mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 19:09   #1
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73

mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!


hej na początku października, albo pod koniec wrzesnia... nie pamietam dokładnie postanowilam przejśc na blod... rozjaśniałam włosy dwa razy (wyszedł mi żółty) a potem jeszcze pobawiłam sie płukankami i jakimiś kremami by zniwelowac ten odcien no i byłam w miare zadowolona ...) przez ten czas była ciągła regeneracja wloskow, ale już mam z 2 cm odrosty włosy rosną mi bardzo szybko... jak mialam ciągle ciemne to nie było tego tak widac jak teraz no i pod koniec października chciałam wrócić do brązu ale....
słyszlam, że położenie zbyt jasnego brązu spowoduje zielony odcień a zbyt ciemnego niebieski.... ciężka sprawa... teraz mam niby jasny blond ale to jednak jest taki żółty ehh inaczej nie da sie go nazwać
myślalam o farbie z SAFIRY odcień50 Turecka Mokka. Uzywala ktoras z was tej farby? moze wrzuce jakies fotki mojego aktualnego koloru i tego do ktorego chce wrocic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (44,6 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (82,1 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Justyna1.jpg (46,6 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.JPG (49,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4032684.JPG (94,5 KB, 195 załadowań)
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 20:04   #2
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

pomoże ktoś?
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:06   #3
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Ale przecież juz załozylas wątek na ten temat. Wystarczy podbić

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210913


BTW, w tamtym wątku dziewczyny chyba z 10 razy conajmniej pisały ci o odcieniu, ktory daje popiealty kolor, a ty dalej o tym zielonym Po co pytasz o rady? Przecież skutecznie je ignorujesz.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:28   #4
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Ale przecież juz załozylas wątek na ten temat. Wystarczy podbić

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210913


BTW, w tamtym wątku dziewczyny chyba z 10 razy conajmniej pisały ci o odcieniu, ktory daje popiealty kolor, a ty dalej o tym zielonym Po co pytasz o rady? Przecież skutecznie je ignorujesz.
tak... tylko, że nie chche już blondu, tylko brąz... wiec nie wiem czy popielaty blond może tu coś pomóc...
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:41   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Najlepiej to polecalabym ciemny blond nalozyc,bo z brazem to bym sie nie bawila.Moze wybierz sie do fryzjera najlepiej doradzi
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-10-20 o 10:39 Powód: blad inter;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:47   #6
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Oj ja też chyba bym radziła fryzjera a najlepiej to jakbyś jednak jeszcze trochę z farbowaniem poczekała i dała włoskom odpocząć
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:57   #7
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Ja bym zostawiła ten blondzik. Bardzo ładnie ci w nim.!! No nawyżej nie wiem, możesz pójśc do fryzjera zeby jakos ten kolor poprawił czy coś, ale szkoda, jak tyle razy rozjaśniałaś i teraz spowrotem wrócic do ciemnego. A o tych zielonych i niebieskich odcieniach pierwsze słysze? :O
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 14:47   #8
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła ten blondzik. Bardzo ładnie ci w nim.!! No nawyżej nie wiem, możesz pójśc do fryzjera zeby jakos ten kolor poprawił czy coś, ale szkoda, jak tyle razy rozjaśniałaś i teraz spowrotem wrócic do ciemnego. A o tych zielonych i niebieskich odcieniach pierwsze słysze? :O

własnie wróciłam z hurtownii fryzjerskiej bo jest tam jedna świetna babka. Zna sie na rzeczy i umie doradzić. Były tam inne też inne , z salonów fryzjerskich i jak uslyszały ze ja chce na ten kolor kłaść brąz to sie przeraziły, powiedziały że na 100% wyjdzie mi jakiś odcień zieleni... :| wiec wróciłam z pustymi rekami... a myślałam, że dzisiaj wieczorkiem zrobie sobie brąz Jeśli chodzi o fryzjera to nie wiem.... kurcze poszłabym tylko nie mam kasy, a to pewnie ok 150 zł jak nie więcej. Mam jedną taką "koleżankę" w sumie nie wiem czy tak to można nazwać ona zrobilaby mi za jakieś 60zł ale musialabym poczekać conajmniej miesiąc bo ona ma dużo klientek, a tu odrosty coraz wieksze... Na tych zdjęciach to jeszcze w miare wygląda ten blond... a rzeczywistości to jest on poprostu żółty... nie pasuje mi wogole do twarzy.. nie wiem po co go robilam, no ale już tego nie cofne... myślałam o kupnie szamponetki i nałożeniu na jedno pasemko, żeby zobaczyć jaki kolor wyjdzie... co o tym myślicie? ja chce za jakiś tydzień już brązowe włosy.. z tymi odrostami fajnie nie jest... a w szkole w czapce nie moge chodzić buu poradźcie coś poza fryzjerem ;*;*
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:05   #9
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

dobry pomysl z ta szamponetka!! najwyzej sprawdzisz co i jak...
ale mi sie wydaje ze nie powinny Ci wyjsc jakies cuda
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:32   #10
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez Avril91 Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z hurtownii fryzjerskiej bo jest tam jedna świetna babka. Zna sie na rzeczy i umie doradzić. Były tam inne też inne , z salonów fryzjerskich i jak uslyszały ze ja chce na ten kolor kłaść brąz to sie przeraziły, powiedziały że na 100% wyjdzie mi jakiś odcień zieleni... :| wiec wróciłam z pustymi rekami... a myślałam, że dzisiaj wieczorkiem zrobie sobie brąz Jeśli chodzi o fryzjera to nie wiem.... kurcze poszłabym tylko nie mam kasy, a to pewnie ok 150 zł jak nie więcej. Mam jedną taką "koleżankę" w sumie nie wiem czy tak to można nazwać ona zrobilaby mi za jakieś 60zł ale musialabym poczekać conajmniej miesiąc bo ona ma dużo klientek, a tu odrosty coraz wieksze... Na tych zdjęciach to jeszcze w miare wygląda ten blond... a rzeczywistości to jest on poprostu żółty... nie pasuje mi wogole do twarzy.. nie wiem po co go robilam, no ale już tego nie cofne... myślałam o kupnie szamponetki i nałożeniu na jedno pasemko, żeby zobaczyć jaki kolor wyjdzie... co o tym myślicie? ja chce za jakiś tydzień już brązowe włosy.. z tymi odrostami fajnie nie jest... a w szkole w czapce nie moge chodzić buu poradźcie coś poza fryzjerem ;*;*
Heh, dziwnie, ja miałam rozjaśniane włosy[były takie żółtawe] , i nakładałam na nie ciemna brąz i czerń i wyszedł dobry kolor, koleżanka to samo, włosy też rozjaśniane a kolory wychodziły jak z pudełka. No ale spróbuj najpierw szamponetka sie pobawic
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:41   #11
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Czerń nałożona na każdy kolor, wychodzi jak czerń Na rozjaśnione nawet mocniej.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 18:50   #12
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Kilka lat temu miałam podobną do Ciebie sytuację. Brzydki "domowy" blond + 2u cm odrosty. Całość wyrównałam średnim blondem, odcień zblizony do mojego naturalnego koloru. Wyszło normalnie, tak jak na pudelku, trzymałam tyle ile pisali na opakowaniu.

Jak wyżej: czerń wyjdzie ci poprostu czarna.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 21:01   #13
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Nie dziwię się, że chcesz znowy brąz bo nie jest Ci dobrze w blondzie, na kilometr widąc, że to farba, w ciemnych włosach wyglądałaś ładniej i młodziej. Ta pani w hurtowni to jakaś idiotka, gdyby brąz położony na blond dawał zielony albo niebieski, to już trzykrotnie miałabym zielono-niebieskie włosy, a jakoś mi się to jeszcze nie przydarzyło. Również radziłabym Ci wybrać się do fryzjera, a jeśli nie masz pieniędzy to kup jasno brązową farbę, z pewnością będziesz miała po niej brązowe włosy. Jedyny problem to szybkie wypłukiwanie się koloru, nawet trwałej farby na włosach wcześniej farbowanych na blond, dopiero po drugim, trzecim razie kolor "zagruntuje się", plus będzie widać wszystkie nierówności koloru, praktycznie nie do uniknięcia przy farbowaniu domowum. Ale i tak bedzie lepiej niż teraz. Ja na Twoim miejscu nie brnęłabym dalej w blond.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:44   #14
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

hmmm mówicie, że czarny powinien wyjść? ) tylko nie wiem... czarny znów za ciemny. bo kiedys nawet kupiłam ciemny brąz i strasznie sie źle czułam w takim ciemnym... wiec może gdyby zafarbowała na czarno i farba zaczynałaby sie spłukiwać to nałożyłabym brąz? jak myślicie?
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:47   #15
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Brąz też Ci wyjdzie, jednak szybko się zmyje. Nie musisz farbować na czarno jeśli nie chcesz. Brązy na blond włosach nie dają niebieskich ani zielonych odcieni.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:50   #16
izulinkka
Raczkowanie
 
Avatar izulinkka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 53
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Z tego co ja wiem to czarnafarba sie nie spłukuje i trudno z czarnego przejść na jaśniejszy kolor więc ja to odradzam
izulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:32   #17
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Brąz też Ci wyjdzie, jednak szybko się zmyje. Nie musisz farbować na czarno jeśli nie chcesz. Brązy na blond włosach nie dają niebieskich ani zielonych odcieni.

hmm więc może spróbuje ten brąz.. ale mimo wszystko sie boje bo ja w sumie nie mam takiego blond tylko poprostu żółty... jutro pójde po szamponetke i zobacze na jednym pasemku zdam relacje czy wychodzi brąz. Trzymajcie kciuki
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:19   #18
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Przecież szamponetka zmywa się niemal natychmiast. Chyba, że macie na mysli szampon koloryzujący do 24, to oczywiscie nie jest to samo. Szampon koloryzjący nie zawiera amoniaku i tym się rózni zasadniczo od farby. Szamponetka nie zawiera ani oxydantu ani amoniaku i nie wnika w ogóle w włokno włosa, kolor całkowicie się zmywa.

Skoro masz żółty blond i marudzisz o tym już drugi wątek, to czemu nie skorzystasz z rad dziewczyn? Dostałas ich mnóstwo, a olewasz zupełnie to, co się do ciebie pisze i w kółko o to samo pytasz. Nie pojmuję.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 23:34   #19
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Bez komentarza. To ja już się nie wypowiadam.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 14:18   #20
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Przecież szamponetka zmywa się niemal natychmiast. Chyba, że macie na mysli szampon koloryzujący do 24, to oczywiscie nie jest to samo. Szampon koloryzjący nie zawiera amoniaku i tym się rózni zasadniczo od farby. Szamponetka nie zawiera ani oxydantu ani amoniaku i nie wnika w ogóle w włokno włosa, kolor całkowicie się zmywa.

Skoro masz żółty blond i marudzisz o tym już drugi wątek, to czemu nie skorzystasz z rad dziewczyn? Dostałas ich mnóstwo, a olewasz zupełnie to, co się do ciebie pisze i w kółko o to samo pytasz. Nie pojmuję.

echh.... ale ja nie chce blondu!! pisalam przecież już kilka razy, że chce wrócić do BRĄZU!
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:43   #21
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Przecież piszą dziewczyny o brązie, i że farba nie wyjdzie zielona czy jakaś tam... W ogóle co za dziwna facetka w tej hurtowni. oO Chodzi o to, że farba z włosów rozjaśnianych się szybko wypłukuje, to po co szamponetką robic skoro natychmiast zejdzie, jak można od razu farbą? =='
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:07   #22
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
Przecież piszą dziewczyny o brązie, i że farba nie wyjdzie zielona czy jakaś tam... W ogóle co za dziwna facetka w tej hurtowni. oO Chodzi o to, że farba z włosów rozjaśnianych się szybko wypłukuje, to po co szamponetką robic skoro natychmiast zejdzie, jak można od razu farbą? =='
nom rozumiem chodzi o to, że sie bałam że znowu wyjdzie mi coś niezbyt ciekawego a mam już zniszczone włosy... nie chce żeby wogole z nich nic nie zostało. Przed chwilą zrobilam pasemko z szamponetki Palette (17- średni brąz) kolor wyszeł bardzo ladnie własnie taki jak chciałam i w kolorze odrostów... teraz mam pytanie czy szamponetka i farba zawierają te same barwniki i składniki? Bo boje, że gdy kupie farbe to kolor wyjdzie inny niż ten z szamponetki...
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:25   #23
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

od razu napiszę - nie farbuj się Palette, bo staniesz się kolejną ofiarą farb/szamponetek z tej firmy, a potem założysz 3 wątek co zrobić z kolorem po farbie Palette

siedzę już trochę na tym forum i na fryzjerce 90% dziewczyn, które się skarżą, że farbowały włosy na jasny/średni brąz, a wyszedł im czarny okazują się użytkowniczkami farb palette; poza tym te farby sa bardzo ciężki - zawierają metale ciężkie, a fryzjerzy rozkładają ręce jak przychodza do nich dziewczyny ratowac włosy po Palette
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:19   #24
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez Avril91 Pokaż wiadomość
nom rozumiem chodzi o to, że sie bałam że znowu wyjdzie mi coś niezbyt ciekawego a mam już zniszczone włosy... nie chce żeby wogole z nich nic nie zostało. Przed chwilą zrobilam pasemko z szamponetki Palette (17- średni brąz) kolor wyszeł bardzo ladnie własnie taki jak chciałam i w kolorze odrostów... teraz mam pytanie czy szamponetka i farba zawierają te same barwniki i składniki? Bo boje, że gdy kupie farbe to kolor wyjdzie inny niż ten z szamponetki...
Własnie o tym mówię. Wyjasnilam w poprzednim poście, że SZAMPONETKA to nie jest to samo co SZAMPON KOLORYZUJĄCY. Róznice między jednym, drugim a trzecim też.

Dlaczego nie czytasz postów? (myslę, że to jest jakiś spisek )

Sorry, ale to się robi irytujące, nie mówiąc o tym, że powinnas korzystać z wyszukiwarki. Nie jedna i nie dwie osoby wykazały dobrą wolę i napisały kawa na ławę co i jak, a tu za chwilę pytanie o to samo "Dzień świstaka"?

Palette zawiera składnik, którego nie można usunąć z włokna włosa, niszczy i wysusza i każdy fryzjer ci to powie. Dziewczyny radziły ci inną farbe, gdyż ta jest niedobra i szkodliwa. Daremny trud, co nie?
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:44   #25
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
od razu napiszę - nie farbuj się Palette, bo staniesz się kolejną ofiarą farb/szamponetek z tej firmy, a potem założysz 3 wątek co zrobić z kolorem po farbie Palette


Dzieki dobrze wiedzieć w takim razie poleciłabyś mi farbe z czegoś innego? bo ja nie wiem już jaką kupić...

siedzę już trochę na tym forum i na fryzjerce 90% dziewczyn, które się skarżą, że farbowały włosy na jasny/średni brąz, a wyszedł im czarny okazują się użytkowniczkami farb palette; poza tym te farby sa bardzo ciężki - zawierają metale ciężkie, a fryzjerzy rozkładają ręce jak przychodza do nich dziewczyny ratowac włosy po Palette
też dobrze wiedzieć bo nie wiedziałam
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:48   #26
Avril91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 73
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Własnie o tym mówię. Wyjasnilam w poprzednim poście, że SZAMPONETKA to nie jest to samo co SZAMPON KOLORYZUJĄCY. Róznice między jednym, drugim a trzecim też.

Dlaczego nie czytasz postów? (myslę, że to jest jakiś spisek )

Sorry, ale to się robi irytujące, nie mówiąc o tym, że powinnas korzystać z wyszukiwarki. Nie jedna i nie dwie osoby wykazały dobrą wolę i napisały kawa na ławę co i jak, a tu za chwilę pytanie o to samo "Dzień świstaka"?

Palette zawiera składnik, którego nie można usunąć z włokna włosa, niszczy i wysusza i każdy fryzjer ci to powie. Dziewczyny radziły ci inną farbe, gdyż ta jest niedobra i szkodliwa. Daremny trud, co nie?

może i napisały co i jak, ale nie napisały jakiej farby użyły :| .. jasnego czy średniego brązu jest pełno z różnych firm więc nie wiem które miały na myśli, równie dobrze mogła to być farba palette.......
Avril91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:27   #27
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: mój dziwny blond... chce znowu brąz :D !!!

Dziewczyno najlepiej to rób co chcesz i radz sobie sama bo i tak nie słuchasz rad wizażanek. Kazdy ma inne włosy i u jednej np. sredni brąz wyjdzie ładnie a na twoich włosach może wyjść nie za dobrze jak sama będziesz eksperymentować. Wystarczajaco masz juz zniszczone włosy więc troche pooszczedzaj i idz do profesjonalisty.
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.