Wysokie - kobiece, modne. Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażanki - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 10:43   #601
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Corko_rosy

Endorfino, piękna torebka, a kolor

A ja wczoraj zamiast butów kupiłam letnią sukienkę Coś mi się wydaje, że w tym sezonie będę pomykać na bosaka
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:25   #602
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cześć Dziewczynki! Wczoraj byłam na zakupach i miałam nadzieję, że kupię jeansy ale niestety u mnie w mieście nie mają długości 36. Będę musiała pojechać do większego miasta bo u mnie nic nie ma ani spodni ani butów. Jestem załamana.
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 13:03   #603
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;11672565]To ja bardzo współczuje ... =/ Też mi się tak kiedyś zdarzyło. [/quote]
dzięki

Cytat:
Napisane przez pannaNikt Pokaż wiadomość
Corko_rosy

Endorfino, piękna torebka, a kolor

A ja wczoraj zamiast butów kupiłam letnią sukienkę Coś mi się wydaje, że w tym sezonie będę pomykać na bosaka
dzięki

pokaż sukienkę!

Cytat:
Napisane przez asiatt Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Wczoraj byłam na zakupach i miałam nadzieję, że kupię jeansy ale niestety u mnie w mieście nie mają długości 36. Będę musiała pojechać do większego miasta bo u mnie nic nie ma ani spodni ani butów. Jestem załamana.
biedna... Ale w większym mieście powinno Ci się udać
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:31   #604
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez asiatt Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki! Wczoraj byłam na zakupach i miałam nadzieję, że kupię jeansy ale niestety u mnie w mieście nie mają długości 36. Będę musiała pojechać do większego miasta bo u mnie nic nie ma ani spodni ani butów. Jestem załamana.
Ja kiedyś kupowałam spodnie (dł. 36) w Crossie, a teraz jak już wspominałam w Cubusie Powodzenia w poszukiwaniu.
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 15:32   #605
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

jak ja znam ten ból, kaska jest ale nie ma co kupić, albo brzydkie, albo nie ma rozmiaru.

córka rosy - mnie tez raz okradliw drodze do szkoły w autobusie, ale za kilka tygodni znaleziono mój portfel, pustu a le z dokumentami, komórki jeszcze wtedy nie miałam

rzeczywiście w weekendy tu pustawo
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:52   #606
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

biedna... Ale w większym mieście powinno Ci się udać [/quote]


Mam nadzieję, że coś w końcu znajdę. 18 kwietnia pewnie się gdzieś wybiorę bo na ten dzień mam kartę ze zniżkami z GLAMOUR.
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 08:11   #607
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

faktycznie w weekend zastój tutaj okropny! Ja po tej kradzieży jakoś nie mam ochoty na nic :/ Niestety, czeka mnie wydatek - telefon, więc o zakupach modowych nie pogadam ;p

Miłego dnia!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 10:43   #608
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

pannaNikt, dziękuję

córka_rosy, strasznie Ci współczuję...

też kupiłam glamour ze zniżkami, ale niestety lista sklepów nie powala. w ten piątek być może udam się na zakupy i (za to na pewno ) idę do fryzjera.

mało udzielałam się w weekend, gdyż całą sobotę praktycznie w domu mnie nie było, z niedzielą podobnie.

czekam dalej na nowy komputer, bo mam już dość latania do cudzych
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 12:41   #609
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez Mink Pokaż wiadomość

CherieK - powiem szczerze, że nie bardzo jestem zaznajomiona z tematem przekłuć powierzchownych ale na żebrach chyba lepiej będzie zrobić microdermala http://wiki.bmezine.com/index.php/Microdermal nie będzie wystawał jak surface i oczywiście ma mniejsze ryzyko odrzucenia i migracji. Musisz pogadać z fachowcem.
O tu taki żeberkowy http://www.flickr.com/photos/thisism...7603239500442/

I na Twe speszyl życzenie mój tatoo z mordką moją - Halloween parę lat temu. Wybacz jakość ale aktualnie żadnego innego zdjęcia pod ręka nie mam.

Dlaczego ja się zawsze tak rozpisuję...?
swietne zdjecie klimatyczneD tatuazyk chyba pasuje do Twej osobowosci albo do osobowosci na zdjeciu
myslalam o micro ale ech.... sa rzeczy ktore mnie w nim przerazaja.. no moze 1 a mianowicie to, ze jak sie "znudzi" trzeba go wycinac i nie wiem czy nie "pikam" w kazdej bramce np na lotnisku a przeciez go nie wyjme...
koszt 1 takiego "oczka to 90 zł czyli za oba wyszłoby duzo wiecej niz za zwykly kolczyk... ale.. czego sie nie robi moze sie zdecyduje

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Weszłam tylko na chwilę. Wiecie co... wczoraj mnie okradli w pubie :/ Zawsze tak pilnuję torebki, teraz spuściłam ją z oczu dosłownie na moment i zginął mi portfel i tel... Całe szczęście, że złodziej po opróżnieniu portfela z kasy zostawił go w tym pubie... ale mój kochany telefon przepadł :/ nie mam teraz kasy, żeby kupić cokolwiek, więc kolega poratował mnie jakąś starą nokią... a ja tak kochałam mojego samsunga!!
Ale za to ogólnie dobrze się bawiłam ;p
jutro postaram się nadrobić wątkowe zaległości.
Dobranoc!
puby ;/ dla mnie to straszne ze ludzie moga byc tacy .. nawet nie wiem jak to okreslic... dobrze, ze portfel zostawili, oznaka "wyrafinowania" ;/ tragedia.


Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
pannaNikt, dziękuję

córka_rosy, strasznie Ci współczuję...

też kupiłam glamour ze zniżkami, ale niestety lista sklepów nie powala. w ten piątek być może udam się na zakupy i (za to na pewno ) idę do fryzjera.

mało udzielałam się w weekend, gdyż całą sobotę praktycznie w domu mnie nie było, z niedzielą podobnie.

czekam dalej na nowy komputer, bo mam już dość latania do cudzych
tez bym miala dosc ech
mowilas ze znasz dobry salon, gdzie sie znajduje?
nie powala i do tego znizki nie sa jakies super wielkie ale dzien w Galerii Mokotow moze byc fajny moze pstrykna wam fotki i wstawia do gazeciora? ubierzcie sie ładnie do tego moozeee po czekaniu w dluuuuuuuuuuuugiej kolejce uda nam sie pogadac ze stylistka ja bardzo bym chciała
ach i sliczna torebka
Dzięki za wszystkie zyczenia milego weekendu bylo cudownie
oj widze, ze w was nic a nic radosci i optymizmu juz prawie cieplo za oknem bedzie mozna sie stroic
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2009-03-30 o 12:43
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 14:38   #610
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

CherieK, idę do tego na Brudnie, ale tak, jak pisałam wcześniej, będzie to mój drugi raz i na innych farbach, więc w weekend napiszę wrażenia. Co do cięcia, to nie mam żadnych wygórowanych oczekiwań, jedynie chcę pozbyć się końcówek i odświeżyć grzywkę-choć i to dla wielu problem, bo jak bywałam obciąć końcówki, to wracałam z włosami do ramion, a szłam z takimi za łopatki ;] grzywke rzadko kto umie wycieniować tak, jak ja to sobie wyobrażam, więc się przyzwyczaiłam

lecę na obiad
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 16:15   #611
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Witam wszystkie wysokie Mam ok 180 i 53 kg. Jestem na diecie "dogrubiającej" bo brakuje mi ( 87-64-90) same widzicie gdzie . Szpilki kocham i uwielbiam bo 41 na płasko wygląda okropnie.. Jakby mi ktoś rozdeptał te stopy Czasami gdy jestem ubrana na obcisło+szpili to czuje sie jak tyczka, i mam wrazenie ze jakoś dziwnie chodze Jakbym miała kij przyczepiony do pleców. Poruszałyście temat kolczyków. Ja miałam nad biustem.. Każdy w sklepie czy na ulicy gapił sie na niego ;p po roku wyjęłam bo zrobiła mi sie ranka utrzymująca się dosyć długo. Mam alergie, nie nosze kolczyków metalowych w uszach..
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 16:25   #612
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez Rockbunny Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wysokie Mam ok 180 i 53 kg. Jestem na diecie "dogrubiającej" bo brakuje mi ( 87-64-90) same widzicie gdzie . Szpilki kocham i uwielbiam bo 41 na płasko wygląda okropnie.. Jakby mi ktoś rozdeptał te stopy Czasami gdy jestem ubrana na obcisło+szpili to czuje sie jak tyczka, i mam wrazenie ze jakoś dziwnie chodze Jakbym miała kij przyczepiony do pleców. Poruszałyście temat kolczyków. Ja miałam nad biustem.. Każdy w sklepie czy na ulicy gapił sie na niego ;p po roku wyjęłam bo zrobiła mi sie ranka utrzymująca się dosyć długo. Mam alergie, nie nosze kolczyków metalowych w uszach..
ciekawe miejsce na kolczyk
jaka chudzina
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 16:31   #613
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

"ciekawe miejsce na kolczyk
jaka chudzina "


Uznam to za komplement dlatego właśnie intensywnie sie dogrubiam.. Kurcze tak czytam i może zrobie sobie mikrodermala?
Napewno chce mieć jeszcze raz w tym miejscu ale dopiero jak ranki mi się zagoją.. Koszt 120..

CherieK- pikać raczej nie powinnaś ;] Ja swego czasu miałam 12 kolczyków i na lotnisku nie było problemów.. Raz tylko w sklepie.. ale okazało się ze to telefon wywołał alarm w bramkach
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!

Edytowane przez Rockbunny
Czas edycji: 2009-03-30 o 16:36
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 16:53   #614
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Ja też należę do wysokich (180 cm), kiedyś się strasznie złościłam, że tak mi się urosło, a teraz się cieszę. Ciuchy na siebie mogę kupić już prawie wszędzie, więc nie ma żadnego problemu =)
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:51   #615
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

[quote=Rockbunny;11692159]Witam wszystkie wysokie Mam ok 180 i 53 kg. Jestem na diecie "dogrubiającej" bo brakuje mi ( 87-64-90) same widzicie gdzie .

Witamy nową wysoką. Też bym chciała być na diecie dogrubiającej, ale niestety muszę się odchudzać.
Ale ten wątek się rozwija, tak trzymać.........

Edytowane przez asiatt
Czas edycji: 2009-03-30 o 18:55
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 00:33   #616
rebushnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 403
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

,

Edytowane przez rebushnik
Czas edycji: 2014-01-16 o 17:57
rebushnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 07:45   #617
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Witamy, Rockbunny

Ma może któraś z Was samsunga s 7330? Albo znajomi mają? Bo właśnie się na niego czaję i nie wiem, czy warto. Oglądałam soul, ale przy obecnych funduszach nie mogę sobie na niego pozwolić. Tamten mi się bardzo podobał, ale z tym niestety nie miałam do czynienia na żywo. Będę wdzięczna za każdą opinię

A tak w temacie: miałam dziś znów w spódnicę wskoczyć, ale dziś rano było taka mgła, że nie widziałam ogródków działkowych po drugiej stronie ulicy i teraz to już nie wiem....

Randkę dziś mam ;p

Miłego dnia!!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 10:50   #618
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez Rockbunny Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wysokie Mam ok 180 i 53 kg. Jestem na diecie "dogrubiającej" bo brakuje mi ( 87-64-90) same widzicie gdzie . Szpilki kocham i uwielbiam bo 41 na płasko wygląda okropnie.. Jakby mi ktoś rozdeptał te stopy Czasami gdy jestem ubrana na obcisło+szpili to czuje sie jak tyczka, i mam wrazenie ze jakoś dziwnie chodze Jakbym miała kij przyczepiony do pleców. Poruszałyście temat kolczyków. Ja miałam nad biustem.. Każdy w sklepie czy na ulicy gapił sie na niego ;p po roku wyjęłam bo zrobiła mi sie ranka utrzymująca się dosyć długo. Mam alergie, nie nosze kolczyków metalowych w uszach..
Witammmm
uuu pozytywna energia w szpilkach super
no szczuplutka jestesobeznie o 10 kg lzejsza ode mnie
Cytat:
Napisane przez de em Pokaż wiadomość
ciekawe miejsce na kolczyk
jaka chudzina
ciekawe prawda
Cytat:
Napisane przez Rockbunny Pokaż wiadomość
"ciekawe miejsce na kolczyk
jaka chudzina "


Uznam to za komplement dlatego właśnie intensywnie sie dogrubiam.. Kurcze tak czytam i może zrobie sobie mikrodermala?
Napewno chce mieć jeszcze raz w tym miejscu ale dopiero jak ranki mi się zagoją.. Koszt 120..

CherieK- pikać raczej nie powinnaś ;] Ja swego czasu miałam 12 kolczyków i na lotnisku nie było problemów.. Raz tylko w sklepie.. ale okazało się ze to telefon wywołał alarm w bramkach
a gdzie wyczytałaś koszt 120? jestem tym zainteresowana i zbieram info;D
ja nie mam zadnych aaani 1
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Witamy, Rockbunny

Ma może któraś z Was samsunga s 7330? Albo znajomi mają? Bo właśnie się na niego czaję i nie wiem, czy warto. Oglądałam soul, ale przy obecnych funduszach nie mogę sobie na niego pozwolić. Tamten mi się bardzo podobał, ale z tym niestety nie miałam do czynienia na żywo. Będę wdzięczna za każdą opinię

A tak w temacie: miałam dziś znów w spódnicę wskoczyć, ale dziś rano było taka mgła, że nie widziałam ogródków działkowych po drugiej stronie ulicy i teraz to już nie wiem....

Randkę dziś mam ;p

Miłego dnia!!
jej! kochana RANDKA ubierz sie slicznieee
Kurcze jak ja wam zazdroszcze zainteresowania
na telefonach ja sie totalnie nie znam... niestety moj sie sypie juz i oddaje na reklamacje
chciałam o cos zapytac i zapomnialam...
dzis ide po plaszczyk zyczcie mi szczescia moze i buty wypatrze tatus robi mi preent na urodzinki wkleje zdjecia

ach wiem! uzywałyscie moze filtrow? w sensie kremow z filtrem? poszukuje kremu SPF ok 50 tylko nie takiego ktory kosztuje 70 zł opatrze na KWC, kiedys tam szukalam ale niestety wszystkie drogie albo emulsje do opalania. moze byc do zamowienia przez internet
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 11:01   #619
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cherie , dzięki ;p i POWODZENIA na zakupach!!

Używałam avene 50, nie służyła mi, wydałam na nią kupę kasy a potem oddałam koleżance po kilku użyciach. Za to świetna jest soraya 45 dla dzieci, nadaje się na buzie i jej jestem wierna już od prawie roku.

tak wyglądam dziś
aa, buty są na obcasie, tylko nie widać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0222.jpg (85,0 KB, 117 załadowań)
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.

Edytowane przez corka_rosy
Czas edycji: 2009-03-31 o 11:02
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 11:05   #620
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
tak wyglądam dziś
aa, buty są na obcasie, tylko nie widać.
bardzo fajnie . podobają mi się kardigany założone na sukienki lub tuniki. a sukienka to tuba czy ma jakieś ramiączka?
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:59   #621
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

CherieK, ja używam, bo mam naczynka, ale koszt właśnie jest taki, jak napisałaś, bo to jest tak, że im wyższy filtr, tym wyższa cena.
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:06   #622
ablondie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Czesc dziewczyny,
ja również jestem wysoka- 182, szczupła z szerokimi biodrami
nie jest mi obcy problem ze znalezieniem długich nogawek, rekawów i wogule dłuższysz sweterków. jakies 5 lat temu zaczelam jezdzic do Niemiec do pracy, tam wcale nie czułam sie wysoka poniewaz mnostwo kobiet było wyższych ode mnie (nie mówiac juz o meżczyznach ). od tego czasu mimo ze juz tam nie pracuje, jezdze tam na zakupy. nie ma zadnego problemu zeby dostac spodnie, bluzki, sweterki, kutrki buty itp na moj wzrost. robie zakupy w normalnych sklepach typu pimkie, C&A, Zara, Tally Wally, promod itp.
jednak kiedy ide do tych samych sklepów u nas w Polsce to nie moge dostac ciuchów na siebie.
W rezultacie od 5 lat wswzystkie moje spodnie, sweterki, płaszcze i bluzki pochodza z Niemiec.
a wiec polecam robienie tam zakupów
P.S tez czasem nosze szpilki.. niektorzy znajomi sie dziwia i co niektorzy mowia ze nie powinnam bo jestem za wysoka ale ja mam ich gdzies, lubie nosic szpilki i kiedy mam na to ochote robie to !!
ablondie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 14:41   #623
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Cherie , dzięki ;p i POWODZENIA na zakupach!!

Używałam avene 50, nie służyła mi, wydałam na nią kupę kasy a potem oddałam koleżance po kilku użyciach. Za to świetna jest soraya 45 dla dzieci, nadaje się na buzie i jej jestem wierna już od prawie roku.

tak wyglądam dziś
aa, buty są na obcasie, tylko nie widać.
nie dziekuje zakupy ok 18 dopiero moze skocze poogladac sukienki i buciki przy okazji
ale soraye pewnie kupujesz przez internet. ja posiadam Lirene SPF 30 i czaje sie na 50 zaraz poszukam w aptekach internetowych
jakie masz sliczne nogi bardzo mi sie podobasz ja nigdy nie mam odwagi na pasek w talii i nie mam sweterkow na guziki bo sie rozchodza na piersiach i brzuchu poza tym ja i talia, phi:P
Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
bardzo fajnie . podobają mi się kardigany założone na sukienki lub tuniki. a sukienka to tuba czy ma jakieś ramiączka?
tez jestem ciekawa
Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
CherieK, ja używam, bo mam naczynka, ale koszt właśnie jest taki, jak napisałaś, bo to jest tak, że im wyższy filtr, tym wyższa cena.
ja tez mam cere naczynkowa a do tego jestem blada niemilosiernie uwielbiam to w sobie ach a co do salonu to ja zrozumialam ze chodzi o salon zeby sobie zrobic sliczny kolczyk

Cytat:
Napisane przez ablondie Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
ja również jestem wysoka- 182, szczupła z szerokimi biodrami
nie jest mi obcy problem ze znalezieniem długich nogawek, rekawów i wogule dłuższysz sweterków. jakies 5 lat temu zaczelam jezdzic do Niemiec do pracy, tam wcale nie czułam sie wysoka poniewaz mnostwo kobiet było wyższych ode mnie (nie mówiac juz o meżczyznach ). od tego czasu mimo ze juz tam nie pracuje, jezdze tam na zakupy. nie ma zadnego problemu zeby dostac spodnie, bluzki, sweterki, kutrki buty itp na moj wzrost. robie zakupy w normalnych sklepach typu pimkie, C&A, Zara, Tally Wally, promod itp.
jednak kiedy ide do tych samych sklepów u nas w Polsce to nie moge dostac ciuchów na siebie.
W rezultacie od 5 lat wswzystkie moje spodnie, sweterki, płaszcze i bluzki pochodza z Niemiec.
a wiec polecam robienie tam zakupów
P.S tez czasem nosze szpilki.. niektorzy znajomi sie dziwia i co niektorzy mowia ze nie powinnam bo jestem za wysoka ale ja mam ich gdzies, lubie nosic szpilki i kiedy mam na to ochote robie to !!
ojj wlasnie.. tam podobno sa naprawde fajne rzeczy kolezanka jezdzi czasem w odwiedziny do siostry i najczesciej zaglada do H&M tam sa BOSKIE rzeczy a u nas.. ostatnio takie szmatki.. zauwazylyscie?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 15:32   #624
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

hehe, kolczyk to dopiero jak się namyślę, zresztą tak, jak wspominałam, jestem totalnie spłukana.
ja z natury (pomimo, że naczynkowa) mam ciemniejszą karnację, łatwo się opalam, ale twarz zabezpieczam faktorami bardzo wysokimi, w ogóle na plaży stosuję dość spore filtry, bo wolę opalać się wolniej, ale bezpieczniej. żeby uniknąć bladej twarzy przy opalonym ciele - samoopalacz.

co do h&m, ostatnio kupiłam parę rzeczy, choć bardzo rzadko tam zaglądam, miałam taki etap, że wchodziłam tam tylko, żeby zobaczyć kolczyki, bo nic, ale to nic do mnie nie przemawiało - jakość/fasony. poza tym h&m różnią się między sobą, w niektórych chyba czasem da się coś upolować, ale tak, jak pisałam, nie jestem fanką tego sklepu
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:41   #625
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
poza tym h&m różnią się między sobą
. jakiś czas temu słyszałam rozmowę ekspedientki z klientką (w domach centrum). nie było już rozmiaru jakiejś bluzki i klientka pytała czy w Tarasach będzie ten rozmiar, na co sprzedawczyni odrzekła, że H&M w Złotych Tarasach ma innego właściciela i częściowo inny asortyment, więc nie wie czy w ogóle mają tam tą bluzkę.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:29   #626
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
bardzo fajnie . podobają mi się kardigany założone na sukienki lub tuniki. a sukienka to tuba czy ma jakieś ramiączka?
dziękuję
pod spodem mam koszulkę i spódnicę.
Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
nie dziekuje zakupy ok 18 dopiero moze skocze poogladac sukienki i buciki przy okazji
ale soraye pewnie kupujesz przez internet. ja posiadam Lirene SPF 30 i czaje sie na 50 zaraz poszukam w aptekach internetowych
jakie masz sliczne nogi bardzo mi sie podobasz ja nigdy nie mam odwagi na pasek w talii i nie mam sweterkow na guziki bo sie rozchodza na piersiach i brzuchu poza tym ja i talia, phi:P
dziękuję
bardzo mi miło dziewczyny, naprawdę

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
co do h&m, ostatnio kupiłam parę rzeczy, choć bardzo rzadko tam zaglądam, miałam taki etap, że wchodziłam tam tylko, żeby zobaczyć kolczyki, bo nic, ale to nic do mnie nie przemawiało - jakość/fasony. poza tym h&m różnią się między sobą, w niektórych chyba czasem da się coś upolować, ale tak, jak pisałam, nie jestem fanką tego sklepu
a jak ost byłam w hamie, to PIERWSZY raz nie zauważyłam nic dla siebie. Zawsze mogłam kupować i kupować, a teraz nic ale w sumie to bardzo dobrze dla mojego portfela ;p

a właśnie wróciłam z randki i coż... średnio bardzo. Chyba zbyt wiele oczekiwałam.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:00   #627
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

ja ostatnio kupiłam tunikę w zebrę, bluzeczkę taką z a'la żabotem, jeden pasek na talię, drugi, pasek do spodni, sukienkę z suwakiem i zwykłe topy, oczywiście nie wszystko jednocześnie ale każda rzecz z innego h&m. w sumie zależy co kto lubi.
corka_rosy, nie martw się randką, następna będzie lepsza, w dzisiejszych czasach trafic na dobrego faceta graniczy z cudem. aaaa, z portfelem to masz rację, ja na jakiś odwyk powinnam iśc, chociaż teraz i tak nie mam za co.
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:11   #628
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

corka_rosy, bardzo ładnie wyglądasz fajna spódniczka!
a z tą randką wspieram. nie pamiętam kiedy ja ostatni raz byłam na udanej randce no ale kiedyś musi się udać

ja odpadam już dzisiaj... pojawiły się ostatnio zlecenia, fajnie bo kasy trochę wpadnie, ale zmęczona jestem okrutnie.
w czwartek będę nadrabiać zaległości a tymczasem buźki ślę i pozdrawiam ciepło. oj tak, ciepło! w końcu zrobiło się dziś wiosennie. i ponoć do końca tygodnia ma się taka pogoda utrzymać
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:13   #629
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

czesc wam. ostatnio poluje na kurteczke z eko skórki i kazda jest za krótka. no i co ja mam biedna zrobić głupie 3 cm ale jednak mnie to irytuje ze mam nery odrkryte a jakie niezdrowe!!
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 23:35   #630
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wysokie - kobiece, modne:) Jak to osiągnąć? Zapraszam wszystkie wysokie wizażan

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
j
corka_rosy, nie martw się randką, następna będzie lepsza, w dzisiejszych czasach trafic na dobrego faceta graniczy z cudem. aaaa, z portfelem to masz rację, ja na jakiś odwyk powinnam iśc, chociaż teraz i tak nie mam za co.
bardzo rozbawiło mnie ostatnie zdanie

Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
corka_rosy, bardzo ładnie wyglądasz fajna spódniczka!
a z tą randką wspieram. nie pamiętam kiedy ja ostatni raz byłam na udanej randce no ale kiedyś musi się udać

ja odpadam już dzisiaj... pojawiły się ostatnio zlecenia, fajnie bo kasy trochę wpadnie, ale zmęczona jestem okrutnie.
w czwartek będę nadrabiać zaległości a tymczasem buźki ślę i pozdrawiam ciepło. oj tak, ciepło! w końcu zrobiło się dziś wiosennie. i ponoć do końca tygodnia ma się taka pogoda utrzymać
dziękuję

to fajnie, że wpadnie Ci trochę kasy. Rozumiem zmęczenie, bo jak jeszcze intensywie pracowałam, to ledwo żyłam. A pogoda piękna dziś była, faktycznie
Trzymaj się i nie daj się
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 12:03:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.