Samotne... - część 2 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 19:25   #1351
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Och, przepraszam.

Ale naprawdę tym staropanieństwem w wieku 25 lat mnie podłamałaś.
mnie też 25 latek to piękny wiek
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:26   #1352
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Kaname to zaczynamy nowy wątek "A co moja babcia na to?" A tak moje obie babcie potrafią wybić faceta z gowy doskonale i już się nie czuję taka samotna

Ewelinko racja staropanieństwo w wieku 26 lat, przeciez to dopiero początek życia. Znaczy tak myślę że hmm... przecież od 15 roku życia (teraz już tak wcześnie) każda dziewczyna chce mieć kogoś, a przecież to dopiero początek życia, wolności. Tak myślę, hmm... przecież to wygląda na to że naszym głównym celem jest znaleźć drugą połowę, tak to wygląda, że głównym celem człowieka jest znaleźć drugą połówkę. Reszta jest nieważna. Chore to troche myślenie, ale widać dzisiaj takie mam

Shayla ja już dawno zauważyłam to przyciąganie. Może masz rację
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:28   #1353
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

shayla z tym przyciaganiem to wlasnie zalezy od nas od naszego charakteru niektore poprostu wola tzw badboyow wiec klopoty same sie nasowaja z czasem..... trudno to wyczuc bo trudno spotykac sie z kims kto nam sie nie podoba, nie pociaga....

daratanianko masz racje teraz jak dziewczyna w wieku 16 lat nie ma faceta to czuje sie bezwartosciowa i wrecz odrzucona od spoleczenstwa!!! to chore!!!!! pozniej latka leca i tak jakos chyba kazdy dazy do tego zeby powoli jakos sobie to zycie ulozyc czyli znalezc odpowiednia osobe z ktora moglby potencjalnie zalozyc rodzine....tak jest i chyba to widac czlowiek jest "zwierzeciem " stadnym przynajmniej wiekszosc z nas...ja potrzebuje faceta zeby czuc sie szczesliwa w pelni ale bez niego tez czasami jest fajnie.... w kazdym badz razie mam nadzieje ze niedlugo sie ustatkuje a zaponam kogos z kim bede mogla co nieco planowac
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:38   #1354
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Samotne... - część 2

Czytam sobie ten wątek i muszę powiedzieć, że jesteście super

Czasem się użalam nad sobą, że nie mam nikogo... Że do bani jestem... A Wy tu się tak cudnie wspieracie
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:42   #1355
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

A' propos tej presji - przypomniała mi się pewna sytuacja, która miała miejsce jakieś półtora roku temu. Otóż byłam na spotkaniu z kilkoma znajomymi babkami, wśród których wszystkie prawie (oprócz jednej) były zamężne, a ta jedna miała chłopaka. Wiekowo mniej więcej mój przedział +/- 4 lata. Wszystko pięknie ładnie, do momentu, jak zaczęły opowiadać o swoich połówkach. Wtedy jedna z nich zapytała mnie "a jak Twój mąż?". Ja na nią patrzę jak na kosmitkę i mówię, że męża nie mam, na co ona "no to jak tam Twój chłopak?", odpowiadam, że i tego nie posiadam i w tym momencie ta niezbyt taktowna niewiasta z nieudawanym zdziwieniem na cały głos powiedziała (aby nie napisać: wykrzyczała...) "CO!!??!!! TAKA DZIEWCZYNA I JEST SAMA!!!!". Wszystkie kobity wzrok skierowały na mnie, a ja miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Nie mam ochoty tłumaczyć się innym, dla których normą jest posiadanie męża i dziecka w wieku 22 lat.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:43   #1356
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

Claire-K witamy pewnie ze sie wspieramy bo tu nie ma nad czym tak naprawde plakac...wyzalamy sie czasami, narzekamy bo mamy np gorsze dni a wtedy dobrze jest pogadac szczegolnie z kims kto jest w podobnej sytuacji bo wtedy nas lepiej rozumie i lepiej poradzi

Shayla hhehe fajna historyjka tez takie mialam i to nie jedne jak mowie ze nie mam nikogo kazdy sie dziwi ze jak to mozliwe!!! a ja co mam odpowiedziec poprostu tak jest i tyle...jak, by byl odpowiedni facet to chyba sama bym nie bylo echhh te tlumaczenia i tak zawsze niezbyt trafinie wychodza...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:45   #1357
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Samotne... - część 2

To prawda Oglądacie komedie romantyczne? Bo ja nie moge... Dziś się odciagam myślami za pomocą CSI
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 19:46   #1358
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
tak jest i chyba to widac czlowiek jest "zwierzeciem " stadnym przynajmniej wiekszosc z nas...ja potrzebuje faceta zeby czuc sie szczesliwa w pelni ale bez niego tez czasami jest fajnie.... w kazdym badz razie mam nadzieje ze niedlugo sie ustatkuje a zaponam kogos z kim bede mogla co nieco planowac
tak zgadzam się człowiek zwierzęciem stadnym ja też czułabym pełnię szczęścia gdybym miała tego Jedynego, ale cóż wszystkiego miec nie można i na razie jestem szcześliwa bo mam to co mam i fajnie. A tak ogólnie to jestem wręcz przekonan że każda z nas znajdzie sobie tego "wspieracza". Ustatkujesz się na pewno, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Claire-K Pokaż wiadomość
Czytam sobie ten wątek i muszę powiedzieć, że jesteście super

Czasem się użalam nad sobą, że nie mam nikogo... Że do bani jestem... A Wy tu się tak cudnie wspieracie
Od tego jest ten wątek, także jak jest Ci smutno chcesz się wygadać i takie tam, to wal jak w dym dobrze mówię dziewczynki??? chyba tak bo od tego jesteśmy żeby sobie nawzajem pomagać, doradzać i takie tam
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:47   #1359
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość

Od tego jest ten wątek, także jak jest Ci smutno chcesz się wygadać i takie tam, to wal jak w dym dobrze mówię dziewczynki??? chyba tak bo od tego jesteśmy żeby sobie nawzajem pomagać, doradzać i takie tam
Dzięki
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:51   #1360
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

dartananka dobrze gada plac jej hehe zawsze chcialam to napisac;P tez wierze ze znajde jego mojego lovelasa wiec czekam czasami bardziej cierpliwie a czasami mniej;P))))

Claire-K ja uwielbiam komedie romantyczne..niestetybo pozniej na koncu zawsze jest ten happy end...i taki troche smutek mnie ogarnia...ze czemu to nie ja gram ta glowna role hehe
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:51   #1361
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
A' propos tej presji - przypomniała mi się pewna sytuacja, która miała miejsce jakieś półtora roku temu. Otóż byłam na spotkaniu z kilkoma znajomymi babkami, wśród których wszystkie prawie (oprócz jednej) były zamężne, a ta jedna miała chłopaka. Wiekowo mniej więcej mój przedział +/- 4 lata. Wszystko pięknie ładnie, do momentu, jak zaczęły opowiadać o swoich połówkach. Wtedy jedna z nich zapytała mnie "a jak Twój mąż?". Ja na nią patrzę jak na kosmitkę i mówię, że męża nie mam, na co ona "no to jak tam Twój chłopak?", odpowiadam, że i tego nie posiadam i w tym momencie ta niezbyt taktowna niewiasta z nieudawanym zdziwieniem na cały głos powiedziała (aby nie napisać: wykrzyczała...) "CO!!??!!! TAKA DZIEWCZYNA I JEST SAMA!!!!". Wszystkie kobity wzrok skierowały na mnie, a ja miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Nie mam ochoty tłumaczyć się innym, dla których normą jest posiadanie męża i dziecka w wieku 22 lat.
historyjka fajna, no wręcz hmm... ale każda z nas pewnie takie lub podobne miała uff... nie załamywać się tylko wierzyć że będzie dobrze.
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 19:56   #1362
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
dartananka dobrze gada plac jej hehe zawsze chcialam to napisac;P tez wierze ze znajde jego mojego lovelasa wiec czekam czasami bardziej cierpliwie a czasami mniej;P))))
czekasz pewnie tak jak każda z nas, cierpliwość miejmy nadziję zostanie odpłacona z nawiązką oj hmm... napisałaś to co chciałaś i bardzo dobrze nie można ukrywać myśli

ja zawsze chciałam napisać, że się od was uzależniłam, normalnie wchodzę codziennie i tak siedzę i piszę, kurna czuję sie jak w małej społeczności, dzięki
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:00   #1363
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

dartananko ja tez sie uzaleznilam|!!!!! ale dobrze mi z tym..teraz jak by mi netu zabraklo to dopiero bym miala dola!!!! uff dobrze ze to mi narazie nie grozi

i kocham ta nasza mała społecznosc

a wiecie co nie wiem czy to dzisiejszy dzien tak na mnie dziala ale mam potwornego gloda dzisiaj i to caly dzien!!!!! masakra ciagle bym cos jadla....na szcescie powstrzymalam sie od kupna chipsow a to juz duzy sukces
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:17   #1364
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
a ja co mam odpowiedziec poprostu tak jest i tyle...jak, by byl odpowiedni facet to chyba sama bym nie bylo echhh te tlumaczenia i tak zawsze niezbyt trafinie wychodza...
Wiesz, myślę, że najgorsze jest takie zbędne tłumaczenie się. Najlepiej się uśmiechnąć, a pomyśleć swoje. Jest też fajny sposób, na niedyskretne pytania - wystarczy odpowiedzieć "a czemu pytasz?" i zwykle rozmowa się ucina.

Cytat:
Napisane przez Claire-K Pokaż wiadomość
To prawda Oglądacie komedie romantyczne? Bo ja nie moge...
Ostatnio mało filmów oglądam. Komedii romantycznych w szczególności.
Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
historyjka fajna, no wręcz hmm... ale każda z nas pewnie takie lub podobne miała uff... nie załamywać się tylko wierzyć że będzie dobrze.
"no wręcz hmm..." Coś sugerujesz?
Tak, większość z nas ma na koncie podobne historyjki, tylko, że czasem są to bardzo przykre momenty.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:18   #1365
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Jestem już spowrotem Moje Drogie No więc mieliśmy iść do kina, ale nie szło nawet wejść do środka, takie oblężenie że szok...Po godzinnym staniu w kolejce okazało się że nie ma już miejsc, i to na żadny seans Ale cóż, liczą się chęci Więc poszliśmy na herbatkę i pospacerować troszkę, było bardzo miło, pocałował mnie nawet No i odwiózł do domu, więc jestem tu Sama nie wiem co myśleć o tym wszystkim, ale ogólnie było miło, choć momentami rączki mu wędrowały tam gdzie nie powinny, bo jakby nie było to dopiero drugie spotkanie...
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:19   #1366
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
dartananko ja tez sie uzaleznilam|!!!!! ale dobrze mi z tym..teraz jak by mi netu zabraklo to dopiero bym miala dola!!!! uff dobrze ze to mi narazie nie grozi

i kocham ta nasza mała społecznosc

a wiecie co nie wiem czy to dzisiejszy dzien tak na mnie dziala ale mam potwornego gloda dzisiaj i to caly dzien!!!!! masakra ciagle bym cos jadla....na szcescie powstrzymalam sie od kupna chipsow a to juz duzy sukces
mi tez jakby zabrali kompa, wyłączyli interet, to uff... ciężko bym miała

to gratuluje silnej woli, chipsy są rzeczywiście niezdrowe ale da się rade bez nich obchodzić wiem to po sobie ale przepraszam ja nigdy tego nie zrozumiem, znaczy nie zrozumiem odchudzania, bo ja chcę przytyć, bardzo chce przytyć. Dlatego ja jem wszystko, mogę jeść wszystko, a nie moge przytyć. Już się przyzwyczaiłam

Shalya, nie sorki, nic nie sugerowałam, tylko takie krótkie zamyślenie ale masz rację kazda pewnie miała podobne historie
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:31   #1367
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Oj, dziewczyny, ja też bez kompa czułabym się jak bez ręki.

Dartanianko, domyślam się, że historia brzmi dość nietypowo, ale musiałabym wdawać się w pewne szczegóły (dotyczące osób i okoliczności), których wolałabym uniknąć z pewnych względów.

Jakże ja Ci kochana zazdroszczę tego, że możesz jeść wszystko bezkarnie.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:36   #1368
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

oj ja tez Ci zazdroszcze ja musze sie hamowac zeby nie przesadzic w wakacje za granica juz przesadzilam....i zle na tym wyszla..szczegolnie moje boczki;P teraz juz doszla do siebie...chociaz to juz nie jest to co w liceum...echhh...mam tylko nadzieje ze po moim kolejnym wyjezdzie (juz niedlugo i to na dluzej niz poprezdni) nie bedzie gorzej prztynajmniej obiecalam sobie ze bede sie pilnowac z kolezanka oby wyszlo bo zle mi z dodatkowymi kg...

mam kolezanke wlasnie taka jak Ty dartananko moze jesc absolutnie wszystko w absolutnie wszelkiej ilosci i ani kg ani cm jej nie przybedzie...echhh kolejy argument na potwierdzenie ze zycie jest niesprawiedliwe)));P
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:43   #1369
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Oj, dziewczyny, ja też bez kompa czułabym się jak bez ręki.

Dartanianko, domyślam się, że historia brzmi dość nietypowo, ale musiałabym wdawać się w pewne szczegóły (dotyczące osób i okoliczności), których wolałabym uniknąć z pewnych względów.

Jakże ja Ci kochana zazdroszczę tego, że możesz jeść wszystko bezkarnie.

Historyjka jest dobrze opowiedziana

A nawet nie wiesz jak ja czasami zazdroszczę takim osobom, które mają za dużo ciałka, bo u mnie to co sama skóra i kości, ani tu zawiesić oko na czym nie ma Z ubraniami jest najgorzej, czasami wisza na mnie jak na wieszaku. Powiem tak z własnego doświadczenia że łatwiej jest schudnąć niż przytyć. Bo ja się staram przytyć już od roku, a nie mogę jem wszystko co popadnie a tu kicha i dalej taki kościotrup chodzi Oj Ewelinko, wiem coś o tych wyjazdach za granicę, każda moja kumpela po przyjeździe do Polski była jakby tęższa, może to dobry sposób na przytycie

*Vanilla* widze że walentynki się udały, no to teraz zostało Ci czekać na ciąg dalszy
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 20:47   #1370
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
Historyjka jest dobrze opowiedziana

A nawet nie wiesz jak ja czasami zazdroszczę takim osobom, które mają za dużo ciałka, bo u mnie to co sama skóra i kości, ani tu zawiesić oko na czym nie ma Z ubraniami jest najgorzej, czasami wisza na mnie jak na wieszaku. Powiem tak z własnego doświadczenia że łatwiej jest schudnąć niż przytyć. Bo ja się staram przytyć już od roku, a nie mogę jem wszystko co popadnie a tu kicha i dalej taki kościotrup chodzi
Rozumiem aluzję. Spoko...

Co do tycia i chudnięcia, mam odwrotny problem jak Twój, a więc bardzo ciężko mi schudnąć choćby 1 kilogram, natomiast z przytyciem nie mam problemów. Może byśmy się zamieniły?
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:54   #1371
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
*Vanilla* widze że walentynki się udały, no to teraz zostało Ci czekać na ciąg dalszy
No tak można powiedzieć że udane Zobaczymy co dalej będzie, hihi
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:55   #1372
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

dartanianko widmomo ze zawsze chce sie miec to czego sie nie ma..ale jednak mysle ze lepiej byc szczuppym niz odwrotnie (bez urazy) ale tak jakos spoleczenstwo jest nastawione...na chuda mowia ooo jaka chudzinka...kurczaczek, drobinka...czyli raczej tak pozytywnie...a na otyla osobe..oo jaki grubas idzie...i tak dalej wiele przykrych epitetow...

w kazdym razie mam nadzieje ze uda Ci sie przytyc i bedziesz zadowolona ze swojego wygladu ...i sobie tez tego zycze czyli zebym wkoncu te 5 kg zrzucila
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:06   #1373
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
jednak mysle ze lepiej byc szczuppym niz odwrotnie (bez urazy) ale tak jakos spoleczenstwo jest nastawione...na chuda mowia ooo jaka chudzinka...kurczaczek, drobinka...czyli raczej tak pozytywnie...a na otyla osobe..oo jaki grubas idzie...i tak dalej wiele przykrych epitetow...
No właśnie, lepiej być za chudym niż za grubym. Nie tylko ze względu na innych, ale przede wszystkim ze względu na zdrowie.
Chciałabym, aby kiedyś ludzie mówili na mnie "drobinko, chudzinko"
Ale takie czasy chyba nigdy nie nadejdą.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:16   #1374
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

mój komp naprawdę mnie nie lubi, wyłączył mnie na pare chwil, no kurcze pierwszy raz to zrobił

Vanilla no to teraz zostało czekac, a może się uda. Ale jakby co to będziesz nas odwiedzać

Ewelinko i Shayla no dobrze, nie będę się z wami spierać. Moge od was wziąć co nie co jeśli coś takiego macie na zbytku Dziękuję za wiarę w to że przytyję a ja wierze że wam się uda znaleźć tych jedynych i osiągnąć swoje cele wagowe No zresztą wierze we wszystko

Oki teraz to troszkę po promilach jestem więc wybaczcie mi
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:29   #1375
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Samotne... - część 2

ehh dzsiaj walentynki czuje się taka samotna

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2008-02-14 o 21:51
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:34   #1376
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ehh dzsiaj walnetynki czuje się taka samotna
nie smuć się, jesteś tutaj z nami, ja też dzisiaj sama w domku w walentynki, od paru dobrychlatek juz. Będzie dobrze, na pewno
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:39   #1377
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Dot.: Samotne... - część 2

ahh mi też się jakoś smutno strasznie zrobiło
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:42   #1378
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Asieńkaaa Pokaż wiadomość
ahh mi też się jakoś smutno strasznie zrobiło
nie smutaj, Walentynki nie istnieją, bo święty Walenty to patron chorych na padaczkę
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:44   #1379
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
Vanilla no to teraz zostało czekac, a może się uda.
Nio, więc czekamy

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
Ale jakby co to będziesz nas odwiedzać
Jeszcze pytasz Jasneeee
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:49   #1380
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
nie smutaj, Walentynki nie istnieją, bo święty Walenty to patron chorych na padaczkę
w sumie racja heh
ale jak się widzi tylu zakochanych to aż się serce kraje że nie wszystkim się udaje ;/
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.