Samotne... - część 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 17:06   #1651
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
No tak wiem że trzy latka to dużo, tylko też wiem że ja dalej nie będę na to szła, nie będę miała z tego pożytku. Jestem na 5 letnich na licencjacie wytrzymałabym, ale tak. Hmm... komputery, skończyłam liceum zarządzanie informacją więc kurs jaki taki mam, a na inny nie mogę sobie pozwolić brak funduszy. Hmm... muszę znaleźć sobie jakieś płatne zajęcie. Oj nie wiem, może przemyślę, tylko jestem w wielkiej kropce Ale dzieki dziewczynki za wysłuchanie nie miałam o kim z tym pogadać. Teraz wydaje mi się śmieszne to że tak zaczełam panikować Już nie będę Czasami mam wrażenie że się duszę w swoim życiu, że robię to co chcą inni, mam ochotę uciec. Oj kurna, lipa.
Ja po 2 roku swoich stduiow zwatpilam w nie .
I poszlam na zaoczne na ang i tak oto studiuje 2kierunki i raczej mi ta opcja odpowiada
Ponoc teraz 2kierunki to podstawa.
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:10   #1652
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Dawno mnie nie bylo, bo zajecia na uczelni , piszący smsy M i wogole... i widzę,że mi się tu zaległosci porobiły
Brook ja tez jestem na naszej klasie,ale zawiewa tam nuda...
M w ostatnim czasie pisał , to wyszła taka mała inicjatywa od niego:,,jak ciebie złapię to cie juz nie puszcze''. Hmm to jakieś ukryte pragnienie czy jak? czy może chce w jakis sposób się ze mna związac?
Dartanianka każda i każdy ma wobec siebie jakies wymagania. Zawsze ta było i tak pozostanie.Albo jest sie nastawiaonym na,,tak'' albo na ,,nie''.prosiej tego nie potrafię wytłumaczyć.
I włąsnie samotnych uwazają za takie osoby,które mają wysokie wymagania. A przecież tak nie jest do końca...
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:25   #1653
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

hej Dziewczynki jak minal dzionek..ja dopiero teraz mogla do was dolaczyc i widze niepokojace rzeczy!!!...kto mi tu chce wcisnac kit ze majac 25 lat powinnismy czuc sie staro????!!!!!! prosze was nie popadajmy w paranoje!!! przeciez to dopiero poczatek zycia takiego bardzeij doroslego ale jednak poczatke!!!!! wiec prosze zeby mi to bylo ostatni raz


dartananko mysle ze dziewczyny maja racje nie warto przerywac na 3 roku..tak daleko zaszlas no chyba ze juz tak strasznie sie meczysz...ale ja na Twoim miejscu nie rezygnowalabym..chyba
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:47   #1654
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Brook a jak tam u Ciebie??
kiepsko natsroj zjechal tak w dol ze czuje sie jakby depreche miala wszystko naraz zwalilo mi sie az nie chce pisac tutaj wiecej i sie zalic bo tylko was zdoluje- btw siedze w domu i nie mam checi na nic

Cytat:
,,jak ciebie złapię to cie juz nie puszcze''.
adela jak dla mnie calkiem pozytywny przekaz i ze komus chyba zalezy na Tobie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:53   #1655
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

brook nie martw sie tak...takie dni kazda z nas ma i wiem ze trudno cokolwiek powiedziec zeby Cie pocieszyc...poprostu trzeba sobie jakos samemu to wszystko poukladac...

ja dzisiaj tez w niezbyt dobrym humorku...chodzilam troche po sklepach i widzialam mojego M w pracy (on mnie nie bo nawet do jego sklepu nie wchodzilam) i tak mi sie jakos smutno zrobilo bo przypomnialam sobie jak mnie potraktowal..ze jedna noc zawalila wszystko co tak ladnie sie zapowiadalo.. tez nie chce wam teraz smucic..zreszta jak wiecie niedlugo juz mnie nie bedzie kusic i nie bede go w ogole widywac bo wyjezdzam...i pewnie dobrze...ale z drugiej strony...echh zycie jest ciezkie..szczegolnie dla samotnych...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:53   #1656
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ej baby,z tą starością w wieku 25lat to żart był ;D a wy na mnie jeszcze z bacikami naskoczcie
Czy któraś z was zna się na komputerach?Nie mogę mojego wyłączyć inaczej jak przez wyciągnięcie wtyczki z kontaktu...a nie chcę sprzetu zniszczyć Z góry proszę o pisanie tak,żeby, zrozumiała,co zrobić...usiłowałam sama coś w kreatorze systemowym i nie wiem nawet jak się nazywa to coś odpowiedzialne za wyłączanie sprzętu...HELP
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:01   #1657
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne... - część 2

eeewelinaaa jaka noc a co sie stalo? ja chyba do tylu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 19:06   #1658
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ewelina po to jestesmy,żeby nawzajem się pocieszać...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:47   #1659
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Samotne... - część 2

Brook ja mysle,ze i tak nigdy facetow nie zrozumiem.M moze teraz zalezy a moze nie,ile razy mozna pisac o planowaniu czasu na spotkanie a potem i tak nic z tego nie wychodzi.Mysle,ze doszlo jyz do najgorszego.... przestalam o nim myslec, nie pisze pierwsza do niego...odpowiadam jak chcesz i chyba gdzies to zaufanie tez ucieka...
Zbliza sie marzec, kupie sobie karnet miesieczny na silownie i bede jezdzic... ale walczyc o niego nie bede.
Jesli chodzi o depresje, co roku lapie mnie ona na pozatku stycznia, konczy sie w polowie marca.Placze po nochach, gadam z ludzmi na zupelnie normalne tematy i ni stad ni zowad lzy mi zaczynaja splywac mi po twarzy.Byłam kiedys u psychologa z tym,ale jeszcze bardziej mnie dobil.Nie nadaje sie do nieczego...
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:06   #1660
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Dzięki dziewczynki jesteście kochane no tak męczę się, tylko mi też jest szkoda tych lat hmm... wytrzymam, kurna może jakoś się uda, tylko zawalam wszystko ale jakos może, szkoda mi zmarnowanego czasu. Kurna energii muszę nałapać wszystko się wali to widać jak jedna rzecz się wali to wszystko na raz ale co tam silna jestem i dam radę Dobra już smęcić nie będę, limit wyczerpałam

Brook jak i Ewelinko, przeciez od tego jesteśmy zeby się nawzajem wysłuchac i pocieszyć Hmm... mi już załamanie przeszło, wypiłam pokrzywę i jest dobrze Jutro będzie lepiej tylko zajęcia muszę znaleźć i hmm... nie martwcie się i wyżalcie, przecież od tego jesteśmy

Aninko nie martw się ja bata nie użyję, jestem miłosierna dla ludzi lubiących kreskówki

Adela nadajesz się, depresja minie gdy wiosna zacznie się budzić

A tak apropo wiosny, dzisiaj słyszałam za oknem jak koty się "marcowaly" no niby jest luty a tu już słychac ich wrzaski, i to tak jakby dzieci pakały
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:10   #1661
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Daartanianka ja właśnie dlatego,że szkoda mi było tych 3lat wysiłku zostałam na polonistyce...Może Ty mnie poratujesz z komputerem?Jetsem taka noga,że nic nie potrafię zrobić...Też brak mi energii,a zwłaszcza teraz,jak mam internet
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 20:16   #1662
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Daartanianka ja właśnie dlatego,że szkoda mi było tych 3lat wysiłku zostałam na polonistyce...Może Ty mnie poratujesz z komputerem?Jetsem taka noga,że nic nie potrafię zrobić...Też brak mi energii,a zwłaszcza teraz,jak mam internet

Kurna no niby coś tam umiem z komputerem, ale nie wiem jakie są obijawy, musiałabym wiesz jakoś sama zobaczyć, a hmm... masz laptopa, tak dobrze pamiętam?
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:18   #1663
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

Brook ze mna i tym moim M to przykra historia i dosc krotka...nie chce juz tego roztrzasac nie chce zebyscie myslaly o mnie zle...ze jestem jakas no wiecie..latwa...bo tak nie jest!!! malo mialam facetow do ktorych sie zblizylam tak bardzo..z tym M to dosc poszlo uleglam chwili poprostu (to bylo po miesiacu spotykania sie) i po tym zdarzeniu on twierdzi ze to za szybko sie stalo i takie srele morele tak jakbym to ja nalegala a tak niebylo wrecz przeciwnie..on utwoerdzal mnie ze dobrze robimy (faceci....) no i po tym nasz kontakt sie praktycznie urwal bo on niby sie "zastanawia'...Boza jaka bylam glupia on w ogole o mnie nie m ysli jak ja moge sie teraz czuc po tym wszystkim..poprostu ma mnie gdzies...a to tym bardziej boli... juz w sumie jakos sobie z tym radze ale bylo ciezko i czasami nadal jest...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:26   #1664
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Ewelina nie przejmuj się,faceci tacy są...kiedyś z jednym miałam sie spotkać-a on chciał tylko seksu...na szczęście nie doszło do spotkania,a potem,kiedy walczyłam o niego prawie rok,rzucił tekstem,że on już raz został zraniony przez kobietę i teraz się nie wiąże...Możę był impotentem?Bo wiele razy dawałam propozycje hehe...A z moim jedynym facetem zrobiłam to po niecałych3tyg.bycia razem...i nie zamierzam sie oskarżać z tego powodu...Ty też nie możesz-uległaś chwili,zaufałaś mu,a on tego nie docenił...Za szybko było?To mógł się powstrzymać!!Idiota!A Ty
Dartanianka-mam stacjonarny,a te problemy zaczęły się z chwilą,kiedy mam internet...komp mi zdurniał ze szczęścia
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:29   #1665
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

A tak na marginesie-wymieniłam właśnie maila z panem Idealnym(jak zwał,tak zwał)w sprawie służbowej/oficjalnej-to ja miałam do niego sprawę...I jeśli mogłam się coś jakoś łudzić...tak mi oficjalnie odpisał..."szanowna pani"i inne takie...nawet nie napisał "pozdrawiam" ale mógł się na mnie zdenerwować,bo złośliwie użyłam w swoim mailu jego formuły pożegnalnej(jestem wredna,jakbyście nie zauważyły)...No cóż,trzeba nadal czekać na księcia z bajki...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:36   #1666
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
Brook ze mna i tym moim M to przykra historia i dosc krotka...nie chce juz tego roztrzasac nie chce zebyscie myslaly o mnie zle...ze jestem jakas no wiecie..latwa...bo tak nie jest!!! malo mialam facetow do ktorych sie zblizylam tak bardzo..z tym M to dosc poszlo uleglam chwili poprostu (to bylo po miesiacu spotykania sie) i po tym zdarzeniu on twierdzi ze to za szybko sie stalo i takie srele morele tak jakbym to ja nalegala a tak niebylo wrecz przeciwnie..on utwoerdzal mnie ze dobrze robimy (faceci....) no i po tym nasz kontakt sie praktycznie urwal bo on niby sie "zastanawia'...Boza jaka bylam glupia on w ogole o mnie nie m ysli jak ja moge sie teraz czuc po tym wszystkim..poprostu ma mnie gdzies...a to tym bardziej boli... juz w sumie jakos sobie z tym radze ale bylo ciezko i czasami nadal jest...
ewelina nie ma co sie przejmowac dupkiem ,ja jakbym jeszcze bardziej glowe stracila z milosci to kto wie mozei mi by cos odbilo i bym, potem zalowala
ale cale szcescie jakos mam hamulce w sobie i wiedzac ze on nic do mnie nie czuje nie poszlam z nim ...
talkze 3maj sie przynajmniej teraz bedziesz ostrozniejsza juz

Aninek a co to za formulka pozegnalna byla?
abyway jak oficjalnego maila wysylasz to i on oficjalny musi byc
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:37   #1667
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Dartanianka-mam stacjonarny,a te problemy zaczęły się z chwilą,kiedy mam internet...komp mi zdurniał ze szczęścia
no to stacjonarny, hmm... a spróbowałaś go restartować guzikiem na procesorze? albo przyciskiem który włączasz komputer przytrzymaj dłużej póki sam Ci się wyłączy, tylko to też jest dla niego nie zdrowe


a co do tych razów wykorzystanych przez nas. hmm... też miałam taką sytuację, chłopak który mi zawrócił w głowie chciał czegoś więcej ale nawet była okazja tylkow porę zrezygnowałam, nie żałuję, do niczego nie doszło, ale nie żałuje że stało się tak jak się stało, nie wypominam sobie że doszło do czegoś więcej choć nie powinno. Nie cofnie się czasu, można jedynie miec nauczkę na przyszłość Tak o tym myślę
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:45   #1668
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

W tym problem,że na ten przycisk nie reaguje...mogę wciskać,ile dusza zapragnie i nic...Na polecenia "zamknij system"też nie...
Buu,ja chcę się komuś podobac...I chyba czasem wolę żyć w słodkiej niewiedzy,niż być traktowana tak sucho choć może to normalny,neutralny mail,a ja jakaś przewrażliwiona-może dlatego,że neutralny
On lubi pisać "z pozdrowieniami" albo"łącząc pozdrowienia"...i ja złośliwie i perfidnie mu napisałam"z pozdrowieniami"...i drugiego maila z podziękowaniem za informacje i się durna łudzę,że coś napisze...Napisze :proszę,ja :dziękuję i tak do rana hahaha...nie zwracajcie na mnie uwagi może
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:50   #1669
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Samotne... - część 2

dziekuje Dziewczynki oczywiscie macie racje...ale mimo to nadal boli...wiem ze juz nigdy tak nie postapie..nie ulegne chocby nie wiem co...dopoki nie bede w 100% pewna faceta (ciekawe czy to kiedys nastapi;P)....ale wiece jak sie czuje poprostu wykorzystana on zaspokoil swoj poped i nie chce juz nic wiecej odemnie.. i to jak sobie uswiadomie jest straszne ale trzeba zyc dalej i wyciagac wnioski..poprostu...w kzadym razie dziekuje za wsparcie kochane jestescie..teraz ide na film "maz idealny" na polsacie..echhh przeciez wiadomo ze takich nie ma;P) buziaki i do jutra
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 20:51   #1670
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Aninko hmm... więc nie wiem,musiałabym zobaczyć ale taką znawczynią nie jestem, chyba musisz iść do specjalisty, zapytaj się o co chodzi. A moze masz wirus. Naturalną cechą dziewczyny jest "rozwalanie" zdania na czynniki pierwsze i "rozwalanie" całej sytuacji na czynniki pierwsze Ja jednak wolę wiedzieć o co chodzi niż żyć w niewiedzy

Ewelinko, takich mężów nie ma?? a mysłałam że może ale ja nie tracę nadzieji, i wiem że trafimy wszystkie na naszych kandydatów taki mały optymizm jest u mnie hmm... nie smuć się, co się stało to się nie odstanie, tylko teraz wiesz jaki on jest. I weź tu zrozum facetów.
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:57   #1671
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Chyba zaproszę w week(czytaj-zmuszę do przyjścia)mojego przyjaciela,studiuje cośtam z informatyką Też wolę wiedzieć,niż żyć w niepewności,też uważam,że mamy tendencję do nadmiernego analizowania
BROOK a co,powinnam napisać maila nieoficjalnego?Panie,podo basz mi się,umów się ze mną,chodźmy do łóżka lub na kawę? to nic,że masz już jakąś,damy radę? Troche mi głupio przed samą sobą,że do niego napisałam-choć naprawdę miałam sprawę...Tak samo mi głupio,że się w ten pon.z D.skontaktowałam-a też miałam ważny powód...Eh,co się ze mną dzieje...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:06   #1672
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Aninko, nie powinno być Ci głupio skoro miałaś sprawę która ważna była dla Ciebie. No cóż pdezwałaś się do niego bo musiałaś i tyle, gdybyś nie musiała nie odezwałabyś się przecież chyba tak myśle.... No dobra nie mozna odciąć się od wszystkich nawet od Panów Idealnych i nie powinno być nam głupio Nie martw się nie ma czy A przyjaciel od informatyki hmm... no to Ci pomoże na pewno
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:10   #1673
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
BROOK a co,powinnam napisać maila nieoficjalnego?Panie,podobasz mi się,umów się ze mną,chodźmy do łóżka lub na kawę? to nic,że masz już jakąś,damy radę?
A wiesz, że to całkiem niezły pomysł! Brzmi sensownie.
W końcu raz się żyje.


Mam dziś wisielczy humor... :/
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:17   #1674
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

To się nazywa w negocjacjach:"najpierw-duża-potem-mala-prośba"...ale już raczej do niego nie napiszę,w żadnej sprawie...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:24   #1675
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
To się nazywa w negocjacjach:"najpierw-duża-potem-mala-prośba"...ale już raczej do niego nie napiszę,w żadnej sprawie...
Ale z punktu widzenia psychologicznego, chyba nieco lepsza jest strategia małych próśb na początku.

"raczej"... hmm...
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:30   #1676
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

Wiesz,jak najpierw rzucisz do faceta:pójdziesz ze mną do łóżka,a potem-nie?a na kawę? jest duże prawdopodobieństwo,że na tę kawę się zgodzi [mam głupkowate myśli]
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:35   #1677
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Och, kochana Aninko
Ty masz "głupkowate" myśli, ja za to wstrętny nastrój. Czytałam właśnie temat na plotkowym, coś o przyjemnościach, jakie czerpiemy z życia. Zastanowiłam się chwilę i z przerażeniem stwierdziłam, że ostatnio nic, kompletnie nic mnie nie cieszy.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:50   #1678
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Samotne... - część 2

SHAYLA mi jest prawie cały czas smutno i mam doła-giganta...ale walczę z tym,bo nie ma sensu się zamartwiać...Ciesz się choćby wizażowaniemchyba idę spać,jutro znów zajęcia...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:59   #1679
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Samotne... - część 2

Aninko, tak, ze smutkiem trzeba walczyć, ale są momenty, że brak na tę walkę sił. Może musi minąć ileś tam czasu... Pożyjemy, zobaczymy.

Ja już kończę z wizażem, głowa mi pęka a komputer nie jest najlepszym towarzyszem w takiej sytuacji.

Dobranoc dziewczynki.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:06   #1680
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Samotne... - część 2

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
SHAYLA mi jest prawie cały czas smutno i mam doła-giganta...ale walczę z tym,bo nie ma sensu się zamartwiać...Ciesz się choćby wizażowaniemchyba idę spać,jutro znów zajęcia...
Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Aninko, tak, ze smutkiem trzeba walczyć, ale są momenty, że brak na tę walkę sił. Może musi minąć ileś tam czasu... Pożyjemy, zobaczymy.

Ja już kończę z wizażem, głowa mi pęka a komputer nie jest najlepszym towarzyszem w takiej sytuacji.

Dobranoc dziewczynki.
Dziewczynki głowa do góry Ja chyba też lecę stąd hmm... choć ciężko, ale no cóż w nocy nie spałam, poszperam jeszcze w necie i do jutra dziewczynki Do jutra
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.