Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 15:19   #121
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O w ... mordke jeża. Ja bym chciała dorwać choć jeden, aby przetestować jak u niego z jakością, bo jesli nie odstaje jakością od choćby Inglota, to będe mogła przestać się taka napalać jak durna
Czytałam na All Lacquered Up, ze OPI miał kiedys porblemy z jakością, ale te najnowsze kolekcje (Australia, Rosyjska, India) sa juz super. ponoć trafiło im sie kilka lewych partii.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:23   #122
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Trzeba będzie więc znaleźc uczynną krakowiankę, która będzie sie niedługo wybierać do Warszawy i zgodzi sie zrobic nam zakupy

A co do tej jakości, to ja mam jakieś dziwne paznokcie, gdyby nie top-coat Inglota, to po 2-3 dniach maksymalnie musiałabym zmywać lakier. Teraz potrafie przez tydzień chodzić z nienagannym frenchem - OK, ciemniejsze to po 3-4 dniach zmywam - ale uprzedzona doświadczeniami wolę najpierw wypróbować. Bo np. miałam 2 lakiery Chanela i szczerze mówiąc, to żadna rewelacja - najzwyklejsze w świecie lakiery. Miala Rouge Noir i inny, którego za nic nie mogę sobie przypomnieć, był jasny, opalizujący na srebrno, po prostu genialny. Ale aby pomalowac paznokcie równomiernie, musiałam się sporo namęczyć...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:27   #123
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trzeba będzie więc znaleźc uczynną krakowiankę, która będzie sie niedługo wybierać do Warszawy i zgodzi sie zrobic nam zakupy

A co do tej jakości, to ja mam jakieś dziwne paznokcie, gdyby nie top-coat Inglota, to po 2-3 dniach maksymalnie musiałabym zmywać lakier. Teraz potrafie przez tydzień chodzić z nienagannym frenchem - OK, ciemniejsze to po 3-4 dniach zmywam - ale uprzedzona doświadczeniami wolę najpierw wypróbować. Bo np. miałam 2 lakiery Chanela i szczerze mówiąc, to żadna rewelacja - najzwyklejsze w świecie lakiery. Miala Rouge Noir i inny, którego za nic nie mogę sobie przypomnieć, był jasny, opalizujący na srebrno, po prostu genialny. Ale aby pomalowac paznokcie równomiernie, musiałam się sporo namęczyć...
A jaki masz top coat Inglota?

No patrz, a na mnei jedna warstwa Chanela trzma się tydzień. Aha, zmywarki nie mam.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:27   #124
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trzeba będzie więc znaleźc uczynną krakowiankę, która będzie sie niedługo wybierać do Warszawy i zgodzi sie zrobic nam zakupy
Aggie ja tam nie uważam, żeby OPI (ten, który ja posiadam) był lepszy jakościowo od Inglota. Może jest tak jak pisze L_V, że te starsze partie były gorsze.
W tej krakowskiej hurtowni nie widziałam nic z nowych kolekcji.
To co mają to starocie niestety.
Także ciężko by było nawet się dogadać co do zakupów,bo to co oni mają to nawet na stronie nie ma.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:28   #125
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A jaki masz top coat Inglota?
No i zabij mnie, a nie powiem. Nie Diamond, ale i chyba nie UV.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:31   #126
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No i zabij mnie, a nie powiem. Nie Diamond, ale i chyba nie UV.
Aha, czyli po prostu top coat. ja mam ten Diamond i taki sredni jest. jak zasycha, to robią się w nim "babelki"
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 15:40   #127
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja dziś będę w Blue City, to zajrze przy okazji do tamtejszego Nail Baru. Wiem, że w BC jest Marionnaud i Douglas, ale tam pewnie OPI nigdy nie było.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 16:23   #128
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

To mój frencz zmalowany specjalnie dla Was z użyciem mojego OPI
1 zdjęcie w jasnym świetle
2 bardziej w cieniu

Dwie warstwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 234a.JPG (81,2 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 234b.JPG (82,4 KB, 124 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 16:38   #129
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Znam,uzywam i polecam.Trzymaja sie ok,fajny pedzelek,ladnie sie rozprowadzaja..a te kolory!!najbardziej lubie kolekcje rosyjska.Swietne!
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-14, 17:37   #130
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Przytuptałam tutaj za Aggie

Rzeczywiście w Sephorze widziałam lakiery OPI.To było z miesiąc temu więc rzeczywiście,jeżeli Sephora wycofała się ze współpracy z tą marką,to teraz pewnie zostało zaledwie kilka kolorów.
Jutro w każdym razie tam będę więc jak nie zapomnę to sprawdzę
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:55   #131
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny dzisiaj mija 5 dni odkąd pomalowałam paznokcie lakierem OPI i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona.
Żadnych odprysków, lakier bardzo ładnie się trzyma
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:45   #132
sloneczko119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 17
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

pędzelek O.P.I również jest krótki bo akurat dzisiaj malowałam nim paznokcie..niestety..dużo lakierów ma tę wadę..zbyt krótkiego pędzelka:/
sloneczko119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:30   #133
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dzisiaj uprawiając tzw. 'window shopping' []w przerwie między wykładami zajrzałam do sephory na marszałkowskiej i przyuważyłam niedobitki OPI. Było 25 colorful years (wiśniowa jasna czerwień, ładny )i jakaś czerwona żarówa, espresso your style, dwa cieliste i chyba tyle. Plus odżywki.
póki co zamawiam sobie z allegro parę z serii india, bo mi zawróciły w głowie a jak wasze poszukiwania?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 00:06   #134
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Dzisiaj uprawiając tzw. 'window shopping' []w przerwie między wykładami zajrzałam do sephory na marszałkowskiej i przyuważyłam niedobitki OPI. Było 25 colorful years (wiśniowa jasna czerwień, ładny )i jakaś czerwona żarówa, espresso your style, dwa cieliste i chyba tyle. Plus odżywki.
póki co zamawiam sobie z allegro parę z serii india, bo mi zawróciły w głowie a jak wasze poszukiwania?
O! Zahran, jestes boska, jutro po 14-ej wyłaże z pracy i jade do Sephory. Cos tam sobie znajdę, ważne, żeby chociaz przetestować ale ja fujarka, czasami wpadam do Sephory i NIGDY nie pamiętam, aby spytac o OPI...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 00:16   #135
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Po nałożeniu drugiej warstwy robi się bardziej beżowy.
Kolorystycznie zaszalała za to czarnazuzia - jej kupowałam wiśniowy kolor
Jak do niej doleci, to pewnie też wklei swoje pazurki.
Ja mogę za to wkleić zdjęcie buteleczki, bo mam.

I dziękuję za komplement
Nie wiem, jak ten beżowy ze zdjęcia, ale wiśniowy jest całkiem niedawno wyprodukowany, bo ma szczoteczkę pro-wide. Jak się nazywa ten odcień?

Mam kilka lakierów opi, podoba mi się ich jakość i kolorystyka. I bardzo żałuję, że u nas- są prawie nie do dostania!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 09:14   #136
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak ten beżowy ze zdjęcia, ale wiśniowy jest całkiem niedawno wyprodukowany, bo ma szczoteczkę pro-wide. Jak się nazywa ten odcień?

Mam kilka lakierów opi, podoba mi się ich jakość i kolorystyka. I bardzo żałuję, że u nas- są prawie nie do dostania!
Tak ten wiśniowy ma lepszy pędzelek
Jego nazwa to Malaga Wine , zdjęcie znalezione w necie w załączniku obrazuje jak różni się zdjęcie katalogowe od zdjęcia, które ja umieściłam.
Na tym zdjęciu on wygląda na malinowy, a w rzeczywistości wiśniowy jest.

W ogóle muszę dopisać, że jednak OPI lepsze są od Inglota, lepiej się trzymają i nie odpryskują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malaga_wine.jpg (20,5 KB, 25 załadowań)
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:58   #137
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Lada chwila wychodzę i jade do Sephory. A niech tylko spróbuje nie być OPI...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 13:54   #138
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Easy, powinny być, wczoraj grzecznie stały na półce Aggie, jak coś nabędziesz to daj znać!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:45   #139
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Easy, powinny być, wczoraj grzecznie stały na półce Aggie, jak coś nabędziesz to daj znać!
Nabyłam, daję znać.

Kupiam za... 42 złote (straszna cena, ale uparłam się, ż musze kupic coś testowo) jasną czerwień "The Thrill of Brazil". Na razie opiłowałam paznokcie, zrobiłam skórki, potem będzie malowanie, ale jak bede miała foty, to jutro rano je wrzucę na wątek.

Wybor nie jest powalający - były chyba 3 odcienie czerwieni (jedna wpadająca jakby w brąz/wisnię), srebrny z brokatem, brązowy, który na paznokciach chyba przypominałby trochę śliwkę oraz pastelowy do frencha (taki wpadający w lekki róż). Kupiłam ten czerwony, bo testowo wolałam wybrać ciemny odcień, gdyz na takim lepiej widać, czy nie matowieje i czy nie ściera sie na końcówkach.

Pytalam konsultantkę o OPI - powiedziała, że OPI absolutnie nie wycofuje się z Sephory, ale że to jest nowy produkt i sprawdzają, czy OPI sie przyjmie, czy nie - dlatego nie ma wszystkich kolorów, m.in. Rosyjskiej Kolekcji. Podobno ma niedługo pojawic sie jakis nowy kolor - ale już nie wypytywalam więcej, bo i tak przesiedziałam 2,5 godziny dłużej w pracy niż powinnam.

Są za to dodatkowe produkty typu utwardzacze do paznokci, jakies kremy do rak, zmywacze, itp.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 07:54   #140
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nabyłam, daję znać.

Kupiam za... 42 złote

Oby się sprawdził
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:58   #141
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja tez od jakiegos czasu przymierzam sie do kupna lakierow OPI, w szczegolnosci The Thrill of Brazil i Malaga Wine. widzialam te lakiery w sephorze, sa tez chyba w salonach Denique, ale nie wiem za ile, a obstawiam, ze maja tam spory narzut. za to wybor znacznie wiekszy niz w sephorze. szkoda, ze u nas te lakiery sa tak slabo dostepne
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 13:35   #142
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Ja tez od jakiegos czasu przymierzam sie do kupna lakierow OPI, w szczegolnosci The Thrill of Brazil i Malaga Wine. widzialam te lakiery w sephorze, sa tez chyba w salonach Denique, ale nie wiem za ile, a obstawiam, ze maja tam spory narzut. za to wybor znacznie wiekszy niz w sephorze. szkoda, ze u nas te lakiery sa tak slabo dostepne
Mi w Sephorze powiedziano, że Sephora ma wyłacznośc na OPI. Ale musiałabym sprawdzić w Denique, skoro mówisz, że sa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:20   #143
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja obecnie zamawiam kilka lakierów opi na allegro u użytkownika BJBcompany,więc jeśli wiecie co chcecie konkretnie i nie musicie tego zobaczyć "na żywo" macie jeszcze jeden namiar
Teraz oferowane są te z serii India, ale spokojnie można się umówić na inne kolory - pani ma ponoć wybór ogromny a i może coś zamówić Plus kusi dobra reputacja na all. Standardowo jak coś dojdzie to dam znać czy wszystko ok
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:23   #144
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Zahran, jak sie moje OPI sprawdzi i Ty też będziesz zadowolona z tej BJBcompany, to chyba też zacznę kupować na Allegro. Ja sie tylko pytam, jakim cudem Sephora oczekuje, że OPi będzie sie dobrze sprzedawać? Po pierwsze, mały wybór kolorów, po drugie, wysoka cena.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:23   #145
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny nie wiecie może gdzie można w Krakowie (albo przez jakąs stronę internetową) zakupić lakiery i produkty ORLY?
Przepraszam że się podłączyłam pod inny wątek ale nie chce zakładać nowego...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 16:36   #146
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wiem tylko, że ORLY jest na www.nailsdesign.pl i na http://www.orlybeauty.pl/
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:35   #147
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Wiem tylko, że ORLY jest na www.nailsdesign.pl i na http://www.orlybeauty.pl/
Zahran dziekuje za link naildesign. Na stronce Orly już byłam i jak zobaczyłam jakie mają cudeńka ( w szczególności serie French Manicure) to Strasznie sie "napaliłam" na te lakiery bo widziałam je ostatnio na żywo w salonie manicure jak byłam na zabiegu parafinowym. Są śliczne a w dodatku mają po 18 ml. Jeden ból: w tym salonie te lakiery kosztowały 39 zł a na tej stonce są po 18 zł.
Szkoda że nie ma jednak sklepu w którym można by je było zobaczyć "na żywo"...

OPI widziałam w Superpharm w Galerii Kazimierz w Krakowie.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 17:45   #148
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Moje spostrzeżenia co do Orly są takie, że w porównaniu z Opi wolno schną, nawet potraktowane przyspieszaczem - duze ryzyko ze coś się odgniecie nawet po godzinie od zrobienia manicuru... a drugim mankamentem jest wg mnie pędzelek - za cienki i jest mało elastyczny - jak się wygnie to tak zostanie póki nie zanurzysz go ponownie w lakierze. To moje obserwacje na podstawie dwóch buteleczek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:00   #149
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Moje spostrzeżenia co do Orly są takie, że w porównaniu z Opi wolno schną, nawet potraktowane przyspieszaczem - duze ryzyko ze coś się odgniecie nawet po godzinie od zrobienia manicuru... a drugim mankamentem jest wg mnie pędzelek - za cienki i jest mało elastyczny - jak się wygnie to tak zostanie póki nie zanurzysz go ponownie w lakierze. To moje obserwacje na podstawie dwóch buteleczek
Czyli sugerujesz że OPI są lepsze?
A co z China Glaze?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:21   #150
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość

OPI widziałam w Superpharm w Galerii Kazimierz w Krakowie.
Jula, a w jakiej cenie były?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.