TOTALITARYZM na wizaz.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-26, 00:06   #1
...:::xre:::...
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14

TOTALITARYZM na wizaz.pl


czy Wy rowniez go dostrzegacie i tak dolacze do grona zbanowanych wiec co mam do stracenia?? watpie ze ktos sie wypowie bo tez dolaczy z pewnoscia do mnie.
...:::xre:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 00:33   #2
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Wypowiem się, ale przeciwko

Nie zauważam tu totalitaryzmu. To dobrze, że dba się tu o odpowiedni poziom, banuje bluzgających i trolle.
Jedyne czego nie pochwalam, to zamykanie wątków, które budzą kontrowersje.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 00:40   #3
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Wypowiem się, ale przeciwko

Nie zauważam tu totalitaryzmu. To dobrze, że dba się tu o odpowiedni poziom, banuje bluzgających i trolle.
Jedyne czego nie pochwalam, to zamykanie wątków, które budzą kontrowersje.
w calosci sie pod tym podpisuję!!!

(xre, MOCNO przesadzilas moja droga... przykro mi to mowic, bo lubilam twoje wzorki i szkoda, ze pewnie nie bedzie mi juz dane ich ogladac... ale coz, dopiero teraz pokazalas swoją prawdziwą twarzyczkę...niestety...:/ )

dobranoc
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 00:58   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

O tak, xre najpierw nawrzeszczała na inną wizażankę, a teraz usiłuje zgrywać się na ofiarę wizażowego "totalitaryzmu". Piszę to, żeby wizażanki nie bywające na Paznokciach wiedziały o co się rozchodzi
Ten wątek był do przewidzenia, tylko czekałam aż się pojawi

Cóż, ja też lubiłam wzorki xre, ale pokazała jaka jest naprawdę...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 00:59   #5
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
czy Wy rowniez go dostrzegacie i tak dolacze do grona zbanowanych wiec co mam do stracenia?? watpie ze ktos sie wypowie bo tez dolaczy z pewnoscia do mnie.

Ja dostrzegłam juz dawniej coraz bardziej mnie to denerwuje wiec coraz mniej tu bywam
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:08   #6
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lexie
O tak, xre najpierw nawrzeszczała na inną wizażankę, a teraz usiłuje zgrywać się na ofiarę wizażowego "totalitaryzmu". Piszę to, żeby wizażanki nie bywające na Paznokciach wiedziały o co się rozchodzi
Ten wątek był do przewidzenia, tylko czekałam aż się pojawi

Cóż, ja też lubiłam wzorki xre, ale pokazała jaka jest naprawdę...
Właśnie doczytałam, nie kojarzyłam w ogóle takiej wizażanki i żadnej afery, myślałam, że to taka lużna refleksja...
Cóż, wątek chyba do kasacji/zamknięcia, w końcu nie po to dostaje się bana, by zakładać nowe konto i kłócić się z niego.

Xre - faktycznie, wyjątkowo trafny tytuł Jak Ty ponosisz konsekwencje chamskiego zachowania, to jest to totalitaryzm, ale jeżeli wrzeszczysz na kogoś w stylu "spadaj z MOJEGO wątku" to jest to przestrzeganie regulaminu, kultura i savoir - vivre
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:08   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

A ja bym chciała wiedzieć na czym ów "totalitaryzm" polega?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 01:14   #8
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Czemu Wy,kochane nie śpicie? Totalitaryzm nie pozwala zasnąć...?
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:15   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Właśnie doczytałam, nie kojarzyłam w ogóle takiej wizażanki i żadnej afery, myślałam, że to taka lużna refleksja...
Cóż, wątek chyba do kasacji/zamknięcia, w końcu nie po to dostaje się bana, by zakładać nowe konto i kłócić się z niego.
Właśnie - nie chciałam odczytywania tego wątku bez odpowiedniego kontekstu
Wątkiem zajęła się już Smoczyca. Zamknięty. Jak Zło się pojawi, podejrzewam, że zajmie sie nim bardziej

Cytat:
Xre - faktycznie, wyjątkowo trafny tytuł Jak Ty ponosisz konsekwencje chamskiego zachowania, to jest to totalitaryzm, ale jeżeli wrzeszczysz na kogoś w stylu "spadaj z MOJEGO wątku" to jest to przestrzeganie regulaminu, kultura i savoir - vivre
Prawda? Ciekawe czy reakcja byłaby podobna gdyby to jakaś wizażanka nawrzeszczała na xre i czy xre bardzo by protestowała karaniu tamtej hipotetycznej wizażanki, no bo przecież nic się nie stało, to było tylko "dobitnie" napisane.
A przecież dostała tylko bana 3-dniowego, a to bardzo niewiele. Cóż. Urażona duma? Chęć udowodnienia "to JA mam rację"? A wystarczyło odczekać 3 dni i już.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:17   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Czemu Wy,kochane nie śpicie? Totalitaryzm nie pozwala zasnąć...?
Ja sobie skaczę po morderowanych forach i zastanawiam się który wątek totalitarnie ciachnąć
Bez tego noc nieprzespana
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:18   #11
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Czemu Wy,kochane nie śpicie? Totalitaryzm nie pozwala zasnąć...?

Tak, dumamy nad tym jak wyzwolić Wizaż spod jarzma ucisku i wprowadzić wolność dla wszystkich trolli
Ale przecież piękna pora, dla mnie to wieczór jeszcze
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 01:19   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Złośnico, czy mogę zgapić ostatnie linijki Twojego podpisu?
Niedawno się zorientowałam że popełniałam regularnie paskudny błąd ortograficzny i nikt z grzeczności mi uwagi nie zwracał. A ja bym wolała, żeby jednak zwrócił
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:19   #13
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja sobie skaczę po morderowanych forach i zastanawiam się który wątek totalitarnie ciachnąć
Bez tego noc nieprzespana
Uciekaj spać bo będziesz musiała aktualizować avatar...
Wory pod oczami
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:22   #14
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Tak, dumamy nad tym jak wyzwolić Wizaż spod jarzma ucisku i wprowadzić wolność dla wszystkich trolli
Mmmm...To mi pachnie rewolucją

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Ale przecież piękna pora, dla mnie to wieczór jeszcze
A rzeczywiście.U Was też cykają świerszcze i pachnie bez?
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:24   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Uciekaj spać bo będziesz musiała aktualizować avatar...
Wory pod oczami
Och no tak, faktycznie W takim razie ciachnę co popadnie, żeby oczków nie narażać (i ewki - na przerabianie avatarka )

Jutro wstaję o jak najbardziej naturalnej dla mnie porze, czyli w okolicach południa
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:26   #16
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lexie
Złośnico, czy mogę zgapić ostatnie linijki Twojego podpisu?
Niedawno się zorientowałam że popełniałam regularnie paskudny błąd ortograficzny i nikt z grzeczności mi uwagi nie zwracał. A ja bym wolała, żeby jednak zwrócił

A proszę, jak najbardziej, tylko od razu uprzedzam, że jest po prostu nieskuteczny, nikt mnie nie poprawia, nie strofuje, zero!
A wiem, że popełniam masę błędów, prawdopodobnie głównie składniowych i interpunkcyjnych i liczyłam, że wizażanki może pomogą
Nie wiem, pewnie ze złośliwości nikt się nie odzywa, dziewczyny, które mnie nie trawią siedzą pewnie z zaciętą miną przed monitorem i myślą "ooo, nie powiem ci cholero jedna, zawsze będziesz już tak fatalnie pisać" i uśmiechają się jadowicie
Myślałam dziś nad zmianą, nad czymś w ostrzejszym tonie, na zachętę, coś w stylu "poprawiać mnie, no!"
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:29   #17
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Mmmm...To mi pachnie rewolucją



A rzeczywiście.U Was też cykają świerszcze i pachnie bez?
... u mnie maciejka pod oknem roztacza upojne wonie...

A tak serio, to robię sobie regularne przerwy w nauce do paskudnego egzaminu, który mam niebawem i odpędzam na Wizażu czarne myśli na jego temat
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:33   #18
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81

A tak serio, to robię sobie regularne przerwy w nauce do paskudnego egzaminu, który mam niebawem i odpędzam na Wizażu czarne myśli na jego temat
Czarnowidztwo jest gorsze od ...totalitaryzmu
Będzie dobrze Trzymam kciuki i życzę owocnej nauki-nawet człowiek nie czuje jak mu sie rymuje .
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 01:38   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
A proszę, jak najbardziej, tylko od razu uprzedzam, że jest po prostu nieskuteczny, nikt mnie nie poprawia, nie strofuje, zero!
A wiem, że popełniam masę błędów, prawdopodobnie głównie składniowych i interpunkcyjnych i liczyłam, że wizażanki może pomogą
Nie wiem, pewnie ze złośliwości nikt się nie odzywa, dziewczyny, które mnie nie trawią siedzą pewnie z zaciętą miną przed monitorem i myślą "ooo, nie powiem ci cholero jedna, zawsze będziesz już tak fatalnie pisać" i uśmiechają się jadowicie
Myślałam dziś nad zmianą, nad czymś w ostrzejszym tonie, na zachętę, coś w stylu "poprawiać mnie, no!"
Hmmm nie działa, powiadasz?
Ja u Ciebie tych strasznych błędów nie dostrzegam Może sama też robię, tylko nikt mnie nie uświadamia? Zawsze miałam problemy z interpunkcją, poprawianie jej u mnie byłoby syzyfowa pracą Ale chciałabym, żeby chociaż jakiś powtarzający się ort błąd mi uświadomiono

No nic, jutro sobie coś napiszę, a teraz zmykam spać (o ile szpony nałogu pozwolą moim palcom oderwać się od klawiatury )
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 02:04   #20
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Czarnowidztwo jest gorsze od ...totalitaryzmu
Będzie dobrze Trzymam kciuki i życzę owocnej nauki-nawet człowiek nie czuje jak mu sie rymuje .
Aleksandra, jak ja cenie twoje poczucie humoru!!! Niesamowita jestes he he
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 06:53   #21
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Post Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez ...:::xre:::...
czy Wy rowniez go dostrzegacie i tak dolacze do grona zbanowanych wiec co mam do stracenia?? watpie ze ktos sie wypowie bo tez dolaczy z pewnoscia do mnie.
Xre, co Chciałas osiągnąć tym postem? Wyładować frustrację, dokuczyć tym , którzy zwrócili Ci uwagę? Po pierwsze zastanów się czy nie mieli racji
i odpowiedz sobie, czy gdybyś Ty była nową Użytkowniczką, która grzecznie, nieśmiało zadaje pytanie, chciałabyś zostać potraktowana tak, jak Ona przez Ciebie? Nie sądzę. Po drugie- zakładając nowy nick, agresywne wątki, zachowujesz się dziecinnie, śmiesznie i szkodzisz tak naprawdę sobie, nikomu innemu. Wykrzesaj odbrobinę samokrytycymu, obiektywnie spójrz na siebie w całej tej sytuacji- zachowałaś się nieładnie, wypada przyznać się do błędu, przeprosić - więcej dystansu do Siebie.
Każdy popełnia błędy, ale trzeba z nich wyciągać wnioski, a nie atakować cały świat (Wizaż ), bo ktoś zwrócił Ci słusznie uwagę.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 07:40   #22
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
A proszę, jak najbardziej, tylko od razu uprzedzam, że jest po prostu nieskuteczny, nikt mnie nie poprawia, nie strofuje, zero!
A wiem, że popełniam masę błędów, prawdopodobnie głównie składniowych i interpunkcyjnych i liczyłam, że wizażanki może pomogą
Nie wiem, pewnie ze złośliwości nikt się nie odzywa, dziewczyny, które mnie nie trawią siedzą pewnie z zaciętą miną przed monitorem i myślą "ooo, nie powiem ci cholero jedna, zawsze będziesz już tak fatalnie pisać" i uśmiechają się jadowicie
Myślałam dziś nad zmianą, nad czymś w ostrzejszym tonie, na zachętę, coś w stylu "poprawiać mnie, no!"
Złośnico, gdyby było co poprawiać, ode mnie doczekałabyś się na pewno. Mam zapędy nauczycielskie i niekórzy twierdzą, że minęłam się z powołaniem. Ledwo się czasem hamuję, żeby nie poprawiać byków, gdy np. cytuję jakiś post. U Ciebie jednak nie ma moim zdaniem CO poprawiać. W moim mniemaniu należysz do najładniej i najskładniej piszących osób na tym portalu, więc nie mam co się wymądrzać. Szczególnie, że i ja miewam problemy z interpunkcją. Twoje posty czytam zawsze z przyjemnością, między innymi ze względu na sposób w jaki piszesz.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 07:45   #23
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lexie
Hmmm nie działa, powiadasz?
Ja u Ciebie tych strasznych błędów nie dostrzegam Może sama też robię, tylko nikt mnie nie uświadamia? Zawsze miałam problemy z interpunkcją, poprawianie jej u mnie byłoby syzyfowa pracą Ale chciałabym, żeby chociaż jakiś powtarzający się ort błąd mi uświadomiono

No nic, jutro sobie coś napiszę, a teraz zmykam spać (o ile szpony nałogu pozwolą moim palcom oderwać się od klawiatury )
Gdzie ten strrraszny błąd? Gdzie, no gdzie, czyżbym ślepła na starość, że nie widzę? Lexie, to co napisałam do Złośnicy tyczy się również Ciebie - piszesz ładnie, składnie i na dodatek bez błędów. Ścisła czołówka jeżeli chodzi o wyrażanie myśli.

Ja ostatnio napisałam "religją".
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:01   #24
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

totalitaryzm to moze niekoniecznie, ale powszechne jest cos innego: presja, zeby byc mila podczas, kiedy niektore watki sprawiaja, ze uaktywniaja sie gleboko ukryte poklady mojej zlosliwosci.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:04   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Nie widzę totalitaryzmu, widzę dbałość o porządek.
Mi zwracano uwagę nie raz i jakoś żyję. I, popatrzcie, nawet odwiedzam wizaz, zamiast się obrażać!

A nawet gdyby totalitaryzm był, to wydawało mi się zawsze, że właściciel strony może na niej stosować prawa, jakie mu się żywnie podobają.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:18   #26
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lexie
O tak, xre najpierw nawrzeszczała na inną wizażankę, a teraz usiłuje zgrywać się na ofiarę wizażowego "totalitaryzmu". Piszę to, żeby wizażanki nie bywające na Paznokciach wiedziały o co się rozchodzi
Ten wątek był do przewidzenia, tylko czekałam aż się pojawi

Cóż, ja też lubiłam wzorki xre, ale pokazała jaka jest naprawdę...
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=357
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:28   #27
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
OJ STRASZNIE SIE BOJE PRzYJEDZIECIE Z PALAMI I GRABIAMI I MNIE POBIJECIE CZY CO? BO NIE WIEM CZEGO MAM SIE SPODZIEWAC??????????????? ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! TERAZ TO JUZ WISI I TO FORUM TOTALNIE.
uważaj, bo my zamiast bić palimy na stosie już nie jedna wizażanka się o tym przekonała

Cytat:
Ja Nie Pozdrawiam. I Zycze Ci Pomadko Niemilego Zycia I Wielu Wirusow W KomPuterze.
Pomadko, i jak Ci minęła noc?

wiem, ze to cytaty z innego, już zamkniętego watku ale nie mogłam się powstrzymać aby nie odpowiedzieć na te posty
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:34   #28
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez leelou
totalitaryzm to moze niekoniecznie, ale powszechne jest cos innego: presja, zeby byc mila podczas, kiedy niektore watki sprawiaja, ze uaktywniaja sie gleboko ukryte poklady mojej zlosliwosci.
Ja tak tego nie odbieram; moim zdaniem chodzi przede wszystkim o zachowanie kultury i szacunku dla oponenta - wtedy "ujdzie" bycie niemiłym i złośliwym. To że brak kultury jest tępiony popieram w 100%
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:49   #29
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Nie zauważyłam totalitaryzmu.
Za to dzięki temu, że pilnuje się kultury panuje tu odpowiedni poziom, a trolle są tępione.
Poza tym nikt nie broni nikomu wyrażać tutaj swojego zdania. Nie ma odgórnego nakazu chwalenia wszystkiego i zgadzania się z każdą opinią.
Należy robić to jednak w odpowiedni sposób.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 08:57   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: TOTALITARYZM na wizaz.pl

Wielki Brat jest wszędzie Wielkie siostry też
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.