Aparaty ortodontyczne, cz. V :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-11, 19:22   #1381
szwedka84
Raczkowanie
 
Avatar szwedka84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 256
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

kilianna ja mam tak dziwnie wszystkie zeby z lewej strony na dole mam tak nisko osadzone - cofniete... hmmm nie wiem jak to wytlumaczyc.... jak skladam zeby w calosc to z prawej mi sie stykaja a z lewej strony nie...
ciekawe czy ktos zrozumial

a efekty widac narazie w prostowaniu dopiero przede mnaz wyciagi ( lada dzien ) czyli leczenie zgryzu ;/
__________________
góra:15.04.2008
dół :5.06.2008



Edytowane przez szwedka84
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:27
szwedka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:27   #1382
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez szwedka84 Pokaż wiadomość
kilianna ja mam tak dziwnie wszystkie zeby z lewej strony na dole mam tak nisko osadzone - cofniete... hmmm nie wiem jak to wytlumaczyc.... jak skladam zeby w calosc to z prawej mi sie stykaja a z lewej strony nie...
ciekawe czy ktos zrozumial

a efekty widac narazie w prostowaniu dopiero przede mnaz wyciagi lada dzien :P
ja wiem o co chodzi a może foteczki wrzucisz ? chętnie bym zobaczyła jak u Ciebie ten zgryz dokładnie wygląda. Ja dopiero się uczę co i jak z leczeniem orto i wszystko mnie ciekawi


Tulipek, u Ciebie łańcuszek to chyba taki specjalny do kosmetycznych, bo ja w ogóle nie zauważyłam na foto, że to łańcuszek

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:29 Powód: dopisek
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:33   #1383
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
no comments

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

https://wizaz.pl/szafa/

stary wizaz
stary wizaż...tęskno za nim...a ten mi się nie podoba ale moje zdanie nie jest ważne więc co najwyżej sobie tylko ponarzekam,ze ogólnie kolory nadal są oczo**bne najwyżej będę rzadziej tu zaglądała co wyjdzie mi na zdrowie-bo i czasu będę miała więcej dla siebie a nie ciągle z nosem na wizażu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:35   #1384
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

a moze zrobic sonde, jaki wizaz wolmy:ten czy tamten?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:39   #1385
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
a moze zrobic sonde, jaki wizaz wolmy:ten czy tamten?
to nic nie da,a przynajmniej wątpię by coś to zmieniło..jest wątek na temat nowego wizażu bo dziś go czytałam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:41   #1386
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Ja dopiero się uczę co i jak z leczeniem orto i wszystko mnie ciekawi
Heh, ja dzięki temu, że założyłam aparat, ale też czytam zaciekle Wizaż dużo wieści nowych o ortodoncji poznałam Teraz np wiem, że mam już wyprostowany mój tyłozgryz (dzięki podwyższeniu), a teraz orto wyciągami prostuje mi mój krzywy zgryz otwarty
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:42   #1387
tulipek
Raczkowanie
 
Avatar tulipek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja wiem o co chodzi a może foteczki wrzucisz ? chętnie bym zobaczyła jak u Ciebie ten zgryz dokładnie wygląda. Ja dopiero się uczę co i jak z leczeniem orto i wszystko mnie ciekawi


Tulipek, u Ciebie łańcuszek to chyba taki specjalny do kosmetycznych, bo ja w ogóle nie zauważyłam na foto, że to łańcuszek
kolor mozna wybrac. dowolnie. a Ty jaki masz? ja zawsze mialam albo biale albo prexroczyste. ale ostatnie odkrycie to perłowy który o wiele mniej sie przebarwia w moim odczuciu.
ale na szczescie to wszytsko nosze do jutra do okolo 10
jutro mam nadzieje uwolnie zeby
tulipek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 19:45   #1388
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

blondi2989 bede wdzieczna za fotki bo ten watek jest tak duzy ze trudno cokolwiek znalezc...w sumie malo jest zdjec a szkoda bo hcetnie bym poogladala rozne rodzaje aparatow wiem ze mozna na roznych stronach o ortodoncji ale jak sie na Wasze patrzy to tak realistyczniej i lepiej wyglada

a mam jeszcze pytanko do blondi2989 czy nosisz na dole i u gory ten sam rodzaj aparatu bezligaturowy??? i czy ktos moglby sie na jeg temat wypowiedziec...tzn ci ktorzy go posiadaja bo to chyba najwiarygodniejsze zrodlo informacji... pozdrawiam
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:58   #1389
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

A tak z innej beczki obiło mi się o uszy, że można samodzielnie wymienić ligatury. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Próbowałam wygooglować stronę na której można by dokonać takiego zakupu- skutek marny. Po drugie zastanawiam się czy takie kombinacje mogą mieć negatywny wpływ na leczenie. Pytam z czystej ciekawości..
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:03   #1390
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez tulipek Pokaż wiadomość
kolor mozna wybrac. dowolnie. a Ty jaki masz? ja zawsze mialam albo biale albo prexroczyste. ale ostatnie odkrycie to perłowy który o wiele mniej sie przebarwia w moim odczuciu.
ale na szczescie to wszytsko nosze do jutra do okolo 10
jutro mam nadzieje uwolnie zeby
ja nie mam jeszcze żadnego łańcuszka, jestem na początku leczenia
Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki obiło mi się o uszy, że można samodzielnie wymienić ligatury. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Próbowałam wygooglować stronę na której można by dokonać takiego zakupu- skutek marny. Po drugie zastanawiam się czy takie kombinacje mogą mieć negatywny wpływ na leczenie. Pytam z czystej ciekawości..
na allegro widziałam kiedyś, pewnie Papryka umiałaby to zrobić, ale ja jak patrzę na te zamki i gumki, to pojęcia nie mam, jak można samemu wymieniać
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:10   #1391
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Uuu wypadłam z wątku
Mam nadzieję, że nie było do mnie pytań, bo przyznam, że nie jestem w stanie przeczytać zaległości

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam iii... większość z was dostała jakieś przyrządy do zakladania wyciagow... ja nie dostalam nic, wlasciwie to nawet nikt mi nie powiedział jak powinnam zakładać te wyciągi, niby zadna filozofia,ale....

jakoś paluchami sobie jednak radzę, im częsciej zakładam je, tym większą mam wprawę.
Ja też nic nie dostałam. Robiłam to pęsetą paluchami nie było szans

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki obiło mi się o uszy, że można samodzielnie wymienić ligatury. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Próbowałam wygooglować stronę na której można by dokonać takiego zakupu- skutek marny. Po drugie zastanawiam się czy takie kombinacje mogą mieć negatywny wpływ na leczenie. Pytam z czystej ciekawości..
Doświadczeń nie mam, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Nowe ligatury mocniej naciskają na łuk, więc chyba nie byłoby dobrze, żeby pacjent sam sobie rządził kiedy i jak mocno łuk będzie działał na zęby
Ale też o tym słyszałam. Ale mało który orto na to się godzi(co mnie nie dziwi).
Ligatury można kupić na allegro(podobno) i w sklepach protetycznych/stomatologicznych

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze żadnego łańcuszka, jestem na początku leczenia

na allegro widziałam kiedyś, pewnie Papryka umiałaby to zrobić, ale ja jak patrzę na te zamki i gumki, to pojęcia nie mam, jak można samemu wymieniać
Dobra, dobra! Papryka zakładała sobie takie gumki już rozciągnięte, a to łatwiejsze Nie wiem, czy poradziłabym sobie z nowymi w każdym razie ja to zakładałam szpilką i łatwo nie było
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 20:12   #1392
kanashimi
Raczkowanie
 
Avatar kanashimi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ok Krakowa
Wiadomości: 56
GG do kanashimi
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

dzis jestem po pierwszej wizycie,
juz wiem czemu nie mialam wyrywanych szóstek, ona mi je szlifuje bym ich nie musiala wyrywac.
mam różowe gumki ale takie pastelowe, choć przyznam korciło mnie na wściekle różowe takie mocno bardzo różowe takie żywe
dowiedziałam się, że na następnej wizycie zakłada mi dół... ale jako ze juz wczesniej się umówiłam to dopiero na trzecim naszym spotkaniu w maju...
znowu nie mogę gryźć, ale ból jest znowu mniejszy niż oczekiwałam, prawie niezauważalny
__________________
Aparatka 23.12.2008 godzina 12:30 - góra


"Smutek to coś czego nienawidzę, ale to on ukształtował moje uczucia"


BECK
kanashimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:13   #1393
22kasiunia
Rozeznanie
 
Avatar 22kasiunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: @@@@@
Wiadomości: 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

hej dziewczyny, znalazłam dziś fajna stronkę gdzie są opisane wszystkie rodzaje aparatów na ząbki, jak któraś z was ma problem z wyborem wejdźcie tu:
http://www.ortodonta.info/aparaty.html
ja mam wizytę w poniedziałek i już sie nie mogę doczekać jaki bede miała aparacik i kiedy
__________________
Szczęśliwa Żonka
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007061601801830.png

Aparatka góra i dół 06.05.2009 ))
22kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:19   #1394
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
blondi2989 bede wdzieczna za fotki bo ten watek jest tak duzy ze trudno cokolwiek znalezc...w sumie malo jest zdjec a szkoda bo hcetnie bym poogladala rozne rodzaje aparatow wiem ze mozna na roznych stronach o ortodoncji ale jak sie na Wasze patrzy to tak realistyczniej i lepiej wyglada
a mam jeszcze pytanko do blondi2989 czy nosisz na dole i u gory ten sam rodzaj aparatu bezligaturowy??? i czy ktos moglby sie na jeg temat wypowiedziec...tzn ci ktorzy go posiadaja bo to chyba najwiarygodniejsze zrodlo informacji... pozdrawiam
Okej, w taki razie jutro wkleję fotki, obiecuję
Ja mam i na górę i na dół aparat bezligaturowy. Chciałam potem założyć normalny, zwykły druciak na dół (zaoszczędziłabym 400 złotych), ale orto powiedziała, że wtedy ze zwykłym druciakiem musiałabym przyjeżdżać na kontrolę co miesiąc, a to nie jest praktyczne, zwłaszcza jak ja studiuję teraz w innym mieście.
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:27   #1395
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

no wlasnie blondi to jest ten problem ze jak sie decyduje na gore na ten bezligaturowy to na dol raczej inaczej nie mozna zrobic a to w sumie 1000 zl roznicy przy dwoch lukach....mnie zalezy na szybkim leczeniu bez poszerzania szczeki innymi "rzeczami" wiec chyba ten bylby wskazany z dtugiej strony to 1000 zl w kieszeni by bylo...a ile trwa leczenie w tym belig?? wiem ze to zalezy od wady ale tak srednio??? bo podobno mniej niz w zwyklym metalu...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:35   #1396
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Kmee, hehe ciekawie nam się okoliczności złożyły. Jam z lubelskiego, a Ty?
Wróciłam z pracy wcześniej bo miałam taka możliwość i dzisiaj zrelaksuję się jakoś i nacieszę zębiskami bez aparatu bo pewnie za ok. 2 lata będzie znowu bezz żelastwa
Troszkę się stresuję, ale w sumie mam mieszane uczucia. Wizja prostych ząbków jest kuszzącaa
Mazowieckie
Ja dziś dopiero dotarłam do domu więc nawet nie zdąrzę się nacieszyć, bo nie ma kiedy. W dodatku jeszcze tyle się naprodukowałyście, że ledwo to nadrabiam
Też mam mieszane uczucia jak to będzie, ale wiem że proste zęby są dla mnie ważniejsze

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie, że nie będzie to porcelanowy... hmm rzeczywiście różnica cenowa w porównaniu do Waszych ogromna.
Wizyty mam mieć co 6 tygodni, a zamki są przezroczyste, oglądałam je przy robieniu separacji. Więc jeśli to nie porcelana, ani nie szafir to co?
Porcelana nie jest przezroczysta jest mleczna.. no ciekawe co tam Ci założą

Cytat:
Napisane przez guga003 Pokaż wiadomość
W naszym wieku to wypada już wszystko Masz świetny podpis Jak ja po kilku dniach nieobecności weszłam na wizaż, to myślałam, że mi laptop szwankuje
hehehe tak mówisz piękny wiek.. kobieta "świadoma" i takie tam bajery
Dzięki mnie też ten nowy dezajn kolorystyczny totalnie osłabił
Na szczęście poradziłam sobie dzięki nakładce do firefoxa i mam kolorki i czcionkę jakie chcę

PS. Ja mam wyraźnie napisane 1800zł za porcelanę i nawet w rozmowie orto mi to potwierdzała

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:36
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:36   #1397
emless
Moderator
 
Avatar emless
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Hej
Ja mam na górze aparat bezligaturowy, a na dole zwykły, jak dotąd mi to w żaden sposób nie kolidowało... Poza tym przed założeniem góry nosiłam haasa, tak więc też nie ma reguły że przy aparatach bezligaturowych się nie nosi różnych takich ustrojstw.
__________________


emless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 20:42   #1398
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

dygotka8, kilianna, mclilu, smv, guga003, dzieki, ze podtrzymujecie na duchu.
Oswajam sie z ta mysla, ze najprawdopodobniej bede musiala pozegnac czworeczki, ech.Ale pocieszam sie tym, ze w koncu po cos to robie, nie tak sobie po prostu usuwam!

Ciesze sie, ze nie jestem sama ze swym strachem przed wyrywaniem. Pamietam, ze smv miala usuwane wlasnie 4ki. Olu, dziewczyny, jak dlugo bolalo po wyrwaniu? Czy da sie normalnie funkcjonowac zajadajac sie srodkami przeciwbolowymi?

I jeszcze jedno: ktos tu kiedys pisal o testach uczuleniowych na nikiel. Mial je ktos moze robione? Dzis orto sie mnie pytal o uczulenia, a ja mu powiedzialam, ze nie moge nosic innych kolczykow niz srebrne bo mnie po jakims czasie uszy zaczynaja swedziec i bolec. Moze to wiec byc uczulenie i zostaja mi w takim wypadku aparaty antyalergiczne.

dygotko, juz wysylam PW
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:08   #1399
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
dygotka8, kilianna, mclilu, smv, guga003, dzieki, ze podtrzymujecie na duchu.
Oswajam sie z ta mysla, ze najprawdopodobniej bede musiala pozegnac czworeczki, ech.Ale pocieszam sie tym, ze w koncu po cos to robie, nie tak sobie po prostu usuwam!

Ciesze sie, ze nie jestem sama ze swym strachem przed wyrywaniem. Pamietam, ze smv miala usuwane wlasnie 4ki. Olu, dziewczyny, jak dlugo bolalo po wyrwaniu? Czy da sie normalnie funkcjonowac zajadajac sie srodkami przeciwbolowymi?

I jeszcze jedno: ktos tu kiedys pisal o testach uczuleniowych na nikiel. Mial je ktos moze robione? Dzis orto sie mnie pytal o uczulenia, a ja mu powiedzialam, ze nie moge nosic innych kolczykow niz srebrne bo mnie po jakims czasie uszy zaczynaja swedziec i bolec. Moze to wiec byc uczulenie i zostaja mi w takim wypadku aparaty antyalergiczne.

dygotko, juz wysylam PW
po usunięci jednej czwórki około godz 14 tego samego dnia o godz 18-19 jadąłm żeberka z grilla bo byłąm strasznie głodna myślałam,że będzie bolało,ale NIC NIE bolało!!jedynie psychicznie byłam zmęczona i "boląca" bo musiałam sie pozbyc MOJEGO ZDROWEGO zęba no,ale teraz juz jest Ok,pogodziłam się z tym,ale i tak dopiero jak juz ząbki ustawią się na swoim nowym miejscu to w pełni się uspokoję
więc w 100%rozumiem Twoje obawy
nie pamiętam już,ale wklejałaś zdj swoich ząbków??sklerozę mam i nie pamiętam
pozdrawiam Cię
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 21:25   #1400
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Ech, dygociu, umiesz uspokoic czlowieka! Po osemkach nie puchniesz, po czworkach jadasz zeberka - zuch dziewczyna!
Zdjec nie wklejalam bo czym niby mialabym sie chwalic. Przygladajac sie sobie w lusztre czasem mysle, ze az tak zle nie jest, w koncu juz od dawna akceptuje swoj wyglad i nie cierpie z powodu kompleksow. A jednak zdjecia pokacuja cos innego. Wypracowalam, cozywiscie, swoj styl usmiechania sie - oslaniam tylko gorna czesc jedynek, hihi. Ale te, na ktorych mialam nieszczescie sie rozesmiac motywuja mnie wlasnie do tego, zeby przejsc nareszcie ta droge do konca.
Na pewno jakos wkleje jak juz beda jakies zmiany.
Przypominam o pomysle zalozenia watku, w ktorym mozna sie pochwalic zabkami. Pewnam, ze kazda by chciala zobaczyc, porownac, podziwiac no i miec motywacje do dalszej walki! Co Wy na to?
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:35   #1401
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki obiło mi się o uszy, że można samodzielnie wymienić ligatury. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Próbowałam wygooglować stronę na której można by dokonać takiego zakupu- skutek marny. Po drugie zastanawiam się czy takie kombinacje mogą mieć negatywny wpływ na leczenie. Pytam z czystej ciekawości..
http://www.sklep.mikran.pl/idc/62_12...ury-Druty-Luki jestem pewna, że kiedy tu widziałam
http://www.l-dent.pl/sklep/pokaz_kat.php
pierwszego dnia z aparatem, jak przyszłam od orto, patrzę w lusterko i na górnej jedynce gumka jest założona tylko na połowę zamka. to ją pęsetką założyłam całkowicie
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:37   #1402
susinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 443
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Ja chyba tez jutro zrobię zdjęcia i pochwalę się moimi krzywusami. Hehehe o ile na razie jest się czym chwalić.

Wpadłam tez na pomysł założenia sobie folderu na kompie i co tydzień robienia foty ząbkom już w aparacie. Będę sobie z dumą efekty podziwiać a co!

Hehehe pewnie co druga z was ma taki folder coo?? Przyznać się grzecznie bez bicia
susinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 21:42   #1403
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez susinka1 Pokaż wiadomość
Ja chyba tez jutro zrobię zdjęcia i pochwalę się moimi krzywusami. Hehehe o ile na razie jest się czym chwalić.

Wpadłam tez na pomysł założenia sobie folderu na kompie i co tydzień robienia foty ząbkom już w aparacie. Będę sobie z dumą efekty podziwiać a co!

Hehehe pewnie co druga z was ma taki folder coo?? Przyznać się grzecznie bez bicia
ja mam robię po każdej wizycie
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:00   #1404
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
pierwszego dnia z aparatem, jak przyszłam od orto, patrzę w lusterko i na górnej jedynce gumka jest założona tylko na połowę zamka. to ją pęsetką założyłam całkowicie
Najprawdopodobniej ta gumka miała być tak na pół zamka założona. Ja też mam czasami (teraz też) jedną czy dwie gumeczki tak założone.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:02   #1405
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej ta gumka miała być tak na pół zamka założona. Ja też mam czasami (teraz też) jedną czy dwie gumeczki tak założone.
nie bardzo u orto gapiłam się pięć minut w lusterko, dokładnie oglądałam i nic takiego nie zauważyłam. potem mieliłam językiem, pewnie była słabo założona i spadła do połowy
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:34   #1406
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Kmee powodzenia jutro przy zakładniu... jednak się nie spotkamy gdzieś w korytarzu - nie to województwo

ja jutro dzień przygód - aparat po raz pierwszy w życiu, potem mikrodermabrazja też pierwszy raz i o 19 do pracy.

jeśli wszystko uda mi się zrealizować to będzie cud
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:38   #1407
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Kmee powodzenia jutro przy zakładniu... jednak się nie spotkamy gdzieś w korytarzu - nie to województwo

ja jutro dzień przygód - aparat po raz pierwszy w życiu, potem mikrodermabrazja też pierwszy raz i o 19 do pracy.

jeśli wszystko uda mi się zrealizować to będzie cud
Dziękuję i ja też trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze debiuty. Nie za dużo tak dwa na raz?
Szkoda że się nie spotkamy, fajnie by było hehe

To do jutra.. będziemy się wymieniać na gorąco wrażeniami hehe
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:41   #1408
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
A to nie jest czasem tak że aparaty porcelanowe, kryształowe i kompozytowe nazywa się ogólnie kosmetycznymi?
hmm.. chyba te kosmetyczne (mieszane) to to samo co kompozytowe.. bo ja mam jasne zamki a koszt byl 1600-1700 zł.. więc myślę, że to chyba nie porcelanowe ani kryształowe bo trochę tanio jak na nie
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 05:29   #1409
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

czy ja wiem czy tanio....moja orto podejrzewa ze ma taki bajer za ok 1400 skoro za metal placwe 1000
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 06:58   #1410
szwedka84
Raczkowanie
 
Avatar szwedka84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 256
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. V :)

Cytat:
Napisane przez susinka1 Pokaż wiadomość
Ja chyba tez jutro zrobię zdjęcia i pochwalę się moimi krzywusami. Hehehe o ile na razie jest się czym chwalić.

Wpadłam tez na pomysł założenia sobie folderu na kompie i co tydzień robienia foty ząbkom już w aparacie. Będę sobie z dumą efekty podziwiać a co!

Hehehe pewnie co druga z was ma taki folder coo?? Przyznać się grzecznie bez bicia

co tydzien??? hehe chyba ciut za czesto

ja zdjecia robilam tylko na poczatku (kiedy rzeczywiscie byly najwieksze zmiany)

poza tym mam tez folder w exelu swoich kosztow
__________________
góra:15.04.2008
dół :5.06.2008



Edytowane przez szwedka84
Czas edycji: 2009-03-12 o 07:02
szwedka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.