Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 20:16   #1021
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Na allegro stacjonarnie chyba nie są w Polsce dostępne
Dziękuję Mam nadzieję, że wszystkie aukcje z all są sprawdzone i się nie natnę..
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 22:32   #1022
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dziękuję Mam nadzieję, że wszystkie aukcje z all są sprawdzone i się nie natnę..
Tylko uważnie czytaj opisy :p czasami piszą "20 pasków", co w praktyce oznacza 10 pasków górnych i 10 dolnych, czyli tylko 10-dniową kurację
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:51   #1023
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
witam
czy któraś z Was może wie gdzie można zamówić paski blenda med? wiem ze wycofali je ze sprzedaży w aptekach ale mimo wszystko z nadzieją obleciałam wszystkie w moim mieście i nie ma na allegro znalazłam paski CREST niby napisane ze jak blenda med ale czy wierzyć ?
Bo Crest to zagraniczny odpowiednik Blend a med, ale z tego, co wiem, trochę silniejszy Tak mi się obiło kilka razy o uszy
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 16:37   #1024
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Ech, no nic, trzeba wypróbować te cresty Dziś je zamówiłam. Właściwie chcę tylko wyrównać kolor, bo górę mam o wiele bielszą po eksperymencie z białą perłą (stary system). To dopiero był produkt...
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:19   #1025
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

o długiej lekturze zabieram sie za zakup pasków srest supreme. mam nadzieję , ze to dobry wybór.
kilka lat temu wybielałam zeby białą perłą - kiedys to był skład ooohoho
efekt minimalny pozostał więc mam nadzieję że na mnie crest podziała
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:50   #1026
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
o długiej lekturze zabieram sie za zakup pasków srest supreme. mam nadzieję , ze to dobry wybór.
kilka lat temu wybielałam zeby białą perłą - kiedys to był skład ooohoho
efekt minimalny pozostał więc mam nadzieję że na mnie crest podziała
Nie bierz supreme, bierz advanced seal Ile ja tych pasków supreme "zeżarłam" to szok, a g... zrobiły... Minutę po przyklejeniu do zębów się odlepiały, podchodziła pod nie ślina, slizgały się po zębach i cały żel wypływał mi do ust, efekty zerowe
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 13:29   #1027
Sinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

To może teraz męska opinia bo widzę że jest jej tutaj niewiele.
Osobiście polecam paski Onuge z allegro, za chyba 55 zl kupilem 14 opakowan, a do tego sa aktualnie najsilniejsze, tj. 16% substancji czynnej w porownaniu do paskow Crest 14%.
Odnośnie bólu - pierwszy dzień to był ogień ale na drugi dzień skoczyłem do sklepu i kupiłem płyn do płukania ust Listerine na wrażliwe dziąsła i po każdym ściągnięciu pasków przepłukuję usta tym płynem, od tego czasu nie ma najmniejszej nadwrażliwości, więc wg. mnie do ceny pasków trzeba sobie doliczyć 10-15zł jeszcze jak się nie chce "zjeść" zębów.
Co do wybielania wg. >TEJ< skali z 5 koloru od prawej przeskoczyłem na drugi a zostały mi jeszcze cztery opakowania pasków więc myślę że jedynka będzie tak za 2 dni.
Jeśli chodzi o trzymanie pasków na zębach - trzeba je "zamontować", następnie mocniej przygryźć żeby się nie prostowały i obejrzeć sobie jakieś godzinny serial/film(tak długo je trzymałem).
Co prawda rozmawiać niby można ale nie praktykowałem.

Edytowane przez Sinda
Czas edycji: 2014-05-23 o 21:19
Sinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 19:43   #1028
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Sinda 1 post - to chyba reklama musi byc a one na wizazu sa platne
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 21:06   #1029
Sinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Jakoś nie czuję potrzeby szerszego wypowiadania się na stronie o wizazu, poprostu czytalem ten temat przed kupnem i dziele sie spostrzezeniami.
Jedyne co powiedzialem o tych paskach to to że są najsilniejsze na allegro i najtańsze, a tego chyba nie podważysz hmmm?

Rozumiem że zabolał link do allegro, usuwam

Edytowane przez Sinda
Czas edycji: 2014-05-23 o 21:18
Sinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 21:48   #1030
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

poprostu taki jest regulamin wizazu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:58   #1031
lilly_extreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cześć, od lat zbierałam się do wybielania zębów. Myślałąm o dentyście, ale to spore pieniądze, poza tym wiele przeciwskazań (np. ubytki). Postanowiłam kupić paski Crest, nie są drogie, więc wiele nie ryzykowałam. Jestem wniebowzięta przez całe życie myślaąlm, że mam żółte zęby- i pogodziłam się z ich naturalnym urokiem - teraz okazuje sie, że są... białe mam za soba 6 dni wybielania i wciąż biegam do lustra nie moge sie nacieszyć moimi ząbkami podczas wybielania z dziąsłami nic sie nie wydarzyło, lekka nadwrażliwość zębów- ale biorą pod uwagę efekty! nie ma o czym mówić-WARTO!!! niemożliwe stało się możliwe
lilly_extreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 20:54   #1032
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Mam pytanie.
Czy obecnie można kupić takie paski wybielające w zwykłym np. superpharm czy rossmanie? Rok temu jak chciałam to musiałam z allegro bo nigdzie nie było. I jeśli można to gdzie dostanę jakieś, dające efekt? Raczej bym chciała mniejszą ilość, niż 28 czy coś.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:51   #1033
wanillasky
Raczkowanie
 
Avatar wanillasky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
GG do wanillasky
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

hmm mysle ze sa tylko pasty, bo ja sie z paseczkami nie spotkalam, kiedys w tesco widzialam cos z blendamed ale reki uciac nie dam ze jeszcze jest. ja zakupilam na allegro crest advanced seal i teraz kolezanki, mam problem bo nie wzielam pod uwage ze przeciez ja.. KARMIE PIERSIA poltoramiesieczna coreczke. nie ejst jakas tam delikatna bo zjadam to czego niby sie nie je.. ale jak to sie ma do wybielania? czy KTORAS BYLA W TAKIEJ SYTUACJI? ponadto dzis ide uzupelnic jeden ubytek i moze powinnam odczekac pewien okres zanim ewentualnie zaczne? pytam Was na wypadek gdybym zapomniala spytac mojej stomatolog. chrzest corki sie zbliza, chce sie w koncu ladnie usmiechnac do zdjecia..
aha i uwaga!! na allegro mozna kupic ta sama ilosc paskow za 60 albo za 160zl uwazajcie na naciagaczy. i oczywiscie zawsze za pobraniem kupuje przez internet bo zaufanie mam ograniczone.
pozdrawiam dziewczyny i czekam na wasze opinie
__________________
trzeba coś z tym zrobić..


70-68-67-66-65-62-60...-58

Filipku, miłości moja ;*
23.08.2010
wanillasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:48   #1034
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Jak jutro idziesz do dentysty to najlepiej spytaj dentysty.

Dziewczyny, a polecicie mi konkretnego sprzedawcę pasków crest supreme, co wiecie, że nie wysyła podróbek? Bo ja kupowałam je rok temu i już nie pamiętam u kogo. Pamiętam że przesyłka była z Anglii. Paski były oryginalne i faktycznie widocznie wybieliły.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:46   #1035
wanillasky
Raczkowanie
 
Avatar wanillasky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
GG do wanillasky
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

zapytalam, ale u niej w gabinecie nie wybiela sie zebow wiec nie umiala mi odpowiedziec... i dalej jestem w kropce, nie zaczelam, ale bardzo mnie korci
__________________
trzeba coś z tym zrobić..


70-68-67-66-65-62-60...-58

Filipku, miłości moja ;*
23.08.2010
wanillasky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 11:46   #1036
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Nikt mi nie poradzi uczciwego sprzedawcy na allegro? Co sprzedaje oryginalne crest supreme? Pamiętam, że efekt po nich był super, przesyłka była z Anglii.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 10:06   #1037
dorsha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

To ja mam takie pytanie: czy u kogoś z Was w pierwszych dniach stosowania zdarzyło się, że wybieliło tylko kawałek zęba z widoczną granicą? Czy w późniejszych dniach to się wyrówna?
dorsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 14:24   #1038
maro720
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Witam.
Ja chciałbym zasiegnac porady ktore paski wybrac.
Jest mnóstwo rodzajii z roznymi nazwami.
Rok temu mialem cresta proffesional effect i ładnie wybielily lecz non stop sie zeslizgiwały z zebów.
czytałem ze ktos poleca na ta przypadłosc advanced seal. one "lepiej" sie trzymaja?
czym roznia sie zwykle od 3D ?
ktore polecacie ?
chodzi o w miare mocne 14%-16%
słabszych nei ma sensu skoro ostatnie byly okey bez zadnych efektow ubocznych.
Pozdrawiam
Marek
maro720 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:57   #1039
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Moja kuzynka ma 15 lat i chce sobie wybielić zęby białą perłą. Boje się, że uszkodzi sobie zęby. Czy to jej nie bezpieczne?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 20:30   #1040
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cześć
Chciałabym sobie rozjaśnić o 2-3 tony zęby paskami Crest. Słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat. Zęby mam zdrowe, regularnie chodzę do dentysty na kontrolę, skaling i piaskowanie. Ogólnie dbam o zęby.
Niestety mimo wszystko zęby są żółte. I nie jest to kolor kremowy, szary, tylko po prostu kość jest żółta. Moje zęby mimo pielęgnacji są żółte jak ser.
Są proste i mają dobry kształt, jedyny mankament to ten kolor. Mój uśmiech wygląda przez to niezbyt estetycznie.
Chciałaym je rozjaśnić, ale tutaj zaczynają się schody. Moje zęby są również nadwrażliwe i delikatne. Rozmawiałam o tym z dentystką i odradzała wybielania nakładkowego, ponieważ jeśli okaże się, że ból będzie zbyt duży to całe 700 zł za ten zabieg po prostu pójdzie na wyrzucenie.

Dlatego zdecydowałam się na wybielanie paskami. Już umówiłam się dentystką na kolejne piaskowanie, skaling i dodatkowo lakowanie, żeby zminimalizować nadwrażliwość. Kupiłam też pastę i płukankę elmex sensitive, żeby mniej odczuwać ból.
Co myślicie o tym pomyśle? Czy mogłabym spróbować? Miał ktoś podobne doświadczenia?
Chcę zaryzykować bo bardzo źle się czuję z żółtym odcieniem zębów. Dodam, że nie palę, kawę pijam białą i rzadko, herbatę od czasu do czasu owocową.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:55   #1041
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Hej! Myślę od dłuższego czasu nad wybieleniem zębów. Mam proste zęby, przez ponad 3 lata nosiłam aparat na stałe, może kształt ich nie jest jakiś najpiękniejszy, ale największym kompleksem jest to, że nie są one białe Wybielanie w gabinecie jest dość drogie i słyszałam, że może osłabić płytkę, dlatego zdecydowałam się na paski. Nie mam o nich zielonego pojęcia. Jakie są najlepsze? Ile razy trzeba je stosować żeby było widać różnicę? Przez ile czasu utrzymuje się efekt wybielenia? Ile czasu zajmuje wybielenie ich i jaka jest ich cena?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 22:52   #1042
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

polecicie konkretnych użytkowników allegro do kupna pasków? ich nazwy
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:15   #1043
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
polecicie konkretnych użytkowników allegro do kupna pasków? ich nazwy
O właśnie też bym chciała wiedzieć, bo lada dzień zamawiam. Tylko, żeby to były oryginalne paski Crest bo słyszałam, ze jest dużo podróbek. Jak rozpoznać oryginalny produkt na allegro?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:35   #1044
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
O właśnie też bym chciała wiedzieć, bo lada dzień zamawiam. Tylko, żeby to były oryginalne paski Crest bo słyszałam, ze jest dużo podróbek. Jak rozpoznać oryginalny produkt na allegro?

Podpinam, jak rozpoznać?
ktoś coś?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:49   #1045
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne

Pomoże ktoś w tej kwestii? Słyszałam, ze jest dużo oszustów przy sprzedaży tych pasków.

http://allegro.pl/crest-3d-white-whi...544380662.html

Czy ta oferta jest dobra? Jest tam 14 pasków za 79 zł.

Ta oferta jest z kolei tańsza,a le paski wyglądają inaczej http://allegro.pl/paski-crest-3d-pro...538659198.html
http://allegro.pl/paski-wybielajace-...536988155.html tutaj niby jakaś apteka oferuje.

http://allegro.pl/paski-crest-gentle...519970607.html

http://allegro.pl/paski-crest-gentle...519970607.html
tu sprzedają za 40 zł 7 pasków.

Ile ma być w ogóle pasków w opakowaniu oryginalnym?

Czy to są oryginalne produkty? Jak je rozpoznać?

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2014-08-26 o 18:05
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:00   #1046
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Paski Crest-jak wybielać zęby nadwrażliwe

Cześć

Z racji tego, że na forum o wybielaniu paskami nikt nie odpowiada, postanowiłam założyć wątek. Zamówiłam paski Crest na allegro i już są w drodze do mnie. Jutro powinny już być i jutro tez zamierzam zacząć wybielać nimi zęby. Jestem przygotowana - myję zęby pastą Lacalut Sensitive, mam przygotowane płukani Elmex Sensitive, delikatną szczoteczkę i tez pastę Elmex Sensitive. Na poniedziałek jestem umówiona z dentystką na lakierowanie zębów, co ma wzmocnić zęby i zminimalizować nadwrażliwość w trakcie wybielania.

Niestety moje zęby są nadwrażliwe i dlatego chcę zabezpieczyć się w każdy możliwy sposób. Konsultowałam to wybielanie z dentystką i chcę spróbować bo moje zęby mimo, że proste są naprawdę żółte. Regularnie chodzę do dentysty, robię skaling i piaskowanie, dbam o nie a mimo to nadal są żółte co wygląda fatalnie. Chciałam je chociaż trochę rozjaśnić, przynajmniej do koloru neutralnego, białych raczej mieć nie będę. Zdaję sobie sprawę, ze mogę cierpieć.

I teraz kieruję do Was pytanie - czy macie jakieś rady, które pozwolą przejść w miarę znośnie to wybielanie? Słyszałam, ze nie wolno nakładać pasków zaraz po myciu zębów. Ja mam zamiar zacząć wybielać wieczorami, więc ile czasu muszę odczekać po myciu zębów? Jak to wygląda od strony technicznej. Czy jest jeszcze coś co powinnam wiedzieć odnoście nadwrażliwości?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:55   #1047
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Paski Crest-jak wybielać zęby nadwrażliwe

Podbijam
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 13:06   #1048
Martyna0987
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0987
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 93
Dot.: Paski Crest-jak wybielać zęby nadwrażliwe

Z tego co słyszałam, to paskami wybielającymi nie da się rozjaśnić zębów o naturalnym żółtym kolorze. Można rozjaśnić zęby, które zmieniły kolor wskutek picia kawy, palenia itp. Jeśli masz takie zęby od zawsze, to prawdopodobnie te paski dużo nie pomogą.
Nie można myć zębów 3 godziny przed nakładaniem pasków. Chyba nie ma takiego cudownego zabezpieczenia szkliwa przed rozpoczęciem wybielania
Martyna0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 20:53   #1049
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Paski Crest-jak wybielać zęby nadwrażliwe

Cytat:
Napisane przez Martyna0987 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam, to paskami wybielającymi nie da się rozjaśnić zębów o naturalnym żółtym kolorze. Można rozjaśnić zęby, które zmieniły kolor wskutek picia kawy, palenia itp. Jeśli masz takie zęby od zawsze, to prawdopodobnie te paski dużo nie pomogą.
Nie można myć zębów 3 godziny przed nakładaniem pasków. Chyba nie ma takiego cudownego zabezpieczenia szkliwa przed rozpoczęciem wybielania
Chyba masz rację bo użyłam już 6 razy i zero efektów. jak żółte miałam tak mam. Wyglądają okropnie, jak jakieś zaniedbane. Nie wiem co z tym zrobić. Chyba zostało mi wybielanie nakładowe u dentysty tylko.
Jednak słyszałam, ze paski Crest dają super efekty. Mają wiele pozytywnych opinii. Mam po nich zęby trochę nadwrażliwe ale nie jakoś tragicznie. Najbardziej szkoda, ze brak jest efektów. Może kupiłam jakiś bubel?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 21:56   #1050
Martyna0987
Raczkowanie
 
Avatar Martyna0987
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 93
Dot.: Paski Crest-jak wybielać zęby nadwrażliwe

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Chyba masz rację bo użyłam już 6 razy i zero efektów. jak żółte miałam tak mam. Wyglądają okropnie, jak jakieś zaniedbane. Nie wiem co z tym zrobić. Chyba zostało mi wybielanie nakładowe u dentysty tylko.
Jednak słyszałam, ze paski Crest dają super efekty. Mają wiele pozytywnych opinii. Mam po nich zęby trochę nadwrażliwe ale nie jakoś tragicznie. Najbardziej szkoda, ze brak jest efektów. Może kupiłam jakiś bubel?
Może musisz więcej razy ich użyć? Czytałam o nich dużo i dużo osób widziało efekty po kilkunastu dniach. Spróbuj jeszcze kilka razy
Moja koleżanka ma naturalne żółte zęby od zawsze i pocierała je skórkami od banana i truskawkami i ma bielsze. Myślałam, że tymi paskami wybieliła albo jakąś pastą Może warto spróbować jak z paskami się nie uda?
Martyna0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.