Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-02, 02:16   #4261
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89170949]
(...)
A to że Agnieszka blokuje nawet ludzi, którzy ledwie polubią negatywne komentarze innych, to masakra.
[/QUOTE]

Nieźle. Więc rzeczywiście nie dziwota, że na tego typu profilach jest sr... tęczą i jednorożcami w komentarzach. Zresztą, to jak z profilem Chodakowskiej i tą niesławną już dwumiesięczną dietą pudełkową za tysiące złotych, którą można potem spłacać przez rok. Na FB szczere opinie, czyli fala krytyki a na IG same zachwyty.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 08:38   #4262
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Wydaje mi sie, ze Kamil moze nalezec do osob, ktorzy partnera traktuja jak swoja wizytowke. Wiadomo, kazdy szuka kogos optymalnie atrakcyjnego, ale jak ktos lubi zycie na pokaz i pozorny luksus, to zazwyczaj wiaze sie to z szukaniem osoby, ktora bardzo sprawnie umie podkreslac swoja urode i nawet po bulki idzie "zrobiona". Agnieszka to troche taka "szara myszka" przy tym wyobrazeniu. Ale jest ładną dziewczyną, moze to w zupelnosci wystarcza
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 09:09   #4263
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze Kamil moze nalezec do osob, ktorzy partnera traktuja jak swoja wizytowke. Wiadomo, kazdy szuka kogos optymalnie atrakcyjnego, ale jak ktos lubi zycie na pokaz i pozorny luksus, to zazwyczaj wiaze sie to z szukaniem osoby, ktora bardzo sprawnie umie podkreslac swoja urode i nawet po bulki idzie "zrobiona". Agnieszka to troche taka "szara myszka" przy tym wyobrazeniu. Ale jest ładną dziewczyną, moze to w zupelnosci wystarcza
Znaczy, ja przyznaję, że obejrzałam te 5 odcinków niejako "w tle", ale zabijcie mnie - totalnie przegapiłam wątek, że Kamil to taki typ jak opisujecie . I jak na niego patrzę, to tym bardziej tego nie rozumiem; sorry, ale on dla mnie nie ma wyglądu wyrywacza^^. O, taki Grzesiek to jak najbardziej, ale Kamil.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 11:46   #4264
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 13:18   #4265
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Tak, w tym sezonie bieda-wyjazdy poślubne rzucają się w oczy. Czyżby cały budżet poszedł na wesela? Czasami mam wrażenie, że tam ktoś z produkcji nieźle leci w... z fakturami, które potem przedstawiają TVN-owi. Taki niby flagowy program a niedofinsowany w stopniu zastanawiającym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 16:50   #4266
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze Kamil moze nalezec do osob, ktorzy partnera traktuja jak swoja wizytowke. Wiadomo, kazdy szuka kogos optymalnie atrakcyjnego, ale jak ktos lubi zycie na pokaz i pozorny luksus, to zazwyczaj wiaze sie to z szukaniem osoby, ktora bardzo sprawnie umie podkreslac swoja urode i nawet po bulki idzie "zrobiona". Agnieszka to troche taka "szara myszka" przy tym wyobrazeniu. Ale jest ładną dziewczyną, moze to w zupelnosci wystarcza
Mam takie samo wrażenie. Agnieszka nie jest brzydka, może się podobać, ale wydaje mi się, że w jego typie są bardziej zrobione i rozrywkowe dziewczyny a ona raczej taka naturalistyczna i do tego styl pani z banku

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj tak, podróże poślubne beznadzieja ciekawe kto to wybiera, może jakoś po znajomych szukają tych noclegów Agnieszkę i Kamila mogli wysłać do Trójmiasta, przynajmniej mieliby co robić

Piotr i Dorota to chyba najciekawsza para tego sezonu On na pierwszy rzut oka niezły, ale niestety im dalej w las tym gorzej..

Edytowane przez kreolkaa
Czas edycji: 2022-04-02 o 16:51
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 07:57   #4267
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja osobiście z Kamilem bym się średnio dogadała, bardzo mi przypomina zachowaniem znajomego ze starych czasów, imprezowy i rozrywkowy typ, od jednych znajomych do drugich i nie usiedzi w domu. Adam jest tajemniczy i zamknięty w sobie, sama nie wiem co o nim sądzić. Piotrek mi się wydaje sympatyczny i mnie akurat póki co jakoś nie razi jego zachowanie względem Doroty, bo ja też jestem przylepą. Nie dobrali się po prostu.
Z wyglądu żaden mi się nie podoba.
Podróże beznadziejne, gdyby wysłali ich w jakieś fajne miejsca to byłoby co oglądać, a nie deszcz i pizgawicę nad polskim morzem albo hotel po środku niczego.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 09:23   #4268
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 10:54   #4269
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja myślę, że w typie Kamila bardziej by była siostra Agi, niż ona sama. Jej siostra ma taki bardziej kobiecy styl. Na niekorzyść przemawia też fakt, że Agnieszka jest o dwa lata starsza od Kamila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 13:23   #4270
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja osobiście z Kamilem bym się średnio dogadała, bardzo mi przypomina zachowaniem znajomego ze starych czasów, imprezowy i rozrywkowy typ, od jednych znajomych do drugich i nie usiedzi w domu. Adam jest tajemniczy i zamknięty w sobie, sama nie wiem co o nim sądzić. Piotrek mi się wydaje sympatyczny i mnie akurat póki co jakoś nie razi jego zachowanie względem Doroty, bo ja też jestem przylepą. Nie dobrali się po prostu.
Z wyglądu żaden mi się nie podoba.
Podróże beznadziejne, gdyby wysłali ich w jakieś fajne miejsca to byłoby co oglądać, a nie deszcz i pizgawicę nad polskim morzem albo hotel po środku niczego.
Dla mnie z charakteru najfajniejszy jest Kamil - choć pewnie za bardzo imprezowy. Może za kilka lat się wyszumi i uspokoi Podoba mi się też inicjatywa i power do działania Ja też za długo nie usiedzę w jednym miejscu, a na wyjazdach to już w ogóle

Adam choć absolutnie nie jest w moim typie to trzeba przyznać, że ma coś w sobie. Na ten moment nie mam zdania na temat charakteru

Piotr w teorii najbardziej w moim typie wizualnym, ale niestety podoba mi się najmniej. Strasznie trąci desperacją i pierdołowatością, a ta nachalność i ślinienie się na Dorotkę to dramat

Wniosek - nie ma co patrzeć na swój typ

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w typie Kamila bardziej by była siostra Agi, niż ona sama. Jej siostra ma taki bardziej kobiecy styl. Na niekorzyść przemawia też fakt, że Agnieszka jest o dwa lata starsza od Kamila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, siostra Agi widać, że lubi o siebie zadbać i taka bardziej rozrywkowa się wydaje Agnieszka pewnie będzie 'matkować' Kamilowi. Rodzinka zadowolona, bo chłopakowi dobrze to zrobi, ale czy on będzie zadowolony? Niektórzy faceci lubią mieć spokojne żony (a rozrywki potem szukają na boku)
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 14:35   #4271
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale że co? Że Agnieszka bedzie matkować, bo jest "pania z banku", że ma taki spokojniejszy charakter, czy że starsza o 2 lata? 2 lata różnicy to jest nic, znam kilka takich małżeństw co ma 2-3 lata różnicy (gdy kobieta jest starsza)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-03, 17:54   #4272
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89172456]Ale że co? Że Agnieszka bedzie matkować, bo jest "pania z banku", że ma taki spokojniejszy charakter, czy że starsza o 2 lata? 2 lata różnicy to jest nic, znam kilka takich małżeństw co ma 2-3 lata różnicy (gdy kobieta jest starsza)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wiek i wykonywany zawód nie ma tu nic do rzeczy, w sumie mogłaby być rozrywkową panią z banku Dla mnie sprawia wrażenie takiej akuratnej i poukładanej, a połączyli ją w parę z młodszym i dość imprezowym typem
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 19:44   #4273
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-03, 20:07   #4274
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja na Adama nie jestem w stanie patrzec inaczej, niz przez kontekst wypowiedzi użytkowniczek fanpejdzu na fb (dziewczyny oskarżały go o stalking). Zawsze jak na niego patrze, to odczuwam niepokój i niepewność.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:02   #4275
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kamil jak dla mnie potwierdził jakim jest bucem i już teraz wiem, ze nie chciałabym mieć z takim człowiekiem do czynienia. Haha jeżdżenie bez pasów takie śmieszne, wszyscy tak robią, a wypadki zdarzają się tylko w trasie, na mieście nigdy …IMG_2571.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:18   #4276
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja naprawdę nie znam nikogo, kto nie zapina pasów, wydawało mi się, że ta aktywność zajmująca 3 sekundy jest podstawą podczas prowadzenia i jazdy samochodem. Bardzo mnie dziwi, że nadal jest ktoś, kto ma ochotę ryzykować własnym życiem i jeszcze jest z tego zadowolony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:43   #4277
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Mnie też to dziwi. W tym programie przez te wszystkie edycje więcej ludzi pasy nie zapinalo niż zapinało dziwiło mnie to, że TVN jakoś nie zwraca im uwagi na to.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:56   #4278
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja się pokuszę o stwierdzenie, że jest większe ryzyko wypadku właśnie u siebie w mieście na znanym odcinku, bo jeździ się na pamięć.
Dla mnie od początku Kamil to taki typowy chłopaczek z dyskoteki, serio
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 08:57   #4279
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja jeszcze jakoś bym zrozumiała, jakby uderzył się w pierś i przyznał, że popełnił błąd po tym jak ludzie mu zwrócili uwagę. Ale wyśmiewanie tego, mówienie że wszyscy tak robią i normalizowanie tego jest dla mnie nie do przyjęcia i niestety świadczy o ogromnej niedojrzałości.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-04, 09:09   #4280
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 09:28   #4281
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Trzymajcie mnie
No to zaczynam wierzyć, że te opinie, które były pisane o Kamilu po pierwszym odcinku to jednak prawda
I tak, jest dla mnie takim dyskotekowym cwaniakiem, który sobą za wiele nie reprezentuje, ale myśli że zrobi wrażenie na dziewczynie jak przewiezie ją samochodem pożyczonym od szwagra
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:09   #4282
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Miałam od początku mocno takie sobie zdanie o Kamilu (już za samą twarz, sorry, czasami się kogoś po prostu nie lubi już od pierwszego wejrzenia) i teraz tylko się potwierdza, że to disco-sebix. Dla mnie to typ, który uważa wbicie się w marynarkę (a panna do kompletu musi obowiązkowo w koronkową sukieneczkę) za szczyt elegancji niezależnie od okazji i udaje wielkiego biznesmena, chociaż tak naprawdę ma się g... jeżeli siostra i szwagier powiedzieliby "nara". Nie cierpię takich cwaniaków-cebulaków - wielkie mi pozory jacy to my jesteśmy eleganccy i na wyższym poziomie, a łamanie przepisów, czy prawa to nagle "oj tam, oj tam".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-04-04 o 11:52
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 11:40   #4283
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

To mnie rozwaliło to na jego instastory, piosenka je**ć p*s. Serio, dorosły facet, by sie wydawało, a zachowanie żenujące na poziomie podstawówki.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 20:32   #4284
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie też od początku zachowanie Kamila zalatuje takim Sebiksem. Z tych pasów przecież mógł się łatwo wykręcić, powiedzieć, że sam też by zapiął, a on się jeszcze przyznał, że tak jeździ po mieście… bez komentarza. To jest chłopak z którym można się pośmiać na imprezie, ale na dłuższą metę nie sądzę, żeby było z nim o czym porozmawiać.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 20:36   #4285
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No Kamil rzeczywiście wypada słabiutko jak sie go bliżej poznaje ja nie wiem jaki on ma typ urody kobiety, możliwe że taki jak piszecie, ale właśnie jakoś nie widzę, żeby Aga mu sie szczególnie spodobała.
Dorota i Piotr - współczuje jej, bo wyjdzie na tą złą, a niestety faceci zachowujący sie jak Piotr nie są atrakcyjni dla kobiet. Mnie by on irytował na każdym kroku
A Patrycja i Adam to taka niewiadoma. Jednak troche mnie zastanawia to, że nie miał żadnych znajomych na ślubie i tekst jego mamy na weselu- coś żeby sie za szybko nie cieszyć, bo sam wie ile przeszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-04, 21:15   #4286
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Miałam od początku mocno takie sobie zdanie o Kamilu (już za samą twarz, sorry, czasami się kogoś po prostu nie lubi już od pierwszego wejrzenia) i teraz tylko się potwierdza, że to disco-sebix. Dla mnie to typ, który uważa wbicie się w marynarkę (a panna do kompletu musi obowiązkowo w koronkową sukieneczkę) za szczyt elegancji niezależnie od okazji i udaje wielkiego biznesmena, chociaż tak naprawdę ma się g... jeżeli siostra i szwagier powiedzieliby "nara". Nie cierpię takich cwaniaków-cebulaków - wielkie mi pozory jacy to my jesteśmy eleganccy i na wyższym poziomie, a łamanie przepisów, czy prawa to nagle "oj tam, oj tam".
To tacy typowi polscy nowobogaccy, klasa średnia. "Wielkie" biznesy, mało inteligencji, kiepskie wykształcenie, kupione za kasę tatusia, wystawne życie na pokaz. A z Rosjan się śmiejemy, że kicz i tandeta...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
No Kamil rzeczywiście wypada słabiutko jak sie go bliżej poznaje ja nie wiem jaki on ma typ urody kobiety, możliwe że taki jak piszecie, ale właśnie jakoś nie widzę, żeby Aga mu sie szczególnie spodobała.
Dorota i Piotr - współczuje jej, bo wyjdzie na tą złą, a niestety faceci zachowujący sie jak Piotr nie są atrakcyjni dla kobiet. Mnie by on irytował na każdym kroku
A Patrycja i Adam to taka niewiadoma. Jednak troche mnie zastanawia to, że nie miał żadnych znajomych na ślubie i tekst jego mamy na weselu- coś żeby sie za szybko nie cieszyć, bo sam wie ile przeszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie widzę, żeby Aga była bardzo atrakcyjna dla Kamila. Jeżeli przetrwali to zwróciłam uwagę, że na jego fotkach na insta, które być może robiła Aga, Kamil wcale nie ma błysku w oku, nie wygląda na zakochanego (tylko na tym, gdzie się przegląda w lustrze i pokazuje tatuaż wygląda na zakochanego - w sobie), za to widać błysk i aprobatę w oku siostry i radość na twarzy szwagra. Moim zdaniem to oni chcieli, żeby się chłopak ustatkował i to im Aga przypadła do gustu jako żona dla Piotrusia Pana. Szwagier sam się czegoś dorobił, nie wygląda na tak zblazowanego jak Kamil.

U Roberta i Anety było inaczej - Robert był dojrzały, wiedział czego chce w życiu, sam doszedł do wszystkiego co miał, jednocześnie był elastyczny. Aneta podobnie. Siostra owszem była ważną osobą w życiu Roberta, była elegancka, ale nie kiczowato-imprezowa. Aneta podobnie - z klasą i z umiarem, świetnie wpasowała się w środowisko rodzinne i znajomych męża, a Robert dobrze się odnalazł w rodzinie i wśród przyjaciół Anety. On też nie miał matki, więc siostra była faktycznie dla niego cennym i zrozumiałym wsparciem.

U Agi i Kamila widać, że to Kamil bryluje i szpanuje, nie jest dojrzały, siostra i szwagier (wcześniej być może rodzice) ciągną go przez życie. Nie ma tej równowagi w relacji z żoną. Chociaż może się ogarnie, jeżeli naprawdę pokocha Agę. Tyko właśnie coś tu mi nie pasuje w tych relacjach na insta i fotkach. Wiadomo, że to wszystko wróżenie z fusów - może akurat sobie spasowali i są szczęśliwi.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-04-04 o 21:19 Powód: korekta literówek
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 02:29   #4287
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
To tacy typowi polscy nowobogaccy, klasa średnia. "Wielkie" biznesy, mało inteligencji, kiepskie wykształcenie, kupione za kasę tatusia, wystawne życie na pokaz. A z Rosjan się śmiejemy, że kicz i tandeta...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Też nie widzę, żeby Aga była bardzo atrakcyjna dla Kamila. Jeżeli przetrwali to zwróciłam uwagę, że na jego fotkach na insta, które być może robiła Aga, Kamil wcale nie ma błysku w oku, nie wygląda na zakochanego (tylko na tym, gdzie się przegląda w lustrze i pokazuje tatuaż wygląda na zakochanego - w sobie), za to widać błysk i aprobatę w oku siostry i radość na twarzy szwagra. Moim zdaniem to oni chcieli, żeby się chłopak ustatkował i to im Aga przypadła do gustu jako żona dla Piotrusia Pana. Szwagier sam się czegoś dorobił, nie wygląda na tak zblazowanego jak Kamil.

U Roberta i Anety było inaczej - Robert był dojrzały, wiedział czego chce w życiu, sam doszedł do wszystkiego co miał, jednocześnie był elastyczny. Aneta podobnie. Siostra owszem była ważną osobą w życiu Roberta, była elegancka, ale nie kiczowato-imprezowa. Aneta podobnie - z klasą i z umiarem, świetnie wpasowała się w środowisko rodzinne i znajomych męża, a Robert dobrze się odnalazł w rodzinie i wśród przyjaciół Anety. On też nie miał matki, więc siostra była faktycznie dla niego cennym i zrozumiałym wsparciem.

U Agi i Kamila widać, że to Kamil bryluje i szpanuje, nie jest dojrzały, siostra i szwagier (wcześniej być może rodzice) ciągną go przez życie. Nie ma tej równowagi w relacji z żoną. Chociaż może się ogarnie, jeżeli naprawdę pokocha Agę. Tyko właśnie coś tu mi nie pasuje w tych relacjach na insta i fotkach. Wiadomo, że to wszystko wróżenie z fusów - może akurat sobie spasowali i są szczęśliwi.
Świetne podsumowanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 11:14   #4288
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Firma szwagra Kamila to rodzinny biznes, przejął go po ojcu, ale rzeczywiście wydaje się bardziej życiowy, może przez wiek - patrząc po dzieciach, to są w okolicach 40tki z żoną.

Dokładnie, Kamil to może dobry kompan do imprezowania, ale do zakładania rodziny... Jeszcze trochę wody w rzece musi upłynąć. Dogadałby się lepiej z drugim niespokojnym duchem z lekkim podejściem do życia. Wygląda na to, że przez to, że był sporo młodszy od siostry i do tego chłopak, to od początku jest pod parasolem matki i siostry, obie mu matkują, siostra załatwiła pracę.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 13:48   #4289
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
(...)
Dokładnie, Kamil to może dobry kompan do imprezowania, ale do zakładania rodziny... Jeszcze trochę wody w rzece musi upłynąć. Dogadałby się lepiej z drugim niespokojnym duchem z lekkim podejściem do życia. Wygląda na to, że przez to, że był sporo młodszy od siostry i do tego chłopak, to od początku jest pod parasolem matki i siostry, obie mu matkują, siostra załatwiła pracę.
A teraz niejako "załatwili" mu żonę-opiekunkę. Takie głupie myślenie "żona cię przypilnuje, to się ustatkujesz". Co rzadko kiedy się sprawdza.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-05, 14:04   #4290
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja się też w ogóle zastanawiam po co on się zgłosił, im więcej odcinków tym bardziej mi to zgrzyta, gdzie mu tak śpieszno i po co? Nie widzę tego.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.