Tabletki anty, a podejście partnera. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 13:02   #1
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102

Tabletki anty, a podejście partnera.


...

Edytowane przez zyrtec
Czas edycji: 2011-09-23 o 19:49
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:53   #2
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

po co się trujesz tabletkami, jeśli on i tak w nie nie wierzy ? Przy takiej postawie nawet jeśli powie mu coś lekarz to w to nie uwierzy i będzie się czuł niekomfortowo jeśli sprawę doprowadzi do końca w Tobie. Czemu Ci tak na tym zależy żeby się Ciebie bał ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:56   #3
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.



nie no......masz ewenemencik moi faceci żadnych strachów nie mieli, byli wniebowzięci bym rzekła ,że nie muszą "wyskakiwać" jak z procy po wytrysku w prezerwatywę......
podaj mu jakieś dane statystyczne, powiedz ile kobiet uzywa tych tabletek, jak wysoki mają wskaznik skutecznośći......
mamy XXI wiek, wydawałoby się ,że o skuteczności i działaniu antykoncepcji każdy dorosły człowiek ma jakąs wiedze, a nawet jeśli nie ma to łatwo się z interentu na ten temat wszystkiego dowiedzieć....

no on wiedzę teoretyczną ma wybitną z tego co piszesz a i tak ma opory......to jest dla mnie niezrozumiałe......ja bym go zaprowadziła do tego gina jednak, może mu facet wytłumaczy na chłopski rozum ,ze nie ma sie czego bać no i wpadki to się prędzej może spodziewać z prezerwatywy lub stosunku przerywanego niż z tabletek
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...

Edytowane przez shirleyyy
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:59
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:27   #4
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Może Ci nie ufa? Boi się,że zapomnisz wziąć albo chcesz go złapać na dziecko?

Różnie bywa
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:29   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Powiedz mu, że w takim razie przestajesz brać pigułki, bo szkoda Twojego zdrowia i pieniędzy. Albo Ci uwierzy, albo wracacie do gumek. Ja innego wyjścia nie widzę. Nie ufa Tobie, nie ufa lekarzowi, to niech się użera z gumkami.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:10   #6
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Czy ja po prostu mam mój feralny przypadek
To rzeczywiście feralny przypadek
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:16   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Jezu, po to się bierze te tabletki, żeby nie używać prezerwatyw... między innymi.

Mój partner na początku też się bał i kończył poza mną, co bardzo mnie denerwowało bo lubię to uczucie, w końcu dałam mu ulotkę do ręki i kazałam całą przeczytać.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 23:24   #8
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

biorę tabletki anty od dłuższego czasu. Jestem z pierwszym partnerem, który do tej pory używał jedynie prezerwatyw. Od 5 miesięcy współżyjemy, na początku była to mieszanka tabletki + prezerwatywa, pownieważ jemu nie mieściło się w głowie, że jedna malutka tabletka działa tak bardzo... Wiem, wiem. Nawet mój Ginekolog na tę historię kiwa porozumiewawczo głową Stopniowo odeszliśmy od prezerwatyw, ale! Finał nigdy nie następuje we mnie. Więc mamy teraz kombinatorykę stosunku przerywanego z tabletkami. Męczy mnie już to cholernie, bo pilnuję się z tym nieziemsko, znam wszystkie możliwe leki/środki, które obniżają ich skuteczność. Pilnuję się co do minuty, ulotkę znam na pamieć po to żeby kochać się w końcu swobodnie do końca! Wiem, wiem jedynym wyjściem jest nasza rozmowa i tak jest. Rozmawiamy, bez końca tłumaczę mu na czym polega stosowanie tabletek, jakie zmiany zachodzą w moim organiźmie, jak regularnie się z tym pilnuję, proponuje żeby poszedł ze mną nawet przy okazji do gina żeby o tym porozmawiać, bo jednak może lekarzowi bardziej uwierzy, czytam z nim te ulotki, tłumaczę. Ba! Nawet pokazywałam mu kobiece książki dotyczące anty i wskaźnika Pearla, fora gdzie wypowiadają się lekarze i NIC! Ja mam wrażenie czasami, że on myśli że naszym jedynym zabezpieczeniem jest stosunek przerywany, a ja chyba dla picu biorę te hormony.

Chciałam zapytać jak to z Wami było dziewczyny, czy Wasi partnerzy łatwo się przekonali do tabletek, jak tego dokonałyście? Czy ja po prostu mam mój feralny przypadek Chciałabym zobaczyć jak to w końcu jest, ale też chciałabym mieć w końcu taki swobodny seks, bez też głupiego pytania jak kończymy albo w trakcie czy to aby na pewno działa... Nawet argument, że w jego preejakulancie znajdują się plemniki i równie dobrze mieliśmy jakieś kilkadziesiąt możliwości do zapłodnienia, albo gdy parę razy nie był pewien czy zdążył a mimo to jak w zegarku mam krwawienia i wszystko. Ręce mi opadają...
No to daj mu do przeczytania ulotkę No i oczywiście zapoznaj go z mechanizmem działania tabletek, jeśli go nie zna. Warto byłoby żeby też kilka razy zobaczył jak przyjmujesz tabletkę
A jak nadal nie będzie ufał tabletkom... To je odstaw. Albo po prostu dalej uprawiajcie seks w prezerwatywie. Innej rady chyba nie ma. Jak facet nie ufa tabletkom to co zrobić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 07:58   #9
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
po co się trujesz tabletkami, jeśli on i tak w nie nie wierzy ? Przy takiej postawie nawet jeśli powie mu coś lekarz to w to nie uwierzy i będzie się czuł niekomfortowo jeśli sprawę doprowadzi do końca w Tobie. Czemu Ci tak na tym zależy żeby się Ciebie bał ?
Chyba po to, że nie ufam tak prezerwatywom i znam wskaźniki. Właśnie zależy mi na tym żeby się nie bał. Jeżeli już nawet czasem mówi do mnie, że chciałby doprowadzić do finału ale jednak się boi to nie nalegam, nie naciskam, mówię że chciałabym żeby tak zrobić, ale nie nakazuje mu bo po prostu by się męczył każdego dnia do wystąpienia krwawienia a to też jest bez sensu...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Może Ci nie ufa? Boi się,że zapomnisz wziąć albo chcesz go złapać na dziecko?
Nie to nie wchodzi w grę, często a nawet bardzo często jest tak, że biorę je w czasie gdy jest przy mnie. Nie ufa? Planuje zaręczyny ze mną więc to raczej nie to. Złapać na dziecko? Ja mam 21 lat, on 23 i właśnie ruszam na dzienne studia więc to byłaby najmniej przez nas oczekiwana niespodzianka i on ma tego świadomość.


Zapoznany jest z ulotką. Fakt, faktem częściej napomyka, że chciałby inaczej, ale nic się nie zmienia chociaż tłumaczę.

Edytowane przez zyrtec
Czas edycji: 2011-07-12 o 08:10
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:13   #10
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość


Nie to nie wchodzi w grę, często a nawet bardzo często jest tak, że biorę je w czasie gdy jest przy mnie. Nie ufa? Planuje zaręczyny ze mną więc to raczej nie to. Złapać na dziecko? Ja mam 21 lat, on 23 i właśnie ruszam na dzienne studia więc to byłaby najmniej przez nas oczekiwana niespodzianka i on ma tego świadomość.
Aha, czyli rzeczywiście nie o to chodzi Cóż, chyba musisz go do ginekologa zatargać
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:28   #11
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Poradziłabym iść z partnerem do seksuologa. Dla mnie bez sensu brać w takiej sytuacji te tabletki. Może on boi się, że i tak zajdziesz w ciąże mimo leków, choć to się zdarza bardzo sporadycznie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 09:56   #12
amilli
Przyczajenie
 
Avatar amilli
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

mojego to chyba nikt nieprzebije.. nawet z prezerwatywa mam gwarantowany stosunek przerywany i pruboje go z tego wyleczyc
amilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:18   #13
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

W sumie masz racje ale..
skoro TY chcesz tabletki to on może chcieć dla bezpieczeństwa prezerwatywę.
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:20   #14
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez amilli Pokaż wiadomość
mojego to chyba nikt nieprzebije.. nawet z prezerwatywa mam gwarantowany stosunek przerywany i pruboje go z tego wyleczyc
Długo już Ci to zajmuje? Stosujecie tylko prezerwatywę czy też taka kombinatoryka?

Mimo tego, że pękła nam na początku gumka z dwa/trzy razy (brałam już wtedy tabletki), mimo, że jego wytrysk z dwa razy zaczął się już we mnie to i tak ta moja Cholera nie nabrała zaufania do tabletek, mimo że gdybym ich nie brała miałam kilka ładnych okazji żeby być już w ciąży. Najgorsze jest chyba to, że jego podejście zaczyna mi też nakręcać takie schizy, chociaż ufam tej metodzie a zaufanie to opieram na tym jak dużo o tym wiem.
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:26   #15
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

też bym się zachowywała jak on, będąc nazywana Cholerą i widząc że największe zmartwienie mojej połowicy to gdzie osiągnę wytrysk
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 10:59   #16
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też bym się zachowywała jak on, będąc nazywana Cholerą i widząc że największe zmartwienie mojej połowicy to gdzie osiągnę wytrysk
To było napisane jakkolwiek ironicznie, nazywamy siebie czasem wzajemnie Cholerką, Cholercią, nie ma to w żaden sposób w naszym używaniu wydźwięku obraźliwego. Widzę, że zaraz przytoczysz mi definicję tej choroby XIX wieku.

Z Twojego prostego punktu widzenia problemem jest gdzie on osiągnie wytrysk, z mojego punktu chodzi o zaufanie metodzie, spokojnie współżycie i radość z bliskości, której właśnie w ten sposób jest coraz mniej.

Jeżeli nie wnosisz nic konkretnego do tematu oprócz własnych ukąśliwych opinii to daj sobie spokój.
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 11:30   #17
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też bym się zachowywała jak on, będąc nazywana Cholerą i widząc że największe zmartwienie mojej połowicy to gdzie osiągnę wytrysk
Tak, czyli lepiej podtrzymywać chore jazdy, żeby czasem nie urazić drugiej strony. To, co robi jej facet jest niepraktyczne i szkodliwe dla zdrowia - stres związany z wyciąganiem, frustracja przy każdym stosunku pt. "no kurczę, nadal nie potrafi mi zaufać" jest ok, a zastanawianie się, jak to zmienić jest nie ok, tak? Chyba logiczne, że jeśli zachowanie jest niepraktyczne i nielogiczne, a do tego można je zmienić, to trzeba próbować.
Myślę, że facet mógł się tajniacko naczytać tekstów w stylu "o matulu, brałam regularnie, a tu pięcioraczki". Rozmawiaj z nim też o takich przypadkach (że po wpadce każdy wymyśla milion usprawiedliwień i zwala na pigułki, a tak naprawdę pewnie gdzieś pominięto pigułkę, brano antybiotyk itp.) albo odstaw pigułki, skoro taki z niego beton
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:58   #18
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Ja to bym Ci jeszcze aytorko kazala zalozyc spirale dla lepszej pewnosci/ tabletki anty, prezerwatywa, stosunek przerywany i spirala to by bylo idealne zabezpieczenie na jeden raz ;-)
A tak na powaznie moze on na prawde boi sie lapanki??
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 14:07   #19
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Może on ma jakieś złe wspomnienia/jego kumpel miał i mu nagadał?
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 17:11   #20
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

moj ma tak samo!!!! i ni cholery nie moge go przekonac...

to wlasnie tak, on wierzy w stosunek przerywany a nie w tabletki!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:02   #21
amilli
Przyczajenie
 
Avatar amilli
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Długo już Ci to zajmuje? Stosujecie tylko prezerwatywę czy też taka kombinatoryka?

Mimo tego, że pękła nam na początku gumka z dwa/trzy razy (brałam już wtedy tabletki), mimo, że jego wytrysk z dwa razy zaczął się już we mnie to i tak ta moja Cholera nie nabrała zaufania do tabletek, mimo że gdybym ich nie brała miałam kilka ładnych okazji żeby być już w ciąży. Najgorsze jest chyba to, że jego podejście zaczyna mi też nakręcać takie schizy, chociaż ufam tej metodzie a zaufanie to opieram na tym jak dużo o tym wiem.
Niechce zebym brala tabletki bo twierdzi ze to chemia i ze mam nie truc sobie tym organizmu

Edytowane przez amilli
Czas edycji: 2011-07-12 o 18:04
amilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:33   #22
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Wow mój ex cieszył się jak dziecko kiedy mu powiedziałam, że biorę tabletki. Tylko przez jakieś pierwsze 2-3 dni pytał się czy nie zapomniałam wziąc :P

Dziwne jest bardzo to jak zachowuje się Twój partner. Skoro już czytał ulotki, Ty mu tłumaczyłaś jak to wszystko działa (pomijając to, że generalnie dorosły facet sam powinien wiedziec już jak to działa) to mi się wydaje, że tylko seksuolog mógłby mu pomóc. Albo spróbuj też iśc z nim go ginekologa na początek, może to coś zmieni.
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:48   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

A jakbyś tak spróbowała "wziąć sprawy w swoje ręce" i nogi i nie dopuścić do tego, żeby wyszedł przed finałem? Przecież da się. Przecież w chwili namiętności masz prawo się zapomnieć...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:23   #24
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A jakbyś tak spróbowała "wziąć sprawy w swoje ręce" i nogi i nie dopuścić do tego, żeby wyszedł przed finałem? Przecież da się. Przecież w chwili namiętności masz prawo się zapomnieć...
a jakby Ciebie tak partner przytrzymał, biorąc sprawy w swoje ręce, i finiszował w Tobie bez Twojej zgody ? To się nazywa gwałt.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:53   #25
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a jakby Ciebie tak partner przytrzymał, biorąc sprawy w swoje ręce, i finiszował w Tobie bez Twojej zgody ? To się nazywa gwałt.
ale to trochę co innego. Tu nie ma możliwości ciązy tylko pokonanie lęków. Przynajmniej mi się tak wydaje
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:58   #26
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
ale to trochę co innego. Tu nie ma możliwości ciązy tylko pokonanie lęków. Przynajmniej mi się tak wydaje
a jakby Ci facet bez Twojej zgody władował penisa w pupę to też nie gwałt bo nie ma możliwości ciąży ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:20   #27
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a jakby Ci facet bez Twojej zgody władował penisa w pupę to też nie gwałt bo nie ma możliwości ciąży ?
To co innego...yyyy
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:22   #28
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
To co innego...yyyy
czemu ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:45   #29
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
czemu ?
Bo nie zgadzam się na analny ponieważ np tego nie akceptuje a zatrzymanie faceta przy wytrysku ma na celu pokonanie lęku i pokazanie,że nic złego się nie wydarzyło
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:53   #30
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki anty, a podejście partnera.

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Bo nie zgadzam się na analny ponieważ np tego nie akceptuje a zatrzymanie faceta przy wytrysku ma na celu pokonanie lęku i pokazanie,że nic złego się nie wydarzyło
ale tamten facet nie akceptuje wytrysku w pochwie następnym razem zmusi ją do anala i po wszystkim rozkosznie powie, że chciał pokazać że nic złego się nie wydarzyło. Nie można ludzi zmuszać do zachowań seksualnych, których nie chcą i mówić że jedno zmuszanie jest dopuszczalne bo ma na celu pokazanie mu jego braku logiki zresztą na to jest paragraf
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.