ehh...i co teraz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 14:34   #1
Marjukka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do Marjukka

ehh...i co teraz?


nie wiem co mnie podkusilo zeby rozjaśnić sobie wlosy na blond a moj naturalny kolor to ciemny blond. Kupilam farbe(trwala) niestety GARNIER 100% color 'popielaty blond'. Efekt? jestem zalamana....kolor wyszedl taki jakis marchewkowo-rudawo-blond (jasniejszy od pomarancza)..... jestem zalamana.... nie wiem co mam robic. Czy znowu rozjasnic choc boje sie ze jak znowu cos bede z wlosami kombinowala to wyjdzie z tego ciapa a po drugie to boje sie ze po malowaniu (a to byl moj pierwszy raz) boje sie ze moje wlosy sie zniszcza. Co mam robic?

i mam jeszcze takie pytanie.... jak bardzo niszcza sie wlosy gdy je sie farbuje? i czy jest jakis sposob by zmniejszyc ich zniszczenie podczas malowana....?

pozdrawiam
__________________
Frunąc w stronę tęczy, frunąc samotnie, tak daleko...
Marjukka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:48   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: ehh...i co teraz?

wlosy podczas malowania- niszcza sie to nie ulega watpliwosci, wszystko zalezy od rodzaju i jakosci farby (rozjasniacze niszcza bardziej)

ja bym na Twoim miejscu na wlasna reke nic nie robila iposzla z tym do fryzjera... najprosciej bedzie zafarbowac na jakis braz.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:35   #3
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: ehh...i co teraz?

Oo też robiłam tym popielatym blondem, tylko ja mam jasny brąz i wyszła mi brzoskwinia, znaczy sie tylko na odrostach oO no ale udaj się do fryzjera, nie rozjaśniaj sama bo bd kiepsko, a fryzjer da rade {przynajmniej mi dał rade jeszcze jakoś wyrównac ten kolor}
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 19:51   #4
Marjukka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do Marjukka
Dot.: ehh...i co teraz?

tak bardzo sie boje ze wlosy mi sie zniszcza jak sobie jeszcze raz przefarbuje....a w sumie jeszcze jestem mloda kompletnie nie wiem co robic...po co w ogole je farbowalam
__________________
Frunąc w stronę tęczy, frunąc samotnie, tak daleko...
Marjukka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:45   #5
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: ehh...i co teraz?

Nie martw się. Idz do fryzjera, na pewno coś wymyśli, choć pewnie idealnie nie będzie.
A tak ku przestrodze podaję, że jedne z najgorszych farb do włosów, mimo tego, że marka jest znana i ogólnie reszta produktów jest raczej ok, to właśnie Garnier i Palette (nie wiem czy tak się to pisze). To nie jest moja opinia, tylko opinia fryzjerki. Co do Garniera, to się nie wypowiadam, a jeżeli chodzi o Palette, to faktycznie kolor szybko się spłukuje, a włosy wychodzą garściami....
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 12:56   #6
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: ehh...i co teraz?

właściwie jedyne co ci zostało to zafarbować na brąz ... a jeżeli chodzi o niszczenie sie włosów, to nie ma na to właściwie żadnej metody, włosy po farbowaniu po prostu się niszczą.
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.