke to i tak wiem, że nie przespałabym się z taką osobą ani nie zaczełabym z tego powodu nagle czegoś do kogos czuc, chociaz to juz ekstremalna sytuacja, po prostu nie kazdy jest w moim typie i nie kazdy facet, ktory moglby byc moim przyjacielem, moglby byc rowniez facetem.
No to jest jasneMi bardziej chodzilo o to, ze dla mnie przyjazn czy D_M czy D-D czy inna polega nie na pogaduchach, ale na pewnego rodzaju poswieceniu czyli nie, ze jak mi sie zlamie paznokiec to biegne i pomocy, ale jak np. spalila mi sie chata i nagle jestem na ulicy i wtedy widac kto Ci pomoze i ilu masz tych wlasnie przyjaciol.

lodyga21 - sorry, ale ja z tej laski nie gnije i jej nie oceniam.
Rozumiem jej wscieklizne, ze koles ja olal bo sama bym sie wkurzyla i jakby mi facet nawet nie wiem jaki nowo poznany czy 5 dniowy czy miesieczny powiedzial, ze ma przyjaciolke to zaczelabym sie zastanawiac OCB.
Tyle, ze ja nie sialabym paniki i nie zasypalabym go milionem smsow(czy ile ich tam bylo), ale odczekala i wtedy wybadala teren.
Czy jestem jego tylko zabawka czy ta laska to naprawde jakas jego znajoma, z ktora chcial pogadac, a ja jestem nowa w ich otoczeniu,ale byc moze pozna mnie ze swoimi znajomymi.

W takiej sytuacji powiedzia bym mu ze ja tez mialam w sumie sie spotkac z moim przyjacielem, z ktorym juz dawno sie nie widzialam.
Na luzie bez emocji. Po co robic z siebie wscielka zazdrosnice na samym poczatku i pokazywac facetowi, ze zyc bez Ciebie nie moge jestes calym moim swiatem, bez Ciebie nic nie ma sensu.
Chyba trza zachowac jakis resztek honoru do diabla.
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 10:25   #158
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

jesli chodzi o smsy to w czasie jego spotkania z przyjaciółką ani razu do niego nie napisałam, a wczoraj wieczorem ze mną zerwał, wyjasnil mi ze mnie olewał bo jednak nic do mnie nie poczuł i nie wiedział jak to oodkrecic, a zanim zostal chlopakiem to myslal ze poczuje cos wiecej do mnie i powiedzial ze nie jest gotowy na związek. Czuje sie bardzo zle, całyczas płaczę, tak mi na nim zalezy a on mnie nie chce nie wiem co robic zeby mi przeszlo
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:34   #159
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
jesli chodzi o smsy to w czasie jego spotkania z przyjaciółką ani razu do niego nie napisałam, a wczoraj wieczorem ze mną zerwał, wyjasnil mi ze mnie olewał bo jednak nic do mnie nie poczuł i nie wiedział jak to oodkrecic, a zanim zostal chlopakiem to myslal ze poczuje cos wiecej do mnie i powiedzial ze nie jest gotowy na związek. Czuje sie bardzo zle, całyczas płaczę, tak mi na nim zalezy a on mnie nie chce nie wiem co robic zeby mi przeszlo
jedteś strasznie wrazliwa skoro juz coś cułaś do nowego faceta.
chyba,że bardziej boli cię fakt iz zostalas oszukana.

tylko czas leczy rany,a dupkiem się nie przejmuj.to nie facet dla ciebie,ktory przyjaciół stawia ponad ciebie,niech znajdzie sobie inna niezależną.szukaj kogoś kto bedzie dla ciebie numerem jeden,a ty dla niego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:40   #160
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

1 chlopak zerwal ze mna 4 miesiace temu i przez 3 miesiace bylam w strasznej rozpaczy, przez miesiac bylam szczesliwa bo poznalam teog nowego ktory potem zaczal ze mna chodzic, a teraz znowu cierpie czas nie leczy ran, bo gdybym nei poznala tego to dalej płakalabym za tamtym, a teraz placze za tym ale tamtego tez wspominam i jest mi ciezko dzisiaj i przez najblizszy czas bedzie mi bardzo ciezko, nie wiem jak ja przezyje, jzu nie chce zyc
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:50   #161
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
1 chlopak zerwal ze mna 4 miesiace temu i przez 3 miesiace bylam w strasznej rozpaczy, przez miesiac bylam szczesliwa bo poznalam teog nowego ktory potem zaczal ze mna chodzic, a teraz znowu cierpie czas nie leczy ran, bo gdybym nei poznala tego to dalej płakalabym za tamtym, a teraz placze za tym ale tamtego tez wspominam i jest mi ciezko dzisiaj i przez najblizszy czas bedzie mi bardzo ciezko, nie wiem jak ja przezyje, jzu nie chce zyc
a nie masz innych zobowiązań-szkoły,pracy,znajmomych
faceci to nie czubek nosa,to nie szczyt marzeń ,to tylko dodatek.
może to bedzie czas na nauke czegoś nowego.zapisz się na kurs tańca,na basen,wybierz się na wakcje.
nie płacz,bo to nicnie zmieni,a zamienisz sięwe frustratk e,której nikt nie b.edzie chciał
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 10:52   #162
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

nic nei poradze ze tak mi ciezko, bardzo mi na nim zalezy a on mnie tak potraktowal
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:16   #163
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cała ta sytuacja wydaje mi się jakaś dziwaczna.Chłopak"zapropo nował chodzenie" a kilka dni później powiedział Ci autorko,że "jednak" nic do Ciebie nie poczuł" i chciał to odkręcić,tylko nie wiedział jak.To skąd wcześniejsza decyzja? O co w ogóle chodzi?

Jedyne co teraz możesz zrobić to zapomnieć jak najszybciej.Nie wiem czy pomoże Ci fakt że jest osobą niedojrzałą i sam nie wie czego chce.Ale sama zobacz jak to wygląda.
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com

Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:47   #164
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

widac bylo ze mu zalezy przez związkiem i w czasie zwiazku tylko przez te 2 ostatnie dni dziwwnie sie zaachowywal i jeszcze powiedzial ze chyba nie jest gotowy na zwiazek. Wiem ze latwo jest mowic ze mam zapomniec ale ja nie chce, on byl dla mnie taki dobry itd. chialabym nadal z nim byc
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:59   #165
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Negadir. Chlopak zainteresowal sie Toba, bo na pewno fajna i mila z Ciebie dziewczyna. Niestety bedac w "zwiazku" natychmiast wszystko zepsulas. Osaczylas go z kazdej strony, sms-y, telefony, gg, nie dalas o sobie zapomniec ani na minute, jak natretna muszka. Takie wymaganie ciaglego zainteresowania, to straszna dziecinada, chlopak zweszyl pismo nosem i zwial w te pedy. Wyciagnij, blagam, z tego jakies wnioski na przyszlosc, inaczej kazda znajomosc bedzie konczylasie po tygodniu. Nie chce Ci dokuczyc, jednak zacznij pracowac nad soba.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:01   #166
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
widac bylo ze mu zalezy przez związkiem i w czasie zwiazku tylko przez te 2 ostatnie dni dziwwnie sie zaachowywal i jeszcze powiedzial ze chyba nie jest gotowy na zwiazek. Wiem ze latwo jest mowic ze mam zapomniec ale ja nie chce, on byl dla mnie taki dobry itd. chialabym nadal z nim byc
Kiedy był taki dobry? Przez 3 dni? Moim zdaniem za szybko się 'zakochujesz' wystarczy kilka dni chłopak okaze Ci troche zainteresowania i już jesteś zakochana. Moze podchodz do nastepnym znajomosci troche z dystansem. 3 miesiace to jeszcze zrozumiałabym, że można się juz troche przyzwyczaic ale 3-5 dni?
A chłopak cóż, rzeczywiscie jest bardzo niedojrzały, skoro na poczatku chce z toba chodzic bo mysli, ze cos poczuje (co to za glupota, jak sie NIC nie czuje to sie z kims nie jest a nie na zasadzie 'bo moze kiedys cos poczuje') a nagle po kilku dniach widzi ze nic nie czuje i zrywa. Niepowazny typ. Na poczatku go bronilam, ale teraz widze ze on rowniez jest bardzo niedojrzały, strasznie. Zachowuje sie jak rozkapryszony dzieciak. Nie wiem w ogole po co zaczynal ten zwiazek, nudziło mu się czy co
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:13   #167
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

zanim zostal moim chlopakiem zachowywal sie jakby cos do mnei czul i przez 4 dni zwiazku rowniez, caly czas mnie przytulal, calowal, a potem mu sie odmienilo i powiedzial ze nie poczul nic wiecej :/ nei rozumiem tego ale jest mi bardzo smutno mialam nadzieje ze bedzie ze mna jzu zawsze, tak to czulam, wiem ze krotko go znalam ale ja bardzo zadko sie zakochuje a tym razem az sie sama zdziwilam ze sie zakochalam tak szybko. Chcialam zeby ta milosc trwala wiecznie bo myslalam ze w koncu trafilam na dobrego chlopaka i bede szczesliwa a tu nic
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:31   #168
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

No i dlatego dla mnie to jest podstawa aby twierdzic, ze ten chlopak jest niedojrzały po prostu
Nie powiedział, że przeszkadzają mu twoje smsy czy jakaś nahalność, tylko że nic nie poczuł, czyli widac pewnie nawet gdyby nie ta twoja nahalnosc nic by z tego nie było, bo facet jest dziwny. Wchodzi w zwiazek z kims tylko z nadzieja, ze cos do kogos poczuje, ale nic nie czuje. Bez sensu. Nie wiem na co on liczył, że jednego dnia nic nie czuje a drugiego bedzie wielkie bum? Dziwny chłopiec.
Moim zdaniem jest niedojrzały i nie wie czego chce. Gdyby był poważny, najpierw poznałby Cię a potem decydowałby czy wchodzic w zwiazek czy w ogole calowac przytulac dawac jakas nadzieje, czy do siebie pasujecie, a nie wchodzi zwiazek po kilku dniach znajomosci, a potem nagle po kilku dniach orientuje się, że jednak nic nie czuje. Po prostu dzieciak
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:42   #169
Negadir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

ja wam od poczatku tlumaczylam ze on nie oddala sie ode mnei ze wzgledu na moją nachalnosc, ja zaczelam byc troszeczke nachalna jak zauwazylam ze on mnie olewa, wiedzialam ze przestaje mu na mnie zalezec, nie wiem jak mogl postąpic tak dziecinnie, ale teraz to ja przez niego cierpie a on raczej sie tym nie przejmuje
Negadir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 13:28   #170
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
ja wam od poczatku tlumaczylam ze on nie oddala sie ode mnei ze wzgledu na moją nachalnosc, ja zaczelam byc troszeczke nachalna jak zauwazylam ze on mnie olewa, wiedzialam ze przestaje mu na mnie zalezec, nie wiem jak mogl postąpic tak dziecinnie, ale teraz to ja przez niego cierpie a on raczej sie tym nie przejmuje
W momencie, w ktorym nalezalo mu dac czas dla siebie (kiedy sie od Ciebie oddalal), rozdzwonilas sie z pytaniami, smsiki, kila dziennie, gg az do nocy, czekanie az on odpisze. TY zachowalas sie dziecinnie, nie on, on po prostu z Toba zerwal, bo nikt nie lubi nachalnych dziewczym. Bede to powtarzac, az sie sama ze mna zgodzisz.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:43   #171
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

bluebluesky - rzeczywiscie autorka zachowywala sie troche dzicinnie, ale gdzies ty wyczytala o smsikach az do nocy ciaglych telefonach itp? To chyba sama sobie dopowiedziałaś.
Poza tym gdyby to bylo powodem rozstania pewnie by to podal jako powod a nie to, ze nagle uznal, ze jej nie kocha.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:48   #172
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
zanim zostal moim chlopakiem zachowywal sie jakby cos do mnei czul i przez 4 dni zwiazku rowniez, caly czas mnie przytulal, calowal, a potem mu sie odmienilo i powiedzial ze nie poczul nic wiecej :/ nei rozumiem tego ale jest mi bardzo smutno mialam nadzieje ze bedzie ze mna jzu zawsze, tak to czulam, wiem ze krotko go znalam ale ja bardzo zadko sie zakochuje a tym razem az sie sama zdziwilam ze sie zakochalam tak szybko. Chcialam zeby ta milosc trwala wiecznie bo myslalam ze w koncu trafilam na dobrego chlopaka i bede szczesliwa a tu nic

Autorko, przytulanie i całowanie to nie jest miłość.
A Ty nie byłaś zakochana. Mogłaś być zauroczona, ale po (jak zrozumiałam) miesięcznej znajomości - nic więcej. Ktoś wcześniej mądrze napisał, że Ty tego chłopaka nawet nie znasz. Za szybko się aangażujesz. Prawdziwa miłość potrzebuje czasu. To nie jest takie pstryk i - o, jest! Żeby kochać trzeba kogoś znać, jego zwyczaje, poglądy, zainteresowania, oczekiwania od życia, takie tam. Ty o nim praktycznie nic nie wiesz, świadczy o tym już sama sytuacja z przyjaciółką.

Oczywiście, on też się porządnie nie zachował, no ale.
Nie w tym rzecz tak naprawdę, bo Twoim największym problemem jesteś Ty sama. Za wiele oczekujesz i to już na starcie. Miłość to trudne uczucie, a nie bajka. A związek to przede wszystkim swoboda w towarzystwie drugiej osoby, a nie ciągłe kontrolowanie lub bycie kontrolowanym.

Edytowane przez Sal
Czas edycji: 2011-05-20 o 14:51
Sal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:06   #173
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
bo teraz w ogole ja pierwsza do niego pisze smsy jak jest w pracy itd.
Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
oki ale juz minela ponad godzina a on nie wrocil, ciekawe o czym tak dlugo gadaja itd. :/ wiec co mam teraz zrobic? napisac mu ze go przepraszam czy co? bo nie wiem co teraz zrobic
Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
z godzine temu pisalam z nim na gg i cos tam gadalismy i mowilam ze chcialabym zeby przyszedl do mnie na film ale mowil ze z pozno bo rano do pracy. ja cos tam napisalam i teraz od ponad pol godziny mi nie odpisuje na gg a jest dostepny, nie wiem o co mu chodzi, olewa mnie czy co? :/
Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
j po ponag godzinie ja napisalam ze juz wychodze i sie wylaczylam. Myslalam ze nawet jak bede niedostepna to ocs napisze a on nic
Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
dzisiaj chlopak jak byl w pracy to wcale do mnien ie napisal ale ok, jak wrocil z pracy to skasowal moje imie z opisu na gg i jak zadzwonilam to nawet nie odbiera. nie wiem co mam robic, powiecie ze to glupie ale bez powodu by nie skasowal opisu i by odebral, czuje sie strasznie zadzwonilam zeby sie spytac czy zerwal ze mna ale nie odbiera, co mam robic?
Cytat:
Napisane przez Negadir Pokaż wiadomość
ok wiec teraz podsumowanie. skasowal opis z moim imieniem na gg, od wczoraj nic nie napisal do mnie i wcale sie nie odezwal, o 15 skonczyl w prace, wczesniej nei odebral tel ode mnei i teraz tez telefonu nie odbiera wiec co? nie broncie go bo to juz raczej nei pomoze, chyba mu na mnie nie zalezy. tylko tak ciezko mi teraz bo sam chcial byc chlopakiem a juz nie chce nie umiem sobie z tym poradzic i nawet nikt mnie nie pocieszy a mi ciezko
Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
bluebluesky - rzeczywiscie autorka zachowywala sie troche dzicinnie, ale gdzies ty wyczytala o smsikach az do nocy ciaglych telefonach itp? To chyba sama sobie dopowiedziałaś.
Poza tym gdyby to bylo powodem rozstania pewnie by to podal jako powod a nie to, ze nagle uznal, ze jej nie kocha.
No wlasnie gdzie.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:20   #174
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
No wlasnie gdzie.
wystarczy,że raz zadzwoniła i kilka ktotnie o tym napisała powatarzając się i wyszło ci,że 1+1=5
ale co ja tam wiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:46   #175
gongolicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Zachowania chłopaka szkoda nawet komentować. Podejście zarypiste-" może coś poczuje", ale może kiedyś i ja nie byłam mądrzejsza. Bardziej prawdopodobne, że zarywał do dwóch panien na raz, no i wybrał sobie którąś. Jego sprawa. Natomiast Nagadir, moja opinia zasadniczo się nie zmieniła- przesadzasz.Panikujesz i oczekujesz zbyt wiele, osaczasz. Nie masz dystansu do tego, co się dzieje w związku. Ty tego kolesia NIE ZNAŁAS ( sorki za wrzeszczenie). Nie zbudujesz tak związku, nie da się po prostu.
gongolicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:19   #176
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

bluebluesky - mam wrażenie, że nadinterpretujesz, zadzwoniła do niego raz może 2 czy 3 a Ty mówisz tu o ciągłych telefonach, milionach smsów, o tym, że nie daje mu żyć.
Rzeczywiscie autorka za bardzo przeżywa każde jego wyjscie i dla mnie nie jest normalne ze on nie moze sie spotkac z przyjaciolka, z ktora sie umowil kilka dni wczesniej tylko musi wybrać ją. Tak samo nie jest normalne analizowanie każdych 10 minut nieodpisywania na gg.
Ale na tej podstawie nie mozesz twierdzic, ze ciagle pisała itp. Ona po prostu cholernie panikuje nam tutaj, ale on o tym nie wie. Zreszta gdyby to byl powod zerwania pewnie by cos wspomnial a on nic. Powiedzial tylko, ze myslal, ze pokocha ale sie przeliczył. Czyli po prostu chlopak wszedl w zwiazek z kims kogo nie zna, do kogo nic nie czuje, z nadzieja, ze po kilku dniach zwizku nagle bedzie bum, troszke sie poprzytulal pocalowal sobie przekonal sie ze dziewczyna na niego leci a teraz nagle sobie uswiadomil ze nic do niej nie czuje.

I uważam, że jeśli nawet autorka wysłałaby mu za duzo smsow (o ile nie bylyby to chorobliwe ilosci) a jemu by zalezalo i bylby zakochany probowalby to jakos wyjasnic, moze i by sie klocil, moze by kazal sie jej nad sobą zastanowić albo probowalby to zmienic, a dopiero jesli by sie nie dalo, to by zerwal a nie od razu po 1 dniu podejmowalby decyzje o rozstaniu.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.

Edytowane przez whitechocolateraspberry
Czas edycji: 2011-05-20 o 20:20
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:39   #177
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

No autorko za bardzo wzięłaś to do siebie, facetów nie znasz?
Zauroczył się Toba na imprezie albo wieczorem jak to kiedys bywało po koleżeńsku a mu mineło...Btw nie uznaje przyjaźni męsko damskiej.Więc daj sobie odpocząć i jeśli na kimś zaczyna Ci zależeć to nie oddawaj sie w całości i nie ufaj w 100%.Trzymaj się i nie daj się frajerom.
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:55   #178
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Cytat:
Napisane przez lodyga21 Pokaż wiadomość
No autorko za bardzo wzięłaś to do siebie, facetów nie znasz?
Zauroczył się Toba na imprezie albo wieczorem jak to kiedys bywało po koleżeńsku a mu mineło...Btw nie uznaje przyjaźni męsko damskiej.Więc daj sobie odpocząć i jeśli na kimś zaczyna Ci zależeć to nie oddawaj sie w całości i nie ufaj w 100%.Trzymaj się i nie daj się frajerom.
Poza pogrubionym zgadzam się w 100%. Za bardzo się angażujesz i za szybko.

Eh, też taka byłam w Twoim wieku
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:10   #179
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Autorko!
Zrób coś dobrego dla siebie i przez rok (albo nawet dłużej) nie szukaj chłopaka!
W każdym razie, dopóki nie przetrawisz obu tych rozstań (obecnego i tego 4 miesiące temu) i nie przestaniesz myśleć, że Twoje szczęście zależy od posiadania faceta.
Zobaczysz, że kiedy Ty zaczniesz się czuć dobrze sama ze sobą, inni będą się czuli dobrze przy Tobie.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:43   #180
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: chlopak umowil sie z przyjaciółką

Wlasnie zrob cos dla siebie.
3maj sie
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.