Adipex - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 12:16   #2311
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Adipex

Przestań krzyczeć droga koleżanko..Bo nic Ci to nie da, nie chcesz nie pomagaj.Poprostu zapytałyśmy czy w razie możliwości możecie podac namiar.Jak nie to okej, ale nie wciskaj mi że musimy się przejechać czy coś. Zawiść...
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:03   #2312
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex

po 1 ja nie krzycze droga koleżanko , poza tym jestes następną która nie czyta uważnie !!!!! albo ze zrozumieniem, nigdy nie powiedziałam i nigdzie nie napisałam , że nie podam namiarów, poza tym kilka postów wyżej napisałam , że podawałam namiary i nie mam z tym problemu!!!!!
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 17:42   #2313
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

Już nie wiem jak to jest z tym forum???Piszę aby uzyskać jakiejś informacji a tutaj nic!!!To ma być forum wsparcia, a ja jak na razie piszę a nie uzyskuję odpowiedzi które mnie gnębią
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 19:10   #2314
pooh89
Przyczajenie
 
Avatar pooh89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Adipex

ewelka070680 hmm trudno mi ocenić z czego może boleć Cię głowa. A jak masz z ciśnieniem? Teraz takie dni są, że może to coś mieć na rzeczy, ale ja nie wiem, nie znam się, od A. też może głowa boleć, jak czytałam na jakimś forum (nawet nie wiem, czy nie na tym, straciłam rachubę, bo dużo tego czytałam zanim zdecydowałam się na A. tak jak zalecają, poczekaj parę dni, a jak nie przejdzie to odstaw na 2 dni tak na ulotce A. pisze o skutkach ubocznych ale tak jak pisałam, lekarzem nie jestem, nie mogę stwierdzić na 100% mnie nic nie dolega po przyjęciu A., dlatego nie wiem

cytrybowysorbet
więc nikt tu nikomu namiarów nie zawiści i nie życzy bycia oszukanym ryra mnie to kto bierze a kto nie, jestem za stara na takie zabawy, nie będę publicznie podawała namiarów, ani tym których nie znam z forum, bo nie chcę robić mojemu sprzedawcy kłopotów, jak już pisałam każdy swój rozum ma i to czy bierz to jego sprawa.
A po 2!! TO NIE JEST FORUM SPRZEDAŻOWO-HANDLOWE tylko FORUM WSPARCIA I WYMIANY DOŚWIADCZEŃ! A jak za dużo takich odzewów będzie to dostanie bana i tyle będzie.
Jak ktoś musi ogłaszać się na forum, a nie potrafi wiadomości prywatnej napisać to sory resory.
Mi to lotto.

Szkoda, że nie ma tu takiego klimatu jak wcześniej, tylko jakieś głupie przegadywania o kontakty do sprzedawców... lipsko.

A wracając do wymiany doświadczeń... dziś 12 dzień u dentysty byłam, i wszystko ok, dostałam znieczulenie normalnie, zadziałało i mam taki uśmiech!
__________________
od 28.11.2011r. dietA
...71kg...67,8kg...


"Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt!"
pooh89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 07:30   #2315
cytrynowysorbet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Adipex

Co ma do rzeczy czy jestem nowa czy nie? tak się składa,że przeczytałam początek forum i 10 ostatnich stron i wiem o czym pisze to twoja wypowiedź się kończy szeregiem wylrzyknikow więc wnioskuje że jesteś głupia albo masz 15 lat poczytaj sobie moje posty zanim rzucisz hasło że każdy nowy zaczyna od pytania o tabletki. Bo nie przypominam sobie żebym tak pisała. Moje pierwsze wątki są typowe o temacie z fprum i dopiero w którymś spytałam skąd bierzecie adi.i to pytanie nie oznacza tego co dajcie namiar a najlepiej przyniescie do domu. Jak sama jego treść wskazuje pytam skąd. Czy od lekarza czy od kogoś z czech czy z neta. Różne są źródła i dla mnie to w jaki sposób sformuowalam pytanie jest w stu procentach jasne.
cytrynowysorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 09:40   #2316
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

No naprawdę w końcu zamkną ten wątek jak więcej będzie pytań o dostawców niż wymiany doświadczeń.
Dziewczyny, piszcie pytania o takie rzeczy na priv do konkretnych osób, a nie na forum! Chociaż to też nie daje 100% gwarancji, że ta osoba co pisze tak naprawdę nie daje namiaru na siebie bo sprzedaje W necie jest mnóstwo stron, po prostu dzwońcie i pytajcie o możliwość spr przy odbiorze - to nic nie kosztuje

Dziś mój trzeci dzień z adi apetytu brak, ale jem dla zdrowia, wczoraj, dziś i jutro warzywka od poniedziałku znów proteinki. No i we wtorek będzie wielkie ważenie, mam nadzieję, że znów zleci z 1,5 lub 2kg. Na razie bóle brzucha nie powróciły, głowa też nie boli, ciśnienie i tętno w normie - mierzę codziennie
pooh89
a jak u Ciebie z wagą? Spada? Pochwal się
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:56   #2317
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

[B]pooh89[B]dziękuję Ci za odpowiedź Wiem ze nie jesteś lekarzem, ale po prostu pytam po to to forum jest???prawda???
U mnie dzisiaj 5 dzień z Adim i jak na razie dobrze lekko głowa pobolewa ale nie ma bóli żołądka tylko jakoś jak coś zjem jest mi niedobrze :/ ale mam kłopoty co???
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 13:52   #2318
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

ewelka
mi też było niedobrze po każdym posiłku, ale przez pierwsze dwa dni, dziś jest już oki ze wszystkim

a jeszcze tak co do moich obserwacji, może troszkę sucho w ustach ale to nic przy meridi! Zmienia się też trochę zapach ciała i jakby trochę więcej się pocę
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 16:39   #2319
pooh89
Przyczajenie
 
Avatar pooh89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Adipex

ewelka070680 ja po prostu nie chcę, żebyś się za bardzo moją odpowiedzią sugerowała pytaj śmiało, na ile wiem na tyle odpowiem

ważę się co tydzień w poniedziałek, więc kolejne za... 1,5 dnia w pierwszy tydzień schudłam 3,1kg (mam w podpisie pod moimi postami napisane ile ważę jak co, a ta waga po "..." jest co tygodniowa).
Pochwalę się w poniedziałek (mam nadzieję)
mam problem z zaparciami coś ostatnio... piję 2 razy dziennie len mielony na wodzie, już odkąd biorę A. (dodatkowa ochrona żołądka), jem też otręby i śliwki czasem, nie wiem co zrobić... chyba jeszcze za godzinę zjem te śliwki suszone namoczone w wodzie, może mnie coś ruszy, jak co to mam herbatkę na zaparcia - dla mnie jest mega pomocna, z apteki Regulax się nazywa, ale to już w ostateczności, bo jakoś staram się unikać takich środków doraźnych ( ta herbatka na mnie lepiej niż Xsenna działa, jakby któraś potrzebowała to polecam).

Wiecie co dziś zrobiłam... zapomniałam wziąć A.! Tak się spieszyłam rano do pracy (szłam na 8, po tym dentyście z emocji nie umiałam zasnąć więc poszłam spać o 2) i zapomniałam zabrać ze sobą tabletek, skończyłam o 14 zanim do domu to 15 i pomyślałam, że zanim zacznie działać będzie 18, działa 10h czyli do 4, wolę iść wcześniej spać dziś ... lipa... boję się wieczornego napadu głodu i chęci na wszystko, ale dam radę, jeden dzień
__________________
od 28.11.2011r. dietA
...71kg...67,8kg...


"Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt!"
pooh89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:58   #2320
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

7aaaa7 dziękuję za odpowiedź tak też mam suchość w ustach i więcej się poce no i nie wiem czy wypada ale odkąd biorę Adipex to jak robię siusiu ma dziwny zapach i kolor.
pooh89 również dziękuję za odpowiedź i teraz wiem ze są na tym forum ludzie którzy się dzielą swoją opinią i doświadczeniem a nie tylko kłócą!!!Co do zaparć to jeszcze tego nie odczuwam i nie wiem co się na to bierze, ale dziewczyny pisały ze dobry jest colon c.
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:16   #2321
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

pooh89
ups nie spojrzałam na stopkę, mało kto aktualizuje na bieżąco

No to mi podobnie spada

ewelko
no ten zapach też u mnie inny
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 19:20   #2322
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

Dzisiaj już kolejny dzień na Adim i jest lepiej głowa nie boli żołądek tak samo, czyli wszystko ok!!
Tylko ze nieraz odczuwam ochotę coś zjedzenia ale nie odczuwam głodu jak sobie z tym poradzić???jak Wy sobie z tym radzicie???
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:12   #2323
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Adipex

Witajcie ponownie dziewczyny:P
Jestem prawie zdecydowana na A mimo powiekszonej tarczycy..
Ale nie moge znaleść albo napiszcie jak powinny wygladac A???Nie mam pojecia przy sprawdzaniu..
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:58   #2324
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

ewelka
u mnie odwrotnie, czasami czuję, ze żołądek pusty i powinnam coś zjeść, ale w ogóle nie mam nic ochoty

lodyga
a czemu twoja tarczyca powiększona? Nadczynność jest przeciwwskazaniem do adi....
na forum już kilka razy je opisywali, tabsy jak małe jajeczka (1cm długości) kolor głęboko żółty, listki również głęboko żółte z lekkim perłowym połyskiem, na listku tłoczony nr serii i data powinna być taka sama jak na opakowaniu, ulotka czeska (polskiej nie ma - chyba że taka hand-made) tabsy pachną słodko jak karmel i wanilia w środku gęsty płyn o kolorze beżowym
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:57   #2325
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Adipex

Nie wiem czemu...lekarz mówil ze troche powiekszona....to lipa?
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:11   #2326
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

a jaki lekarz? endokrynolog? i na podstawie jakiego badania? i co nic nie zlecił, tylko stwierdził, ze powiększona??? "konował" nie lekarz!!!!

Trzeba zrobić USG tarczycy i oznaczyć poziom TSH i FT4

A ile ty chcesz schudnąć? Masz problemy z nadwagą? Może to właśnie od tarczycy.... nie zwlekaj z tym, zadbaj o to, bo tarczyca to narząd, który pośrednio lub bezpośrednio steruje całym organizmem
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:16   #2327
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Adipex

Dermatolog..
NO byc moze od tarczycy bo juz tle odchudzałam mogłam albo wogóle nie jesc albo po 3 posiłki...latem w kółko biegałam i NIC.
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:52   #2328
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

umów się prywatnie na usg tarczycy... albo ta dłuższa droga - internista skierowanie do endokrynologa , skierowanie na usg i znów endokrynolog - niestety takie u nas realia
Ja alam sobie spokój i chodzę prywatnie do endo....
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:34   #2329
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

Witam!!!
Dzisiaj nie czuję głodu ale zjem bo muszę, przecież nie będę jadła nic to na tym nie polega.
lodyga21 nie wiem jak to jest mieć tarczycę osobiście, ale z tego co widzę w rodzince to nie jest za wesoło, dlatego jak tylko masz sposobność to idź do lekarza i nie bagatelizuj tego
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 08:11   #2330
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: Adipex

No właśnie mi nawet nic nie jest ale ponoć mam powiekszoną..
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:31   #2331
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

Piątek, sobota, niedziela ścisła dieta.... i co ??? Dziś na wadze ani grama mniej a nawet 200g na plus!
Tak się wkurzyłam z rana, że postanowiłam zrobić sobie głodówkę, dziś zjadłam 3 jajka i finito
Jutro już zjem Dukanowo, kolejne ważenie w środę, jak nic nie ubędzie to zmieniam dietę ale na jaką to nie mam pojęcia
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 05:39   #2332
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex

7aaaa7, hej .....widze, że masz taki problem jak ja , po 1 radze Ci przestać się ważyc co 2-3 dni , ja też tak robiłam i to nic nie dawało prócz wkurzenia, tez zamiast spadku wagi było na +, ale to raczej nie spowodowane przytyciem tylko zatrzymaniem wody w org. Ja sie waże( zeby nie zwariować) co tydzień, i Tobie też radze, wiem , że ciężko wytrzymać , ale tak chyba lepiej dla psychiki( zdaża się , że po tyg nawet gram nie spadnie), zostaje nam tylko cierpliwośc, to co robimy , jak jemy i co bierzemy to jest SZOK SZOK dla naszego organizmu , i niestety musi sie przestawić na nasze warunki pozdrawiam i trzymam kciuki

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2011-12-14 o 10:23
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 10:12   #2333
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

no właśnie muszę ważyć się co tydzień ..... to częste ważenie to nawyk "dukanowski" W książce zaleca się ważenie nawet codziennie, bo powinno nawet po te kilka gram ubywać i to ma motywować Ja tak zaszalałam z tym ważeniem, no bo dopiero 1,5 tyg na diecie - tak super na samym początku ubywa (i nieważne, ze w większości to woda - miło jest mniej ważyć!) No i dlatego tak mnie wkurzył 3 dniowy zastój.... no bo tak na samym początku, tak od razu z grubej rury!!!
Ale już się pozbierałam do kupy
A dziś z tym ciężko, bo mam biegunkę od rana
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:45   #2334
Kinga800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Adipex

Witam wszystkich

Jestem tu pierwszy raz, moja historia z odchudzaniem jest krótka - zbliżam się ku końcowi kuracji ze Slimexem, rezultaty są mierne w stosunku do efektów ubocznych. Ubolewam nad tym.

Zastanawiam się nad nowym sposobem i prawie jestem zdecydowana na Adipex czyli lek, który ma inny skład niż Slimex.

Zaczynam czytać Wasze wypowiedzi na temat Adipexu. Bardzo zależy mi na sprawdzonym kontakcie...

Widzę znajome nicki
Pozdrawiam serdecznie!
Kinga800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 13:50   #2335
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

Witam
Dziewczyny jak sobie radzicie teraz z wypiekami na święta i z tymi wyżerkami???
U mnie najgorsze jest to że, nie czuje głodu ale jak np. siostra przyszła na kawę wyciągnęła ciastka na stół zjadłam dwa, a później poczucie winy że zjadłam a to jednak jest słodkie jak wy się powstrzymywałyście przed tym???
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 16:53   #2336
7aaaa7
Raczkowanie
 
Avatar 7aaaa7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Adipex

mnie dopiero raz naszło, jak zjadłam baaardzo mało w dzień
wieczorem upiekłam ciacho takie dukanowskie

4 jajka (białka ubić osobno)
2 łyżki skrobi kukurydzianej
słodzik do pieczenia według smaku
proszek do pieczenia (ok. 1 łyżeczki)
aromat waniliowy

Naprawdę puszyste, słodkie i pycha ... no i co najważniejsze można się najeść ile wlezie, nawet całą blachę

Dziś wieczór przymierzam się żeby sobie upiec bezy (z białka i słodziku)
__________________
"Cudowna kobieta to taka, która nie wymaga cudów"
7aaaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 17:11   #2337
ppokahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rybnik/Katowice
Wiadomości: 24
Dot.: Adipex

Witam drogie forumowiczki!
Jestem nowa Od dluzszego czasu decyduję się na Adipex i czytam wasze forum. Myslę, ze warto sprobowac Mogę sie tak do Was wprosic ?
ppokahontas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:11   #2338
ewelka070680
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 35
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez ppokahontas Pokaż wiadomość
Witam drogie forumowiczki!
Jestem nowa Od dluzszego czasu decyduję się na Adipex i czytam wasze forum. Myslę, ze warto sprobowac Mogę sie tak do Was wprosic ?
Witamy w naszym gronie

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Aha jeszcze mam pytanie.Czy Wy wszystkie robicie tą dietę dukana???Ile kobiet jest takich które biorą Adi a nie mają żadnej diety???Jak u tych bez diety działa Adi???Wiadomo że na Adim je się mało ale nie stosuje się czegoś szczególnego jak dukan tak mam ja, nie jem dużo bo 1/3 z tego co jadłam ale żadnej dziety nie robię , więc pytam aby wiedzieć czy zacząć coś działać z dietami.
ewelka070680 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:19   #2339
ppokahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Rybnik/Katowice
Wiadomości: 24
Red face Dot.: Adipex

Wiem, iż w powyższych postach była mowa o namiarach na sprzedawców i głupio mi pytać, ale zależy mi bardzo na kupnie. Niestety każdy numer ogłoszenia jaki sprawdzam okazuje się oszustwem od razu po wpisaniu w Google. Czy mogłabym liczyć na wasze wsparcie?[COLOR="Silver"]

Edytowane przez ppokahontas
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:20
ppokahontas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:21   #2340
tamara121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex

Witam Was dziewczyny!Mam podobny problem,ogólne zmęczenie rano nie umiem się wywlec z łózka,a kiedy wracam z pracy to zasypiam....
Staram sie jednak jak najczęściej przybywac na swieżym powietrzu plus basen 2,3 razy w tygodniu.
Muszę się przyznać,ze od 1,5 roku jestem na diecie i dużo schudłam,po prostu mniej jadłam ,a naprawde wazyłam dość sporo,zrzuciłam koło 25 kilo.
Niedawno robiłam wyniki i okazało się,że wszystko jest ok,ale mam zbyt niski cholesterol,praktycznie wogóle go nie mam
To efekt zrezygnowania z tłuszczów podczas diety-mój jedyny błąd.Biorę omega plus magnez,rybki ,jajka masło i cholesterol zaczyna byc powoli w normie.
Ob,krew,cukier wszystko w normie,niepokoi mnie jednak wynik TSH,T3 i T4.Może mi pomożecie,oto wyniki,do lekarza idę jakoś po świętach,więc może któras z Was mi sprecyzuje:
TSH wynik-1.90 (0.27-4.2)
T3 wynik-6.12 (3.1-6.8)
T4 wynik 20.13 (12-22)

To ostatnie mnie jakoś niepokoi....
Nawiązując jeszcze do odchudzania,to naprawde wyglądam teraz bardzo dobrze,ale jednak cały czas jestem osłabiona....przesilenie, coś z tarczycą ,cholesterol jeszcze nie w normie,a może nerwy...??
Jestem dośc nerwowa,i mam stwierdzoną nerwice lekową,ale staram się nad nią panować....ziołka ,tabletki ziołowe,basen itp....ale ta senność mnie dobija....
Napiszcie cokolwiek będę bardfzo wdzięczna...
Pozdrawiam wszystkie M
tamara121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.