Internetowa miłość ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 18:31   #1
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15

Internetowa miłość ...


Witam Drogie Wizazanki Jestem nowa na tym forum, choć oczywiście od dawna korzystam z wizaż.pl. Jestem tutaj , żeby podzielić się moja historia, dość nietypowa . Będę tu szczera choć wiem ,ze spotkam się tez z potępieniem Od wielu lat walczę z nadwaga. Zaczęło się w wieku 14 lat, gdy ciocia postanowiła mnie odchudzić choć wcale nie było takiej potrzeby. Po jej diecie nastąpił efekt jo-jo i przytyłam o wiele więcej, Wtedy tez pojawiły się rozstępy. Zaczęłam wpadać w poważne kompleksy choć do dziś posiadam jeden atut - twarz Mimo nadwagi podobałam się facetom, choć tylko na chwile bo żaden nie chciał spotykać się dłużej z grubsza dziewczyna i wiązali się ze szczupłymi pannami. Byłam zakochana dwa razy i dwa razy poniosłam porażkę. Z wiekiem moja waga wzrastała , pojawiły się tez inne problemy zdrowotne jak choroba kości, na która lekarz wypisał mi kuracje hormonalna po której przytyłam jeszcze bardziej. Lubie ruch, zawsze lubiłam, rożne gry, szybkie spacery,rower , pływanie itd... przez ostatni rok mimo sporej dawki ruchu i diety udało mi się zrzucić niewiele ale oczywiście nie poddam się Ponad rok temu przezywałam rozstanie, byłam załamana, wpadłam w dol z którego myślałam ,ze się już nie podniosę :/ Myślałam sobie : i teraz kto mnie zechce?? Fakt, zajęłam się sobą, szukałam dodatkowych zajęć..ale byłam samotna.. Pewnego dnia założyłam sobie konto na pewnym portalu. I po dwóch dniach poznałam tam pewnego faceta. Robiłam sobie tylko zdjęcia twarzy i to one przyciągały uwagę. Przez pierwsze dni rozmawialiśmy na portalu poprzez wiadomości. On jak się okazało również był po rozstaniu, dokładnie miesiąc po 8 letnim związku. Okazało się mamy setki wspólnych tematów. Zaczęliśmy rozmawiać na gg , potem na skypie- rzecz jasna bez kamerki. Jednak po jakimś czasie zaczęły się schody. Facet pytał mnie o jakieś zdjęcie, prosił o kamerkę...jednak ja przerażona ze jak mnie zobaczy to ucieknie zaczęłam go okłamywać, Wymyślałam ze nie lubię zdjęć, ze nie mam kamerki...i zwodziłam go, jednocześnie ... zaczęłam coś czuć do niego..i jak się okazało on do mnie. Powiem wam ,ze byłam przerażona ta sytuacja..nie wiedziałam co zrobić bo po czasie zaczął tez nalegać na spotkanie...a pracował w Wielkiej Brytanii... Nasza znajomość zaczęła się zmieniać niemal w internetowy "związek " Oboje mamy po 27 lat. Przez cały czas gryzły mnie wyrzuty sumienia, zaczęłam się coraz bardziej bać. On - wspaniały , kochany, człowiek jakiego dotąd nie znałam i do tego mega przystojny, wysoki, porostu ideał. Trwało to 6 miesięcy. w piątym miesiącu powiedział mi ze chce przyjechać, pokłóciliśmy się... oczywiście wiedziałam ze to byłby koniec znajomości. Zaczęłam popadać w kolejny dol... postanowiłam ze spróbuję powiedzieć mu prawdę... miałam już taki zamiar..gdy pewnego powiedział mi ze wysłał mi paczkę...nie mogłam się doczekać... własnie kończyłam prace o 16 ( pracuje w dużym salonie jako sprzedawca) wyskoczyłam z pracy jak z procy żeby zdążyć na pocztę.. wyszłam jak zawsze tylnym wejściem,...i stanęłam jak wryta...przede mną stoi ON z wielkim bukietem kwiatów!!!! Serce stanęło mi w miejscu na chwile... byłam w szoku. On patrzył mi w oczy...i powiedział : chciałem zrobić Ci niespodziankę... wiec przyleciałem wczoraj i jestem... Rozpoznał mnie natychmiast. Podszedł..a mi do oczu podeszły łzy ze strachu.. wyglądał wspaniale...i nie spuszczał wzroku ze mnie. Po chwili usłyszałam : Nie wiem jak ,ale spodziewałem się tego od dawna, i chciałem się upewnić ze się nie mylę, i powiem Ci ze dla mnie i tak jesteś piękna...I moje uczucia się nie zmienia...:O Jeszcze większy szok, potem mnie przytulił i pocałował...Powiem wam ,ze to były najpiękniejsze 2 tygodnie mojego życia )) Dziś mija pól roku jak jesteśmy razem... Choć miewam poczucie winy do dziś..i już sama nie wiem czy zrobiłam dobrze czy źle...ale mam ponad 30 kg nadwagi i najcudowniejszego faceta na świecie...i codziennie słyszę od niego ,ze kocha mnie taka jaka jestem...a kilogramy same spadają ) Niedługo przenoszę się do do niego..i wierze ,ze czeka nas piękny czas razem ) Czytam wiele postów dotyczących internetowych znajomości, większość z nich uważacie za idiotyzm... kiedyś tez tak uważałam
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:45   #2
marie89
Raczkowanie
 
Avatar marie89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ... z daleka!
Wiadomości: 310
Dot.: Internetowa miłość ...

Ja mojego Ukochanego też poznałam przez internet na jednym z portali. Zaczęły się długie rozmowy na gg, przez skype, sms-y i telefony... Zakochaliśmy się w sobie!
I nikt mi nie powie, że wirtualna miłość nie ma szans w realu..bo wszystko jest możliwe jeśli dwoje ludzi się po prostu zakocha!
__________________

Nienarodzone dziecko nie umiera...Ono zmienia tylko datę przyjścia na świat (26.08.2013)
marie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:47   #3
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez marie89 Pokaż wiadomość
Ja mojego Ukochanego też poznałam przez internet na jednym z portali. Zaczęły się długie rozmowy na gg, przez skype, sms-y i telefony... Zakochaliśmy się w sobie!
I nikt mi nie powie, że wirtualna miłość nie ma szans w realu..bo wszystko jest możliwe jeśli dwoje ludzi się po prostu zakocha!


Tez tak uwazam Ja zaczelam sie zakochiwac dosc szybko...ale naprawde bylo w kim
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:57   #4
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Internetowa miłość ...

Wirtual to miejsce do poznania drugiej połówki jak każde inne.

Moim zdaniem tylko, takie związku to naprawdę związki jeśli w miarę szybko przenoszą się na grunt rzeczywisty i mają okazję razem zamieszkac tudzież spotykac się częściej niż raz na miesiąc czy dwa.

Bo związek internetowy plus spotkanie od wielkiego dzwona przez X lat... ciężko nazwac naprawdę związkiem. Bo tak de facto, w pełnym tego słowa znaczeniu, ludzie się nie znają.

P.s Fajnie, że jesteś szczęśliwa. Fajna historia. Życzę Ci by się wam dobrze układało.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-11-03 o 19:13
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:06   #5
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Internetowa miłość ...

fajna historia
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:11   #6
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Będę tu szczera choć wiem ,ze spotkam się tez z potępieniem
Ja tu czekam na jakieś dziwne wyznania, a tu takie piękne zakończenie
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:24   #7
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Wirtual to miejsce do poznania drugiej połówki jak każde inne.

Moim zdaniem tylko, takie związku to naprawdę związki jeśli w miarę szybko przenoszą się na grunt rzeczywisty i mają okazję razem zamieszkac tudzież spotykac się częściej niż raz na miesiąc czy dwa.

Bo związek internetowy plus spotkanie od wielkiego dzwona przez X lat... ciężko nazwac naprawdę związkiem. Bo tak de facto, w pełnym tego słowa znaczeniu, ludzie się nie znają.

P.s Fajnie, że jesteś szczęśliwa. Fajna historia. Życzę Ci by się wam dobrze układało.

Tak naprawde to dzisiaj sie jeszcze szczypie w ramie zadajac sobie pytanie: Czy to mi sie przypadkiem nie przysnilo ?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja tu czekam na jakieś dziwne wyznania, a tu takie piękne zakończenie
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 19:35   #8
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Internetowa miłość ...

kurcze czekałam na jakiś problem do rozwiązania a tu niespodzianka nie ma problemu jest happy end
Historia jak z jak z filmu
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:40   #9
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Internetowa miłość ...

piekna historia..
miło się czytało..
Wszystkiego dobrego Wam życzę...
Einode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:19   #10
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Internetowa miłość ...

W końcu historia z hollywoodzkim zakończeniem
ja sama poznałam ukochanego na Facebooku, a moja siostra swojego męża na sympatii mamy internetową miłość we krwi
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:29   #11
evelina_3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Internetowa miłość ...

Coś pięknego...
evelina_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 20:34   #12
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Internetowa miłość ...

Ja mojego poznałam na fotce().
I do dziś czasami zastanawiamy się , co by było gdybyśmy wtedy na siebie nie trafili...
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:21   #13
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Internetowa miłość ...

znam parę, która poznała się przez net i niebawem biorą ślub. Są bardzo uroczy
__________________


Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:36   #14
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Internetowa miłość ...

Piękna historia, życzę Wam powodzenia
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:40   #15
shansa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Między Ziemią a Niebem
Wiadomości: 607
Dot.: Internetowa miłość ...

Pięknie Powodzenia!
shansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:48   #16
joasiaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 280
Dot.: Internetowa miłość ...

Dużo szczęścia Wam życzę
Ja również poznałam swojego mężczyznę przez internet, jesteśmy zaręczeni a w przyszłym roku bierzemy ślub
joasiaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:58   #17
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Internetowa miłość ...

też szykowałam się na jakiś dramat na końcu, napięcie rosło, zastanawiałam sie cóż to tam się namotało na końcu...A tu coś takiego! Gratuluję i życzę szczęścia
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:08   #18
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Internetowa miłość ...

Gratuluję Fajnie że czasem znajdą się tutaj też pozytywne wątki
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:36   #19
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

To teraz moge powiedziec ze to byla fotka.pl
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 22:53   #20
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Internetowa miłość ...

Bardzo milutko czyta się Twoja historie




Szkoda,że większość tak się nie dzieli

a takie wątki dają nadzieje
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 23:15   #21
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez kromka26 Pokaż wiadomość
Tak naprawde to dzisiaj sie jeszcze szczypie w ramie zadajac sobie pytanie: Czy to mi sie przypadkiem nie przysnilo ?
I oby tak już trwało na zawsze
Też jestem z kimś z netu i jest cudownie. Ale po kilku niewypałach, też poznanych przez sieć więc uważać trzeba
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 23:59   #22
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
I oby tak już trwało na zawsze
Też jestem z kimś z netu i jest cudownie. Ale po kilku niewypałach, też poznanych przez sieć więc uważać trzeba



Mam taka nadzieje... narazie planujemy wspólne mieszkanie..a nawet mój facet chciałby mieć już dziecko..bo jak to mówi : ostatnio bardzo rozwinął mu się instynkt ojcowski To pierwszy facet przy którym nic nie muszę udawać, wstydzić się..czuje się swobodnie mimo ,ze on wygląda naprawdę bosko heheh .... Przestaje mnie już nawet obchodzić ,ze ktoś krzywo się na nas patrzy jak idziemy razem za rękę czy objęci a zawsze tak chodzimy bo on od samego początku tak sobie życzył Nie myslalam ,ze w wieku 27 lat bede czuc podekscytowanie jak w wieku 15 lat A jednak...nie ma co tracić nadzieje, i przede wszystkim trzeba słuchać głosu serca...
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 00:03   #23
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez kromka26 Pokaż wiadomość
Mam taka nadzieje... narazie planujemy wspólne mieszkanie..a nawet mój facet chciałby mieć już dziecko..bo jak to mówi : ostatnio bardzo rozwinął mu się instynkt ojcowski To pierwszy facet przy którym nic nie muszę udawać, wstydzić się..czuje się swobodnie mimo ,ze on wygląda naprawdę bosko heheh .... Przestaje mnie już nawet obchodzić ,ze ktoś krzywo się na nas patrzy jak idziemy razem za rękę czy objęci a zawsze tak chodzimy bo on od samego początku tak sobie życzył Nie myslalam ,ze w wieku 27 lat bede czuc podekscytowanie jak w wieku 15 lat A jednak...nie ma co tracić nadzieje, i przede wszystkim trzeba słuchać głosu serca...
Niech się gapią ile chcą, sami chcieliby tak sobie iść objęci ale pewnie już motylki z żołądka gdzieś uleciały
Ojej, ale z potomstwem to się jeszcze wstrzymajcie może
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 06:46   #24
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Niech się gapią ile chcą, sami chcieliby tak sobie iść objęci ale pewnie już motylki z żołądka gdzieś uleciały
Ojej, ale z potomstwem to się jeszcze wstrzymajcie może


Noo jasne Powiedzielismy sobie ,ze rok , dwa
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 08:38   #25
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Internetowa miłość ...

Super romantyczna historia:
WIesz z tą miłością netową to chyba nie o to tyle szumu ze jest...Tylko ze dużo ludzi romansuje czy coś a nigdy się nie spotka bo nie myśli na poważnie o tym "nie bo nie".A jeżeli poznaliście sie na necie i potem chcecie spotkac i myślicie na poważnie to jest good
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:08   #26
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Internetowa miłość ...

Fajnie tak poczytać o szczęśliwym związku. Oby trochę częściej pojawiały się tutaj takie piękne historie
Powodzenia Wam życzę!
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:44   #27
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Internetowa miłość ...

Cytat:
Napisane przez Cocaine essence Pokaż wiadomość
Ja mojego poznałam na fotce().
I do dziś czasami zastanawiamy się , co by było gdybyśmy wtedy na siebie nie trafili...
chyba wszystkie pary, które poznały się przez Internet tak mają ( z tym zastanawianiem )

ja swojego chłopaka poznałam na nk, choć mieszkaliśmy w jednym mieście i mieliśmy (mamy) masę wspólnych znajomych, to wcześniej nie mieliśmy okazji się poznać.
Do dziś wspominamy sobie kto do kogo pierwszy zajrzał i jak wyglądała pierwsza wiadomość i następne, mamy z tego niezły ubaw, bo było to po porstu urocze

moja siostra również poznała swojego męża przez internet, na jakimś czacie także u nas również "to chyba rodzinne"

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2011-11-04 o 13:45
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:11   #28
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Internetowa miłość ...

o matko piekna historia
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:37   #29
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Internetowa miłość ...

Ojej, piękna historia! Oby dalej było tak cudownie

Ja mojego TŻta poznałam przez klan Battlefielda Dziękuję losowi, że się spotkaliśmy na imprezie integracyjnej ;-)
W takich czasach chyba żyjemy ze sie zycie czesciowo przenioslo do virtuala...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:07   #30
kromka26
Przyczajenie
 
Avatar kromka26
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Internetowa miłość ...

Chcialam sie podzielic tym co mnie spotkalo i zachecic troche wiele osob ,ktore wciaz sie wahaja...przyznam ,ze w dniu tego niespodziewanego spotkania , w tej jednej chwili bylam przekonana ,ze go strace - za klamstwo - i mialby do tego podstawy... nigdy tak naprawde nie wierzylam ,ze ktos bedzie traktowal mnie tak powaznie Dzieki niemu zaczelam w siebie naprawde wierzyc i bardzo mnie we wszystkim wspiera a wam dzieki za te pozytywne opinie
kromka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.