Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-31, 09:29   #991
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Witam. Ja również zakupiłam paski cresta supreme. Kiedys tzn. rok temu wybielalam zeby paskami blendamed. efekt był i nawet sie trzymal dlugo.. w sumie moje zeby juz nigdy nie zrobiły sie takie żółte iak przed. teraz zakupilam cresty i tu pojawia się problem. .. jak zalozylam paski to jedynka zaczęła mnie kopać prądem. .. powaga.. to było po 5 min. .. musiala szybko ściągać paski i płukać zęby. ... na tej jedynce mam ryske.... moze to przez to. Miala któraś tak?? Kurde bądź co bądź szkoda tych pieniędzy. .... :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:41   #992
laPalma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 43
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Witam. Ja również zakupiłam paski cresta supreme. Kiedys tzn. rok temu wybielalam zeby paskami blendamed. efekt był i nawet sie trzymal dlugo.. w sumie moje zeby juz nigdy nie zrobiły sie takie żółte iak przed. teraz zakupilam cresty i tu pojawia się problem. .. jak zalozylam paski to jedynka zaczęła mnie kopać prądem. .. powaga.. to było po 5 min. .. musiala szybko ściągać paski i płukać zęby. ... na tej jedynce mam ryske.... moze to przez to. Miala któraś tak?? Kurde bądź co bądź szkoda tych pieniędzy. .... :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Bo te paski szkodzą szkliwu, jeśli zabieg nie jest wykonywany profesjonalnie to można sobie zaszkodzic.
laPalma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 16:17   #993
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez laPalma Pokaż wiadomość
Bo te paski szkodzą szkliwu, jeśli zabieg nie jest wykonywany profesjonalnie to można sobie zaszkodzic.
Niby tak... ale w gabinecie stomatologicznym używają takiego samego żelu tyle ze w wyższym stężeniu..... Zęby mam zdrowe, wyleczone.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:00   #994
nicer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Również chciałabym się dowiedzieć coś na temat pasków BRIGHT WHITE.Czy naprawdę nikt ich nie stosował
nicer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:51   #995
piegusek521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Stosuje paski CREST SUPREME ale 14 pasków, już od 5 dni. Efekt, prawie niewidoczny, chociaż osobom, którym mówiłam, że wybielam, stwierdziły, że lekki może jest, sama nie wiem. Zostało mi 2 dni, jutro potrzymam dłuzej. Nadwrażliwość zębów jest i zniszczone szkliwo. Może nie na tyle, żebym przerwała, ale z 1 mm u dolnych jedynek widać lekko przezroczyste szkliwo. Nie wiem czy żałuje, po zakończeniu kuracji, wyśle wam zdjęcie moich zębów i ocenicie
piegusek521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:55   #996
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Kochani, sledze caly watek i przeraza mnie ilość osob które mimo nadwrazliwosci kontynuują stosowanie paskow....to naprawdę nie sa żarty!!! uszkodzone szkliwo może przestanie bolec z czasem ale wierzcie mi ze się nie zregeneruje i zeby można stracic!!! Jeśli boli to znak ze woda utleniona wchodzi w kontakt z tkankami i po prostu je wypala!!! Należy przestać je stosować lub sprobowac np. przyciąć te paski tak, żeby nie dotykaly tych wrażliwych powierzchni - u mnie to były dolne krawedzie zebow wiec wystarczylo przykleic paski tylko do tych frontowych powierzchni. Kontynuowanie wybielania przy bolu oznacza jedno- poważne ryzyko trwałego uszkodzenia szkliwa i utraty zeba w konsekwncji.
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:57   #997
agulaa877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Zgadzam się z przedmówczynią - przekonałam się na własnych zębach, że nadwrażliwość i takie wybielanie to kiepskie połączenie ;/
__________________
interchem.com.pl
agulaa877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 09:08   #998
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Witajcie,

Jestem w trakcie kuracji paskami Crest Professional Effects. Według producenta powinno się ją stosować 20 dni.
Lekki ból zębów pojawił się w 7 dniu stosowania, więc odstawiłam je na jeden dzień. Później było w miarę ok aż do około 15 dnia kiedy to wystąpił duży ból podniebienia oraz języka, boli przy każdym poruszaniu. Odstawiłam paski na 3 dni i nie wiem co robić dalej. Z zębami jest wszystko ok.
Stosuję się do zaleceń, czyli nie myję zębów przed i po oraz dokładnie je płuczę po paskach.

Miała któraś z Was podobny problem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Crest_3D_White_Whitestrips_PROFESSIONAL_EFFECTS.1.jpg (41,0 KB, 10 załadowań)
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:18   #999
nicer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez jetaime Pokaż wiadomość
aakkzzii po Twoim poście zrobiłam zdjęcie w połowie kuracji, ale tylko telefonem i słaba jakoś, jak za kilka dni skończę, to zerknę czy coś widać, i jak komuś zależy to wrzucę moje zęby
koniecznie wrzuć zdjęcia,albo chociaż opowiedz coś o tych paskach,proszęęęę!
nicer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:30   #1000
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Kochani, sledze caly watek i przeraza mnie ilość osob które mimo nadwrazliwosci kontynuują stosowanie paskow....to naprawdę nie sa żarty!!! uszkodzone szkliwo może przestanie bolec z czasem ale wierzcie mi ze się nie zregeneruje i zeby można stracic!!! Jeśli boli to znak ze woda utleniona wchodzi w kontakt z tkankami i po prostu je wypala!!! Należy przestać je stosować lub sprobowac np. przyciąć te paski tak, żeby nie dotykaly tych wrażliwych powierzchni - u mnie to były dolne krawedzie zebow wiec wystarczylo przykleic paski tylko do tych frontowych powierzchni. Kontynuowanie wybielania przy bolu oznacza jedno- poważne ryzyko trwałego uszkodzenia szkliwa i utraty zeba w konsekwncji.

To ja czegoś nie rozumiem... ponieważ dentysci za każdym razem jak sie wybiela u nich zeby to ostrzegają przed nadwrażliwościa. Moje znajome nawet twierdzą ze u dentysty bol jest większy niż przy paskach. Pewnie to dlatego ze stężenie jest większe. Więc to raczej zależy od tego czy mamy zeby wyleczone i czy nasz stomatolog wyraził zgodę na tego typu zabiegi w domowych pieleszach.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:26   #1001
nicer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

hej kobiety,nikt się nie odzywa już tutaj, a ja potrzebuję pomocy..
Niedługo mam mieć robioną plombę na jedynkach i nie wiem czy wybielić zęby przed zabiegiem czy po.. Bo jeśli wybielę przed to mogę chodzić jakiś czas z mega widoczną próchnicą, a jeśli po,to może się okazać,że plomba jest za ciemna.. co mam zrobić?
nicer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 22:53   #1002
Pandzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez nicer Pokaż wiadomość
hej kobiety,nikt się nie odzywa już tutaj, a ja potrzebuję pomocy..
Niedługo mam mieć robioną plombę na jedynkach i nie wiem czy wybielić zęby przed zabiegiem czy po.. Bo jeśli wybielę przed to mogę chodzić jakiś czas z mega widoczną próchnicą, a jeśli po,to może się okazać,że plomba jest za ciemna.. co mam zrobić?
Moim zdaniem przed - kolor plomby będzie dobrany do wybielonego zęba, bo pewnie wiesz, że paski nie wybielają plomb i to będzie źle wyglądało
Pozdrawiam
Pandzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:00   #1003
nicer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Dziękuję, pewnie tak zrobię, chociaż boję się, że miejsce z próchnicą może stać się większe albo poczuję ogromny ból, miał ktoś coś takiego?
nicer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:41   #1004
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez nicer Pokaż wiadomość
Dziękuję, pewnie tak zrobię, chociaż boję się, że miejsce z próchnicą może stać się większe albo poczuję ogromny ból, miał ktoś coś takiego?

Z tego co wiem to żeby wybielac zęby trzeba najpierw je wyleczyc! Jest o bardzo ważne!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:16   #1005
AliceInWonderland1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Dziewczęta a czy któraś z Was używała Liquid Smile? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
AliceInWonderland1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:27   #1006
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Najpierw trzeba wyleczyć a później wybielać!!!
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 00:53   #1007
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
Najpierw trzeba wyleczyć a później wybielać!!!
zgadzam się! to bardzo ważne! jednak mało osób zdaje sobie z tego sprawę…
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:48   #1008
wanillasky
Raczkowanie
 
Avatar wanillasky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
GG do wanillasky
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

hej dziewczyny, wlasnie ogladalam na allegro ceny tego Crest Supreme bo mnie zachecilyscie. mam ten sam problem co kolezanka wyzej z plombami na przednich zebach, juz teraz ich kolor szpeci moj usmiech a co dopiero kiedy wybiele zeby. dentystka powiedziala mi ze bede musiala pozniej wymienic sobie ja na swiatloutwardzalne a ich koszt waha sie od 60 do 70 zl za jedna:/ wiec te wybielanie to bedzie drogi interes, ale meczy mnie ukrywanie usmiechu. odmowie sobie jakichs przyjemnosci na ten cel. zeby mam wyleczone ale jestem w ciazy. rodze w kwietniu. poczekac do skonczenia karmienia? juz od dluzszego czasu mysle o wybielaniu, mam nadzieje ze wytrzymam do konca tego okresu jesli jest taka potrzeba.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość

u mnie na stronie kanału YouTube zamieściłam rezultaty dzień po dniu z kuracji paskami Crest Supreme, więc sprawdź jeśli jesteś zainteresowana zakupem - link poniżej, w podpisie
prosilabym Cie bardzo o wyslanie linku bezposrednio do tego filmiku, bo jest ich tam sporo ale nie zauwazylam filmu z wybielania.
z gory dzieki
__________________
trzeba coś z tym zrobić..


70-68-67-66-65-62-60...-58

Filipku, miłości moja ;*
23.08.2010
wanillasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 04:20   #1009
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez wanillasky Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wlasnie ogladalam na allegro ceny tego Crest Supreme bo mnie zachecilyscie. mam ten sam problem co kolezanka wyzej z plombami na przednich zebach, juz teraz ich kolor szpeci moj usmiech a co dopiero kiedy wybiele zeby. dentystka powiedziala mi ze bede musiala pozniej wymienic sobie ja na swiatloutwardzalne a ich koszt waha sie od 60 do 70 zl za jedna:/ wiec te wybielanie to bedzie drogi interes, ale meczy mnie ukrywanie usmiechu. odmowie sobie jakichs przyjemnosci na ten cel. zeby mam wyleczone ale jestem w ciazy. rodze w kwietniu. poczekac do skonczenia karmienia? juz od dluzszego czasu mysle o wybielaniu, mam nadzieje ze wytrzymam do konca tego okresu jesli jest taka potrzeba.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



prosilabym Cie bardzo o wyslanie linku bezposrednio do tego filmiku, bo jest ich tam sporo ale nie zauwazylam filmu z wybielania.
z gory dzieki
nie mogę wstawiać linków w postach na stronie głównej mojego kanału jest na samym dole playlista "wybielanie zębów" - tam są wszystkie filmiki poświęcone wybielaniu
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 21:13   #1010
almost0lover
Przyczajenie
 
Avatar almost0lover
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej kochane Ja używam whitetime i w sumie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona:
- żadnych podrażnień
- efekt jest widoczny
jedynym minusem jest to, że smak kompletnie mi nie podchodzi

Dodam jeszcze, że wybielacza nie używam tak jak jest napisane na produkcie (tzn. 2-3 razy dziennie po MINIMALNIE 1h) a, 1 raz dziennie po godzince, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie chcę mi się dłużej :p robię to jakiś drugi tydzień z przerwami i efekt naprawdę jest
__________________
DBAM O SIEBIE!
STYCZEŃ 2014
- Zapuszczam włosy - ograniczam prostownicę, kuracja: olejek arganowy, nafta kosmetyczna i wszelakie odżywki
- Picie drożdży
- Ćwiczę
almost0lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 10:28   #1011
ange1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej ja jakieś 2 lata temu kupiłam sobie paski blend-a-med te zwykłe z rossmana, 2 opakowania, stosowałam 2x dziennie po 30 minut. Po pierwszym tyg efekt był zauważalny, ale bez "wow".W drugim tygodniu już z dnia na dzień było coraz lepiej, aż doszłam do naprawdę białego uśmiechu. Ale nie piłam kawy, coli, herbaty, naprawdę dbałam o to. Efekt przerósł moje oczekiwania i utrzymał się spokojnie do roku (ściemniały, ale nadal były białe) i wtedy powtórzyłam kurację Później wycofali blend-a-med, to kupiłam na allegro crest (ponoć to to samo?). Jednak nie dałam rady z kuracją 2-tygodniową, bo tu wystąpiła dużo większa nadwrażliwość, ale po tych kilku nieregularnych użyciach też się ząbki rozjaśniły. I nie ma porównania z tym co było przed przygodą z wybielaniem. Także POLECAM! Aż się chce uśmiechać, żeby słuchać komplementów "wow, ale masz ładne białe zęby!". Tylko warto zrobić sobie kurację 2-tygodniową na słabszym środku, być konsekwentnym (moja siostra czasem opuszczala ranna dawkę i tym sposobem u niej efekt był prawie żaden) i zrezygnować z jedzenia i picia produktów powodujących przebarwienia. A efekt da wam +10 do samooceny
ange1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:09   #1012
saandrusssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

WHITETIME !!!!uwaga oszuści nie wysylają paczek!! nie odpisują na maile, czekam od 6 lutego i paczki nie ma. nie odbierają telefonów
saandrusssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:51   #1013
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez saandrusssia Pokaż wiadomość
WHITETIME !!!!uwaga oszuści nie wysylają paczek!! nie odpisują na maile, czekam od 6 lutego i paczki nie ma. nie odbierają telefonów
Czytałam gdzieś w necie że jest z nimi afera. Podobno tego produktu nie można kupować od tak sobie bo ma zbyt wysokie stężenie do użytku domowego i prawo tego zabrania. W sumie trochę się nie dziwię. Pewnie chodzi o to aby nie uszkodzić sobie dziąseł. A skoro nakładki w WhiteTime są dopasowywane samemu to nie ma w nich zbiorniczków na żel wybielający i wszystko spływa na dziąsła. Można w takim razie krzywdę sobie zrobić.
No ale poczekaj jeszcze bo może jednak przyślą.
Jeśli przyślą to niestety odradzam używania z ich nakładkami.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:00   #1014
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Kupiłam paski Crest Supreme ale strasznie się ześlizgują, mam wrażenie że cały produkt ucieka wraz ze śliną, efekty są słabe.

Dziwi mnie że nikt jeszcze o tym nie wspominał, jak na moje oko ta wada dyskfalifikuje te paski w przedbiegach.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:02   #1015
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Kupiłam paski Crest Supreme ale strasznie się ześlizgują, mam wrażenie że cały produkt ucieka wraz ze śliną, efekty są słabe.

Dziwi mnie że nikt jeszcze o tym nie wspominał, jak na moje oko ta wada dyskfalifikuje te paski w przedbiegach.
Prawda O niebo lepsze są Advanced Seal, cholerniki się tak trzymają że trzeba nawet nieco siły użyć żeby je oderwać od zębów, niestety cenowo droższe, ale myślę że warto dać więcej i mieć spokojną rozczochraną że przez techniczną wadę nie wywalimy kasy w błoto.
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 22:17   #1016
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

I tak uważam że te paski są za mocne i szkodzą zębom, bo mimo że żel ucieka przez to że paski się nie trzymają, to cierpię straszne boleści kilka godzin po ich zdjęciu.

(myję zęby Elmexem zielonym odkąd pamiętam by nie mieć nadwrażliwości zębów, po jednokrotnym użyciu tych pasków ból powrócił i nie chce ustąpić - coś w tym jest )

Dodatkowo dziąsła robią się białe (!) w miejscach przylegania paska i to bardzo boli, konsekwencją tych białych plam są u mnie strupy, pokaleczone dziąsła, co naprawdę boli, wygląda nieprzyjemnie i powoduje problemy przy myciu zębów.

Osobiście uważam że te paski to nic dobrego, skoro zęby łupią, to znaczy że nie działają tylko powierzchownie, a ja chcę się cieszyć swoimi zębami jeszcze długo
a paski zwyczajnie szkodzą.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.

Edytowane przez Lady_Anomalia
Czas edycji: 2014-04-14 o 22:18
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 11:57   #1017
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

A mnie interesuje fakt, że dziewczyny kupując 28 saszetek, wybielając 14 dni zakładają paski dwa razy dziennie. Można te same paski założyć po raz drugi? Bo dla mnie to troche dziwne.
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 12:28   #1018
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Prawda O niebo lepsze są Advanced Seal, cholerniki się tak trzymają że trzeba nawet nieco siły użyć żeby je oderwać od zębów, niestety cenowo droższe, ale myślę że warto dać więcej i mieć spokojną rozczochraną że przez techniczną wadę nie wywalimy kasy w błoto.
Takie pytanko mam - kupowałaś te paski na allegro, czy stacjonarnie?
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 19:14   #1019
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Takie pytanko mam - kupowałaś te paski na allegro, czy stacjonarnie?
Na allegro stacjonarnie chyba nie są w Polsce dostępne
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 19:47   #1020
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

witam
czy któraś z Was może wie gdzie można zamówić paski blenda med? wiem ze wycofali je ze sprzedaży w aptekach ale mimo wszystko z nadzieją obleciałam wszystkie w moim mieście i nie ma na allegro znalazłam paski CREST niby napisane ze jak blenda med ale czy wierzyć ?
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.