Samotne... - część 2 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 18:00   #1231
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

Brook powiedziałam: a wiesz, ze nieładnie tak sobie żartować? a on na to: absolutnie nie żartowałem i mogę to powtórzyć...

Pewnie musiało... ale swoim zachowaniem i rekacjami pewnie uzna mnie za wariatkę i to drugie spotkanie sie nie odbędzie
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 18:00   #1232
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Samotne... - część 2

witam dziewczyny!
postanowiłam napisac bo w sumie jestem samotna od 19lat;]
nie dlatego że nie moge trafic na faceta czy coś tylko ja kompletnie sie nie nadaje do związku,jestem baaardzo rozrywkowa a faceci jakos tego nie mogą znieśc,nie potrafie się zaangażowac i nigdy nic nie poczułam do żadnego faceta oprócz pożądania,ale nie będę sie rozpisywac zbytno na ten temat
no i z pół roku temu poznałam fajnego chłopaka,on chciał ze mną sprobowac byc ale ja nie chcialam,teraz znowu jakoś sie spotkaliśmy.Zaczęliśmy sie spotykac,wszystko super,naprawdę czuły chłopak itd,poza tym jego przyjaciółka a moja koleżanka mówiła żebym go nie zraniła bo to baaardzo wrażliwy chłopak.Codziennie do mnie pisał eski,pisał na gg wiadomości,chciał się ze mną ciągle widywac, naprawdę pierwszy raz uwierzyłam że moge z kimś byc.no i teraz:
Miał do mnie wpaśc w niedziele ale okazało się ze nie ma dla mnie czasu,w poniedzialek to samo i dziś też!napisałam do niego kiedy znajdzie dla mnie czas to niby jutro,ale znowu nic do mnie nie pisze,mimo że widze że jest jakiś czas na gg.... itd wcześnie mu zależało żeby spędzic ze mną każdą chwile,a teraz nie widzieliśmy się od czwartku a on nic,nie pisze mi żebym wpadła czy coś...
zauważyłyście że faceci często tak postępują?i olewają dziewczyny
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 18:18   #1233
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Samotne... - część 2

Dartanianko, jak tak dużo się nas zbierze to trzeba będzie nowy wątek założyć

Ir, kto wie, kto wie co się do tego czasu zmieni chociaż sama w to nie wierzę jeśli chodzi o mnie

Paulino, niestety, faceci są z Marsa, trudno stwierdzić, co im chodzi po głowie. A może coś mu się naraz zbiegło i rzeczywiście nie szuka wymówek, by się z Tobą nie spotkać? Nie wierzę, by z dnia na dzień zmienił zdanie i zaprzestał się starać

Poziomko, ale pojechałaś
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 18:25   #1234
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Samotne... - część 2

Zeby bylo bardziej rozowo->ja na rozowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozowo.JPG (15,7 KB, 27 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 18:27   #1235
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

małaPaulinka ja bylam w takiej samej sytuacji facet poprostu z dnia na dzien zamilkl bo chyba sie wystraszyl nie wiem tak mysle...oni juz tak maja i nie sposob tego przewidziec...na szczescie chya nie wszyscy...przynjamniej w to wierze bo inaczej..ciezko by bylo;p
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:01   #1236
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
małaPaulinka ja bylam w takiej samej sytuacji facet poprostu z dnia na dzien zamilkl bo chyba sie wystraszyl nie wiem tak mysle...oni juz tak maja i nie sposob tego przewidziec...na szczescie chya nie wszyscy...przynjamniej w to wierze bo inaczej..ciezko by bylo;p

hm to mnie pocieszyłaś...
no ale ja nie wiem co robi,odezwac się do niego czy go olac?
najchętniej to bym z nim szczerze porozmawiała ale on chyba nie chce...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:14   #1237
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

paulinko mam nadzieje ze u Ciebie zakonczy sie to inaczej...kazdy przypadek jest przeciez in ny..ja nie mialam szczecia...tym razem
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 19:16   #1238
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

poziomko21 nie szalej..ja bym duzo dala za takiego faceta;p...jak Ci na nim zalezy to czas pokaze jak naprawde bedzie nie warto sie zamartwiac na zapas... daj mu szanse ale jesli naprawde tego chcesz...bo zasada nic na sile na pewno jest Ci dobrzez znana
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 19:17   #1239
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Kaname to trzeba nazwę na wszelki wypadek wymyślić "Rozmowy z samym sobą", "Rozmówki polsko-polskie"

Cytat:
Nie wierzę, by z dnia na dzień zmienił zdanie i zaprzestał się starać
Paulinko, ja też raczej w to nie wierze... Ja na Twoim miejscu spytałabym się o co mu chodzi, tak szczerze porozmawiała. Należe do tych ludzi co lubią wiedzieć jaka była przyczyna i na czym stoją.
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 20:34   #1240
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
Poziomko, ale pojechałaś
jak pojechałam? znaczy z czym?

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
poziomko21 nie szalej..ja bym duzo dala za takiego faceta;p...jak Ci na nim zalezy to czas pokaze jak naprawde bedzie nie warto sie zamartwiac na zapas... daj mu szanse ale jesli naprawde tego chcesz...bo zasada nic na sile na pewno jest Ci dobrzez znana
ewelinko a to ja szaleję? Ja już sporo przeszłam i nie chcę powtórki z rozrywki... No właśnie, nie warto zamartwiać się ani liczyć na zbyt wiele... Czas pokaże
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 21:22   #1241
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Też czasem mówię do siebie...Catherine,ścigam Cię w wątku o wolontariacie...i myślę o tym od kilku lat,a nadal się boję,,,ehh...
Też się trochę boję... Ciągle myślę że ja przecież nie jestem pedagogiem/psychologiem, ja sie nie znam, ja nie potrafię, ja sobie nie poradzę itp. itd. Ale nie można tak myślec. Im więcej czytam o wolontariacie, tym mniej się boję i tym bardziej chcę. Bo widzę że pomoc jest potrzebna. Taka pomoc którą może dac każdy pod jednym tylko warunkiem: że tego chce. Poza tym pomyślałam że to jest najlepszy sposób żeby poznac coś nowego, w czymś się sprawdzic, dac sobie szansę. Zobaczyc innych ludzi, nie myślec tylko o sobie i swojej samotnosci, przestac narzekac, zając się czymś, inaczej spojrzec na wiele spraw. A oprócz tego wszystkiego to podanie ręki komuś kto potrzebuje, i poczucie że jest się potrzebnym. Hmm.. Muszę coś zrobic!
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 21:23   #1242
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje ze wiecej niz 80 dni bo musze zaliczyc 2 testy z tej glupiej infy plus drugie polrocze

Nie zamieniam sie
Wiecej wiecej, bo ja w kwietniu koncze

Nemezja u mnie napewno sie to nie zmieni i bede swietowala 14 kwietnia
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 21:48   #1243
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Samotne... - część 2

witajcie

ja tylko na momencik..
ciocia Magda była dziś odwiedzić miesięczną Julkę..jak urosła za jakiś miesiąc szykuje mi się ślub-ale bez wesela ma być,tylko jakaś kawka po kościele. tak czy siak jakąś kieckę muszę skombinować.

za chwilę kolejne Walentynki..achh..dobrze, że wychodzę wieczorkiem..zajmę się czymś to może szybciej mi czas zleci a mam taki plan,że będę szczerzyć zęby do M. ile wlezie
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 22:05   #1244
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Samotne... - część 2

A ja mam już tego dość. Samotna od 19 lat i bynajmniej nie z wyboru. Chyba potrzebuję księcia. Tzn.wszyscy ci, którzy 'no, ewentualnie mogli by być' jakoś się mną nie interesują. W pracy też nie najlepiej, właściwie to muszę ją zmienić.
Ale olać to, bardziej niepokoi mnie to, co ja od dłuższego czasu robię z samą sobą. Zupełnie przestałam o siebie dbać, przez ostatnie pół roku przytyłam kilka kg -----> jedzenie emocjonalne. Nie umiem się pozbierać, niby chce to zmienić, zaakceptować się, schudnąć, zacząć o siebie dbać, dobrze się ubierać, ale nie umiem w tym wytrwać. Dieta - wiadomo - narzuca pewne rygory, ale z drugiej strony przecież przy odpowiedniej dozie samozaparcia każdy może w niej wytrwać, kwestia zmiany nawyków. U mnie zwycięża słabość. Wychodzę na zakupy, zniechęcam się już po wyjściu z 1 sklepu, tracę cały dzień i... wracam z szamponem do włosów albo z jeszcze innym 'zakupem'. Nic mi się nie podoba, żadna Zara, żadne Mango, zupełnie tak jakbym teraz taka zapuszczona świetnie wyglądała... eeeeeeh
I nawet nałogowe oglądanie 'Trinny i Susannah' czy 'Jak się nie ubierać' w niczym mi nie pomaga.
Wiem, że gdybym miała jakąś motywację do zrobienia czegoś sensownego ze sobą, czułabym się o wiele lepiej, może nawet kogoś poznała. A teraz nie mam nawet kontaktu z samą sobą, nie wiem już co mi się podoba, a co nie... Na co dzień jest mi wszystko jedno jak wyglądam.

Wybaczcie, ale musiałam.
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:07   #1245
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Joanna,wydaje mi się,że musisz po prostu znależć sobie dodatkowe zainteresowanie...Jestem trochę młodsza,ale wiem,że jak siedzę wdomu i obracam się w kręgu:dom-uczelnia,to nie chce się nic...Kiedyś było mi wszystko jedno jak wyglądam,ale postanowiłam,że choćnby na uczelnię będę się odwalać na maxa...Może zapisz się na jakiś aerobik,znajdź nowe hobby?Nie można zamykać się w domu i mieć gdzieś,jak się wygląda,bo to pogarsza sprawę...Choćbyś miała się zmusić-zmuś się do wysiłku-dla siebie,nie dla innych
Nemezja ja nawet się nie spóźniłam,on mi się jeszcze nie podobał,a ja już wiedziałam,że ma kobietę(w pewnym wieku określenia "chłopak","dziewczyna"sta ją się śmieszne...taka mała dygresja)...i dopiero po pewnym czasie zobaczyłam w nim te cechy,jakich szukam...jak zawsze ironia losu,zwłas zcza,że kontaktu z nim nie mam i nie mam żadnej szansy poznać go bliżej...i pokazać się z tej lepszej strony(okazywałam swoją inteligencjęale też przeważnie się śmiałam lub ktoś mnbie rozśmieszał)...niemniej to jego gapienie sie na mnie,krzuczenie do mnie z daleka "dzoeń dobry",patrzenie na mnie i mówienie do koleżanki-wszystko to mnie denerwuje,bo każdy facet w moim życiu:
-poprzestaje na tym
-okazuje się po pewnym czasie dupkiem
-trzeba go podywać i wyręczać--->nigdy w życiu więcej!
Wiem,że takiego ideału nie spotkam,wiem,że będe zawsze sama,a wiedza nie oznacza na takie coż zgody...
Poziomka a Ty się uspokój i daj szansę chłopakowi
Ps-co to znaczy,że kobieta jest "świetna"?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:00   #1246
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Ps-co to znaczy,że kobieta jest "świetna"?
Aninek pewnie znaczy tyle samo co "jestes super" taki komplement dla bajeru uslyszalalm od tego ,mojego dziwny komplement

ehh dostalam od niego smsa wczoraj : chcialem i planowalem do ciebie przyjechac jutro wieczorem ,ale w czwartek musze jechac i koncze pozno zajecia

nie zrozumialam po co wiec pisze ze w srode chce przyjechac skoro czwartek ma zajety( biedactwo miga sie od walentynek) hehe

napisalam mu " hmm wiec co ma jutro wieczor do czwartku ":P"

mam nadzieje ze facet chociaz zczail ze stracil w moich oczach i nie ma sensu dalej sie bawic i mnie oklamywac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:05   #1247
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ps-co to znaczy,że kobieta jest "świetna"?
hmm... może że jesteś, kochana, super, fajna i takie tam

Joanno, musisz znaleźć jakąś motywację, nie robisz tego dla innych tylko dla siebie, pomyśl jeśli tak dalej pójdzie to jak Twoje życie będzie wyglądało za pięć, dziesięć lat. Musisz pomyśleć o przyszłość, poszukać czegoś co Cię zainteresuje. Aninek ma rację

Brook ej, niezły tekst Ci przeslał, w czwartek późno kończy więc w środę musi wcześniej się położyć?! ciekawe rozumowanie. A jeszcze jdno, czyżbyś się szykowała do święta singli, na czerwono w podpisie?
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:22   #1248
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne... - część 2

no wlasnie cikawe rozumowanie co ma sroda do czwartku hehe

baaa swieta juz sie nie moge doczekac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:30   #1249
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

I ja się dołączam do święta singli...
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 16:18   #1250
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Ja również nie mogę się doczekać naszego święta Jutro walentynki, oczywiście samotne, trzeba jakoś przetrwać... Wieczorem wrzuce sobie kartkę do skrzynki i jutro będę się cieszyła (ale ja głupia jestem)
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:37   #1251
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Samotne... - część 2

Vanilla, nie Ty jedna będziesz sobie wrzucać, z Ir już mamy przygotowane 5 kartek z podpisem 'od tajemniczego wielbiciela'
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:15   #1252
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

Chyba muszę się do Was dołączyć... Nie wiem co myśleć... potrzebuję Waszej rady, bo jest mi ciężko na sercu. Pisałam Wam wcześniej co do mnie mówił, jak sie zachowywał. Ostatnio nie było dnia, żebym po wejściu na gadu nei zobaczyła od niego wiadomości... Ostatnie parę dni są inne... powiedział, ze się zakochał, wczoraj rozmawialiśmy, dostałam wirtualnego buziaka na walentynki (z jakiejś strony), po czym powiedział, ze na 30 minut musi mnie przeprosić... trochę poczekałam, ale jak mijało już 45 minut zrobił się na niedostępny (ale z opisem), potem ja poszłam też bez słowa... dzisiaj mam wrażenie, ze się mijamy... Być moze robię z igły widły, być może, ale czy Wy wierzyć komuś, kto powiedział na gadu czy w jakiś inny wirtualny sposób, ze sie zakochał? Takie słowa powinno się mówić w cztery oczy... Mam gorszy dzień...
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:22   #1253
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Hmm..to nie ja jestem świetna-a może i jestem,a jeszcze o tym nie wiempo prostu ktoś tak przy mnie powiedział o partnerce Pana Idealnego,że on ma na pewno świetną kobietę...
Poziomka,nie myśl,nie zastanawiaj się,może coś mu naprawdę wypadło,a może chce Cię trochę poddenerwować za to,że nie uwierzyłaś w jego uczucie?Mężczyźni to dziwne stworzeniapoczekaj spokojnie,jak nadarzy się okazja,to z nim pogadaj,ewentulanie nawet zaproponuj spotkanie-też jestem zdania,że pewne rzeczy trzeba omówić "na żywo".
Jutro wyślę wam życzenia
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:42   #1254
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

Aninku dziękuję... Czasami się zastanawiam, czy to ja jestem w gorącej wodzie kąpana, czy świat sobie robi ze mnie jaja. Wspomniał ostatnio, że "nie no chyba się gdzieś wybierzemy" - chodziło o walentynki... walentynki jutro... ale pewnie spedzę je tak jak Wy... słuchając romantycznych piosenek - SAMA.
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:44   #1255
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne... - część 2

Ja też czekam na Święto Singli chyba zawsze będę je obchodzić do końca życia Moja współlokatorki planują co jutro robić do jakiej restauracji iść-przykro mi jak cholera
Poziomko ale TY narwana jesteś że raz poszedł z gg a Ty już takie wnioski Spokojnie dziewczyno. Poczekaj jak się sytuacja rozwinie...I powodzenia Zazdroszczę Ci
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:52   #1256
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Allchemiczka święte słowa!Poziomka dziewczyno,jak Ci zależy to choć żartem mu na gg rzuć,że możecie się spotkać na jakiejś herbacie czy co...Działaj,nie pożałujesz...może chłopak czeka na jakiś sygnał od Ciebie?do odważnych świat należy
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:56   #1257
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne... - część 2

Ok więc według Was - przesadzam? Aninko niejestem odważna i przez to mogę stracić to na czym najbardziej mi zależy.

Przepraszam, że Was tak męczę tą sytuacją... Macie ważniejsze problemy...
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:00   #1258
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

TY tez nam pomagasz,jak mamy kryzysy Nie jestes odważna...ale spróbuj,może na gg,nawiązując do jego słow,że może sie sptkacie...że chętnie byś się z nim spotkała na pysznej herbatce...żeby to nie było ZBYT natrętne,ale żeby chłopak miał jakiś sygnał,że Tobie też zależy...błagam,zrób to
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:06   #1259
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
Vanilla, nie Ty jedna będziesz sobie wrzucać, z Ir już mamy przygotowane 5 kartek z podpisem 'od tajemniczego wielbiciela'
Sie zdziwimy jak naprawde tam jakies znajdziemy oprocz Naszych
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:09   #1260
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ja tam zdziwiona nie będę,bo nic nie znajdęto jest pewnik...A mnie samej przeszły porywy typu:wyślę mu walentynkę...Jakoś stałam się strasznie ANTY na facetów,oprócz Pana Ideałai nawet o nim mam zdanie,że nie potrafią przejawiać inicjatywy...ani zainteresowania...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.