jestem przerważliwiona? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 22:01   #1
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105

jestem przerważliwiona?


Sprawa wygląda tak. Nie mam oficjalnego konta na fb (mam fikcyjne, założone by "śledzić" info o mojej ulubionej wokalistce, gdyż porzuciła myspace i stronę www dla fb). Mój TŻ wie, że mam to fikcyjne konto.
A sedno jest takie: wkurzyłoby Was gdyby Wasz tż wrzucał sobie takie linki na tablicę fb?
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/488...e_masz_podobna
a ten poniżej z komentarzem, że "chciałby taką ekipę remontową"
http://www.smog.pl/wideo/48744/montowanie_oscieznicy

Mnie się zrobiło przykro. Nigdy nie wrzuciłabym na fb linków do jakichkolwiek zdjęć facetów (wiecie modele itd, wszelkie zdjęcia z "podtekstem".) tym bardziej np z gołą klatą. A już na pewno nie dałabym komentarza w tym stylu, że przydałby mi sie taki mechanik czy coś.
Dla nich to pewnie nic, bo miał na tapecie w telefonie (zmiana telefonu nastąpiła w trakcie naszego związku, to dopiero początki, 5mcy)zdjęcie laski z rozpiętymi spodniami i stringi na wierzchu. Tu też mi się zrobiło przykro, bo każdy mój kolega/znajomy który jest zajęty ma fotkę swojej dziewczyny/wspólną, ewentualnie coś "neutralnego". Powiedziałam mu, ze mi się nie podoba ta tapeta, bo uważam, że skoro nie jest singlem to takiej mieć nie powinien, śmiał się, że jestem zazdrosna ale w końcu zmienił na swój ulubiony klub piłkarski.

Powiedzcie, jestem przewrażliwiona?
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera

Edytowane przez magda88
Czas edycji: 2011-11-02 o 10:20
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:05   #2
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda tak. Nie mam oficjalnego konta na fb (mam fikcyjne, założone by "śledzić" info o mojej ulubionej wokalistce, gdyż porzuciła myspace i stronę www dla fb). Mój TŻ wie, że mam to fikcyjne konto.
A sedno jest takie: wkurzyłoby Was gdyby Wasz tż wrzucał sobie takie linki na tablicę fb?
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/488...e_masz_podobna
a ten poniżej z komentarzem, że "chciałby taką ekipę remontową"
http://www.smog.pl/wideo/48744/montowanie_oscieznicy

Mnie się zrobiło przykro. Nigdy nie wrzuciłabym na fb linków do jakichkolwiek zdjęć facetów (wiecie modele itd, wszelkie zdjęcia z "podtekstem".) tym bardziej np z gołą klatą. A już na pewno nie dałabym komentarza w tym stylu, że przydałby mi sie taki mechanik czy coś.
Dla nich to pewnie nic, bo miał na tapecie w telefonie (zmiana telefonu nastąpiła w trakcie naszego związku, to dopiero początki, 5mcy)zdjęcie laski z rozpiętymi spodniami i stringi na wierzchu. Tu też mi się zrobiło przykro, bo każdy mój kolega/znajomy który jest zajęty ma fotkę swojej dziewczyny/wspólną, ewentualnie coś "neutralnego". Powiedziałam mu, ze mi się nie podoba ta tapeta, bo uważam, że skoro nie jest singlem to takiej mieć nie powinien, śmiał się, że jestem zazdrosna ale w końcu zmienił na swój ulubiony klub piłkarski.

Powiedzcie, jestem przerważliwiona?
dziwne zachowanie faceta, też nie byłabym zachwycona takimi zdjęciami... chociaż niektórzy faceci mają luźne podejście do takich rzeczy i nie zdają sobie sprawy, że kogoś (kobietę) może to zaboleć....
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:49   #3
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: jestem przerważliwiona?

nie mogłabym być z takim facetem. za płytki, odpychający. z napalonym zwierzęciem mi się kojarzy
i nie chodzi o to jak on się zachowuje podczas bycia związku, ale będąc również singlem

Edytowane przez bsia
Czas edycji: 2011-11-01 o 22:51
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:07   #4
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda tak. Nie mam oficjalnego konta na fb (mam fikcyjne, założone by "śledzić" info o mojej ulubionej wokalistce, gdyż porzuciła myspace i stronę www dla fb). Mój TŻ wie, że mam to fikcyjne konto.
A sedno jest takie: wkurzyłoby Was gdyby Wasz tż wrzucał sobie takie linki na tablicę fb?
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/488...e_masz_podobna
a ten poniżej z komentarzem, że "chciałby taką ekipę remontową"
http://www.smog.pl/wideo/48744/montowanie_oscieznicy

Mnie się zrobiło przykro. Nigdy nie wrzuciłabym na fb linków do jakichkolwiek zdjęć facetów (wiecie modele itd, wszelkie zdjęcia z "podtekstem".) tym bardziej np z gołą klatą. A już na pewno nie dałabym komentarza w tym stylu, że przydałby mi sie taki mechanik czy coś.
Dla nich to pewnie nic, bo miał na tapecie w telefonie (zmiana telefonu nastąpiła w trakcie naszego związku, to dopiero początki, 5mcy)zdjęcie laski z rozpiętymi spodniami i stringi na wierzchu. Tu też mi się zrobiło przykro, bo każdy mój kolega/znajomy który jest zajęty ma fotkę swojej dziewczyny/wspólną, ewentualnie coś "neutralnego". Powiedziałam mu, ze mi się nie podoba ta tapeta, bo uważam, że skoro nie jest singlem to takiej mieć nie powinien, śmiał się, że jestem zazdrosna ale w końcu zmienił na swój ulubiony klub piłkarski.

Powiedzcie, jestem przerważliwiona?
Moim zdaniem nie jesteś przewrażliwiona. Twój facet zachowuje się żenująco, według mnie.
Wiem, że ludzie są różni i mają różny próg tolerancji, ale jednak fakt, że faceta interesują inne kobiety, jest dość niepokojący. Albo naprawdę jest z Tobą, ale ślinka mu cieknie na myśl o innych, albo na siłę próbuje być "fajny" i pokazać kumplom, że "mimo że jest w zwiazku, to sobie tyłki innych dziewczyn pooglądać może". Przynajmniej tylko takie rozwiązania przychodzą mi do głowy...
Jakich kumpli ma Twój facet? Oni też, mimo że są w związkach, mają na tapecie seksowne zdjęcia innych dziewczyn?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 23:17   #5
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: jestem przerważliwiona?

No to ja jestem jakaś inna, bo mnie to jakoś specjalnie nie rusza.

Kumpel byłego miał cały pokój wytapetowany gołymi laskami. Także gdy miał już dziewczynę.

Mi zdarzało się ustawiać na komputerze byłego jakąś kobietę na tapecie. Raczej coś artystycznego niż typowe gołe cycki z Playboya, ale jednak zdjęcie nagiej dziewczyny.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 07:39   #6
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jakich kumpli ma Twój facet? Oni też, mimo że są w związkach, mają na tapecie seksowne zdjęcia innych dziewczyn?
nie znam jego kumpli...Tylko jednego bo byliśmy u niego na weselu.
Ale po Twoim pytaniu przejrzałam profile tych o których coś tam słyszałam i żaden z 4 nie wstawia takich rzeczy...

To nie o to chodzi, zeby nie oglądał (tu akurat obie strony ze smoga a jego często ogląda)ale bardziej o to,że jeśli już to robi to niech to zostawi dla siebie a nie się tym chwali na fb.
Kiedys też mial coś o zastrzyku i "młodej pielęgniarce" :/
Przeszkadza mi to, bo mam dużo kompleksów (o których doskonale wie) i jak widze zdjęcia takich panienek to ja się czuję jeszcze gorzej bo wiem, że nigdy tak wyglądać nie będę. Powtarza mi, że mam za✂✂✂istą pupę tylko po co potem ogląda takie? ech..
To pewnie wygląda na sprawdzanie ale ja zerkam na tego jego fb z ciekawości, na znajomych też zerkam. Sama nie chcę zakładać. Powinnam powiedzieć, że to widzialam?
Przejrzałam tyle ile jest dostępne(od sierpnia poprzedniego roku)-zanim się poznaliśmy takich rzeczy nie udostępniał :/ani razu. Nie wiem może ma to związek z tym, że na razie ja się nie zgadzam na sex ? (to byłby mój 1 raz i nie chcę jeszcze)

Kiedyś już poszło nam o fb-zanim zaczęliśmy byś ze sobą na dobre miał widoczny w profilu status wolny,potem zmienił go na zajęty a po jakimś czasie (2mcach?)ukrył. Zapytałam go o to wprost. Powiedział że ma to dostępne tylko dla znajomych, tak jak rodzinę (i tak akurat było) i jeszcze próbuje ukryć pracę (co kilka dni później zrobił). Nie wiem co jest w tym złego, żeby to zostawić, nawet jak ludzie mają wszystko poblokowane to to najczęściej zostawiają (bez nazwiska ale samo zajęty)
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera

Edytowane przez magda88
Czas edycji: 2011-11-02 o 08:08
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:09   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: jestem przerważliwiona?

Mnie też to nie rusza. Może gdybym była daleka od takich kształtów, a mój facet wrzucałby takie obrazki, to byłoby mi przykro. W sytuacji, kiedy wyglądałabym ok potraktowałabym to jako żart, przecież takie konta nie są odzwierciedleniem tego, jacy jesteśmy, są jakąś maską. Bez przesady, jeśli facet jest w porządku wobec mnie, to jakieś tam zdjęcia nie są powodem do obrazy. Nie oszukujmy się, że facet w związku ślepnie na piękno kobiecych wdzięków. Pewnie, że wrzucanie tego typu fotek nie jest szczytem wyrafinowania, ale to widać też na co dzień - w tym, jak facet traktuje swoją dziewczynę. Jeśli jest prostakiem, to nie przez fotki wrzucone na fb
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 08:19   #8
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cóż, ja też (jak zwykle) jestem chyba jakaś inna, ale totalnie mnie to nie rusza. Mój TŻ też ma na wygaszaczu telefonu ustawioną jakąś naoliwioną lalę z majtami na wierzchu i 3 rozmiary za małym stanikiem. I co z tego? Gdyby chciał takiego pustaka to nie byłby tyle czasu ze mną. Zresztą, wiadomo, że w realnym świecie długo by takiej musiał szukać. Niestety, nie można zastosować fotoszopa zamiast makijażu.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:29   #9
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: jestem przerważliwiona?

Ja też jestem dziwna, mnie to nie rusza... Wręcz sama namawiam faceta na oglądanie lasek w necie. Sama mam na tapecie w telefonie jakieś gołe laski, i jemu to nie przeszkadza... Kiedyś, na początku związku byłam o takie głupoty zazdrosna, pózniej mi przeszło, wiem, że on mnie kocha, i że mu się podobam. Laski na zdjęciach, to tylko laski na zdjęciach.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:30   #10
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: jestem przerważliwiona?

A mnie to obrzydza niestety, koleś chce grać super ogiera, żenada

Takie epatowanie, tym jaki jest wyluzowany i jak on to się interesuje seksem i jaki to on jest ogier.

Nie jestem święta, ale jakos to nie dla mnie

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2011-11-02 o 08:51
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:37   #11
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: jestem przerważliwiona?

Mnie to by pewnie wkurzyło, ale jak czytam wypowiedzi mądrzejszych dziewczyn to dochodzę do wniosku, że może to nic takiego. taka tam tapeciara i nic więcej Ty masz w sobie o wiele więcej i wiele więcej możesz mu dać. Tak myślę. Panny pierwsze lepsze może są fajne na krótki czas. Wartościowe osoby to jest to! Tylko chłopak też musi być taki by dojrzeć do tego, zauważyć to i zrozumieć
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 08:49   #12
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: jestem przerważliwiona?

Moim zdaniem zdecydowanie jesteś przewrażliwiona.
A już jeśli chodzi o ten status na FB, to dziecinada. Ja jestem z moim facetem 1,5 roku oficjalnie, oboje mamy konta na FB i nie wstawialiśmy sobie żadnych statusów, bo najważniejsze jest dla nas to co w życiu realnym, a nie jakieś fejsbukowe statusy.
A potem problemy i pytania: "On zmienił status na FB na wolny, czy to oznacza, że to koniec?"
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:50   #13
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: jestem przerważliwiona?

Nie rozumiem po kiego grzyba facet ogląda czyjeś tyłki czy cycki. Skro jego kobita jest naj, to chyba nie ma potrzeby linkowania na portalach społecznościowych taki "obrazków". Bo jest zasadnicza różnica między stwierdzeniem faktu, że na tym padole są inne piękne kobiety, a gadaniem że ten konkretny zadek jest super i nie miałbym nic przeciwko by go zmacać
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:57   #14
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: jestem przerważliwiona?

Z punktu widzenia zazdrości mnie to nie rusza.

Natomiast ruszałoby mnie z punktu widzenia estetyki jakby sobie Tż jakąś playboyówkę ustawił na tapecie czy gdzieś. Lub jakąś ogólnie gołą babę.

Dla mnie to przedmiotowe traktowanie kobiet, obleśne, prostackie i płytkie. I to mnie odrzuca.

Np. do aktów artystycznych nic nie mam. Są robione zwykle ze smakiem i sama chętnie oglądam.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:00   #15
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Z punktu widzenia zazdrości mnie to nie rusza.

Natomiast ruszałoby mnie z punktu widzenia estetyki jakby sobie Tż jakąś playboyówkę ustawił na tapecie czy gdzieś. Lub jakąś ogólnie gołą babę.

Dla mnie to przedmiotowe traktowanie kobiet, obleśne, prostackie i płytkie. I to mnie odrzuca.

Np. do aktów artystycznych nic nie mam. Są robione zwykle ze smakiem i sama chętnie oglądam.


Dokładnie!!!
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 09:43   #16
lodyga21
Raczkowanie
 
Avatar lodyga21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Far far away...
Wiadomości: 103
Dot.: jestem przerważliwiona?

Dla mnie też nic takiego...chyba ze byłyby całkiem nagie i ich pełno to tak.Ale takie ło to nie..sama czasem mam na telefonie jakiegos Damona (SOmelhaldera) bez koszulki czy cos:P

Facet to facet;p
__________________
Skaczę, kręcę i pływam!!
Piszę licencjat
Chcę być bardziej EKO!
Sportowy styl życia!
lodyga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:20   #17
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Z punktu widzenia zazdrości mnie to nie rusza.

Natomiast ruszałoby mnie z punktu widzenia estetyki jakby sobie Tż jakąś playboyówkę ustawił na tapecie czy gdzieś. Lub jakąś ogólnie gołą babę.

Dla mnie to przedmiotowe traktowanie kobiet, obleśne, prostackie i płytkie. I to mnie odrzuca.

Np. do aktów artystycznych nic nie mam. Są robione zwykle ze smakiem i sama chętnie oglądam.
Dokładnie.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:43   #18
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: jestem przerważliwiona?

ja bym mu wysłała mms'em swoją dupe... w najlepszym możliwym ujęciu.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:53   #19
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
ja bym mu wysłała mms'em swoją dupe... w najlepszym możliwym ujęciu.

sorry, ale rozbroiło mnie to.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 18:55   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Sprawa wygląda tak. Nie mam oficjalnego konta na fb (mam fikcyjne, założone by "śledzić" info o mojej ulubionej wokalistce, gdyż porzuciła myspace i stronę www dla fb). Mój TŻ wie, że mam to fikcyjne konto.
A sedno jest takie: wkurzyłoby Was gdyby Wasz tż wrzucał sobie takie linki na tablicę fb?
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/488...e_masz_podobna
a ten poniżej z komentarzem, że "chciałby taką ekipę remontową"
http://www.smog.pl/wideo/48744/montowanie_oscieznicy

Mnie się zrobiło przykro. Nigdy nie wrzuciłabym na fb linków do jakichkolwiek zdjęć facetów (wiecie modele itd, wszelkie zdjęcia z "podtekstem".) tym bardziej np z gołą klatą. A już na pewno nie dałabym komentarza w tym stylu, że przydałby mi sie taki mechanik czy coś.
Dla nich to pewnie nic, bo miał na tapecie w telefonie (zmiana telefonu nastąpiła w trakcie naszego związku, to dopiero początki, 5mcy)zdjęcie laski z rozpiętymi spodniami i stringi na wierzchu. Tu też mi się zrobiło przykro, bo każdy mój kolega/znajomy który jest zajęty ma fotkę swojej dziewczyny/wspólną, ewentualnie coś "neutralnego". Powiedziałam mu, ze mi się nie podoba ta tapeta, bo uważam, że skoro nie jest singlem to takiej mieć nie powinien, śmiał się, że jestem zazdrosna ale w końcu zmienił na swój ulubiony klub piłkarski.

Powiedzcie, jestem przewrażliwiona?
moim zdaniem jestes przewrazliwiona.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:02   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: jestem przerważliwiona?

Mojej koleżanki facet miał w pokoju plakat z gołą babą. A co ona zrobiła? Powiesiła sobie u siebie kalendarz z facetami Moim zdaniem to facet lepiej odbierze niż jakieś jazdy nie wiadomo w sumie o co.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:18   #22
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: jestem przerważliwiona?

chyba macie rację. Potrzebowałam,żeby ktoś obiektywnie na to spojrzał.
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:17   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: jestem przerważliwiona?

mnie też to nie rusza. Co prawda mój nie robi takich rzeczy, ale to facet więc na ładne popatrzeć lubi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:28   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: jestem przerważliwiona?

W moim TŻ cenię to, że ma trochę inne - niż, to, co zostało tutaj pokazane - rozrywki w necie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:31   #25
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: jestem przerważliwiona?

Mnie też nie rusza i uważam, że jesteś przewrażliwiona.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 23:13   #26
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W moim TŻ cenię to, że ma trochę inne - niż, to, co zostało tutaj pokazane - rozrywki w necie.
uf, już myślałam, że to jestem jakaś dziwna
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 23:33   #27
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez bsia Pokaż wiadomość
uf, już myślałam, że to jestem jakaś dziwna
Nie jesteś Każdy ma swój próg tolerancji. Jak widać są kobiety, które mają gdzieś, że ich facet ma na tapecie obcą pół-nagą kobietę w seksownej pozie. A np. dla mnie coś takiego jest niedopuszczalne.

Nie wspomnę już o fascynacji artykułami takimi jak te, które zostały tutaj pokazane przez autorkę wątku. No i te komentarze w stylu "chciałbym taką ekipę remontową"... Moim zdaniem facet trochę za bardzo się interesuje tego typu artykułami.
Albo ma kumpli, którzy "wymuszają" na nim takie zachowanie, albo sam próbuje zaszpanować. Ewentualnie zwyczajnie lubi sobie pooglądać. Co jednak dla jego dziewczyny jest nie do przyjęcia.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 01:10   #28
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: jestem przerważliwiona?

a dla mnie to czy mnie by to bolalo/wkurzalo czy nie zalezy od faceta.
Bo z jednym tylko bylam bardzo zazdrosna o takie rzeczy... i nie powiem zebym go jakos kochala ;p
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 07:29   #29
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: jestem przerważliwiona?

Dla mnie ogólnie takie linkowanie tego typu rzeczy jest prostackie i gówniarskie z lekasza. I z tego co widzę na fejsbuku, to głównie takie linki puszczają niedojrzali faceci. Bo owszem obejrzeć można, stwierdzić że pani atrakcyjna jest, też. Ale na bora, umieścić na swojej tablicy z głupawym komentarzem jest trochę żałosne. Proponuje podesłać coś RedTube z podpisem "przy tym od rana robię fap, fap".
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:44   #30
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: jestem przerważliwiona?

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Dla mnie ogólnie takie linkowanie tego typu rzeczy jest prostackie i gówniarskie z lekasza. I z tego co widzę na fejsbuku, to głównie takie linki puszczają niedojrzali faceci. Bo owszem obejrzeć można, stwierdzić że pani atrakcyjna jest, też. Ale na bora, umieścić na swojej tablicy z głupawym komentarzem jest trochę żałosne. Proponuje podesłać coś RedTube z podpisem "przy tym od rana robię fap, fap".
Dla jednych fejsbuk to odzwierciedlenie życia realnego, dla innych kreowanie swojego wyidealizowanego wizerunku, a dla jeszcze innych po prostu zabawa. Warto by zwrócić uwagę na to jak chłopak autorki traktuje tego typu portale społecznościowe, bo widać, że ona podchodzi do tego dość poważnie.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.