Skakanka VS tłuszcz :) 2 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 13:59   #3421
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
ojj święta. Święta to tylko trzy dni, a potem to już tylko dojadanie resztek większych lub też mniejszych. Zaraz będzie po wszystkim i skakanka w ruch, pewnie i tak po świętach będzie mnóstwo dziewczyn ze strachem patrzących na to co zjadły i będą chciały to koniecznie spalić
Hahahaha
Mam przeczucie, że akurat tutaj możesz mieć całkowita rację
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 09:49   #3422
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

akcja = reakcja, naturalny proces



co do skakanki, wczoraj koło 15 minut, dzisiaj to samo sie szykuje
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 22:50   #3423
criminal21
Przyczajenie
 
Avatar criminal21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 27
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

jutro jadę kupić skakankę, zaczynam się odchudzać, więc się przyda. możecie mnie trochę zmotywować i napisać jak długo już skaczecie? i jakie są efekty? tzn. ile mniej kg? i ile z was spadło? całuję Was pozdrawiam
możecie też pisać wiadomości.......a może któraś z Was przyłącza się do mnie)?

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

jak tu jest smutno

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

może jest już za późno.....jutro się odezwę.....czekam na pw
miłych snów
criminal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:07   #3424
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

criminal to ile się chudnie to jest sprawa indywidualna, u każdego inaczej.. zależy to od tego jaka jest Twoja waga wyjściowa, jaki tryb życia prowadziłaś wcześniej, jak się odżywiasz na pewno poprawisz kondycję
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:46   #3425
criminal21
Przyczajenie
 
Avatar criminal21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 27
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

mój wzrost to 170 cm waga 67 kg, jeszcze rok temu było 55 kg w moim życiu nie ma sportu...chcę zacząć ze skakanką, a co do diety...przez ostatni rok jadłam strasznie....no właśnie i mi to wyszło...chcę teraz to zmienić ...powrócić do dawnych zasad żywieniowych......wrócić do wcześniejszej wagi....
criminal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:40   #3426
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Kondycja na pewno Ci się poprawi ja sama już po tygodniu widzę, różnicę. Nie jestem zasapana po 10 minutach skakania. A i taka niewielka dawka zaczyna wpływać powoli korzystnie na nogi - są smuklejsze, twardsze i jędrniejsze. Do tego oczywiście rozciąganie i trochę innych ćwiczeń. Wiele czasu wszystko nie zabiera, a za to poprawia humor w 100%
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:42   #3427
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Chcialabym sie do Was przylaczyc ale zanim to zrobie chcialabym zadac pare pytan

1. Czy skakanka przynosi efekty tylko na nogach czy chudnie sie np tez na brzuchu, w ramionach?
2. Jak jest lepiej skakac? Czy np wyznaczyc liczbe skokow (powiedzmy 1000) i zdazy sie je wykonac w 15minut i koniec treningu czy np dac sobie pol godziny i nie liczyc ile skokow sie wykonalo (dodam ze zalezy mi na schudnieciu)
3. Czy wykonywanie interwalow na skakance nie sprawia wam trudnosci? Bo kiedys probowalam i nawet 3 minut nie poskakalam bo skakanka mi sie o nogi zaczepiala, jakos za trudno bylo mi tak zmieniac rytm/predkosc; jak bylam na etapie max-dajesz z siebie wszystko to rece mi wysiadaly po 5 sekundach

Prosze o pomoc
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 09:51   #3428
flabellum
Raczkowanie
 
Avatar flabellum
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 85
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Chcialabym sie do Was przylaczyc ale zanim to zrobie chcialabym zadac pare pytan

1. Czy skakanka przynosi efekty tylko na nogach czy chudnie sie np tez na brzuchu, w ramionach?
2. Jak jest lepiej skakac? Czy np wyznaczyc liczbe skokow (powiedzmy 1000) i zdazy sie je wykonac w 15minut i koniec treningu czy np dac sobie pol godziny i nie liczyc ile skokow sie wykonalo (dodam ze zalezy mi na schudnieciu)
3. Czy wykonywanie interwalow na skakance nie sprawia wam trudnosci? Bo kiedys probowalam i nawet 3 minut nie poskakalam bo skakanka mi sie o nogi zaczepiala, jakos za trudno bylo mi tak zmieniac rytm/predkosc; jak bylam na etapie max-dajesz z siebie wszystko to rece mi wysiadaly po 5 sekundach

Prosze o pomoc
może nie jestem ekspertem, ale ponieważ nie było żadnej odpowiedzi, to postaram się trochę pomóc
1. Nie ma czegoś takiego, że chudnie się tylko na nogach. Prawdopodobnie uda i pośladki będą pierwszymi miejscami, na których 'zobaczysz' efekty, skóra będzie bardziej napięta.
2. Jeśli zaczynasz ze skakanką, to bez sensu skakać od razu pół godziny ( a dłużej i tak nie powinno się skakać na skakance ). Stopniowo wydłużaj czas skakania, zaczynając np. od 5min
3. Z tego, co czytałam, to nie. Ale tutaj potrzeba wytrwałości i regularnego skakania (czyt. miesięcy skakania ).

Spokojnie, wszystko jest do zrobienia, ale planuj to z głową. Poza tym widzę, że masz taki trochę słomiany zapał
__________________
'Enjoy the pain. It's weakness leaving the body.'

shred 18/30
flabellum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:22   #3429
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez flabellum Pokaż wiadomość
może nie jestem ekspertem, ale ponieważ nie było żadnej odpowiedzi, to postaram się trochę pomóc
1. Nie ma czegoś takiego, że chudnie się tylko na nogach. Prawdopodobnie uda i pośladki będą pierwszymi miejscami, na których 'zobaczysz' efekty, skóra będzie bardziej napięta.
2. Jeśli zaczynasz ze skakanką, to bez sensu skakać od razu pół godziny ( a dłużej i tak nie powinno się skakać na skakance ). Stopniowo wydłużaj czas skakania, zaczynając np. od 5min
3. Z tego, co czytałam, to nie. Ale tutaj potrzeba wytrwałości i regularnego skakania (czyt. miesięcy skakania ).

Spokojnie, wszystko jest do zrobienia, ale planuj to z głową. Poza tym widzę, że masz taki trochę słomiany zapał
Dlaczego od razu slomiany?

P.S. Dzieki za odpowiedz, chociaz ty sie nade mna zlitowalas i w ogole jakiejs mi udzielilas
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 22:24   #3430
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

dolaczam! witajcie dziewczyny...
ja zupelnie nowa w temacie skakanki ale zaczelam dzisiaj, najpierw poszlam na 30 min spacer/bieg/spacer/bieg/spacer...a po powrocie zrobilam moze jakies 6-8 min na skakance...
jutro bede cwiczyc z dvd, a kolejnego dnia znowu spacer i skakanka...najbardziej zalezy mi na wyszczupleniu brzucha , uksztaltowaniu tylka i ogolnego jakiegos takiego ksztaltu wszystkich czesci ciala
czytajac wasze historyjki bardzo nabralam ochoty na sprobowanie tej skakanki czesciej, piszcie jak wam idzie i gdzie najwiecej cm wam ubylopowodzenia dla wszystkich dziewczyn!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:29   #3431
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Ja skaczę już mniej więcej drugi tydzień, powolutku, niecodziennie, ale za to coraz dłużej i dzielniej czerpie z tego coraz większą przyjemność, coraz bardziej jestem w stanie sobie to skakanie urozmaicić i do tego widać, że brzuch wysmuklał (z nim nigdy nie miałam problemów) i nogi (ooo moja odwieczna zmora!) biją rekordy niemożliwości! Spodnie luźniejsze, lekko zarysowane mięśnie, wysmuklone i ohh ahh. To na pewno też kwestia diety (bez podjadania, 10 przykazań i też trochę luzu dla przyjemności )

Skaczcie dziewczyny, dobra alternatywa dla biegania. Do tego najlepiej przed lustrem czy przeszklonymi drzwiami, żeby się widzieć, bo to... uroczy widok
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 17:05   #3432
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Ja skaczę już mniej więcej drugi tydzień, powolutku, niecodziennie, ale za to coraz dłużej i dzielniej czerpie z tego coraz większą przyjemność, coraz bardziej jestem w stanie sobie to skakanie urozmaicić i do tego widać, że brzuch wysmuklał (z nim nigdy nie miałam problemów) i nogi (ooo moja odwieczna zmora!) biją rekordy niemożliwości! Spodnie luźniejsze, lekko zarysowane mięśnie, wysmuklone i ohh ahh. To na pewno też kwestia diety (bez podjadania, 10 przykazań i też trochę luzu dla przyjemności )

Skaczcie dziewczyny, dobra alternatywa dla biegania. Do tego najlepiej przed lustrem czy przeszklonymi drzwiami, żeby się widzieć, bo to... uroczy widok
Po dwóch tygodniach zmiany na brzuchu i w nogach? To ja inwestuję w skakanie . A powiedz mi jak długo skaczesz? Czy też ile skoków? Od czego zaczynałaś i jak Ci idzie teraz?
I jaką masz wagę i wzrost (przed i po )? Ewentualnie wiesz jakie były ubytki w cm?

Przepraszam, że tak dopytuję, ale mnie zawsze motywują takie konkretne historie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 19:54   #3433
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach zmiany na brzuchu i w nogach? To ja inwestuję w skakanie . A powiedz mi jak długo skaczesz? Czy też ile skoków? Od czego zaczynałaś i jak Ci idzie teraz?
I jaką masz wagę i wzrost (przed i po )? Ewentualnie wiesz jakie były ubytki w cm?

Przepraszam, że tak dopytuję, ale mnie zawsze motywują takie konkretne historie .
Zależy kto się na co nastawia i czy wierzy w skuteczność swoich działań. Psychika to podstawa

No więc, jestem raczej normalna z budowy, ale zawsze nogi miałam nieproporcjonalne do reszty ciała, brzuch zawsze płaski (w sensie tkanki tłuszczowej). Na początku skakałam po kilka minut, do tego dorzucałam jakieś 8 mins, agrafkę. Teraz skaczę prawie po 20 minut, dużo agrafki i dodatkowe zestawy ćwiczeń, ale myślę, że to głownie ta aeorobowa skakanka daje luz w spodniach ile cm nie wiem nawet, bo teraz jestem troszke spuchnięta przez okres, ale na pewno poleciały, czuję i widzę
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 22:40   #3434
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Wróciłam do skakania!

dziś, oglądając szczypiornistów wyskakałam 15 minut do tego 15 minut innych ćwiczeń
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:49   #3435
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

cześć Dziewczyny! kiedyś skakałam dość dużo, teraz postanowiłam do tego powrócić
mam pytanko: jak skaczecie, że widzicie takie efekty? ma znaczenie czy na jednej nodze, czy lajkonikiem czy tam innym sposobem?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 16:58   #3436
mrs_J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Tak tak, skakanka to jest to!!!!!
mrs_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:52   #3437
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Dopiszę się

może ktoś mi pomoże

jestem chuda/szczupła z tym że wszystko idzie mi w brzuch obecnie wygląda już jak piłka. Czy skakanka coś z tym zrobi ? robilam a6w 8min cos tam hula i nic... nie znam się na cw i nie wiem jak sie brzucha pozbyc a nie moge sie odchudzac bo kurde ja musze przytyc tylko jak spalic ten tłuszcz, wyglada juz jak 4msc
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:07   #3438
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Aguś możesz mieć taki brzuch od diety . zdrowo próbujesz przytyć ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:35   #3439
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Aguś możesz mieć taki brzuch od diety . zdrowo próbujesz przytyć ?
tak zdrowo. niwe jem słodkiego chipsów nie pije gazowanego itp. Niestety szczuple osoby maja chyba ten problem ze idzie w brzuch przy wadze 47kg 161cm, 74 w pasie srednio mi sie widzi nie wiem jak to zgubic przeciez nie przestane jesc bo od zawsze chce utyc.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 16:09   #3440
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

mogłabyś napisać swój jadłospis ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:29   #3441
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mogłabyś napisać swój jadłospis ?
ojej to zalezy czy praca szkola czy w domu jestem
ale odstawilam ziemniaki na rzecz ryzu, maakrony. słodyczy nie jem co dzien jogurty, musli, zupy też, hmm co ja tam jeszcze jem warzywa ogolnie zdrowo
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:19   #3442
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Mam do Was takie dość banalne pytanie Jak skaczecie na skakance i dojdziecie powiedzmy do 50... I nagle skakanka się zaplątuje i jest "skucie"
Zaczynacie wtedy odliczać skoki od początku, czy po prostu olewacie to i kontynuujecie (liczycie dalej to samo)?

Bo jak czytam o tym, że niektóre z Was potrafią wyskakać nawet 500 razy, to robię takie oczy O_O Gdyż mój rekord bez skucia wynosi zaledwie 100 Ale prawda, kondycję mam słabą. Skaczę dopiero od piątku.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:52   #3443
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Mam do Was takie dość banalne pytanie Jak skaczecie na skakance i dojdziecie powiedzmy do 50... I nagle skakanka się zaplątuje i jest "skucie"
Zaczynacie wtedy odliczać skoki od początku, czy po prostu olewacie to i kontynuujecie (liczycie dalej to samo)?

Bo jak czytam o tym, że niektóre z Was potrafią wyskakać nawet 500 razy, to robię takie oczy O_O Gdyż mój rekord bez skucia wynosi zaledwie 100 Ale prawda, kondycję mam słabą. Skaczę dopiero od piątku.
ja mam na mojej licznik i skacze 600-700 ale skusze X razy
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:46   #3444
Jolly_fh
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar Jolly_fh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Hej, chyba to nie ma znaczenia ile dokładnie razy podskoczysz - moim zdaniem lepiej skakać na czas, np 5 min bez przerwy, potem 20 sek. na odpoczynek i dalej to samo i stopniowo wydłużać czas treningu.
Jolly_fh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:48   #3445
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ojej to zalezy czy praca szkola czy w domu jestem
ale odstawilam ziemniaki na rzecz ryzu, maakrony. słodyczy nie jem co dzien jogurty, musli, zupy też, hmm co ja tam jeszcze jem warzywa ogolnie zdrowo
jesz warzywa strączkowe ? . Coś po prostu u Ciebie powoduje wzdęcia.
jest jakiś dzień w którym nie masz wzdęć ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:46   #3446
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
jesz warzywa strączkowe ? . Coś po prostu u Ciebie powoduje wzdęcia.
jest jakiś dzień w którym nie masz wzdęć ?
ale ja nie mam wzdęć. nie nie jem. to jest czysty tłuszcz 4 fałdy

to skakanka pomoze czy nie bo o to pytalam
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:46   #3447
magdusia2805
Raczkowanie
 
Avatar magdusia2805
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 118
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Czytając wiele artykułów na necie, skusiłam się by do mojego domowego fitnesu dopisać jeszcze skakankę
dzisiaj skakałam 10 min ( mam nadzieję, że sąsiad nie będzie miał "ale") i szczerze... zmachałam się cała mokra byłam... a skakałam w normalnym tempie
Myślę że będąc mocno zdyscyplinowaną uda mi się osiągnąć cel Chociaż teraz trzeba ułożyć sprawny plan by steper, hula hop i skakankę połączyć i dawało to znakomite efekty
magdusia2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:18   #3448
calegouaa
Przyczajenie
 
Avatar calegouaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 4
GG do calegouaa
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

hej dziewczyny ! mam pytanie ... mianowicie ja baaardzo lubię skakać na skakance , ale jak dzisiaj próbowałam poskakać to straasznie zaczęły mnie boleć kolana . nie wiem co się stało ... mogę to jakoś zmienić ? chciałabym dalej skakać .
__________________
" miej wy**bane , a będzie Ci dane "
calegouaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:31   #3449
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez calegouaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ! mam pytanie ... mianowicie ja baaardzo lubię skakać na skakance , ale jak dzisiaj próbowałam poskakać to straasznie zaczęły mnie boleć kolana . nie wiem co się stało ... mogę to jakoś zmienić ? chciałabym dalej skakać .
a w jakich butach skaczesz?
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:52   #3450
calegouaa
Przyczajenie
 
Avatar calegouaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 4
GG do calegouaa
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

w skarpetkach najczęściej ... tak wiem , że to źle , ale właśnie nie mam żadnych takich , w których by się dało . ale skaczę na drewnianej podłodze , na której jest dywan .
__________________
" miej wy**bane , a będzie Ci dane "
calegouaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.