Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 15:14   #4951
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Lune strasznie sie wymeczycie przez te kolki...

Casaa my tez przez ostatnie dwa dni mieliśmy zaczerwienienie na pupie u pomoglo regularne smarowanie sudocremem może spróbuj?

Magda ja sobie Malego na noc nie pozwalalam zabrać ale to zalezy jak sie czujesz i czy Ci zalezy zeby byl na Twoim mleku czy mm. Jak w nocy stwiedzisz ze jednak chcesz sie wyspać to pielegniarka w każdej chwili może zabrac

Gratki dla baby!


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:18   #4952
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. teraz spi odłozyłam go a ja wstawiam makaron. Maz przyjdzie to sie moze przespie damy mu ten Bobotic.
Czuje sie jak jakas zeswirowana jakas zdziczała...
Matka wczoraj do mnie dzwoni i mowi ciesz sie jedno dziecko a ty narzekasz ja mialam 5 i dałam rade.
No fajnie tylko pamietam jak ja jej pomagałam, sprzatałam, robiłam zakupy. Jak mialam 6 lat to moja siostra sie urodziła,zajmowałam sie nia, przebierałam,karmiłam itp Pamietam jak matka powiedziala ze nie musze do przedszkola chodzic bo jestem i ta mądra, ze pojde do szkoły. I robiłam przy tym dziecku plus dom. Pamietam ze szłam po zapupy, siostra miala jakos ze 2 lata czyli ja 8 i druga siotre 3 lata młodsza bralam i tak łaziłyśmy to na plac zabaw to na przedszkole sie pobawic na zakupy. Jak jakas niania. A teraz wyobrazacie sobie takie cos? na miescie sobie takie maluchy chodza... Toz od razu policje by wezwali. Matka mi mowila ze jak ja plakalam to mnie zostawiala w pokoju troche okrywala poducha zeby nie było słychac bo mialam takie kolki...A byłam jej 2 dzieckiem brat starszy o 2 lata. No sory ale ja tak nie moge z moim dzieckiem, toz serce pęka. Szukam w necie jak mu moge ulzyc, robie masaze, kropelki daje. A ona mowi ze mam sie cieszyc bo ona miala gorzej
o matko
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Widzialam na fejsiku, ze Baby urodzila
Gdzie Magdusia? Moze tez juz urodzila

Magda zazdroszcze Ci tego ruszania sie po cc. Seeerio.
Też zazdroszczę..

Mamy szumisia!
Młody już z nim śpi. Przebudził się, chwilkę zapłakał i szumiś go uśpił

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

U nas dziś się też pojawiło na pupie zaczerwienienie. Smaruję na zmianę bepanthenem i sudocremem plus przemywam wodą delikatnie i wietrzę
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:23   #4953
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Karen, czesciej na razie zmieniam pieluche i bepanthen leci jak do jutra nie zlagodnieje to kupie sudocrem i tym go wysmaruje :/

Jerzyczka, tak technicznie powiedz mi jak wietrzysz pupe? :P tzn jak z ewentualnym sikaniem czy kupka? Przykrywasz tetra i tak lezy czy jak?

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:25   #4954
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

A ja byłam na zakupach z małym i miałam szumisia w wózki. Postanowiłam podjechać autobusem i szumis szumial. Ludzie dziwnie mi na wózek patrzyli
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:37   #4955
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Ja odciagnełam jak mialam nawał 10 kubeczkow po 60ml i ustawiłam datami i widac jak mleko sie zmieniało. z zoltego na białe

Viki sliczne malenstwo
Ja się bałam odciągać dużo w czasie nawału żeby mi się jakaś dzika nadprodukcja nie zrobiła ale dziś już chyba jest po nawale więc uznałam że pocisnę żeby było jak się matka będzie rozbijać na spotkaniach z koleżankami

I dzięki
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
U nas odciąganego nie wystarcza na bieżąc potrzeby :/ Ale to też moja wina, bo w nocy nie odciągam, tylko mniej więcej między 8 rano a 24. karmienia ok. 4 i 8 to mm, reszta zazwyczaj moje, choć czasem nie wystarczy odciągniętego.
Noże elektryczny laktator coś na to poradzi...
A u Ciebie mody ma problem z ssaniem? Może po prostu spróbuj go nawet na chwilę w nocy przystawić?
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ja 2 razy odciagalam i dawalam do kapieli malego

Viki , cudne malenstwo
Dzięki też słyszałam że do kąpieli można dawać ale chyba na razie wolę pomrozić
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ano bardzo dobrze!

Wykapalam się już nawet lepiej chodzę, ale mi duszno i jak pochodzę dłużej to mega mnie plecy zaczynają boleć.. mały pocycal i śpi. Zastanawiam się czy nie nawalil kupy ale kurde zapakowany jest w śpiochy i ciężko mi zagladnac.. Nic to poczekam.
Tż sie bosko sprawuje. Wypral mi koszule, umyl mnie i małego przebral śmiesznie patrzeć na jego nieogarniecie ale wiem ze jak nie będzie próbował to się nie nauczy. A jak ja chciałam mu pomóc to mi się gorąco.zrobiło i słabo i siadlam sobie z tego wszystkiego. Najlepsze ze mały siknal jak nie miał pampka i zasikal kocyk. Tż poszedł po nowy i babki się śmiały że już wiadomo o co było tyle płaczu Haha bo już miały iść do nas
Jestem na pojedynczej sali. Z własną łazienką! i mam cały dzień małego przy sobie. I zastanawiam się czy zostawić go sobie na noc czy im oddać?
Jak masz możliwość że będą na 100% Ci przywozić do karmienia a nie zapychać mm to ja bym chociaż na część nocy im oddała... Ja przy pozszywanym kroczu miałam problem żeby się podnieść = spałam z małą w łóżku i w rezultacie totalnie się nie wyspałam i byłam zupełnie połamana .... więc po cc tym bardziej bym sobie odpuściła jesli masz możliwość dowożenia na karmienie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:42   #4956
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Magda , niezdara , Baby gratuluję !! Szybkiego powrotu do pełni sił i do domu życzę

pierwsze dwa tygodnie jadłam wszystko a Teraz ograniczam ale różnicy nie widzę. Wzdecia są codziennie nie zależnie co zjem. .. wieczorami najgorzej ale rano się zdążają ale już bez takich wielkich krzyków.
Od wczoraj daje sab simplex bo w końcu kuzyn mi przywiózł. Swoją drogą nie wiem skąd macie info że zawiera aspartam , bo mam ulotkę i slodzony jest sacharyną ? Więc raczej podobnie jak w innych tego typu produktach.

Byliśmy dziś godzinę na spacerze , robię własnie gar rosołu a młody zaczyna wieczorne wygibasy i wrzaski przy cycku. .. zaczyna po 16 a kończy tak kolo 21. ...
Ehhh cierpliwości sobie i wam życzę na najbliższe brzuszkowe miesiące .... niech szybko przejdą kolki i inne problemy. .. :/

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Casaa uważaj na te krosteczki bo mi się tak zaczęło. W ciągu 1-2 dni krostki w rowku zrobiły się ranki. .. Ja już mam to za sobą .. polecam alantan maść ale ostatecznie pomógł krem na receptę robiony w aptece.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:43   #4957
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Magda , niezdara , Baby gratuluję !! Szybkiego powrotu do pełni sił i do domu życzę

pierwsze dwa tygodnie jadłam wszystko a Teraz ograniczam ale różnicy nie widzę. Wzdecia są codziennie nie zależnie co zjem. .. wieczorami najgorzej ale rano się zdążają ale już bez takich wielkich krzyków.
Od wczoraj daje sab simplex bo w końcu kuzyn mi przywiózł. Swoją drogą nie wiem skąd macie info że zawiera aspartam , bo mam ulotkę i slodzony jest sacharyną ? Więc raczej podobnie jak w innych tego typu produktach.

Byliśmy dziś godzinę na spacerze , robię własnie gar rosołu a młody zaczyna wieczorne wygibasy i wrzaski przy cycku. .. zaczyna po 16 a kończy tak kolo 21. ...
Ehhh cierpliwości sobie i wam życzę na najbliższe brzuszkowe miesiące .... niech szybko przejdą kolki i inne problemy. .. :/

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Casaa uważaj na te krosteczki bo mi się tak zaczęło. W ciągu 1-2 dni krostki w rowku zrobiły się ranki. .. Ja już mam to za sobą .. polecam alantan maść ale ostatecznie pomógł krem na receptę robiony w aptece.
http://sposoby-na-kolke.pl/ tu jest skład niby
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 15:44   #4958
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Ewula, dzieki A w rezultacie co to jest? Odpieluszkowe zapalenie skory?

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:47   #4959
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Karen, czesciej na razie zmieniam pieluche i bepanthen leci jak do jutra nie zlagodnieje to kupie sudocrem i tym go wysmaruje :/

Jerzyczka, tak technicznie powiedz mi jak wietrzysz pupe? :P tzn jak z ewentualnym sikaniem czy kupka? Przykrywasz tetra i tak lezy czy jak?

Wyslane z Lumia920.
Ja czekam aż maluszek mój się wysika na przewijak co jest tradycją u nas i wykupa do końca i potem wietrzymy jajeczka i w razie jakby się zsikał to trudno kupe jakby zrobil to tez nic nie szkodzi ale ja to robię na przewijaku
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:49   #4960
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Gratuluje mamusiom! U nas lepiej, lecz mała w ogóle nie śpi. Ile wasze maluchy śpią? Moja praktycznie wcale :/ I zamówiłam w końcu leżaczek i mam nadzieję, że już jutro będzie. I muszę chustę jeszcze kupić, bo mi plecy odpadną nie długo od tego ciągłego noszenia jej.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:49   #4961
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Wy sobie rodzcie a ja czekam do wiosny na KTG cisza spokój wysłali nas do domu w czwartek kolejne. Położna mówi "Może Pani już wziąć rzeczy dla siebie i dzidziusia" sobie myślę kobiety ja już się bujam z torbami od tygodnia do tego Waszego szpitala. Także ten...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:49   #4962
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Ja czekam aż maluszek mój się wysika na przewijak co jest tradycją u nas i wykupa do końca i potem wietrzymy jajeczka i w razie jakby się zsikał to trudno kupe jakby zrobil to tez nic nie szkodzi ale ja to robię na przewijaku


To chyba wezme przewijak i go wywietrzymy dzisiaj po kapieli....
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:56   #4963
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Super ze mąz sobie tak radzi
Ja pamietam ze nie oddawałam bo i tak bym sie nie wyspała bo w sali ze mna tak dziecko płakało nie umialo cyca złapac. Zreszta bałam sie ze gdzies przez przypadek zaszczepią babki z nowej zmiany.
Ale jak poszłam w nocy z nim do dyzurki aby mi pomogly zmienic pampka to tam matki wlasnie zostawiały dzieci i one tam lezały same w tych mydelniczkach i wszystkie płakały a te pielegniary sobie kawe piły. A mi sie normalnie ryczec chciało. One mi zaproponowały zebym zostawiła ale jak na to popatrzyłam to od razu uciekłam
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jak nie dasz rady w nocy, to przeciez mozesz zawiesc Malego do pielegniarek. Ja tak musialam zrobic chyba w druga noc, myslalam, ze dam rade, ale po 4 skapitulowalam.
Serio mogłyście oddać dzieci na noc? U nas tylko pierwszą noc dziecko było na oddziale noworodkowym, potem to matko ogarniaj się i radź sobie
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2016-02-02 o 15:59
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:03   #4964
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Serio mogłyście oddać dzieci na noc? U nas tylko pierwszą noc dziecko było na oddziale noworodkowym, potem to matko ogarniaj się i radź sobie


U mnie w ogole nie bylo mozliwosci oddania dziecka jak na pooperacyjnej dali tak juz zostsl
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:07   #4965
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
U mnie w ogole nie bylo mozliwosci oddania dziecka jak na pooperacyjnej dali tak juz zostsl
Ja te noce w szpitalu to prawie nie spałam, bo na każde kwękniecie się podrywałam, albo bujałam na rękach, ledwo na oczy widząc ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:10   #4966
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Wy sobie rodzcie a ja czekam do wiosny na KTG cisza spokój wysłali nas do domu w czwartek kolejne. Położna mówi "Może Pani już wziąć rzeczy dla siebie i dzidziusia" sobie myślę kobiety ja już się bujam z torbami od tygodnia do tego Waszego szpitala. Także ten...
Omg to Ci powiedziała a w którym Ty tc jesteś że jeszcze nie wywołują tylko się tak bujasz?

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
U mnie w ogole nie bylo mozliwosci oddania dziecka jak na pooperacyjnej dali tak juz zostsl
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ja te noce w szpitalu to prawie nie spałam, bo na każde kwękniecie się podrywałam, albo bujałam na rękach, ledwo na oczy widząc ;-)
Ja nawet nie wiem czy u mnie była taka możliwość dostałam dziecia od razu do siebie i tyle ale powiem szczerze że po 2 nieprzespanej nocy miałam ochotę się zapytać czy mogę ją chociaż na 3 h oddać w nocy żeby się przespać...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:14   #4967
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Do mnie wieczorem przychodzily pielegniarki i pytaly czy chce oddac dziecko na noc. U mnie pierwsza noc byla jeszcze na lezaco, wiec nie wiem jak mialabym wstawac do dziecka.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:22   #4968
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Do mnie wieczorem przychodzily pielegniarki i pytaly czy chce oddac dziecko na noc. U mnie pierwsza noc byla jeszcze na lezaco, wiec nie wiem jak mialabym wstawac do dziecka.


U mnie przychodzily przewijac, a w razie czego alarm sie wlaczalo i byly bez fochow i pretensji, usmiechniete
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:34   #4969
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Do mnie wieczorem przychodzily pielegniarki i pytaly czy chce oddac dziecko na noc. U mnie pierwsza noc byla jeszcze na lezaco, wiec nie wiem jak mialabym wstawac do dziecka.
Mnie zapytaly czy przywieźć mi go na karmienie. Ale nie chciałam, bo już wieczorem odlatywalam ze zmęczenia jak go karmilam i bałam się mu zrobić krzywdę.
A dzisiaj to sama nie wiem. Wyszedł tz to mały spał, też się polozyłam, mały się obudził, to wstałam, poszłam siku i go nawet na rękach ponosilam sobie
Pociumkal z 40 min hah przyszła polozna i pyta się czy go dokarmic. Ja mówię że nie bo je przecież długo. A później zasypia więc najedzony. Ona do mnie ze ciumkac może ale czy je i czy pokarm jest. Kobieto złota. Pokarm od drugiego trymestru woze w cyckach hah ale jak poszłam pod prysznic to mnie zalalo i stwierdziła że jak samo się leje to jest ok. Choć ja zauważyłam że więcej mam chyba w lewym cycku mleka niż w prawym. Bo z prawego to je i je. A z lewego to 15 min i spi słodko.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:34   #4970
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Mnie nad ranem po porodzie wzięli małego na jakiś czas do cieplarek, potem był już ze mną ciągle, ale wiem że można było oddać. Kobietom po cc dawali dzieci po przyjezdzie z porodówki chyba na przystawienie, potem przywozili po kilku godzinach znowu na karmienie i po pionizacji jak było z nimi ok dostawały już dzieci na stałe.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:35   #4971
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Pierwsze samotne przewiniecie za mną Boże Olka to teraz wydaje mi się taka wielka
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:37   #4972
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Gratuluje mamusiom! U nas lepiej, lecz mała w ogóle nie śpi. Ile wasze maluchy śpią? Moja praktycznie wcale :/ I zamówiłam w końcu leżaczek i mam nadzieję, że już jutro będzie. I muszę chustę jeszcze kupić, bo mi plecy odpadną nie długo od tego ciągłego noszenia jej.
U mnie dzis 2 godz wyje, prezy sie, kreci, wierci, 2 razy kupa po szyje, udaje ze spi, spi po 10 min na moich rekach, zre co godzine.teraz sie wierci w wozku i piszczy. pierszy raz tak ma. tak to mniej wiecej po 15-18godz na dobe spał. moze ma dzis z okazji skonczenia miesiaca skok rozwojowy.
Obiad nie zrobiony, w domu syf, ja jak zoombie, spalam w nocy 4 godz.
Ooo wlasnie sie obudzil po 10 min i wyje. Jak miło
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:38   #4973
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Strasznie Wam współczuje kolek
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:41   #4974
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Współczuję wam serio
Choć mój ma tak ze je je, nagle przerwa i steka, prezy się, poplakuje i się skarży, ale przechodzi po chwili i daje dalej cyca i za chwilę znowu taka przerwa. Tak z 3 razy na karmieniu robi z tego co zauważyłam.. Ale później śpi albo udaje ze śpi tj pół oka otwartego
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:42   #4975
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Lune strasznie to brzmi mój o 16 zbudził się na karmienie i znowu zasnął. Znowu nocka będzie bojowa.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:43   #4976
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Jerzyczka super, że szumiś dotarł

Uaoo mój w dzień mało co śpi. Robi sobie 1-2 takie dłuższe drzemki a tak jak już śpi to do półgodzinki max. Też muszę się nad chustą zastanowić, bo nic nie mogę zrobić ostatnio Tylko nie wiem czy umawiać się z kimś kto mi pokaże jak ją wiązać itp czy sama to ogarnę?

Lune spróbuj z tym Boboticiem może u Ciebie też da radę. Tylko to kilka razy mu trzeba dać żeby w ogóle zaczęło działać A masaż i windi nie pomaga?
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:44   #4977
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Niepozorna ja bym się umówila pokaże wam co i jak i wstępnie się nauczycie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:53   #4978
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

zaraz wsadze mu windi i sie skonczy cudowanie.
teraz chcialam go zajac kolorowa grzechotka i tak zeby sledził wzrokiem i on obraca za nia głowka. czy to nie za wczesnie?
moze to skok rozwojowy, wlasnie ryczy ale takim wymuszonym

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

w sumie nie wiem, po co windi jak niedawno sie osrał po pachy... moze ma gazy, kurde ale cały dzien...
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:55   #4979
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Lune weszłam na tę stronę co mi podałaś i porównałam z niemiecką ulotka. To kolejności składu są te same , tylko w miejscu gdzie oni piszą aspartam u mnie jest MACROGOL STEARYL ETHER szukam co to jest na necie ale nie ma nic zbytnio o tym. Jedynie znalazłam że niby coś na zaparcia ... będę jeszcze szukać info o tym czy to aspartam....

Współczuje akcji. Mojemu dałam krople o 15:30 zrobił kupę aż od pleców po siusiaka wiec umylam w misce tyłek i też śpi od godziny zawiniety ciasno w koc. Zauważyłam że nie lubi być ciasno zawiniety jak się budzi ale zasypiać mu łatwiej. Spróbuj go w koc zawinąć. Połóż na kolanach główką na kolanach tak żeby była niżej i kołysz nogami. Mój się przy tym na jakiś czas wyłącza.
Magda mój przy karmieniu robi tak wieczorami non stop. Dwa łyki mleka chwila stękania ale przy tym widać ból bo nóżkami przebiera i rączkami macha a jak Cię złapie to zaciska tak mocno że aż boli. ....

I karmieniu słychać jak się wszystko przelewa w brzuchu i jak się drze to go biorę do odbicia i uspokojenia. ..
Lune też się zastanawiam dlaczego on się tak pręży przy karmieniu. ..

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-02-02 o 16:59
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 16:57   #4980
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotarłyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe 2016, cz. 10

Lune ja Ci wspolczuje jak czytam Twoje wpisy to czuje sie zmeczona i sfrustrowana

Niepozorna ja planuje sie umowic z babeczka od chust, sama raczej nie ogarne nawet nie wiem jaka kupic...

Mi sie udalo na chwile skoczyc do galerii po wkladki laktacyjne i szare mydlo - kurde Wam tez tyle tych wkladek schodzi? Dobrze ze w superpharm promocja po 4 zl 30 sztuk.
Patrzylam tez w Lidlu na staniki do karmienia ale zostaly same ogromne co na tylek bym sobie mogla założyć

A i kupilam w smyku Malemu body i spodnie juz takie na 74 taniocha - 6 pak bodow z dlugim za 30zl i dwie pary spodni za 25

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 21:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.