Wypadające włosy cz. IV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 07:07   #3691
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze trochę, ja używam Loxonu już prawie 3 miesiące, i nadal odrostu ale wiem, że czasami na nowe włoski trzeba poczekać dłużej. Niby przy Loxonie po 4 miesiącach już powinno zacząć coś się dziać, ale czytałam opinie, ze niektórzy i rok czekali.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------


Wiesz co, może jesteś rozkojarzona, masz zmartwienie na głowie które zaprząta Ci myśli. Moi współlokatorzy popalili połowę ganków (my mieliśmy kota ostrzegającego, jak robiło się siwo na mieszkaniu to miałczał, bo skubańcy nastawiali wodę i szli spać), albo zapominali zakręcić wodę...ja z rozkojarzenia kilka razy omal pod tramwaj nie weszłam. Nie staraj się doszukiwać u siebie chorób na siłę. Wydaje mi się, że te sytuacje które opisujesz raczej są wynikiem stresu i zmartwienia Ale nie upieram się, bo sama najlepiej wiesz co się w Twoim organizmie zmienia. Ja też w grudniu badania robię i endokrynolog. Czekam tylko aż przyjdzie @, w zeszłym miesiącu wypadła mi tak niefortunnie, że nie mogłam zrobić badań.
Kurcze no moze , ale nie mialam nigdy czegos takiego wszystko mi sie nasiliło po porodzie Chyba ja nie powinnam rodzic
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 07:43   #3692
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Candelabra, roztrzepanie to również moja specjalność
Alpicort e stosowalam codziennie przez 2 miesiące, tam gdzie polewałam nic nie odrosło, moim zdaniem nawet pogorszylo się ale jakieś marne włoski na przodzie się pojawiły. Odstawiłam to w diabły, jak coś juz po miesiącu nie daje żadnych rezultatów to tym bardziej po 2-3 ....
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 09:06   #3693
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

U mnie dalej zle, włosy leca-raz mniej raz bardzo mocno. Prześwitów nie mam, choc sama nie wiem ja to mozliwe. Odebralam wynik andorstendionu 1,1 z norma do 3,3-wiec idealny. Odrastaja w stopniu zadawalającym.

Martwi mnie to ze przez zaniedbanie racjonalnego odżywiania czuje sie i wyglądam anemicznie- czeka mnie badanie witamin i ferrytyny.

Sypiam 4 godziny, pracuje 12-15 godzin- z koniecznosci,co pewnie negatywnie odbija sie na włosach.
Wklejam zdjecia poglądowe w mojej roboczej a właściwie jedynej "fryzurze" o wdziecznej nazwie własnej" kucyk z przeciagnietym pasmem włosów"

Bejbe obserwuj swój organizm, zastanów sie czy nie wchodzi w gre przedawkowanie witaminy z grupy b, szczegolnie b1, b3, b6. Nadmiar może powodowac zaburzenia neurologiczne takie jak zawroty i bóle głowy, problemy ze wzrokiem itp. Claudiiin pewnie wie wiecej na ten temat.nagłe pogorszenie wzroku jest zawsze powodem do konsultacji lekarskiej-oczywiście bez paniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-24 11.14.53.jpg (31,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-26 09.45.46.jpg (26,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-24 11.18.30.jpg (30,0 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez nombre
Czas edycji: 2012-11-27 o 14:24
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 12:09   #3694
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Nombre, piękne włoski!
Ile nowych! Chciałabym takie.
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:24   #3695
noemi82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 173
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Jupiiii dziś były wyniki konkursu na testowanie plasterków Dermastic wygrałam całą kuracje...ale się ciesze!!! czekam na plasterki i będe Was informowała o przebiegu kuracji...
noemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:29   #3696
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Zaczęłam kurację Alpicortem E, wcieram od tygodnia i jakby bardziej lecą. Nie wiem tylko, czy to przez Alpicort E, czy zareagowały na złe wyniki tarczycy

Claudiin, jak u Ciebie wygladała sprawa z alpicortem E? Teraz już nie lecą? Masz odrost?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 15:12   #3697
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez noemi82 Pokaż wiadomość
Jupiiii dziś były wyniki konkursu na testowanie plasterków Dermastic wygrałam całą kuracje...ale się ciesze!!! czekam na plasterki i będe Was informowała o przebiegu kuracji...
gratuluję

oby Tobie pomogły, na mnie nie działa ;/
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 15:21   #3698
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
U mnie dalej zle, włosy leca-raz mniej raz bardzo mocno. Prześwitów nie mam, choc sama nie wiem ja to mozliwe. Odebralam wynik andorstendionu 1,1 z norma do 3,3-wiec idealny. Odrastaja w stopniu zadawalającym.

Martwi mnie to ze przez zaniedbanie racjonalnego odżywiania czuje sie i wyglądam anemicznie- czeka mnie badanie witamin i ferrytyny.

Sypiam 4 godziny, pracuje 12-15 godzin- z koniecznosci,co pewnie negatywnie odbija sie na włosach.
Wklejam zdjecia poglądowe w mojej roboczej a właściwie jedynej "fryzurze" o wdziecznej nazwie własnej" kucyk z przeciagnietym pasmem włosów"

Bejbe obserwuj swój organizm, zastanów sie czy nie wchodzi w gre przedawkowanie witaminy z grupy b, szczegolnie b1, b3, b6. Nadmiar może powodowac zaburzenia neurologiczne takie jak zawroty i bóle głowy, problemy ze wzrokiem itp. Claudiiin pewnie wie wiecej na ten temat.nagłe pogorszenie wzroku jest zawsze powodem do konsultacji lekarskiej-oczywiście bez paniki

Przepiękne włosy Nombre U mnie z daleka widac skóre głowy

A co do witm.z grupy B odstawilam je juz chyba 2 tydz.nie biore . Przezucilam sie na cp tylko i magnez z wit.b6 , nic wiecej nie biore .
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 16:55   #3699
noemi82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 173
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
gratuluję

oby Tobie pomogły, na mnie nie działa ;/
Dzięki...mam nadzieje ze coś pomogą chociaz juz teraz wypadanie troszke sie zmniejszyło, teraz mam przerwe od tych wszystkich tabletek i wcierek...do grudnia...
U Ciebie to jakaś poważniejsza sprawa pewnie dlatego nic nie działa,u mnie wypadanie to kumulacja rozjaśniania(nieudanego), tarczycy, odstawienia antykoncepcji, złej diety, stresu...
noemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:04   #3700
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Ehhhh u mnie tragedia jak zwykle oczywiscie Przeswity przeogromne , nawet zazcesane zle wygladaja bede musiala sie zdecydowac na toppik lub nanogen. Czekam jak na zbawienie do grudnia bo wtedy mam wizyte z gin. i bede sie upierac zeby polozyli mnie do szpitala na pare dni na badania bo czuje ze zle sie dzieje dziewczyny .

Przykladowo dzis : zrobilam sobie omleta a kuchenke mam gazowa musze ja podpalac i tak smazylam , smazylam zdjelam omleta na lajcie sobie go ozdabiam duperelami i poszlam ogladac tv, tak z dobra godzine siedzialam w salonie i poszlam do gory do sypialni sprzatc . Dzieki Bogu ze mieszkam z mama bo zaczela mnie wolac na doł zebym zobaczyla co zrobilam . A ja wyobrazcie sobie zapomnialam nawet nie bylam tego swiadomoa ze zostawilam patelnie na wlaczonym podpalonym gazie . No poprostu masakra ! I to nie pierwszy taki nr. Okropnie czesto zapominam cos i to po chwili , potrafiam sie wracac po cos z 10 razy . Bardzo duzo rzeczy poprostu nie widze , stoi cos centralnie przedemna a ja tego nie widze . Nie cos jest nie tak ...............pozatym głowa mi pęka ;/
Droga Blackbejbe, spróbuj zaopatrzyć się w nanogen, zdecydowanie lepsza jakość niż toppik, ja używam tego od dwóch lat, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez tego proszku, prześwity zanikają i nikt nie wie o moim problemie, tym samym lepiej mi się żyje i chce się żyć...od jakiegoś czasu jest u mnie poprawa, piję zioła tybetańskie, olej lniany ale włosy nadal wypadają, szczerze to jestem przeszczęśliwa, że istnieje coś takiego jak nanogen - bez niego nie wyobrażam sobie wyjścia do ludzi.
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:38   #3701
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez aneccia Pokaż wiadomość
Droga Blackbejbe, spróbuj zaopatrzyć się w nanogen, zdecydowanie lepsza jakość niż toppik, ja używam tego od dwóch lat, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez tego proszku, prześwity zanikają i nikt nie wie o moim problemie, tym samym lepiej mi się żyje i chce się żyć...od jakiegoś czasu jest u mnie poprawa, piję zioła tybetańskie, olej lniany ale włosy nadal wypadają, szczerze to jestem przeszczęśliwa, że istnieje coś takiego jak nanogen - bez niego nie wyobrażam sobie wyjścia do ludzi.
Kurcze ale u mnie jest dostepny wlasnie toppik i jakis Viviscal czy cos takiego a mieszkam w Irl. wiec musialabym specjalnie go zamawiac przez neta . No nic bede musiala sie w niego zaopatrzyc bo jest naprawde tragedia .
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 19:02   #3702
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
U mnie dalej zle, włosy leca-raz mniej raz bardzo mocno. Prześwitów nie mam, choc sama nie wiem ja to mozliwe. Odebralam wynik andorstendionu 1,1 z norma do 3,3-wiec idealny. Odrastaja w stopniu zadawalającym.

Martwi mnie to ze przez zaniedbanie racjonalnego odżywiania czuje sie i wyglądam anemicznie- czeka mnie badanie witamin i ferrytyny.

Sypiam 4 godziny, pracuje 12-15 godzin- z koniecznosci,co pewnie negatywnie odbija sie na włosach.
Wklejam zdjecia poglądowe w mojej roboczej a właściwie jedynej "fryzurze" o wdziecznej nazwie własnej" kucyk z przeciagnietym pasmem włosów"

Bejbe obserwuj swój organizm, zastanów sie czy nie wchodzi w gre przedawkowanie witaminy z grupy b, szczegolnie b1, b3, b6. Nadmiar może powodowac zaburzenia neurologiczne takie jak zawroty i bóle głowy, problemy ze wzrokiem itp. Claudiiin pewnie wie wiecej na ten temat.nagłe pogorszenie wzroku jest zawsze powodem do konsultacji lekarskiej-oczywiście bez paniki
Piekne masz wloski Co do diety - high five

Ja bym jednak sie przede wszystkim przebadala w kierunku gruczolaka przysadki, hiperwitaminoza jest raczej mniej prawdopodobna z racji tego, ze wit z grupy B rozpuszczaja sie w wodzie i sa wydalane na biezaco z moczem. Czesciej zdarzaja sie awitaminozy i tu wtedy sa zaburzenia neurologiczne Ale przy normalnej, zrownowazonej diecie i jeszcze suplementacji wykluczylabym to (chyba ze wspolistnieja problemy z przewodem pokarmowym, watroba)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Claudiin, jak u Ciebie wygladała sprawa z alpicortem E? Teraz już nie lecą? Masz odrost?
Juz nie leca, mam sporo babyhair
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:06   #3703
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Blackbejbe to wypróbuj ten Toppik, może akurat Tobie będzie odpowiadał, mi osobiście nie przypadł do gustu, ponieważ bardzo się rozsypywał, wręcz po całej łazience, no i kolor średni brąz zdecydowanie mi nie pasował, uwierz mi, że dzięki temu poczujesz się pewniej, nie będziesz ciągle zamartwiać się i patrzeć na prześwity, co ostatecznie jak poniekąd u mnie wpłynie korzystnie na włoskisiła umysłu...i pozytywne myślenie potrafią zdziałać cuda, wiem,że to jest mega trudne, ale pamiętajcie o tym dziewczyny

Edytowane przez aneccia
Czas edycji: 2012-11-27 o 19:07
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:38   #3704
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Witam dziewczynki
Chciałam napisać wam,że też zawsze miałam problem z wypadaniem..teraz jest dużo mniej włosów...ale niewiem co tak naprawdę pomaga bo uzywam paru rzeczy codziennie razem...z racji tego że codziennie myję włosy..
No więc codziennielejuję włoski na noc, piję raz dziennie drożdże,piję dwa razy na dzień herbatkę POKRZYWA, używam trzy razy na tydzień maseczkkę WAX ,codziennie stosuję odzywki , używam wcierkę kilka razy dziennie WODĘ BRZOZOWĄ*bardzo tania 4 zł w kiosku*...hmmm używam wcierkę JANTAR bardzoo dobra skuteczna ale trzeba codziennie ją używać przez trzy tygodnie
a poza tym MAsaż głowy i olej rycynowy wieczorem wcieram i idę spać również z olejkiem na wlosach rano zmywam
Wiem,że to nic nowego..ale mam nadzieję komuś może jakiś sposób pomoże tabletek nie łykam juz ponieważ nie widziałam w żaden sposób różnicy tylko różnica w portfelu używałam Belisse kilka miesięcy, potem wyszedł ASYSTOR HAIR musialam zamawiać w aptece bo nie było go jeszcze na stanie ale niestety zawiodlam się..
Pozdrawiam
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:28   #3705
Arghea
Raczkowanie
 
Avatar Arghea
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 34
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez aneccia Pokaż wiadomość
Droga Blackbejbe, spróbuj zaopatrzyć się w nanogen, zdecydowanie lepsza jakość niż toppik, ja używam tego od dwóch lat, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez tego proszku, prześwity zanikają i nikt nie wie o moim problemie, tym samym lepiej mi się żyje i chce się żyć...od jakiegoś czasu jest u mnie poprawa, piję zioła tybetańskie, olej lniany ale włosy nadal wypadają, szczerze to jestem przeszczęśliwa, że istnieje coś takiego jak nanogen - bez niego nie wyobrażam sobie wyjścia do ludzi.
Zgadzam się Nanogen i u mnie jest podstawą. Gdy ktoś usłyszy, że mam problem z włosami dziwi się, ponieważ nie widać nic, żadnych prześwitów. Za to po myciu... Masakra ;/ Na szczęście widzę to tylko ja. Kupiłam też ten specjalny lakier do nanogenu. Polecam aneccia jeśli nie stosujesz. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwa - trzy psiknięcia. Zapach ma nieprzyjemny, ale za to nanogen trzyma się rewelacyjnie.

Edytowane przez Arghea
Czas edycji: 2012-11-28 o 14:29
Arghea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:52   #3706
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Arghea Pokaż wiadomość
Zgadzam się Nanogen i u mnie jest podstawą. Gdy ktoś usłyszy, że mam problem z włosami dziwi się, ponieważ nie widać nic, żadnych prześwitów. Za to po myciu... Masakra ;/ Na szczęście widzę to tylko ja. Kupiłam też ten specjalny lakier do nanogenu. Polecam aneccia jeśli nie stosujesz. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwa - trzy psiknięcia. Zapach ma nieprzyjemny, ale za to nanogen trzyma się rewelacyjnie.
A nie wpływa negatywnie Nanogen i lakier na wypadanie włosów ??
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:11   #3707
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Claudiin, a jak długo trwała u Ciebie faza wypadania po alpicorcie?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:22   #3708
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Claudiin, a jak długo trwała u Ciebie faza wypadania po alpicorcie?
Nie zauwazylam takiej typowej fazy wzmozonego wypadania po Alpicorcie Caly czas mi wlosy lecialy plus minus tak samo (czyli mocno), raz troche mniej, raz troche wiecej. Wcieralam od polowy lipca, najpierw codziennie, a potem co drugi-trzeci dzien, az w koncu mniej wiecej raz w tygodniu i tylko skronie. A wypadanie ograniczylo sie dopiero tak z miesiac temu, kiedy odstawilam Jantar. Natomiast wczesniej juz zauwazylam, ze mam sporo bejbików
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:02   #3709
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Arghea Pokaż wiadomość
Zgadzam się Nanogen i u mnie jest podstawą. Gdy ktoś usłyszy, że mam problem z włosami dziwi się, ponieważ nie widać nic, żadnych prześwitów. Za to po myciu... Masakra ;/ Na szczęście widzę to tylko ja. Kupiłam też ten specjalny lakier do nanogenu. Polecam aneccia jeśli nie stosujesz. Jest bardzo wydajny, wystarczą dwa - trzy psiknięcia. Zapach ma nieprzyjemny, ale za to nanogen trzyma się rewelacyjnie.

a dziękuję za poradę, właśnie się zastanawiałam nad tym lakierem, ale pomyślałam, że nie różni się zbytnio od innych i w necie nie mogłam znaleźć opinii na ten temat, taaak po myciu jest masakra, na szczęście nikt tego nie widzi i o to chodzi

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
A nie wpływa negatywnie Nanogen i lakier na wypadanie włosów ??


absolutnie w 100% nie wpływa negatywnie
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 22:49   #3710
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Jest jeszcze coś takiego jak HSR używa go moja mama i całkiem go sobie chwali. Używała i nanogenu i toppiku. Twierdzi że nie widzi większej różnicy między nimi. Teraz kupiłam jej Hair Tek duże opakowanie bo aż 56g. ale jeszcze go nie używała bo dokańcza hsr.
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 07:54   #3711
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Mi również alpicort e ani nie zmniejszył ani nie zwiększył wypadania włosów ale tam gdzie go polewałam włosy są bardziej przerzedzone, odrosło coś na skroni, chyba jakoś na skroń ten alpicort zadziałał. Teraz odstawiłam i wypadanie ciut sie zwiększyło ale stosuję placentę w ampułkach no zobaczymy dopiero 4 fiolka.

Nombre, włosy cud miód i orzeszki

Czy jesli w ciąży miałam piękne włosy, to stosując tabletki anty jest szansa, że moje włosy sie poprawią???? Tabletki chyba utrzymuja podobny stan w organiźmie. Wybieram sie do gina i chce podjąć decyzję. Pomóźcie, czy w androgenowym tabletki sa wskazane???

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Czy badania na wolny testosteron, DHAS mogę zrobić w połowie cyklu??? Jutro wybieram sie zbadac tsh to i to za jednym zamachem bym zrobiła????
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 08:20   #3712
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dziewczyny ja sie przezucam na watek dla Mam Bo bede miec drugiego dzidziusia
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 08:33   #3713
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Blackbejbe gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1

To teraz nie będziesz miała problemu z włosami
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 08:40   #3714
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie przezucam na watek dla Mam Bo bede miec drugiego dzidziusia

Gratuluje!!!!Tylko nas całkiem nie zostawiaj W ciąży włoski pewnie zgestnieją

Dziewczyny dziękuje za miła słowa.

Antuanetta tabletki w androgenowym mogą pomóc, ale nie daja takiego stanu jak ciąża. w ciązy estrogeny sa bardzo wysokie, przy tabletkach spadaja w czasie 7 dniowej przerwy.

Ja dzisiaj mylam po 7 dniach i nawet nie liczylam, ale nie było tragedii jak tyle dni.
Wczoraj olejowałam skalp olejkiem z papryczka, i miałam ogromny problem zeby dojsc do skóry-tak gęsto doł wygląda juz znacznie rzadziej. Zmylam olej po całej nocy i zupełnie mi nie zaszkodził
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:21   #3715
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!!Tylko nas całkiem nie zostawiaj W ciąży włoski pewnie zgestnieją

Dziewczyny dziękuje za miła słowa.

Antuanetta tabletki w androgenowym mogą pomóc, ale nie daja takiego stanu jak ciąża. w ciązy estrogeny sa bardzo wysokie, przy tabletkach spadaja w czasie 7 dniowej przerwy.

Ja dzisiaj mylam po 7 dniach i nawet nie liczylam, ale nie było tragedii jak tyle dni.
Wczoraj olejowałam skalp olejkiem z papryczka, i miałam ogromny problem zeby dojsc do skóry-tak gęsto doł wygląda juz znacznie rzadziej. Zmylam olej po całej nocy i zupełnie mi nie zaszkodził

No widzisz Kochana to super ! Boze ty myjesz glowe jak moja mała raz na tydzien tez tak chce :P

Dziekuje bardzo ! No w ciazy napewno nie ale po ciazy wroce tu napewno szybciej niz myslicie Na 100% bo hormony dalej nieuregulowane a same napewno tego nie zrobia i druga ciaza moze jeszcze bardziej mi dopiec ale poki co sie nie martwie tylko ciesze 2-im bobaskiem

Napewno was nie opuszcze
Bede was czytac codziennie i czasem cos nastukam
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:32   #3716
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie przezucam na watek dla Mam Bo bede miec drugiego dzidziusia
Gratuluje!!!!!
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:34   #3717
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
No widzisz Kochana to super ! Boze ty myjesz glowe jak moja mała raz na tydzien tez tak chce :P

Dziekuje bardzo ! No w ciazy napewno nie ale po ciazy wroce tu napewno szybciej niz myslicie Na 100% bo hormony dalej nieuregulowane a same napewno tego nie zrobia i druga ciaza moze jeszcze bardziej mi dopiec ale poki co sie nie martwie tylko ciesze 2-im bobaskiem

Napewno was nie opuszcze
Bede was czytac codziennie i czasem cos nastukam
kochana nie czasem tylko często zdawaj relacjeTwoje pozytywne mam nadzieje "raporty" pomoga i mnie wreszcie zdecydowac sie na odstawienie tabletek i zajście w ciąże- o ile sie uda.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 12:22   #3718
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
kochana nie czasem tylko często zdawaj relacjeTwoje pozytywne mam nadzieje "raporty" pomoga i mnie wreszcie zdecydowac sie na odstawienie tabletek i zajście w ciąże- o ile sie uda.
Napewno bede zdawac relacje

No Kochana ja miejac takie problemy z hormonami zaszlam w ciaze , a przy prolaktynie jest ciezko ale udało sie Uwierz mi nieraz jest latwiej zajsc w ciaze po odstawieniu . Przykład moja kumpela brala tabletki 5 lat odstawila i po miesiacu zaszla w ciaze Ale oczywiscie sa przypadki ze jest ciezej niestety....... to zalezy od organizmu.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!!!

Dziękuje pięknie
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 18:07   #3719
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie przezucam na watek dla Mam Bo bede miec drugiego dzidziusia
Jeeej gratulacje odezwij sie czasem idaj znac co i jak!
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 19:49   #3720
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja również przyłączam się do gratulacji!

Dziewczyny ja pierwszy raz słyszę o tym Nanogenie? Drogie to jest? Jak to w ogóle działa? Powiecie mi coś więcej?
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.