Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażanki - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 01:50   #421
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Vilandre, ja przymierzam się do zakupu czerwonych czółenek od tego pana: http://allegro.pl/show_user_auctions...112&gr_id=1469 - podobają mi się buty, które wystawia, może Tobie też wpadnie coś w oko.

Trochę dziś/wczoraj poimprezowałam, ale powiem Wam, że wniosek jest jeden: niestety, wszystko sprowadza się albo do kasy albo do seksu. I tym "optymistycznym" akcentem kończę mą wypowiedź.
Dobranoc piękne!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 09:30   #422
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

corka_rosy, fajne są te buty, ale właśnie te obcasy... najniższy w moim rozmiarze ma 7,5cm. dla mnie to za dużo. sama mam jedne buty z obcasem 8cm i w nich nie chodzę, bo czuję się strasznie, gdy je założę. mam wtedy 190cm wzrostu, a to dla mnie stanowczo za dużo...

a tak w ogóle nie przywitałam się . u mnie dziś za oknem piękne słoneczko. mam nadzieję, że utrzyma się przez cały weekend
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 10:32   #423
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Dzień dobry!!

U mnie też słoneczko, więc zaraz łyknę kawki i jadę poogladać forty otaczające moje miasto. Wstyd przyznać, ale mieszkam tu już 4 lata, a nigdy ich nie widziałam... Daletgo teraz trzeba to nadrobić, bo czas ucieka.

Na 5 dni na uczelni byłam w spódnicy 4 razy To mój rekord. A pomyśleć, że jeszcze rok temu to było nie do pomyślenia!

Miłego dnia, wykorzystajcie piękną pogodę!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:53   #424
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Hej

u mnie niestety słonca brak, ale pogoda jest w miare nie pada nic, nie wieje nic wiec jest w porzadku:P

ja dziś może wyciagne Tżeta na spacer

poza tym oszalałam na punkcie Kate Moss
i Cameron Diaz
cholerka uwielbiam takie luźne kardigany długie i rurkiiii w każdej postacijasne, ciemne, dziurawe, z zamkami....Aczkolwiek jestem również wielbicielką spodni prostych ehh byle do wakacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz.jpg (32,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz3300.jpg (32,3 KB, 49 załadowań)
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com





Edytowane przez Kaluch
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:54
Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 12:03   #425
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan


Podczytuję Was trochę pora się przywitać
Mam równiutkie 180 cm, waga w okolicach 60kg, chyba schudłam ostatnio
Jeśli chodzi o ciuchy, to jest trochę problem, zwłaszcza w mojej 'metropolii'... spodnie wiecznie krótkie, rękawy, bluzki jak z młodszej siostry Ale wczoraj coś mnie napadło i kupiłam sobie letnią sukienkę
Najgorzej jest z butami, noszę 41-42 i mam bardzo wąskie stopy, nigdy nie mogę znaleźć nic ładnego z nie-plastiku na ten rozmiar

Pozdrawiam w tę słoneczną sobotę
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:46   #426
paulis_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

witam wszystkie.
przyłącze sie do watku, bo od dawna mam "problem" z moim wzrostem...czuje sie za wysoka i nieatrakcyjna.

wzrost: 176
waga: 56kg
wymiary: 88-63-92
stopa 39

postaram sie wleic jakies ciekawe ciuszki dla nas...
pozdrawiam
Paulina
paulis_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 14:53   #427
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

pannaNikt, paulis_90 witamy

paulis_90, jeśli Ty czujesz się za wysoka to co ja mam powiedzieć z moimi 182cm . moim zdaniem nie jesteś 'za wysoka'. jak dla mnie 174-177cm to idealny wzrost dla dziewczyny- jest się wtedy wysoką, ale w granicach zdrowego rozsądku , można pozwolić sobie jeszcze na obcasy (przynajmniej ja bym nosiła), no dosłownie wzrost ideał
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 15:29   #428
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

vilandre, mam tyle co ty i mam nadzieję że już nie urosnę
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:43   #429
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
pannaNikt, paulis_90 witamy

paulis_90, jeśli Ty czujesz się za wysoka to co ja mam powiedzieć z moimi 182cm . moim zdaniem nie jesteś 'za wysoka'. jak dla mnie 174-177cm to idealny wzrost dla dziewczyny- jest się wtedy wysoką, ale w granicach zdrowego rozsądku , można pozwolić sobie jeszcze na obcasy (przynajmniej ja bym nosiła), no dosłownie wzrost ideał
to ja z moimi 178 cm juz nie mieszcze sie w granicach zdrowego rozsądku? (:
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:51   #430
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

nie mieścisz się
jesteś za wysoka

a ja już wykraczam poza wszelkie normy zdrowego rozsądku
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:00   #431
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

pannaNikt, paulis, witamy!

pannaNikt, widzę, że jesteś z lublina, przecież tam jest naprawdę sporo sklepów, chociażby w samej Plazie. Naprawdę masz taki problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru?
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 18:17   #432
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Vilandre, ja przymierzam się do zakupu czerwonych czółenek od tego pana: http://allegro.pl/show_user_auctions...112&gr_id=1469 - podobają mi się buty, które wystawia, może Tobie też wpadnie coś w oko.
kurcze fajne ma te buty... niestety nie moja rozmiarówka ;/

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
niestety, wszystko sprowadza się albo do kasy albo do seksu.
tiaa zwłaszcza do tego drugiego i zwłaszcza po alkoholu

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Na 5 dni na uczelni byłam w spódnicy 4 razy To mój rekord. A pomyśleć, że jeszcze rok temu to było nie do pomyślenia!
wow, gratuluję ja też ostatnio co raz częściej w spódnicach biegam. żeby jeszcze tylko cieplej trochę było... bo najdłuższa jaką posiadam jest mi przed kolana

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
nie mieścisz się
jesteś za wysoka

a ja już wykraczam poza wszelkie normy zdrowego rozsądku
ja też :/


i dziękuję za życzenia, dziś czuję się już znacznie lepiej
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:37   #433
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
kurcze fajne ma te buty... niestety nie moja rozmiarówka ;/
w ogóle to jakąś dziwną ma tą rozmiarówkę, bo ja zazwyczaj noszę 39/40 z naciskiem na 39, a u niego musiałabym kupić 41!



Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
tiaa zwłaszcza do tego drugiego i zwłaszcza po alkoholu
no właśnie wobec mnie nie po alkoholu, ale tak powszechnie i powszednio


Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
wow, gratuluję ja też ostatnio co raz częściej w spódnicach biegam. żeby jeszcze tylko cieplej trochę było... bo najdłuższa jaką posiadam jest mi przed kolana
co tam śnieg, co tam zimno! Moje wszystkie też są pzred kolana, ale nakładam rajstopy 100 den i nie jest mi zimniej niż w spodniach.

Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
i dziękuję za życzenia, dziś czuję się już znacznie lepiej
super!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:25   #434
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
pannaNikt, paulis, witamy!

pannaNikt, widzę, że jesteś z lublina, przecież tam jest naprawdę sporo sklepów, chociażby w samej Plazie. Naprawdę masz taki problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru?

Jeansy na długość 36 znajdują się czasem w markowych sklepach typu Lee, Americanos. Tylko że raz ceny są wysokie jak na studencką kieszeń, a dwa czasem chciałoby się założyć coś innego niż ciągle jeansy i jeansy... Zauważyłam że w Mango są długie nogawki, mam stamtąd jedne spodnie (wyprzedaż ), ale jakością to one nie grzeszą...
Poza problemami z długością mam też takie coś, że spodnie dobrze leżące na tyłku strasznie odstają mi wyżej

Co do butów to moim zdaniem jest fatalnie. W Ryłko jest kilka modeli w 41, i to takich których nie założyłaby nawet moja babcia Raz kupiłam sandały Lasocki, ale później jakichkolwiek butów tej marki bym nie mierzyła to za szerokie. Batowe 41 na mnie za krótkie. W Deichmannach są dłuższe rozmiary, ale co z tego że w jednym takim buciku zmieszczą mi się obie stopy poza tym nie potrafię chodzić w plastikach, od razu mam odparzenia i stopy mi się pocą.

Ależ epistołę wyprodukowałam, wybaczcie
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:53   #435
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

pannaNikt, a patrzyłaś w Aldo? ja mam stamtąd 2 pary butów i są ok (też noszę 41). co prawda są sporo droższe niż Deichmann czy Bata, ale 41 często można znaleźć przeceniony jako ostatnia para (ja tak kupiłam botki, to była ostatnia para przeceniona z 400zl na 200zl)
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:25   #436
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

no to dołączam się do was, drogie Wysokie, z moimi 1,81, z moim wzrostem, którzy niestety często jest dla mnie zmorą, ale jakoś staram się to akceptować xD
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:36   #437
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Witam nowe panie

Moje sliczne nawet nie mam siły czytać co nowego pisałyście mam taakiego lenia w domu najlepiej;D pozarłam tyle ze jestem ciezsza chyba o 5 kg

od poniedzialku zaczynam maraton po ciuchlandach łiiiiiiiiiiiii!
mam nadzieje, ze cos znajde
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:46   #438
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

CherieK, pochwal się później swoimi zdobyczami
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:22   #439
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
pannaNikt, a patrzyłaś w Aldo? ja mam stamtąd 2 pary butów i są ok (też noszę 41). co prawda są sporo droższe niż Deichmann czy Bata, ale 41 często można znaleźć przeceniony jako ostatnia para (ja tak kupiłam botki, to była ostatnia para przeceniona z 400zl na 200zl)

Dzięki za cynk, na pewno wejdę następnym razem
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 11:44   #440
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cześć! chciałabym się do was przyłączyć. Mam 188 cm wzrostu, numer buta 44. Jak będę miała trochę więcej wolnego czasu to przeczytam cały wątek.
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:10   #441
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Aschoko, asiatt witamy

jak na razie asiatt jesteś chyba z nas najwyższa. kurcze, dziewczyny narzekają, że nie mogą znaleźć butów w rozmiarze 41, a Ty jak sobie radzisz z 44?

a teraz zmykam, idę się szykować na kolację dwurocznicową
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:26   #442
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

witam wszystkie nowe dziewczyny piszcie porady jak wygladac olsniewajaca przy takim wzroscie

ja tez uwielbiam Cameron Diaz, jak dla mnie jest sliczna, nie jest moze az tak wysoka bo ma tylko 175 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cameron-diaz-mtv-movie-awards-3-v2.jpg (56,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz.jpg (19,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cameron_diaz_300x400.jpg (32,6 KB, 63 załadowań)
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:16   #443
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
no właśnie wobec mnie nie po alkoholu, ale tak powszechnie i powszednio
no właśnie wczoraj/dzisiaj w klubie też tego doświadczyłam ale w sumie nie było to jakieś takie nachalne. całkiem sympatyczny Szwed zwiedzający Kraków.
mój zestaw na ten wieczór - niebieskie rurki zakupione niedawno w Bershce, czarna tunika z krótkim rękawem, czarne kozaki na małym obcasie. nic nadzwyczajnego, ale lubię taką prostotę. która też może być bardzo kobieca

Cytat:
Napisane przez pannaNikt Pokaż wiadomość
W Ryłko jest kilka modeli w 41, i to takich których nie założyłaby nawet moja babcia
mam dwie pary butów od Ryłki... jedne klapki, bardzo fajne i dłuugo je mam. z 4-5 sezonów przechodziłam, a co one biedne przeżyły w tym czasie ale w tym roku raczej już nie posłużą. i czółenka na obcasie. brrrr okropieństwo ale w sumie kupowałam je jakieś 5 lat temu, więc nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z fasonami.

Cytat:
Napisane przez Schoko Pokaż wiadomość
no to dołączam się do was, drogie Wysokie, z moimi 1,81, z moim wzrostem, którzy niestety często jest dla mnie zmorą, ale jakoś staram się to akceptować xD
witam trzeba wynajdywać pozytywy, hehe

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
od poniedzialku zaczynam maraton po ciuchlandach łiiiiiiiiiiiii!
mam nadzieje, ze cos znajde
3mam kciuki za wyprawę i koniecznie pokaż jak coś upolujesz

Cytat:
Napisane przez asiatt Pokaż wiadomość
Cześć! chciałabym się do was przyłączyć. Mam 188 cm wzrostu, numer buta 44. Jak będę miała trochę więcej wolnego czasu to przeczytam cały wątek.
o kurcze, to dopiero wysoooka wizażanka witam


podobają mi się nogi Cameron
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 14:29   #444
szalM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 80
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Witam nowe panie

od poniedzialku zaczynam maraton po ciuchlandach łiiiiiiiiiiiii!
mam nadzieje, ze cos znajde
Ja również wybieram sie na łowy tylko do mojego ulubionego lumpka. Jutro dostawa wiec mam nadzieje ze uda mi sie coś chwycić szybciej niz tym okropnym babą W tamtym tygodniu miałam szczescie co do zakupów zobaczymy co bedzie w tym CherieK zycze Ci udanych i duuużych zakupów


Ps. Dzewczęta ale sie rozpisałyście chwile sie nie zagląda a tu juz tyle stron
szalM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:12   #445
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

a ja byłam w piątek w lumpku.. dorwałam szorty w rozowe prążki h&m i bluzeczkę next w stylu baby doll ale jestem zadowolona
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:15   #446
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Ha i mnie mama wyciagnela do lumpka wyrwałam sobie bluzy sportowe i kaszmirową kurteczkę na wiosne
takie tam duperelki

Asiatt wiatmy)
kurczę jak Ty sobie radzisz ze znalezieniem butów? Bo ja nie raz narzekam na moje 40..

w ogole to jakas nudnaaa ta niedziela straszliwie

Goshia gratulacje u mnie jutro wymiana towaru na wiosenny, wiec moze zajrze i wyrwe jakas sukienke w koncu ^^
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com





Edytowane przez Kaluch
Czas edycji: 2009-03-22 o 15:17
Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:38   #447
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość

Moje sliczne nawet nie mam siły czytać co nowego pisałyście mam taakiego lenia w domu najlepiej;D pozarłam tyle ze jestem ciezsza chyba o 5 kg

Powodzenia w łowach, ja też może się jutro wybiore... po męską koszulę, bardzo podobaja mi się takie zestawienie: rurki, obcasy i męska, luźna koszula.

Cytat:
Napisane przez asiatt Pokaż wiadomość
Cześć! chciałabym się do was przyłączyć. Mam 188 cm wzrostu, numer buta 44. Jak będę miała trochę więcej wolnego czasu to przeczytam cały wątek.
pewnie masz meeeeega długie nogi!
Witamy!
Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
a teraz zmykam, idę się szykować na kolację dwurocznicową
wooow pewnie będzie miło
Cytat:
Napisane przez Goshia Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam Cameron Diaz, jak dla mnie jest sliczna, nie jest moze az tak wysoka bo ma tylko 175 cm
Myślałam, że jest niższa! I chodzi praktycznie cały czas w obcasach - świetny wzór dla nas. Właśnie mam zamiar dokończyć jeden z jej nowszych fimów: "in her shoes"

Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
mam dwie pary butów od Ryłki... jedne klapki, bardzo fajne i dłuugo je mam. z 4-5 sezonów przechodziłam, a co one biedne przeżyły w tym czasie ale w tym roku raczej już nie posłużą. i czółenka na obcasie. brrrr okropieństwo ale w sumie kupowałam je jakieś 5 lat temu, więc nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z fasonami.
Ryłko ma świetnie wyprofilowane obcasy, mam od nich botki i mogę w nich biegać, są tak wygodne. Poza tym bardzo ładne, moim zdaniem od zeszłego sezonu mają o wiele lepsze wzornictwo.


Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
w ogole to jakas nudnaaa ta niedziela straszliwie
eeee tam nudna - na dwór, korzystać z wiosny!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 15:58   #448
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

no taaa, tylko gdzie ta wiosna

zresztą, ja po wczoraj jestem "troszkę" niewyspana... i tak się snuję po mieszkaniu bez celu większego

Cytat:
Napisane przez corka_rosy
Ryłko ma świetnie wyprofilowane obcasy, mam od nich botki i mogę w nich biegać, są tak wygodne. Poza tym bardzo ładne, moim zdaniem od zeszłego sezonu mają o wiele lepsze wzornictwo.
trzeba będzie w takim razie odwiedzić salon Ryłko, zaczynam poszukiwania butów wiosennych w tym tygodniu

vilandre, miłego

Edytowane przez gablotka
Czas edycji: 2009-03-22 o 16:03 Powód: dopisek
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:12   #449
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość


Ryłko ma świetnie wyprofilowane obcasy, mam od nich botki i mogę w nich biegać, są tak wygodne. Poza tym bardzo ładne, moim zdaniem od zeszłego sezonu mają o wiele lepsze wzornictwo.

Cenne info, bo właśnie przymierzam się od jakiegoś czasu do kupna 1. w życiu obcasów... Totalnie nie umiem na obcasach chodzić i boję się wszystkiego co ma więcej niż 2 cm
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 17:22   #450
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
Aschoko, asiatt witamy

jak na razie asiatt jesteś chyba z nas najwyższa. kurcze, dziewczyny narzekają, że nie mogą znaleźć butów w rozmiarze 41, a Ty jak sobie radzisz z 44?

a teraz zmykam, idę się szykować na kolację dwurocznicową
Buty kupuję tylko w Deichmannie nigdzie indziej nie znajdę numeru. Spodnie długość 36. Ostatnio znalazłam w Orsey i Top Secret z mankietami i jak odwinęłam to nawet były za długie. Chciałabym jeszcze kupić rurki ale się boję, że będę wyglądać grubo.
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 12:03:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.